Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 Aktuální stav ?
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/04/2009 :  16:43:04  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Ja jsem naprosto v klidu a bavim se rekci PVE ckaru co maji sto a jeden duvod proc je PVP nanic a pritom se jen boji. To je cele

Ja to chapu kazdy na to proste nema. Ohledne PVE, tak to muze hrat i muj kocour, staci se projit po klavesnici

Ale jak rikam nikomu PVP necpu, je nastesti dost odolnych a schopnych lidicek ho hrat, takze no problemos amigos.



No vidíš to a my jsme strašně rádi, že hraješ PvP. Náhodou by nám to ty a tvůj kocour všem ukázal a my bychom si nemohli připadat jako polobozi.

Jen si myslím, že hráč tvých PvP kvalit si zaslouží pvp hru a ne Vanguard co je hra převážně PvE a která má a vždy bude mít nevybalancované classy (SOE řekli, že toto rozhodně nezmění). Proč nehraješ například DF? To je primárně na PvP a nemusíš se tam zabívat questěním.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 30/04/2009 :  16:49:47  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Ja jsem naprosto v klidu a bavim se rekci PVE ckaru co maji sto a jeden duvod proc je PVP nanic a pritom se jen boji. To je cele

Ja to chapu kazdy na to proste nema. Ohledne PVE, tak to muze hrat i muj kocour, staci se projit po klavesnici

Ale jak rikam nikomu PVP necpu, je nastesti dost odolnych a schopnych lidicek ho hrat, takze no problemos amigos.

pve je o cem ... nabihat s respawnpointu a zkouset to a zkouset az to vyjde? pve je otom samem :) ...

pve je hlavne o relaxu .. prijdu z prace ... pustim hru a nejsem zvedavej na nakyho kokota co u toho sedi 20hodin dene ahleda kde komu by dokazal jaky ma koule ... ni proti TDK ale to pvp co je v soucasnych mmorpg je pro deti ...

kolikrat byses divil jak ti nakej pveckar natrhne prdel ... nebo jak nejakyho pvpckare bavi pve ... ty ses proste zatim omezenej a nechces to videt .. na tvym placku ses king a okolni svet nenexistuje kdo neni u tebe na placku je mimo ... do toho dorostes neboj :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 30/04/2009 :  16:53:14  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
napisem to takto (mam uz par rokov odraidovanych): PVE som hral lebo wowko bolo u mna prve vaznejsie mmo a dovtedy som hral iba offline RPGcka & stuff. Takze chodit do dungov nie sam, ale s kamaratmi bola sranda...to ma ale casom preslo a tak som zacal hrat areny, ale na ten wowkovy buttonmashfest a nevybalancovane classy proste nemam, takze som sa casom vysral aj nato :)

lotro bola sranda, ale fakt mi chyba moznost natret niekomu drzku :)
vanguard som par dni skusil, dal som level 8 a preslo ma to :)

takze back to EVE and shoot some bitcheeeees....vcera dva zarezy na chon killboard (sice mali chlapci homofity a killmaily mi vyzrali kamarati v gangu, ale aj tak som sa triasol pri zaciatku fajtu, ci ma ten jaguar neroztrha na kusy :P )

CAU HOODAK :)
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 30/04/2009 :  16:55:13  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by TDK

Ja jsem naprosto v klidu a bavim se rekci PVE ckaru co maji sto a jeden duvod proc je PVP nanic a pritom se jen boji. To je cele

Ja to chapu kazdy na to proste nema. Ohledne PVE, tak to muze hrat i muj kocour, staci se projit po klavesnici

Ale jak rikam nikomu PVP necpu, je nastesti dost odolnych a schopnych lidicek ho hrat, takze no problemos amigos.

pve je o cem ... nabihat s respawnpointu a zkouset to a zkouset az to vyjde? pve je otom samem :) ...

pve je hlavne o relaxu .. prijdu z prace ... pustim hru a nejsem zvedavej na nakyho kokota co u toho sedi 20hodin dene ahleda kde komu by dokazal jaky ma koule ... ni proti TDK ale to pvp co je v soucasnych mmorpg je pro deti ...

kolikrat byses divil jak ti nakej pveckar natrhne prdel ... nebo jak nejakyho pvpckare bavi pve ... ty ses proste zatim omezenej a nechces to videt .. na tvym placku ses king a okolni svet nenexistuje kdo neni u tebe na placku je mimo ... do toho dorostes neboj :)



chod do eve, tam je uplne fuk ci pri tom sedis 23/7 alebo hodku-dve....staci rozmyslat a poznat hru :)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/04/2009 :  17:02:30  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Skuko tak jasně, EvE je prostě machr na PvP. WoW, AoC, WAR a natož VG se mu nevyrovná. To myslím vážně.

