Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Eq2 Dotaz
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Saurimo
Starting Member

37 Posts

Posted - 07/04/2010 :  12:45:55  Show Profile Send Saurimo a Private Message  Reply with Quote
Nejak jsem premyslel ze bych se mrkl jak se hra zmenila za ty roky co jsem to nehral,hraje to vubec jeste nekdo?

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 07/04/2010 :  12:52:22  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Pvp - nagafen - pohodari
Pve - runnyeye - ceska legie

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Saurimo
Starting Member

37 Posts

Posted - 08/04/2010 :  19:19:07  Show Profile Send Saurimo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Pve - runnyeye - ceska legie


Hmm do Ceske Legie mam nejspis z vlastni blbosti zavreny vratka
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 09/04/2010 :  10:19:14  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
zaloz si novej char a predstirej ze jsi novej :P
levelovani jde hodne rychle a oni hodne veci zmenily i na nizsich levelech takze pokud si chces vyzkouset jak moc se hra zmenila klidne zacni odzacatku

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

Saurimo
Starting Member

37 Posts

Posted - 09/04/2010 :  18:45:00  Show Profile Send Saurimo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RED EYE

zaloz si novej char a predstirej ze jsi novej :P
levelovani jde hodne rychle a oni hodne veci zmenily i na nizsich levelech takze pokud si chces vyzkouset jak moc se hra zmenila klidne zacni odzacatku



Cus:)Assassina stejne uz nemam,toho si tenkrat vzal Surik takze bych stejne musel zacit od znovu.S tim predstiranim totoznosti ti nevim,klukovin jsem uz nechal.Chtel jsem jen necim vyplnit cas pri cekani na novej datadisk k WoW ale asi z toho stejne sejde.Za posledni mesic jsem zkousel trialy snad vsech mmorpg co momentalne bezi a bez predpojatyho nazoru musim rict ze to jsou vsechno smucky i kdyz nektery v krasnym grafickym kabatku,na WoW zdaleka nic nema a nejspis dlouho mit nebude (bavim se o hrani WoW na normalnim realmu s normalnima lidma v normalni progress guilde,ne o saskovani na Drak'thulu).Everquest 2 mi prijde asi tak nejlepsi po tom co jsem zkousel trial k nemu spolecne s Vanguardem/Lotro/AoC,mozna si to zkusim i na ostro.Koukal jsem ale na nejaky ohlasy k tomu novymu Eq2 dataci a lidi moc nadseny nejsou,co mohly okopirovaly z WoW tim zpusobem ze to okopirovaly blbe tak nevim.

Edited by - Saurimo on 09/04/2010 23:04:06
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 10/04/2010 :  00:14:09  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Saurimo

quote:
Originally posted by RED EYE

zaloz si novej char a predstirej ze jsi novej :P
levelovani jde hodne rychle a oni hodne veci zmenily i na nizsich levelech takze pokud si chces vyzkouset jak moc se hra zmenila klidne zacni odzacatku



Cus:)Assassina stejne uz nemam,toho si tenkrat vzal Surik takze bych stejne musel zacit od znovu.S tim predstiranim totoznosti ti nevim,klukovin jsem uz nechal.Chtel jsem jen necim vyplnit cas pri cekani na novej datadisk k WoW ale asi z toho stejne sejde.Za posledni mesic jsem zkousel trialy snad vsech mmorpg co momentalne bezi a bez predpojatyho nazoru musim rict ze to jsou vsechno smucky i kdyz nektery v krasnym grafickym kabatku,na WoW zdaleka nic nema a nejspis dlouho mit nebude (bavim se o hrani WoW na normalnim realmu s normalnima lidma v normalni progress guilde,ne o saskovani na Drak'thulu).Everquest 2 mi prijde asi tak nejlepsi po tom co jsem zkousel trial k nemu spolecne s Vanguardem/Lotro/AoC,mozna si to zkusim i na ostro.Koukal jsem ale na nejaky ohlasy k tomu novymu Eq2 dataci a lidi moc nadseny nejsou,co mohly okopirovaly z WoW tim zpusobem ze to okopirovaly blbe tak nevim.



ha! jestli budes chtit tak ti ten acc vratim, ale mam takovou obavu ze je saurimo smazanej, ale ono to asi pujde obnovit :)
Go to Top of Page

Saurimo
Starting Member

37 Posts

Posted - 10/04/2010 :  11:10:58  Show Profile Send Saurimo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

quote:
Originally posted by Saurimo

quote:
Originally posted by RED EYE

zaloz si novej char a predstirej ze jsi novej :P
levelovani jde hodne rychle a oni hodne veci zmenily i na nizsich levelech takze pokud si chces vyzkouset jak moc se hra zmenila klidne zacni odzacatku



