Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Aion the Tower of Eternity
 Druhá strana mince
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 10/09/2009 :  07:54:11  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
jak je to s HW naroky ?
Go to Top of Page

Lianna
Starting Member

48 Posts

Posted - 10/09/2009 :  08:58:49  Show Profile  Visit Lianna's Homepage Send Lianna a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Lahvan

Aion - Pending for release
DAoC, SWG, WWIIOL, WoW, AoC, Warhammer, Darkfall - Retired



sranda, clovek sa pozre na tvoj podpis a vidi, ze ty tak-nejak hladas, hladas a hladas... a nenachadzas.

EVE: H00d – Department of Defence / Prismatic Refraction
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.



Hledani a (ne)nachazeni je soucasti zivota. Nekdo objevi kouzlo Eve, nekdo ho jeste neobjevil a nekdo o nej proste nestoji. Hlavne aby nas to bavilo.
A myslim si, ze se v tom az zase tak moc nelisite, ze?
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/09/2009 :  09:07:48  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

jak je to s HW naroky ?



celkem OK, mam phenom 920, gf 9800gt na vistach, full detaily a prakticky mi to nepadne pod 20 (nekde i 80 blablabla)
co me zarazi, ze teda 20 mam i v oblastech kde skoro nikdo neni, ale jak byli na zacatku u toho tajtrlika tuny lidi (odhadem tak 50-60 na jednom miste) tak sice byl ten server, kde jsem byl, zalagovanej, ale fps v pohode, dalo se to hrat.

edit: co jsem si pri tom kratkem testu vsiml tak kolem 20 jsem mel treba kdyz je vyrazne open krajina s tim jezirkem kousek od startu... coz by se dalo asi mozna posefovat tim nastavenim videni do dalky, ale necitil jsem potrebu.

no mmo

Edited by - celdric on 10/09/2009 09:08:53
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 10/09/2009 :  10:42:51  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
koukam ze Celdo upgradovals ;- ) tak to vypada na celkem dobre zoptimalovany, jestli se to hejbe slusne pri 50 lidech, horsi asi bude jestli jim vic lidi naraz zvladnou servery, coz by tu hru zabilo jak war
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/09/2009 :  12:23:04  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

koukam ze Celdo upgradovals ;- ) tak to vypada na celkem dobre zoptimalovany, jestli se to hejbe slusne pri 50 lidech, horsi asi bude jestli jim vic lidi naraz zvladnou servery, coz by tu hru zabilo jak war



njn kvuli waru...
ve waru jsi mel problemy 2...jednak vlastni fps a druhak zalagovanej server, tady je klidne mozny ze se bude resit jen lag na serveru...
videl jsem ovsem hodne masivni videjka kde behali skoro 100vky hracu na obou stranach a ten co to frapsoval tak kupodivu mu to jelo...

otazka je jestli tam bude jen tenhle anonymni zerg nebo bude i nejaky gvg max. allianceXalliance (wb).
jestli jsem to spravne pochopil je v abyssu 9 fortress o ktery se ma souperit (coz by nabizelo split sil) a kazda pak umoznuje pristup do pve zon (ktery asi vsichni maji chtit :-D).
Tak uvidime... jeden z problemu waru imo byl, ze pratkicky vzdycky se jelo o 1-2 keepy a jeste ke vsemu na tom keepu o 1 dvere/1 rampu, jsem zvedavej co vymysleli korejci.

no mmo
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 10/09/2009 :  13:02:20  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric
njn kvuli waru...
ve waru jsi mel problemy 2...jednak vlastni fps a druhak zalagovanej server-...



Nepomohlo, co....

