Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Patch 1.05
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 24/06/2009 :  11:58:36  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Dámy a pánové, dneska by se mělo dojít k tomu velkému show a konečně se dočkáme 1.05 pače.

The EU servers will come down for Update 1.05 on Wednesday, 24th June at midnight GMT (02:00 am CET). The downtime is scheduled to last around 12 hours.
__________________

Funcom Oliver 'Tarib' Kunz
Senior Community Manager


http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=124848

Lets the flame war begin!

Edited by - Azkaban on 24/06/2009 12:23:20

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/06/2009 :  13:52:41  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
jj, to jsem si zas o zkouskovym pustil AoC :/

Porad nic...

EDIT: ooo, chlapci jsou presni. Krasny gigovy update se nam narodil.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 24/06/2009 14:05:14
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 24/06/2009 :  14:28:06  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Dnes reaktivuju po roce a jsem zvědav co všechno se změnilo
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 24/06/2009 :  15:01:40  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Dnes reaktivuju po roce a jsem zvědav co všechno se změnilo



Spajdr strikes back! :o))

Tak doufám, že když budete hledat dobrou PvE guildu tak zabrusíte do Royal Ultima na Cromu.

Edited by - Azkaban on 24/06/2009 15:02:31
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 24/06/2009 :  15:06:12  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by spajdr

Dnes reaktivuju po roce a jsem zvědav co všechno se změnilo



Spajdr strikes back! :o))

Tak doufám, že když budete hledat dobrou PvE guildu tak zabrusíte do Royal Ultima na Cromu.



Ale jo, zrovna jsem přemýšlel, na jaký server zabruslím a do jaké guildy
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 24/06/2009 :  15:24:46  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
hodte sem pak info jak to vypada, ze bych si taky obnovil acc :-)
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/06/2009 :  17:36:12  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Opraveny naky bugy (nefunguje uz sprint+jump ve vode, nejde plavat nahoru do vodopadu, par veci s chatem).

Pro priznivce hausnumer se taky neco najde (+1400 armor, +700000 DPS big doomage). Mnohem vic ted zalezi na vybaveni, takze to je jednoznacne negativum pro vsechny pvp hrace. Ale zase musim rict, ze pvp bitky ted trvaji dele a prijde mi, ze jsou o neco taktictejsi.

Lze si zvolit alternativni resspad, coz se hodi napr. pri setkani s gildou Cult of pain, ktera gankuje resspady 3v1 na pravidelne bazi.

GUI je porad prisernej chaos. Debilni system HoT/DoT, kdy neni vyjimkou, ze v pvp na sobe mate i 20 blikajicich ikonek a ted odhadnout, jestli v pristich sekundach explodujete nebo ne. Navic to ani neni sjednoceny, takze nektery ticky se vyhodnocujou po sekunde, jiny po 2. Proste tohle by uz melo jit do kytek jednou provzdy a vzit ty regen sipky z GW. Porad nejsou nijak dobre reseny imunity, takze netusim, zda davam knock na typka, co ma treba knock imunitu.

Patrne probehla dalsi optimalizace. Na DX9 high mam na nekterych mistech i o 10-20 vic FPS.

Masivni class balance, ale to se da hodnotit az za delsi dobu (nicmene skilleri v global chatu uz meli 5 minut po vydani patche jasno, ktera classa je OP a co nerfnout).

Takze celkove smiseny pocity, ale hrat se to da.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 24/06/2009 17:36:28
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 24/06/2009 :  18:21:46  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Oki, patchuju a jeste si to zkusim. Kdo je udajne OP ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/06/2009 :  18:24:29  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Barb a DT, ale kricely to desetilety deti s caplockem, takze brat s rezervou.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 24/06/2009 18:24:39
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 24/06/2009 :  18:26:41  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tak barb bude asi IWINclass naporad A o DT jsem uz slysel, ze bude vrah.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/06/2009 :  18:37:08  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja ted leveluju svou masivni korbu s halapartnou. Ale treba PoM dostal peknej skill, kterej ho posouva jeste vic k hybridnimu archetypu. Cim vic do nekoho prazis, tim vetsi pasivni heal dostava 1 pratelsky target v tve blizkosti (ten s nejmensim HP).
Taky zkrouhli treba shielding lithany a dalsi retardovane skilly typu "po ressu si to na hodinu nahod" a nahradili je situacnimi zalezitostmi kratsiho trvani. To je urcite krok vpred a je videt, ze novy game director vi, co dela.