Cus:)Assassina stejne uz nemam,toho si tenkrat vzal Surik takze bych stejne musel zacit od znovu.S tim predstiranim totoznosti ti nevim,klukovin jsem uz nechal.Chtel jsem jen necim vyplnit cas pri cekani na novej datadisk k WoW ale asi z toho stejne sejde.Za posledni mesic jsem zkousel trialy snad vsech mmorpg co momentalne bezi a bez predpojatyho nazoru musim rict ze to jsou vsechno smucky i kdyz nektery v krasnym grafickym kabatku,na WoW zdaleka nic nema a nejspis dlouho mit nebude (bavim se o hrani WoW na normalnim realmu s normalnima lidma v normalni progress guilde,ne o saskovani na Drak'thulu).Everquest 2 mi prijde asi tak nejlepsi po tom co jsem zkousel trial k nemu spolecne s Vanguardem/Lotro/AoC,mozna si to zkusim i na ostro.Koukal jsem ale na nejaky ohlasy k tomu novymu Eq2 dataci a lidi moc nadseny nejsou,co mohly okopirovaly z WoW tim zpusobem ze to okopirovaly blbe tak nevim.



ha! jestli budes chtit tak ti ten acc vratim, ale mam takovou obavu ze je saurimo smazanej, ale ono to asi pujde obnovit :)



Cus,diky ale asi z toho nic nebude.Zkousel jsem trial,projel fora a tak hloupej nebudu abych hral spatnou hru kdyz jsou tu lepsi,tolik zbytecnyho casu nemam:)Lidi co se o Eq2 staraj by jsi spocital na jedne zmrzacene ruce,vubec do toho nevidi a nevi co s tim,boji se neco udelat a proto hra vypada tak jak vypada.Navic buhvi z jakyho duvodu se do pure pve hry snazi zabudovat pvp a to prej vubec nefunguje protoze ty classy na to nejsou staveny.Pak se stava ze behas po jejich ''battlegroundu'' a classy jako warlock nebo wizzard one shotuji vsechno kolem a to je docela demence.Nerfuji to pak na ukor pve a tak jsou potom nektery classy v pve nepouzitelny viz. ranger v TSO apod.Tahle hra uz davno stratila budoucnost podle toho co jsem cetl.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 10/04/2010 :  14:40:28  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Saurimo
Cus,diky ale asi z toho nic nebude.Zkousel jsem trial,projel fora a tak hloupej nebudu abych hral spatnou hru kdyz jsou tu lepsi,tolik zbytecnyho casu nemam:)Lidi co se o Eq2 staraj by jsi spocital na jedne zmrzacene ruce,vubec do toho nevidi a nevi co s tim,boji se neco udelat a proto hra vypada tak jak vypada.Navic buhvi z jakyho duvodu se do pure pve hry snazi zabudovat pvp a to prej vubec nefunguje protoze ty classy na to nejsou staveny.Pak se stava ze behas po jejich ''battlegroundu'' a classy jako warlock nebo wizzard one shotuji vsechno kolem a to je docela demence.Nerfuji to pak na ukor pve a tak jsou potom nektery classy v pve nepouzitelny viz. ranger v TSO apod.Tahle hra uz davno stratila budoucnost podle toho co jsem cetl.


Teda to je mouder, jeste ze ty fora mame, aby se z nich clovek dozvedel uplne vsechno!

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 12/04/2010 :  16:34:13  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
Teda to je mouder, jeste ze ty fora mame, aby se z nich clovek dozvedel uplne vsechno!


No nic... jakoze vysrat se na to... do ted jsem byl slepy, ale vidim svetlo na konci tunelu a ocekavam prozreni... smazu vsechny postavy, oba acc stopnu a koupim si WoW. Bo konecne nam tu nekdo kompetentni poradil, pac ja kvuli hrani te debility vubec nemel cas si precist fora, abych zjistil, jak to vlastne s tou hrou doopravdy je...
Diky, diky a jeste jednou diky.
Pis dal Saurime, abych se pripadne vyhnul dalsim otresnym hram a zbytecne u nich neplytval svym casem.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"

Edited by - Kuzmik on 12/04/2010 16:35:08
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 12/04/2010 :  16:59:25  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Vono to chce hodne cist. To je totis zaklad. Zacit treba Jirkou Zackem, pak si vzit telefonni seznam. proste fakt hodne cist aby byl clovek hodne chytrej a nenaletel!

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Saurimo
Starting Member

37 Posts

Posted - 12/04/2010 :  21:30:47  Show Profile Send Saurimo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by tojejedno
Teda to je mouder, jeste ze ty fora mame, aby se z nich clovek dozvedel uplne vsechno!


No nic... jakoze vysrat se na to... do ted jsem byl slepy, ale vidim svetlo na konci tunelu a ocekavam prozreni... smazu vsechny postavy, oba acc stopnu a koupim si WoW. Bo konecne nam tu nekdo kompetentni poradil, pac ja kvuli hrani te debility vubec nemel cas si precist fora, abych zjistil, jak to vlastne s tou hrou doopravdy je...
Diky, diky a jeste jednou diky.
Pis dal Saurime, abych se pripadne vyhnul dalsim otresnym hram a zbytecne u nich neplytval svym casem.