Když mluvíš o arénách. To je přesně ono. Důležité bylo jak hraješ, ale důležitější je jaký máš setup. PvP ve WoW mě vůbec nebavilo. To už mi mnohem zábavnější přišlo PvM v Lotru.

A to samé je to i v jiných hrách. V AoC dominuje statistikám ToS, Necro a DEMO. Ve VG je to shaman a druid..

Není nad to zastřílet si v CS:S nebo jinem FPS, kde jsou šance na obouch stranách vyrovnáné a záleží opravdu na skillu, sehranosti a taktice.

Edited by - Azkaban on 30/04/2009 17:08:22
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 30/04/2009 :  20:21:34  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

[quote]Originally posted by TDK

... ty ses proste zatim omezenej a nechces to videt .. na tvym placku ses king a okolni svet nenexistuje kdo neni u tebe na placku je mimo ... do toho dorostes neboj :)



Presne muj placek a tvoje prdel. Kdo ji tam strci, tak pres ni dostane To me neskutecne bavi.
Nejak uz me unavovali 5 az 7 hodinove raidy, kdy se 1 hodinu ceka az se sejde raid. Pak se 4 hodiny dava jedno agro za druhym, aby na konci vypadli jedny epicke trencle o ktere se pak dlouze vramci DKP vsichni pretahuji.

PS: Jinak mam za sebou pres 4 roky aktivniho hrani EQ2, takze o PVE neco malinko vim

Ve VG si vyberu jednu oblast a tam bude muj placek. Vsichni ostatni maji smulu, pokud neukazi ze na me maji.

Jinak DF nemuzu z mnoha duvodu a to je na velice dlouhy flame a me ceka uzasny VG

Doufam ,ze se i tady najde par lidi se srdcem na svem miste a ne v kalhotach a vyrazi i na PVP.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 30/04/2009 20:22:46
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/04/2009 :  20:24:39  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Máš ještě účet aktivní v AoC? Mohl jsi si najít plácek v Underhalls nebo White Sands a tam se dá za včer nakopat lidí ;) Teda dokut to někoho nenaštve a nespojí se :/
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 30/04/2009 :  20:29:58  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Máš ještě účet aktivní v AoC? Mohl jsi si najít plácek v Underhalls nebo White Sands a tam se dá za včer nakopat lidí ;) Teda dokut to někoho nenaštve a nespojí se :/



Myslis INSTANCE 100x jinak ? Jednotlacitkove PVP ? Epicke siege o 50 lidech ? Guild mesta na koncich sveta, kam nikdo nestrci nos ? a dalsi a dalsi ..... thx. dusevni zdravi mam jen jedno a kokotiny platit nebudu.

Ja nevim ,ale VG si kralovsky uzivam - opravdu po dlouhe dobe to neni do MMOPRG jako do prace ,ale je to vyzva

Kdo ma rad PVE ok hrajte jej, VG ho ma tunu. Ma ale i PVP a je jen skoda to nevyzkouset. Dejte VG sanci, nebudete litovat. A neni to jen o dvou klasach, to by tam nikdo jiny nehral a opak je pravdou.

Ukazte tem US smejdum, ze na ne mame


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 30/04/2009 20:32:47
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/05/2009 :  15:07:56  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
To je všude ten respown mobu tak rychlý? Nebo jen na trial ostrove?
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 01/05/2009 :  16:01:41  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

To je všude ten respown mobu tak rychlý? Nebo jen na trial ostrove?




Jak kde a jak co.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 04/05/2009 :  13:05:02  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
Taky mi přijde o trochu rychlejší, navíc někteří mobíci mají záhadné trasy, takže se kolem sebe pořád rozhlížím jak paranoik.
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 04/05/2009 :  13:39:01  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
Dobře chlapi (a baby)! Tadyhle TDK vás vyzývá, abyste zkusili VG, tak jděte do toho! A když už, tak rovnou na PVP, natrhnout amíkům ty jejich tlustý, McBůčkama vykrmený zadnice. Vaše jména budou zvonit ocelí! Dejte jim slízat prach z vašich bot! Já se bohužel musím z akce omluvit, ale duševně jsem s vámi...