Skoda jen toho WoWkateni gearu. Snad to nakonec nedopadne tak, ze pve farmari budou ostatni davat na jednu ranu.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 24/06/2009 18:38:31
Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 25/06/2009 :  05:43:45  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
k těm OP classám... jsou to jen výkřiky, hned odpoledne, jak jsem dotahal, tak jsem vyrazil na duel plácek a zkoušel- barba na svým levelu jsem dal bez problémů, lvl4 mě porazil, ale ne nijak výrazně... naopak mě zklamalo, že pořád velice silné je ToSko, i co jsem zkoušel, i co jen koukal, tak v duelech stále neprohrávají... asík, guard, demon mi přišli tak nastejno, jako před patchem... bohužel tam nebyl žádný DT, hodně se mluví o tom jak byl posílen, tak jsem na něj zvědav, budu muset co nejdřív nějakého vyzvat, u conquerora se nic zásadního pro pvp nezměnilo, ale velká změna je 10 min cooldown pro furious resurgence, na raidech to nechci vidět.

Tarantia Commons mě ničím neuchvátilo, navíc na Aquilonii tam hned začal řádit scum a podobná verbež, takže si to ani nejde nějak pořádně projít

statistiky jsou pro mě zatím zmatek nad zmatek, měli nechat jen armor a protection, moc k tomu nechápu to mitigation

co se týče armoru, není už takový rozdíl mezi pvp armorem a t2 equip, respektive rozdíl je hlavně v protection, ne tolik v armor, což je dost podivné a zvýhodňuje to podle mého na nižších pvp levelech castery

waiting for GW2

Edited by - Feagil on 25/06/2009 05:47:59
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/06/2009 :  08:54:11  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Co změny v PvE? Pocitujete něco vyloženě špatně?

Nedostal jsem se včera do hry a tak by mě zajímalo, jestli je možnost si vytvorit tu 50 lvl postavu a jaká jsou pro to pravidla. Jestli muzes jen jednu nebo víc.. atd. Díky za info
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 25/06/2009 :  09:22:17  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Co změny v PvE? Pocitujete něco vyloženě špatně?

Nedostal jsem se včera do hry a tak by mě zajímalo, jestli je možnost si vytvorit tu 50 lvl postavu a jaká jsou pro to pravidla. Jestli muzes jen jednu nebo víc.. atd. Díky za info


novej char lvl 50 si muzes vytvorit kdekoliv, ale jen jeden
podminka je mit aspon jeden char na lvl 50+


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/06/2009 :  13:42:52  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Feagil: tak class balance nesmis brat podle duelu. Kolem duelu se hra nikdy nebalancuje.

Nejlip se to pozna v anihilacnich minihrach na stejnym levelu.

Ty novy staty nevim. Zas je to opticky lepsi nez +0.01% neceho, ale je toho mozna zbytecne moc.

PvE jsem vcera taky hral (dungeony) a prijde mi, ze vsechno umira dyl a dava vetsi dmg. Je celkem zajimavy, ze kazdej ted ma zhruba 2-3x vic HP, ale healy zustaly prakticky nedotceny. Takze kdyz mam treba 4000HP a muj party heal mi dava 24 HP/s tak nevim, co si mam myslet.