Nechte to bejt,ja jsem jen napsal proc Eq2 hrat nebudu.Kazdej ma svuj nazor a ma na nej pravo,navic si myslim ze cokoliv z toho co jsem napsal mi nikdo nemuze vyvratit opakem,nebo snad jo?
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 12/04/2010 :  22:37:43  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Saurimo
Nechte to bejt,ja jsem jen napsal proc Eq2 hrat nebudu.Kazdej ma svuj nazor a ma na nej pravo,navic si myslim ze cokoliv z toho co jsem napsal mi nikdo nemuze vyvratit opakem,nebo snad jo?



Ne mas naprostou pravdu.
WOW je jediny a nejlepsi
WOW je svaty gral vsech MMORPG
WOW tu vzdy byl a vzdy bude
WOW je milosrdny - prijme nazpet i heretika co skusil jine hry
WOW battleground je jedine prave PVP
WOW progress je zaklad
WOW gief epix WOW!!

LEEEEEEEROOOOY

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 12/04/2010 :  23:31:27  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Saurimo
Nechte to bejt,ja jsem jen napsal proc Eq2 hrat nebudu.Kazdej ma svuj nazor a ma na nej pravo,navic si myslim ze cokoliv z toho co jsem napsal mi nikdo nemuze vyvratit opakem,nebo snad jo?


Jiste, a bohuzel vetsina lidi dnes prebira nazor podle toho co si prectou na netu, nebo jim rekne Jyrka v televizi.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 12/04/2010 23:31:52
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 13/04/2010 :  00:02:24  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
pise se Jirka, ty pýčo!

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 13/04/2010 :  08:41:28  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Saurimo

tak hloupej nebudu abych hral spatnou hru



tak bud te dobroty a vyjadruj svuj nazor trochu mene urazlive

lastfm
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 13/04/2010 :  11:57:55  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
koho urazal? Ja mam na EQ2 takmer rovnaky nazor, mna to napr. neurazilo.

Nemyslim, ze niekoho urazil, skor napisal jeho pravdu moc priamo - co sa tym, co eq2 hraju (a paci sa im), moc nepozdava.

Ale zase ma uraza nazor, ze WOW je najlepsia hra, lebo je predsa kazdemu jasne, ze najlepsia hra je EVE.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 13/04/2010 :  14:14:08  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

koho urazal? Ja mam na EQ2 takmer rovnaky nazor, mna to napr. neurazilo.


Dalsi co nechape ze je nazor (co si clovek udela), a nazor, ktery prejme od uznavane autority, jako jsou internetova fora.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 13/04/2010 :  14:47:38  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Ako si clovek spravi svoj nazor je jeho vec a nikto mu do toho nemoze nic hovorit, nemyslis?

Ak mas pravdu, ako mozes tvrdit, ze EQ2 je dobra hra, ked si ziadnu inu MMO tak dlho, ako EQ2, este nehral? Skusil si, precital si si, kamarat ti povedal, videl si na videu... toto vsetko su mienkotvorne zdroje z ktorych mozes cerpat a tvorit si vlastny nazor.

Alebo sa mylim, a jediny pravdivy zdroj informacii je to, co napises ty?

Alebo len ten, ze si to clovek musi vyskusat? A ako dlho potom to treba "skusat a tvorit si spravny nazor", tyzden, mesiac, rok... alebo 10 rokov?

P.S. Niekomu sa pacia blondynky, inemu brunetky - musi ich vsetky na svete "vojet" aby si spravil spravny nazor, ktore su krajsie?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 13/04/2010 :  15:41:20  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
v1) dle meho nazoru je wow poprumerna hra

v2) kazdy hlupak ktery hraje podprumernou hru jako wow

dokazes ten rozdil pochopit ?

lastfm
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 13/04/2010 :  16:40:03  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

v1) dle meho nazoru je wow poprumerna hra

v2) kazdy hlupak ktery hraje podprumernou hru jako wow

dokazes ten rozdil pochopit ?



Přečťi se znova a spočítej si, kolik piv ti chybí k dokonalosti

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 13/04/2010 :  17:00:21  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by Rashaverak

v1) dle meho nazoru je wow poprumerna hra

v2) kazdy hlupak ktery hraje podprumernou hru jako wow

dokazes ten rozdil pochopit ?



Přečťi se znova a spočítej si, kolik piv ti chybí k dokonalosti


Hehe, tak navod ke cteni.

Mas vyrok tykajici se kvality wow.
Mozes ho podat zpusoby v1 a v2.
Najdes rozdil mezi temito vyroky?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 13/04/2010 :  17:03:28  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Internet warriors vas po case donutej pred kazdou vetou psat dle meho nazoru. Stejne jako na anglickych forech je potreba psat "Don't get me wrong I like the game", jinak vas smecka hladovych fanboiu rozsape, tak my mame zase tenhle extrem.

A pise se Jyrka, protoze Jyrka podle vzoru duce.

MMOs failed.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 13/04/2010 :  17:04:59  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

Ako si clovek spravi svoj nazor je jeho vec a nikto mu do toho nemoze nic hovorit, nemyslis?

Ak mas pravdu, ako mozes tvrdit, ze EQ2 je dobra hra, ked si ziadnu inu MMO tak dlho, ako EQ2, este nehral? Skusil si, precital si si, kamarat ti povedal, videl si na videu... toto vsetko su mienkotvorne zdroje z ktorych mozes cerpat a tvorit si vlastny nazor.