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 10/09/2009 :  15:27:39  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Podle me tahle recenze shrnuje aion v celku dobre. Ma to sice 3 dily po 10 min, ale garantuju vam, ze se dozvite vse podstatne a jeste se pobavite jako nikdy predtim.

http://www.youtube.com/watch?v=_IhtsHk8r8o

Enjoy :D

MMOs failed.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 10/09/2009 :  19:01:51  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
pekna picovina
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 10/09/2009 :  19:30:43  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
pekna ta picovina je, ale inak... pedofilna picovina, to mas pravdu. Myslim, ze ta recenzia je dobra a trefna.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2009 :  19:58:14  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Vidím že ti co to nahráli asi ani nečetli lore Aion, že si stěžují na neviditelné zdi atd
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 10/09/2009 :  21:10:32  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Tak asi nemaj rádi SM, aby četli aion "lore". Jace, díky za link, dobře sem se pobavil.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 10/09/2009 :  21:47:51  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Vidím že ti co to nahráli asi ani nečetli lore Aion, že si stěžují na neviditelné zdi atd

No spis maji dost rozumu, aby se vysmali lidem, kteri neschopnost vyvojaru/designeru udelat volny svet misto theme park klece obhajuji jejich vlastnim marketingem. Aneb prichazime s revolucnim letanim, ale ono tam vlastne tak uplne neni.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 10/09/2009 :  21:57:51  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
>dik spajdr
nejde se nepodelit,sem asi uchylnej,ale ten charcreator je super :]



co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 10/09/2009 22:07:42
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2009 :  22:43:12  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

quote:
Originally posted by spajdr

Vidím že ti co to nahráli asi ani nečetli lore Aion, že si stěžují na neviditelné zdi atd

No spis maji dost rozumu, aby se vysmali lidem, kteri neschopnost vyvojaru/designeru udelat volny svet misto theme park klece obhajuji jejich vlastnim marketingem. Aneb prichazime s revolucnim letanim, ale ono tam vlastne tak uplne neni.



Děláš jako kdyby jsi v CHO mohl lítat kde bys chtěl, nevím co furt řešíš za píčoviny
Nedá se lítat všude, no a? mapy tak velké nejsou, jsou tam teleporty za pár zlatých, když máš zapnutý autorun a jsi trochu na vyšším místě, zmáčkneš dvakrát po sobě mezerník a vesele si plachtíš, dokud není terén zase směrem nahoru.
Ať už někdo ukáže z abyssu pořádné video že to stojí za piču, a pak se na to vyseru :)
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 10/09/2009 :  23:24:01  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No praveze v CO muzu litat, kde chci. Jak maj reseny, jsi mohl v tom videu videt, kdyz se typek chtel dostat nekam na utes. Jako ja vim, ze to neni tak hrozny a ze se da plachtit, ale spis jsi me pobavil s tou poznamkou o lore. Neco jako kdyby pekar mlel do housek hovna a jeho oddani zakaznici ostatnim vysvetlovali, ze takhle uz to delali stari predkove, protoze to pekar ma vyveseny na zdi.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 11/09/2009 :  00:35:04  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Jace : ze se na to uz nevyseres
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 11/09/2009 :  01:06:10  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ale prosimte... vsechny tvy prispevky jsou takovy vesele fanboiovsky a roztomile jednoduchy, ze mi to proste neda :D

MMOs failed.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 11/09/2009 :  01:25:11  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Už jsem něco našel co mě sere.
Pokud caster mob nebo protihráč začně castit cokoliv co má určitou range a cíl se dostane mimo dosah, tak ho to stejně zasáhne. Pokud ale mob se dostane útěkem mimo dosah během castu, tak hláška out of range (nehledě na to že se pak někdy vrátí a má plné zdraví).
Go to Top of Page

Dokky
Starting Member

30 Posts

Posted - 11/09/2009 :  09:17:59  Show Profile Send Dokky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Jace : ze se na to uz nevyseres


Nahodou mna Jace velmi bavi :)
Mi pride ako male dieta ktoremu nechuti zmrzlina a teraz ziarli na vsetky tie miliony ludi, ktorym zmrzlina chuti a snazi sa ich presvedcit ze zmrzlina je shit a ze su blbi ked ju kupuju :)).

