Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars: The Old Republic
 Star Wars: The Old Republic - General
 General
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 37

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/04/2010 :  15:00:41  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No treba ja bych si nakou dobrou full lootovacku zahral, ale k DF se fakt nesnizim. Takovych nas muze bejt vic.
Jeste je tady teda EVE, ale to si radsi stahnu nejakej space skin pro excel a mam to stejnou zabavu za mensi prachy.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 26/04/2010 15:01:02
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 26/04/2010 :  15:17:38  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Tak treba DF ma super system sveta a "pvp" okolo.Bohuzel ja treba neskousnu ten FPS styl boje.Nedavno jsem si rekl: "Betu jsem hral davno,treba je to ted lepsi" tak jsem si zaplatil za euro ten trial,ale je to stale strasny.A zadna dobra pvp hra na obzoru

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/04/2010 :  23:06:30  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ty action combat hry jsou zrejme dost narocne na development.. Hra nemusi byt hardcore aby byla dobra (cti zabavna) pro PvP. Jen to chce aby hrac hrajici PvP mel proste nejakou poradnou motivaci. Co nesnasim, tak free epix system

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Lekarnik
New Member

280 Posts

Posted - 27/04/2010 :  14:04:22  Show Profile  Send Lekarnik an ICQ Message Send Lekarnik a Private Message  Reply with Quote
zadny outdoor pvp...nasrat.. Ja se chci bavit a ne,ze se tam pak objevi skupina onanujicich ocasu,kteri tam budou srat...
Kdyz pvp, tak proste pvp zony, areny...hotovo...

Navic pvp neni az tak lehka zalezitost...vybalancovat alespon do zacatku postavy aby jim po prvnich dnech nezaspamovali forum whineri,ze jejich postavy sucks a tamhleten je imba a ja chci taky....

Celej kontent pvp kolikrat jen tu hru zmrvi...
at se radsi soustredi na content a pvp posleze.. :):)

Karotka 65 Dwarf Guardian
LOTRO - Gilrain - Heroes of Bohemia
Go to Top of Page

bam
Starting Member

34 Posts

Posted - 27/04/2010 :  14:35:37  Show Profile  Send bam an ICQ Message Send bam a Private Message  Reply with Quote
podle me a pro me ma jedine outdoor pvp smysl a je zabavne.. a pevne doufam a verim ze tam bude. nektere planety se k tomu nabizi tak snad.. kdybych chtel hrat pvp v arene,vybalancovane navic ciste jen o skillu a brainu tak hraju counter strike nebo neco podobneho
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 27/04/2010 :  14:39:01  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
presne srat na bgcka. At te muze kdokoli, kdykoli kuchnout. At ma to pve trosku smysl...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 27/04/2010 :  15:09:02  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
je fakt, ze ten pocit kdy te muze kdykoliv kdekoliv nachytat na svestkach je k nezaplaceni, distancovane areny jen podporuji to, ze se pak lidi "venku" bpji vyhybaji anebo (a to bych blil) na sebe ruzne mavaji "je hele ja pritel ty nezabit me ja nezabit tebe ok?"

tady pak prichazeji dalsi laskominy typu corpse farmingu, graveyard farmingu apod., jsem zvedavy, jak se s tim popasujou..

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 27/04/2010 :  15:12:10  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Nahá roztřesená domlácená Jedi vyslankyně vchází do chrámu.. "Mistře QuiaChu. Při misi na Naboo mě dvě hodiny kill ressovali čtyři Sith assassini. Jsem tak nasraná, že jsem nevědomky přešla na temnou stranu síly. Příště zvedni tu tvoji chlupatou prdel a leť si na Naboo řešit mírové dialogy sám!"

...

