Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars: The Old Republic
 Star Wars: The Old Republic - General
 General
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 37

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 16/12/2011 :  18:27:48  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
Mirek už je tam taky,konečně vím na jaký server doopravdy jít,,image je na nic zkus Legions of Lettow.

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 16/12/2011 :  19:25:55  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Tak uz od 2 lidi mam "super" zkusenost.
Fronta 800 lidi. 2 hodiny v ni. pak timeout/vytuh a nova do frony - tentokrat s 1100 lidma.
Nevim nevim jak dlouho tohle bude k vydrzeni....

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 16/12/2011 :  20:12:03  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Server LoL momentálně fronta 1208 doba 1h 20min paráda

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 16/12/2011 :  20:15:16  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Fronta jak na banány. Nu což, časem to opadne. Právě vybírám kterej místo toho zatím..
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 16/12/2011 :  20:45:52  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Vypada to na bug - a ma to neco spolecneho s dlouhou frontou - hodne lidi ma skusenst s tim ze tvrdne ve fronte 2hod a pak jim to spadne s errorem 9000: http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=36451

Pricemz na jinem miste o tom erroru pisou: http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=13083

Je nutno rict ze ten samy clovek se pred tim bez fronty/s kratkou frontou bez problemu prihlasil.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 16/12/2011 :  23:41:44  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Tak konecne pochopili ze kdyz uz kapitalismus, tak full. Ono uz placeni za early access neco naznacilo.
Od zitrka pujde zakoupit mesicni prednost pro login. Za babku 19.99 ecek.

edit: akorat kdyz si to koupi vsichni...

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 16/12/2011 23:42:36
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 17/12/2011 :  00:01:02  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Tak konecne pochopili ze kdyz uz kapitalismus, tak full. Ono uz placeni za early access neco naznacilo.
Od zitrka pujde zakoupit mesicni prednost pro login. Za babku 19.99 ecek.

edit: akorat kdyz si to koupi vsichni...

Kozy . Kde jsi to četl?
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 17/12/2011 :  00:16:37  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
We are aware of long queue times on some select EU English PvP servers. If you are attempting to enter an EU English PvP server and are encountering a 2+ hour queue, we strongly encourage you to select a different EU English PvP server. Many of these servers do not have long queue times, and you’ll be able to get in-game much faster. We expect populations across all of these servers to remain very healthy, so please do not hesitate to select a server that has a shorter queue time to begin enjoying the game faster!

O problému vědí. Doporučují hrát jinde .
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 17/12/2011 :  02:25:44  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Demawend

Tak konecne pochopili ze kdyz uz kapitalismus, tak full. Ono uz placeni za early access neco naznacilo.
Od zitrka pujde zakoupit mesicni prednost pro login. Za babku 19.99 ecek.

edit: akorat kdyz si to koupi vsichni...

Kozy . Kde jsi to četl?



No to jsem vymyslel jak jsem cekal 3 hodiny ve fronte. Kdyz uz si ted budes moct zaplatit abys nemusel cekat ve fronte na doktora, tak proc ne tady


Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 17/12/2011 03:16:31
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 17/12/2011 :  09:20:30  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jak jsou ty body, jak dostáváš za rozhodování. Nemáte někdo odkaz na to k čemu je to dobré? Kdybych se někde uklik jestli mě to má nebo nemá mrzet :o)

Edit: ještě dotaz. Laguje vám LoL? Hral jsem před tím na jiném serveru kde není čekačka a přišlo mi to plynulejší.

Edited by - Azkaban on 17/12/2011 09:37:47
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 17/12/2011 :  09:54:49  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem to zakrikl - dneska je general chat v noob zonach za republiku vzacnou kombinaci demence v CZ a turectine... (turectina ma vyhodu ze nerozumim obsahu)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 17/12/2011 :  10:30:25  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Tak jsem to zakrikl - dneska je general chat v noob zonach za republiku vzacnou kombinaci demence v CZ a turectine... (turectina ma vyhodu ze nerozumim obsahu)

Nj, deti nejsou ve skole

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 17/12/2011 :  11:20:10  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
LoL - 225 lidi fronta v 11 dopoledne
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 17/12/2011 :  12:12:04  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
jen ze zvedavosti to dnes zkousim:
11:30 - 325
12:11 - 622

no to je vazne LOL :)

Edited by - Warlord on 17/12/2011 12:14:23
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 17/12/2011 :  13:11:02  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No mě logne kámoš. Snad to pude. Pustí si druhé okno a tam měl logne a až dojde čekačka tak mě logne do hry a já se lognu u svého a jestli je to vošetřené jalo WHO tak by mě to teoreticky mohlo lognout bez čekačky.