P.S : A samozrejme Jace vie ako vyrobit najlepsiu zmrzlinu na svete
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 11/09/2009 :  10:09:36  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
myslim, ze jeho nazory su v poriadku - keby tu hru ospevoval a mal erekciu z toho, ze ju hra, boli by ste spokojni, on ma opacny nazor - tak picujete.
Ale vy ste teraz vo faze nadsenia z niecoho noveho - t.j. priceless skresleny bezvyznamny nazor, odmietajuci akekolvek negativne postoje.
Ak vas ta hra prestane bavit, alebo ju budete hrat dostatocne dlho, aby ste si uvedomili aj jej nedostatky, budete mat mozno rovnake nazory ako on. Mozno nie vsetky, ale pride to.
Takze jediny rozdiel je, ze jeho nebavi uz teraz, vas prestane az neskor...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Dokky
Starting Member

30 Posts

Posted - 11/09/2009 :  10:20:41  Show Profile Send Dokky a Private Message  Reply with Quote
A uz ma vo svojom protizmrzlinovom boji prveho silneho spojenca :)

Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 11/09/2009 :  10:33:36  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
neboj, ja AION nehram a hrat nebudem, takze o hre sa vyjadrovat nebudem.

Ale strasne mi to pripomina moj protizmrzlinovy boj spred 10 mesiacov v sekcii WAR... akurat ze dnesny stav skoro sedi tomu, co som vtedy pisal a skoro vsetci zmrzlinari uz lyzu nanuky.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/09/2009 :  10:54:13  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Wuuduu ty jsi fakt nemocny, vcetne Jace. Tady nejde o to, zda mate ci nemate pravdu. Tady jde o to, ze tvuj nazor vubec nikoho nezajima a vy porad dokola melete to samy. Ono to staci napsat jednou (OK bereme na vedomi Wuuduu nema rad WAR, Jace nema rad AION). Nemusite to vsak predhazovat 100x do mesice.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 11/09/2009 :  11:49:06  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dokky

quote:
Originally posted by Luka

Jace : ze se na to uz nevyseres


Nahodou mna Jace velmi bavi :)
Mi pride ako male dieta ktoremu nechuti zmrzlina a teraz ziarli na vsetky tie miliony ludi, ktorym zmrzlina chuti a snazi sa ich presvedcit ze zmrzlina je shit a ze su blbi ked ju kupuju :)).

P.S : A samozrejme Jace vie ako vyrobit najlepsiu zmrzlinu na svete



Zmrzlina z hoven by mi teda taky nechutnala.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 11/09/2009 :  11:58:04  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Wuuduu ty jsi fakt nemocny, vcetne Jace. Tady nejde o to, zda mate ci nemate pravdu. Tady jde o to, ze tvuj nazor vubec nikoho nezajima a vy porad dokola melete to samy. Ono to staci napsat jednou (OK bereme na vedomi Wuuduu nema rad WAR, Jace nema rad AION). Nemusite to vsak predhazovat 100x do mesice.



To chce klud, mas dojem, ze nejak moc flamujem vo WAR? Uz nie...

Btw. ked ti to vadi, ze niekto 100x napise, ze napr. WAR je picovina, tak ti ale musi vadit aj to, ked niekto 100x napise, aky je WAR uzasny... aleb si nie su nazory rovne?

Napr. ked tu niekto linkuje 80x obrazok zdeformovanych smiesnych postaviciek, to ti nevadi? Ale ked niekto 80x napise, ze je to divna hra, to uz vadi... zaujimave.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/09/2009 :  12:02:27  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem snad neco takoveho napsal? Extrem je to vzdycky, at uz z pohledu pozitivniho (je cool, hrajte to a bude spaseni), az po pohled negativni (je to sracka, ja vam to rikal, kdo to hraje je retardovany ;-) ). Vyslovit nazor muze samozrejme kazdy, ale jaky mas ty ci Jace duvod pro neustale opakovani toho, co jsme slyseli uz nekolikrat? Dej mi na to rozumnou odpoved. Opravdu by me to zajimalo.

Edit: Co se tyka postavicek...ono je to zde postovano jak v negativni smyslu, tak v pozitivnim smyslu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 11/09/2009 12:03:19
Go to Top of Page

Dokky
Starting Member

30 Posts

Posted - 11/09/2009 :  12:04:53  Show Profile Send Dokky a Private Message  Reply with Quote
Vies Wuuduu, aj ja som hral WAR aj mna sklamal, tak som ho jednoducho prestal platit/hrat. To mi pride normalny pristup. Ked niekto WAR ospevuje - asi ho stale bavi, co je uplne ale uplne ok.

