Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 22.Ledna Open Beta -> 25.Unora Vydani
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 15/01/2009 :  19:01:34  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
Tak je tu to ceho se mnozi obavali. Hra nevyjde primo 22.ledna ale bude zpristupnena open beta pro omezene mnozstvi lidi. Vydani bylo posunuto o mesic zpet, na 25. Unora. S tim ze predobjednavky budou dostupne v pulce unora.

Dalsi zadrhel je v tom, ze jak sami vyvojari pisou. Zajem je vetsi nez by ocekavali a neni jiste ze se dostane na vsechny pri startu, diky omezenemu mnozstvi serveru. Proto budou mit prednost lide kteri si hru predobjednaji.

Vice v nasledujicim odkazu:
STATUS UPDATE

Edited by - Omnax on 15/01/2009 19:25:22

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 15/01/2009 :  19:17:51  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
Tohle je nejlepsi veta
"We underestimated the effect the holidays would have on our preparations. While we worked through them, the world around us seemed to stop."

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active

Edited by - Omnax on 15/01/2009 19:20:38
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 15/01/2009 :  19:19:51  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Co se dá dělat... hlavně si ten DF předopbjednat
Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 15/01/2009 :  19:20:48  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
Hehe, tak ty duvody co tam pisou jsou docela logicke. Kazdopadne to zamrzi, co se da delat, mesic neni tak dlouha doba. Ale tyden preci jen zni lip :-). Snad se nekdo tady na forech dostane do open bety at mame staly prisun informaci.

Edited by - Omnax on 15/01/2009 19:23:01
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 15/01/2009 :  19:50:26  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
sad face

Já půjdu do pre-orderu jenom tehdy, pokud dostanu open-beta access a vyzkouším se to předem (tak, jak bylo vlastně slibováno) a nebo to tady vychválíte do nebes :) Ale myslím, že lidí, co si to pre-orderne naslepo moc nebude. Ne že bych jim nevěřil, ale...

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 15/01/2009 :  20:03:58  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
Nejde to tak ako sa planovalo, ja som napr planoval neska zahrat betu a zacat sa otukavat, a ejhle, ono to k neuvereniu nespustili (open beta) a nespustia officialne (22.1.)
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 15/01/2009 :  20:30:54  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
Tak jen, aby opet tyden pred planovanym vydanim nerekli, ze se to zase o mesic odklada...


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off

Edited by - Deesel on 15/01/2009 20:31:56
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 15/01/2009 :  21:07:03  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Nataniel mi budiž svědkem, že přesně, ale fakt přesně tenhle vývoj jsem dneska tipoval Nu což, dalo se to čekat.
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 15/01/2009 :  21:16:21  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

Nataniel mi budiž svědkem, že přesně, ale fakt přesně tenhle vývoj jsem dneska tipoval Nu což, dalo se to čekat.


Na hru jsem se hodne tesil a taky se porad hodne tesim a prvni dojem po odlozeni byl velke zklamani, ovsem ted jsem celkem i rad, alespon to bude mit prubeh jak ma...Tim myslim, ze udelaji poradny stres test, obycejni hraci budou mit pristup do hry a dovime se snad vice informaci (nejlepe od nekoho z Imperia), zkratka bude vice casu doladit to co bude potreba...


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 15/01/2009 :  21:54:42  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Jo jo, moje řeč
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 15/01/2009 :  22:23:57  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Omnax

Snad se nekdo tady na forech dostane do open bety at mame staly prisun informaci.



kde se na to da zaregistrovat?

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 15/01/2009 :  22:34:21  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krajec

quote:
Originally posted by Omnax

Snad se nekdo tady na forech dostane do open bety at mame staly prisun informaci.



kde se na to da zaregistrovat?



http://www.darkfallonline.com/cb/


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 15/01/2009 :  23:21:35  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
no serou me, ne, ze ne... To je furt Ouzo a frape kafe a df hovno

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 16/01/2009 :  06:18:37  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
oni tam nepisou open beta, ale trial - a to je rozdil.



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 20/01/2009 :  21:41:43  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
Nekdo nejake info ohledne OB (trialu)? Pokud to chteji spustit 22.1. 2009 tak uz by meli rozeslat invity a zitra nejpozdeji dat moznost ke stazeni klienta...


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 20/01/2009 :  22:43:30  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
Trial open beta, to je skoro to same. Ja jsem napsal ze to bude pro omezene mnozstvi lidi, v co doufam, ze zrusi NDA aby ten mesic rychlej utekl a byly videa, screeny a veskere informace ze hry.