PS. Válečné invalidy posílejte na Halgar.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 04/05/2009 :  13:45:58  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
podle me pvp delaj jen chudaci co vrl sou byty ve skole a myslej si jak je frajerina zbit nekoho novyho misto toho aby si skusili treba ve wowku zabit nakyho raidmoba v 25 lidech to je husty kdyz se to pak povede nez mlatit nejaky sedivky jo a sou zpoceny a tlusty a plesaty a jestli me setrete ze neumim pravopis tak ste chudaci kterym dosli argumenty me je to jedno

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 04/05/2009 :  14:07:00  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

vrl sou byty, novyho, sou zpoceny a tlusty a plesaty a jestli me setrete ze neumim pravopis tak ste chudaci kterym dosli argumenty me je to jedno



Proc by te tady nekdo setiral. Evidentne jsi mega big picus , takze to nema cenu. Slovni PVP me nejak nebere-tedy pokud je protistrana dementni.Takze svoji provokacku zabal a tahni.

Bohuzel jsou CZ/SK jen mlatici mobu.Uz jsem vzdal nejakou snahu dat dohromady PVP guildu. No nic Silver SUN ceka a nebo to rovnou zabalim. Bohuzel bez lidi se MMORPG dost dobre hrat neda o to vice na PVP.Je to skoda , docela me to zase chytlo.

No MO je na obzoru a snad vyjde beta uz brzoJinak uz je na stazeni klient na test AION-u,uz to sosam



Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 04/05/2009 15:14:29
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 04/05/2009 :  16:45:28  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tak zase trošku k Vanguardu.

Máte někdo zkušenost s tím, že si trial account upgradujete na full? Zajímalo by mě jestli po tom další postavi budou moct začít na nub islandu.

Další otázka. Kudy se leze z nub islandu až si aktivuji full hru.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/05/2009 :  16:49:47  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Tak zase trošku k Vanguardu.

Máte někdo zkušenost s tím, že si trial account upgradujete na full? Zajímalo by mě jestli po tom další postavi budou moct začít na nub islandu.

Další otázka. Kudy se leze z nub islandu až si aktivuji full hru.



u kazde postavy dostanes na vyber jestli chces zacit v originalnim meste nebo na noob islandu

z noob islandu se dostanes jen kdyz jsi lvl 10+, u riftu, npc ti nabidne quest, zpet uz se nedostanes

lastfm
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 04/05/2009 :  16:55:43  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
A co myslíš, má cenu dodělat vše na 10 na nub islandu, nebo si založit novou postavu a vychutnat si hru?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 04/05/2009 :  18:15:43  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

A co myslíš, má cenu dodělat vše na 10 na nub islandu, nebo si založit novou postavu a vychutnat si hru?



Jednoznačně island. Je to výborně uděláno.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 04/05/2009 :  18:24:00  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Sakra a já jsem si myslel, že se to rozjede až v ostré :o)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/05/2009 :  18:44:32  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
no me noob island spis pene vytocil ale je pravdou ze to je specifikum meho hrani, nemam rad outleveled content a hru prochazim podrobne, sice zavedli novou abilitu reduced xp gain ale to mi prijde hloupe, tedy jsem si za pomoci jednoho hodneho clovicka dal 5 charu do brotherhoodu a leveluju 5 postav zaroven, respektive hraju jen jednu ale dalsi 4 tahnu s sebou. Kdyz bude kontentu malo budu postupne odvazovat zavazi :) Kazdopadne jsem s nemalym usilim dosoloval vsechno na noob islandu na lvl 8 nacez jsem zjistil ze posledni quest pouze klikaci je lvl 10 coz me opravdu hodne rozcililo jelikoz je to nesmyslna idiocie, chapal bych omezeni lvl 10 pred poslednim killovacim questem ale tohle opravdu ne.

Musel jsem si tedy cely ostrov projit 4x abych sve komando 5 charu dostal na lvl 10 a mohl zacit hrat.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 04/05/2009 18:45:01
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 04/05/2009 :  18:51:01  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No mě hlavně nebaví furt chcípat se shamanem v tom templu. Občas jsem tam zašel s partou lidí, ale dneska jsem nějak neměl štěstí. Už tam mám jen nějaké crafter questy. Pak diplomacii musím dodělat. Ještě jen nevím jestli shamana nebo jiného healera.

