Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Darkfall, 365 dní poté
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 01/03/2010 :  23:45:28  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Můžeme na Darkfall nadávat jak chceme, ale fakt je ten, že je to pro mě první hra od dob Ultimy Online, co mě dokázala rok udržet. Trošku děsivá skutečnost ...

Happy Birthday Darkfall !

Son-Draken
New Member

165 Posts

Posted - 01/03/2010 :  23:51:03  Show Profile Send Son-Draken a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

Můžeme na Darkfall nadávat jak chceme, ale fakt je ten, že je to pro mě první hra od dob Ultimy Online, co mě dokázala rok udržet. Trošku děsivá skutečnost ...

Happy Birthday Darkfall !



souhlas.......... ikdyz byla mensi pauza viry

Nebojuji pro čest.Bojuji abych vyhrál!
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 02/03/2010 :  00:10:00  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Co do počtu promakrovaných/protěžených/propařěných hodin, infarktových situací a naopak radosti z vítězství je to i v mém případě srovnatelné jen s UO .. ono u WoW-like těch infarktovek člověk moc nezažije :)

A i u mě byla dlouhé pauza, protože hra kladla svého času příliš velký odpor :) Ale teď napodruhé je to snad ještě větší zápek. Mobování je konečně ok, poměrně světlý výhled do budoucna a za ty 2 měsíce co jsem nalogoval podruhý se zvládlo velké množství věcí od >3k v bance - 3 Boiians online< po >23 Boiians na TS a novej hamlet<

https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 02/03/2010 00:10:33
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 02/03/2010 :  10:02:03  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ze vsech failu (WAR, AoC) me to do WoW udrzelo nejdele, takze uspech

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 02/03/2010 :  10:23:34  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Pro me je DF po dlouhe dobe nejlepsi mmo na trhu. UO nejspis nikdy neprekona, protoze UO byla taky moje prvni mmo, ale rozhodne prekona vsechny ostatni mmo.

DF usel od vydani poradnej kus cesty a na hre je to videt. Sem tam jsou jeste ruzny nedodelky hlavne v balancu magie, bez ktere to opet temer nejde hrat, ale jinak je to proste zabava. Jen si tu zabavu clovek musi umet udelat sam coz je pro 90% populace v mmo hrach dost velkej problem. Libi se mi ze DF neni jako ostatni mmo kde mas presne nalinkovano jak budes hru hrat a mit jasne stanoveny cil, ktery je limitovany pouze hrou samotnou a ne hracem.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 02/03/2010 :  10:51:42  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
este furt se musi 90% casu tezit a makrovat?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 02/03/2010 :  11:49:40  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ne, ale ja to delam :). Vetsinu casu proste nemam chut nekam chodit a potrebuju nebo chci delat jiny veci tak tezim.

Skillovat se jinak da behem normalniho hrani a lze to vcelku pekne. Pokud teda nechces mit char s magiema na max, to pak bez macra moc nejde. Momentalne skilluju fire magii. Mam asi 67 s tim ze sem zacal pred mesicem na 50. Jako nijak moc tomu nedavam. Sem tam si jdu hodku zastrilet firebally na moby. Jako vyhnat jednu dve magie na 100ku jde asi na mobech vcelku vpoho. To dnes ale do pvp moc nestaci protoze polovicka magu uz ma archmagy a vsechny spelly jim surgujou.

Podle me budou magii stejne jen nerfovat protoze se z toho pomalu ale jiste stava zase magefall. Na siegi sem snad luk poradne ani nevytahnul a mnohem effektivnejsi pro me bylo hazet tam fireball kterej delal 15dmg.

Macrovat a ani nejak moc tezit ale rozhodne nemusis. Kluci co cca pred 3tydny prisli do DF porad nekde litaji a zabiji moby a porad jen regulerne hrajou. Staty a skilly maj uz vcelku slusny a to myslim nijak moc nemakrovali. Pak sou zase jini lidi, kteri stoji u banky 24/7 a makrujou :D.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 02/03/2010 :  12:09:03  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MandorallenMacrovat a ani nejak moc tezit ale rozhodne nemusis. Kluci co cca pred 3tydny prisli do DF porad nekde litaji a zabiji moby a porad jen regulerne hrajou. Staty a skilly maj uz vcelku slusny a to myslim nijak moc nemakrovali. Pak sou zase jini lidi, kteri stoji u banky 24/7 a makrujou :D.



Já bych to opravil trošku .. tihle kluci před třemi týdny logli do hry, po týdnu jsme je našli a vzali k Boiians a trochu se jim věnovali a teď po třech týdnech hraní naháněj modráky u elfů

Takže jo, hra je teď nastavená tak, že než stát někde u zdi se víc vyplatí hrát ..

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 02/03/2010 :  13:10:21  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

este furt se musi 90% casu tezit a makrovat?



Tak to dost záleží na tom jak to chceš hrát, někdo nevytáhne paty dokud nevidí u skillu 100.0 a jinej aktivně hraje s tím co má.

Jo a Gorfovi nevěř, ten si zase jede tu svoji ... Takovou hyperbolu si opravdu může dovolit jen stoprocentní whiner Jsem si jistej, že mi nenajde ani 3 mágy v celym Darkfallu, kterejm "vsechny spelly surgujou" a proč zmiňuje Archmage nevím, protože ten skill má opravdu minimální efekt.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 02/03/2010 :  13:40:46  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No covece tak nevim proc muj fireball dava za 26 s uplne stejnou holi a stejnym brnkem a druhej typek mi dava za 46.

Magu kteri maji plno surgujicich nuku je vic nez dost. Never isacovi. Rozdily jdou rozhodne poznat a obzvlast u magie. A kdyz chces mit poradny magie, tak zapomen na to ze by si to delal regulernim hranim.

Schvalne at se isac pochlubi s tim kolik magii si udelal regulernim hranim. Vetsina lidi co ma trosku slusnejsi magii stravila hodiny a hodiny afk macrem.

Nechapu jak zrovna ty isacu muzes neco v DF hodnotit. Ty tu hru hrajes uplne jinak nez by se melo. Tobe to sice prijde normalni ze vecer pustis macro a za 14 dni mas 100GA mastery myslis ale ze kdyby si trenoval na mobech ze by si to mel? To tezko. Kdyby si nemel vecer pustenej pocitac s macrem tak tva postava ma polovicni magie a polovini mastery u 2h zbrani. Staty by si mel o 10 - 20 bodu nizsi.

DF se bez macrovani hrat da, ale rozhodne to budes mit tezsi. Samozrejme muzes davat lidi i s tobrejma magiema, ale bude to o dost tezsi kdyz ty budes hitovat v prumeru o 10-15 bodu min a v pripade aoecek je dost tezky missnout, takze u magu treba dost hraje roli surgujici spell a intesify + archmage, ktery taky par bodiku pridaj.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 02/03/2010 13:41:36
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 02/03/2010 :  15:24:18  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

No covece tak nevim proc muj fireball dava za 26 s uplne stejnou holi a stejnym brnkem a druhej typek mi dava za 46.