Takže si ted v klídečku pracuji a užvím si víkendu v práci:o)

Edited by - Azkaban on 17/12/2011 13:12:42
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 17/12/2011 :  16:07:43  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
16,05 po crashi clienta: 1615 lidiček :)


Noe

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 17/12/2011 :  16:08:38  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

jestli je to vošetřené jalo WHO tak by mě to teoreticky mohlo lognout bez čekačky.
Nechci te sklamat, ale neni to osetreno nijak.

LoL - 16:00 fronta 1500 lidi
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 17/12/2011 :  16:33:53  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Na tyhle fronty já nemám. Zapnu to zítra ráno, snad to půjde :)

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 17/12/2011 16:34:10
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 17/12/2011 :  16:47:38  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Azkaban

jestli je to vošetřené jalo WHO tak by mě to teoreticky mohlo lognout bez čekačky.
Nechci te sklamat, ale neni to osetreno nijak.

LoL - 16:00 fronta 1500 lidi



Takže když hraju a dostanu DCčko tak hurá do fronty?
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 17/12/2011 :  16:56:58  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Azkaban

jestli je to vošetřené jalo WHO tak by mě to teoreticky mohlo lognout bez čekačky.
Nechci te sklamat, ale neni to osetreno nijak.

LoL - 16:00 fronta 1500 lidi



Takže když hraju a dostanu DCčko tak hurá do fronty?



Ano. Člověk by řekl že tam dají nějaký recconect time, třeba blbý 3 minuty, kdy ti daj šanci vrátit se na server bez fronty ( a nepustí tam zatím za tebe někoho jinýho ) ale ne..

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 17/12/2011 :  17:32:16  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior
Ano. Člověk by řekl že tam dají nějaký recconect time, třeba blbý 3 minuty, kdy ti daj šanci vrátit se na server bez fronty ( a nepustí tam zatím za tebe někoho jinýho ) ale ne..



Njn je to děs, není den aby mě to nespadlo :(
Na druhou stranu dát tam 3 minuty na návrat tak jsou fronty né cca 2 hodiny, ale 5+ hodin.


Noe

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 17/12/2011 :  19:57:56  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
A to ještě nevíte co mě čeká pokaždé když si vystojím queue, hra mi do pár minut spadne na plochu bez jakékoliv chybové hlášky. A jelikož mám čistou instalaci woken 7 64bit, bez antiviru a dalších sraček, tak bohužel netuším co udělat, aby to jelo stabilně.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 17/12/2011 :  20:03:59  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Sorry zase za OT, ale fakt přemýšlím, že to zkusím. Jsou servery bez čekačky?

-
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 17/12/2011 :  20:09:36  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

Sorry zase za OT, ale fakt přemýšlím, že to zkusím. Jsou servery bez čekačky?
Jasně.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 17/12/2011 :  21:45:11  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

A to ještě nevíte co mě čeká pokaždé když si vystojím queue, hra mi do pár minut spadne na plochu bez jakékoliv chybové hlášky. A jelikož mám čistou instalaci woken 7 64bit, bez antiviru a dalších sraček, tak bohužel netuším co udělat, aby to jelo stabilně.



Ja jsem taky dělal čistou instalaci W7 64bit a zatím mi to spadlo jen jednou když jsem se vracel na speederu do města, relognul jsem a hned jsem byl zpět bez fronty. Tak nevím, co ovladače a tak?
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 17/12/2011 :  22:53:26  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Zkoušel jsi hru ve wokně a fullscreen? Vím, že se mi jednou hra nevrátila, když jsem alt tabnul do woken. Od té doby napohodu.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 18/12/2011 :  00:04:22  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

A to ještě nevíte co mě čeká pokaždé když si vystojím queue, hra mi do pár minut spadne na plochu bez jakékoliv chybové hlášky. A jelikož mám čistou instalaci woken 7 64bit, bez antiviru a dalších sraček, tak bohužel netuším co udělat, aby to jelo stabilně.



zkus alt+tab jestli není náhodou jen shozená ale aktivní ... jinak mě to bohužel dělalo také a nepřišel jsem čím to je, jediné co pomohlo je půl roku stará záloha kompu acronisem a nesmím udělat žádný update ani ovladačů ani windowsu jinak když upúdatnu tak mě to dělá to samý co tobě :(


Noe

Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 18/12/2011 :  02:06:40  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Když jsem měl hru ve FULL tak se mi to při ALT+TAB někdy vrátilo někdy ne. Teď hraju v okně a vše v pořádku.

