Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Aion the Tower of Eternity
 Aion a děti
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Segma
Starting Member

15 Posts

Posted - 28/01/2010 :  19:52:04  Show Profile Send Segma a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, protože WoW už mě po 5ti letech neskutečně nudí a poslední dobou to tam jde od desíti k pěti, rád bych zkusil Aion. Nicméně mám strach, že grafika Aiona bude hodně chytlavá pro děti. Tak bych prosil ty co tam jsou, není to tam z pohledu malých "emo kids" ještě horší než ve WoW? Dá se tam narazit na starší hráče? Mě je přes 30, tak abych si tam měl vůbec s kým "pokecat".

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 28/01/2010 :  22:03:17  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja teda nevim, ale nelakaly deti vzdycky ty veci 18+ spis nez tohle? Urcite ale narazis na mraky botu, to ti garantuju.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 29/01/2010 :  05:47:13  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
zato WoW vyloženě odpuzuje :)

Neboj se Aion je dost tvrda hra a tak je to nebaví.
Jde li ti o dobrej clan kde jsem jeden z nejmladších já :)
/25/ doporučuji Veterans
Go to Top of Page

Durrbar
Starting Member

Durr

83 Posts

Posted - 29/01/2010 :  07:28:21  Show Profile  Send Durrbar an ICQ Message Send Durrbar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

zato WoW vyloženě odpuzuje :)

Neboj se Aion je dost nudna hra a tak je to nebaví.
Jde li ti o dobrej clan kde jsem jeden z nejmladších já :)
/25/ doporučuji Veterans



dovolil jsem si jednu malou upravu ...

- Durr ...
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 29/01/2010 :  08:15:27  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
ja aion dohral (sice jen) do 30lvl,po tom co jsem se jako guildless samorost pohyboval 2 mesice ve wowku na drakthulu po ruznych pugach,BG "premadech" a arena teamech (mam tam solidni postavy)

A myslim ze muzu s klidem na verejnosti prohlasit ze v zadne jine MMO hre neni tak nizky vekovy prumer jako ve wowku,tak se neni ceho bat :)

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Nataniel
New Member

334 Posts

Posted - 29/01/2010 :  13:31:19  Show Profile  Send Nataniel an ICQ Message Send Nataniel a Private Message  Reply with Quote
Mne se libi, jak ve 2 z 5ti topicu na tomhle foru si lidi stezujou na nizkej vek hracu ty a ty hry.
Vede mne to k zamysleni, jak to asi bude vypadat s touhle generaci za par desitek let. To budou na forech (jestli vubec to budou fora) topicy typu: Doufam, ze tuhle a tuhle hru nehraje moc starejch lidi, ktery uz totalne nevi o co jde :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 29/01/2010 :  13:51:23  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Segma

Ahoj, protože WoW už mě po 5ti letech neskutečně nudí a poslední dobou to tam jde od desíti k pěti, rád bych zkusil Aion. Nicméně mám strach, že grafika Aiona bude hodně chytlavá pro děti. Tak bych prosil ty co tam jsou, není to tam z pohledu malých "emo kids" ještě horší než ve WoW? Dá se tam narazit na starší hráče? Mě je přes 30, tak abych si tam měl vůbec s kým "pokecat".



zůstaň u WOW, nic lepšího není a dlouho asi nebude. Pokud ti jde o věk, tak kreténi jsou všude.
Go to Top of Page

Segma
Starting Member

15 Posts

Posted - 31/01/2010 :  15:11:34  Show Profile Send Segma a Private Message  Reply with Quote
Tak u WoW uz fakt nezustanu, je to neustale horsi a horsi hra. A to jak Blizzard jedna s hraci, jak si je jisty ze ty miliony zavislych hracu tu hru neopusti... to je jen smutne. Ale nechci nikomu brat nazor, je to kazdeho vec.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 31/01/2010 :  15:24:03  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No ale on je to fakt, ze lepsiho nic asi neni Me to WoWko taky nebavi, 3x jsem se zkousel vratit a vzdy vyhozeny penize, ale kdyz zkusim jiny MMO tak to je budto fail a nebo tam je dost nedodelku, ktery mi vadej.

Takze v podstate nehraju zadny MMO no. Premyslim budto nad free MMO Allods, kde je prijemne si zaPvPckarit ve stylu ala WoW a nemuset nic za hru platit. Jinak ani nevim na co vlastne cekam, Mortal Online se obavam, ze to bude dalsi fail Novej Blizzard MMO titul vyjde za dlouho a tam nevim, jestli me chytne ten Sci-Fi namet. To same Star Wars MMO, tam mi sci-fi namet nevadi, ale docela neverim v dobre provedeni

Neni to dnes jednoduche.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 31/01/2010 :  16:10:31  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Na tohle jsem četl článek.Prej se lidem z WOW blbe hledá jiná hra.
Byla to pro spoustu hracu první MMORPG hra která je vtáhla a pak to samé ocekavaj od další.Ale už nikdy to nebude takové jako poprvé.

Nevím co je na tom pravdy ja WoW nehrál ale když jsem si z L2 zvykal na Vanguarda nebo cokoliv jiného tak mi také stále něco scházelo.
Vyřešil to AoC to je podle me na 4 mesice nejlepsi MMORPG.A take si uvědomte ze nikdo nemládne :) cim jste starsi tim mene vas hry baví a kdo hral WoW 4 roky tak se nemuze divit.