Jo a nevite nekdo, jestli ta akce s volnou padesatkou plati i pro ty, co svuj char teprve vyleveluji? Nebo je to jednorazovka.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 25/06/2009 13:43:50
Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 25/06/2009 :  17:56:15  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
Jace: duel má dobrou výpovědní hodnotu pro porovnání jednotlivých class, vyberu si někoho na stejném pvplvl, nejlíp někoho, s kým jsem duelil před patchem a můžu trochu posoudit co se změnilo, navíc pokud je classa silná v duelu bude silná všude :-P

minihry jsou silně závislý na složení týmu, na tom jestli máš premade nebo random, na skillu hráčů a jejich sehranosti, to bych mohl zkoumat měsíce, navíc je to zas úplně něco jiného než mass pvp

waiting for GW2
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/06/2009 :  21:12:23  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ziju v presvedceni, ze novodoby MMO jsou porad zalozeny na tom vohranym kamen, nuzky, papir systemu. Pokud by v duelu mohla kterakoli classa dat kohokoli, tak by to do group pvp nebylo vubec zdravy.

Myslel jsem teda spis areny nez random minihry. Ze v duelu se tezko projevi pasivni featy pro groupu a group skilly.

Ted koukam, ze dost healeru vyhrozuje, ze quitne. Healy jsou porad stejny a HP masivne vzrostlo. Ale DPS taky snizili no. Cely je to takovy utahany.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 25/06/2009 21:12:49
Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 26/06/2009 :  01:17:48  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
tak já ti to přesvědčení neberu, na druhou stranu si myslím, že právě v Conanovi platilo víc než kde jinde, že hra byla hodně o skillu hráče a bylo možno dát se svým charem jakoukoliv classu... žádný kámen nůžky papír

jinak další postřehy: podle (nejen) mého názoru nevyvážené classy - necro s petama - je jak tank a zároveň killer
ToS - jediný z casterů, co přede mnou ani neutíká, prostě stojej a castí
HoX - neskutečnej dmg, navíc s avatarem maj prý i kolem 10000hp, když nahodí ten phoenix cloak nebo jak se to jmenuje není šance je utlouct

-daleko víc záleží na equipu
-hra je neskutečně nestabilní, mini spadnou tak 2 ze 3, dnes nám to spadlo i na raidu a resetlo instu, naštěstí hned na začátku, prošli jsme W1, nepřišlo mi to moc těžší nebo jiný než před patchem

waiting for GW2
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/06/2009 :  01:56:51  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Zas tak doslova me neber, ale asi vis, kam mirim. V group pvp maji ruzny classy ruzny role, a tak proste ne vzdy by byl duel fer. Nemel by byt.

Co jsem si ja vsiml, tak npc guardi se chovaji dost divne. Zautocili na me 3 lowbies, a kdyz jsem dobehl ke guardovi, tak agresora nesejmul (ac je to jasne napsane v patch notes). Kdyz jsem na nej zakouzlil neco, co diky splash dmg nahodilo i ostatni, tak jsem cekal, ze me na miste rozreze, ale nic se nedelo. Ovsem kdyz jsem to udelal asi potreti, tak me sejmul.

Casterum ted udajne staci stat na miste a spammovat dmg (to mohu potvrdit). Asik useless, guard k nicemu a snad vsichni maji dmg nerf.

Healovani stoji neuveritelne many. Neustale musim tocit podpurny skilly a chlastat lahvicky. Ovsem red bary nejdou nahoru ani pri tom jednom big healu. Proste healovani je spis uz jen podpurne a na pvp nema prakticky zadny vliv (po healerech se uz moc nechodi takez).

PVP uz proste neni tak brutalni a rychly jako prepatch, ale podle me to nezvladli. Chce to najit nejakou stredni cestu a hlavne healy by mely mit smysl. Pokud ho mit nebudou, tak akorat odpadne dalsi taktickej prvek. I kdyz zas musim rict, ze pve je ted docela narez. Musi se chainovat knocky a feary a i tank si obcas musi za roh odbehnout a prehodit agro na nekoho jinyho. Healer ho neudrzi ani nahodou. Takze ac jsem pve vzdy vylozene nesnasel, ted mu prichazim na chut (tohle je ted spis o tech 6man dungeonech).