Rád bych si porádně zaquestoval, ale zatím mi to přijde že to bude velkej grind a lidi mi spíš doporučuji EQ2, že prej je i komplexněji lépe udělán. Tak nevím.. ted držím v ruce kreditku a přemýšlím co koupit EQ2, Vanguard nebo něco jiného :o)
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 04/05/2009 :  19:53:32  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban



Rád bych si porádně zaquestoval, ale zatím mi to přijde že to bude velkej grind a lidi mi spíš doporučuji EQ2, že prej je i komplexněji lépe udělán. Tak nevím.. ted držím v ruce kreditku a přemýšlím co koupit EQ2, Vanguard nebo něco jiného :o)



Tady mas odpoved. Chces velkou, namakanou PVE hru na nekolik let. Jednoznacne EQ2 a to bez diskuze.

Chces hru, ktera bude mozna dobra a mozna ze dopadne spatne, ale muzes ji dat sanci. Vol VG.

Ja uz mam EQ2 za sebou (cca 4 roky) a je to nejlepsi co je na soucasnem MMORPG trhu. Bohuzel v poslednim PVP patchy s toho udelali placanou pro decka, takze zbohem a satecek, SOE ma zase v EQ2 dost lidi, takze se arogance opet vratila na ukor hracu.

VG je hra, co se velice pomalu nadechuje a mozna se zvedne a mozna, ze padne. Pro me je to zatim neokoukana zalezitost. Jen me mrzi ta mala ucast v PVP, jinak je to fajn.

EQ2 je herni BMW a VG je rekneme stredni trida.Zatim. Rozhodne bych , ale take zodpovedne doporucil EQ2.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/05/2009 :  22:52:57  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja mam station access a hraju oboje

lastfm
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 05/05/2009 :  11:29:08  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Chces hru, ktera bude mozna dobra a mozna ze dopadne spatne, ale muzes ji dat sanci. Vol VG.


Tohle uz se rika 2 roky, ale potencial ma!

quote:
Originally posted by TDK
Bohuzel v poslednim PVP patchy s toho udelali placanou pro decka, takze zbohem a satecek


Ty budes desnej odbornik na to pvp kdyz ho jdes hledat do ciste pve hry kde je pvp jaksi omylem a podle toho vypada.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/05/2009 :  11:53:02  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

No mě hlavně nebaví furt chcípat se shamanem v tom templu. Občas jsem tam zašel s partou lidí, ale dneska jsem nějak neměl štěstí. Už tam mám jen nějaké crafter questy. Pak diplomacii musím dodělat. Ještě jen nevím jestli shamana nebo jiného healera.

Rád bych si porádně zaquestoval, ale zatím mi to přijde že to bude velkej grind a lidi mi spíš doporučuji EQ2, že prej je i komplexněji lépe udělán. Tak nevím.. ted držím v ruce kreditku a přemýšlím co koupit EQ2, Vanguard nebo něco jiného :o)



kup si flasku rumu a partu devek z ulice, zazijes vic zabavy nez v tech vsech hrach dohromady, a rozhodne budes vtazen do deje :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/05/2009 :  12:02:28  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by TDK
Chces hru, ktera bude mozna dobra a mozna ze dopadne spatne, ale muzes ji dat sanci. Vol VG.


Tohle uz se rika 2 roky, ale potencial ma!

Ty budes desnej odbornik na to pvp kdyz ho jdes hledat do ciste pve hry kde je pvp jaksi omylem a podle toho vypada.



Pokud vim kolego, tak tobe konci account 7/6 v EQ2 a pak uz budes jen prudit na forech, takze ja to aspon hraji. Pokud VG nehrajes tak si zbal svuj flame a tahni tam odkud jsi sem prisel.

Papapapaaa pane


PS: v EQ2 bohuzel bylo aspon nejake PVP nez zrusili postih (fame ) za smrt a ztratu titulu a ted kazdy prizdisrac co byl drive podelany strachy machruje v LV na mole. To se najednou objevilo guild, ktere vlastne skoro neexistovali, nebot i kdyz byli na PVP tak 99% casu krtkovali na raidech a nebo dungach. Ted delaji uzasne hrdiny. Na tohle hodne lidi nejak nema zaludek a je daleko lepsi FFA ve VG nez tohle.
Samozrejme opet arogance SOE, lock for atd.Ty se nikdy nepouci.VG me dava spon urcity pocit strachu ve hre a moznot prjit aspon o neco a neco ziskat. V EQ2 uz je to vcudu - bohuzel.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 05/05/2009 12:14:55
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 05/05/2009 :  12:51:04  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
PS: v EQ2 bohuzel bylo aspon nejake PVP nez zrusili postih (fame ) za smrt a ztratu titulu a ted kazdy prizdisrac co byl drive podelany strachy machruje v LV na mole. To se najednou objevilo guild, ktere vlastne skoro neexistovali, nebot i kdyz byli na PVP tak 99% casu krtkovali na raidech a nebo dungach. Ted delaji uzasne hrdiny. Na tohle hodne lidi nejak nema zaludek a je daleko lepsi FFA ve VG nez tohle.