Koukám co hráč, to jiný názor na pve, pvp, bg :)
Fóra plná whinujících <doplňclass> nás stejně neminou :)

Mě se ty animace moc nelíbí. Čekal jsem, že celej boj bude jedna plynulá animace. Ve filmech taky nikdo po seknutí nečeká, co se bude dít dál. Boj končí až když je jedna strana mrtvá...
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 27/04/2010 :  16:24:58  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Taky mam radsi spis areny, protoze nikomu se jeste nepovedlo udelat outdoor pvp system, kde by byly nejaky nasledky za to, kdyz se chovas jak vocas a mlatis vsechno v dohledu. Vzdycky se to zvrhne v totalni picovinu a zergovani. Na tohle socky odpovidaj: "si zavolej typky z guildy a bran se, pyco", ale tim se nic nevyresi. Akorat se to presune do roviny, kdo ma vetsi nervy nebo vic casu.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 27/04/2010 16:26:16
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 27/04/2010 :  16:50:09  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
idealni reseni by mohl bejt pvp server...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 27/04/2010 :  16:56:08  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Celkem dobre reseni bylo v SWG (na zacatku, kdo vi, jak je to ted). Aneb moznost hodit se do pvp modu (a diky tomu pouzivat pvp rewardy, atp).
I tam mi ale trosku chybely nejake smysluplne objectives (tj neco o co a proc se vlastne bojuje, krome toho, ze proste druhou stranu strilim uz z principu na potkani).
Go to Top of Page

Pacient
New Member

297 Posts

Posted - 28/04/2010 :  07:42:56  Show Profile  Send Pacient an ICQ Message Send Pacient a Private Message  Reply with Quote
Jace&Lekarnik: arena pro 10v10 neni mmorpg, ale multiplayer pro 20 hracu. Arena pro 50v50 neni mmorpg, ale multiplayer pro 100 hracu.
Kdyz server s hraci rozkrajite na instance pro 20 lidi, tak z toho nikdy nebude mmorpg, protoze 20 hracu neni MASSIVEmorpg.

Dam priklad:
diablo = multiplayer
wow = multiplayer
uo = mmorpg
eve = mmorpg


quote:
Originally posted by Jace
Taky mam radsi spis areny, protoze nikomu se jeste nepovedlo udelat outdoor pvp system, kde by byly nejaky nasledky za to, kdyz se chovas jak vocas a mlatis vsechno v dohledu.


Tak si zahraj nejakou mmorpg a nezkousej jenom ty multiplayer "jakommorpg".

Dutá hlava víc duní.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 28/04/2010 :  09:59:07  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Tak ted nechapu,arena 10vs10 je pvp probihajici prekvapive v ramci mmorpg.Samozrejmne podle meho je nejlepsi kombinace obou systemu,at si lide delaji to co je zrovna bavi.Clovek ma nekdy naladu na outdoor, nekdy na arenu.MMORPG je (prekvapive) zkratka pro cely tento system , ktery zahrnuje vsechny podcasti.Od extremu jako je GW az k EVE.

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 28/04/2010 :  10:40:12  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Diky pacosi, zes mi to tak skvele vysvetlil. Konecne uz vim, kde jsem delal chybu.

MMOs failed.
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 28/04/2010 :  11:50:42  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
Ono dokod nekdo neudela svet ktery by hraci mohli ovlivnit tim jak hraji a bojuji tak bude outdoor pvp vzdycky mlaceni bez nakeho duvodu bohuzel. Imho ono outdoor pvp v jakekoliv hre zalozene na levelech asi nema zadny smysl protoze v dertive vetsine MMO sou prilis velike rozdily mezi hraci nez aby se to dalo neak smysluplne hrat.

A PvP server neni reseni to je jenom takova hloupa berlicka protoze pokud neudelas hru kolem open pvp tak pvp server vzdycky totlane stoji zahovno protoze sou tam snad jenom grieferi co sundavaji ty nejlehci cile co se nemuzou branit .....

Proste jedina dobra PVP hra co sem zatim hral byla eve tam clovek mel duvod, boj byl nebezpecny a prinasel odmeny. Ale cela eve je docela spatne resene mmo a jeho system stoji zaprd.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Lekarnik
New Member

280 Posts

Posted - 28/04/2010 :  13:47:57  Show Profile  Send Lekarnik an ICQ Message Send Lekarnik a Private Message  Reply with Quote
To Pacient... vis to stejny muzu rict o outdoor pvp...je to rezba jen proste neni omezena BG a arenou..ale je to hozeny do sveta...kvalita outdoor pvp a jak je nepodporovana(ze se z toho vyklube proste dalsi nesmyslna rezba) ma do nazvani MMORPG stejne blizko jako DOOM k adventure...

