Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Připravované online hry
 Global agenda
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Antis
Starting Member

29 Posts

Posted - 11/02/2010 :  20:38:38  Show Profile Send Antis a Private Message  Reply with Quote
Ze by to slo primo do kytek, to zatim nepocituji. Ja hraju AvA celkem pravidelne a nase agentura nema problem s hraci, taky mame docela pekny flek na mape a kazdy vecer se mlatime s TE ty sfine maji asi nejvetsi, Mpire, Rebel a tak dale :)

Hracu jak na PvP tak na PvE je dost a s pugem je to otazka minuty do startu misse.

Do budoucna jsou slibena dalsi rozsireni, takze proc ne.

Jinak novinky zde http://forum.globalagendagame.com/phpbb/viewtopic.php?f=155&t=14642 platit se nebude do konce brezna!

Bad Company2 jsem zkousel betu o minulem vikendu a je to hnus, nejak moc me to friendly neprislo a uz vubec me to nebavilo. Nevim, dam tomu o vikendu jeste sanci, ale kupovat to asi nebudu.

Edited by - Antis on 11/02/2010 22:44:54
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 12/02/2010 :  11:13:52  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
chyba je mezi zidli a klavesnici

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 12/02/2010 :  13:05:11  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

chyba je mezi zidli a klavesnici

Takže za to může brindáček ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 12/02/2010 :  21:25:45  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Vcera vysla recenze na eugameru. Skore neni dobry.

http://www.eurogamer.net/articles/global-agenda-review

MMOs failed.
Go to Top of Page

spellshaper
New Member

112 Posts

Posted - 12/02/2010 :  21:50:27  Show Profile  Visit spellshaper's Homepage  Send spellshaper an ICQ Message Send spellshaper a Private Message  Reply with Quote
Recenzi jsem nečetl (už hru mám, tak není třeba :D) Ale o téhle recenzi se vyjádřili i z Hi-Rez.
quote:
Originally posted by HiRezErez

Eurogamer seems to give a hard time to anything in the MMO genre for some reason.

Over the last year, the highest score for any game in the category was an 8 (Lord of the ring expansion and Football manager), Aion and Freerealms got a 7, everything else was a 6 or less)


Ostatní jsou ale 80+, s čímž bych docela souhlasil.
http://forum.globalagendagame.com/phpbb/viewtopic.php?f=71&t=14657&start=0&st=0&sk=t&sd=a

Mundus vult decipi ergo decipiatur.

Edited by - spellshaper on 12/02/2010 21:51:19
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 12/02/2010 :  21:55:42  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Vcera vysla recenze na eugameru. Skore neni dobry.

http://www.eurogamer.net/articles/global-agenda-review


Těch 6/10 opravdu odpovídá kvalitě hry. Na víc to opravdu němá. S AAA titulama z nešní doby se GA nemůže vůbec měřit. Kdyby ta hra nebyla prezentovaná jako MMO tak by po ní ani pes neštěknul.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 12/02/2010 :  22:24:57  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ono ale taky jmenujte kvalitni MMO z posledni doby ze. V tomhle si imo eurogamer zachovava jeste soudnost, kdyz pominu hodnoceni titulu, ktery jsou prolinkovany primo s eshopy. Aion 7/10 teda dost nadhodnotili.

MMOs failed.
Go to Top of Page

spellshaper
New Member

112 Posts

Posted - 12/02/2010 :  22:28:53  Show Profile  Visit spellshaper's Homepage  Send spellshaper an ICQ Message Send spellshaper a Private Message  Reply with Quote
to Milan:
Nechci zpochybňovat tvůj zasvěcený komentář, ale nevím, jak jsi na to přišel?!? Např. hra Team Fortress 2 má hodnocení přes 90%!
http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/teamfortress2
GA rozhodně nenabízí o nic méně než TF2, je tomu přesně naopak. (Tím neříkám, že GA by si zasloužila přes 90%.)
Ono 6/10 by třeba odpovídalo, kdyby se v hodnoceních využívala celá stupnice. Dneska je to ale už nastavené tak, že 5/10 a míň je vyhrazeno pro totální sračky a od těch 6/10 se teprv známkují hratelné hry.

Souhlasím, že s dnešníma konzolo-sračkovejma AAA titulama se měřit nemůže.

GA mi plně nahradila TF2 a o návratu neuvažuju. Není to pro nějaký HC MMORPG hráče, ale pro casual TPS PCčkáře, které už štvou ty dnešní "AAA tituly" okopčený z konzolí tak blbě, že se to nedá hrát (viz. téměř jakákoliv žánrově podobná AAA hra z posledních let).

Mundus vult decipi ergo decipiatur.

