Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Odliv hracu
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 14/01/2009 :  15:22:45  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by walfischberg

Jen mi trochu vadí, že na serverech je na můj vkus málo lidí.

Cim to asi bude ...



GOA... inac si neviem vysvetlit preco US servre uz s populaciou problemy nemaju zato EU servre takmer vsetky.

Protoze evropani nemaji tak vymeteno v hlave jako amici ...
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 14/01/2009 :  16:35:26  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Protoze evropani nemaji tak vymeteno v hlave jako amici ...

obycajne predsudky.. to ze si cech/europan z teba nerobi o nic lepsieho cloveka ako amika.. A touto hlaskou si to viacmenej zabil a ukazal si kto ma vymetene v hlave.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 14/01/2009 :  16:43:58  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Protoze evropani nemaji tak vymeteno v hlave jako amici ...

obycajne predsudky.. to ze si cech/europan z teba nerobi o nic lepsieho cloveka ako amika.. A touto hlaskou si to viacmenej zabil a ukazal si kto ma vymetene v hlave.

Jj a ja to nechtel napsat prvni.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 14/01/2009 :  16:54:38  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Protoze evropani nemaji tak vymeteno v hlave jako amici ...

obycajne predsudky.. to ze si cech/europan z teba nerobi o nic lepsieho cloveka ako amika.. A touto hlaskou si to viacmenej zabil a ukazal si kto ma vymetene v hlave.

Znam jich dost, bratr tam ma 15 let rodinu, jsem tam furd. A kdyz reknu ze prumerny american ma v hlave vymeteno vic nez prumerny evropan, tak mi muzes verit ze to tak je. Je to rozdilnym zivotem, vzdelavanim, myslenim a tak dale. A taky pro to je amerika svetova velmoc c 1 zatim. Blba masa se mnohem lepe smeruje a ovlada nez kdyz ti kazdej 2 protestuje a prska ... .

Ale neveste hlavu panove, co nevidet je dozeneme. Treba takovej Maniaccc uz je v predstihu pred ostatnimi evropany. Nejhorsi je, jak jsou schopni lidi brat jakoukoliv informaci naprosto vazne. Nekterym lidem bohuzel chybi zakladni rozlisovaci schopnosti brat nektere veci v uvozovkach pripadne v trochu zertovnem tonu, takze tu pak mame radoby moralisty bez "predsudku" ... Cigose v baraku by si ale nebral, ze?

Zatim co cca 5 let po revoluci mezinarodni testy inteligence a skolnich znalosti deti cesi celkem valcovali a byli v top5, tak v milulem roce to uz bylo nekde hluboko v druhe pulce se sestupnou tendenci. Jde to s nama z kopce panove .

Edited by - PRIBOO on 14/01/2009 17:07:15
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/01/2009 :  17:20:52  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO
co cca 5 let po revoluci mezinarodni testy inteligence a skolnich znalosti deti cesi celkem valcovali a byli v top5, tak v milulem roce to uz bylo nekde hluboko v druhe pulce se sestupnou tendenci. Jde to s nama z kopce panove .



to je pac nase rodice kdyz jsme se neucili nam rozbili drzky a bylo, ted mame decka my, nemlatime je a vony se neucej :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 14/01/2009 :  17:25:20  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by PRIBOO
co cca 5 let po revoluci mezinarodni testy inteligence a skolnich znalosti deti cesi celkem valcovali a byli v top5, tak v milulem roce to uz bylo nekde hluboko v druhe pulce se sestupnou tendenci. Jde to s nama z kopce panove .



to je pac nase rodice kdyz jsme se neucili nam rozbili drzky a bylo, ted mame decka my, nemlatime je a vony se neucej :D

Ted kdyz das decku facku ... tak te parchant zazaluje a jdes sedet .
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/01/2009 :  17:32:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO
Ted kdyz das decku facku ... tak te parchant zazaluje a jdes sedet .



nastesti je nas zatim vic :) jen nesmej ten plyn drzet zavrenej moc dlouho abysme nemuseli prestat svitit :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 14/01/2009 17:32:41
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 14/01/2009 :  17:35:51  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
PRIBOO :) klasicke reci stredoeuropana.. ako vacsina aj ty sa hras na mudreho... a opieras sa o radoby nejake iteligencne testy a teticky v amerike a ja neviem ake ine zarucene veci..ale to je v poho..europa je plna predsudkov..rusy, amici, cigani, sikmo-oky.. cokolvek..a netvrdim ze v amerike to tak neni..ale kazdopadne.. Ja tiez poznam kopu amikov.. a drviva vacsina ma v hlave viac ako ludi zo slovenska a z ciech co poznam s pristupom ako si predviedol.. netvrdim ze aj ty medzi nich patris...