Fireball, Fire Magic, Intensify Fire Magic, Intelligence - to všechno hraje roli a předpokládám, že to moc na úrovni nemáš


quote:
Originally posted by Mandorallen
Magu kteri maji plno surgujicich nuku je vic nez dost.



Tvoje hyperbola jde rychle dolů Nejdřív to byla polovina a všechny kouzla, teď je jich jen víc než dost a kouzel mají jen plno. No uvidíme jak to dopadne v dalších příspěvku

quote:
Originally posted by Mandorallen
Never isacovi. Rozdily jdou rozhodne poznat a obzvlast u magie. A kdyz chces mit poradny magie, tak zapomen na to ze by si to delal regulernim hranim.



K tomu by se mohl vyjádřit Magenta, ten si některý magie dělal ostřelováním mobů. Osobně si myslím, že je to v pohodě dosažitelný, ale to dost závisí na odpovědi na otázku co je to regulérní hraní.

Když si vzpomenu na čas strávený likvidaci mobů a chozením instancí ve WoW, tak bych neřekl, že ten čas je někde jinde.

quote:
Originally posted by Mandorallen
Schvalne at se isac pochlubi s tim kolik magii si udelal regulernim hranim. Vetsina lidi co ma trosku slusnejsi magii stravila hodiny a hodiny afk macrem.



Fire Magic, Earth Magic, Arcane Magic; Spellchanting a Witchcraft na 75. (natrénoval mi to teda Deim, ale bylo to v rámci všech morálních pravidel a ani Mirek Dušín by se za to nemusel stydět)

quote:
Originally posted by Mandorallen
Nechapu jak zrovna ty isacu muzes neco v DF hodnotit. Ty tu hru hrajes uplne jinak nez by se melo. Tobe to sice prijde normalni ze vecer pustis macro a za 14 dni mas 100GA mastery myslis ale ze kdyby si trenoval na mobech ze by si to mel? To tezko. Kdyby si nemel vecer pustenej pocitac s macrem tak tva postava ma polovicni magie a polovini mastery u 2h zbrani. Staty by si mel o 10 - 20 bodu nizsi.



No a právě díky tomu přeci můžu hodnotit velice dobře Kdybych to natrénováno neměl, tak by mi to bylo uplně šumák. Postavu schopnou PvP bych si dokázal natrénovat velice rychle i kdybych u toho měl sedět. Je mi uplně jasný, že je to hlavně o tom jak člověk hraje a jakou má výbavu. To jestli máš mastery na 50 nebo 100 tě nakonec nezachrání.

quote:
Originally posted by Mandorallen
DF se bez macrovani hrat da, ale rozhodne to budes mit tezsi. Samozrejme muzes davat lidi i s tobrejma magiema, ale bude to o dost tezsi kdyz ty budes hitovat v prumeru o 10-15 bodu min a v pripade aoecek je dost tezky missnout, takze u magu treba dost hraje roli surgujici spell a intesify + archmage, ktery taky par bodiku pridaj.



Jinak řečeno, člověk co tý hře věnoval řádově víc času má navrch. Zrovna u těch nasurgovanejch kouzel není problém to kouzlení, ale peníze co to stojí. Nedovedu si představit, na kolik příjde třeba ten fireball, to musí bejt pořádnej kotel zlata


No a nakonec bych tě upozornil, že tvoje argumenty popírají sami sebe. Pokud by bylo všechno tak náročný natrénovat, tak by to zároveň ani nebylo potřeba, protože stejně tak náročný je to i pro všechny ostatní


Ty se neustále odvoláváš na high end postavy, ale upřímně kolik procent jich je ? Kolik procent lidí v Boiians má postavu lepší jak ty ? Jsem si jist, že Darkfall je plnej průměrných postav s kterýma má každej šanci v pohodě bojovat. A to ani nemluvím o tom, že Darkfall není spouštěč duelů, ale MMO. Si slabší ? Vem si kamaráda !
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 02/03/2010 :  17:00:12  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
Ja vytrenoval uz postavy 2. Obe svepomoci a drtivou vetsinou (chapej 98%) ne-AFK. Ted mam s Deimcou 100/100 2h, 100/92 1h a vse bylo hranim. Kouzla mam na 33,33,39,23 (fireball, lightning strike, exploding charge a desintegrate). Confusion a dalsi podpurne kouzla mam taky na cca 30... takze se rozhodne neda hovorit o high-end postave.


V dungu kde farmuju na me nabihaji ruzny lidi v ruznych vybavach a zdechaji vsichni, bez rozdilu. Protoze to neumej.


Ty budes Gorfe brecet za kazde situace a porad a porad a porad.

Driv jsi si vzal vybavu, pridal se do grupy, sel na PvP a ruloval. Ted jen whinujes a trollujes forum.

Dej se dohromady prosim te, jako tveho byvaleho spoluhrace me ty tvoje hrozne posty urazi.

Dekuji

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 02/03/2010 :  18:21:14  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
lol. Isacu a deime to sou zase kecy. Melete uplny kraviny. Deime ty mi prosimte jeste chvili vykladej o tom jak si delal 2h zbran na mobech to uz je fakt trapny takhle lhat. Kdyz nepocitam prvni postavu kde si to udelal na 75 mastery na lidech s invul stitem a exploitovatelnejch mobech tak zbytek si dodelaval tim ze sis s deimcou pres noc blokoval. Isac neudelal snad ani 50 procent 2h mastery neafk. U tebe deime pochybuju ze si magie delal regulernim hranim a verim ze me o tom ani nebudes chtit presvedcit.

Vic uz to nema smysl komentovat nazor na pvp balance zrovna od vas dvou ma pro me hodnotu 0.

Momentalne je to jen a pouze bud o tom kolik narves do gearu v kterym budes behat nebo o tom kolik narves do regu a hodin stravenych macrovanim magii a pak endless spamovani nuku do mobu.

Jinak tim vsechny surgujici spelly sem mel na mysli ty ktery rotujou.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 02/03/2010 :  20:13:26  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

lol. Isacu a deime to sou zase kecy. Melete uplny kraviny. Deime ty mi prosimte jeste chvili vykladej o tom jak si delal 2h zbran na mobech to uz je fakt trapny takhle lhat. Kdyz nepocitam prvni postavu kde si to udelal na 75 mastery na lidech s invul stitem a exploitovatelnejch mobech tak zbytek si dodelaval tim ze sis s deimcou pres noc blokoval. Isac neudelal snad ani 50 procent 2h mastery neafk. U tebe deime pochybuju ze si magie delal regulernim hranim a verim ze me o tom ani nebudes chtit presvedcit.

Vic uz to nema smysl komentovat nazor na pvp balance zrovna od vas dvou ma pro me hodnotu 0.