Edited by - spellshaper on 12/02/2010 22:57:30
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 12/02/2010 :  22:37:38  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja teda vetsinou davam na hodnoceni useru, ze ty nejsou podplaceny, a treba u empire total war, coz byla zabugovana sracka, se to jasne projevilo.

http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/globalagenda?q=global%20agenda skoro 9 pro GA, pres 150 hodnoceni je reprezentativni vzorek.

Jsem se rozhodoval mezi GA a BC2, nakonec jsem sel do BC2 (pc verze je otresna, ps3 only) a neskutecne dementni hraci. 90% lidi je tam reckon a ignoruji misson objectives. Proste jen kempi na kopcich (leet sniperzz), a jelikoz tam je celkem realna balistika, tak trefujou naprosty hovno. A kdyz na voip zacne preskakovat hlas nakymu 15 letymu mutantovi a mute nikde, to je teprve nadhera. Jinak perfektni podpora pro tymovou praci, ale na public serveru se s tou horou dementu hrat fakt neda.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 12/02/2010 22:38:32
Go to Top of Page

spellshaper
New Member

112 Posts

Posted - 12/02/2010 :  22:57:09  Show Profile  Visit spellshaper's Homepage  Send spellshaper an ICQ Message Send spellshaper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

A kdyz na voip zacne preskakovat hlas nakymu 15 letymu mutantovi a mute nikde, to je teprve nadhera.

Jo tak tohle znám, vždycky v podobných případech hned na začátku hledám, kde se vypína VOIP. :D
Ale s tím public serverem máš naprostou pravdu. Ono je to ve všech hrách podobné. Chvíli jsem si dokonce myslel že mluvíš o GA, pak mi došlo že Recon je v BF:BC2 sniper :D
Každého baví něco jiného, ale když už člověka něco chytne, vyplatí se najít si rychle pořádný team, jinak si tu hru zkazí.

Mundus vult decipi ergo decipiatur.

Edited by - spellshaper on 12/02/2010 22:58:48
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 13/02/2010 :  18:17:09  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Já se na zasvěcené kometáře přímo specializuji.
Ale pro ty, co mi nevěří, rozvedu...
GA oproti dnešním Online-FPS nenabízí nic nového.
Naopak mínusové body dostává za:
-žádná vozidla, letadla atd.
-malé mapy
-neustále se opakující tovární komplexy. Grafici si ušetřili docela dost práce.
-ani jedna mapa není taková, že by se člověku vryla do paměti.Nikdo nad nima moc nepřemýšlel..... Ještě dodnes vzpomínám na některé skvělé mapy v Unrealu.
-horší engin
+naopak dostáva za vyváženost postav. Všechna povolání jsou hratelná. Dokonce i recon.

GA oproti MMOFPS. (Napadá mě jen Planetside, když Tabulu Rasu místo aby ji vylepšili, zrušili.)
mínus snad úplně za všechno. -10lidí není masive -nudný postup v levelování. -Pokud si vyberu assaulta, možnost hrát jen assault styl.Pokud chci změnit styl, musím opět projít celým nudným levelováním
-málo druhu armoru. Žádné znaky, loga atd. Všichni vypadají stejně.

AvA je skvělé, ale za aplikaci, která jen graficky zobrazuje výsledky klasických PvP bojů v arenách, 10 euro dávat nejspíš nebudu.Možná by tento mod mohl někdo okopčit do nějaké ačkové hry.
//konec zasvěceného komentáře//
Go to Top of Page

spellshaper
New Member

112 Posts

Posted - 13/02/2010 :  18:35:10  Show Profile  Visit spellshaper's Homepage  Send spellshaper an ICQ Message Send spellshaper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Já se na zasvěcené kometáře přímo specializuji.
Ale pro ty, co mi nevěří, rozvedu...
GA oproti dnešním Online-FPS nenabízí nic nového.
Naopak mínusové body dostává za:
-žádná vozidla, letadla atd.
-malé mapy
-neustále se opakující tovární komplexy. Grafici si ušetřili docela dost práce.
-ani jedna mapa není taková, že by se člověku vryla do paměti.Nikdo nad nima moc nepřemýšlel..... Ještě dodnes vzpomínám na některé skvělé mapy v Unrealu.
-horší engin
+naopak dostáva za vyváženost postav. Všechna povolání jsou hratelná. Dokonce i recon.

GA oproti MMOFPS. (Napadá mě jen Planetside, když Tabulu Rasu místo aby ji vylepšili, zrušili.)
mínus snad úplně za všechno. -10lidí není masive -nudný postup v levelování. -Pokud si vyberu assaulta, možnost hrát jen assault styl.Pokud chci změnit styl, musím opět projít celým nudným levelováním
-málo druhu armoru. Žádné znaky, loga atd. Všichni vypadají stejně.