Inac, ak si myslis ze ja beriem nieco na tychto forach vazne :) ..dost sa mylis.. ludia tu v ratane mna su totalny vtip ak ma chapes.. ale holt..to je natura for.. nevidis cloveka, nemas paru ako to berie.. mozno pri pivku by sme sa na tomto celom fore vsetci akurat tak zasmiali spolocne a na hlaskach co tu pustame.. Napriklad..ja osobne by som rad spoznal Jace-a osobne.. A nemyslim to vobec ironicky a ani za ucelom dat mu na nos..proste by som rad vedel aky je ten clovek v skutocnosti.. :)..
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/01/2009 :  17:37:39  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

A nemyslim to vobec ironicky a ani za ucelom dat mu na nos..proste by som rad vedel aky je ten clovek v skutocnosti.. :)..


malej tlustej uhrovatej a vubec nemluvi :)
jo a pivko este 10 let nebude moct :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 14/01/2009 17:38:28
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 14/01/2009 :  18:19:16  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
maniac: sry, nejsem na chlapce

A nesouhlasim s tim, ze amici maji populated servery. V prepoctu na potencialni klientelu jsou na tom jeste hur (v evrope je max. 1 aktivni oRvR a 1 core, takze oni maji tak 3, 3).

A srovnavat amiky s nama neni zas az tak ono. Blbej clovek je blbej jedno kde.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 14/01/2009 18:20:08
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 14/01/2009 :  18:25:58  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
na uhrika docela rozumnej response :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 14/01/2009 :  18:28:43  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
ja bych se nad ty amiky moc nepovysoval...kdyz si vzpomenu jak ze zacatku "zametli" s Blizzardem a jake problemy si dovolil Blizzard mit v EU prakticky dodnes tak o nejake EU nadrazenosti nemuze byt rec...
a co si budem nalhavat vidime to ve WARu tez...

no mmo
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 14/01/2009 :  18:29:03  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Na rozdil od vas nebydlim u maminky ve sklepe anebo s mastnyma lidma na kolejich v kobce 2x3 m2, takze smele pokracujte.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 14/01/2009 :  18:56:51  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
no myslim ze zrovna nas narod by se demenci ostatnich moc ohanet nemusel, kdyz 35% voli lidi jako je Rath nebo paroubek kvuli 30 kackam
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 14/01/2009 :  19:38:18  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
JAce, vies ako sa hovori..trafena hus zagaga Len aby si nebol gay, co si spravil prviat pre chlapcov u maminky v pivnici.. (a neber to osobne)..to ma len tak napadlo..

Arach :) ..u nas sme natom rovnako.. nevravim ze do vlady islo to najhorsie.. ale na slovensku si ludia tiez nechaju natlacit cokolvek do hlavy...ale zas na druhej strane..kde to tak neni.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 14/01/2009 :  19:59:04  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No sry, ale konspiracni teorie tu stale je. Tvuj prispevek mohl byt tajny signal pro slovenske homosexualy k ovladnuti ceske republiky.

MMOs failed.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 14/01/2009 :  20:16:32  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
A ty mi to vzdy prekazis.. beťár jeden.
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 24/01/2009 :  19:19:56  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
Jak to vypada na etharionu za order? Hodlám si to znova zaplatit,dogrindit rune priesta a pomoc dobít nejeden castle, jen estly je tam eště koho healovat jen tak mimochodem:) ???

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 24/01/2009 :  19:34:10  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Radši poď na Azgal, tady je to za Order větší výzva

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 24/01/2009 :  21:50:20  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho

Jak to vypada na etharionu za order? Hodlám si to znova zaplatit,dogrindit rune priesta a pomoc dobít nejeden castle, jen estly je tam eště koho healovat jen tak mimochodem:) ???

