Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Spam
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Avarien
Starting Member

10 Posts

Posted - 04/06/2008 :  15:12:52  Show Profile Send Avarien a Private Message  Reply with Quote
Puvodne to byl inzerat,ted je to spam koutek...

Edited by - Avarien on 07/06/2008 19:35:09

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 04/06/2008 :  15:47:07  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Na kazde strance na Imperiu - ano dokonce i na te na ktere ted hledis na tato pismena - je vlevo nahore pomerne hodne vyrazny napis "Nákup, prodej, výměna..." Doporucuji ti na nej kliknout a svuj inzerat umistit na stranky kam budes presmerovan.

EDIT:
Khostri ma sice dovolenou ale neni jediny kdo strili bez vystrahy :)

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 04/06/2008 15:50:57
Go to Top of Page

Avarien
Starting Member

10 Posts

Posted - 04/06/2008 :  15:50:41  Show Profile Send Avarien a Private Message  Reply with Quote
Nejsem tak hloupej abych to nevidel,problem je v tom ze nemam zadnou kartu na placeni pres internet abych mohl na ten jejich paypal a zaplatit jim za to ze uvedou jako ''inzerat'' to co chci prodat=P
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 04/06/2008 :  15:59:39  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Avarien

Nejsem tak hloupej abych to nevidel,problem je v tom ze nemam zadnou kartu na placeni pres internet abych mohl na ten jejich paypal a zaplatit jim za to ze uvedou jako ''inzerat'' to co chci prodat=P

Coz neznamena, ze ti to tu nikdo nesmazne.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 04/06/2008 :  17:15:08  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Avarien

Nejsem tak hloupej abych to nevidel,problem je v tom ze nemam zadnou kartu na placeni pres internet abych mohl na ten jejich paypal a zaplatit jim za to ze uvedou jako ''inzerat'' to co chci prodat=P



Ale dost hloupej na pochopeni vety: Nákupy a prodeje již na imperiu nejsou povoleny. Použijte tento odkaz...
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/06/2008 :  10:35:15  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Stejně tenhle topic po vidání AoC nikdo nečte :D
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 05/06/2008 :  10:58:10  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Stejně tenhle topic po vidání AoC nikdo nečte :D




Ty jsi nikdo? Nebo ja, Lobos, Pompo? V tuto chvili je tenhle topic zobrazeny celkem 132x

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/06/2008 :  11:01:32  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Dostal jsi mě..

Btw jak to vypadá ve WoW? Už se tam začínají lidé vracet? Já bych řekl, že co jsem tak pozoroval v comunitě WoW tak nejeden člověk cancelne subscribtion.
Go to Top of Page

Chmelda
New Member

104 Posts

Posted - 05/06/2008 :  12:05:25  Show Profile Send Chmelda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Dostal jsi mě..

Btw jak to vypadá ve WoW? Už se tam začínají lidé vracet? Já bych řekl, že co jsem tak pozoroval v comunitě WoW tak nejeden člověk cancelne subscribtion.



Hodne lidi cancelnulo ale uz zase obnovilo. Po tom cobyli zklamani z AoC.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/06/2008 :  12:31:57  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já tomu ještě dám nějaký ten týden. No, ale včera jsem si rozjel alta protože po 44 lvl mě to trošku mrzí ty bugy a hlavně camptábory na quest moby.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/06/2008 :  13:23:58  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No vracet se k WoW, to radsi nehrat nic

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 05/06/2008 :  13:31:22  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

No vracet se k WoW, to radsi nehrat nic

Dospel jsem ke stejnemu zaveru

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/06/2008 :  14:04:32  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Asi tak.. ani Lotro žádná výhra.. Nějak si říkám, že když to AoC nevyjde tak pak jen čekat na WHO. :)
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 05/06/2008 :  15:02:37  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

quote:
Originally posted by Shatteren

No vracet se k WoW, to radsi nehrat nic

Dospel jsem ke stejnemu zaveru

Kdy? Nevsiml sem si.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 05/06/2008 :  15:20:38  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

No vracet se k WoW, to radsi nehrat nic

Ahoj a díky za všechny ryby.

To OP: Tak vážnej problém přečíst si popisek fóra než něco postneš?

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 05/06/2008 :  19:51:25  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Asi tak.. ani Lotro žádná výhra.. Nějak si říkám, že když to AoC nevyjde tak pak jen čekat na WHO. :)



Nastuduj si stranky Spellbornu, myslim si, ze by te to mohlo zaujmout.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 05/06/2008 :  20:14:00  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chmelda

quote:
Originally posted by Azkaban

Dostal jsi mě..