AvA je skvělé, ale za aplikaci, která jen graficky zobrazuje výsledky klasických PvP bojů v arenách, 10 euro dávat nejspíš nebudu.Možná by tento mod mohl někdo okopčit do nějaké ačkové hry.
//konec zasvěceného komentáře//


Vozidla, roboti, raketová sila, to všechno ve hře je (crafting pro AvA)!
Mapy jsou takové, aby vyhovovaly nastavení 10v10. Nepřijdou mi malé.
S opakující se grafikou souhlasím. Vše vypadá podobně.
UT3 engine je pořád jeden z nejlepších. Který bys použil?

Jak říkám, ve srovnání s TF2, které mi prostě tahle hra připomíná nejvíc, se GA nemusí za nic stydět a jediné "-" je to, že okopírovala core mechaniky. Hra není žádná revoluce, ale 6 si podle mě nezaslouží, protože je to dobře udělaná, zábavná, hezky vypadající, pro PC vyladěná hra, která si zaslouží solidní 8čku.

S placenou verzí souhlasím. Pro single hráče nenabízí nic tak zajímavého, aby se vyplatilo pravidelně platit (v podstatě se ke hraní ani nedostane). Zda se to vyplatí ukáže až další vývoj.

Mundus vult decipi ergo decipiatur.

Edited by - spellshaper on 13/02/2010 18:35:35
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 13/02/2010 :  18:41:38  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
GA je takova chytra horakyne. Je to indie hra, a prece neni (45€ + subs).

Vozovej park v ava je ne? Ja videl naky videa s typkama v takovych tech skladovych robotech jako z alien vs predator. Horsi engine nevim, kdyz je to UE3. Zase by me tam srala ta nerozbitelnost prostredi. Kdyz to srovnam s BF2, kde jde snad vykopavat jednotlivy cihly ze zdi az demolovat cely tovarni haly, tak bych si na staticky prostredi asi uz nezvykl.

Na ty mapy jsem taky slysel nadavky. Treba to tutorial video na zacatku vypadalo, jako kdyby byl jeden vzorek pro mistnosti a ten se opakoval skoro vsude, kam clovek vleze.

Rad bych vyzkousel, ale MMO byznys uz do me napumpoval takovou davku skepse, ze o dalsi potencialni osamocenou ikonku na plose nestojim. Tak snad bude brzo trial.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 13/02/2010 :  23:45:41  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jinak takhle zhruba vypada BF2 :D

Celej team sniper kriplove kempujici na kopci, kdyz objective je znicit nakej bullshit 2 kilaky odtud. Tak tam sedej, obcas nekdo umre, tak se respawne a vleze si tam zpatky a pak se jen ozve mission failed.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 14/02/2010 :  00:40:57  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
We would like to thank everyone for both the participation and feedback of the Global Agenda Conquest game.

We sent out a couple of surveys recently, below are results specifically on the AvA game play and where players would like to see the most improvements.

Specific to Conquest, this is what our player base told us they would like to see in Conquest (ranked by importance - large sample set of thousands of players):

1. Make it easier for smaller agencies to compete
2. Give better rewards for playing in AvA
3. Add additional get modes in AvA
4. Add additional maps and content
5. Add more to do while your strike team waits for an AvA mission
6. Make it easier for solo players to engage in AvA
7. Provide more flexibility on when your agency can attack/defend territories
8. Add additional zones for Europe and Oceania
9. Better tutorials and info

Based on this feedback, but also on our own experience, observations and data mining, we plan on making the following additions and changes to AvA. These are currently targeted to be completed by the end of Feb and playable early in March.

AvA Changes:

* New Mission type: Resource Raids
Resource raids will allow players to form a strike force and attack a territory to steal the resources being produced. These missions use the Payload game type with (2 or 3 new maps). This should allow for more action in the AvA zones and make it more difficult for groups to own very large territories without worrying about defending them. It's has a lower risk/reward for both attackers and defenders and allows more players to participate in AvA.

* New Hex type: Defense Facility
Defense Facilities have no direct production of any type. Defense facilities automatically provide protection to territories around them (but not against resource raids). The current defenses consist of missile barrages that will kill/slow down enemy players when active. While it's possible (but harder) to take over a territory near a Defense facility, it is advisable to bring down the Defense facility first. Defense facilities use a domination map type with multiple capture points.

* Unbuilt Hexes
A new map type using the Control game play type was added.

* New Hex type: Upgrade Production Facility
This new facility will allow agencies to create components used for personal armor and weapon upgrades (like Rusty Plates, etc). This will allow agencies that are less interested in the 'win' condition to create personal rewards sooner.

* Increase in AVA production
It's more fun to have more of the AvA specific items while fighting in the AvA maps, so all production will be increased.

* Public Chat Channel to support LFG
A new chat channel will work across all public areas in order to help players more easily find other players to group with.

* HQ closing
Agencies will close the HQ locations for two days a week (days of their choice). All other areas will still be open to attack/defend. This should allow smaller groups to defend at least one territory with less of a time commitment each week.