Juuu, ono zacalo moc lidi pvpit, prestali stat v imunite a evacovat, juuu, spatne spatne. To byli casy kdy si kazdej pocihal jen na fame a pak zdrhnul, mmmmmm.
Hodne lidi nema zaludek, uz se schovavas za soukromym pruzkumem aby si dokazal jake ma tvoje slovo vahu. Hodne, vsichni, temer kazdy?:p
A tech hodne lidi je ted s tebou ve VG, pac to ma potencial a mas pvp jednou za hodku! Mezitim si s desnym pocitem nebezpeci, ze budes muset dobehnout zpatky na mobspawn delas questy a si hustej. Teda vy vsichni, vetsina a skoro kazdej.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 05/05/2009 12:53:02
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/05/2009 :  13:47:06  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
kdyz jste oba hrali/hrajete eq2 pvp tak to jste spolu byli v jedne guilde ? ze se mate tak radi.

lastfm
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/05/2009 :  13:47:50  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by TDK
PS: v EQ2 bohuzel bylo aspon nejake PVP nez zrusili postih (fame ) za smrt a ztratu titulu a ted kazdy prizdisrac co byl drive podelany strachy machruje v LV na mole. To se najednou objevilo guild, ktere vlastne skoro neexistovali, nebot i kdyz byli na PVP tak 99% casu krtkovali na raidech a nebo dungach. Ted delaji uzasne hrdiny. Na tohle hodne lidi nejak nema zaludek a je daleko lepsi FFA ve VG nez tohle.


Juuu, ono zacalo moc lidi pvpit, prestali stat v imunite a evacovat, juuu, spatne spatne. To byli casy kdy si kazdej pocihal jen na fame a pak zdrhnul, mmmmmm.
Hodne lidi nema zaludek, uz se schovavas za soukromym pruzkumem aby si dokazal jake ma tvoje slovo vahu. Hodne, vsichni, temer kazdy?:p
A tech hodne lidi je ted s tebou ve VG, pac to ma potencial a mas pvp jednou za hodku! Mezitim si s desnym pocitem nebezpeci, ze budes muset dobehnout zpatky na mobspawn delas questy a si hustej. Teda vy vsichni, vetsina a skoro kazdej.




Hele Foreste ja hraji VG a bavi me. Tvuj nazor jsem si precetl a to je tak vsechno co tady pro tebe muzu udelat.

RE: Rashaverak ,ano tak nejak a jeho uzasne nazory na kde co a kde koho nesdilim ani na jinych forech.Jinak doufam ze jsi to na PVP nezabalil nadobro mam te ve friend a ozvu se hned jak vylezes s trialu.Pokud te tedy VG neprestal bavit. Mechanika hry dovoluje uzasne veci a staci par vseho schopnych hracu a rozpoutaji doslova peklo.Ja vseho schopny jsem


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 05/05/2009 13:58:18
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 05/05/2009 :  13:57:49  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
a muzeme vedet tvuj nick v eq? :)

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/05/2009 :  13:59:02  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

a muzeme vedet tvuj nick v eq? :)



Ne, to bych pak s Vama nevydrzel


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 05/05/2009 :  14:03:18  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Kaz

a muzeme vedet tvuj nick v eq? :)



Ne, to bych pak s Vama nevydrzel



jasne, takze se za to stydis a radsi logujes na cizi account

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/05/2009 :  14:11:25  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Kaz

a muzeme vedet tvuj nick v eq? :)



Ne, to bych pak s Vama nevydrzel



jasne, takze se za to stydis a radsi logujes na cizi account



Presne tak


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 05/05/2009 :  14:16:27  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Kaz

a muzeme vedet tvuj nick v eq? :)



Ne, to bych pak s Vama nevydrzel



jasne, takze se za to stydis a radsi logujes na cizi account



Presne tak



chudak Krason :)

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 05/05/2009 :  14:22:18  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

kdyz jste oba hrali/hrajete eq2 pvp tak to jste spolu byli v jedne guilde ? ze se mate tak radi.