A ja si na cloveka co si tvori nazor na zaklade hernich for muzu taky udelat nazor.
Zvlast kdyz vidim ty typicky QQ formulace (jen tak mimochodem se tusim daji naremplovat uplne na kazdou woweq2like hru).

Ta omacka co tam pridavas s jeho kvalitnim hodnocenim hry nema nic spolecneho.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 13/04/2010 17:05:37
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 13/04/2010 :  17:50:48  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Ale ved to je jedno, ako si spravil svoj nazor - nechaj mu ho.

2Rash: Dvojake podanie jednej vyznamovej vety ma netrapi, ja citam zasadne medzi riadkami. Takze pre mna obe vety maju uplne rovnaky vyznam.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 14/04/2010 :  08:13:31  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
jaci mylis se, tohle neni o fanboistvi muzes eq2 urazet dle libosti (jde urazet hru ? :) zacnu mit problem ve chvili kdy pri tom nekdo urazi zaroven me jako hrace a kdyz to napise stylem ze vsichni prece vime ze to je pravda.

takze specialne pro jace uprava

v1) wow se mi nelibi
v2) kazdy hlupak hrajici wow

je to pochopitelnejsi ?

lastfm
Go to Top of Page

Saurimo
Starting Member

37 Posts

Posted - 14/04/2010 :  09:17:32  Show Profile Send Saurimo a Private Message  Reply with Quote
Dobre,chcete snad hraci Eq2 rict ze stranky eq2flames.com a jejich obsah jsou neobjektivni a nedozvi se tam clovek o hre celkem vse?I kdyz mam k eq2 nazor celkem negativni,tak mi tyhle stranky prijdou na hodne dobre urovni.Imho je to mnohem lepsi forum o eq2 nez officialni forum ke hre a myslim si ze neexistuje nic v eq2 at uz v dobrym nebo spatnym co by tam clovek nenasel.Takze ano,pokud jde o mne ja si nazor podle tohoto fora udelat dokazu,protoze co tam nenajdu na to se zeptam..Ted budu apelovat na hrace co hraji Eq2 dlouho.Vim,ze ve svym casu byl eq2 na hodne solidni urovni se svym napadem a svoji osobitou dusi.Vzdyt taky panoval nazor typu ''nothing bad about WoW,is it a good game but Everquest 2 is something special'' ale to uz neni davno pravda.V posledni dobe se eq2 zjednodusil takmer ve vsem,samozrejmne po vzoru WoW priblizit se casual hracum.90% novinek ktery do eq2 prisly/prichazeji a prijdou je okopirovany z WoW.At uz se jedna o 10man raidovni instance,shard system,achievementy,battlegroundy apod.Vsechno je to ale s tim rozdilem ze ve WoW je to vsechno mnohem lip udelany,nebo to snad neni pravda?Typickej nazor eq2 hrace na WoW je ''z te grafiky bych blil'' a to je tak vsechno,vetsinou WoW ani nikdy nezkousel..Ja vam ale povim ze eq2 grafika taky neni neco specialniho,nekdy vypada dobre a nekdy spatne,zalezi na patchi a na raidech je to stejne katastrofa.WoW ma spatnou grafiku v zakladni hre,to priznam i ja jako zastance tehle hry.Jenze kazdym datadiskem ta grafika vypada cim dal lip a ve Wotlk mi uz prijde naopak krasna.Jakmile vyjde dalsi pripravovany datadisk kde maji kompletne prekopat stary svet bude krasna i tam a netusim na co pak budou lidi nadavat:).Pro mne jsou prioritou raidy a nikdo mi nemuze vyvratit ze zadna hra nema raidy na takove urovni jako WoW.I kdyz se to trosku po vydani datadisku Wotlk nepovedlo.Aniz by tomu treba lecktery eq2 hrac nechtel verit,ve WoW byly raidy hodne hodne tezky,treba takovej Sunwell pokorilo jen 2% guild a ze jich WoW ma:).To se vsak Blizzardu moc nelibilo a tak zkusil udelat raidy v dalsim datadisku lehci,byly ale tak lehky ze dobra progress guilda vycistila 3 instance behem 2,5 hodin a nebylo co delat.Proto Blizzard prisel s novym napadem a tim jsou tzv. ''hard mody''.Tim padem kazda raid instance je schopna nabidnout obtiznost podle kvaility raidovni skupiny a to si myslim ze je uz pomalu dokonaly.Ale nebojte se,protoze je to kvalitni napad tak to urcite v Eq2 co nevidet zavedou taky,akorat bych si uz dopredu typnul ze se jim to moc nepovede:)
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 14/04/2010 :  10:49:05  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Ne, pdole eq2flames bych se neridil, protoze vim co se tam pohybuje za lidi. Kazdopadne rekl bych ze tyhle fora sou jedna z veci co delaji eq2 special;)

Zbytek postu (skoda ze neni naformatovanej) temer nerozporuju, excesy "typicky eq2 hrac" ti asi dojdou casem.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 14/04/2010 :  10:55:17  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
podle me soudit hru podle toho co nekdo napise/rekne je proste kravina... Jak vis, ze raidy v eq2 sou horsi nez ve wow? Chodil si raidy s nejakou top raid grupou?