Momentalne je to jen a pouze bud o tom kolik narves do gearu v kterym budes behat nebo o tom kolik narves do regu a hodin stravenych macrovanim magii a pak endless spamovani nuku do mobu.

Jinak tim vsechny surgujici spelly sem mel na mysli ty ktery rotujou.

Na lidech s invul stitem jsem to udelal tak na 80 normalniho skillu a 10 mastery. V dobe, kdy to lezlo asi 10x pomalej, takze nechapu co to ma spolecneho se soucasnym stavem hry. Take si vsimni, ze pisu ted s Deimcou, coz je druha postava a tady jsem udelal 2h skill celej od 0 do 100/100 v PvE (kostry). S Deimem jsem 100/100 udelal taky na kostrach a udelal jsem tam i 100/75 polearmu (trvalo to asi tyden).

Magie jsem vymakroval v dobe, kdy to slo 10x pomaleji/nakladneji nez ted. Normalnim ne-afk macrem. Je to cca 6? mesicu zpet.

Tim chci rict, ze kdo se dnes vymlouva na nizke skilly, magie a vubec cokoliv, co se da za 2-3 dny poctiveho treningu udelat... je dle meho nazoru idiot.
----------

Z tveho pohledu mam asi nasledujici pocit:


Je to jako by jsi se rozhodl, ze zacnes jezdit na bežkách... rekreacne, zadnej stres. Po par dnech nebo tydnech by te pri projizdce nekdo zacal predjizdet, skakal by pri tom a odrazel se jen jednou nohou.

Tebe to stve a rikas si... ty vole ten uz jezdi asi dlouho, to je nefer, urcite trenuje jako blazen, ji to spravne jidlo, pije jen vodu a nosi profesionalni obleceni! To je teda pekne na houby!

Pak prijdes domu, lenivej, das si pivo, nohy na stul, lyze ani neususis a flaknes s nima do sklepa, hulkama zapres sklepni okno, protoze se vetrem otevira.

Otevres internetovy prohlizec a vsem lidem na foru napises, jakej jsi mel blbej den, protoze te predjel/prejel nejaky typek, ktery jezdi na bezkach dele nez ty , venuje tomu kopu casu a usili, snazi se vypracovat si styl, prizpusobit se zkusenejsim a byt na spicce.

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 02/03/2010 :  20:20:58  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

lol. Isacu a deime to sou zase kecy. Melete uplny kraviny. Deime ty mi prosimte jeste chvili vykladej o tom jak si delal 2h zbran na mobech to uz je fakt trapny takhle lhat. Kdyz nepocitam prvni postavu kde si to udelal na 75 mastery na lidech s invul stitem a exploitovatelnejch mobech tak zbytek si dodelaval tim ze sis s deimcou pres noc blokoval. Isac neudelal snad ani 50 procent 2h mastery neafk. U tebe deime pochybuju ze si magie delal regulernim hranim a verim ze me o tom ani nebudes chtit presvedcit.

Vic uz to nema smysl komentovat nazor na pvp balance zrovna od vas dvou ma pro me hodnotu 0.

Momentalne je to jen a pouze bud o tom kolik narves do gearu v kterym budes behat nebo o tom kolik narves do regu a hodin stravenych macrovanim magii a pak endless spamovani nuku do mobu.

Jinak tim vsechny surgujici spelly sem mel na mysli ty ktery rotujou.



Reaguješ opravdu na relevantní částí Fakt je strašně důležitý, kdo a jak si natrénoval melee mastery, když rozdíl mezi dostupnou 60 a finální 100 jsou 2 damage, tedy asi tak jedna úroveň keenesu na zbrani.

Navíc kdyby si teda alespoň měl pravdu, když už tu někoho obviňuješ ze lhaní. Fakt je ten, že Deim si 2h mastery udělal při likvidaci tisíců koster a 1h mastery při likvidaci tisíců Black Lordu. No a s magiema je to velice podobný příběh, však on už se ozve sám ...

Dej se na politiku, tam ti to jistě s osobníma útokama výjde

P.S. Politici nelžou, ale říkají nepravdy.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 02/03/2010 :  21:13:32  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Mandorallen

lol. Isacu a deime to sou zase kecy. Melete uplny kraviny. ....



...
Dej se k ČSSD, tam ti to jistě s osobníma útokama výjde

P.S. Paroubek nelže, "jen" říká nepravdu.

Fix'd.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 02/03/2010 21:19:33
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 03/03/2010 :  00:09:30  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Ty tu hru hrajes uplne jinak nez by se melo.



Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 03/03/2010 :  08:50:28  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Vazne nevim koho potkavate vy, ale ja potkavam prevazne magy co mi davaj za 35+ r50 kouzlem. To prosim nedam do bone armoru ani r50 lukem s keenesem.

Neluvim tu o magach jako jsem treba ja kde mam 2x r50 nuke na 60skillu.

Kdyz si vezmu magentu a takovejch magu se v pvp pohybuje vcelku dost. Kdyz si my dva stoupneme naproti sobe ja v brnku (FP chesta a hlava, scale boty, rukavice kalhoty a bone zbytek s q3 lightfeatherem) Vezmu 0.80dmg luk takze moje elem protekce budou 16,0X pri archery encumberanci 2-5, proti me si stoupne magenta v bone brnku a blackboltem v ruce tak si bud jistej ze mi da aoe spellama vetsi dmg nez ja jemu tim lukem.

Cely o cem tu whinuju je to ze jedina moznost je endless grind magie na uroven kdy budes mit archmaga, intensify a spelly na skillu 75+.

Ted mi rekni jak tohleto muze byt balancovany? Luk, kterej nema absolutne zadnej splash a je tak jednoduchy ho dodgnout ma mensi dmg nez r50 a vyssi aoe spelly, ktery muzes flaknout klidne i 10 metru od targetu a porad dostava stejnou dmg. Kdyz si vezmes mage killera tak nemuzes strilet ve vode zatimco mag muze. Magie ma tedy jumpshot na polovicce kouzel a navic muze mit aquatic shot. Archer kterej se specne na archery a zamkne si magie potka maga ve vode a jedinej kdo muze strilet je mag. Lol to je vazne ujety.

A trapny oduvodneni proc magie ma byt OP, protoze stoji 3 miliony ji natrenit sem vubec netahejte. At klidne pridaj skilly pro archery ktery pujdou tezko skillovat a budou drahy, ale jeden styl nesmi mit stejnou dmg jako druhej navic mit aoe effekt a navic plno OP utilitek jako treba eye root kterej ma opet AoE navic ma jen 20 sec CD a oslepi te na 3+sec.

