Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars: The Old Republic
 Star Wars: The Old Republic - General
 General
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 37

Widowmaker
Starting Member

11 Posts

Posted - 15/07/2010 :  22:26:48  Show Profile  Visit Widowmaker's Homepage  Send Widowmaker an ICQ Message Send Widowmaker a Private Message  Reply with Quote
Heavy PvE v GW2? Myslím, že se nebudeš muset dotknout ani jednoho moba, jestli tam bude stejný systém jako v GW1.

Osobně jsem hrál asi měsíc jenom PvP, než jsem založil PvE postavu. Když alespoň trochu víš co děláš, tak bodíky na otevření skillů postupně získáš a nejlepší PvP vybavení vytvoříš na PvP postavě pár kliknutími.

To, že dotáhneš vyšperkovanou PvE postavu do PvP ti přinese leda tak to, že vypadáš trošku jinak, než hráč co si založil čistě PvP postavu za pár minut.

Moje česká fanstránka o Star Wars: The Old Republic, neboli SWTOR
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 15/07/2010 :  22:54:35  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
O to nejde. Ja narazim na absenci pvp formatu jinych nez gvg. Zadny HA ani TA.. ani HB. Proste jen gvg. Imo zachovaj system rewardu z gvg, takze i my pvp postavy budou snad vypadat nak k svetu.
Ale to je asi na jinej topic.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Widowmaker
Starting Member

11 Posts

Posted - 16/07/2010 :  07:55:00  Show Profile  Visit Widowmaker's Homepage  Send Widowmaker an ICQ Message Send Widowmaker a Private Message  Reply with Quote
Tomu nevěřím, že by bylo jenom GvG. Jiný arény musí taky nechat/přidat, pokaždé neseženeš 8 přátel aby jste šli GvG, to musí moc dobře vědět. Minimálně Random Arenu musí nechat, ta parádně vyplňovala čas, když člověk čekal na přátele, právě v ní jsem si odemkl nejvíc skillů, zkoušel buildy a učil se ty nepřátelské.

Osobně mi ale asi více sedí styl PvP ve SWTOR, celá planeta jako Válečná Zóna, jen doufám, že na všech planetách bude nějaký open PvP systém, jako například možnost napadnout hráče, jejiž level není nižší nebo vyšší o 10% - 20%.

Moje česká fanstránka o Star Wars: The Old Republic, neboli SWTOR
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 16/07/2010 :  08:00:37  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Widowmaker

Podle Bioware není moc heroické, když několik hráčů útočí na jednoho moba, chtějí to udělat tak aby hrdina čelil mnohonásobné přesile.



prijde mi zajimavejsi kosit jednoho moba ktery ma urcite ability, umi je pouzivat a celkove ma ai na nejake rozumne vysi, nez kosit stovky no named mobu kteri pribehnout delaji jednu vec porad dokola. nejak mi unika kde je ta heroicnost

lastfm
Go to Top of Page

Widowmaker
Starting Member

11 Posts

Posted - 16/07/2010 :  08:18:19  Show Profile  Visit Widowmaker's Homepage  Send Widowmaker an ICQ Message Send Widowmaker a Private Message  Reply with Quote
No, pokud si četl něco o AI ve SWTORu, tak všichni mobové používají ability, kolikrát spolu i spolupracují. Stane se ti, že pokud nějakou skupinku kosíš rychle, tak jeden člen třeba zkusí odběhnout pro posily. Humanoidi navíc aktivně používají systém krytí a zaujímají pozice, kde nad tebou získají palebnou výhodu, narozdíl od stvůr jako je například rancor, kterého se jen tak nezbavíš. Mobové údajně i skáčou aby překonali překážky.