Btw jak to vypadá ve WoW? Už se tam začínají lidé vracet? Já bych řekl, že co jsem tak pozoroval v comunitě WoW tak nejeden člověk cancelne subscribtion.



Hodne lidi cancelnulo ale uz zase obnovilo. Po tom cobyli zklamani z AoC.


To je fakt skvely jak jsou lidi zklamani po dvou tydnech po vydani. Jako by zadna hra nemela bugy. Myslim ze tahle jich nema zas tak moc aby se to dalo hrat. Ale zase jsem rad ze plno idiotu ze hry odejde pac se jim to zda spis moc slozity ten combat nez ze by jim vadili bugy. Spis se za bugy schovavaji a nepriznaji si, ze na to proste nemaji. A snad tam zustanou lidi kteri budou slusni souperi na PvP. A to je to co ma potencial, ze muzu zabit koho chci.
Go to Top of Page

Chmelda
New Member

104 Posts

Posted - 06/06/2008 :  09:16:13  Show Profile Send Chmelda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Chmelda

quote:
Originally posted by Azkaban

Dostal jsi mě..

Btw jak to vypadá ve WoW? Už se tam začínají lidé vracet? Já bych řekl, že co jsem tak pozoroval v comunitě WoW tak nejeden člověk cancelne subscribtion.



Hodne lidi cancelnulo ale uz zase obnovilo. Po tom cobyli zklamani z AoC.


To je fakt skvely jak jsou lidi zklamani po dvou tydnech po vydani. Jako by zadna hra nemela bugy. Myslim ze tahle jich nema zas tak moc aby se to dalo hrat. Ale zase jsem rad ze plno idiotu ze hry odejde pac se jim to zda spis moc slozity ten combat nez ze by jim vadili bugy. Spis se za bugy schovavaji a nepriznaji si, ze na to proste nemaji. A snad tam zustanou lidi kteri budou slusni souperi na PvP. A to je to co ma potencial, ze muzu zabit koho chci.



Spis odesli ti, kteri na Fury byli znechuceni tim jak je deti jako ty gankovali po kazdym ressu... Horsi nez Drakthul.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 07/06/2008 :  12:21:38  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ianek: nevim cos myslel tema rybama, ale nerikej mi ze jeste hrajes?

Kdyz me nekdo gankuje jako dobytek, tak kvuli tomu jako odejdu ze hry uplne? Tak asi hraci nevedeli co je presnej vyznam FFA PvP a nemeli na ten PvP server vubec chodit.

Me spis zarazi, ze ja sam v AoC nemuzu zatim najit tu hratelnost a nenuti me to vubec logovat, ale 80tku dat chci a pockat si na content.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 07/06/2008 :  15:29:15  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chmelda
Spis odesli ti, kteri na Fury byli znechuceni tim jak je deti jako ty gankovali po kazdym ressu... Horsi nez Drakthul.


QQ. reroll pve :P.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Chmelda
New Member

104 Posts

Posted - 08/06/2008 :  01:12:38  Show Profile Send Chmelda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by Chmelda
Spis odesli ti, kteri na Fury byli znechuceni tim jak je deti jako ty gankovali po kazdym ressu... Horsi nez Drakthul.


QQ. reroll pve :P.



No a PVE kontent je zde zatim nulovy... Takze dekuji, ale placenou betu ne. Mozna za rok nebo dva az to za neco bude stat.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 08/06/2008 :  16:14:46  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Ianek: nevim cos myslel tema rybama, ale nerikej mi ze jeste hrajes?
Stopařův průvodce galaxií => this way.

Ofc že to hraju, ňáký outdoor pvp bitky mě netrápěj, jde mi o arény, nic jinýho. PvP = areny for me.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 08/07/2008 :  11:19:32  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Asi se vratim, ale tentokrat czethul aliance. Nejak me uspokojuje to, co ctu o WoTLK a asi tomu dam jeste sanci.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 08/07/2008 :  14:06:48  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Asi se vratim, ale tentokrat czethul aliance. Nejak me uspokojuje to, co ctu o WoTLK a asi tomu dam jeste sanci.



haha

quote:
Originally posted by Shatteren

No vracet se k WoW, to radsi nehrat nic


Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 08/07/2008 :  16:20:59  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Asi se vratim, ale tentokrat czethul aliance. Nejak me uspokojuje to, co ctu o WoTLK a asi tomu dam jeste sanci.

jako neblazni
ja jsem mel sem tam taky nutkani si to zaplatit a protahnout maga, ale dnes jsem si zase precetl, ze budou v northrendu povoleny flight mounti a to me zase znechutilo

EDIT: nehlede na to ze 90% lidi, se kterejma bych chtel hrat uz to nehraje a nikdy hrat nebude :(

Seth
Forgotten

bo=protoze!