* New Qs
In addition to AvA changes new Qs will be available for 4v4 and 10v10 premade teams. In the future more functionality will be added to those Qs for arena/ladder type reporting and rewards.


Additional Changes:

We have also received significant feedback on the type of features our players would like to see to the overall game world and most specifically around subscriptions.

Our intentions are to release the following before the end of March so players can get a feel for some the the ongoing MMO type of content to be expected in the future.

MMO changes:

The single most significant change we are planning to release is a 'open world' type of PvE gameplay located around Dome City. The missions are based on helping Dome City stay intact against enemies, sabotage, and maintaining support infrastructure.

The key features for this zone are the following:

* A large area that has a number of different repeatable PvE type missions given out by NPCs

* Missions will be available for different size groups (ranging from Solo to 10 person teams)

* Different PvE Objective types (like defending an area against waves of enemies)

* Multiple groups/players playing in the same zone (we are trying to find a good balance of how many currently)

* Zone will have safe and unsafe spots (unsafe meaning other players can damage/kill you)

* Players can come in/out of area easily and be in Queue for regular PvP, PvE, and AvA missions while in the zone

Loot and Crafting

* New crafting and loot will be available for creating Rare and Epic weapons and devices


If all goes well, we would like to release an additional open zone before the end of April which will have even more interesting game play.

Please remember that we are working hard, but the timelines are not guaranteed. If we see that the timelines to delivering some of the core features extend too far past our estimates then we will let the community know and may extend some of the subscription policy.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 14/02/2010 :  14:33:33  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spellshaper

quote:
Originally posted by Milan

Já se na zasvěcené kometáře přímo specializuji.
//konec zasvěceného komentáře//


Vozidla, roboti, raketová sila, to všechno ve hře je (crafting pro AvA)!
Mapy jsou takové, aby vyhovovaly nastavení 10v10. Nepřijdou mi malé.
S opakující se grafikou souhlasím. Vše vypadá podobně.
UT3 engine je pořád jeden z nejlepších. Který bys použil?

Jak říkám, ve srovnání s TF2, které mi prostě tahle hra připomíná nejvíc, se GA nemusí za nic stydět a jediné "-" je to, že okopírovala core mechaniky. Hra není žádná revoluce, ale 6 si podle mě nezaslouží, protože je to dobře udělaná, zábavná, hezky vypadající, pro PC vyladěná hra, která si zaslouží solidní 8čku.

S placenou verzí souhlasím. Pro single hráče nenabízí nic tak zajímavého, aby se vyplatilo pravidelně platit (v podstatě se ke hraní ani nedostane). Zda se to vyplatí ukáže až další vývoj.


Nepočítám AvA pro platící. Jelikož za 10 EURo si představuji jiný servis než mi GA může poskytnout.
Vozidla jsem ještě neviděl. Robot je jen jeden a to v modu o eskortování robota k nepřátelské základně. (docela zábava)
Raketová sila, to bude asi ten turret co je součástí Mechanika. Ehm to není vozidlo. Takže nula vozidel.
No vzhledem k tomu, že všichni chodí pěšky, tak mapy opravdu malé nejsou. To je pravda. Na větší by to chtělo nějaké vozidla. Jenže to by je musel někdo udělat.
Ve srovnání s TF2 se možná stydět nemusí, jenže TF2 je tu již nějaký ten pátek. Naopak ve srovnání s Borderlands, L4D2 v oblasti PvE, a nebo s Batlefieldama, či Quake wars(podle mého nedoceněná hra) v oblasti PvP, se může jít zahrabat.
Ale samozřejmě jsem rád, že to některé lidi baví. Nechci vám to nějak vyvracet. Já se tu jen snažím oponovat, aby Jace nevyřvával, že když někde je 90% pozitivních ohlasů..tudíž ta hra musí být !!bomba!!
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 14/02/2010 :  15:06:46  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
lol, co ze to vyrvavam? Ja jsem si GA nekoupil a ani se v dohledny dobe nechystam. Jen jsem rikal, ze uzivatelsky hodnoceni ma pro me vetsi vahu nez podplaceny recenzenti.

MMOs failed.
Go to Top of Page

spellshaper
New Member

112 Posts

Posted - 14/02/2010 :  16:09:41  Show Profile  Visit spellshaper's Homepage  Send spellshaper an ICQ Message Send spellshaper a Private Message  Reply with Quote
to Milan:
Poslední Battlefield beta je naprostá nuda (alespoň na PC). L4D1 mě vydrželo cca 20h, L4D2 mě odradilo už demo. Takže tebe možná GA nechytla, ale jsou lidi co zase nechytly ty tvé "perfektní" hry při kterých se ostatní můžou jít zahrabat.
V GA mám nahráno už cca 90h (počítam-li i betu) a to je mnohem více než ostatní hry za podobnou cenu (tedy většina tebou jmenovaných).

