Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Character Transfer
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/07/2008 :  12:46:35  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Zdravím, po delší době jsem navštívil SWG a docela mě zaujal systém badgů/collections. Takže bych rád zkusil nadýl, ovšem na nějaké lepší galaxii než Eclipse (za tři hodiny hraní v sobotu večer jsem potkal tři rebely a jednoho impa (Coronet, Theed, Bestine, Aurelia!!!)

Proto bych se rád zeptal na zkušenosti s Character Transfer with items (Koudyho) např. na Chimaeru. Co mi zůstane a o co přijdu? Co sbalené domečky v datapadu? Neztratí se věci uvnitř? Ofiko popis je docela fádní, řeší biolinked věci, ale už třeba ne elder profession badge, elder jedi robe, přenos věcí, co už ve hře tři roky nejsou získatelné, apod.

Prosím o rady.

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 13/07/2008 :  19:28:01  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
co já vím, tak minimálně příjdeš o všechny surovin. to mi stačilo abych nepřesouval :)

jůůz d fóós
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 13/07/2008 :  20:56:57  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Koudy, opravdu chceš trávit měsíce grinděním potvor, aby ti padnul ňákej předmět, protože má prostě RARE drop rate a potřebuješ jich x do nějaké kolekce? Máš tohle zapotřebí?
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 14/07/2008 :  06:52:14  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Systém kolekcí je zajímavej když se o tom čte,ale jakmile je začneš dávat dohromady ve hře,tak zjistíš že to je grind nejhrubšího zrna a kupovat rare itemy za 300 mil cr,to si moc z nás dovolit nemůže

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 14/07/2008 :  07:25:35  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Mno zapotřebí zrovna ne, ale LOTRo jsem dotáhl do padesátky, kromě grup questů už tam nic na dělání není a cvičit jinou postavu na stejných qestech (i když zajímavých), to už není ono. AoC mi udělali NGE hned po měsíci hraní, můj styl hraní je úplně k ho... teď a ten nový mi nevyhovuje. Do omalovánky chodit nehodlám a First Decade, které jsem znovu nainstaloval, jsem zjistil že pod Vistama chodí jen Red Alert a žádná jiná. A čučet na Solitair mě nebaví.

Btw co všechno se bere jako suroviny? i DNA? Hydrolase a další???
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 14/07/2008 :  12:52:35  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
no, podla mna, kedze sa pri transfere bez predmetov vyslovne pise, ze sa neprenasaju "items, pets, credits, badges, etc.", tak predpokladam, ze v pripade transferu s vecami sa "items, pets, credits, badges, etc." prenasaju (len by ma zaujimalo, ci aj s badgom za prvu kolekciu na serveri :)

neprenasaju sa len suroviny (tie, ktore sa tazia harvestermi, ktore su pre kazdy server jedinecne) a "factory crates" vyrobene v tovarnach

imo enzymy a DNA nie su jedinecne, a na kazdom serveri padaju rovnake, tak by sa mali dat preniest

domy vratane ich obsahu sa daju preniest, ak su v datapade, a mas zaplateny transfer s vecami

veci sa pri transfere urcite stratit mozu, v navode na transfer je to vyslovne napisane

najlepsie by asi bolo napisat ticket s otazkami, ktore niesu v oficialnom navode riesene

Character Transfer Service FAQ

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

dawwwid
Starting Member

32 Posts

Posted - 14/07/2008 :  14:09:30  Show Profile  Visit dawwwid's Homepage Send dawwwid a Private Message  Reply with Quote
mne pri transfere zmizli vsetky holopets ale poslal som ticket a vsetky mi vratili...
a ako uz bolo pisane... samozrejme resources a factory crates...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000