Udelat k tomu eventy, proste proc se bojuje,urcitej ukol, proste podlozeny nejakym questem...to uz je jina...Ja totiz Role Playing Game beru trochu jinak nez jen mackani cudlu...
A duvod zlouni vs. dobri...to proste pro me neni podklad.. :):):)

Ale hlavne jsem to zminoval kvuli balancovani postav...PvP dela zlo pro lidi co na pvp serou a chteji valit pve,raidy a podobne...protoze kvuli pvp se musi nerfovat,boostovat ruzny postavy...obmenovat skilly,aby whineri dali pokoj..alespon na chvili...
proste to ovlivnuje komplet hru...i toho, komu je pvp u zadku...::)::)

Navic hlavne by se meli soustredit ted vubec na dulezitejsi veci..nez zacit pvp...pvp je stejne stale se upravujici velicina kazdyho mmorpg,ktery ho ma.. :D

Karotka 65 Dwarf Guardian
LOTRO - Gilrain - Heroes of Bohemia

Edited by - Lekarnik on 28/04/2010 13:54:47
Go to Top of Page

Pacient
New Member

297 Posts

Posted - 29/04/2010 :  00:42:17  Show Profile  Send Pacient an ICQ Message Send Pacient a Private Message  Reply with Quote
2Lekarnik: To chapu, to cos popsal asi taky neni mmorpg. V mmorpg by akce hrace mely mit nejakej dopad na herni svet.

Co se tyce eventu, tak uz v uo, lineage 1 a daoc byly cile o ktery se bojovalo a melo to pak nejakej dopad na hru. Vetsina novejsich mmo jen neuspesne kopiruje wow a pak to vypada tak jak jsi napsal.

2Kajda: eve uz mi ted pripada vic jako tamagoci nebo "global social framework" nez jako bezna hra. Ale stejne se mi to libi vic nez ty hry s arenama.

Dutá hlava víc duní.
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 29/04/2010 :  09:53:33  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Podle me co se tyce pvp to me dobre poresenej daoc pozdeji.Bitvy ve frontierech byli oddeleny od pve casti hry, ale proste pvp hrady apod ovlivnovali treba bonusy na exp apod.Pvp tam bylo v grp super.
Chapu, ze nektery lidi proste nebavi gankovani a kdyz prijdou z prace chteji si zahrat a mlatit npc, i to je zpusob zabavy.V zasade se neda vyhovet vsem, takze se vyhovi tem ktery potencialne vic zaplati.
Kazdopadne osobne povazuju daoc a eve jako slusne vyresenej komplex pokusu vyhoveni se vsem.
Nicmene nejsem vubec pritel bg a podobnejch veci.Kdyz uz to ma byt oddeleno, musi to byt jako treba v daoc, kde to stoji za to je to velke propracovane a ovlivnuje to pve.Ne usmudlanych par aren ktere hraju furt dokola ve stejnem poctu s tou samou taktikou.Proste to neni pvp ale jen dalsi zpusob pve.

Jinak co se tyce videa ke hre, doufam ze na tom jeste zapracujou, protoze ty pohyby nevypadaj moc dobre.O hernich mechanizmech zatim nehodlam spekulovat muze se to stokrat zmenit maj este rok:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.

Edited by - Speh on 29/04/2010 09:57:38
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 29/04/2010 :  21:57:54  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

Podle me co se tyce pvp to me dobre poresenej daoc pozdeji.Bitvy ve frontierech byli oddeleny od pve casti hry, ale proste pvp hrady apod ovlivnovali treba bonusy na exp apod.Pvp tam bylo v grp super.
Chapu, ze nektery lidi proste nebavi gankovani a kdyz prijdou z prace chteji si zahrat a mlatit npc, i to je zpusob zabavy.V zasade se neda vyhovet vsem, takze se vyhovi tem ktery potencialne vic zaplati.
Kazdopadne osobne povazuju daoc a eve jako slusne vyresenej komplex pokusu vyhoveni se vsem.
Nicmene nejsem vubec pritel bg a podobnejch veci.Kdyz uz to ma byt oddeleno, musi to byt jako treba v daoc, kde to stoji za to je to velke propracovane a ovlivnuje to pve.Ne usmudlanych par aren ktere hraju furt dokola ve stejnem poctu s tou samou taktikou.Proste to neni pvp ale jen dalsi zpusob pve.