Moje česká fanstránka o Star Wars: The Old Republic, neboli SWTOR
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 16/07/2010 :  10:01:01  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
v marketingovych zvastech to ma skoro kazda hra, ale implementovano je to v nejake zazivne podobe velmi zridka

lastfm
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 16/07/2010 :  11:32:39  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
mam strach, aby tato uzasna ultra-mega-hyper-brutal-giga-total AI neovladla celu nasu maticku planetu, ked to spustia onlajn.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 16/07/2010 :  12:06:24  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

mam strach, aby tato uzasna ultra-mega-hyper-brutal-giga-total AI neovladla celu nasu maticku planetu, ked to spustia onlajn.

ja sem se taky trochu zarazil kdyz sem si precet ten komentar :)

V conanovi slibovali ze budou NPC stavet mesta,pamatujete nekdo ?:)
Cosi budem nalhavat,budou to mobi a budou tam proto aby jim hraci poradne rozmlatili drzku a lootli z nich itemy :) AI takova ze vyklepne 90% prumernych hracu uz byla v Quake 3 ,coz je leta pane 1999 - 11 let zpatky
kdyby kazdyho novopecenyho 14letyho Jedi s cool sviticim mecem vyownilo prvni NPC prasatko v tutorialu,asi by se to moc neprodavalo :)

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Widowmaker
Starting Member

11 Posts

Posted - 16/07/2010 :  14:40:48  Show Profile  Visit Widowmaker's Homepage  Send Widowmaker an ICQ Message Send Widowmaker a Private Message  Reply with Quote
Pro lidi vládnoucí angličtinou
http://darthhater.com/2010/07/08/e3-hands-on-impressions/page/2
reportáž od lidí, co si SWTOR zkusili zahrát na E3. Pokud je to co píšou pravda, tak si myslím, že za ten rok co ještě mají na vývoj tu AI můžou vypilovat do takové podoby, jakou slíbili.

Moje česká fanstránka o Star Wars: The Old Republic, neboli SWTOR
Go to Top of Page

Vardant
Starting Member

23 Posts

Posted - 16/07/2010 :  15:54:45  Show Profile Send Vardant a Private Message  Reply with Quote
To zní překvapivě až moc dobře, ale stejně do toho bez bety nebo trialu nejspíš nepůjdu.
Go to Top of Page

Widowmaker
Starting Member

11 Posts

Posted - 16/07/2010 :  21:45:13  Show Profile  Visit Widowmaker's Homepage  Send Widowmaker an ICQ Message Send Widowmaker a Private Message  Reply with Quote
Dnes vyšlo nové video o hudbě ve Star Wars: The Old Republic, ale nachází se v něm i nové gameplay záběry, které dle mně vypadají zase o něco lépe než v předchozých videích.

Naleznete ho na oficiálních stránkách, nebo zde s českými titulky na mém webu o SWTOR.

Moje česká fanstránka o Star Wars: The Old Republic, neboli SWTOR
Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 16/07/2010 :  23:12:30  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Widowmaker

Tomu nevěřím, že by bylo jenom GvG. Jiný arény musí taky nechat/přidat, pokaždé neseženeš 8 přátel aby jste šli GvG, to musí moc dobře vědět. Minimálně Random Arenu musí nechat, ta parádně vyplňovala čas, když člověk čekal na přátele, právě v ní jsem si odemkl nejvíc skillů, zkoušel buildy a učil se ty nepřátelské.



jenže GvG v GW2 nebude 8vs8, ale 5vs5, což dle mýho nasvědčuje, že areny nebudou

sry za OT

waiting for GW2
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 16/07/2010 :  23:22:55  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
To, ze bude jen gvg a hra bude pve heavy, se vi uz neco pres rok. Je to kvuli tomu, ze puvodne vybornou pvp hru zamorili farmari, kterym se postupem casu prizpusobilo uplne vse, a tak lidi v Arenanet rekli fuck that shit, dvojka bude pro farmare. Kdo sleduje gwguru, tak tam je ta frustrace pvpckaru hodne slyset... resp. byla. Miliarda skillu z nevybalancovanych datadisku a izzyho demence sehraly urcite taky svou roli. A to jsem to snasel fakt dlouho (glad8, hero11 a champ3).

SWTOR snad ani pvp hra bejt nema ne?

MMOs failed.