Zjevně GA není tvůj šálek kávy a moc nahráno nemáš a ani o hře moc nevíš.
Nepočítáš AvA pro platící, ale jiné tam není. A právě v tom, co nepočítáš, tak najdeš vozidla, raketová sila (ne nemyslím rakety Robotica... neb žádný Mechanik tam není :D ) a také roboty (stejné jako z capture the robot, jen jich můžeš mít kolik chceš a uvezeš).

TF2 tu už je nějaký ten pátek a proto je už nejvyšší čas přijít s něčím novým a lepším. Tím je právě GA. Z hlediska zábavy je TF2 pro mě mnohem výš než ty tvé BF, L4D a další. Jenže to je individuální, tak tu prosím neshazuj něco, co tě prostě nechytlo.

quote:
If we see that the timelines to delivering some of the core features extend too far past our estimates then we will let the community know and may extend some of the subscription policy.

Takhle to má být!

Zatím je GA kompletně zdarma a stejně tomu bude i minimálně další měsíc. No a zdá se, že pokud vývojaři nesplní sliby, bude se hraní zdarma prodlužovat dál.

Některé novinky zní zajímavě. Jen jsem moc nepochopil jak připravované změny souvisí s anketou:
quote:
1. Make it easier for smaller agencies to compete

Nevidím tam nic, co by nám to výrazně ulehčovalo.

Mundus vult decipi ergo decipiatur.

Edited by - spellshaper on 14/02/2010 16:12:09
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 14/02/2010 :  16:56:06  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
GA srazi dolu ta premrstena cena a hlavne subs, ktery nejde nijak obhajit. Kdyby tam zavedli mikrotransakce jako u GW, tak maji vyhrano a AvA lidi budou hrat, protoze me treba TF2 bavi z hlediska gameplaye, ale dlouhodobe me to neudrzi, protoze potrebuju zebricky, tabulky, turnaje apod. Pripojit se na public server a odolat ty vlne noobu chce poradny nervy. Ted jsem zas hral battlefield a to se neda. Jakmile mas hru o tymovy spolupraci, tak public servery jsou fakt na pest.

V soucasny dobe zaplati za AvA jen blazen nebo typek, co rad hazi prachy do kanalu.

ss: ten help malym agencies se mysli ta moznost na 2 dny zablokovat HQ, aby na to ostatni neutocili. Aspon tak jsem to pochopil.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 14/02/2010 :  19:06:41  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Ja zatím testoval herní styl jednotlivých postav. Takže vše do lvl 15.
Nelíbí se mi, že si nemůžu měnit styl hry tak, jak zrovna chci. Někdy mám chut na medica, někdy na rambiče Assulta a někdy na Robotica(mechanika).
Pokud nechávají i druhý měsic AvA zdarma, tak jen dobře. Bohužel to stále nemění nic na tom, že si nechávají platit za samozřejmé věci. Styl ala Microsoft a jeho online služba pro xbox.
To, že tě odradilo demo L4D2 nemění nic nafaktu, že oproti neustálému procházení 4 továren, které se skládájí z 5-6 místností, je L4D2 geniální výtvor.
Poslední BF jsem bohužel nehrál. Škoda. Ale Jaceho ujistím, že i tady je dost dětí, které nezajímá uspěch skupiny v PvP. Hlavní pro ně je, že mají neviditelnost a snajprovku.
Go to Top of Page

Antis
Starting Member

29 Posts

Posted - 15/02/2010 :  08:41:27  Show Profile Send Antis a Private Message  Reply with Quote
HiRez si tak nejak uvedomil, ze mu AvA v takovem stavu jakem je ted, nikdo platit nebude, resp. platilo by malo lidi a vsadim boty, ze vetsina tech lidi by to brala jako podporu pro ten team, kteremu vsichni tak moc veri, ze to dokaze a nakonec z toho bude fajnova hra.

Jinak Milane chapu Tvoje argumenty, ale kdyz uz, tak zkus tu postavu vytahnout na 30 lvl, s plnym poctem skill pointu, se zasadne meni moznosti classy + budes mit vsechny zbrane atd. Ale hlavne se zkus nekde prisrat do AvA, at si uzijes ty svoje auticka, raketky a tak dale, ovsem to bys musel mit tu spravnou agenturu :D

Jo a svete div se, ale i v GA pokud neni spravny team a lidi kolem, tak to stoji za hovno! PvP i PvE proto chodim zasadne s lidma, ktere znam.

Edited by - Antis on 01/03/2010 09:20:52
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 15/02/2010 :  09:20:50  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Každé MMO stojí za hovno, když nejsou správní lidi. To není jen o GA Já se teď dal zpátky na Darkfall a baví mě. Ale do GA pořád skáču. Mám plno času čekat na slíbené změny a uvidíme, kam to půjde dál. A subscription si můžu zaplatit vždycky.

