Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Lord of the Rings Online
 LOTR Online - General
 LOTRO BUDE ZADARMO
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 22/10/2010 :  08:12:39  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Jde vám vytvořit acc?



vytvaret novej jsem nezkousel ale po zadani mailu z myho normalniho acc se to okamzite sparovalo a
You have successfully registered for The Lord of the Rings Online (LOTRO) Preview Event.

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 22/10/2010 :  11:37:56  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Hm, já mám na svym hlavnim mejlu nějakej starej trial, to mi právě vzalo, ale radši bych novej acc. Jenže to hází soustavně error.

EDIT: Tak dneska už to funguje.

Troll lepší fanboie.

Edited by - Filda LNL on 22/10/2010 11:39:10
Go to Top of Page

tonybal
Starting Member

26 Posts

Posted - 22/10/2010 :  15:33:25  Show Profile Send tonybal a Private Message  Reply with Quote
JJ omlouvám se, je to jen beta ale věřím že do týdne to bude.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 22/10/2010 :  17:32:07  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
No do týdne bude právě ta beta. Otázka je, jestli bude wajp. Každopádně za 500 bodíků to stojí.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

tonybal
Starting Member

26 Posts

Posted - 22/10/2010 :  22:54:43  Show Profile Send tonybal a Private Message  Reply with Quote
Týden od bety. OK
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 24/10/2010 :  09:56:47  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

No do týdne bude právě ta beta. Otázka je, jestli bude wajp. Každopádně za 500 bodíků to stojí.


Wipe bude 100%. Pobezi to na nejakem zvlastnim serveru. Navic i ti, co uz maji LOTRO si budou muset sosnout extra klienta prave na tento event.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 24/10/2010 :  10:35:50  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Jojo smažou každému všechny level 65 postavy což je blbý no, proto prej lidi jdou hrát WoW tam se nic takového neděla.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 24/10/2010 :  10:46:48  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

No do týdne bude právě ta beta. Otázka je, jestli bude wajp. Každopádně za 500 bodíků to stojí.


Jakej wipe?
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 24/10/2010 :  11:01:18  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Ok, nepřemejšlim

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 25/10/2010 :  01:02:58  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by Filda LNL

No do týdne bude právě ta beta. Otázka je, jestli bude wajp. Každopádně za 500 bodíků to stojí.


Jakej wipe?



wipe toho beta serveru kde bude lotro free event. za ucast je 500 bodu.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

honzicek1982
Starting Member

30 Posts

Posted - 25/10/2010 :  11:27:40  Show Profile Send honzicek1982 a Private Message  Reply with Quote
Když už učet mam delší dobu je možnost se toho taky zučastnit?Jestli jo tak jak ?
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 25/10/2010 :  14:02:26  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by honzicek1982

Když už učet mam delší dobu je možnost se toho taky zučastnit?Jestli jo tak jak ?


Zucastnit se muze kazdy, i ten kdo to nikdy nehral.
Go to Top of Page

honzicek1982
Starting Member

30 Posts

Posted - 25/10/2010 :  18:41:13  Show Profile Send honzicek1982 a Private Message  Reply with Quote
Já myslel jestli se dá zučastnit s mojim starym accountem ?Jestli jo tak jak se přihlásit ?
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 25/10/2010 :  19:49:15  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
http://www.lotro-europe.com/freetoplay/previewevent

A zadej tam normálně svuj starej acc a mejl.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 26/10/2010 :  10:32:47  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

http://www.lotro-europe.com/freetoplay/previewevent

A zadej tam normálně svuj starej acc a mejl.

Staci email.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 26/10/2010 :  17:27:34  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Hm, teď jsem trochu zmatenej. Na webu píšou že prview je 25-28.10. Tim myslej čistě registraci, nebo už hraní? Zkoušel to někdo, kdo to má nainstalovanýho klienta? Já ho zatim bohužel staženej nemám, takže jsem trochu zmatenej.

EDIT: http://community.lotro-europe.com/news.php?id=10842&articletype=News

Info pro ostatní zmatený

Troll lepší fanboie.

Edited by - Filda LNL on 26/10/2010 17:43:19
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 27/10/2010 :  17:49:17  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
Mno tak v té betě by to chtělo více serverů

Your position in queue: 3584
Estimated waiting time: <272 minutes
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 28/10/2010 :  09:13:50  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tarvis

Mno tak v té betě by to chtělo více serverů

Your position in queue: 3584
Estimated waiting time: <272 minutes



A není to stress test?
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 29/10/2010 :  20:02:36  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
The much anticipated The Lord of the Rings Online Free to Play Store and latest content, Book 2; Ride of the Grey Company will launch across Europe on Tuesday 2nd November 2010.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Shigi
New Member

165 Posts

Posted - 02/11/2010 :  21:46:11  Show Profile Send Shigi a Private Message  Reply with Quote
Tak dneska je je oficiálně spuštěno F2P a servry jsou zřejmě úplně plné nemůžu se nalogovat na udate server už 20min.