Ja nevim kdo se schovava pod TDK, lidi s podobnejma nazorama a vystupovanim co znam se za to vetsinou nestydi.

Kdyz sme u toho tak mne zajima co kde hrajes ty v eqcku.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 05/05/2009 14:28:55
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/05/2009 :  14:38:42  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Rashaverak

kdyz jste oba hrali/hrajete eq2 pvp tak to jste spolu byli v jedne guilde ? ze se mate tak radi.


Ja nevim kdo se schovava pod TDK, lidi s podobnejma nazorama a vystupovanim co znam se za to vetsinou nestydi.

Kdyz sme u toho tak mne zajima co kde hrajes ty v eqcku.



Clovece ,ale me nezajima co tebe zajima.Ja nevim proc tady ma vzdy nejake pako potrebu lezt do topiku her, ktere nehraje a hrat nechce.

Prijd do VG napisu ti nick a muzeme hodiny laskovat u Khalu.
Co myslis mam dojit do topicu EQ2 a flejmovat jak je EQ2 napicu hra?

Mas neco prinosneho z VG ? Chces se ohledne VG na neco zeptat ?
Ne ? Tak vsechno dalsi me muzes psat do posty a nebo mas potrebu se tady predvadet ? Mas nutkavou potrebu zasrat i tenhle topic flejmem ?

Proste hovada nic jineho.

Pokud ma nekdo nejaky dotaz ohledne VG rad zodpovim, vsechno ostatni je jen trash a muzes mi rikat Krason nebo Drson, me je to suma fuk.

PS: Ze si tyhle hovada nedaji uz jednou pokoj.



Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 05/05/2009 14:39:16
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/05/2009 :  14:52:03  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mě by zajímalo jak je to s aktivitou českých guild ve VG. Vím o **Royal Ultima** a České legii. V Royal bejvá okolo 5ti lidi online večer, ale jak jsou na tom ostatní guildy.

Ještě mám aktivní účet v AoC a zdá se mi, že se tam lidé vrací. Před ani ne měsícem bylo v Royal v AoC okolo 8-9 lidí ted je to v prime timu okolo 20ti.

Na jednu stranu může být hra super, mít hodně možností, ale pokud nemám s kým hrát (TDK to znáš z PvP, že lidi nejsou) tak to nestojí za nic. Rád bych dingnul 50 a šel si s česky/slovensky mluvícími lidmi zabojovat na nějaký ten raid.
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 05/05/2009 :  14:57:54  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Rashaverak

kdyz jste oba hrali/hrajete eq2 pvp tak to jste spolu byli v jedne guilde ? ze se mate tak radi.


Ja nevim kdo se schovava pod TDK, lidi s podobnejma nazorama a vystupovanim co znam se za to vetsinou nestydi.

Kdyz sme u toho tak mne zajima co kde hrajes ty v eqcku.



Clovece ,ale me nezajima co tebe zajima.Ja nevim proc tady ma vzdy nejake pako potrebu lezt do topiku her, ktere nehraje a hrat nechce.

Prijd do VG napisu ti nick a muzeme hodiny laskovat u Khalu.
Co myslis mam dojit do topicu EQ2 a flejmovat jak je EQ2 napicu hra?

Mas neco prinosneho z VG ? Chces se ohledne VG na neco zeptat ?
Ne ? Tak vsechno dalsi me muzes psat do posty a nebo mas potrebu se tady predvadet ? Mas nutkavou potrebu zasrat i tenhle topic flejmem ?

Proste hovada nic jineho.

Pokud ma nekdo nejaky dotaz ohledne VG rad zodpovim, vsechno ostatni je jen trash a muzes mi rikat Krason nebo Drson, me je to suma fuk.

PS: Ze si tyhle hovada nedaji uz jednou pokoj.



a jak vis ze Toje nebo ja nemame VG aktivni a nehrajem, jo ty zase vis asi vsechno
ale ono je to jednodussi vsechno se tu jen ohanet tim jak mas koule na to delat pvp, ale to je tak vsechno, pod nazor se nepodepises
na pohodare logujes za cizi char podle vseho

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/05/2009 :  15:02:44  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Mě by zajímalo jak je to s aktivitou českých guild ve VG. Vím o **Royal Ultima** a České legii. V Royal bejvá okolo 5ti lidi online večer, ale jak jsou na tom ostatní guildy.