ad hard mod dungeony ve wow, dle me je to treba naprosta kravina. Co clovek to nazor a tak bych to nechal, ale kurva, ten nazor si musim udelat sam a ne si ho nekde precist...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive

Edited by - Dorlas on 14/04/2010 10:55:56
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 14/04/2010 :  11:25:40  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
at si kazdej filtruje informace jak uzna za vhodne, kdyz to nezvladne poskodi tim predevsim sebe, delat si obrazek na forech je zavadejici, ale nadruhou stranu nemuzes vsechno zkouset, neni na to cas a penize, osobne se budu radeji ridit nazory lidi na forech nez oficialnimi recenzemi, pak ale zalezi na me jak moc dokazu vyfiltrovat relevantni informace.

jako hlupaka ale vidim toho ktery na zaklade cizich nazoru bez vlastni zkusenosti zaryte tvrdi ze tomu tak je a nevaha to pak vydavat i za vlastni zkusenost aby svym slovum dodal vetsi vahu.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 14/04/2010 11:27:17
Go to Top of Page

Saurimo
Starting Member

37 Posts

Posted - 14/04/2010 :  11:54:00  Show Profile Send Saurimo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

Jak vis, ze raidy v eq2 sou horsi nez ve wow? Chodil si raidy s nejakou top raid grupou?



No byl jsem temer vsechny raidy co se puvodni hry tyce a DoF/KoS a zacatek EoF takze nejakej obrazek mam.Jeste prosim berte v potaz ze jsem Eq2 nekolik let hral a na tech forech jsem akorat zjistoval jak se hra zmenila,ne jaka je.
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 15/04/2010 :  12:20:38  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Saurimo

quote:
Originally posted by Dorlas

Jak vis, ze raidy v eq2 sou horsi nez ve wow? Chodil si raidy s nejakou top raid grupou?



No byl jsem temer vsechny raidy co se puvodni hry tyce a DoF/KoS a zacatek EoF takze nejakej obrazek mam.Jeste prosim berte v potaz ze jsem Eq2 nekolik let hral a na tech forech jsem akorat zjistoval jak se hra zmenila,ne jaka je.

no tak to te muzu ubezpecit ze takovy TSO raidy nemaj s temahle starejma vubec nic spolecnyho, jsou velice techncky a narocny na koordinaci a pozornost kazdeho hrace zvlast, pravda je ze nektery boje jsou slozity az trochu moc a kdyz chces ziskat Flawless archivement (to znamena ze ti behem boje nikdo neumre) tak na treba Ykesha nebo Tyrranus jsou uz hodne opruz

v Sentinel's Fate raidy udelali mene komplikovane, uz to neni cure or wipe (teda vetsinou :) ). Odpustily si vetsinu trash mobu. Zony jsou defakto lehci a muzes je vycistit aniz by kladly nejaky vetsi odpor a poradnou vyzvu dostanes az na hardmode - to znamena ze si u nekterejch namedu muzes zvoli tezsi verzi, ale neni tezsi tim ze by mob mel vic HP daval vetsi rany ale vetsinou se jedna o uplne jiny skript

proste raidy v EQ2 se menej s kazdym expansionem a od starych KoS raidu se lisej opravdu hodne

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 19/04/2010 :  13:51:56  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
EQ2 byla jako krásná voňavá atraktivní mladá holka, za kterou se každý otočí. Dneska je to vyžilá, ušmudlaná stará bába, která sice na první pohled vypadá ještě dobře, ale když pak přijde na věc a svlíkne práskačku a stahovací kalhotky a vyndá zubáky, je to děs a hrůza. SOE má úžasný talent jak zkurvit všechno co funguje a zřejmě tam pracuje nějaký nastrčený agent, který má jako cíl, ničit EQ2 a VG každým dalším Wowkoidním datáčem.Je to velká škoda,ale bohužel s tím už asi nikdo nic neudělá, spíše naopak.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 19/04/2010 :  14:26:15  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

EQ2 byla jako krásná voňavá atraktivní mladá holka, za kterou se každý otočí. Dneska je to vyžilá, ušmudlaná stará bába, která sice na první pohled vypadá ještě dobře, ale když pak přijde na věc a svlíkne práskačku a stahovací kalhotky a vyndá zubáky, je to děs a hrůza. SOE má úžasný talent jak zkurvit všechno co funguje a zřejmě tam pracuje nějaký nastrčený agent, který má jako cíl, ničit EQ2 a VG každým dalším Wowkoidním datáčem.Je to velká škoda,ale bohužel s tím už asi nikdo nic neudělá, spíše naopak.



ty si nam tu chybel. Jinak paradni prirovnani. predpokladam, ze ty si, byl si a na do smrti budes fesak, coz je na svete nejdulezitejsi:p

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 19/04/2010 :  18:48:27  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Saurimo

Dobre,chcete snad hraci Eq2 rict ze stranky eq2flames.com a jejich obsah jsou neobjektivni a nedozvi se tam clovek o hre celkem vse?