Jinak co se tyce videa ke hre, doufam ze na tom jeste zapracujou, protoze ty pohyby nevypadaj moc dobre.O hernich mechanizmech zatim nehodlam spekulovat muze se to stokrat zmenit maj este rok:]


Souhlas. Jen proboha ne další arenovité PvP ala GW. dvě grupy se honí ve čtvercové aréně kolem sloupu pořád dokola, az do úplného zblbnutí. To at raději obšlehnou WOW-ko.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 29/04/2010 :  23:18:42  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
At klidne namodeluji filmovy plane, pokud to bude vypadat tak jak na tom videu, vetsina hracu jim ukaze prostrednicek. Se bezte podivat na GW2 videa, ktery ted vypustili. Muzyka se ted musi potit jako prase.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 30/04/2010 :  03:54:49  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak outdoor pvp tam bejt ma to uz snad bylo i nekde 100% potvrzene..ne?, otazkou je jeho smysl.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 30/04/2010 :  04:22:10  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak nevim ale me to video prijde normalni..zadne sekani nebo tak.
jestli jste mysleli rychlost celeho toho souboje - no ja myslim ze to bude ve full jeste trosicku jinak.

Tabula Rasa byla v bete taky takova divne zpomalena.. (na videiich). A co se tyce grafiky - na texturach zeme je videt, ze to maji na low.. ve full to bude urcite lepsi.

Docela by se mi libilo kdyby tor vysel co by mix wow a tr a ... neceho dalsiho :-D
pve souboje a celkove boj na planetach s takovou atmosferou jako v TR - kde se proste furt neco delo, furt se nekde bojovalo (aspon nekde by to tak mohlo vypadat) + proste pomerne akcni combat.. nebo aspon aby to vypadalo akcne, zrovna si ted levelim huntera ve wowku a je to fakt nuda.. 1 ikonka pet attack 2 ikonka otravnej sip 3 ikonka arcane shot.. ble :( je to zabava jen kvuli tem lidem.. tohle vypada mnohem lepe :-D
- ale samozrejme z WoW/Lotra (ME2,KOTOR) bych tam chtel kvalitni PvE instance, animacky, pribehy.. i treba nejake puzzle..

- PvP, urcite tam nejaka BG budou, to dneska proste lide chteji..ale myslim ze fakt psali ze i outdoor PvP. Otazkou je jake a proc. Docela by se mi libilo neco jako AV / AB / Wintergrasp ale ne instancovane.. to by se hodilo.. Vubec nechapu proc Wowko zazdilo otudoor PvP kdyz jeste v TBC rozmistili do map ty boje o ty veze... bych tam dal proste do kazdy lokace boj o naky misto a kdo to misto ma, ma nejaky vyhody.. kdyz 1 strana zebere vsecky mista.. lockdown planety :-D



v kazdem pripade ten vojak s rotacakem byl milouckej :-D


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 30/04/2010 04:34:41
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 30/04/2010 :  11:12:51  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
Ja doufam ze bude integrovan Space Combat, bez nej je to hra jen pro fanousky "nove" trilogie a jako takovou si ji muze BW strcit do JarJarova zadku.

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 30/04/2010 :  11:43:21  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Co se mi líbí je systém krytí u smuglera... Proč to nemají všechny classy?

Otázka dne: jak vybalancovat chlápka s hustorotačákem vs trubka s pistolkou schovaná za bednou?

Jak dlouho má cíl odolávat soustředěné palbě tří rotačáků? To že nějaký padavan občas odrací mečem nějakej ten výstřel s bolteru doufám neznamená schopnout odrazit kadenci rotačáku :)

Vesmír bude snad (jedna paní na fóru povídala / možná je to jen zbožné přání nějakého fandy) v datadisku, ne? Nemyslím si, že by teď tříštili síly ještě na vývoji vesmírném clonu SWG / Eve / ST / Elite / Asteroids / doplň svoji oblíbenou vesmírnou hru z nějkého 8mi bitu....
A hlavně ať tam pak nezaměřujou zbraně na cíl nějaké uhlovodíkové jednotky za kniplem... to mě dokáže rozzuřit do růžova..
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 30/04/2010 :  12:15:40  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster



Vesmír bude snad (jedna paní na fóru povídala / možná je to jen zbožné přání nějakého fandy) v datadisku, ne? Nemyslím si, že by teď tříštili síly ještě na vývoji vesmírném clonu SWG / Eve / ST / Elite / Asteroids / doplň svoji oblíbenou vesmírnou hru z nějkého 8mi bitu....
A hlavně ať tam pak nezaměřujou zbraně na cíl nějaké uhlovodíkové jednotky za kniplem... to mě dokáže rozzuřit do růžova..