Můj názor, jakmile dodají, co slibují výše, tak to za koupi určitě bude stát. I bez dalších AvA akcí.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 27/02/2010 :  19:45:17  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tak jak to vypada, chlapci? Populacne je to spatny, jsem se doslechl.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 27/02/2010 :  21:02:58  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Kdbych necetl imperium, tak jsem tu hru mozna i zkusil uff usetreny penize.

DIKY TROLLE !!

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 01/03/2010 :  09:05:20  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
Zitra patch, do konce brezna dalsi, snad bude lip ...

Edited by - Detoxa on 01/03/2010 09:32:30
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 01/03/2010 :  20:14:56  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Detoxa

Zitra patch, do konce brezna dalsi, snad bude lip ...


Moc šancí tomu nedávám. Už jsem se nelognul asi týden a vůbec mi to nechybí.
Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 02/03/2010 :  08:33:43  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
Taky jsem nelognul cca tyden, ale nadeje umira posledni a ja tomu verim :) S dalsim rozsirenim, kdy pridaji open PvE a dalsi blbustky do PvP ...
Go to Top of Page

Sparhawk
Starting Member

5 Posts

Posted - 10/03/2010 :  15:05:24  Show Profile Send Sparhawk a Private Message  Reply with Quote
jelikoz me GA docela laka, ale nejak me odrazuje cena.. pro ty co to hrajete, je nejaka moznost si hru otestovat, nebo ne? Diky za info
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 11/03/2010 :  15:40:23  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Není, pokud ti to někdo nepůjčí nebo nekoupíš levně :-). Ale počkej na content patch, v tuto chvíli je to docela mrtvé a většina lidí čeká právě na něj.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 12/03/2010 :  09:11:43  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
Neni pravda ze GA je mrtva - ja hraju :) Co se tyka EU serveru, tak mozna ano, ale na US serverech to jede hodne slusne a je i docela dobry ping.

Pristi tyden patch na areny PvP 4vs4 - dve mapy, do mesice velky patch na Open PvE atd.

Edited by - Detoxa on 12/03/2010 09:12:18
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 12/03/2010 :  19:07:00  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Imo by GA mela jit do naky cenovy akce po masivnim patchi. Ta cena, jak je ted, je vazne dost prestrelena.

S populaci je to hodne spatny, jak je mozny se presvedcit na http://store.steampowered.com/stats/. Prakticky kazdej den to jde dolu.

Zas GA ma vyhodu, ze je free, takze po patchi se treba par lidi vrati

MMOs failed.
Go to Top of Page

Sparhawk
Starting Member

5 Posts

Posted - 12/03/2010 :  21:40:56  Show Profile Send Sparhawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Imo by GA mela jit do naky cenovy akce po masivnim patchi. Ta cena, jak je ted, je vazne dost prestrelena.

S populaci je to hodne spatny, jak je mozny se presvedcit na http://store.steampowered.com/stats/. Prakticky kazdej den to jde dolu.

Zas GA ma vyhodu, ze je free, takze po patchi se treba par lidi vrati



ono zase neni free jako free... pokud jsem se dozvedel dobre, tak bez poplatku nemuzes provozovat AvA, crafting a buh vi co dalsiho.. takze ono to zase moc free neni, pokud chce clovek nejakou vetsi akci? ale nevim ni, sam jsem to nehral, ikdyz bych si to rad zkusil a po sleze koupil, ale za ty prachy, je to nehorazne premrstene...

P.S. nevite nekdo, kde se to da koupit levneji nez na steamu?

Edited by - Sparhawk on 13/03/2010 01:54:54
Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 14/03/2010 :  16:22:04  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
Kolem 1200 lidi to je uz cca 3 tydny, zadne klesani, na US serverech si zahrajete bezproblemu i s zaskrtnutym balance teamem, prakticky do minutky mate slozeny team a co vic, asi to prestalo hrat velke mnozstvi deti, protoze ted ty teamy jsou i kvalitni :) GA ma koupeno hodne lidi, takze teoreticky by se pak po patchi vratit mohli. Otazka je, na kolik bude ten velky patch opravdu velky, jinak si myslim, ze tak pul roku bude jeste trvat, nez hra bude uplne good. Dulezite je, ze HiRez na tom maka a nejaky ten posun tam videt je. Drzim jim palce a urcite budu GA sledovat i nadale.

Jinak bohuzel, hra se da koupit jenom na steamu a HiRez shopu, kde byla ted nejaka vikendova sleva, ale o moc to nebylo, mam pocit ze 10$ nebo tak nejak.

Edited by - Detoxa on 14/03/2010 16:25:42
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 14/03/2010 :  16:39:44  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jenze ta sleva je jen na krabici, takze pokud nebydlis v USA, kde je doprava gratis, smula.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Sparhawk
Starting Member

5 Posts

Posted - 14/03/2010 :  23:41:08  Show Profile Send Sparhawk a Private Message  Reply with Quote
Takze hra koupena a prvni dojmy velice kladne.. snad to vydrzi a snad bude vice patchu a vice lidi teda...