OT EDIT: porad nemuzu prijit na to, jak a kdy pouzivat ty 3 zluty stity. Proti rangerovi dat vsechno do stredu a dal? Nejaky realtime vykryvani mi prijde dost neproveditelny, kdyz ty stity se presouvaj zhruba stejne rychle jako utok. Naucit se komba jinych class a podle toho to pred bitkou nastavit? Co kdyz pak ale budou jen rezat normal utokem do nechranenych mist? Pouziva to teda vubec nekdo?

MMOs failed.

Edited by - Jace on 26/06/2009 02:09:35
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 26/06/2009 :  08:18:04  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Zas tak doslova me neber, ale asi vis, kam mirim. V group pvp maji ruzny classy ruzny role, a tak proste ne vzdy by byl duel fer. Nemel by byt.

Co jsem si ja vsiml, tak npc guardi se chovaji dost divne. Zautocili na me 3 lowbies, a kdyz jsem dobehl ke guardovi, tak agresora nesejmul (ac je to jasne napsane v patch notes). Kdyz jsem na nej zakouzlil neco, co diky splash dmg nahodilo i ostatni, tak jsem cekal, ze me na miste rozreze, ale nic se nedelo. Ovsem kdyz jsem to udelal asi potreti, tak me sejmul.

Casterum ted udajne staci stat na miste a spammovat dmg (to mohu potvrdit). Asik useless, guard k nicemu a snad vsichni maji dmg nerf.

Healovani stoji neuveritelne many. Neustale musim tocit podpurny skilly a chlastat lahvicky. Ovsem red bary nejdou nahoru ani pri tom jednom big healu. Proste healovani je spis uz jen podpurne a na pvp nema prakticky zadny vliv (po healerech se uz moc nechodi takez).

PVP uz proste neni tak brutalni a rychly jako prepatch, ale podle me to nezvladli. Chce to najit nejakou stredni cestu a hlavne healy by mely mit smysl. Pokud ho mit nebudou, tak akorat odpadne dalsi taktickej prvek. I kdyz zas musim rict, ze pve je ted docela narez. Musi se chainovat knocky a feary a i tank si obcas musi za roh odbehnout a prehodit agro na nekoho jinyho. Healer ho neudrzi ani nahodou. Takze ac jsem pve vzdy vylozene nesnasel, ted mu prichazim na chut (tohle je ted spis o tech 6man dungeonech).

OT EDIT: porad nemuzu prijit na to, jak a kdy pouzivat ty 3 zluty stity. Proti rangerovi dat vsechno do stredu a dal? Nejaky realtime vykryvani mi prijde dost neproveditelny, kdyz ty stity se presouvaj zhruba stejne rychle jako utok. Naucit se komba jinych class a podle toho to pred bitkou nastavit? Co kdyz pak ale budou jen rezat normal utokem do nechranenych mist? Pouziva to teda vubec nekdo?



m tak tohle s tim healem a vyssima hp je totalne spatne
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/06/2009 :  09:16:55  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Lol balance je fakt uplne v prdeli. Mam 40lvl PoM, nabehl na me stejnej lvl guardian a vubec nic mi nedelal. Proste ja jsem jen stal, tocil smity a on chcipnul.

Soldier by mel clothaka na blizko uplne roztrhat.

EDIT: tak ted jsem stejnym stylem dal typka o 13 levelu vejs (no dobre, to jsem i uskakoval a menil wep sety). Failcom by asi mel neco zacit delat.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 26/06/2009 09:22:21
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/06/2009 :  09:25:57  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jak tě to může překvapovat? Vždyt to tu bylo pořád. Barbar onshotoval clothaky na nizkých lvl. Ranger, assasin... Ted bude chvilku zase silný někdo jiný.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/06/2009 :  09:33:23  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tak AoC je pro me nova hra. Ale prepatch by me ten typek do 2 sekund rozemlel a ted ho v klidu dam. Cely je to prevraceny.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/06/2009 :  09:53:56  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Tak AoC je pro me nova hra. Ale prepatch by me ten typek do 2 sekund rozemlel a ted ho v klidu dam. Cely je to prevraceny.