X-Wing serie ci SWG:JLS asi nebyli tve oblibene hry/expanze coz? :)

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online

Edited by - Herbicid on 30/04/2010 12:19:18
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 30/04/2010 :  14:02:59  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Vesmír v každé hře nabízí tak mnoho! Proč si z toho každej veme akorát "snaž se dostat červené kolečko do červeného kosodélníčku" (skill) + "omg, tomu to zase laguje, jak to že ještě neumřel, když jsem do něj střelil xx ran" (inteligence) ?

V SWG se mi libila možnost customizace lodě, systém craftu jednotlivých komponent, programování R2D2. Možnost pozvat partu přátel na palubu a kochat se pohledem z okna na vesmírnou bitku..
Tallon roll na plátně / obrazovce vypadá efektně! Jo!

Bohužel, jeden z mých oblíbených autorů napsal knihu, kde se skokové výpočty prováděli podle tabulek. Vesmírnej boj počítali týmy lidí a zanášeli výsledky do počítače (zápletka byla že o ty skokové tabulky přišli). To mi tento způsob vesmírného boje (a cestování) kapánek znechutilo.

Ve světě SW jsou počítací stroje (roboti) schopní lovit Jedi, ale nejsou schopni vypočítat nastavení lodě a zbraní lépe než nějakej zrzavej chlupatej opičák z Kashyku, o Hanu Solovi nemluvě?

Chápu, že scénář vznikal v 70tých letech a odkud autor čerpal inspiraci, ale líbit se mi to nemusí :)

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 17/05/2010 :  11:35:00  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Konečně pořádně vypadající class skill tree

http://www.sw-tor.cz/shrnuti-novinarske-akce-z-anglie

Asi nejlepší CZ stránka o TOR.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 17/05/2010 11:36:18
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 17/05/2010 :  11:44:36  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Ha! Milostné scény!
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 17/05/2010 :  12:24:18  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster
Otázka dne: jak vybalancovat chlápka s hustorotačákem vs trubka s pistolkou schovaná za bednou?

Jak dlouho má cíl odolávat soustředěné palbě tří rotačáků? To že nějaký padavan občas odrací mečem nějakej ten výstřel s bolteru doufám neznamená schopnout odrazit kadenci rotačáku :)




Logicky by mel byt rozdil v manevrovatelnosti, rychlosti a uhlove rychlosti zamerovani .... prakticky jedina onlineovka kde jsem to videl takhle fungovat je EVE.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 20/05/2010 :  09:31:09  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
Definitly not a WOW clone!

http://www.swtor.com/info/systems/advanced-classes

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 20/05/2010 :  10:07:43  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Ve světě SW jsou počítací stroje (roboti) schopní lovit Jedi, ale nejsou schopni vypočítat nastavení lodě a zbraní lépe než nějakej zrzavej chlupatej opičák z Kashyku, o Hanu Solovi nemluvě?



Nerad bych zabredl do debaty o svete SW. Ale to co pises je naprosto logicke, pokud stroj nema program na vypocet skoku, tak to proste neumi a naopak. A jaksi pomijis ze R2D2 je tzv. astro droid, cili support pro kosmicke lode mimo jine schopnej skok spocitat.

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 20/05/2010 :  11:47:50  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Herbicid


Nerad bych zabredl do debaty o svete SW. Ale to co pises je naprosto logicke, pokud stroj nema program na vypocet skoku, tak to proste neumi a naopak. A jaksi pomijis ze R2D2 je tzv. astro droid, cili support pro kosmicke lode mimo jine schopnej skok spocitat.



Ano, chudáček R2, případně palubní počítač MF, dokáže vypočítat (podle mne něco hooodně složitého) skok prostorem, ale už nedokáže / nechce / nemá program na to, aby odhald trajektorii TIE fighteru a pšouknul mu tam pozdrav z kanónů.