Mno Destro se nas. ;-) tedka Order neni schopen dobyt ani jednu T4 lajnu. Destro je porad vice..i kdyz o trosku, tak presto je to znat.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 24/01/2009 21:52:08
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 26/01/2009 :  07:27:39  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Sho

Jak to vypada na etharionu za order? Hodlám si to znova zaplatit,dogrindit rune priesta a pomoc dobít nejeden castle, jen estly je tam eště koho healovat jen tak mimochodem:) ???

Mno Destro se nas. ;-) tedka Order neni schopen dobyt ani jednu T4 lajnu. Destro je porad vice..i kdyz o trosku, tak presto je to znat.

Nie som si isty, ci je destra viacej Destro v ZIVOTE neda na Eltharione 8 WB ako vtedy order, ked zautocili na IC. Da dokopy tak maximalne 4, z toho dve su WB z nasej aliancie Cry volaco, Diversus Eminor a Deathrow, a zvysok je pug, ktori ale nemaju sajnu o tom ako dobyt fortress, pretoze si myslia "zerg fort is same as zerg keep"

Destro sa nasralo, ked order isiel na IC. Odvtedy su vsetky lajny vacsinu casu cervene a na vsetkych frontach to zije ...

Jeden clovek u nas v gilde je rr72, par ludi je 70 a celkom dost rr65 ...vacsinou WB leadri, ktori 24/7 behaju po serveri a hladaju order

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 26/01/2009 08:21:23
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/01/2009 :  08:41:54  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Vcera zase padl Shining Way, co jsem tak vypozoroval. By me zajimalo co budou delat az udelaji RR80...nechapu tyhle no-lifery. Navic tohle neni DAOC. RR80 tady znamena akorat kulovy, coz je skoda. Mam pocit, ze dnes to znamena, kdo ma vice casu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 26/01/2009 :  10:45:36  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Já mám osobně 58 a radši teď jedu alta, protože mít větší rr bez možnosti sehnat gear z city siegů by mě leda pořádně vytočilo.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 26/01/2009 :  10:55:04  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

By me zajimalo co budou delat az udelaji RR80...nechapu tyhle no-lifery.


a co maju robit, v zivote neuspesni, nezamestnani a podaktori urcite invalidni, chori ludia... Ludia co nemaju partnera, deti, pracu, realnych priatelov a jediny ich "zivot" je hrat hru.
Clovek, co zije v realnom zivote, co pracuje, venuje sa rodine, konickom ci studuje - ziadny normalny clovek podla mna toho schopny nie je - 24/7/365 nonstop hrat nejaku hru.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 26/01/2009 10:57:52
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 26/01/2009 :  11:31:30  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Wuuduu a ty im urcite obcas zavidis

Praveze ti co studuju, hraju najviac, ked som ja studoval kedysi davno, mal som uplne volno 10 mesiacov v roku, achjo ...

Co ja viem, oni ani nie su no-liferi, oni vedia ako ziskat renown. Mal som tu cest obcas ist rift premade a napr proti BHO premade to boli STRASNE cisla, ked dojdem domov, postnem obrazok.

Moja uboha rr43 sorcka alt ... 8700 renown za jeden SP, kde sme vyhrali 178:174, a pritom ti "no-liferi rr70" mali slusnych skoro 6000

MMO traveller
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/01/2009 :  11:43:43  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Netyka se jich. Jako jedno z dalsich opatreni na podporu oRvR bych zavedl, ze od RR50 se uz nedaji zadne dalsi renown ziskat pomoci hrani v scenarich. Pak by se videlo, kdo to mysli vazne.

Edit: Anebo server bez scenaru.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 26/01/2009 11:52:26
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 26/01/2009 :  12:11:59  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
moze byt, ale napr za vcerajsi plodny vecer som pri obrane/dobyti Reiklandu a KV ziskal cele TRI a pol palicky renown lvlu. A to sa mi vazne dost darilo, lenze bohuzial, renown sa delil a na solo mozem absolutne zabudnut...ten nas rr72 guldie je WE, beha hidden solo a bije nahodnych clothakov za 1000 renown. a o tom ja mozem ako sorc akurat tak snivat



MMO traveller
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/01/2009 :  12:22:31  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

moze byt, ale napr za vcerajsi plodny vecer som pri obrane/dobyti Reiklandu a KV ziskal cele TRI a pol palicky renown lvlu. A to sa mi vazne dost darilo, lenze bohuzial, renown sa delil a na solo mozem absolutne zabudnut...ten nas rr72 guldie je WE, beha hidden solo a bije nahodnych clothakov za 1000 renown. a o tom ja mozem ako sorc akurat tak snivat