Proto jsem kdysi utekl na pve server. V minihrách ten rozdíl není takovej.
Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 26/06/2009 :  12:44:51  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Z
Healovani stoji neuveritelne many. Neustale musim tocit podpurny skilly a chlastat lahvicky. Ovsem red bary nejdou nahoru ani pri tom jednom big healu. Proste healovani je spis uz jen podpurne a na pvp nema prakticky zadny vliv (po healerech se uz moc nechodi takez).




tak s tímhle nesouhlasím, jak už jsem psal ToSko i BS se mi během souboje dost rychle dohealujou do plnýho zdraví, přestože je stáhnu třeba ke 20% (to spíš toho ToS, BS nemám nárok)
Vzhledem k trapnýmu dmg soldierů nemám 1vs1 šanci sundat priesta, magové mě rozthaj na kusy, ranger není šance, pže nemám dost dmg, abych ho sundal během svých CC, takže přede mnou jen utíká a ještě se mi směje
Soldiery Funcom totálně dojebal, ani ty DT na tom nejsou slavně (žádný land of templars, jak se jeden čas psalo o test serveru, se nekoná )


waiting for GW2

Edited by - Feagil on 26/06/2009 12:54:03
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/06/2009 :  13:15:20  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Teď nebo i před patchem?
Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 26/06/2009 :  13:53:14  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
co teď nebo před patchem? před patchem byl OP jenom ToS, teď jsou OP všichni casteři, snad prej krom PoM, kterej na tom taky bůhvíjak nevydělal, zatímco soldieři šli dolů; problémem je zejména zvýšení hp a snížení dmg, je sice hezké, že souboje jsou delší, ale s minimálním dmg a tím že já potřebuju staminu na komba, kdežto caster ne, tak mě v klidu uběhá, pže během svých cc ho nesundám

waiting for GW2
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/06/2009 :  14:21:28  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Na ofic forech se mezi radou whinneru objevila teorie, ze failcom s temahle zmenama prisel proto, aby podporil teamplay. Ze ted je nutny peclive debuffovat targety (kazda classa ma debuff na neco jinyho) a to dps pak naroste.
Vzhledem k tomu, ze skilly jako imperil dostaly dost masivni buff, nemusi to bejt zas az takovej nesmysl.

Duelovani uz nema prakticky smysl.

Je v pohode, ze nakej nerd z hidu nikoho nemuze dat na jednu ranu, ale zas jsme se dostali do opacnyho extremu.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 26/06/2009 :  17:10:13  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
podporu teamplay ať si funcom strčí někam, tu beru v PvE, ale ne v PvP, premade jsou teď v mini neporazitelný, takže nemáš premade, nezahraješ si, navíc podporujou možná teamplay, ale týmů bez plechovek...
casteři vládnou na duelech i v team pvp, tak nevím nevím jestli je tohle ta správná podpora, jak tu psal Jace, PoM sundá guarda ani před ním neběhá, jen stojí, healuje se a smituje

dneska chodil v mini premade attexa bez jediný plechovky, jen dva hoxy jako melee, ToS na heal, POM na nošení vlajky, necra a rangera a ownoval to neskutečným způsobem, jednou s randomem proti nim jsme dali jen dva killy za celou hru, což dřív určitě nebývalo

waiting for GW2
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 26/06/2009 :  21:43:30  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
Pokud se někdo chce vrátit do AoC, tak ať měsíc počká. Jelikož patch sice opravil chyby, ale pár jich přinesl. Grafika je u některých lidí jiná - divná, jinde pokles FPS, jinde zas nárůst FPS. Jinde zas problémy s fonty - blurry. Můj problém.

Plus ještě ten balance. Myslim, že do měsice se ten patch vyladí.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 27/06/2009 :  00:57:20  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Balanc nebalanc. Lidi brečeli, brečí a brečet budou.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 27/06/2009 :  05:14:49  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
no nevim sice musim souhlasit ze casteri jsou OP, ale zkousel jsem ruzne fighty na TL proti guardianovi s polearmou a hoxovi.
A tyhle dva jsou hotove zvire ....