Dnes jsem to měl zaplé asi 8 hodin a žádný pád hry, vše běželo perfektně.

Jen ty čekací doby, od 16h-17:30.

Hra mě baví, story line postavy je udělaná perfektně. PVP ujde.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/12/2011 :  08:44:02  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ohledne koud pro digital download, prisel mi vcera do mailu

ohledne front - tak uz je mame i na rp serveru, tech 15 minut vcera bylo zdrcujici, ale uz tu nekdo rikal do tydne ten server bude poloprazdnej takze nam nezbyva nez vam zavidet

vcera to nekomu od nas spadlo a pustilo ho to skrz frontu ... zrejme jak jednou projdes uspesne do konce fronty tak to pocita s nejakou sessnou coz pokud to nebyla nejaka nahoda tak by bylo fajn

lastfm

Edited by - Rashaverak on 18/12/2011 08:46:31
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 18/12/2011 :  09:51:51  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
LoL je dnes o 9:45 jediny server s Heavy. Ostatne su Light alebo Standard.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 18/12/2011 :  10:40:10  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by PRIBOO

[quote]Originally posted by Azkaban

jestli je to vošetřené jalo WHO tak by mě to teoreticky mohlo lognout bez čekačky.
Nechci te sklamat, ale neni to osetreno nijak.

LoL - 16:00 fronta 1500 lidi



Takže když hraju a dostanu DCčko tak hurá do fronty?



vcera to spadlo 2x ,po relog bez fronty,

tak sem potom zkousel po jake dobe to jde bez fronty a vysledek je cca MAX 30-60 sec u mne


server L o L


co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 18/12/2011 10:42:55
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 18/12/2011 :  12:09:42  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
hraju v okne a nidy mi to nespadlo, kdyz jsem hral fullscreen, mel jsem jakesi lagy na prepinani.. kliknul jsme na ikonu v liste a nez se to preplo do hry, trvalo to treba i 2-3 minuty... podobne divne zadrhely mi to dela na obrazovce vyberu serveru, jinak OK

konfigurace PC: i7-2600K, 16GB RAM, intel Z68X, intel SSD510, VGA GF 460 1GB, Win7 64b ultimate
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 18/12/2011 :  15:31:41  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Zatial mi to tiez nepadlo. Hram v okne. LoL.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Lucas
New Member

117 Posts

Posted - 18/12/2011 :  17:14:36  Show Profile  Send Lucas an ICQ Message Send Lucas a Private Message  Reply with Quote
Jsem zvedav jak to poresi po release.

Ty cekaci doby jsou tragedie a nejvic nasiraci vec na celem SWTORu. Pokud tu hru zabije neco hned v zacatku tak to budou prave fronty.
Nikdo nebude platit za to aby 2 hodiny nekde cekal na login (kdyz mu to behem cekani nepadne) at je ta hra sebelepsi.


Sludig - Dwarf - Guardian (LOTRO)
Dageorn - Man - captain(LOTRO)
czlucas - WWII online, Czechoslovak PanzerBrigade
Lucas -kdysi davno UO Maniak

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 18/12/2011 :  17:15:02  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

hraju v okne a nidy mi to nespadlo, kdyz jsem hral fullscreen, mel jsem jakesi lagy na prepinani.. kliknul jsme na ikonu v liste a nez se to preplo do hry, trvalo to treba i 2-3 minuty... podobne divne zadrhely mi to dela na obrazovce vyberu serveru, jinak OK

konfigurace PC: i7-2600K, 16GB RAM, intel Z68X, intel SSD510, VGA GF 460 1GB, Win7 64b ultimate



Máš české WIN? Krom windows (mám 7HP CZ) mám velmi podobou konfiguraci a mám pořád problémy, hry crashuje a nejde ani kloudně optachovat.