Ale Tvoje snahy o znechutenie hry vsetkym ostatnym su celkom infantilne a niekedy sa neviem rozhodnut ze ci je to ubohe alebo zabavne.

Ale zasa z mojho pohladu len pis svoje ukrivdene posty dalej, aspon sa mam popri piti kavy alebo pocas volnej chvile na com pobavit v praci :)

Edited by - Dokky on 11/09/2009 12:09:37
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 11/09/2009 :  12:29:40  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Vyslovit nazor muze samozrejme kazdy, ale jaky mas ty ci Jace duvod pro neustale opakovani toho, co jsme slyseli uz nekolikrat?
Tohle je forum a sem patrej nazory, byt jsou opakovany na kost. Ja nepostuju porad ten jeden samej prispevek, ale reaguju na lidi, co reagovali na prvni. Je to zabava. Kdyz jsem v praci, zajdu si na imperium a tady vidim tech x zaslepenych fanboiu, kteri bezmyslenkovite obhajuji archaicke postupy a recyklatori (devs) je maji na voditku. No proste mi prijde hrozne zabavny je drazdit :) Zadnej hlubsi vyznam to nema.

Proste je to takovej nekonecnej souboj mezi WoW konzervativci a progresi, kdy cim dal tim vic lidi se nachazi ve druhe skupine, ale ta prvni chce, aby kazda vydana hra byla podobna te predtim, ktera okopirovala tu predtim, co se inspirovala u te prvni. Opravdu MMORPG fora jsou snad jedinym mistem, kde vetsina posteru nedovede myslet out of the box. Proste jim staci, ze tam maji postavicku s bublinou, ze na ni muze kliknout, ze v pvp muze nekomu na 10s znemoznit uplnou kontrolu nad postavou a maji radi questy typu "kill 50 more boars".

MMOs failed.

Edited by - Jace on 11/09/2009 12:30:38
Go to Top of Page

Dokky
Starting Member

30 Posts

Posted - 11/09/2009 :  12:33:40  Show Profile Send Dokky a Private Message  Reply with Quote
Vidite? Som hovoril ze Jace vie ako spravit najlepsiu zmrzlinu
Ja sa iba divim ze ta este ziadne producent MMORPG neobjavil, pretoze pod tvojou takoukou by svetlo sveta uzrela taka uplne super spica bombova premakan hra s uplne novymi principmi,absolutne vyvazenym zaujimavym PVP (od 1v1 az po 500v500) bez bugov a s pingom <50ms ze by vsetci MMORPG hraci zasli udivom.

Edited by - Dokky on 11/09/2009 12:37:45
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 11/09/2009 :  12:35:40  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
To rikas ty. Ja jsem akorat otravenej z ty samy prichute v porad jinym baleni, kterou mi prodava porad ten samej prodavac s tunou kecu, jak je jina.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/09/2009 :  13:03:22  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

To rikas ty. Ja jsem akorat otravenej z ty samy prichute v porad jinym baleni, kterou mi prodava porad ten samej prodavac s tunou kecu, jak je jina.

To je v poradku, na tom neni nic divneho, ale pasoval ses sam do jakehosi preachera a ber to tak, ze jsou tady lide, kterym to nevadi a nepovazuji tu prichut za problem. Presto stejne jako ty jimi muzes opovrhovat, oni mohou opovrhovat tebou. Nejde o to kdo ma pravdu. Spise bychom meli byt trosku skromnejsi a drzet se na uzde, tedy nesnazit se lidem vstepovat tu svou jedinou pravdu. Mne nechutna vanilkova a cokolodova zmrzlina, ale zase mam rad pomerancovou...jenze ty ji nesnasis. Jestli nekdo miluje McDonald, nech ho byt, je to jeho vec. Rikat jake je to svinstvo? Proc? Stejne si vetsina lidi dela co chce, at rikas co rikas.

Obvykle vznika nejvice nevole mezi lidmi, kteri maji omezene informace a to jak na obhajobu nejake "feature", tak i pro "potopeni" teto feature. Tzn. argumentace je podlozena jenom castecne opravdovymi zkusenostmi ci "daty".