Fora, jakychkoli mmorpg, jsou v dnesni dobe plna uplakanku, casualu a jine majoritni vetsiny, kteri si vyrvavaji svoje nesmysle, placi nad kazdou zmenou, nad kazdym balancem a predevsim na tim, ze nekdo ma vic imba postavicku, nez mel on doted, pac mel prijemne solo hratelnej char (proste overpowered). Na forech vseobecne se da najit dost uzitecnych informaci, ale musis mit velice vyvinutej smysl pro filtraci informaci, coz ti podle me chybi.
quote:

V posledni dobe se eq2 zjednodusil takmer ve vsem,samozrejmne po vzoru WoW priblizit se casual hracum.90% novinek ktery do eq2 prisly/prichazeji a prijdou je okopirovany z WoW.


EQ2 se zjednodusil, a rozhodne se priblizil casual hracum, o tom neni pochyb. Je to samozrejme zpusobene trhem a majoritou MMO hracu, kteri jsou z meho pohledu bohuzel vice casual. MMO jsou tvoreny ne pro zabavu hracu, ale pro vytvareni zisku, a to znamena jedno, mit neustale dost predplatitelu a tem se vychazi vstric.
Novinky, zmeny, upravy a vse kolem, jde v EQ2 i WoW temer zaroven odzacatku dokonce. Hadky o tom kdo co od koho kopiruje jsou zbytecne a naprosto nemistne, protoze vsechny hry si od sebe navzajem kopiruji sve nejlepsi napady a v jadru jako "user" techto her jsem tomu rad.

quote:

At uz se jedna o 10man raidovni instance,shard system,achievementy,battlegroundy apod.Vsechno je to ale s tim rozdilem ze ve WoW je to vsechno mnohem lip udelany,nebo to snad neni pravda?


Raidovni instance tezko budou okopirovane. To jestli je nekdo udela pro 60, 24 nebo 12 lidi a jinde pro 50, 30 a 10 je naprosto nesmyslne prirovnani. Proste je to raidovni instance, jen se sriptem uzpusobenemu danemu poctu hracu.
Ano... achivementy si WoW vypujcilo od EQ.
BG prisli do EQ2 s poslednim datacem.. a jsou ukradnute z WoW, nebo jsou ukradnute z Warhammeru, nebo jine hry? Tak ci onak jsou to BG, a pro lidi v EQ2 je dobre ze tam jsou.

Co se tyka porovnani jak je vse ve WoW lepe udelane, netroufnu si soudit... ja osobne bych dokazal v necem vyzdvihnout EQ2, v necem WoW a ve vetsine pripadu bych to porovnaj 1 ku 1, ostatne jakoze v 80% obouch techto her, ktere vysli temer soucasne.

quote:

Typickej nazor eq2 hrace na WoW je ''z te grafiky bych blil'' a to je tak vsechno,vetsinou WoW ani nikdy nezkousel..Ja vam ale povim ze eq2 grafika taky neni neco specialniho,nekdy vypada dobre a nekdy spatne,zalezi na patchi a na raidech je to stejne katastrofa.


Srovnavat grafiku EQ2 a WoW je jako kdyz srovnavas jabka s hruskama. EQ2 melo a ma grafiku uplne odlisnou od WoW. Kazdemu se libi neco jineho. Zajimave ze tenhle mindrak maj v hlave, a porad se ho snazi resit predevsim WoWlike hraci. Popravde hrace EQ2 grafika WoW nikdy prilis nezajimala. A ti co WoW hrali vyzdvyhovali kvality WoW uplne nekde jinde, ale nebylo to v grafice.
quote:

Proto Blizzard prisel s novym napadem a tim jsou tzv. ''hard mody''.Tim padem kazda raid instance je schopna nabidnout obtiznost podle kvaility raidovni skupiny a to si myslim ze je uz pomalu dokonaly.Ale nebojte se,protoze je to kvalitni napad tak to urcite v Eq2 co nevidet zavedou taky,akorat bych si uz dopredu typnul ze se jim to moc nepovede:)


No asi ctes ti fora spatne, protoze raidove instance s moznosti volby obtiznosti v EQ2 jiz davno jsou. Nehlede na to, ze to opet neni napad "kluku od Blizzardu" ale pujcili si to z jinych, mene znamych MMO

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Shinnare
Starting Member

6 Posts

Posted - 19/04/2010 :  22:43:02  Show Profile Send Shinnare a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

EQ2 byla jako krásná voňavá atraktivní mladá holka, za kterou se každý otočí. Dneska je to vyžilá, ušmudlaná stará bába, která sice na první pohled vypadá ještě dobře, ale když pak přijde na věc a svlíkne práskačku a stahovací kalhotky a vyndá zubáky, je to děs a hrůza. SOE má úžasný talent jak zkurvit všechno co funguje a zřejmě tam pracuje nějaký nastrčený agent, který má jako cíl, ničit EQ2 a VG každým dalším Wowkoidním datáčem.Je to velká škoda,ale bohužel s tím už asi nikdo nic neudělá, spíše naopak.