Ještě mám aktivní účet v AoC a zdá se mi, že se tam lidé vrací. Před ani ne měsícem bylo v Royal v AoC okolo 8-9 lidí ted je to v prime timu okolo 20ti.

Na jednu stranu může být hra super, mít hodně možností, ale pokud nemám s kým hrát (TDK to znáš z PvP, že lidi nejsou) tak to nestojí za nic. Rád bych dingnul 50 a šel si s česky/slovensky mluvícími lidmi zabojovat na nějaký ten raid.



No cast lidi z AOC zalozili Ultimu a na VT je cca 5 az tusim 10 lidi.V CL jsem nikoho nenasel a pokud vim tak vetsina dele hrajicich sla do Darkwind (nevim presny nazev) a tam raiduji a je tam dost cechu.
Pak jeste dalsi cesi hraji v dalsich mezinarodnich guildach.

Na PVP je vetsi italska, ruska a pak samozrejme US guildy. Vetsina guild ma zakazano jake koli gangovani a pouzivaji kos list. Berou prakticky vsechny nove hrace. O zadne ceske nevim.

Pak je tam dost vlku samotaru, kteri si na me obcas sahnou, ale vetsinu jsem ustal bez problemu. Na vetsim lvl se bez guildy asi clovek neobejde, cim jsi dal tim je tam vic PVP.

Je velka skoda, ze se nenaslo pak cechu co maji chut rozpoutat poradne PVP peklicko a trochu rozcerit zatim poklidne vody. Ale nadeje umira posledni. Nekde je pomerne dost lidi a nekde je total pusto. Je to velka hra a zatim dost malo lidi.




Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 05/05/2009 15:08:28
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/05/2009 :  15:06:11  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz


na pohodare logujes za cizi char podle vseho



Muzes klidne spat, na zadny cizi acc se neloguji a do EQ2 uz nejaky ten patek take ne. Hraji VG a doslova me to bavi. Doufam ,ze flame timto koncime.

Jen pro jistotu, souhlasim se vsim co napises dopredu a mas ve vsem pravdu.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/05/2009 :  15:06:36  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Když mluvíš o tom KoS listu. Je ve VG nějaký implementovaný? Nebo prostě mají někde na foru seznam lídí co smí killovat?
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 05/05/2009 :  15:15:24  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Clovece ,ale me nezajima co tebe zajima.Ja nevim proc tady ma vzdy nejake pako potrebu lezt do topiku her, ktere nehraje a hrat nechce.

Prijd do VG napisu ti nick a muzeme hodiny laskovat u Khalu.
Co myslis mam dojit do topicu EQ2 a flejmovat jak je EQ2 napicu hra?

Mas neco prinosneho z VG ? Chces se ohledne VG na neco zeptat ?
Ne ? Tak vsechno dalsi me muzes psat do posty a nebo mas potrebu se tady predvadet ? Mas nutkavou potrebu zasrat i tenhle topic flejmem ?

Proste hovada nic jineho.

Pokud ma nekdo nejaky dotaz ohledne VG rad zodpovim, vsechno ostatni je jen trash a muzes mi rikat Krason nebo Drson, me je to suma fuk.

PS: Ze si tyhle hovada nedaji uz jednou pokoj.




Posledni post k veci sem tu mel ja, pak si to zasral svoji ubrpvp hysterii v nepvp hre, mas to nejaky pomotany. Ale to bude asi tim adrenalinem ktery musis zazivat ve VG. Preci jenom ty tisice stromu za kterymi muze cihat o pet levelu vyssi char a furt nic cloveka drobet vycuka.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/05/2009 :  15:16:31  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Když mluvíš o tom KoS listu. Je ve VG nějaký implementovaný? Nebo prostě mají někde na foru seznam lídí co smí killovat?




Netusim zda guildy maji nejaky ze hry, ale ja si dam gangery to friend a vzdy vim ze jsou ve hre a staci makro /Who a celkem neni problem si ho najit pokud je zajem.

Bez guildy se vystavujes riziku, ze jsi potencialni ganger a pak te nebude nikdo setrit(to me napsali z guildy The protector kdyz jsem odmitl invite).

Hraci vymejslej ruzne finty a casto si v chatu prectes ze se nekde bude konat bitka. Vcera me zrovna jeden manik lakal do party a kdyz byl nadohled hodil se hned do invisu. No nanic jsem necekal a take vzal roha.