Edited by - Seth on 08/07/2008 16:21:29
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 08/07/2008 :  16:37:24  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

Ale zase jsem rad ze plno idiotu ze hry odejde pac se jim to zda spis moc slozity ten combat nez ze by jim vadili bugy. Spis se za bugy schovavaji a nepriznaji si, ze na to proste nemaji.


Pro někoho složitý, pro někoho primitivní či nezábavný.
Někdo namítne: tak hrej castera. Ale lidi si třeba zvykli na roguny, shamany či huntry, mohli to být kvalitní hráči nebo ja nevim, ale prostě jim nesedl jiný playstyle, ať už AoC combo system (ja sam vymačkavani sekvence po každem combu neshledavam složite, ale prostě nudne), nebo caster jako takovy.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 08/07/2008 :  16:38:29  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chmelda

quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by Chmelda
Spis odesli ti, kteri na Fury byli znechuceni tim jak je deti jako ty gankovali po kazdym ressu... Horsi nez Drakthul.


QQ. reroll pve :P.



No a PVE kontent je zde zatim nulovy... Takze dekuji, ale placenou betu ne. Mozna za rok nebo dva az to za neco bude stat.


O whinera min, zadna skoda. ;]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 08/07/2008 :  16:40:06  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Asi se vratim, ale tentokrat czethul aliance. Nejak me uspokojuje to, co ctu o WoTLK a asi tomu dam jeste sanci.


gratz :)
<- Last Login: 30 August 07 23:49 CEST a porad se drzim :)

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 08/07/2008 :  17:51:39  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

quote:
Originally posted by Shatteren

Asi se vratim, ale tentokrat czethul aliance. Nejak me uspokojuje to, co ctu o WoTLK a asi tomu dam jeste sanci.

jako neblazni
ja jsem mel sem tam taky nutkani si to zaplatit a protahnout maga, ale dnes jsem si zase precetl, ze budou v northrendu povoleny flight mounti a to me zase znechutilo

EDIT: nehlede na to ze 90% lidi, se kterejma bych chtel hrat uz to nehraje a nikdy hrat nebude :(



Co je špatného na flight mountech?

-
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 08/07/2008 :  17:58:56  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Asi se vratim, ale tentokrat czethul aliance.

You dare enter the Hell itself? Be warned... for there is no coming back.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 08/07/2008 17:59:44
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 08/07/2008 :  23:26:14  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ten chat to je sila, ale aspon se clovek pobavi

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 09/07/2008 :  02:27:56  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth
[... dnes jsem si zase precetl, ze budou v northrendu povoleny flight mounti a to me zase znechutilo....



duvod?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 09/07/2008 :  08:23:27  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Seth
[... dnes jsem si zase precetl, ze budou v northrendu povoleny flight mounti a to me zase znechutilo....



duvod?


Strach z výšek.


Sranda, kolik lidí už nikdy WoW nebude hrát a přitom hodlá dál sledovat fórum a psát do něj.
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 09/07/2008 :  08:49:44  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

Co je špatného na flight mountech?

1 - pvp - clovek na litaku je prakticky nesmrtelny - burstnout 10k hp je prakticky nemozne a clvek mezitim nastoupa tak vysoko, ze na nej nikdo z hracu nemuze

2 - pvp - jen moznost, sejmout nekoho projizdejiciho na pvp serveru je dost vyraznym kladem a toho se clovek s litakem nemusi vubec bat

3 - pve - na litaku se vyhnes 99% mobum, coz sice je "dobre" ale Blizz proto nasadil "litaci patroly", ktere, kdyz mas fakt stesti, te sundaji ze vzduchu az na treti ranu, jinak pravidelne sundavaji hned na prvni. Masochismus u Sketisu me opravdu uz nelaka


Defakto bych to shrnul tak, ze pokud ma clovek epic litaka tak ma vsude svou vlastni safe zonu. Staci si jen trosku nastoupat. Je to opravdu dost skoda, ze Blizz resil rychlost presunu timto zpusobem.