Obzvlast ten guardian ma neskutecne damage a neskutecnou vydrz.
Je fakt ze jsem zkousel zrovna rangera takze to bylo predpokladatelne. Kazdopadne to co dela reckoning je vcelku sila.

Jinak jsem zkousel take tempesta proti hoxovi a diky zmene HfB je problem obnovit si i heal, pokazde kdyz flusne ohen vam prerusi kouzlo. Kazdopadne sundat se ten hox s tempestem da:-)

Tak pul na pul, zalezi na tom co se jak kdy vyvede.



soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 27/06/2009 :  05:16:06  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
jinak ted zkousim assasina a mam dost problem s hitovanim:-( to mi moc nejde. Kdysi jsem byl zvyklej z hoxe, ze byla hracka trefit se do protivnika a ted mam velke problemy diky malemu dosahu dyk je to vyrazne slozitejsi.


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 27/06/2009 :  05:29:53  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
antarian: hoxe je také třeba alespoň částečně počítat mezi castery, je to taky mág a co jsem koukal tak i dost teď pužívaj ten tongue of něco, s čímž dávaj dost slušný šlupky.
Guard s polerarmou je na tom ze soldierů asi nejlíp, za vše hovoří to, že náš tank na raidu měl větší dmg než my s conquerorama, a to my jsme byli prakticky nonstop ve frenzy. :-/
A že jsi dal HoXe s ToSkem, mno jak říkám, ToS je podle mého pořád na špici mezi pvp classama, i když i oni si stěžujou, že maj menší dmg, asi jim vadí, že už neoneshotujou

Azkaban: ano lidi brečí a brečet budoua žádnej rebalance se nezavděčí všem, ale to, že čistě melee classy jsou teď pěkně zkrouhnutý, to mi nikdo nevymluví

waiting for GW2
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 27/06/2009 :  09:56:42  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ja mam toho BS jen low lvl, asi 32 tak jsem toho moc netestoval, ale uz ho neda teda hox na 2 rany v avataru ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 27/06/2009 :  13:07:19  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jako to, ze breci elitni gankeri z fury, podle kterych je true pvp skill cekat v hidu, dat stun a zezadu spustit jedno kombo, se dalo celkem predpokladat.
Ale to, ze na foru breci casteri, ze jejich classa je OP a ze si mohou najmout cvicenou vopici, aby za ne mackala smite, je uz celkem zajimavej ukaz.

Vcera ve fields of death kdokoli me napadl a nebyl barbar nebo 10 levelu vejs dostal totalni pwnage. Pak me tam uz nahanely smecky o 5 lidech po cely mape, tak jsem sel radsi questovat jinam :D.

EDIT: jinak ten hlavni typek prohlasil, ze system se menit nebude. Max poupravej par hodnot.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 27/06/2009 13:10:13
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 27/06/2009 :  15:10:40  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Heh tak to fakt nevim jestli rerollnout na DT a nebo byt rad za BS :D

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/06/2009 :  11:46:42  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No musím uznat, že patch nalákal zpět dost lidí. Občas musím téměř o moby bojovat.
Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 29/06/2009 :  13:45:55  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
Po prvním šoku jsem spokojen. Při boji a to i proti malé skupince (pokud v ní není caster) mám dost času sledovat timeouty debuffu a přehodnocovat strategii..což předtím během 10 sec suicide útoku rozhodně nebylo možné..:) Navíc comba, která jsem předtím nepoužíval, dostala svůj strategický smysl a navíc většinou dělají i slušnou dmg zvláště u lidí co si nastavují štíty všechny nahoru (dříve výhodné nastavení proti HoX)
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 29/06/2009 :  15:58:50  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Ja s barbarem spokojenost.
Zabijim lepe jak dřív (v PVM)
V pvp vydržím opravdu hodně a hlavně je to zábavnější.
DT je opravdová svině a tak to má byt..Necro je teďka minion boss a to je také klasika a dobře .. Congueror rozhodně není slabej má svoji nesmrtelnost a dělá to co má podporuje hlavní tanky ..
Demon je silnej jako kůň ale pošlete na něj assika nebo barbara a musí utikat.....
Každej má své místo a to je přesně to co Funcom chtěl..
Navíc chvíli potrvá než si každej svou postavu vybalancuje (na ofiku se dá najít build na každou postavu už tedka ale podle mě to porat není ono.Skoušejte a ono to pujde....
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 29/06/2009 :  17:28:48  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Je zde nejaky zkuseny DT ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/06/2009 :  18:00:37  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Je zde nejaky zkuseny DT ?