Kdyz to zhrnu...byt vama vykaslal bych se na to..stejne to k nicemu nevede a uz vubec ne k nejake rozumne diskuzi.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 11/09/2009 13:04:08
Go to Top of Page

Durrbar
Starting Member

Durr

83 Posts

Posted - 11/09/2009 :  13:08:32  Show Profile  Send Durrbar an ICQ Message Send Durrbar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

To rikas ty. Ja jsem akorat otravenej z ty samy prichute v porad jinym baleni, kterou mi prodava porad ten samej prodavac s tunou kecu, jak je jina.



Je snad pravem, ci blbosti, kazdeho zda si to koupi, ci nikoliv ... Jestli si pripadas natolik osviceny, ze uz dopredu vis, zda to bude sracka fajn ... tvoje vec
Pokud mas ideu idealni hry, fajn zapracuj na tom a predved se, esli ti to vyjde, budu te opěvovat ... jinak je to jen pouhe, bezduche tlachani ...
Opakuji, nikdo nikoho nenuti si to kupovat, nebo hrat ... kazdy si muze nakladat svym casem, jak je mu libo ...

btw, k entite jmenem Wuuduu se nema cenu vyjadrovat, jeho negativni posedlost WARem uz ani neni trapna, ale smesna ... ;-)

- Durr ...

edit: Shemiramoth to v predchozim prispevku shrnul naprosto presne ...

Edited by - Durrbar on 11/09/2009 13:10:34
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 11/09/2009 :  14:07:01  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Durrbar
btw, k entite jmenem Wuuduu se nema cenu vyjadrovat, jeho negativni posedlost WARem uz ani neni trapna, ale smesna ... ;-)



Presne tak, sam sa bavim na tom, ked to niekoho naserie.
Btw. zaplatil som si WAR Collector's Edition, mam ju doma, platil som zopar mesiacov - mam pravo sa k tej "sracke" vyjadrovat az do skonania sveta.

Btw dost dlho som hral EQ2, ale nejak k nemu nemam negativny postoj, preco asi. Hral som vyse 2 roky GW, tiez sa negativne nevyjadrujem.
Preco? Lebo to su kvalitne hry, dobre urobene, aj napriek tomu, ze ma uz nebavia / ich nehram.

Pls. mna tu preberat nemusis, ja sa k Aionu nevyjadrujem. Mojim sampionom na najvacsiu sracku vesmiru, vsetkych cias je WAR.

Rozmyslam, keby toto bolo forum o Skode Fabia junior... tak by nan mohli prispievat len velmi spokojni uzivatelia, fandovia? Takze ak by niekto neznaly prisiel, ze sa nieco o tom "aute" dozvie, nadobudol by dojem, ze je to dokonale, super vymakane auto... forum bez negativnych nazorov. Na to som tu napr. ja, ze mu napisem, ze Fabia Junior je velka, velka sracka, odrb, odpad automobiloveho priemyslu, nech si radsej kupi ine auto, Mercedesa, BMW, Hondu, Mazdu... a este sa na reakciach majitelov Fabie Junior pobavime pri kavicke.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 11/09/2009 :  14:14:07  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
ovsem na ocernovani waru jsou v tomto diskusnim foru mnohem vhodnejsi mista (mozna mene frekventovana)

kdyz uz jsme u te druhe strany ;-) jak je to v aionu s CC abilitama? cekate nejaky potize? (nejsou imunty, DR, jsou moc dlouhy nebo naopak jsou na nic a zerg vitezi?)

no mmo
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 11/09/2009 :  14:20:53  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Nazor uvedeny ve foru k nove hre je veskrze k nicemu, pokud neni vysvetlene jak a proc k nemu dotycny dosel.

Dokud Jace nenapsal, ze v closed bete soloquestil na level 25, tak bylo lepsi, kdyby nenapsal vubec nic. Po tomto dodatku uz se z toho da alespon neco odhadnout, ale popravde je to porad prakticky nepouzitelne hodnoceni, protoze to, ze je zacatek neskryvana kopie wow, tu uz asi vedi vsichni.