Edited by - Jace on 16/07/2010 23:27:19
Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 17/07/2010 :  00:37:27  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
tak ještě jeden OT for Jace:

jenže ti farmáři (nebo kdokoliv, to je fuk, jak je označuješ) nezničili v GW jen PvP, oni zničili i PvE, viz herové v NF a masivní nástup PVE-skillů od EotN, aby prostě nakonec každá classa mohla nabuildovat na farmení čehokoliv a aby i banda lemplů lehce prošla elitní pve insty, ale to je fuk...

nicméně, PvP v GW2 bych neodepisoval, rozhodně si nemyslím, že to bude "chudý příbuzný" PvE, já třeba (proti názoru mnoha) považuju za skvělý nápad absenci pure-heal classy, což (pokud se podaří vybalancovat) dle mého odstraní typické PvP boje stylu hrrr na healera, navíc je přislíbena velká variabilita v rámci jedné classy (viz ele a jeho možné úlohy od pure dmg po pure support), prostě čekám něco naprosto nového a inovativního (jj jsem naivka :P), myslím, že se to nesmí porovnávat s GW1, ale čekat, co nám kucííí ušatý z Anetu připraví

waiting for GW2
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 17/07/2010 :  10:23:47  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
BioWare: nemá smysl snažit se o špičkové hry
http://bonusweb.idnes.cz/magazin/bioware-nema-smysl-snazit-se-o-spickove-hry-fe1-/clanek.A100715_150143_bw-magazin_vdp.idn
Tak doufám, že nemluví o SWoTORu :-)
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 17/07/2010 :  11:34:10  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Si pripadam, jako kdybych cetl ekonomickyho "experta" zmr. Kalouska.

MMOs failed.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 17/07/2010 :  11:50:30  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Kdo ví, co vlastně řekl v originále.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 18/07/2010 :  10:35:53  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Kdo ví, co vlastně řekl v originále.



Rozhodne by to chtelo plnou verzi a v anglictine.

Kazdopadne mam pocit, ze se to toci hlavne kolem rozpoctu na projekt, protoze hra klidne muze byt kvalitni (spickova) i s vyrazne nizsim rozpoctem (nastesti to ve vyvojarskem prumyslu stale plati, byt uz se to taky pomalu vytraci).

Co se tyce vysokorozpoctovych projektu, tak s autorem rozhodne souhlasim. Vysoky rozpocet znamena nutnost perfektne zvladnout proces rizeni projektu, protoze se vyvoje bude ucastnit velke mnozstvi vyvojaru, a tudiz uz nelze stavet na genialite (a pracovitosti) jednotlivcu, ale naopak je potreba, aby ti genialni jedinci jeste byli schopni vest tymy. Krome toho je pak vetsi tlak ze strany publishera (tedy toho, kdo cely vyvoj plati, pokud si to tym nefinancuje sam), coz je sice na jednu stranu dobre, na druhou stranu ale moc nehrozi pripadne rozsireni delky vyvoje, protoze uz by se to taky nemuselo zaplatit.

Edited by - Rahman on 18/07/2010 11:43:36
Go to Top of Page

Widowmaker
Starting Member

11 Posts

Posted - 24/07/2010 :  10:35:34  Show Profile  Visit Widowmaker's Homepage  Send Widowmaker an ICQ Message Send Widowmaker a Private Message  Reply with Quote
Tak Bioware oznámili, že ve hře budou přítomny vesmírné souboje. To bude určitě nářez, doufám, že to bude jako ve Freelancerovi. Moc informací se zatím neví, tu trošku co o tom na letošním Comic-Conu vypustili najdete na oficiálním fóru, nebo kompletně přeloženou v mých novinkách.

Moje česká fanstránka o Star Wars: The Old Republic, neboli SWTOR
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 08/08/2010 :  20:26:59  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Rumor: The Old Republic space combat on rails?
http://www.massively.com/2010/08/08/rumor-the-old-republic-space-combat-on-rails/

Ble.
Go to Top of Page

Widowmaker
Starting Member

11 Posts

Posted - 10/08/2010 :  08:22:10  Show Profile  Visit Widowmaker's Homepage  Send Widowmaker an ICQ Message Send Widowmaker a Private Message  Reply with Quote
No na webu mám informace z obou časopisů, které byly pověřeny o tom napsat. Jak z německého PC Action, tak z většího časopisu PC Gamer, který mimochodem najdeš oscanovaný na mém fóru.