P.S. je nejaka ceska guilda? popripade nejaka ceska komunita?

Edited by - Sparhawk on 15/03/2010 12:18:26
Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 15/03/2010 :  13:00:23  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
Toz gratuluji ke koupi :)

Co se tyka CZ/SK lidi, tak to bohuzel, je agentura Boiians, ale ti moc nehrajou ostatni lidi jsou tak ruzne spis v mezinarodnich komunitach. Ja hraju v Conviction http://www.conviction-gaming.com/core/ tohle puvodne vzniklo kvuli GA, ale zrovna dneska se cely web zmenil na vseobecnou FPS komunitu, kde spis hrajou BF, kazdopadne GA sekci tam mame funkcni a ted se chystame po patchi to opet nakoupnout. Kdyztak si me pridej do friend listu, jmenuji se stejne, Detoxa :)

Edited by - Detoxa on 15/03/2010 13:01:40
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 16/03/2010 :  21:05:29  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
ja nevim me to tak drahy neprijde. Vzdyt to vyjde asi tak na 570 korun to zase neni takova darda (30 dolaru)

Ale stejne furt vaham jestli to ma cenu vubec nejak testovat.

Nejak nevim co ze tam jde zadarmo si zahrat kdyz bych to porovnal treba s cod4, bf atd


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 16/03/2010 :  22:04:10  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Za 30$ bych to bral, kde to vidis? Prave jen krabici maji za 30, coz by se s postovnym celkem prodrazilo.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Sparhawk
Starting Member

5 Posts

Posted - 17/03/2010 :  09:40:32  Show Profile Send Sparhawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Za 30$ bych to bral, kde to vidis? Prave jen krabici maji za 30, coz by se s postovnym celkem prodrazilo.



treba http://www.onlinekeystore.com/ tam jsem to kupoval ja a bez problemu... nejakych 31 usd to jde...
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 17/03/2010 :  14:47:59  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
ja uprednostnuju www.cdkeyhouse.com a v posledni dobe zlepsili sluzby i www.g2play.net

Ted jsem v cdkeyhouse kupoval bad company 2 taky za tricet dolaru:-) No a co se tyce global agendy tak tam stale vaham, jestli ta hra ma nejakej smysl zkouset. Nejak si nedovedu predstavit o co tam pujde.

Prijde mi to jen jako spoustec instanci s tim rozdilem ze oproti UT, COD, Bad company a dalsim tam musim za to spousteni instanci platit.

Ja se na to casem snad i kouknu jestli tam jde o neco jineho. Zatim sem nic moc nenasel. Jooo kdyby to bylo jako planetside nebo tak neco, tak jdu do toho hned ale nevypada to na nic podobneho. A ani nevim jestli alespon jina hra podobna planetside s novejsi grafikou vyjde nebo ne.

edit: kazdopadne kdyz se kouknu na pocet hrajicich hracu treba na xfiru a porovnam to s jinejma strileckama, tak mi prijde ze je hra na tom dost bidne a taky by se mohlo stat ze budu kdo vi jak dlouho cekat na to abych si zahral. To je asi moje hlavni obava.


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.


Edited by - antarian on 17/03/2010 14:51:05
Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 17/03/2010 :  15:04:06  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
Antarian:

Jezis, s Tebou to je furt dokola. Je to jako Planetside?? Je to UT a nic vic??? Bla bla bla, vsechno tu uz bylo receno. Procti si cele to vlakno.

Ja mam pocit, ze tady na imperiu, se vzdy rozjede nejaka debata a po 5 strane se zacne opakovat. Proste nuda .)

Jak vidis, ja to napriklad hraju, o tom, ze populace na US serverech je i s dobrym pingem, jsem psal taky, tak to kurva bud kup a zahrej a nebo to nech lezet a bez si psat/hrat s tou tvoji starou ty vedlejsaky jinam.

Jinak se divim, ze se svoji holkou hrajes vubec nejake hry, ja s pritelkyni delam uplne jine veci, to uz jsem trosku OT :)

Sorry, ale zacinam byt na to fakt alergicky.

Edited by - Detoxa on 17/03/2010 15:25:22
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 17/03/2010 :  19:39:11  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Detoxa: hele na me je alergickej kazdej druhej takze se ti ani nedivim a docela te chapu.

Jinak s tou debatou na imperiu mas pravdu, ale neni to jen na imperiu je to vsude :-))) (to je uplne normalni, ze ti vsichni nebudou procitat nekolik stranek zpet co se tam delo a co ne)

Co se tyce global agendy tak jsem se na nic neptal, pouze jsem napsal subjektivni shrnuti hry.
I kdyz je fakt, ze zadarmo dostanu stejny kontent jako napriklad v UT apodobnych hrach a jeste neco navic v podobe vyvoje postavy, pouzivani skillu, Pve atd., coz standartne v tehle hrach nebejva.