Jinak ja osobne jsem nejake ukrutne gangovani nezazil. Spise se me hihg lvl zeptali co jsem zac a proc nemam guildu a odesli. Jeden manik me dal i slusny equip.Je to v lidech. Zatim je ale v low zonach docela prazdo. Nevim zda je to dobre ci ne. Pamatuji zacatky VG, kde kazdy pojizdel kazdeho okamzite, jak vytahl zadek z mesta. Tohle uz je davno pryc.

PS: Tojejedno - presne tak nacelniku Zadny track, zadny evac, zadne safe zony, zadne imunity, zadne lvl omezeni, jen drsny PVP svet pro poradne chlapaky

Jinak ja kazdeho zvu do VG na PVP si to vyzkouset a zazit atmosferu. Tam se muzem poradne vydovadet a rozjet PVP. Tady na foru je to tusim onicem .



Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 05/05/2009 15:22:41
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 05/05/2009 :  15:40:47  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
PS: Tojejedno - presne tak nacelniku Zadny track, zadny evac, zadne safe zony, zadne imunity, zadne lvl omezeni, jen drsny PVP svet pro poradne chlapaky


quote:
Originally posted by TDK
Zatim je ale v low zonach docela prazdo.


Desnej adrenalin!

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/05/2009 :  15:51:03  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
na pvp stale hraju ale dle toho jak se prezentujes zde nemam zajem s tebou byt v jakemkoliv kontaktu. Tva predstava ze hraju pod nickem rashaverak je castecne pravdiva, je to jedna z postav v brotherhoodu, ale main se jmenuje Clegan, coz je abych zodpovedel Tojejedno take moje postavicka v pohodarich, doufam ze me ted nekiknete, je tam par lidi u kterych bych i byl schopen si to predstavit :)


lastfm

Edited by - Rashaverak on 05/05/2009 15:55:06
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 05/05/2009 :  18:15:49  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

na pvp stale hraju ale dle toho jak se prezentujes zde nemam zajem s tebou byt v jakemkoliv kontaktu. Tva predstava ze hraju pod nickem rashaverak je castecne pravdiva, je to jedna z postav v brotherhoodu, ale main se jmenuje Clegan, coz je abych zodpovedel Tojejedno take moje postavicka v pohodarich, doufam ze me ted nekiknete, je tam par lidi u kterych bych i byl schopen si to predstavit :)




Jaj SKcko ble;), no a jestli ta prvni cast byla na mne, tak te teda stejne nekiknu;)
Jinak si velmi matne pamatuju ze sme spolu parkrat hrali pve vg esli se nepletu.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/05/2009 :  19:16:50  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ta prvni cast byla na tdk, hraval jsem i na halgardu nejprve v mdk pote v ceske legii

lastfm

Edited by - Rashaverak on 05/05/2009 19:20:12
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/05/2009 :  19:49:01  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

na pvp stale hraju ale dle toho jak se prezentujes zde nemam zajem s tebou byt v jakemkoliv kontaktu.





mas bod +1 - ty by jsi zde mohl prezentaci skoro vyucovat jak jsem koukal


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 05/05/2009 20:21:52
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/05/2009 :  06:40:47  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jupí! Mám plnou hru a konečně je vidět animačka když jsem ve vlkovi (zkouším durida) a je vidět můj pet, kterého jsem neviděl.

Jen by mě zajímalo, kolegové druidové, na co je ten skill jak něco vybere ze země a pak k čemu je to morfování do vlka. Popis u toho skillu je jen, morfování do vlka a nic víc.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 06/05/2009 :  07:22:27  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Takze guilda uz je. Kdo ma zajem ( krome zdejsich spameru), tak me poslete message a ja vam poslu info a link na web + udaje na VT.

Jen zaklad:
PVP server US.(je jen jeden)
Guild hala + support do zacatku samozrejmosti.
VT a WEB (nutnost registrace DKP, info. atd.)
Guilda ma dost lidi i na full raidy.
V soucasne dobe je uzavrena PVP aliance a KOS list samozrejmosti. Killovat hrace mimo KOS list a nebo ze spratelenych guild je zakazano.
Komunikace pouze v AJ !
Guilda je mezinarodni.


Dalsi dotazy a kontakty jiz soukrome v me poste.
Pokud sem nekdo nakoukne a ma zajem hrat PVP a AJ pro nej neni problem napiste, rad Vam pomuzu ci napisi dalsi info.

Pozor : tento post neni urcen pro zdejsi spamery a nehrajici komentatory VG. Dekuji za pochopeni.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,28 seconds. on eygor Snitz Forums 2000