Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 resilience
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Fantom
Starting Member

72 Posts

Posted - 08/03/2010 :  10:38:03  Show Profile Send Fantom a Private Message  Reply with Quote
Zdravím,
Mám 1250 resilience a ptám se zkušených, kdy už nemá smysl navyšovat.
Sám nevím, jestli když budu mít ještě o 200 víc, tak mě roguna s lockem v areně dá o 5 vteřin později, nebo to bude znát více...
Zkrátka kdy je ta hranice, že už to nemá vliv.

Díky za odpovědi.

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 08/03/2010 :  12:06:19  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
jamam jen 800 resilience a crit necrit davali me vsichni ... nakonec sem presel do pve gear a s 0 resilience mozna preziju min ale rozhodne vic zabiju .. vysledy jsou mnohem lepsi :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 09/03/2010 :  09:27:16  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Zalezi jakou hrajes classu, nektera chce vic, nektera min.
Resi je PvP stat, ktery rozhodne ma smysl (zvlast po boostu), takze chodit do pvp s 0 resi je hloupost.

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Fantom
Starting Member

72 Posts

Posted - 09/03/2010 :  10:25:46  Show Profile Send Fantom a Private Message  Reply with Quote
Disc Priest. U něho by to být důležité mohlo, ne?
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 09/03/2010 :  14:35:00  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
1414.5 resi je cap (max) na redukci damage. Do ty doby budes dostavat min a min dmg z critu/dotek
Nema to cap na crit sance
Ale ja myslim ze vis,to je docela solidni mit 1200+resi:)
Asi to nebude legrace dat to na 1400




www.boiians.cz

Edited by - Dynty on 09/03/2010 14:37:40
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 09/03/2010 :  16:43:48  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fantom

Disc Priest. U něho by to být důležité mohlo, ne?

U priesta je tech 1200+ OK.
Zalezi, kde se to pvp odehrava - v arene zalezi dost na spoluhracich a vasi sehranosti. V BG je to zase zerg vetsinou, kde smrt nic neznamena.
Nektere situace jsou na preziti takrka nemozne - je potreba pomoc spoluhracu, popripade CD (glyf. p. suppresion ve stunu) nebo battle master trinket.


Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Fantom
Starting Member

72 Posts

Posted - 10/03/2010 :  10:56:24  Show Profile Send Fantom a Private Message  Reply with Quote
Na jakou "curve" se mám dívat? žlutou? modrou?
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 10/03/2010 :  14:22:29  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fantom

Na jakou "curve" se mám dívat? žlutou? modrou?


na tu co se ti nejvic libi ale jako priest se kouej na tu nejvic nahore ... i kdyz nevim proc :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 22/04/2010 :  08:35:15  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

jamam jen 800 resilience a crit necrit davali me vsichni ... nakonec sem presel do pve gear a s 0 resilience mozna preziju min ale rozhodne vic zabiju .. vysledy jsou mnohem lepsi :)


Tak toto je sialenost S 0 resi staci, aby sa na mna niekto POZREL a zomriem. Ja mam cca +- 950 resi a stale mam mindrak z toho, ze moj survival time je niekde medzi 3 az 5 sekundami ... trapi ma to preto, lebo som warrior s platom a +- 35k hp a vobec nic to neznamena. Kolko krat staci ist okolo grupy, kde sa bojuje a ja zomriem z aoecka a pritom ma ani nikto netargetne, hroza

MMO traveller
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 22/04/2010 :  10:50:16  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Eagle

jamam jen 800 resilience a crit necrit davali me vsichni ... nakonec sem presel do pve gear a s 0 resilience mozna preziju min ale rozhodne vic zabiju .. vysledy jsou mnohem lepsi :)


Tak toto je sialenost S 0 resi staci, aby sa na mna niekto POZREL a zomriem. Ja mam cca +- 950 resi a stale mam mindrak z toho, ze moj survival time je niekde medzi 3 az 5 sekundami ... trapi ma to preto, lebo som warrior s platom a +- 35k hp a vobec nic to neznamena. Kolko krat staci ist okolo grupy, kde sa bojuje a ja zomriem z aoecka a pritom ma ani nikto netargetne, hroza

hehe
warrior = broken class


Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000