Popravde ale who cares jestli se v te hre da solo questit az na max level a nezazit nic co by se jakkoliv lisilo od wow. Co zajima me a nejspis i hromadu dalsich lidi je napriklad jak funguje cc (a ostatni mechanismy) v pvp, jak vypadaji grupove dungeony a raidy, pokud nejake jsou, jak vypadaji bitvy o pevnosti v abyssu, k cemu je dobre se takovych bitev ucastnit, jestli jsou k dispozici i nejake jine pvp zony/objectivy a o co v nich pripadne jde.

Prakticky nic z toho jsem se tu zatim nedocetl (kdyz tak jen v naznacich) a z prvnich par levlu v bete jsem to nezjistil (coz vcelku nic neznamena).
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 11/09/2009 :  14:39:11  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ale panove...

schvalne se podivejte na muj prvni prispevek tady (za povsimnuti stoji take fakt, ze jsem ho neprezentoval v general aion diskuzi, ale v jeho odvracene strane). Je absolutne antiflame a ani v nem dokonce nerikam, ze je to spatna hra/sracka/jiny vulgarni vyraz. To, co nasledovalo dal, byla pak vlna utoku ze strany skalnich priznivcu, kteri se z toho ted snazi vykecat.

O hre se citim opravnen diskutovat, jelikoz jsem si ji predobjednal, hral jsem betu do lvl 25 za sorcerera a precetl jsem popis vsech skillu na aion armory. Takze imo vim, co muzu cekat, a rozhodne nejsem primat, abych se nechal uspokojit fanboi hlaskama "no to musis pockat do levelu X, pak se to az rozjede". Hry nemaji nabizet 1 mesic sado maso a pak az herni opojeni. To ma prijit pokud mozno co nejdriv.
Rozhodne taky nepotrebuju XX levelu na to, abych se naucil hrat postavu, jelikoz combat system je tady to stary znamy nudny, takze kazdej vi, co cekat.

Nejsem Aion hater ani hater cehokoli jinyho. Jsem zklamany MMO customer, ktery ma rad MMO zanr, rad o nem cte, diskutuje, ale od dob totalniho zniceni GW ze strany anet proste nema co hrat. Diky bohu ted za CO, ktery sice jsou daleko od toho, co bych si predstavoval, nicmene je to prijemny osvezeni. Proste porad verim, ze jednoho dne se najde firma s dobrym budgetem, co sesbira vsechny ty skvely a originalni napady na forech od hracu (od tech, kteri hromadne poleavovali WAR a hromadne poleavuji i Aion, protoze uz nechteji hrat WoW) a udela dobry a originalni MMO. Pokud budou existovat jen lidi jako vy, co slepe haji neco, co uz je spatne z principu, ze MMO potrebuje originalni kousky jak prase drbani, tak se nikdy nikam nedoberem, protoze devs budou vedet, ze nemusi premyslet a ze jim staci jen okopirovat, vydat to a debilove se zase nachytaj.

Nikomu pravdu nevnucuju, jen kroutim hlavou nad lidma, co maji naroky tak neuveritelne nizko jako nekteri z vas.

Proste potrebujeme vic vyvojaru, co se neboji zkouset neco jinyho, ackoli kazdej vi, ze MMO je riskantni a ubersaturovanej trh.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Lianna
Starting Member

48 Posts

Posted - 11/09/2009 :  14:57:56  Show Profile  Visit Lianna's Homepage Send Lianna a Private Message  Reply with Quote
Mozna zacinam trochu rozumet Jaceovi a jeho zklamani zblbnutym konzumnim svetem, ovsem... dokud clovek nema osobni zkusenosti s Abyss PvP, podle me Aion PvP (a tedy i Aion jako celek) nemuze hodnotit tak objektivne, jako clovek, ktere tyto zkusenosti ma. Jace muze poskytnout hodnoceni toho, co videl, citil, zazil, tedy popis levelu 1-25.
Obecne ale chapu to znechuceni z konzumniho sveta.