Pro mně jsou zatím známe informace zklamáním, ale uvidím co se ještě dozvíme. Zklamalo mě hlavně to, že to nebude otevřený, nebo polootevřený vesmír, ale striktně nalajnovaná akce.

Z pohledu PvPera jsem zase doufal v bitvy jako v Battlefront 2, kde měl každý svou hlavní loď, ze které mohl vylétávat ve stíhačích a bombardérech, mohl v ní obsluhovat věže a mohl i nalodit nepřátelskou loď, a vyřídit to, místo ve stíhači, pěkně ručně. Absence vesmírného PvP při vydání mě opravdu nepotěšila (i když se toho téměř na 100% dočkáme v některém datadisku, nebo updatu).

A je tu i šance, že to změní ještě před vydáním, jelikož se jim na fóru strhla pěkná válka. :D

V této fázi vývoje hry, je to pouze taková mini-hra, stejně jako byli například pazak, nebo swoop race.

Moje česká fanstránka o Star Wars: The Old Republic, neboli SWTOR
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 17/08/2010 :  16:53:47  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
PRVNI VIDEO ZE SPACE COMBATU
ttp://www.swtor.com/media/trailers/space-combat


prave uverejnene

fail je, ze na EA konferenci Gamescom uvedou SWTOR a lidem reknou.. jdete na web, mate tam nvoe video z litani ve vesmiru..
misto aby jim to tam pustili... mega fail ne?

EA konference:
http://live-event.ea.com/gamescom/live/


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 17/08/2010 :  19:44:02  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
jj, bude to ještě větší fail než Warhammer online
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 17/08/2010 :  23:37:03  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Kdyby radsi Lucasarts udelali remake staryho dobryho Tie fightera. Tohle vypada jako CS arena ve vesmiru, ale aspon to vypada celkem slusne. Cekal jsem, ze to tam bude, jen aby se nereklo.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 18/08/2010 :  10:05:13  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Widowmaker

A je tu i šance, že to změní ještě před vydáním, jelikož se jim na fóru strhla pěkná válka.


Jistě... a kazdy hrac bude mat zadarmo dve thajske masaze v Thajsku, podla vlastneho vyberu, ako ospravedlnenie za taky preslap.

Ta hra vyjde aj na PlayStation3 a XBox360, ne?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 18/08/2010 10:07:53
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/08/2010 :  11:11:24  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Lucas Arts uz nikdy nic neudelaji. Pred rokem (cca) propustili celej team programatoru a ted uz jen prodavaji licence na SW hry ostatnim.

ono to vypada arkadove protoze tam skoro nic neukazali a navic desne odzoomovano..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/08/2010 :  09:45:46  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
LucasArts maji noveho reditele, ktery stopnul do budoucna licencovani SW universa tretim stranam. Rozpracovene projekty se dodelaji a dalsi uz budou v rezii LA. Aktualne to odneslo treba Force Unsleashed III a dalsi Lego SW hry.
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 29/08/2010 :  18:43:08  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
Tesim se na to jak maly dite :-) . Jen doufam, ze to bude aspon takovy, jak kdyz sem se poprve logl do SWG ...