JJ v pripade WE je to opravdu mozne. Snazim se patrit mezi ty blbce, kteri se drzi s healerama a casterama vzadu, abych pripadne WE stunnul apod. Obvykle to staci na prvni burst. Nicmene je pravdou, ze WE je na toto hrozny grinder. Me hlavne serou healeri a casteri, kteri misto, aby hrali v grupe, tak jsou sami, aby meli maximalni gain renown pointu...a uplne prdi na buffy od nich, aury apod...:-(

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

imhotep
Moderator

Imho

219 Posts

Posted - 01/02/2009 :  14:48:39  Show Profile  Send imhotep an ICQ Message Send imhotep a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

moze byt, ale napr za vcerajsi plodny vecer som pri obrane/dobyti Reiklandu a KV ziskal cele TRI a pol palicky renown lvlu. A to sa mi vazne dost darilo, lenze bohuzial, renown sa delil a na solo mozem absolutne zabudnut...ten nas rr72 guldie je WE, beha hidden solo a bije nahodnych clothakov za 1000 renown. a o tom ja mozem ako sorc akurat tak snivat






čéče, tak už piš rovnou anglicky.

_________________________
Mummy returns...
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 02/02/2009 :  21:11:02  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by imhotep

quote:
Originally posted by Greydawn

moze byt, ale napr za vcerajsi plodny vecer som pri obrane/dobyti Reiklandu a KV ziskal cele TRI a pol palicky renown lvlu. A to sa mi vazne dost darilo, lenze bohuzial, renown sa delil a na solo mozem absolutne zabudnut...ten nas rr72 guldie je WE, beha hidden solo a bije nahodnych clothakov za 1000 renown. a o tom ja mozem ako sorc akurat tak snivat



čéče, tak už piš rovnou anglicky.



Takto ta zdeformuje praca v medzinarodnej firme kde denne pouzivas cudzi jazyk :P.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 04/02/2009 :  10:30:03  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Tak WAR má 300k předplatitelů píše EA

http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=245350

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 04/02/2009 :  10:50:24  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
presneji... mel na konci prosince... jako problem spis vidim ne to, ze lidi odchazeji, ale ze nikdo novy prakticky neprichazi...kazdou MMO hraci postupne opousteji z ruznych duvodu, ale je potreba aby je prubezne nekdo nahrazoval...
coz se u waru nedeje v dostatecne mire... otazka zni proc je tomu tak ;-) spatny advertising? krize? word of mouth?

no mmo
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/02/2009 :  10:55:30  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
300k neni malo. Meli 800k aktivnich accountu na zacatku, coz je vzdycky pri hype..to ze se to ustalilo na 300k je dobry. Nevim kolik stoji provoz, ale 4.5mio dolaru/euro mesicne je slusny. Nevim zda maji klesajici ci vzestupnou tendenci, ale s tim se da slusne pracovat. Kdyz se dotahnout na 500k, tak to bude stacit na provoz, expansiony, dalsi vyvoj..uplne v klidu a bez stresu. Myslim, ze pokud budou drzet soucasnou filozofii oprav a pridavku, tak to bude OK. Jediny opravdu velky problem je dobyvani IC/A. Pokud tohle predelaji, tak maji vyhrano. Navic WAR TT game a lore je huge, muzou pridavat a pridavat a pridavat...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 04/02/2009 10:56:12
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 04/02/2009 :  11:25:31  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

300k neni malo. Meli 800k aktivnich accountu na zacatku, coz je vzdycky pri hype..to ze se to ustalilo na 300k je dobry.


I beg to differ:

“The corollary to that is if you’ve seen a game consolidate servers, you know it’s in deep, deep trouble — that’s not a healthy sign for an MMO,” he said, citing Sony’s January-released “Pirates of the Burning Sea” as a recent example. “It will be the same for ‘Warhammer.’ Look at us six months out. Look at us six weeks out. If we’re not adding servers, we’re not doing well.”

For the number two spot, Jacobs reasoned that “Warhammer” would need at least a half-million subscribers, which he guessed was close to what “Final Fantasy” and “EverQuest 2” have now. “Let’s just say north of half a million would mean we’re successful. Now how a far north? I wouldn’t mind being a little bit cold.”