WoW/Drak´thul/Shigolas,Srugrug -offline
WAR/Eltharion/Shigi -offline
AION/Gorgos/Shigi -offline
RIFT/Imperium/Shigi -OFFline
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 03/11/2010 :  10:38:25  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem dneska lognul a dostal jsem 2550 turbine pointu asi ze vsech te postav co mam nevim nepatrám po tom. Když budu chtít hrát dál tak stejnak jedine s placenim mesicnim.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 03/11/2010 :  11:29:55  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Tak na 2 hoďky v noci jsem byl schopnej si zahrát, a musim říct, že spousta adventure packů půjde koupit jen za body získané hraním. To teda platí pro nové hráče, kteří dostávají body z deedů, kdo je už má hotový, nic bohužel nedostane. Já si koupim samozřejmě Morii na g2play, kde stojí cca 5x míň než v LOTRO store, pak vytvořim co nejvíc charů půjde, nahodim VIP na odstranění bag a gold a podobných omezení, a pak už pojedu jako premium. Když má člověk koupenou Morii a Mirkwood, tak asi ani nemá cenu platit VIP, když tam máte přístup zdarma. Jinak teda LOTRO jsem hrál cca před 2 roky a musim říct, že je to teď ještě mnohem lepší než předtim. Po dlouhý době mám ve škole herní absťák.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

honzicek1982
Starting Member

30 Posts

Posted - 03/11/2010 :  16:59:22  Show Profile Send honzicek1982 a Private Message  Reply with Quote
Jak zistim jestli sem dostal nejaky turbine body na nakupovani?Protoze LOTRO store zatim ve hre nefunguje.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/11/2010 :  17:01:12  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by honzicek1982

Jak zistim jestli sem dostal nejaky turbine body na nakupovani?Protoze LOTRO store zatim ve hre nefunguje.



tak to asi nemas, protoze normalne funguje :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Nataniel
New Member

334 Posts

Posted - 03/11/2010 :  17:25:09  Show Profile  Send Nataniel an ICQ Message Send Nataniel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by honzicek1982

Jak zistim jestli sem dostal nejaky turbine body na nakupovani?Protoze LOTRO store zatim ve hre nefunguje.



tak to asi nemas, protoze normalne funguje :)



Momentalne je LOTRO store down kvuli nejakymu bugu.
S bodama je to zatim hodne zvlastni mam postavu na lvl 60, alty na lvl 40 a 23 a mam v LOTRO store jen 10 bodu. Pirtom bych mel mit minimalne tak 1500 i podle toho co jsem projel za vsechny completed deeds atd.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 03/11/2010 :  18:29:09  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Hm, já místo slíbenejch 500 za účast v preview eventu našel hned 1000

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

honzicek1982
Starting Member

30 Posts

Posted - 04/11/2010 :  12:41:41  Show Profile Send honzicek1982 a Private Message  Reply with Quote
Tak už mi to taky naskočilo.Dostal sem 1500 .
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 05/11/2010 :  13:50:51  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
to ja dostal 3000 :-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

tonybal
Starting Member

26 Posts

Posted - 05/11/2010 :  14:51:33  Show Profile Send tonybal a Private Message  Reply with Quote
já jsem dostal 5500 a už 2000 jsem utratil.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 05/11/2010 :  15:11:08  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
uprimne krome toho rozsireni sharovaneho banku me ani nenapada za co jineho bych ty body utratil.

je tam neco zajimaveho co za neco stoji?


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/11/2010 :  15:19:02  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by antarian

uprimne krome toho rozsireni sharovaneho banku me ani nenapada za co jineho bych ty body utratil.

je tam neco zajimaveho co za neco stoji?



knizky na staty

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 05/11/2010 :  16:40:42  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by antarian

uprimne krome toho rozsireni sharovaneho banku me ani nenapada za co jineho bych ty body utratil.

je tam neco zajimaveho co za neco stoji?


knizky na staty

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 05/11/2010 :  19:25:01  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Zrychlený deedy, kdyby ti chyběly a nechtělo se ti
moc grindit.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

pajascz
Starting Member

12 Posts

Posted - 06/11/2010 :  16:58:25  Show Profile Send pajascz a Private Message  Reply with Quote
cus lidi chtel bych lotra zkusit ale jak dlouho si zahraju opravdu zadara nez budu muset zacit platit nekdo rika ze jen do 20 lvl zhruba tak co je na tom pravdy
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 06/11/2010 :  17:49:55  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Do 20 našetříš dost bodů na to, aby sis koupil další pack tak do 25. Pak můžeš rozjet alta, našetřit na další. Kdybys pak furt nechtěl platit, můžeš nafarmit body na jinym serveru. Ale pokud bys to udělal, tak si radši zajdi někam na vyšetření.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 06/11/2010 :  18:04:28  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Já si snad budu muset vzít jinej craft, kdykoliv osekám pár větví a naskočí mi hláška "you have acquired 5 logs", tak si řeknu "that's not a log, that's a dick". A nedokážu se toho zbavit.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 06/11/2010 :  18:35:02  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pajascz

cus lidi chtel bych lotra zkusit ale jak dlouho si zahraju opravdu zadara nez budu muset zacit platit nekdo rika ze jen do 20 lvl zhruba tak co je na tom pravdy