Noe

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/12/2011 :  18:44:31  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

ohledne koud pro digital download, prisel mi vcera do mailu

ohledne front - tak uz je mame i na rp serveru, tech 15 minut vcera bylo zdrcujici, ale uz tu nekdo rikal do tydne ten server bude poloprazdnej takze nam nezbyva nez vam zavidet

vcera to nekomu od nas spadlo a pustilo ho to skrz frontu ... zrejme jak jednou projdes uspesne do konce fronty tak to pocita s nejakou sessnou coz pokud to nebyla nejaka nahoda tak by bylo fajn



Taky hraju na RP PvP serveru. Za jakou hrajes stranu ? Je na tom serveru nejaka ceska guilda ?
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 18/12/2011 :  20:17:21  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Vsak s WHO to bylo to samy a pak se forum hemzilo uz jen OMG MERGE THEM SERVERS! Lepsi je vystat si ty dlouhy fronty s vedomim, ze si za 2 mesice dobre zahraju, nez skoncit na ghostownu a domahat se presunu nalevelovanych charu jinam. Ta hra je az moc podobna wow, takze exodus urcite prijde.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 18/12/2011 20:17:40
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 18/12/2011 :  21:32:04  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Vsak s WHO to bylo to samy a pak se forum hemzilo uz jen OMG MERGE THEM SERVERS! Lepsi je vystat si ty dlouhy fronty s vedomim, ze si za 2 mesice dobre zahraju, nez skoncit na ghostownu a domahat se presunu nalevelovanych charu jinam. Ta hra je az moc podobna wow, takze exodus urcite prijde.



tak to je ale hlavně problém špatnýho řešení, hry podobnýho typu není potřeba uměle rozdělat na "servery" a na ty pak umisťovat jednotlivý postavy

hráč jako takovej stejně nemá žádnej trvalej vliv na svět kolem sebe, takže je absolutně jedno kam zrovna ten kterej den půjde hrát, stejně je to jen jedna velká kupa instancí
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 18/12/2011 :  21:34:06  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
netuší někdo kde je problém?
Po vystání fronty a snaze nalogovat na mou hlavní postavu to hodí tento error: http://2i.cz/5d227a5083
Když, založím novou postavu na serveru kde není fronta není žádný problém. Už se mi to dnes stalo 2x :(


Noe


Edited by - Noe on 18/12/2011 21:36:02
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 18/12/2011 :  21:46:22  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

netuší někdo kde je problém?
Po vystání fronty a snaze nalogovat na mou hlavní postavu to hodí tento error: http://2i.cz/5d227a5083
Když, založím novou postavu na serveru kde není fronta není žádný problém. Už se mi to dnes stalo 2x :(



budes mit problem nacist na svym disku soubor kde mas postavu odstavenou

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 18/12/2011 :  22:08:48  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
budes mit problem nacist na svym disku soubor kde mas postavu odstavenou


napadá tě nějaké řešení?


Noe

Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 18/12/2011 :  22:55:23  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lucas

Jsem zvedav jak to poresi po release.

Ty cekaci doby jsou tragedie a nejvic nasiraci vec na celem SWTORu. Pokud tu hru zabije neco hned v zacatku tak to budou prave fronty.
Nikdo nebude platit za to aby 2 hodiny nekde cekal na login (kdyz mu to behem cekani nepadne) at je ta hra sebelepsi.

Tak ja v darkfallu cekal ve fronte cca mesic asi tak 6 hodin kazdej den. Sem tam me do fronty prihlasila pritelkyne nekdy kolem obed abych mohl lognout kdyz sem dosel do prace a vubec me to neodradilo. Kdyz za to ta hra stoji tak ji tohle urcite neslozi. Tohle ale nejspis nebude pripad SWTOR tj fakt.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 18/12/2011 22:56:15
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 18/12/2011 :  22:56:28  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Pertha
budes mit problem nacist na svym disku soubor kde mas postavu odstavenou


napadá tě nějaké řešení?


rekni nekomu login at te v dobe kdy nejsou fronty logne a odejde nekam jinam

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 18/12/2011 :  23:39:26  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
Nevim no, pokud ma nekdo doma zaplej komp jako ja, tak neni problem si pustit vzdalenku a jednoduse se hodit do fronty prakticky kdykoliv po prichodu do prace :)

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 19/12/2011 :  01:41:25  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lucas

Jsem zvedav jak to poresi po release.