A hlavne .. AoC,Warhammer,Vanguard,Aion vše jsou parádní hry kde ale potřebujete jen dobrou partu která chce to co ty (PVP,PVM) a opravdu hrajete spolu.O ničem jiném to fakt není.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 31/01/2010 :  17:32:49  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Já hraju WoW od začátku, akorát si dávám vždy několika měsíční přestávky a proto mě to stále baví, hrát to v kuse by mě nebavilo.
To jestli si je blizzard jistý něčím nebo ne, je mi upřímně jedno, prostě nic jiného lepšího není a to že za to platím, no díky bohu, free hry stály vždycky za starou bačkoru, pro mě určitě.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 31/01/2010 :  19:40:01  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
souhlasím s tím free mmo nazorem.
Ale není od tebe rozumné tvrdit že je to nejlepší MMORPG.
připíšeš li pro tebe nebudu mít nic proti :)

Hral jsem to jen tyden (takže vlastně vubec) ale mohu uvest duvody co mě odradili
Pro mě je to pro děti pro tebe top.
A neberu ti to zavidím ti.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 01/02/2010 :  10:41:48  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

A hlavne .. AoC,Warhammer,Vanguard,Aion vše jsou parádní hry kde ale potřebujete jen dobrou partu která chce to co ty (PVP,PVM) a opravdu hrajete spolu.O ničem jiném to fakt není.



This.

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 01/02/2010 13:02:08
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 01/02/2010 :  11:42:37  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
nevim no, prijde mi jako nesmysl tvrdit, ze hra XY je nejlepsi na svete. Je to proste kazdyho vec.

Treba ja osobne vzpomenu na 2 ztraceny roky ve wowku a chce se mi zvracet, ale nekdo jinej to smazi 4roky a je to best.

Jen takove zamysleni - jako bych tu nebyl, jako bych nic nerekl

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/02/2010 :  14:03:59  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Nejlepsi v jinym ohledu. Neco samo o sobe samozrejme byt nejlepsi nemuze, protoze to kazdymu nesedne. Ja bych WoW treba neporovnaval s EvE, protoze v EvE mi dost chybi ten roleplay (tim myslim, ze se to cele odehrava jen ve vesmirne lodi) a je to o necem jinem.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 02/02/2010 :  10:30:33  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Segma

Ahoj, protože WoW už mě po 5ti letech neskutečně nudí a poslední dobou to tam jde od desíti k pěti, rád bych zkusil Aion. Nicméně mám strach, že grafika Aiona bude hodně chytlavá pro děti. Tak bych prosil ty co tam jsou, není to tam z pohledu malých "emo kids" ještě horší než ve WoW? Dá se tam narazit na starší hráče? Mě je přes 30, tak abych si tam měl vůbec s kým "pokecat".



pokud jsi vydrzel 5 let ve WOWku tak vydrzis vsechno :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 03/02/2010 :  20:24:30  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
pokud jsi vydrzel 5 let ve WOWku tak vydrzis vsechno :)



5 let každý asi nedá:

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 03/02/2010 20:24:50
Go to Top of Page

neromtp
Starting Member

1 Posts

Posted - 04/03/2010 :  19:57:22  Show Profile Send neromtp a Private Message  Reply with Quote
:D:D
Nj pubertalnich zjevu je ve vsech MMORPG bohuzel celkem dost. Jenomze neni kazdej totalne stejne ale ta majoritni populace zpusobuje tenhle ten nazor... Ja bohuzel nejak tak mam stejnej nazor;) A proto muzu doporucit snad nejlepsi MMORPG ze vsech stran jaka jen existuje.
Poridite ji za 20e s tim ze hra samotna "stoji jenom 5e" a zbylych 15 platite vlastne za mesic hrani ;)
Velice tezko tam natrefite na blbecka a uz duplem na nejakyh cechacka nebo slovaka, pac hra neni pro kazdy vemeno. ;)
Hraje tam cca 400k lidi, bezne online kolem 45 az 50k.
Na jednom JEDINEM SERVRU !!!
Ma uz asi 9 datadisku a za ZADNEJ neplatite !
Nj strasne moc by se dala psat o tyhle hre ale to by tady asi nestacilo misto moc ;)
A ANO jedna se o EVE Online ;)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/03/2010 :  16:16:25  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by neromtp

:D:D
Nj pubertalnich zjevu je ve vsech MMORPG bohuzel celkem dost. Jenomze neni kazdej totalne stejne ale ta majoritni populace zpusobuje tenhle ten nazor... Ja bohuzel nejak tak mam stejnej nazor;) A proto muzu doporucit snad nejlepsi MMORPG ze vsech stran jaka jen existuje.
Poridite ji za 20e s tim ze hra samotna "stoji jenom 5e" a zbylych 15 platite vlastne za mesic hrani ;)
Velice tezko tam natrefite na blbecka a uz duplem na nejakyh cechacka nebo slovaka, pac hra neni pro kazdy vemeno. ;)
Hraje tam cca 400k lidi, bezne online kolem 45 az 50k.
Na jednom JEDINEM SERVRU !!!
Ma uz asi 9 datadisku a za ZADNEJ neplatite !
Nj strasne moc by se dala psat o tyhle hre ale to by tady asi nestacilo misto moc ;)
A ANO jedna se o EVE Online ;)




Nejsou tam elfové :(
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000