Tak to presne je, nejvic me to bavilo v dobach, kdy este nebyl zadnej datadisk, svacily se vsechny dungy, byli tam normalni lidi, proste pohoda. Podle me se to zacalo kurvit se zavedenim PVP serveru, protoze to pritahlo takovy ty klasicky hovadka, kterych je plny WOWko, ubrecence a podobnou havet... Njn. Podle me je sice EQ ve vsech aspektech lepsi, ale co ho shazuje je to, jak je to naprogramovany. U WOWka je vsechno plynuly, prehledny, proste to frci. A u EQ clovek minutu ceka, nez se mu narenderujou hraci a mobove, takze na to ja nemam nervy.. A to mam komp jak krava, takze hardwarem to nebude... Sice sem si zas aktivoval rocni predplatny a chvili sem zas ten EQ hral, ale momentalne sem skoncil zas u WOWka, i kdyz hraju na ceskym freecku, kde je jeden bug vedle druhyho a normalniho cloveka tam nenajdes.. Cim to asi bude ? :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/04/2010 :  07:56:54  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Hardwarem to bude, kup si dva SSD, dej je do raid 0 a uvidíš jak se ti to načte ihned
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/04/2010 :  08:38:01  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shinnare


A to mam komp jak krava, takze hardwarem to nebude...



to bude asi ten celostenej na derny stitky, ze by eq2 behal i na tom ?

quote:
Originally posted by Shinnare


ale momentalne sem skoncil zas u WOWka, i kdyz hraju na ceskym freecku, kde je jeden bug vedle druhyho a normalniho cloveka tam nenajdes.. Cim to asi bude ? :)



nejspise tim ze jsi kreten

pro moderatora: kreten neni sproste slovo, je to forma demence, smazanim tohoto prispevku by se pripadny moderator dopustil diskriminace vsech kretenu

lastfm

Edited by - Rashaverak on 20/04/2010 08:41:54
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 20/04/2010 :  09:18:27  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Shinnare


A to mam komp jak krava, takze hardwarem to nebude...



to bude asi ten celostenej na derny stitky, ze by eq2 behal i na tom ?

quote:
Originally posted by Shinnare


ale momentalne sem skoncil zas u WOWka, i kdyz hraju na ceskym freecku, kde je jeden bug vedle druhyho a normalniho cloveka tam nenajdes.. Cim to asi bude ? :)



nejspise tim ze jsi kreten

pro moderatora: kreten neni sproste slovo, je to forma demence, smazanim tohoto prispevku by se pripadny moderator dopustil diskriminace vsech kretenu



ad jaky ma HW - spis keca z hladu - EQ2 mne behal zcela plynule uz pred 3 roky
ad co hraje - spis keca z hladu - clovek co si koupi rocni predplatny EQ2 aniz by tusil jestli ho to bude bavit nebude nasledne hrat WOW na freeshardu

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 20/04/2010 :  09:57:40  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
ad co hraje - spis keca z hladu - clovek co si koupi rocni predplatny EQ2 aniz by tusil jestli ho to bude bavit nebude nasledne hrat WOW na freeshardu


I taci jsou, a maji volebni pravo:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 20/04/2010 :  10:57:45  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
wow ceskej freeserver... protoze si kreten...

lol vy me dneska masakrujete uz po ranu... rofl

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/04/2010 :  12:02:10  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by brutus
ad co hraje - spis keca z hladu - clovek co si koupi rocni predplatny EQ2 aniz by tusil jestli ho to bude bavit nebude nasledne hrat WOW na freeshardu


I taci jsou, a maji volebni pravo:)



vetsinou ale nastesti ne pac typickej priklad je "papinek zacaloval eq2, ale detatko to nebavi, pac se blbe cheatuje a tak hraje na freecku wow"

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 20/04/2010 :  12:18:05  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Tady to nějak po letech ožilo. Jinak proč hned na free server ?Podporovat lumpy s donate.
Vždyť mladý chlapec má dnes tolik možností. Doporučuji třeba bubescenty velice oblíbené piškvorky na GP, je to zdarma, mašina to utáhne a jak se chlapci při téhle on-line pařbě vyblbnou.Pro náročnejší a již trošku zaběhlé pak je tady dáma a pro ty kteří nejsou řekněme kulatně na dámy,ale na chlapečky, pak tady máme obdobnou hru pro gay comunitu EvE, takže je z čeho vybrat, pokud nám zrovna EQ2 nechutná že. Free server WoW tedy opravdu ne.

//EDIT: zapoměl jsem na Onana-výborná hra s potenciálem...nebo jak mě to pořád chodí do e-mailu. Kdyby byl zájem tak IHNED vyměním dva acc (i s krabičkou a DVD) téhle pecky za 4kusy sto korunové bankovky za acc. Jsou tam strašně drsné postavy na serveru fury.Pište PM a nehlašte se všichni. Případně mám dále i na výměnu 2xWAR a 1X VG :-)-Wowko už nemám, sežral mi ho pes.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 20/04/2010 12:25:52
Go to Top of Page

Lekarnik
New Member

280 Posts

Posted - 22/04/2010 :  11:17:56  Show Profile  Send Lekarnik an ICQ Message Send Lekarnik a Private Message  Reply with Quote
Kurna uz toho nechte...jsem se malem pochcal smichy.. :D :D :D :D

Jinak Shinnare...do EQ2 nechod...protoze na takovyhle exemplare tam neni nikdo zvedavej...radsi bud ve wow...Nejlepe jdi na Drak`tul...tam je takovejch lidi jako ses ty az moc..