Pokud si priplatis tak dostanes neco navic .... AvA a crafting a nejake dalsi blbustky.

Takze tahle hra patri mezi vyjimky kde si clovek i bez zbytecneho placeni muze fajn zahrat a neni tam zadnej debilni item shop jako v jinych F2P titulech, coz je parada.

Docela jsem se na to i tesil, ale bohuzel nebyl cas do ni skocit hned pri startu a po tom co jsem si tu mohl precist na forech tak jsem od toho napadu do toho jit radsi upustil. Protoze hrozi problem, ze zacnou lide odchazet a nakonec nebude ani proti komu hrat.

Lidem jsem tu daval hlavne odkazy na stranky kde si hru muzou levne koupit, protoze si tu dost lidi stezovalo na cenu a pouze jsem shrnul co vidim u teto hry jako hlavni problem.

Ta hra ma podonej koncept jako GW, ale s tim rozdilem ze v GW je podstatne vetsi hracska zakladna a to muze byt v budoucnu kamen urazu pro global agendu. Jak zacnou lidi odchazet a ti co zustanou nebudou mit co delat a proti komu dat a cekani se stane nesnesitelne tak odejdou taky a hra je v haji.

No nic sorry za wall of text a ani to cist nemusite:-) Neni tam stejne nic duleziteho, jen konstatovani, ze jsem si nevsimnul, ze bych se tu na neco ptal. co se tyce allods online mas pravdu :-) (o tom vim kulove a fakt jsem se tam ptal na vsechno a byl linej si cist ty stranky predtim)
Zkratka to ber jen jako radu kde koupit hru a obavy o budoucnost hry


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.


Edited by - antarian on 17/03/2010 19:41:40
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 17/03/2010 :  22:05:58  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
to antarian: Podle tveho váhání spíš čekaš na to, až ti někdo řekne
"Vyser se na to, tahle hra za to nestojí"
Tak ti to teď říkám já.
Go to Top of Page

Sparhawk
Starting Member

5 Posts

Posted - 17/03/2010 :  23:10:56  Show Profile Send Sparhawk a Private Message  Reply with Quote
to antarian: ja si to s kamosem koupil a nelitujeme toho
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 18/03/2010 :  11:15:00  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Já to koupil taky hehehe :-)))) teď už se nechám jen mile překvapit. Jen jsou klíče všude out of stock tak musím počkat až na vejkend než mi je dodají.



soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Elwanelyn
Starting Member

36 Posts

Posted - 26/03/2010 :  04:25:12  Show Profile Send Elwanelyn a Private Message  Reply with Quote
trial

http://www.globalagendagame.com/gafriend/
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/03/2010 :  12:09:19  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Chvalim... ackoli kdyby nenasadili tak prehnanou pocatecni cenu a nestrasili se subs, mozna by populacne byli nekde jinde.

edit: jsem to zkousel a kazdych 20 minut se mi to kompletne sekne. Ale z toho, co jsem hral, me to nijak neoslovilo.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 26/03/2010 19:12:33
Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 27/03/2010 :  17:45:09  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
JACE: Tak Tebe neoslovuje nic, takze jako informace pro ostatni je to zcela bezpredmetne :)
Go to Top of Page

spellshaper
New Member

112 Posts

Posted - 27/03/2010 :  18:23:37  Show Profile  Visit spellshaper's Homepage  Send spellshaper an ICQ Message Send spellshaper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Detoxa

JACE: Tak Tebe neoslovuje nic, takze jako informace pro ostatni je to zcela bezpredmetne :)


Vidím to podobně. Akorát oceňuju, že si to Jace alespoň zkusil. Doteď tu byla diskuze několika lidí, kteří vůbec hru nehráli (a Jace byl jeden z nich).
Nevím kolik je trial levelů, ale stále platí, že ta povolání začínají být hratelná od cca 20lvlu, takže pokud Vás nějaké povolání zaujalo, radím počkat min na tento lvl s konečným soudem.

Mundus vult decipi ergo decipiatur.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 27/03/2010 :  21:37:51  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Detoxa

JACE: Tak Tebe neoslovuje nic, takze jako informace pro ostatni je to zcela bezpredmetne :)


Ne, ty posledni vykriky do tmy me neoslovuji.

Ale jelikoz mi GA z neznamych duvodu zamrza, tak s tim stejne nemuzu moc delat.

A neboj, az vyjde nejaka poradna MMO, ktera bude pri launchi ve hratelnym stavu a nebude kopirovat prestarlej dementni koncept, tak ja budu ten prvni, kdo bude lejt z okna sampansky a pet na ni ody, dokud nezkolabuju. Ale to driv Jyrka vyplati 13tej duchod.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 27/03/2010 21:47:28
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000