Az balancnou magii vs. archery nebudu mit k DF jedinou pripominku. Me magie nebavi a nikdy sem s ni nechtel hrat. V posledni dobe ale zjistuju ze bez ni sem si jen gimpoval char a i s tak malou magii jakou mam ted je zlepseni opravdu citelny. Cely jejich specializace predci ty 4 buffy co mam. DF proste zase smeruje k magefallu a ti co magiie jeste nemaji tak si je dodelavaji. Ti co je uz meli v dobach pred 2 expanzi si jen doskillovali surgujici spelly a za chvili tu litame vsichni v bonu a rotujeme r50 nuky.

A pokud nemas DF jako druhou praci tak zapomen na to ze by si bez afk macra mel slusnyho mnaga s intensify na 100 ve dvou a vice skolach, archmagem na 100 a vsechny potrebny utility jako wall of force, death fog, eye root atd. za 3 mesice regulerniho hrani bez afk macra.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 03/03/2010 :  10:43:08  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
tak se na to vykasli a budes mit klid
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 03/03/2010 :  11:04:28  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

tak se na to vykasli a budes mit klid



Ale houbelec, Manda je skalní !

A krom toho věřím, že r.2010 nám ještě nějaké zajímavé změny přinese i do archery specek :)

https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 03/03/2010 11:04:46
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 03/03/2010 :  11:22:27  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
logicky by na range "mel" mag ownit vsechny. Na blizko by "mel" vsechny ownit tank. A archer by "mel" bejt neco mezi nima. Bohuzel v DF to asi funguje krapitko jinak. To me na tom tenkrat taky vadilo nejvic. Vsichni meli vsechno... Vim, ze ted sou naky specializace, ale stejne pocitam, ze muzes mit archery/magii i zbran najednou a boje probihaj tak, ze nekoho sestrilis magii/sipama a pak ho dorazis halinou (nemyslim Pawlovskou )

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 03/03/2010 :  11:47:26  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Mandorallen: Nejsem si vědom, že by na startu Darkfallu byl nějakej výběr

[x] Archer
[ ] Mage
[ ] Warrior

Ty stále operuješ s tím, že nějaká "Archer class" by měla být ekvivalentní s nějakou "Mage class". Fakt je ten, že si každej může dělat co chce a používat co chce, to je pro mě ta krása Darkfallu. Ty si se dobrovolně omezil a teď za to platíš, to je myslím v pořádku. Stejně tak bych si mohl vybrat, že chci všechny likvidovat prutem na ryby a dožadovat se aby jeho damage srovnali s mágem, protože to přeci nění jen tak jednoduchý někoho uškrtit vlascem.

Jinak opět tvoje argumenty popírají samy sebe, pokud by bylo tak náročný udělat si hratelnýho mága, tak by ho logicky mělo minimum lidí a tak by si ho nemusel mít ani ty.

Nebo si snad myslíš, že jsme v Čechách nějaká banda neumětelů a všude jinde na světě je to samej powergamer co má všechny intensify na 100 ? Chtěl bych vidět kolik lidí z Pandory má ty skilly co popisuješ, na spočítání by mi myslím stačila jedna ruka a to i v případě, že bych byl nešikovnej truhlář.
Go to Top of Page

Mlazgon
Starting Member

65 Posts

Posted - 03/03/2010 :  11:53:30  Show Profile Send Mlazgon a Private Message  Reply with Quote
Osobne jsem si vsechny utocne kouzla naskilloval na monstrech, cekal sem pravda s magiemi az to poleze lip do doby nez zvedli gain 3x a na monstrech 2,7x, tak jsem mel prakticky jen GM a zadnou elementarni magii. Pak sem chodil na troly nebo jine priserky ktere byly blizko a nehrozila nejaka velka ztratu regu. Docela bez problemu sem si udelal 2x r50 na 75+ a ted uz skoro 2x r90(r100) na 75+, takto se nejak ty magie samy naskillovaly a ted mam vesmes 20+ intensify na magiich, kde jsem trenoval tyto kouzla.
Podle me zalezi jak kdo chce hrat, nekdo chce mit co nejdriv vsechno na 100, ale zase prijdou o zabavu sledovani ciselek :O). Dalsi vec je, ze namakrovani typci casto nemaji hracsky skill a to ze vyhravaji PvP je dano spis OP postavou nez skillem, pokud potkaji sobe rovneho ale se skillem jdou do kopru.

Btw nevim jestli pan Paroubek lze nebo nerika pravdu, je to kokot a basta.

Mrs Magenta, Reservoir Dogs [ReD]
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 03/03/2010 :  12:58:25  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Nevybiral sem si archera, ale chci snad moc kdyz chci delat dmg lukem? V soucasnosti je luk vhodnej jedine na boj ve vode. To ho rovnou muzou odstranit a dat vodnim kouzlum moznost strilet pod vodou. Na co mit luk, kdyz je ti prakticky nanic.

Me osobne se vubec nelibi ze muze mit kazdej vsechno a tak taky DF nikdy vypadat nemel. Mel byt urcitej soft cup a skill decay, to se ale nestalo.

Zadam jen to na co mam narok. To ze to AV nezvladnuli je jejich problem a ja se popravu citim dotcenej a stezuju si. To ze ty si s timhle spokojenej je tvoje vec. Kdyby byl DF tak jak mel bejt tak si nestezuju zase ja. Protoze to AV nedodelalo tak se z toho stal nehle grindfall kde musis nagrindit vsechno.

Takze to ze sem si na zacatku hru nevybral archtype archer neznamena ze v DF nemel archer bejt. Moc dobre vis ze oznamovali soft cup a skill decay, kterej mel lidi odlisovat a tudiz by kazdej cekal, ze vsechny druhy boje budou balancovany a ne ze magie bude ownit naprosto v kazdym aspektu hry.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 03/03/2010 :  13:41:37  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Nevybiral sem si archera, ale chci snad moc kdyz chci delat dmg lukem? V soucasnosti je luk vhodnej jedine na boj ve vode. To ho rovnou muzou odstranit a dat vodnim kouzlum moznost strilet pod vodou. Na co mit luk, kdyz je ti prakticky nanic.

Me osobne se vubec nelibi ze muze mit kazdej vsechno a tak taky DF nikdy vypadat nemel. Mel byt urcitej soft cup a skill decay, to se ale nestalo.

Zadam jen to na co mam narok. To ze to AV nezvladnuli je jejich problem a ja se popravu citim dotcenej a stezuju si. To ze ty si s timhle spokojenej je tvoje vec. Kdyby byl DF tak jak mel bejt tak si nestezuju zase ja. Protoze to AV nedodelalo tak se z toho stal nehle grindfall kde musis nagrindit vsechno.

Takze to ze sem si na zacatku hru nevybral archtype archer neznamena ze v DF nemel archer bejt. Moc dobre vis ze oznamovali soft cup a skill decay, kterej mel lidi odlisovat a tudiz by kazdej cekal, ze vsechny druhy boje budou balancovany a ne ze magie bude ownit naprosto v kazdym aspektu hry.