Co se tyka dostupnosti, myslim si ze to proste spusti az toho 22. S tim ze vyberou lidi z tech co se registrovali do bety. Nemyslim si ze to budou davat predem, ani na to uz neni cas.
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 20/01/2009 :  22:57:47  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Každopádně bych si nedělal zbytečné naděje, ani nerušil plány na víkend
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 20/01/2009 :  23:16:14  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

Každopádně bych si nedělal zbytečné naděje, ani nerušil plány na víkend



No nerušil bych ani ty lyže v Alpách koncem února :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/01/2009 :  08:43:05  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Marigold

Každopádně bych si nedělal zbytečné naděje, ani nerušil plány na víkend



No nerušil bych ani ty lyže v Alpách koncem února :)



a radsi ani ten jadran v cervnu :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/01/2009 :  08:54:35  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja jedu v cervnu do alp

lastfm
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 21/01/2009 :  20:07:45  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
amigad, furt nic? Sem se těšil na nějakou msg od developerů aspoň, sakryš... že to zítra fakt spustí třeba

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 21/01/2009 :  20:46:17  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
posledni co jsem cetl bylo tohle http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?p=2369617#post2369617
postnuto na zacatku

Edited by - Araya on 21/01/2009 20:47:10
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 22/01/2009 :  00:33:56  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Povídám, abyste se zbytečně nevzrušovali... Očekávám max zas nějakej dev post na fórech, že pár dalším lidem rozeslali invite a zbytek v půlce února, pokud si koupí preorder.

Uvidíme
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 22/01/2009 :  04:12:58  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
open beta a trial je zasadni rozdil.
open beta = wipe
trial = upgrade na full bez wipe.

otazkou je, zda se oni vyznaji v terminologii ;)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 22/01/2009 :  10:08:00  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
hlavně že se v terminologii vyznáš ty
Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 22/01/2009 :  10:11:12  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
Tak zrovna jsem v práci a refreshuju DF forum, jestli se objeví info o betě, více než natěšenost cítím zvědavost, jak to dneska dopadne :p

<cool signature here>
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 22/01/2009 :  10:28:24  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já se na to doslova těším. Ve WoW jsem ve stádiu čekání na nové dungy. Tak by eventuální možnost toho, že to spustí dřív bylo pro mě vysvobození.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 22/01/2009 :  10:59:54  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Awrel

Tak zrovna jsem v práci a refreshuju DF forum, jestli se objeví info o betě, více než natěšenost cítím zvědavost, jak to dneska dopadne :p


To nedělej.Když to takhle bude dělat každej, tak si přečtou statistiky. Uvidí milion zobrazených stránek. Zase se leknou a odsunou to na duben s tím, že tolik zájemců o jejich hru nečekali a že se na ně musí připravit.
Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 22/01/2009 :  14:33:51  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by Awrel

Tak zrovna jsem v práci a refreshuju DF forum, jestli se objeví info o betě, více než natěšenost cítím zvědavost, jak to dneska dopadne :p


To nedělej.Když to takhle bude dělat každej, tak si přečtou statistiky. Uvidí milion zobrazených stránek. Zase se leknou a odsunou to na duben s tím, že tolik zájemců o jejich hru nečekali a že se na ně musí připravit.

ok, nechám toho, už forum nenabíhá, rozbil jsem to
http://forums.darkfallonline.com/

<cool signature here>
Go to Top of Page

Jadugar
Starting Member

23 Posts

Posted - 22/01/2009 :  14:46:48  Show Profile  Send Jadugar an ICQ Message Send Jadugar a Private Message  Reply with Quote
a nebo to znamena, ze se konecne neco deje :) (jen zkousim myslet optimisticky)
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 22/01/2009 :  16:04:13  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Viděl bych to realisticky - statisíce optimistů jim přetížily web server. Což je v podstatě jedno, protože se tam nic nezměnilo
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 22/01/2009 :  16:15:19  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jadugar

a nebo to znamena, ze se konecne neco deje :) (jen zkousim myslet optimisticky)



Jo developeri se zamknuli na zachode a vypnuli servery, budovu kde sidli obleha asi 200000( jen HC fanousci ) lidi a hazi cihly.
Uz me nabehla stranka castecne. Asi je to poradne pretizene.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 22/01/2009 16:16:27
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 22/01/2009 :  20:30:04  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
boha jeho, co takhle misto refresovani fora radeji vytvaret nejakou hodnotu pro zvyseni hrubeho domaciho produktu ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 22/01/2009 :  20:32:19  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

boha jeho, co takhle misto refresovani fora radeji vytvaret nejakou hodnotu pro zvyseni hrubeho domaciho produktu ?


No ja jako nepracujici lenoch muzu tak leda refreshovat forum

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 27/01/2009 :  17:47:03  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

boha jeho, co takhle misto refresovani fora radeji vytvaret nejakou hodnotu pro zvyseni hrubeho domaciho produktu ?