Chápu, že Han Solo, sedící pasivně v křesle (maximálně hlasitě fandící souboji AI vesmírných lodí) si srdce dámy nezíská :| a diváci budou ochuzeni o denní dávku emocí :)

Víc se mi líbí boj ve Startreku / EVE, kde po sobě šijou lodě na větší vzdálenosti a o zaměřování se starají lodní computery.

Toť vše k vesmírnému pufání z mé strany :)
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 20/05/2010 :  12:31:03  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Ano, chudáček R2, případně palubní počítač MF, dokáže vypočítat (podle mne něco hooodně složitého) skok prostorem, ale už nedokáže / nechce / nemá program na to, aby odhald trajektorii TIE fighteru a pšouknul mu tam pozdrav z kanónů.




To mas totez jako v fantasy hrach kde pandulak macha celej den mecem o vaze cca 40kg, pripadne strili z luku nekonecne mnozstvi sipu (v "ralistictejsich hrach" jich neze v batohu jen 10000)...

Holt se na to musite divat jako na HRU ktera je udelana tak, aby byla pokud mozno zabavna - hrat hru systemem zapnu - zmakcnu tlacitko autopilot a lod zacne hledat a nici nepratele zatimco ja delam neco jineho by asi az tak uspesna nebyla....

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/05/2010 :  12:37:47  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus


Holt se na to musite divat jako na HRU ktera je udelana tak, aby byla pokud mozno zabavna - hrat hru systemem zapnu - zmakcnu tlacitko autopilot a lod zacne hledat a nici nepratele zatimco ja delam neco jineho by asi az tak uspesna nebyla....



toje pravda, cloveka by to ochudilo o tu zabavu psat si to makro sam

lastfm
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 20/05/2010 :  16:23:26  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
To je prostě jen různý pohled na boj. Někdo raději zatargetuje cíl a stará se o taktiku (štíty, rušičky, přelejvání energie, výsadky, priority opravování, zásoby beriliových koulí, levlování palubního kuchaře). Někdo raději střílečky, kde je vidět jeho aiming a ping.

Obojí může být zábavné.

Ovšem na jednu stranu mířit ručně a na druhou stranu mít možnost zaměřovat jednotlivé palubní systémy soupeře jejich překlikáváním na klávesnici, místo zaměřováním kurzoru na konkrétní polygony na lodi, mi přijde úsměvné.

Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 20/05/2010 :  16:40:11  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Je mi to fuk jestli bude zamerovat pocitac a ja budu obsluhovat neco jineho, nebo kdyz budu zbesile honit lod kurzorem.Hlavne aby to bylo zabavne a bavilo me to dyl nez prvni 2 mesice euforie.
Kdyz vidim ten strom skil vzpomenu si na wow a je mi zle. No kazdopadne zase je potreba si uvedomit, ze dost veci bylo vymysleni takze proste neco je "okopirovano".Ono wow taky vykradlo seredne hodne her z tohodle pohledu nic unikatniho tam taky neni.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 22/05/2010 :  01:04:56  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

Je mi to fuk jestli bude zamerovat pocitac a ja budu obsluhovat neco jineho, nebo kdyz budu zbesile honit lod kurzorem.Hlavne aby to bylo zabavne a bavilo me to dyl nez prvni 2 mesice euforie.
Kdyz vidim ten strom skil vzpomenu si na wow a je mi zle. No kazdopadne zase je potreba si uvedomit, ze dost veci bylo vymysleni takze proste neco je "okopirovano".Ono wow taky vykradlo seredne hodne her z tohodle pohledu nic unikatniho tam taky neni.



ITEM 1: Zkuste občas ty své "příspěvky" vycpat trochou spisovné češtiny, čte se to pak mnohem lépe a rychleji.

ITEM 2: Vykrádání nápadů, je stejně blbej a smyslupustej termín jako "duševní vlastnictví","intellectual property", nebo co za blbost si vymyslí zítra. Jen proto že se váš softwarovej bůh Mrkfosoft vyhrabal z bláta do mili-yardových zisků neznamená, že stejně blbej scénář tu nebyl tisíckrát předtím, stejně blbě jen s jinými herci.