Karotka 65 Dwarf Guardian
LOTRO - Gilrain - Heroes of Bohemia
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 22/04/2010 :  22:50:31  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
pravda je ovsem aj taka, ze v EQ2 su vlastne tiez uz iba raidovacie unudene exemplare, mozno by zapadol.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 22/04/2010 :  23:28:18  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

pravda je ovsem aj taka, ze v EQ2 su vlastne tiez uz iba raidovacie unudene exemplare, mozno by zapadol.


olol, psali na internetu?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 23/04/2010 :  08:35:44  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
v mojom pripade to je inak, neboj.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 23/04/2010 :  10:05:02  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

v mojom pripade to je inak, neboj.


Aha aha a jak? Si unudeny exemplar co hraje eq2?:p

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Shinnare
Starting Member

6 Posts

Posted - 25/04/2010 :  04:00:49  Show Profile Send Shinnare a Private Message  Reply with Quote
che, co to mektate vy jantari, ja sem hral everquest od ty doby, co vysel... a krome nej i ostatni (vetsinu) MMORPG samozrejme :)
WOWko sem jel jen na freeckach za 1. protoze tam hralo spoustu kamaradu a za 2. protoze sem ho kdysi nepovazoval za tak kvalitni jako je Everbug

jinak, priteli, ty, co me nazyvas kretenem - schvalne jestli by sis to troufnul na zivo :))

Pocitac si kupuju, upgraduju a stavim sam - momentalne jedu na
Phenom x4 955
7-7-7-24 2x2 giga geilky
nvidia 260GTX
samozrejme 128GB SSD AData disk (pro stouraly)

a vzhledem k tomu, ze mi je 30, tak se samozrejme sponzoruju sam a financni krizi rozhodne netrpim, takze si muzu dovolit rocni predplatny uplne bez problemu, aniz bych si z toho jako vy usiral do kalhot(kor ze sem ho mel uz kdysi, dyz sem zacinal... jen sem si ho zas obnovil, protoze sem si holt zas chtel zahrat)

takze, joudove, sem rad, ze ste se inteligentne projevili, ale nejlepsi bude, kdyz prestanete na prispevky reagovat, dokud se nedostanete aspon na uroven 13tilety ditete....
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 25/04/2010 :  08:08:34  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shinnare


jinak, priteli, ty, co me nazyvas kretenem - schvalne jestli by sis to troufnul na zivo :))



je dost mozne ze ne, predevsim mam zivotni zkusenost rikajici ze clovek se na zivo vetsinou chova tak ze jej neni nutno nazyvat kretenem, protoze ma sam strach ze by dostal pres papuli kdyby se choval stejne jako na anonymnim bezpecnem netu

lastfm
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 25/04/2010 :  16:12:56  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
je dost mozne ze ne, predevsim mam zivotni zkusenost rikajici ze clovek se na zivo vetsinou chova tak ze jej neni nutno nazyvat kretenem, protoze ma sam strach ze by dostal pres papuli kdyby se choval stejne jako na anonymnim bezpecnem netu



Hádám, že tvoje životní zkušenost dostane brzy šokující update, až ti dají řidičák, nebo přečtou z učebnice sexuální výchovy kapitolu o anonymitě a bezpečnosti análního sexu

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 26/04/2010 :  10:17:21  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shinnare

che, co to mektate vy jantari, ja sem hral everquest od ty doby, co vysel... a krome nej i ostatni (vetsinu) MMORPG samozrejme :)
WOWko sem jel jen na freeckach za 1. protoze tam hralo spoustu kamaradu a za 2. protoze sem ho kdysi nepovazoval za tak kvalitni jako je Everbug

jinak, priteli, ty, co me nazyvas kretenem - schvalne jestli by sis to troufnul na zivo :))

Pocitac si kupuju, upgraduju a stavim sam - momentalne jedu na
Phenom x4 955
7-7-7-24 2x2 giga geilky
nvidia 260GTX
samozrejme 128GB SSD AData disk (pro stouraly)

a vzhledem k tomu, ze mi je 30, tak se samozrejme sponzoruju sam a financni krizi rozhodne netrpim, takze si muzu dovolit rocni predplatny uplne bez problemu, aniz bych si z toho jako vy usiral do kalhot(kor ze sem ho mel uz kdysi, dyz sem zacinal... jen sem si ho zas obnovil, protoze sem si holt zas chtel zahrat)

takze, joudove, sem rad, ze ste se inteligentne projevili, ale nejlepsi bude, kdyz prestanete na prispevky reagovat, dokud se nedostanete aspon na uroven 13tilety ditete....

tyvole 16 ... to uz je skoro dobry hele :) este na tom zapracuj :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000