Ja osobne jsem mela intuitivni pocit, ze AoC bude fail, ze Darkfall bude fail, ted mam dojem intuitivni pocit failu z Champions a Mortalu. Moc bych tem hram prala, aby byly uzasne a skvele. Je konecne na case aby nekonecne WoWkovani skoncilo! Drzim jim pesti, snad se mylim. Ale to jsem uz uplne v OT, ze.
Go to Top of Page

Dokky
Starting Member

30 Posts

Posted - 11/09/2009 :  15:22:03  Show Profile Send Dokky a Private Message  Reply with Quote
Nuz Jace,

Ono sa ludom to WoW a teraz pozor : PACI ZO VSETKYCH HIER NAJVIAC. (hovorim globalne o ludoch hrajucich MMO).

Ako vidis dopyt je uspokojeny, nie je pre koho vyvyjat nieco nove. Nakoniec pozri na toto forum - je tu zopar kritikov s obrovskym nadhladom (ktori sa citia byt nieco viac ako ludia, ktorych bavi napriklad WoW) a potom masa spokojnych ludi.

Napriklad to vecne ocernovane WoW hra 10M ludi na svete.
Su medzi nimi deti aj dospeli, manazeri aj skladnici, vysokoskolaci aj ludia so zakladnym vzdelanim...a vsetkym tymto ludom WoW poskytuje zabavu.
Z mojho ciste pragmatickeho pohladu su ludia, ktori dokazu vytvorit prdukt tak dokonaly ze zaujme siroku masu, dost genialny a presne vedia co robia.

Hru podla tvojho gusta nevyvyjaju LEBO O NU NIE JE ZAUJEM. Realita ukazuje ze zaujem je o WOW.
To ze si sklamany..no ok ty a par ludi ste sklamany, ale aky je vas pomer k 10M+ ludom ktorym sa WoW (a jeho klony) pacia? absolutne mizivy.

Edited by - Dokky on 11/09/2009 15:23:54
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 11/09/2009 :  15:31:30  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
-WoW nema 10M lidi.
-WoW uz tu je, neni nutny ho exponencialne mnozit.
-Tech otravenych lidi je cim dal vic.
-I TV Nova se libi masam.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 11/09/2009 :  16:17:11  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Já se dívám na zprávy na jedničku a Aion se mi líbí : Jace, strašně by mě zajímala tvoje varianta MMORPG hry, aby byla "nová", jela plynule a bavila lidi. Co by měla mít... Já si třeba myslím, že nápad s létáním je pěkný, boj 3D v Abyss bude zajímavý, líbí se mi brnění, nestvůrky... Až se mi to přestane líbit, nebudu to hrát. Tobě se to nelíbí už teď, tak to nejhraj.

Takže:
a) Jak bys postupoval k výšinám ve TVÉ hře? Měla by levely nebo styl alla DF? Nebo by se postavička nevyvyjela? Prosím, chci nový nápad...
b) Byly by questy? Nebo jen grind?
c) Jaký druh PvP, aby to lidi bavilo?

Ona si každá hra hledá něco nového, svěžího. Tys zatím nic nevymyslel, jen kritizuješ. A ještě něco, EQ2 jsem hrál 3 roky a troufnu si tvrdit, že je WoW podobná svou celkovou stavbou, byť asi trošku těžší

Edited by - Hokiag on 11/09/2009 16:17:53
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 11/09/2009 :  16:31:47  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tyjo nektery ty zdeformovany charactery mi fakt vyrazej dech

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Dokky
Starting Member

30 Posts

Posted - 11/09/2009 :  16:42:10  Show Profile Send Dokky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

-WoW nema 10M lidi.

Ci 10 alebo 5 pointa ostava rovnaka
quote:
-WoW uz tu je, neni nutny ho exponencialne mnozit.

To mas pravdu, nutne je iba zomriet. Nic ine nutne nie je. Z pohladu WoW hraca ti mozem povedat ze by mi obdoba WoW s inymi postavickami, kuzlami, abilitami, dungeonmi....a v porovnatelne dobrej kvalite vobec nevadila.
quote:
-Tech otravenych lidi je cim dal vic.