Pojintou je, že dát na dobrej nápad štempl, s nápisem "MOJE, PRACKY PRYČ", je prostě blbej nápad a to včetně zisku!

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 22/05/2010 01:08:37
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 22/05/2010 :  12:09:07  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
OT: terawatt, kolko ty mas rokov? A ak si uz samostatne zijuci, si len obycajny mukel-zamestnanec, alebo mas nieco vlastne, kde vyrabas/vymyslas/predavas vlastne napady?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 22/05/2010 :  12:21:52  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

OT: terawatt, kolko ty mas rokov? A ak si uz samostatne zijuci, si len obycajny mukel-zamestnanec, alebo mas nieco vlastne, kde vyrabas/vymyslas/predavas vlastne napady?


lol mukel, vis co je mukl prosim te?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 24/05/2010 :  10:07:15  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Ja vzdycky myslel ze mukl je nejakej vezen.
Jinak vicemene nehodlam psat spisovnou cestinou, protoze normalne se tak nemluvi mezi lidma v uvolnene atmosfere.A rozhodne toto forum povazuji spis za diskuzi nez jakykoliv formalni vecirek s pravitkem v zadku, takze sorry necti to kdyz se ti to nelibi.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.

Edited by - Speh on 24/05/2010 10:12:06
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 24/05/2010 :  11:17:40  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

Ja vzdycky myslel ze mukl je nejakej vezen.
Jinak vicemene nehodlam psat spisovnou cestinou, protoze normalne se tak nemluvi mezi lidma v uvolnene atmosfere.A rozhodne toto forum povazuji spis za diskuzi nez jakykoliv formalni vecirek s pravitkem v zadku, takze sorry necti to kdyz se ti to nelibi.



ITEM 1: Slovo "mukl" je srozumitelně definováno třeba v knize: "Na hradě plném bláznů" od Vladimíra Škutiny, kniha psaná spisovnou češťinou, tedy zdaleka ne pro každého

ITEM 2: Jak mám vědět, že se mi nelíbí co čtu, když si to nepřečtu

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/05/2010 :  11:41:16  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
jezis zas se tady nejakej retard ohani spisovnou cestinou a pak napise "Pojintou je"

MMOs failed.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 24/05/2010 :  11:42:21  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by WereHamster

Ano, chudáček R2, případně palubní počítač MF, dokáže vypočítat (podle mne něco hooodně složitého) skok prostorem, ale už nedokáže / nechce / nemá program na to, aby odhald trajektorii TIE fighteru a pšouknul mu tam pozdrav z kanónů.




To mas totez jako v fantasy hrach kde pandulak macha celej den mecem o vaze cca 40kg, pripadne strili z luku nekonecne mnozstvi sipu (v "ralistictejsich hrach" jich neze v batohu jen 10000)...

Holt se na to musite divat jako na HRU ktera je udelana tak, aby byla pokud mozno zabavna - hrat hru systemem zapnu - zmakcnu tlacitko autopilot a lod zacne hledat a nici nepratele zatimco ja delam neco jineho by asi az tak uspesna nebyla....



Presne tak, ve WoWku vlastne firebally neletaji automaticky s naprostou presnosti a dokonale navadene primo na cil a postava nema procentualni sanci na miss. To da rozum, ze, takovy mage prece nema implantovany takticky procesor, ktery drahu fireballu s jistou (pravidlove a equipove danou) davkou nepresnosti automaticky pocita za nej, takze mu nestaci rozhodnout na co bude palit (pokud na to nema skript, ktery to dela za nej) a jen zmacknout buttonek Fire (aneb /cast Fireball).

Rozhodne je naprosto neodiskutovatelne, ze ve vesmirnem simulatoru je nutne v ramci zabavnosti pilotovat joystickem a manevrovat jak dvouplosnik v atmosfere :)
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 24/05/2010 :  18:39:15  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Rahmane, talentovanej, mágovskej fireball, měl cca 95% úspěšnost a to i když se target snažil utéct z range, či schovat za texturu. Těch 5% připadá na ressist.