Ty cekaci doby jsou tragedie a nejvic nasiraci vec na celem SWTORu. Pokud tu hru zabije neco hned v zacatku tak to budou prave fronty.
Nikdo nebude platit za to aby 2 hodiny nekde cekal na login (kdyz mu to behem cekani nepadne) at je ta hra sebelepsi.



historie tvoje slova potvrzuje, někdy na začátku roku 2005 jsem se zúčastnil releasu jedný hry, podobná situace jako tady, brutální fronty, člověk se musel nalogovat do hry než šel do práce a zarazit šroubovák do klávesnice, aby si večer vůbec zahrál

ta hra se jmenovala World of Warcraft, jak neslavně to dopadlo asi všichni víme ...
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 19/12/2011 :  03:04:05  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac
historie tvoje slova potvrzuje, někdy na začátku roku 2005 jsem se zúčastnil releasu jedný hry, podobná situace jako tady, brutální fronty, člověk se musel nalogovat do hry než šel do práce a zarazit šroubovák do klávesnice, aby si večer vůbec zahrál

ta hra se jmenovala World of Warcraft, jak neslavně to dopadlo asi všichni víme ...


myslíš ten nejůspěšnější projekt v historii zábavního průmyslu, který platilo a stále platí měsíčně několik millionů lidiček?

Obávám, se že ty fronty a to jak se o nich bude neskutečně psát může nakonec ve finále být velmi dobrý marketing s obráceným účinkem, ane kdo by si nechal ujít hru na kterou se čeká hodiny ve frontě :)


2Pertha: dík moc za radu


Noe


Edited by - Noe on 19/12/2011 03:04:46
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 19/12/2011 :  03:20:34  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
rekni nekomu login at te v dobe kdy nejsou fronty logne a odejde nekam jinam



tak bohužel nefunguje ani po několika zkušebních přesunutí na druhou půlku města ani do jiného města a ani do Warzony nepomohlo a error se stále opakuje :(
Na tom druhém kompu se dá lognout v pohodě.



Noe

Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 19/12/2011 :  09:43:01  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
Nejsem ted na domacim PC, ale nema SWTOR moznost opravy instalace? Mozna by to pomohlo.

EvE
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 19/12/2011 :  09:53:32  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

quote:
Originally posted by Lucas

Jsem zvedav jak to poresi po release.

Ty cekaci doby jsou tragedie a nejvic nasiraci vec na celem SWTORu. Pokud tu hru zabije neco hned v zacatku tak to budou prave fronty.
Nikdo nebude platit za to aby 2 hodiny nekde cekal na login (kdyz mu to behem cekani nepadne) at je ta hra sebelepsi.

Tak ja v darkfallu cekal ve fronte cca mesic asi tak 6 hodin kazdej den. Sem tam me do fronty prihlasila pritelkyne nekdy kolem obed abych mohl lognout kdyz sem dosel do prace a vubec me to neodradilo. Kdyz za to ta hra stoji tak ji tohle urcite neslozi. Tohle ale nejspis nebude pripad SWTOR tj fakt.


no to je pravda, ale fronty strasne otravuju zivot, aby som taktizoval podla toho, ako zijem svoj RL ... jebnute, a to si len chcem zahrat po veceroch na par hodin, co vobec nejde, pretoze o 17:00 je tam fronta 1300, co je vyse 2 hodin (ten ukazovatel tam pri stave servera je totalne spatny, pise mi, ze cakacka menej ako hodinu a cakam vyse dvoch) a to ma totalne serie.

skusal som autorun do steny, ale nefungovalo, po 5 minutach AFK a po dalsich 10 minutach logoff do character selection screenu. po 15 minutach ides offline aj zo servera. kamos z gildy mi ale vravel, ze to spravil na svojej lodi a bol prec 2 hodiny a stale bol lognuty ... takze neviem

MMO traveller
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 19/12/2011 :  09:54:32  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GORTHAUR

Nejsem ted na domacim PC, ale nema SWTOR moznost opravy instalace? Mozna by to pomohlo.


jasne ze ma, v launcheri su option a tam to je, klasicky file check

MMO traveller
Go to Top of Page
Page: of 37 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,61 seconds. on eygor Snitz Forums 2000