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT

Edited by - Pavel1269 on 29/08/2010 18:44:25
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 29/08/2010 :  19:31:30  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Snad tam těch bugů bude míň
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 29/08/2010 :  21:07:52  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
I to bych prekousl, aspon sem sem tam prohodil slovo s otravenym GM, ktery musel premistovat NPC, co jsem potreboval a byly "v" necem (strom/dum (zed)/ ...) :-P

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT

Edited by - Pavel1269 on 29/08/2010 21:08:06
Go to Top of Page

Widowmaker
Starting Member

11 Posts

Posted - 05/09/2010 :  07:57:18  Show Profile  Visit Widowmaker's Homepage  Send Widowmaker an ICQ Message Send Widowmaker a Private Message  Reply with Quote
Vypustili nové video. Ukazuje nám, že se ve hře dozvíme, jak to bylo s Revanem a je plné ingame záběrů. Naleznete ho buďto na oficiálních stránkách http://www.swtor.com/news/news-article/20100904, nebo u mně na webu ještě s jedním videjkem, které je samo o sobě taky zajímavé odhalení. :)

Moje česká fanstránka o Star Wars: The Old Republic, neboli SWTOR
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 14/09/2010 :  21:05:06  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
Tento tejden (po-pa) maji na steamu "vyprodej" SW her .... vcera meli force unleashed za 7,5dolacu tusim. Dnes tam maj KOTOR za 2,25eura. Treba se dockame pre-orderu SWTOR se super slevou

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 15/09/2010 :  09:26:40  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

80% lidi tady na Imperiu jsou zastánci nejlépe ffa full loot pvp.


hm 80% lidi na imperiu sice keca o full lootu a HC parbe,ale hraje wowko,lotro,nebo tanky,popripade jinou podobnou hru.
Ja na tom kazdop nevidim nic spatnyho :) tak uz to na forech chodi
i v tom zminovanem darkfallu to bylo stejne,nejvetsi PvPeri hlasili na forech cosi o Carebearech,grinderech a farmarich,ale 90%herniho casu travili farmenim mobu a makrovanim ve meste
tak uz to proste je,clovek nemuze na forech psat ze je carebear,ze chce bit moby a mit klid a ze si chce obcas zajit na zachod nebo zakourit,aniz by ho mezitim nekdo ganknul a obral o vsechno

www.boiians.cz

Edited by - Dynty on 15/09/2010 09:27:17
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 15/09/2010 :  10:48:38  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dyntymit klid a ze si chce obcas zajit na zachod



Nic tvou návštěvu toalety neurychlí tolik, jako když od počítače kde máš zaparkovanou svou postavu v Darkfallu někde v křoví, slyšíš řinčení kovu

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 15/09/2010 :  11:27:09  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Dyntymit klid a ze si chce obcas zajit na zachod



Nic tvou návštěvu toalety neurychlí tolik, jako když od počítače kde máš zaparkovanou svou postavu v Darkfallu někde v křoví, slyšíš řinčení kovu



nedávno jsem myl nádobí a někdo mi začal házet granáty na dveře u baráku, no to bylo všude vody ...
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/09/2010 :  11:28:21  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ja to klidne i na fora napisu :D pvp je pro me zabavou, ale jenom kdyz jdu a hledam ho sam, proti lidem co jsou na tom podobne stylem bg aren atd, skupinovy boje, duely vubec nehraju :) uz si pripadam starej na toceni kamery vsemi smery jako kdysi v UO pri pvp vsude

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 15/09/2010 :  12:11:50  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

ja to klidne i na fora napisu :D pvp je pro me zabavou, ale jenom kdyz jdu a hledam ho sam, proti lidem co jsou na tom podobne stylem bg aren atd, skupinovy boje, duely vubec nehraju :) uz si pripadam starej na toceni kamery vsemi smery jako kdysi v UO pri pvp vsude



njn holt starnem Za 10 let uz budem jen sazet kyticky v Garden online a nejvetsi akce pro nas bude zabijet housenky ala Psssssst!

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 15/09/2010 :  12:44:21  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

quote:
Originally posted by Pertha

ja to klidne i na fora napisu :D pvp je pro me zabavou, ale jenom kdyz jdu a hledam ho sam, proti lidem co jsou na tom podobne stylem bg aren atd, skupinovy boje, duely vubec nehraju :) uz si pripadam starej na toceni kamery vsemi smery jako kdysi v UO pri pvp vsude



njn holt starnem Za 10 let uz budem jen sazet kyticky v Garden online a nejvetsi akce pro nas bude zabijet housenky ala Psssssst!