Jinak správně zvolený target a správné načasování odpalu všech instantek byl v battlegroundech nejdůležitější skill a to nejen mága.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 24/05/2010 18:40:26
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 25/05/2010 :  08:26:44  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Nn ja ctu jenom komiksy a to bez textu, k psane literature jsem se nedostal zatim, ale pracuju na tom.
Mno zase kdyz si vzpomenu na jump to light speed u swg.Kdy jsem si akcne koupil drahej joystick a zjistil, ze s mysi jsem tak o 100% neli vice uspesnejsi, tak jsem nebyl potesen.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 25/05/2010 :  13:16:16  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Rahmane, talentovanej, mágovskej fireball, měl cca 95% úspěšnost a to i když se target snažil utéct z range, či schovat za texturu. Těch 5% připadá na ressist.



Pockej, to jako fakt zadne mumlani zarikavadla, zadne odhadovan smeru a rychlosti pohybu nepritele, zadne zamerovani pekelne zhave ohnive koule tresoucimi se zkrehlymi prsty? To jako fakt ten fireball zahne, kdyz mu protivnik zkousi uhnout? A kde v tom sakra je ta zabava, ja chci hrat maga na joysticku. A chci a chci a chci!


(PS: 'schovat se za texturu', wtf? Textura je rastr pixelu, naucte se kurva vyznamy slov, kdyz uz je pouzivate. Muzes se schovat za sloup, za strom, teoreticky za nejaky geometricky objekt, kdyz to zobecnime s trochou matematickych pojmu, ale za texturu se proste schovat nemuzes, to je jako bys rekl, ze se schovas za matici (a nemyslim tim matku od sroubku).
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 25/05/2010 :  13:36:29  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Ja bych radsi na volantu a plynem a razenim bych ridil rychlost toho fireballu.By bylo uza.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.

Edited by - Speh on 25/05/2010 13:38:28
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 25/05/2010 :  14:25:49  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
Pockej, to jako fakt zadne mumlani zarikavadla, zadne odhadovan smeru a rychlosti pohybu nepritele, zadne zamerovani pekelne zhave ohnive koule tresoucimi se zkrehlymi prsty? To jako fakt ten fireball zahne, kdyz mu protivnik zkousi uhnout? A kde v tom sakra je ta zabava, ja chci hrat maga na joysticku. A chci a chci a chci!

(PS: 'schovat se za texturu', wtf? Textura je rastr pixelu, naucte se kurva vyznamy slov, kdyz uz je pouzivate. Muzes se schovat za sloup, za strom, teoreticky za nejaky geometricky objekt, kdyz to zobecnime s trochou matematickych pojmu, ale za texturu se proste schovat nemuzes, to je jako bys rekl, ze se schovas za matici (a nemyslim tim matku od sroubku).



Tyhle mágovský triky byly spíše na turnaje a duely typu: "usmaž si fury wariora, během 7 sekund". V battlegroundech na to nebyl čas, stačilo znát rozdíl mezi geometrickým objektem a texturou, zpoza které jsi pak warriory griloval v hejnech :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 25/05/2010 14:29:17
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 25/05/2010 :  15:04:27  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
(PS: 'schovat se za texturu', wtf? Textura je rastr pixelu, naucte se kurva vyznamy slov, kdyz uz je pouzivate. Muzes se schovat za sloup, za strom, teoreticky za nejaky geometricky objekt, kdyz to zobecnime s trochou matematickych pojmu, ale za texturu se proste schovat nemuzes, to je jako bys rekl, ze se schovas za matici (a nemyslim tim matku od sroubku).


No a neni to obecne uznavane souslovi ci uslovi pouzivane i v "odbornych kruzich" jako jsou media zabyvajici se hrami?:)

Jako "Propadl skrze texturu", "videl skrze texturu", "kolize textur".:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 25/05/2010 :  18:23:35  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno


No a neni to obecne uznavane souslovi ci uslovi pouzivane i v "odbornych kruzich" jako jsou media zabyvajici se hrami?:)

Jako "Propadl skrze texturu", "videl skrze texturu", "kolize textur".:)



Je to tak maximalne vseobecne pouzitelny indikator, ktery rika: "Mluvi ignorant, ktery naprosto netusi, co vlastne rika."

Kazdopadne dost bylo osvety a offtopicu.
Go to Top of Page
Page: of 37 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,62 seconds. on eygor Snitz Forums 2000