Vis jak to bejva za chvilku muze ownit luk vzhledem k tomu ze 1/2 roku brecela na foru tuna lidi ze nacpala do magie 50k goldu a ze se na archyry nechytaj protoze unburden nezabiji ke vsemu zmrdi stim lukem jeste skacou tak je luk takovej jakej je a bohuzel je taky proto magie celkem snadno dosazitelna .Bejt tebou dodelam magie a cekam na dalsi patch to pak zase bude uplne jina hra-)
Go to Top of Page

Son-Draken
New Member

165 Posts

Posted - 03/03/2010 :  14:08:23  Show Profile Send Son-Draken a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

...................



Doporucuju ti podstoupit ucinou lecebnou kuru tzv. severkou trojkombinaci sice kdyz to ustrelis stravis par noci na WC ale ver mi na naky luky a magii rychle zapomenes.

Jinak si taky rad rejpnu 2hsword 100/95 haly 90/35 mam ciste z mobu a ted jedu sekery, magie necro water fire sem dojel vesmes jen na mobech a kouzla na 75+ jen moby coz mi zas vytrenilo magie

Zaklad je umet kombinovat a vyuzit kazdy picoviny +luk/mele je hlavne o top zbranich.. ver mi sou lidi co me jako maga sesekali lukem +mele a ani jsem si neprd a to i v dobe kdy se dali cyklovat 90/100 aoe........jinak vzdycky bude nekdo silnejsi kdo ti nakope prdel.

Nebojuji pro čest.Bojuji abych vyhrál!
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 03/03/2010 :  14:22:19  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Nevybiral sem si archera, ale chci snad moc kdyz chci delat dmg lukem? V soucasnosti je luk vhodnej jedine na boj ve vode. To ho rovnou muzou odstranit a dat vodnim kouzlum moznost strilet pod vodou. Na co mit luk, kdyz je ti prakticky nanic.



Kdyby byl luk k ničemu, tak by ho asi nikdo nepoužíval. Čím to je, že v každým těle najdu luk a šípy ? Čím to je, že je v trade kanálu tak velká poptávka po high end lucích. Nedávno jsem prodal maníkovi 8 theyril ingotů a za hodinu mi psal, že chce dalších 8, že už ty vyrobený luky prodal.

quote:
Originally posted by Mandorallen
Me osobne se vubec nelibi ze muze mit kazdej vsechno a tak taky DF nikdy vypadat nemel. Mel byt urcitej soft cup a skill decay, to se ale nestalo.



http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=216349

quote:
Originally posted by Mandorallen
Zadam jen to na co mam narok. To ze to AV nezvladnuli je jejich problem a ja se popravu citim dotcenej a stezuju si. To ze ty si s timhle spokojenej je tvoje vec. Kdyby byl DF tak jak mel bejt tak si nestezuju zase ja. Protoze to AV nedodelalo tak se z toho stal nehle grindfall kde musis nagrindit vsechno.



Už se asi opakuju, ale ty si to prostě stále nechceš přiznat. Nemusíš si nagrindit všechno, protože stejně tak jako je to náročný pro tebe, tak je to náročný i pro všechny ostatní.

quote:
Originally posted by Mandorallen
Takze to ze sem si na zacatku hru nevybral archtype archer neznamena ze v DF nemel archer bejt. Moc dobre vis ze oznamovali soft cup a skill decay, kterej mel lidi odlisovat a tudiz by kazdej cekal, ze vsechny druhy boje budou balancovany a ne ze magie bude ownit naprosto v kazdym aspektu hry.



Naprosto v každym aspektu hry ? Čím to je, že v každým druhým videu vidím jak nějakej maník masakruje pěšáky pod sebou z Battlehorna případně půlí záda borcům s Justicebringerem ...


Vykopíroval jsem pro tebe z journalu moje poslední killy :

Swords, Unholy Flames, Swords, Archery, Greataxes, Whirlwind Attack_Greataxe, Fireball, Swords, Swords, Greatswords, Swords ...

No uplná dominance nasurgovanejch spellů
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/03/2010 :  15:49:10  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
mno nicmene jestli jsem ten spor pochopil tak ty nejsi normalni hrac tudiz je tvuj log irelevantni ;) relevantni jsou jen ty kteri zabijeji spelly a tudiz jsou normalni hraci

lastfm
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 03/03/2010 :  16:02:28  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Chapu to spravne, ze Manda si naskilloval na zacatku to co bylo overpowered (v tu chvili byl spokojen) a ted mu vadi ze se hra pohnula a overpowered je neco jineho?

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 03/03/2010 :  16:05:04  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

mno nicmene jestli jsem ten spor pochopil tak ty nejsi normalni hrac tudiz je tvuj log irelevantni ;) relevantni jsou jen ty kteri zabijeji spelly a tudiz jsou normalni hraci




Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 03/03/2010 :  16:08:55  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ne isac je totiz typ hrace kterej aktivne pvp nedela. Jeho pvp spociva v tom ze na nej nekdo jumpne kdyz farmi nebo projizdi mapou a v baglech ma 2 battlehorny.

Ohledne toho co pisou ve spotlightu. V DF puvodne mel byt soft cup a skill decay. To ze to zmenili je proti vuli vetsiny lidi, protoze to dela velike rozdily mezi casual hraci a noliferama co zijou ve sklepe svejch rodicu a jednou za mesic jdou ven pro socialni davky.

Nemusis se opakovat ja to davno pochopil. Nagrindit vsechno praveze musim. Driv nebo pozdej proste musim pokud nechci v polovicce fightu prohravat jen proto ye dostavam o 10dmg vic ney davam ja coz v pripade magie takhle opravdu je. Jsem nucen pouzivat neco co vubec pouzivat nechci a nikdy jsem ani nechtel a podle vseho ani puvodne nemusel kdyby se AV drzelo sveho konceptu.

Luky jdou na dracku. No jiste. Taky bych luky koupil, dobrej luk se rozhodne neztrati. Pouziva je nekdo jako hlavni zdroj dmg? NE! Tvrd mi neco jinyho a vazne si zacnu myslet, ze tu kecas o necem cemu vubec nerozumis. Add videa. Nevim jak ty ale vetsinu pvp videi tvori magic spam. Par destroyeru co se navliknou do veci za 100k a jedou kosit socialni magy v bonu s blackboltem pritom pulka boje probiha z BH. Luk pouzivaj spis jen vyjimecne. Meles tu uplny nesmysly. Archery je v tehle hre jen jako doplnek. Klidne muzes zkusit dat duel proti magente nebo drakenovi s lukem bez elem magii.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 03/03/2010 :  16:14:30  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Mandorallen
Me osobne se vubec nelibi ze muze mit kazdej vsechno a tak taky DF nikdy vypadat nemel. Mel byt urcitej soft cup a skill decay, to se ale nestalo


http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=216349

Outdated clanek, kterej nic neresi.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 03/03/2010 :  16:22:59  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen
Archery je v tehle hre jen jako doplnek.