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 09/07/2008 :  09:14:42  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
WoW není jenom o pvp... osobně bych pvp vypnul a nechal ho jenom bg / areny, ale outdoor pvp kvůli trošce honoru mně přijde směšný

1) pvp důvod = chacha :)

2) pvp důvod = chacha :)

3) udělali to dobře, protože člověk se nemusí probíjet tunou mobů znovu a znovu.... určitě by bylo víc iritující lítáky nemít, nedokážu si představit, že bych kvůli každému mobovi vybíjel třeba 20 potvor před vstupem do zony...

jsem rád, že lítací forma je až od levelu 70 (respektive 68 druid) a stejně to bude i u Northrendu

4) pokud ti vadí masochismus ve sketisu měl si hrát druida, epickou formu nikdo nesestřelí (tedy skoro nikdo )


No mně by vyhovovalo mít safe zonu, ono (hraju protecta ted) když je člověk pure tank tak každý mně prakticky zesměšní, ale takhle mám jistotu, že ne...

-
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 09/07/2008 :  09:44:15  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja

quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Seth
[... dnes jsem si zase precetl, ze budou v northrendu povoleny flight mounti a to me zase znechutilo....



duvod?


Strach z výšek.


Sranda, kolik lidí už nikdy WoW nebude hrát a přitom hodlá dál sledovat fórum a psát do něj.


Na tom je neco divneho?

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 09/07/2008 :  09:45:15  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

WoW není jenom o pvp... osobně bych pvp vypnul a nechal ho jenom bg / areny, ale outdoor pvp kvůli trošce honoru mně přijde směšný


To uz existuje, jmenuje se to "PvE server".

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 09/07/2008 09:47:10
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 09/07/2008 :  10:15:26  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by sleglik

WoW není jenom o pvp... osobně bych pvp vypnul a nechal ho jenom bg / areny, ale outdoor pvp kvůli trošce honoru mně přijde směšný


To uz existuje, jmenuje se to "PvE server".



Jenže na co ti je PvP server, když nemůžeš zabít kohokoliv?

Nevím jak dlouho si to hrál, ale moje zkušenost je, že největší problém mi dělaj hordáci (jsem hordák). Farmím rudu a alík si v 90% případů nedovolí mi tu rudu vzít a pokud ano je bitka (tu prohraju ), ale hordák když vidí, že já bojuju s mobem co je u veiny, tak mi to v pohodě vykope a ví, že s ním nic nezmůžu. Občas akorát napíšu něco sprostýho, ale to aby se mi ulevilo.

Takže na co mi je pvp, když se nemůžu bránit? Osobně tahle polovičatost se mi nelíbí.

Co mne spíš štve na to jak fungují stráže v OL. Alík stojí na sloupu a začne do mne kouzlit (nemůžu na lítáka a uletět), tak si hodím heal a v tu chvíli mně stráže napadnou :/. Nemám možnost se bránit, protože nemám nic na range, to mi přijde blbý, proto tohle pvp mi nevyhovuje.

BTW hraju na DT ne kvůli pvp, ale že jsou tam Češi...

EDIT: Já hrál UO, takže tohle pvp je ještě slabý odvar........... kdo nehrál UO neví co je strach přijít o equip

EDIT2: V UO si mohl napadnout koho chtěl. Snažil jsem se být tolerantní a neutrál, ale když mne někdo otravoval, tak jsem ho prostě kuchnul a tělo jsem mu kuchnul. Tady nemůžu nic takového...

-

Edited by - sleglik on 09/07/2008 10:23:24
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 09/07/2008 :  11:22:33  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
No prave to co popisujes Slegliku je presne taky ten duvod proc se JA osobne nechci do WoW vracet.
Spousta lidi ocekavali, ze se PvP problemy budou resit. Obvykle Blizzardu trva 1/2 az 3/4 roku pruzne zareagovat na problem v PvP, kterej vytvorili nejakym minor bugfixem.
Defakto hned po uvedeni sezony 1 a v prubehu sezony 2 se zacalo resit PvP kapanek jinak. Blizzard hrace ujistoval, ze na to dohlidne a kdesi cosi. Spousta "problemu" se resila tiskovou zpravou, ze WotLK tohle opravi a kdesi cosi.