Dit delam, sedim v praci a refreshuju.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

czCZczCZcz
Starting Member

4 Posts

Posted - 30/01/2009 :  19:35:50  Show Profile Send czCZczCZcz a Private Message  Reply with Quote
už se na to tesim jen nwm jestli to předobednat bo pockat a pak to stahnout

a nevite kolik to bude stat?
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 30/01/2009 :  21:34:40  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by czCZczCZcz

už se na to tesim jen nwm jestli to předobednat bo pockat a pak to stahnout

a nevite kolik to bude stat?


čí alter ego tohle je?
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 03/02/2009 :  21:06:45  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Takže do vydání zbejvají 3 týdny a informace v podstatě žádné.
Firma nabrala dalších +/- 100 betatesterů, kteří prý mají zajistit stres test pro server, který je "udajně" schopný pojmout až 10000 lidí. Toť vše. Žádný preorder, žádné datum open bety nebo aspoň toho real strestestu. Prostě opět ticho jako v hrobě.
Docela by mě zajímalo, kolik lidí věří, že si toho 25.2 opravdu zahrají.
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 03/02/2009 :  22:34:05  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Takže do vydání zbejvají 3 týdny a informace v podstatě žádné.
Firma nabrala dalších +/- 100 betatesterů, kteří prý mají zajistit stres test pro server, který je "udajně" schopný pojmout až 10000 lidí. Toť vše. Žádný preorder, žádné datum open bety nebo aspoň toho real strestestu. Prostě opět ticho jako v hrobě.
Docela by mě zajímalo, kolik lidí věří, že si toho 25.2 opravdu zahrají.



No ja nevim ja sem cetl za nabrali kolem 2000 betatesteru. Preorder ohlasili na pulku unora dival ses posledni dobou na datum ? zda se ti byt pulka unora ? To jestli to 25.2 vyjde fakt nevim ale podle vseho spis ne.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 04/02/2009 :  09:54:22  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kajda

quote:
Originally posted by Milan

Takže do vydání zbejvají 3 týdny a informace v podstatě žádné.
Firma nabrala dalších +/- 100 betatesterů, kteří prý mají zajistit stres test pro server, který je "udajně" schopný pojmout až 10000 lidí. Toť vše. Žádný preorder, žádné datum open bety nebo aspoň toho real strestestu. Prostě opět ticho jako v hrobě.
Docela by mě zajímalo, kolik lidí věří, že si toho 25.2 opravdu zahrají.



No ja nevim ja sem cetl za nabrali kolem 2000 betatesteru. Preorder ohlasili na pulku unora dival ses posledni dobou na datum ? zda se ti byt pulka unora ? To jestli to 25.2 vyjde fakt nevim ale podle vseho spis ne.


Co jsem cetl tak v pulce února už ti preorder nedočkavci měli hrát. Pokud si pamatuji tak byl přislíben dřívější start pro toho co si to předobjedná.
Dobře, pokud se ti zdá normální, že se 14 dní před rozjezdem služby nic neděje, tak ja se svojí pesimistickou vizí ještě tak 8-10 dní počkám.
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 04/02/2009 :  10:14:33  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by kajda

quote:
Originally posted by Milan

Takže do vydání zbejvají 3 týdny a informace v podstatě žádné.
Firma nabrala dalších +/- 100 betatesterů, kteří prý mají zajistit stres test pro server, který je "udajně" schopný pojmout až 10000 lidí. Toť vše. Žádný preorder, žádné datum open bety nebo aspoň toho real strestestu. Prostě opět ticho jako v hrobě.
Docela by mě zajímalo, kolik lidí věří, že si toho 25.2 opravdu zahrají.



No ja nevim ja sem cetl za nabrali kolem 2000 betatesteru. Preorder ohlasili na pulku unora dival ses posledni dobou na datum ? zda se ti byt pulka unora ? To jestli to 25.2 vyjde fakt nevim ale podle vseho spis ne.


Co jsem cetl tak v pulce února už ti preorder nedočkavci měli hrát. Pokud si pamatuji tak byl přislíben dřívější start pro toho co si to předobjedná.
Dobře, pokud se ti zdá normální, že se 14 dní před rozjezdem služby nic neděje, tak ja se svojí pesimistickou vizí ještě tak 8-10 dní počkám.



No tak co ja si pamatuju tak se tam nikdy nic nedelo A navic ja si nemyslim ze sou nake informace ted zrovna potreba proste v den kdy zacnou preordery ( at to bude kdy to bude ) tak Tasos napisu zpravu ze sou preordery a v den Releasu napise Tasos zpravu ze hra vysla. Byl bych rad kdyby to vyslo 25.2 ale nak to na to datum nevidim podle leaku je toho porad dost vymnuteho a porad sou v debug modu.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 04/02/2009 :  12:33:03  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kajda
v den kdy zacnou preordery ( at to bude kdy to bude ) tak Tasos napisu zpravu ze sou preordery a v den Releasu napise Tasos zpravu ze hra vysla. Byl bych rad kdyby to vyslo 25.2 ale nak to na to datum nevidim podle leaku je toho porad dost vymnuteho a porad sou v debug modu.