Toto tvoje tvrdenie predpokladam nemozes vobec nicim podlozit (nejakym percentualnym, alebo realnym vyjadrenim poctu znechutenych ludi). Zrejme to tak usudzujes z toho ze dvaja tvoji kamarati prestali hrat WoW alebo tak nieco. Cize vlastne meles hubou naprazdno.
quote:
-I TV Nova se libi masam.

Opat mas raz pravdu, paci. Pointa?

Edited by - Dokky on 11/09/2009 16:43:26
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 11/09/2009 :  16:45:36  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Pointa je ta, ze diky lidem jako ty se zanr nevyviji.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 11/09/2009 :  17:08:03  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Pointa je ta, ze diky lidem jako ty se zanr nevyviji.


Prinachomitnul jsem se k vyvoji nekolika hernich projektu, ktere jsou ovsem pri srovnani s jakoukoliv MMO projektovymi trpasliky. Presto zhruba vim jak to probiha od pocatku do konce, financni toky, tlaky na vyvojare ze strany vydavatele, vlastnika studia, nehnutelne terminy, technicke a technologicke zadrhele atd. atp. a ted nahle zjistuji, ze se mi to jen zdalo, ze ve skutecnosti za vsim stoji Dokky a jeho nizke naroky..

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 11/09/2009 17:10:47
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 11/09/2009 :  17:19:30  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Nejsi sam, kdo dela software. Tohle je spis asi o investorech, ktery chteji mit svy jisty, ale porad jim pres vsechny ty bolestivy lekce nedochazi, ze kopirovanim wow cesta nevede. Nebo je snad na zapadnim trhu nejakej uspesnej wow clon? To, co jsi popsal, ma uplne kazdej software.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 11/09/2009 17:23:21
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 11/09/2009 :  17:25:58  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Nejsi sam, kdo dela software. Tohle je spis asi o investorech, ktery chteji mit svy jisty, ale porad jim pres vsechny ty bolestivy lekce nedochazi, ze kopirovanim wow cesta nevede. Nebo je snad na zapadnim trhu nejakej uspesnej wow clon?



Uspesny clow WoW zatim neni, nebot jej jeste nikdo nestacil uspesne naklonovat. Navic je rozdil mezi kopii a reprodukci dobreho napadu. A proc flamujes na AION foru, kdyz ho nebudes hrat!?

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 11/09/2009 :  17:34:06  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Jace, zajímá mě Tvoje představa ideální MMORPG hry, chtěl bych se pobavit. A ještě mi prosím osvětli, co znamená WoW klon. To je nějaké zaklínadlo?
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 11/09/2009 :  19:01:51  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
I když s Jacem v lecčem nesouhlasím, tak i já jsem otráven z nekonečných pokusů o WoW 2.0. Osobně ale nemám pocit, že by Aion byl ripoff WoW, jinak bych se na něj vykašlal a ani si ho neobjednal.
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 11/09/2009 :  19:34:47  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
Jace jedna rada pro tebe. Kdyz si takovy kritik a znechuceny tim spatnym konzumnim svetem, tak vypni pocitac a otevri si nejakou knizku a pocti si, nebo jdi nekam ven ci si s nekym zahrej nejakou stolni hru, protoze ver mi, ze nebudes spokojeny s zadnou mmo.

Jo doporucuju,pokud si casem budes kupovat auto, za predpokladu, ze ho jeste nemas...nedelej to. Jakykoli dnesni model ma kulata kola, jako meli drivejsi modely a to by nebylo dostatecne originalni.

A vseobecne pro kazdeho komu se neco nezda...firmy nezajima jestli jsou jejich produkty originalni ci nekoho konkretne bavi. Je produkt na vydelani penez,jako kazdy jiny a to je zajima a tomuto cili se zameruji o nic jineho v tom nejde.

Edited by - Lupus on 11/09/2009 19:37:36
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 11/09/2009 :  20:12:59  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
lupus: ty pico to je analogie jako krava :D Pro tvou informaci chodim do prace a do skoly, takze hrani venuju max par hodin, coz ale nemeni nic na tom, ze si chci zahrat dobrou MMO a ty nejsou.

Jinak idealni MMO uz jsem nekde popisoval i na jinych forech. Stejne by to nikdo necetl.

MMOs failed.
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,28 seconds. on eygor Snitz Forums 2000