Je to porad stejna a ohrana pisnicka, kdy Blizzard porad jen neco slibuje, ale CINY neprichazeji. Takhle je to uz dost dlouho a spoustu PvP hracu uz to vazne znudilo.
Nemluvim tu o zasadnich problemech, ktere se resi/resili/budou resit vzdy ve prospech PvE. WoW je PvE hra. Nicmene pokud by si Blizz dal alespon trosicku prace navic s PvP tak by to bylo o necem uplne jinem.

Napriklad: minimalni rewardy za arenu - clovek si koupi 5 kusu brneni a pak jen nasetri dalsich 5k bodu a sezona pro nej skoncila. Neni mozne si koupit gemy, enchanty, blbosti atd...
Wintrading v arene, prodavani ratingu a dalsi. Tohle je tu uz minimalne ROK. Ja nevim jak vy vsichni ostatni, ale rok je hodne dlouha doba.
Blizzard porad udrzuje iluzi o PvP - porad jenom iluze a velke kecy.

Proto taky prohlaseni o litakach v WolTK znamena opet jenom kec: PvP podporime, ano, ale litaky dame. Co z toho ze taky diky tomu je world pvp naprd.


Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 09/07/2008 :  12:10:30  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
I tak jsi první člověk co znám, že by mu vadilo lítání ve wowu...

-
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 09/07/2008 :  12:11:03  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Hmm parada, ted zase prohrava vsechny BG aliance..

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 09/07/2008 :  12:20:55  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
v AoC je sice PvP zajimavy, ale dost lidi ta hra nenuti vubec lognout a do ty skupiny jsem spadnul i ja. Grafika vsechno hezky, bugy me nezajimaj, ale ta hra ztratila hratelnost o 50% po Tortage, ted je to takovy "otravny" . Jeste nejsem uplne rozhodlej co vlastne hrat. Ale potom co jsem slysel, tak od WAR uz toho moc neocekavam

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 09/07/2008 :  12:32:46  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
to Seth:
Podle mě to mají vymyšlený dobře. Během levelování projezdím zóny křížem krážem na pozemním mountovi ( = dost příležitostí k přepadu pro PVP pozitivní) a na 79/80 mi líták otevře nové možnosti a nový pohled na herní svět.
Že líták brání úspěšnému přepadení hráče ? Ano a je to jedině dobře. (Jistěže s tím nesouhlasí ti, co si rádi vylepšují ego nenadálými přepady, když jsou si jisti 100% úspěchem, ale to je tak všechno, co s tím můžou dělat.)

to Sleglik:
Ve WoW prostě nelze zabíjet příslušníky vlastní frakce. Hra je tak logicky vystavěná, to není polovičatost, je to hlavní atribut hry. Nemá valnou cenu o tom spekulovat. (To, že válka mezi H a A nám ve world pvp nějak vázne, to je ovšem věčná škoda.)

to Shatteren:
Potvrzuju stejný dojem z AoC.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 09/07/2008 :  12:43:10  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Je skoda ze je tam smesne malo honoru za outdoor kill.... Jinak by to tu hru trosku pozmenilo. Litaci mounti mi nevadej, ale chtelo by to udelat, ze jakejkoliv ne-periodickej dmg od hrace by toho namountovanyho hrace daznul/sundal.. Ale to je jedno, Blizzard hlavne slibuje vice nelinearniho kontentu a tak.

Ono fakt neni co hrat.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 09/07/2008 12:47:07
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 09/07/2008 :  13:33:02  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja

to Seth:
Podle mě to mají vymyšlený dobře. Během levelování projezdím zóny křížem krážem na pozemním mountovi ( = dost příležitostí k přepadu pro PVP pozitivní) a na 79/80 mi líták otevře nové možnosti a nový pohled na herní svět.
Ano s tim souhlasim, litak ti otevre opravdu dalsi pohled na jiz prozkoumany svet - zony, kde se jinak clovek nedostane atd... Jenze pak clovek zjisti, ze s litakem skipne 90% contentu v dane zone a potom se hra smrskava do presne urcene radu: naber Q, dolet na misto, seskoc, sejmi 4 moby kolem sebe, udelej Q, nasedni na litaka a hura Q odevzdat. Co je po ceste, jaky to ma vyznam, popripade atmosfera te dane zony jde uplne mimo.

quote:

Že líták brání úspěšnému přepadení hráče ? Ano a je to jedině dobře. (Jistěže s tím nesouhlasí ti, co si rádi vylepšují ego nenadálými přepady, když jsou si jisti 100% úspěchem, ale to je tak všechno, co s tím můžou dělat.)
Na PvP serveru by melo byt zcela normalni jit mimo mesto a ztratit pocit bezpeci. Nevim co na tom nechapes nebo ti to prijde divne?
Je mi jasne, ze 90% lidi by nikdy na DrakThulu nehrala. Jenze ted jsou na imbamegauber PvP serveru (podle nazvu) a tak si muzou honit triko jak jsou dobri. Jenze pak taky obcas fnukaji, ze je ganknul nekdo kdyz farmili moby.