Nó, tok hrozný to neni v začátcích je to zdroj levné dmg, později je výborná do PvE a v PvP je na mounty pořád ok - pravda, jak padne típek z koně, je snažší cástit AOE spelly :)

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 03/03/2010 :  17:04:11  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Ne isac je totiz typ hrace kterej aktivne pvp nedela. Jeho pvp spociva v tom ze na nej nekdo jumpne kdyz farmi nebo projizdi mapou a v baglech ma 2 battlehorny.



No je fakt, že neobjíždím Agon a nehledám oběti, ale PvP to stále je Minimálně jedna strana souboje asi musí aktivní PvP dělat (čímž se stávám jeho účastníkem ).

quote:
Originally posted by Mandorallen
Ohledne toho co pisou ve spotlightu. V DF puvodne mel byt soft cup a skill decay. To ze to zmenili je proti vuli vetsiny lidi, protoze to dela velike rozdily mezi casual hraci a noliferama co zijou ve sklepe svejch rodicu a jednou za mesic jdou ven pro socialni davky.



Tak rozdíl mezi někým kdo u toho sedí neustále a normálním hráčem rozhodně je, v který hře taky nebyl, stále je to MMORPG. S tím nemám problém, takových lidí je minimum. Opakuji, že tahle hra není o duelech. Pokud někoho nerozmeteš sám, tak si vem kolegu z guildy ať ti pomůže, v čem je problém.

quote:
Originally posted by Mandorallen
Nemusis se opakovat ja to davno pochopil. Nagrindit vsechno praveze musim. Driv nebo pozdej proste musim pokud nechci v polovicce fightu prohravat jen proto ye dostavam o 10dmg vic ney davam ja coz v pripade magie takhle opravdu je. Jsem nucen pouzivat neco co vubec pouzivat nechci a nikdy jsem ani nechtel a podle vseho ani puvodne nemusel kdyby se AV drzelo sveho konceptu.



Ano si nucen, pokud chceš být uplně na špici v duelech, tak asi musíš využít ty nejlepší možnosti, tak jako to udělá každej, a v Darkfallu tu možnost máš. V class systémech si můžeš jít tak leda stěžovat na fóru. Nějakej balanc mezi classama je nesmysl, neviděl jsem hru kde by to fungovalo, vždycky má někdo navrch.

Nechápu jak by zrovna tvůj problém vyřešil neustále opakovanej skill cap ? V tomhle systému jsem hrál několik let Ultimu a vždycky tam měl nějakej build měl navrch. Jednou to byl mág pobíhající s halapartnou, jindy to byl fencer s vanquishing spearem nebo eval warrior.

Člověk teda netrénoval 35 x 100 od nějakých skillů, ale 5 x 7 x 100 od nějakých skillů, opravdu zásadní rozdíl

To je jestli hra má skill cap nebo nemá vůbec nesouvisí s tím, jestli je nějakej skill samostatně použitelnej. V UO nebylo archery v PvP nikdy samostatně použitelný, vždycky to byl jen díl do skládačky.

quote:
Originally posted by Mandorallen
Luky jdou na dracku. No jiste. Taky bych luky koupil, dobrej luk se rozhodne neztrati. Pouziva je nekdo jako hlavni zdroj dmg? NE! Tvrd mi neco jinyho a vazne si zacnu myslet, ze tu kecas o necem cemu vubec nerozumis. Add videa. Nevim jak ty ale vetsinu pvp videi tvori magic spam. Par destroyeru co se navliknou do veci za 100k a jedou kosit socialni magy v bonu s blackboltem pritom pulka boje probiha z BH. Luk pouzivaj spis jen vyjimecne. Meles tu uplny nesmysly. Archery je v tehle hre jen jako doplnek. Klidne muzes zkusit dat duel proti magente nebo drakenovi s lukem bez elem magii.



Nikde jsem netvrdil, že někdo používá archery jako hlavní zdroj damage. Reagoval jsem jen na tvoji větu "Na co mit luk, kdyz je ti prakticky nanic." Je to prostě jeden díl do skládačky, stejně jako melee, stejně jako boj z mounta, stejně jako magie. A o tom tahle hra je, o kombinaci.

Shatteren: Ten článek odpovídá současné situaci, nechápu co je na něm outdated, vysvětluje přesně proč nebude mít Darkfall skill cap.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 03/03/2010 :  19:05:44  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Ne isac je totiz typ hrace kterej aktivne pvp nedela. Jeho pvp spociva v tom ze na nej nekdo jumpne kdyz farmi nebo projizdi mapou a v baglech ma 2 battlehorny.

Ohledne toho co pisou ve spotlightu. V DF puvodne mel byt soft cup a skill decay. To ze to zmenili je proti vuli vetsiny lidi, protoze to dela velike rozdily mezi casual hraci a noliferama co zijou ve sklepe svejch rodicu a jednou za mesic jdou ven pro socialni davky.

Nemusis se opakovat ja to davno pochopil. Nagrindit vsechno praveze musim. Driv nebo pozdej proste musim pokud nechci v polovicce fightu prohravat jen proto ye dostavam o 10dmg vic ney davam ja coz v pripade magie takhle opravdu je. Jsem nucen pouzivat neco co vubec pouzivat nechci a nikdy jsem ani nechtel a podle vseho ani puvodne nemusel kdyby se AV drzelo sveho konceptu.

Luky jdou na dracku. No jiste. Taky bych luky koupil, dobrej luk se rozhodne neztrati. Pouziva je nekdo jako hlavni zdroj dmg? NE! Tvrd mi neco jinyho a vazne si zacnu myslet, ze tu kecas o necem cemu vubec nerozumis. Add videa. Nevim jak ty ale vetsinu pvp videi tvori magic spam. Par destroyeru co se navliknou do veci za 100k a jedou kosit socialni magy v bonu s blackboltem pritom pulka boje probiha z BH. Luk pouzivaj spis jen vyjimecne. Meles tu uplny nesmysly. Archery je v tehle hre jen jako doplnek. Klidne muzes zkusit dat duel proti magente nebo drakenovi s lukem bez elem magii.



a ja si porad rikal podle tech silnejch reci zdejsich power pvp playeru , ze to pvp bude asi o skillu a ne o tom kdo ma vic nagrindino/manakrovanou magii a dava o 10dmg vetsi ohnivi aoe koule : -))) vetsi reklamu se vasi "guilde" a darkfallu touhle debatou udelat nemohli : -))
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 03/03/2010 :  19:34:02  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

quote:
Originally posted by Mandorallen

Ne isac je totiz typ hrace kterej aktivne pvp nedela. Jeho pvp spociva v tom ze na nej nekdo jumpne kdyz farmi nebo projizdi mapou a v baglech ma 2 battlehorny.