Zkus se poptat u Veteranu nebo Tasyfa na AQ serveru.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 29/06/2009 :  18:06:55  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Tasyfa opravdu znatelně silneho DT nemá.. (dělám na tom )
U Veteránu teké o nikom nevím...
ono vubec dobreho DT abys pohledal.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 29/06/2009 :  18:42:29  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Kamos zacal a ma asi jen 28 DT a je zmatenej, ze prej nevi do ceho davat feat pointy a nejak blbe se mu hraje. Ja jsem taky lamil, tak mi pak nejakej zkusenej BS rekl do ceho davat featy

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 29/06/2009 :  21:15:39  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=124312
Tady si par buildu opiš..ale nedoporučuji to delat naslepo.
http://translate.google.cz/translate_t#
přelož si skilli a skoušej si udelad build přímo pro tebe..Je to o moc lepší!!

BTW.Zitra skoušim barbara takto ^^
http://www.askkalanthes.com/featPlaner.php?class=Barbarian&lang=en&temp=1227-02,1223-05,1225-03,1229-03,1233-01,1234-05,1235-01,1237-03,1238-01,1242-03,1203-13,1205-11,1200-15,1201-11,1202-15,1221-15,1208-11,1212-15,1215-15,1249-15,1251-12,1204-13,4301-22,4310-23,4314-25,4318-21

Edited by - Zarel on 29/06/2009 21:21:25
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/06/2009 :  21:39:40  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
V čem leveluješ BSko? Ve spiritu nebo wrath?
Go to Top of Page

potemkin
Starting Member

13 Posts

Posted - 30/06/2009 :  08:58:39  Show Profile Send potemkin a Private Message  Reply with Quote
Na BS zkoušim tohle http://www.askkalanthes.com/featPlaner.php?class=BearShaman&lang=en&temp=2420-03,2422-05,2423-05,2424-03,2427-03,2428-05,2429-05,2430-01,2431-05,2434-01,2410-03,2448-01,2444-03,2445-02,2425-01,2419-13,2435-13,2400-15,2401-15,2402-13,2403-15,2408-11,2412-15,2413-11,2415-11,2447-11 a zatim to nevypadá špatně, alespoň co se týká solo hraní, ještě to musim vyzkoušet v raidu. Hlavně jsem zvědavej na Nature´s revenge.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 30/06/2009 :  09:34:04  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tehdy Wrath, ted Spirit.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 30/06/2009 :  18:18:21  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Wow, rollnul jsem lvl 50 asika a je to naprosto nehratelny. Demo me dava na 3 rany svyma ultramega bleskama, a i kdyz na nej vysolim vsechny mozny komba po snap kicku a grimu, tak ho dam tak na 70%. HoX me dneska dal lvl 35 2x.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 30/06/2009 :  18:48:27  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
tohle je volovina..musis postavu hrat od lvl 1 a dostat ji pod kuzi'
Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 01/07/2009 :  00:17:53  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Conqueror rozhodně není slabej má svoji nesmrtelnost a dělá to co má podporuje hlavní tanky ..



conqueror není slabej proti ostatním melee krom HoXe, proti casterům je extrémně slabej, když tvrdíš opak, nehrál jsi ho... podotýkám, že mluvím o duelech, v partě se rozdíly trochu mažou... problém conqa je ve snížené dmg a krátkých CC... naopak s conquem se dá velice dobře dát asík, který jako jediný činí teď casterům veliké potíže...

PS: pro ty co tu tvrdí, že všichni jen brečí a balanc class je dobrej, zítřejší hotfix ty vaše vybalancované castery nerfne

waiting for GW2
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000