Mark Jacobs


http://multiplayerblog.mtv.com/2008/08/29/ea-mythic-activision-world-of-warcraft-estimate-is-overblown/

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/02/2009 :  12:08:36  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To nic neznamena. Stejne tak mohou stahnout naklady na provoz, prave tim, ze nebudou muset mit 150 serveru. CS bylo taky zestihleny..to mas 50k euro tamhle, 50k euro tudle. ;-). I tak jim muze stacit 300k...Marc to psal s ohledem na jejich plany + udrzba...pokud neni potreba takovy technicky support naklady klesaji..ale to je spekulace. Pochybuju, ze to nestaci na placeni dluhu. Navic HW napriklad mohou rozpustit v ramci EA pobocek apod....moznosti na snizeni nakladu je mrte.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 04/02/2009 :  12:29:02  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Pri uspesne MMO by prave meli expandovat a ne snizovat naklady.
Muzou to delat soucasne, ale prilisne snizovani nakladu zabranuje dalsi expanzi.

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/02/2009 :  12:54:41  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

Pri uspesne MMO by prave meli expandovat a ne snizovat naklady.
Muzou to delat soucasne, ale prilisne snizovani nakladu zabranuje dalsi expanzi.

Mne libi se mi cesta EVE. Meli zaklad 50k, coz se jim povedlo..ted maji myslim 300k (not sure). Tzn. meli pozvolny rust za ty roky. IMO radeji volim tuhle variantu, nez pompezni ocekavani 10mio prvni mesic. V pripade WARu to vypada, ze to meli trosicku vetsi ocekavani a diky tomu pripravili support (CM, servers, etc). Ted zjistili, ze tolik lidi nehraje, tyhle naklady odrizneme na uroven, ktera odpovida soucasne hracske zakladne. Naklady se prirozene snizi. Kdyz bude treba budeme pridavat servery...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 04/02/2009 12:55:32
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 04/02/2009 :  13:02:00  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Shemi ty bys tie ruzove okuliare nemal nosit stale.

300k je naozaj malo - ved to je takmer polovica z toho, s cim pocitaju, aby mohli robit plany pre buducnost hry.

A preco ten pocet nestupa?
Odpoved je uplne jednoducha:
1. podstatne chyby neopravuju tak, ako by bolo treba
2. mensie chyby neopravuju vobec
3. do hry nepridali vobec, ale vobec nic noveho (nejake povolannia ludi nepritiahnu spet).
4. uz na nejakom jednom, jedinom serveri na svete prebehol/prebieha EndGame bez chyb a problemov?

Preco by sa mali ludia vratit?
Nie je jediny dovod. Chyby su tam stale, novy obsah ziadny...

Preco by mali novi prist?
Ak uz o WAR poculi, ked sa o neho zaujimaju, je takmer iste, ze poculi, citali, videli... preto novi viac-menej neprichadzaju.
Ani WOWkari, ktori na zaciatku tvorili asi velku cast leaverov, nemaju dovod sa vratit.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/02/2009 :  13:28:38  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Prisne logicky a ekonomicky to malo neni. Chapu, ze 100 milionu mesicne je pro tebe kulovy. OK.

Nemam zadne ruzove bryle, akorat k tomu pristupuju ciste s ohledem na naklady, vydaje, zestihleni, vcetne mozneho upgradu. Jestli si myslis, ze se neda s timto poctem predplatitelu expandovat, tak jsi na peknym omylu.

Fascinuje me, jak dokazes napsat v bodech, co nedelaji a co by meli udelat, ale koukas se na to pouze ve svem tunelovem videni. Kdyz pominu jistou zavislost WoW komunity a slepotu, tak mi rekni co treba pridali v Blizzardu v poslednim datadisku a stalo to za neco? Classy uplne disbalanced, PvP nula (ani blby rating nejsou schopni fixnout), porad ten samy nekonecny PvE grind. Uzasna zabava.

WAR ma jednu jedinou zasadni chybu a to je nedomysleny Endgame = dobyvani hlavniho mesta. Pokud si myslis, ze jsou classy nejak zvlast disbalanced, tak je to akorat dukaz toho, ze nevidis dal, nez na spicku svyho nosu. To je problem toho, kdyz clovek vidi cernobile. Witch Elf IMBA nerf nerf...kdyz to neni BW, tak je WE, kdyz to neni WE, tak je IB, kdyz to neni IB, tak je to XY.