Podle mě klidně zprávu, že jsou preordery, a zprávu, že hra už vyšla napíšou - připíšou k tomu, že zatím jen v Řecku, a pojedou si vesele dál closed betu, maximálně přizvou dalších 200 lidí

Inu, uvidíme. A ten "debug mód" - fakt si pořád někdo myslí, že to pak všechno zázračně "zapnou"?

Nechme se překvapit, polovina února se rapidně blíží...
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 04/02/2009 :  13:33:17  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mě je divné, že když už něco vyvíjí takovou dobu, že je nejaký měsíc, dva, tři zabije. Radši ať to vyjde v březnu nebo dubnu v pořádném stavu než, aby to uspěchali jako s AoC.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 04/02/2009 :  14:53:32  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Mě je divné, že když už něco vyvíjí takovou dobu, že je nejaký měsíc, dva, tři zabije. Radši ať to vyjde v březnu nebo dubnu v pořádném stavu než, aby to uspěchali jako s AoC.

Mensi uprava ... Radši ať to vyjde v březnu nebo dubnu 2012 v pořádném stavu než ...
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 04/02/2009 :  15:09:51  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Azkaban

Mě je divné, že když už něco vyvíjí takovou dobu, že je nejaký měsíc, dva, tři zabije. Radši ať to vyjde v březnu nebo dubnu v pořádném stavu než, aby to uspěchali jako s AoC.

Mensi uprava ... Radši ať to vyjde v březnu nebo dubnu 2012 v pořádném stavu než ...



To uz by bylo pozde, 21.12. 2012 se blizi


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

Dotik
Starting Member

89 Posts

Posted - 04/02/2009 :  15:43:35  Show Profile  Visit Dotik's Homepage  Send Dotik an ICQ Message Send Dotik a Private Message  Reply with Quote
Podle mě je úplně fuk, kdy to vyjde, resp. jestli to nevydaj teď, tak už je to fuk...vzhledem k tomu, že se plánuje několik podobných projektů a nejbližší asi Mortal Online tuším, tak je jedno, jestli to pustí teď nedodělaný nebo za rok až dva dodělaný...
1. nedodělaný teď - lidi zdrhnou do MO (nebo někam jinam)
2. dodělaný za rok/dva - lidi budou v MO (nebo jinde) a možná si zkusí DFO... - ale už budou tak naštvaný, že stejně nebudou věřit...




DarkFall - Mrs Alexis (ReD)
UO Drachenfels - Alexis (CzH)
EQ - Thorg
WoW - Trpaslo
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 04/02/2009 :  17:32:38  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Mě je divné, že když už něco vyvíjí takovou dobu, že je nejaký měsíc, dva, tři zabije. Radši ať to vyjde v březnu nebo dubnu v pořádném stavu než, aby to uspěchali jako s AoC.



Co je na tom divneho? :) Sice to vyvijeli dlouhou dobu, ale publishera, ktery na ne tlaci, maji jen chvilku :)
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 04/02/2009 :  19:46:58  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Spíš to vypadá, že nastalo to, co bylo zmíněné jinde - došly prachy. Takže buďto to vydají (v jakémkoli stavu) a vygenerují nějaké příjmy, nebo to můžou zabalit. Clasický "crunch time" - prostě makají, jak se dá, aby vychytali alespoň nějaké chyby do vydání..

Pak už je jen otázka, jestli se jim podaří ukecat odklad, případně získat další půjčku, a jestli technicky to vydání (resp. preordery) zvládnou.

Můj dojem je, že udělají pomalý náběh - například jeden server / 10 tisíc accountů, v březnu další atd. Uvidíme
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 04/02/2009 :  21:04:52  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

Můj dojem je, že udělají pomalý náběh - například jeden server / 10 tisíc accountů, v březnu další atd. Uvidíme



No tak ja si myslim ze tohle byl jejich zamer od zacatku udelat klidny start s par lidma a hra by se mohla pomalu rozrustat. Celou dobu se tak chovali. Akorat asi nepocitali s tim jak to fanousci nahypuji a ze si jim nahrne 300K zadosti o betu.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 04/02/2009 :  21:55:30  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Já jen, že je IMHO hodně předčasné si například brát na začátek března dovolenou - pokud tedy dotyčný nemá v záloze nějakou náhradní náplň, kterou by se zabavil
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/02/2009 :  10:28:59  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mě se blbě hraje o dovolenou. Zaprvé mám výčitky, že by se ten čas dal využít i jinak a za druhé jsem podpantoflák.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000