Lidi co v životě neslyšeli slovo interpunkce platí dvojitý poplatky.
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 07/11/2010 :  20:00:25  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss
Lidi co v životě neslyšeli slovo interpunkce platí dvojitý poplatky.


čéče, to mi dělali a hradila to myslím pojišťovna

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 07/11/2010 :  21:02:27  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
to byla liposukce voe :)

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 08/11/2010 :  11:33:10  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

to byla liposukce voe :)




Nene, to byla jiná operace, to bylo po tom požáru jak slíbili, že ta výměna prdele za obličej bude jen dočasná

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 08/11/2010 :  12:16:47  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by pajascz

cus lidi chtel bych lotra zkusit ale jak dlouho si zahraju opravdu zadara nez budu muset zacit platit nekdo rika ze jen do 20 lvl zhruba tak co je na tom pravdy


Lidi co v životě neslyšeli slovo interpunkce platí dvojitý poplatky.



To ze niekto nepouziva interpunkciu moze znamenat aj to, ze pouzival internet este ked si sa ty hral s kacickou vo vanicke a ucil sa povedat prve slovo.
Je to cisto o zvyku, vsakze...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/11/2010 :  12:24:07  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by pajascz

cus lidi chtel bych lotra zkusit ale jak dlouho si zahraju opravdu zadara nez budu muset zacit platit nekdo rika ze jen do 20 lvl zhruba tak co je na tom pravdy


Lidi co v životě neslyšeli slovo interpunkce platí dvojitý poplatky.



To ze niekto nepouziva interpunkciu moze znamenat aj to, ze pouzival internet este ked si sa ty hral s kacickou vo vanicke a ucil sa povedat prve slovo.
Je to cisto o zvyku, vsakze...



ty by jsi si mel uvedomit rozdil mezi interpunkci a nabodenickama

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Durrbar
Starting Member

Durr

83 Posts

Posted - 08/11/2010 :  15:03:52  Show Profile  Send Durrbar an ICQ Message Send Durrbar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Wuuduu


To ze niekto nepouziva interpunkciu moze znamenat aj to, ze pouzival internet este ked si sa ty hral s kacickou vo vanicke a ucil sa povedat prve slovo.
Je to cisto o zvyku, vsakze...



ty by jsi si mel uvedomit rozdil mezi interpunkci a nabodenickama


thumb up ...

- Durr ...
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 08/11/2010 :  15:27:20  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Čo hovorí? Uráža ma?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 16/11/2010 :  16:58:52  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Durrbar

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Wuuduu


To ze niekto nepouziva interpunkciu moze znamenat aj to, ze pouzival internet este ked si sa ty hral s kacickou vo vanicke a ucil sa povedat prve slovo.
Je to cisto o zvyku, vsakze...



ty by jsi si mel uvedomit rozdil mezi interpunkci a nabodenickama


thumb up ...

- Durr ...


jak to,ze nechodis do hry duřřbare i katastrofiol tam obcas zajde a ty nic

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 16/11/2010 :  19:36:28  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu
To ze niekto nepouziva interpunkciu moze znamenat aj to, ze pouzival internet este ked si sa ty hral s kacickou vo vanicke a ucil sa povedat prve slovo.
Je to cisto o zvyku, vsakze...


Aha, internet tu byl před základní školou
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 17/11/2010 :  01:45:54  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss
Aha, internet tu byl před základní školou



Teď tam většinou bývá přechod pro chodce a ráno i městskej policajt.
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 17/11/2010 :  22:42:56  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

quote:
Originally posted by Octopuss
Aha, internet tu byl před základní školou



Teď tam většinou bývá přechod pro chodce a ráno i městskej policajt.



Taky tam postává ten chlápek s bonbónama. On je ale nenabízí jentak, on je prodává. Asi nějakej zajordánskej slovan

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 18/11/2010 :  12:12:17  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
a ujo s teniskami, dievcenskymi...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 20/11/2010 :  06:39:06  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Docela dobrý zaplatil jsem si měsíc a nedostal jsem těch 500 bodu :)) do se mi u DDo u Americe nikdy nestalo.

Buď jsem to přehlédl nebo sem je fakt nedostal.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,28 seconds. on eygor Snitz Forums 2000