War neni spickove MMO, ale neni to sracka, jak se tady snazit uz nekolik mesicu dokazat.


- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 04/02/2009 :  13:44:15  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
shemi cisla jsou spatny z pohledu spis ubytku hracu nez toho ze by sami o sobe byli spatny...
urcite by bylo pro PR lepsi kdyby na zacatku bylo 200k lidi a ted najednou 300k nez ze se propadl pocet hracu o 60%... to snad uznas...

pro me ma war rozhodne velkej potencial se spoustou nedotazenosti...
v posledni dobe me absolutne toci nekvalitnost herniho klienta a serverovyho kodu, ktery proste ty pocty lidi neutahne... pravdepodobne proto od zacatku chteli hlavne instancovanou pvp hru...

me treba wow prijde po tech letech taky jako znacne staticka nevyvijejici se hra... ale co ja mam tady co kazat o vydavateli, kteremu i po 4ech letech pocet hracu ROSTE o pomerne vyrazny pocet... (posledni narust o 500k z 11M na 11.5M predplatitelu...dyt ten narust je vetsi jak pocet predplatitelu vetsiny mmo her)

no mmo
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/02/2009 :  14:16:12  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Samozrejme, ze uznam propad. To bych musel byt uplne mimo, kdyby ne. Tohle je zajimave, ale je rad bych znal cisla za pul roku. Tedka jak se zda, je pocet predplatitelu ocisteni o lidi, kteri ruzne pendlovali mezi WoW, EVE, XY a WAR..tzn. ze tato komunita by mohla byt celkem stabilni. Uvidime.

Uprimne si myslim, ze narust WoW subs je diky doporuceni lidi ostatnim a castecne i fanatickou komunitou. Ono totiz funguje pravidlo, ze doporucene veci se kupuji. WoW FT opravdu nenabidl nic noveho. Jednoducha vec Death Knight, jedna classa kvuli ktere se toho napsalo a navykladalo habadej. Napriklad ve WARu dali 4...vim, ze to bylo puvodne planovany, ale i tak. Presto se to bere jako normalni dodatek. IMO je problem celkove v PR v dnesni dobe a predimenzovanymi pripravami.

Na DF MMO se mi libi, ze kdyz uz nic, tak verejne hlasaji, ze nechteji na zacatku milion predplatitelu. Hodne mi to pripomina start EVE...imo tohle je cesta k pozvolnemu promo hry, neutraceni hromad penez. Prijde mi, ze ta pompeznost dnes skodi a dochazi ke srovnavani s WoWkem, coz je prilis vysoka latka (s ohledem na predplatitele).

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 04/02/2009 :  14:17:59  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
2Shem: o WOW neviem, nikdy som ho nehral ani minutu...

100M pre taku firmu akou je EA a Mythic a spol., s ich nakladmi a vydajmi... myslim, ze to malo asi je, preto sa netvaria nijak nadsene.

A o disballanced klasach som nikdy nepisal, mna vadil nevyvazeny stav destro vs order v dobe, ked som hral.

A hra, ktora vlastne nefunguje, pre mna sracka je, prepac, to je moj nazor.
Tak isto, ako nezjem jedlo, ktore mi nechuti lebo su v nom pouzite pokazene smradlave prisady po zaruke. Nebudem si nahovarat, ze dezert snad bude sladucky, tak to nejk prehltnem...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 04/02/2009 :  14:31:42  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Samozrejme, ze uznam propad. To bych musel byt uplne mimo, kdyby ne. Tohle je zajimave, ale je rad bych znal cisla za pul roku. Tedka jak se zda, je pocet predplatitelu ocisteni o lidi, kteri ruzne pendlovali mezi WoW, EVE, XY a WAR..tzn. ze tato komunita by mohla byt celkem stabilni. Uvidime.

Uprimne si myslim, ze narust WoW subs je diky doporuceni lidi ostatnim a castecne i fanatickou komunitou. Ono totiz funguje pravidlo, ze doporucene veci se kupuji. WoW FT opravdu nenabidl nic noveho. Jednoducha vec Death Knight, jedna classa kvuli ktere se toho napsalo a navykladalo habadej. Napriklad ve WARu dali 4...vim, ze to bylo puvodne planovany, ale i tak. Presto se to bere jako normalni dodatek. IMO je problem celkove v PR v dnesni dobe a predimenzovanymi pripravami.