Joo, PSSST! to byla pařba, dodnes na ní vzpomínám, robot Robbie a jeho HC mise na ochranu super kytky před vesmírným šmejdem, hrál jsem to myslim ještě na mojí první mašině Commodore 16

EDIT: našel jsem dokonce PSSST! v remaku do flashe, tak kdyby si chtěl někdo zkrátit čas podobně úchylným způsobem, jakým jsme se bavili před cca 20-25 lety:
http://www.2flashgames.com/fullscreen.php?id=758

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 15/09/2010 12:49:51
Go to Top of Page

Shigi
New Member

165 Posts

Posted - 05/10/2010 :  10:03:10  Show Profile Send Shigi a Private Message  Reply with Quote
na amazon.co.uk je datum vypuštění 25.března 2011. To je celkem reálné datum ne?! Po Paxu krátká beta a release!

WoW/Drak´thul/Shigolas,Srugrug -offline
WAR/Eltharion/Shigi -offline
AION/Gorgos/Shigi -offline
RIFT/Imperium/Shigi -OFFline
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 05/10/2010 :  15:07:00  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Uz at je brezen
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 13/10/2010 :  11:31:07  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
http://www.gamerevolution.com/manifesto/ea-artist-soon-to-be-laid-off-burns-ea-management-1903

Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 13/10/2010 :  12:31:07  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

http://www.gamerevolution.com/manifesto/ea-artist-soon-to-be-laid-off-burns-ea-management-1903





Tak to je super počteníčko a ty komenty pod tím. "Opravdové" drama na internetu.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 13/10/2010 12:33:15
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 13/10/2010 :  17:29:36  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
jj, vetsina imperialnich fanboiu si to ale nepripousti dodnes. Vsechno jede ok.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 14/10/2010 :  08:11:19  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
zas na druhou stranu podobnej clanek dokaze napsat kde kdo treba jen proto ze nedostal na vanoce bonusy, trochu usmevny je jak podle toho clanku vsichni little guys byli prakticky genialni avsichni manageri totalni debilove, to je docela typicky pohled programatora/grafika na management.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 14/10/2010 08:12:21
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 14/10/2010 :  11:57:08  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
tak vzhledem k totalnimu fiasku hry ovsem podobna uvaha, ze to zvoral management rozhodne na miste je...

ale taky bych to bral s rezervou

no mmo
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 14/10/2010 :  12:54:31  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Taky bych jim naříz pár bidel a nechal je hopsat tak dlouho, až si zlámou vaz.
Pořád lepší, než spoléhat na zestátněné, zprivatizované a rozkradené boží mlýny a nechat je rozmlátit celej kurník

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 14/10/2010 :  13:47:57  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Něco podobnýho sem četl cca dva roky zpět od grafika Vanguardu tuším.
Taky to vyšlo asi tak rok poté, co už to s tou hrou moc nevypadalo...

Jinak z jeho pozice to možná tak vypadá, z pozice akcionářů EA bych řekl, že to vypadá tak, že EA vydělává/vydělávala.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 14/10/2010 :  18:01:24  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
V tom clanku jasne psal, ze vzali nejakyho vidlaka bez zkusenosti a dosadili ho na vedouci post. Mnohem zajimavejsi je tam ale zminka o SWTOR.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 14/10/2010 :  18:36:57  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
"na každém šprochu pravdy trochu"

nikdo neočekává objektivní hodnocení od někoho, koho za pár měsícu vykopnou, ale něco na tom určitě bude ;]

Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 14/10/2010 :  19:17:53  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
U nás můžou dělat vrcholové manažery profesionální lyžařky, tak co se divíte. Prostě další teplej flek pro kamarádíčky a pak to podle toho vypadá.

Já se asi nějak neorientuju, kdo koho kdy koupil. To jako EA koupila Bioware a všechny z Bioware vyházela a nahnala tam lidi co dělali na Warrhammeru? A Lucas na to všechno jen nevěřícně kouká a cáluje účtenky?
Go to Top of Page
Page: of 37 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,62 seconds. on eygor Snitz Forums 2000