Moznost killu ve world pvp se rapidne snizila s prichodem litaku. Dotycny po smrti a naslednem ressu nasedne odleti a jde brecet na forum, misto aby se to snazil resit ve hre.

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 09/07/2008 :  13:58:44  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth
[Ano s tim souhlasim, litak ti otevre opravdu dalsi pohled na jiz prozkoumany svet - zony, kde se jinak clovek nedostane atd... Jenze pak clovek zjisti, ze s litakem skipne 90% contentu v dane zone a potom se hra smrskava do ...

Tu zónu máš přece projetou na koni/raptorovi/kodovi, dělals tam hafo questů při levelování. Tak mi vysvětli, jak můžeš s lítákem "skipnout" 90% kontentu? Když už, tak max.10-20%.

Ohledně PVP... nechápu, co nechápeš, že nechápu.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 09/07/2008 :  14:16:22  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:

Že líták brání úspěšnému přepadení hráče ? Ano a je to jedině dobře. (Jistěže s tím nesouhlasí ti, co si rádi vylepšují ego nenadálými přepady, když jsou si jisti 100% úspěchem, ale to je tak všechno, co s tím můžou dělat.)


Naopak, litaci mount je k tomuto stylu hry naprosto idealni.
Pamatuji na docela povedene bitky v Halaa (nebo jak se to mesto jmenovalo) dokud neprilitla grupa blbcu, co se vznaseli pul hodiny nad mestem a cekali na vhodnou chvili, popr. dokud jich nebude 3x tolik.

Vubec cela tahle vec je jenom zbytecna pakarna. Bohate staci zakladni npc transport a zbytek "po svejch".
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 09/07/2008 :  14:18:58  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja

quote:
Originally posted by Seth
[Ano s tim souhlasim, litak ti otevre opravdu dalsi pohled na jiz prozkoumany svet - zony, kde se jinak clovek nedostane atd... Jenze pak clovek zjisti, ze s litakem skipne 90% contentu v dane zone a potom se hra smrskava do ...

Tu zónu máš přece projetou na koni/raptorovi/kodovi, dělals tam hafo questů při levelování. Tak mi vysvětli, jak můžeš s lítákem "skipnout" 90% kontentu? Když už, tak max.10-20%.

Ohledně PVP... nechápu, co nechápeš, že nechápu.

Nechapes, ze vubec nechapes.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 09/07/2008 :  14:50:41  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja

Tu zónu máš přece projetou na koni/raptorovi/kodovi, dělals tam hafo questů při levelování. Tak mi vysvětli, jak můžeš s lítákem "skipnout" 90% kontentu? Když už, tak max.10-20%.
Spousta lidi trenovala chary v instancich a Q delali az na lvl 70, aby meli pekny bonus na prachy - spousta si tak vydelala na sveho prvniho epickeho litaka v dobe kdy nebyly daily Q. Proto mluvim o skipovani kontentu.

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

berousek
New Member

197 Posts

Posted - 09/07/2008 :  18:14:53  Show Profile Send berousek a Private Message  Reply with Quote
Parkrat jsem se na DT lognul.. a o world pvp se moc mluvit neda, teda az na gang..nevim jaky je to na vyssim lvl, ale co si tak pamatuju, z levelovani maina, ci dvou altu na pve serveru, tak sme se tam mlatili neustale, PVE-PVP je jen nafoukla bublina nic vic, zalezi jen jaci se sejdou lide na serveru + ze na PVE muzes bojovat, kdyz nechces tak nemusis
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 09/07/2008 :  20:25:48  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ty mas Sethe u AoC ten pocit, ze musis lognout az prijdes domu ? Ja se po tydnu vratil domu, lognul teda AoC az po nejakych X vecech a vydrzel to max 2 hodiny. To kdyz jsem tenkrat hral hodne WoW, tak jsem se na nej vzdy tesil.

To je uplne zasadni vec a neumim vysvetlit to proc WoW tu "navykovost" ma a AoC vubec.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,47 seconds. on eygor Snitz Forums 2000