Na DF MMO se mi libi, ze kdyz uz nic, tak verejne hlasaji, ze nechteji na zacatku milion predplatitelu. Hodne mi to pripomina start EVE...imo tohle je cesta k pozvolnemu promo hry, neutraceni hromad penez. Prijde mi, ze ta pompeznost dnes skodi a dochazi ke srovnavani s WoWkem, coz je prilis vysoka latka (s ohledem na predplatitele).



jenze tj trsku velkej rozdil.. podivej se kolik je her podobnych EVE. navic eve je zaruka kvality udrzuje si velice vysokou latku (to nerikam ja tj oficialni hodnoceni na mmorpg.com, ja s tim samozrejme souhlasim) vs podivej se kolik je kopii her wow, lotr, war apod... mraky, desitky a desitky dokonce jsou i zadarmo. takze si hru zahrajes reknes si hmm nuda a jdes dal do nejake aktualni co prave vysla bo proc hrat neco co vyslo pred 2 rokama kdyz podobnych her delaj vyvojari xxx rocne?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 04/02/2009 14:34:08
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/02/2009 :  14:36:30  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ano, ale treba LOTR je dobry priklad toho, ze si svou komunitu drzi a je v pohode. Proc by tohle nemohlo fungovat i u tech jinych "klonu"?

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 04/02/2009 14:36:41
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 04/02/2009 :  15:29:24  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
drzi... ale nezvysuje. Jednoduse proto ze pocet h racu je omezen zatimco pocet klonu se brutalne zvysuje

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 04/02/2009 15:30:08
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 04/02/2009 :  15:34:54  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Ja osobne vidim ve WAR daleko vetsi potencial nez vidim ve WoW.
tzn pokud WAR udela DOBRE PvP tak par tisic hracu z WoW urcite odejde, protoze WotLK byl zatim dost velky propadak a PvP s posunem na lvl 80 uplne posrali a neumi to opravit.

Seth
Forgotten

bo=protoze!


Edited by - Seth on 04/02/2009 15:36:05
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 04/02/2009 :  15:43:23  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
...pokud WAR dodela nejake stabilne PvP... bude na trju uz desatkrat tolko PvP MMO hier... novsich, krajsich a bez takeho image, ako ma WAR.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 04/02/2009 :  16:07:09  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

Ja osobne vidim ve WAR daleko vetsi potencial nez vidim ve WoW.
tzn pokud WAR udela DOBRE PvP tak par tisic hracu z WoW urcite odejde, protoze WotLK byl zatim dost velky propadak a PvP s posunem na lvl 80 uplne posrali a neumi to opravit.

wotlk nebyl moc propadak :) ale to pvp na 80 je problem a opravit to vi jak :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 04/02/2009 :  16:28:50  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To nic neznamena. Stejne tak mohou stahnout naklady na provoz, prave tim, ze nebudou muset mit 150 serveru. CS bylo taky zestihleny..to mas 50k euro tamhle, 50k euro tudle. ;-). I tak jim muze stacit 300k...Marc to psal s ohledem na jejich plany + udrzba...pokud neni potreba takovy technicky support naklady klesaji..ale to je spekulace. Pochybuju, ze to nestaci na placeni dluhu. Navic HW napriklad mohou rozpustit v ramci EA pobocek apod....moznosti na snizeni nakladu je mrte.



Aha.
Takze to, ze podle pul roku starych slov Marka Jacobse je Warhammer neuspesny protoze nema 500k subs a musi zavirat servery atd.) pro tebe nic neznamena.
Proste si nastavili parametry a nedokazaly je dosahnout = fail.
(vis kdo je MJ doufam).
Pokud se vezmou predpokladane naklady na vyvoj nekde pod 100M$ tak se jim to pri tomhle poctu subscriberu proste nema sanci zaplatit.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/02/2009 :  16:35:59  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Vim kdo je Mark Jacobs :-). Je to fail, ktery nutne nemusi znamenat zanik hry. Vsak uvidime za par mesicu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 04/02/2009 16:36:42
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,28 seconds. on eygor Snitz Forums 2000