Ohledne toho co pisou ve spotlightu. V DF puvodne mel byt soft cup a skill decay. To ze to zmenili je proti vuli vetsiny lidi, protoze to dela velike rozdily mezi casual hraci a noliferama co zijou ve sklepe svejch rodicu a jednou za mesic jdou ven pro socialni davky.

Nemusis se opakovat ja to davno pochopil. Nagrindit vsechno praveze musim. Driv nebo pozdej proste musim pokud nechci v polovicce fightu prohravat jen proto ye dostavam o 10dmg vic ney davam ja coz v pripade magie takhle opravdu je. Jsem nucen pouzivat neco co vubec pouzivat nechci a nikdy jsem ani nechtel a podle vseho ani puvodne nemusel kdyby se AV drzelo sveho konceptu.

Luky jdou na dracku. No jiste. Taky bych luky koupil, dobrej luk se rozhodne neztrati. Pouziva je nekdo jako hlavni zdroj dmg? NE! Tvrd mi neco jinyho a vazne si zacnu myslet, ze tu kecas o necem cemu vubec nerozumis. Add videa. Nevim jak ty ale vetsinu pvp videi tvori magic spam. Par destroyeru co se navliknou do veci za 100k a jedou kosit socialni magy v bonu s blackboltem pritom pulka boje probiha z BH. Luk pouzivaj spis jen vyjimecne. Meles tu uplny nesmysly. Archery je v tehle hre jen jako doplnek. Klidne muzes zkusit dat duel proti magente nebo drakenovi s lukem bez elem magii.



a ja si porad rikal podle tech silnejch reci zdejsich power pvp playeru , ze to pvp bude asi o skillu a ne o tom kdo ma vic nagrindino/manakrovanou magii a dava o 10dmg vetsi ohnivi aoe koule : -))) vetsi reklamu se vasi "guilde" a darkfallu touhle debatou udelat nemohli : -))

Co to meles? :) Si uplne mimo. Hodne zoufalej post.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 03/03/2010 19:59:18
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 03/03/2010 :  19:40:06  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ja se vsim co rikas vicemene souhlasim isacu, ale musis pochopit lidi kteri sly do hry hlavne kvuli archery. Ano ja sel do DF prevazne kvuli pvp s full lootem a unikatnimu systememu archery. V dobe kdy jsem do DF lezl bylo ohlasovano ze ve hre bude skill cup a skill decay takze sem si rikal super budu se focusovat na archery s podporou magie a neco malo meele. To ale bohuzel neni mozny hrat protoze dnes je hlavni zdroj dmg magie doplnovany meele. Archery je jen na mounty a na boj ve vode.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 03/03/2010 19:40:39
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 03/03/2010 :  20:09:27  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach
a ja si porad rikal podle tech silnejch reci zdejsich power pvp playeru , ze to pvp bude asi o skillu a ne o tom kdo ma vic nagrindino/manakrovanou magii a dava o 10dmg vetsi ohnivi aoe koule : -))) vetsi reklamu se vasi "guilde" a darkfallu touhle debatou udelat nemohli : -))



Tak ta diskuze by mohla vypadat, že je trošku vyhrocená, ale stále se tu bavíme v měřítkách Darkfallu. To znamená, že vliv hráčského skillu je řádově jinde než v jakékoliv současné mainstreamové instancované hře, to ti potvrdí i Gorf.

Jinak nejsem si vědom, že by mi Aventurine posílálo nějaký peníze za marketing, takže je mi fakt upřímně jedno jestli tu Darkfallu reklamu dělám nebo ne, měl by si být rád, že se tu jen fanboyové neplácají po zádech, jak to někdy bývá zvykem.

No a naše guilda má v Darkfallu reklamu více než dostatečnou, o to se fakt nemusíš bát
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 03/03/2010 :  22:44:28  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Samozrejme tahle hra je o skillu vic nez kterakoli jina mmo na trhu a snad jedina hra v ktere s tyden starym charem muzes dat klidne uplne namaxovanej char, nerikam ze to je lehky ale mozny to rozhodne je :). Netvrdim taky ze kdybych mel vetsi skill ze ty magy luke muzu davat. Ano mozny to je, ale rozhodne musis zahrat lip nez typek co do tebe smazi surgujici spelly. Troska balancu mezi ruznejma stylama boje by ale rozhodne neuskodila.

Co chtel arach svym postem dokazat opravdu nechapu :). Kazdopadne me pobavil. Navic ani nevi v jakym clanu momentalne jsem beru to spis jen jako pokus o flame, nebo zoufalej +1 post do sekce fora o hre o ktere vi uplny kulovi stejne tak o lidech kteri ji hrajou.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 03/03/2010 22:50:08
Go to Top of Page

imhotep
Moderator

Imho

219 Posts

Posted - 03/03/2010 :  23:06:13  Show Profile  Send imhotep an ICQ Message Send imhotep a Private Message  Reply with Quote
dle meho, ma gorf ve spouste veci pravdu.
soft cap mel byt ve hre, ale neni. podle me chyba.
to ze ma kazdej vsechno a umi vsechno stavi tu hru do jine roviny. Nakonec bude kazdy stejny, vsichni si vsechno ukrafti sami atd. Nakonec dusledky neexistence skillcapu vidime na nefungujici ekonomice. DF je moc o PvP, rekl bych nejlepsi pvp hra na trhu. Ale ty "nepodstatny" veci ktery tu hru vyrazne srazi (alespon pro mne) zde chybi, nebo jsou odsunuty naprosto do pozadi.

jenom si rejpnu za celej rok neni opravenej windowed mod, asi pul roku jim trvalo, nez opravili ten bug bar u titulu za vitalitu a stale kdyz vypijes lahev tak ji schroustas i s tou sklenenou flaskou

_________________________
Mummy returns...
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 03/03/2010 :  23:11:05  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Stale tam je (nebo uz neni ?) nesmyslnej *PRSK* sound, kdyz sundas item co ti daval HP... co ty Řekové hulej, by me fakt zajimalo

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 04/03/2010 :  00:34:33  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Naprosto souhlasím s Gorfem ohledně skillcupu. Magie mě nebaví a nikdy jsem ji dělat nechtěl (kromě L a G Magic). Čekal jsem, že budou lidi specializovaní na melee boj, lučistníci, healeři a mágové... nakonec je z toho tělocvik na klávesnici, kde máš 50 schopností a jak se uklikneš, jsi v pr...
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 04/03/2010 :  00:47:18  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
Skill_CAP for fucks sake :)

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 04/03/2010 :  07:39:06  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Arach
a ja si porad rikal podle tech silnejch reci zdejsich power pvp playeru , ze to pvp bude asi o skillu a ne o tom kdo ma vic nagrindino/manakrovanou magii a dava o 10dmg vetsi ohnivi aoe koule : -))) vetsi reklamu se vasi "guilde" a darkfallu touhle debatou udelat nemohli : -))



Tak ta diskuze by mohla vypadat, že je trošku vyhrocená, ale stále se tu bavíme v měřítkách Darkfallu. To znamená, že vliv hráčského skillu je řádově jinde než v jakékoliv současné mainstreamové instancované hře, to ti potvrdí i Gorf.

Jinak nejsem si vědom, že by mi Aventurine posílálo nějaký peníze za marketing, takže je mi fakt upřímně jedno jestli tu Darkfallu reklamu dělám nebo ne, měl by si být rád, že se tu jen fanboyové neplácají po zádech, jak to někdy bývá zvykem.

No a naše guilda má v Darkfallu reklamu více než dostatečnou, o to se fakt nemusíš bát



tak urcite, protoze v ostatnich hrach neni potreba skill zadnej ;- )

cituji: Nemusis se opakovat ja to davno pochopil. Nagrindit vsechno praveze musim. Driv nebo pozdej proste musim pokud nechci v polovicce fightu prohravat jen proto ye dostavam o 10dmg vic ney davam ja coz v pripade magie takhle opravdu je. Jsem nucen pouzivat neco co vubec pouzivat nechci a nikdy jsem ani nechtel a podle vseho ani puvodne nemusel kdyby se AV drzelo sveho konceptu.

jasny Mandoralene, kazdej je mimo , jen ty ses expert ,asi sem tohle blbe pochopil, tohle vyznelo jako ze se proti sobe postavi dve postavicky a vyhraje ten kdo dava vetsi dmg, i grindu taky vlastne vubec nepises... : -)))
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 04/03/2010 :  08:14:22  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
no vzhledem k tomu, ze tahle hra mela byt rpg tak se asi nedalo cekat, ze vylepsovani postavy nebude mit vliv na pvp...
myslim, ze places na spatnym hrobe arachu... vim kam tve myslenky smerovali, ale o GW se plakalo uz u jinych RPG her...
ono kdyby se ta postava nezlepsovala vubec tak by asi to RPG tam moc smysl nemelo a muzou to nazyvat rovnou teba fantasy FPS.

a co se tyce grindu... grind je grind az v okamziku, kdy ta pozadovana opakovana cinnost je nekomu protivna... takze pro nekoho maxovani vsech skillu v DF naopak muze byt zabava a ne "grind".

Me osobne od DF odrazuje full loot, jinak bych si nekdy rad zase zkusil skill based gamesku misto class based... ale tak treba nekdy nekdo neco udela zajimavyho bez full lootu ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 04/03/2010 :  08:38:17  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Ten full loot už tady není nijak hrozný. Oproti začátku a před expanzí to často nasralo a člověk měl pořád málo equipu.Ale nemyslím si, že průměrný hráč má problém právě s equipem, protože v bance furt něco má, nebo aspoň u nás v gildě jsou pořád v gild bance možnost výbavu od našich krafterů za rozumný peníz koupit. Spíš to jen nasere a nesmíš to projet 5x za sebou v jednom dni. Pak jsi akorát nasraný, ale equip se pořád dá sehnat

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 04/03/2010 :  10:12:30  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
Celda: nebrecim me je to jedno : -))) jen si nemuzu odpustit poznamku, kdyz lidi ktery hrali jen equip grind makro skill based "pvp" hry, vynasej soudy jak je DF skvela pvp hra, neni a nebude : -)
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 04/03/2010 :  11:02:17  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
tyhle debaty me zacinaj unavovat. Proste nekdo ma rad holky, jinej zase vdolky. Arachovi se df nelibi, Deimovi se df libi. At si ma kazdej svuj nazor a konec, zvonec, kurva prdel

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 17/03/2010 :  12:27:39  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
no tak DF me ani po tech 365dnech neoslovilo

a podle te debaty kterou tu vedete bych soudil ze hra ma tendenci stat se druhym Asherons Callem - skilovat donekonecna = makro, hlame at ty lidi platej accounty ;)
ta hra je/byla urcite dobra, aspon lidi na ni pamatujou jako na super pvp hru (kuk DD) kdyz se mrknete na AC web tak prestoze ma ta hra grafiku nabliti protoze do ni 10let neinvestovali stejnak stale bezi, stoji dokonce 20$ a zrejme se jim to rentuje takze dobrej obchodni model

ruku na srdce cloveka bavi hlame to co mu jde, isac a spol. maji technicke moznosti a vedomosti ohledne maker takze maji vetsi zazemi at uz jde o resources ci skillz, otazka jak dlouho je to jeste bude bavit

co bude az odejdou blue hraci kteri tyhle moznosti nemaji nebo jim to nestoji za to (coz jsem dnes i ja prestoze se pasuju puvodem na pvp hrace - nestoji mi za to nechavat pustenej komp pres noc ci den kuli nejakemu makru - prijde mi to stupidni, platim preci za zabavu a ne za to ze budu nejake firme poskytovat svuj vypocetni vykon ktery je ke vsemu spotrebovan na nesmyslne vypocty, stacilo preci na zacatku aby rovnou ulozili muj char se vsim na max :))

kdyz hra zacina tak se tam nahrne hromada blue hracu s vidinou ze ted uz konecne budou ownovat, je li hra s dobrym pvp coz DF asi je (no na daoc to nema ale budiz ;)) tak to holt ty 2% powergameru sakra bavi - kolik maji na tom virtualnim svete ovecek k zakousnuti ;) takze to vase breceni pod taktovkou Mandorallena je opravdu breceni na spatnem hrobe - ty ovce ze sebe delate samy


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin

Edited by - Yennefer on 17/03/2010 12:34:28
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 17/03/2010 :  13:31:53  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Jdou v DF ochočovat zvířata? Teď nemyslím jen mounty, ale třeba ovce, pes, šupinatá příšerka z bažin...
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 17/03/2010 :  13:34:09  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Yennefer: No nemělo by myslím cenu popírát, že Darkfall je pro mě hlavně Devfall Ale zase na druhou stranu to není hlavní důvod proč zůstávám. Ta hra mi prostě příjde dost obsažná, na to abych se ani v budoucnosti nenudil. Obchodování, politika, griefování ...

Otázka nastavení rychlosti růstu skillu je vždycky hodně propíraná a vždycky to nakonec dopadne tak jak chtějí ty co brečí, ale přístup hráču mi v tomhle příjde dost podivnej. Nepomatuju si nějaký ohromný nevole třeba u WoW (poslední instancovaná hra co jsem hrál) ač tam je princip nekonečného grindu prakticky hlavním pilířem obchodního modelu. (a teď neříkám, že u Darkfallu to tak není, jen mi příjde divný ho kritizovat právě za to, když všude jinde je to uplně stejný)

P.S. Na šíření podobných názorů bych si dával pozor, víme jaký má ČEZ komando Ten mimochodem asi profituje z mého hraní víc jak Aventurine, rodí se nám tu nový obchodní model ?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000