Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 nespusti se patcher ? zkuste toto
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/05/2008 :  08:55:37  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
vcera jsem napatchoval zalozil postavu a vyskocil ze hry, pak jsem se nemohl dostat zpet vsechny exace spoutely porad patcher a ten ani po hodine restartovani se nemohl chytit, co mi pomohlo bylo ze jsem vsechny fily z rootu aoc adresare presunul jinam jako zalohu a pak zpatky vratil jen

binkw32.dll
ageofconan.exe
conanpatcher.exe

pustil jsem afeogconan.exe a patcher okamzite nabehl, oscanoval si fily a stahnul ty co chybely nacez pustil hru.

muzete to zkusit ale ze to pomuze i vam nezarucim.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 18/05/2008 08:56:18

Kamenik
Starting Member

4 Posts

Posted - 18/05/2008 :  08:58:29  Show Profile Send Kamenik a Private Message  Reply with Quote
Stuck on "Downloading Patch information"

If the patcher is stuck saying "Downloading Patch information" , this is due to the patch server been down/offline. There is no fix but wait until Funcom puts the server back online.

To je jedine na co jsem prisel skoro 10 hodinach co jim ty servery nejedou
prestalo to slapat vcera v noci asi okolo 23 sel jsem spat ze to zkusim ted rano zkusim a prd stale nic pokud maji servery dole nepomuze nic.
a ja proste cumim na versi clinet ao dve cila jinou nez chtej a nezahraju si do hry se dostanu naloguju zvolim server dam Create a sup konec Wrong client use Liveclient realease a nejake cislo co se lisi od meho a tim to hasne

docela me pestavaj bavit

Edited by - Kamenik on 18/05/2008 09:01:58
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/05/2008 :  09:19:54  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kamenik

Stuck on "Downloading Patch information"

If the patcher is stuck saying "Downloading Patch information" , this is due to the patch server been down/offline. There is no fix but wait until Funcom puts the server back online.

To je jedine na co jsem prisel skoro 10 hodinach co jim ty servery nejedou
prestalo to slapat vcera v noci asi okolo 23 sel jsem spat ze to zkusim ted rano zkusim a prd stale nic pokud maji servery dole nepomuze nic.
a ja proste cumim na versi clinet ao dve cila jinou nez chtej a nezahraju si do hry se dostanu naloguju zvolim server dam Create a sup konec Wrong client use Liveclient realease a nejake cislo co se lisi od meho a tim to hasne

docela me pestavaj bavit



Chápu, že Tě to sere, já bych na to byl stejně, ale na druhou stranu se mi to moc nezdá. Proč by Funcom měl vypínat patchovací server ?

Zkus udělat instalaci do dalšího adresáře nebo jinou partition a uvidíš, jestli to bude patchovat tam.
Go to Top of Page

Xeen
Darkparadise GM

14 Posts

Posted - 18/05/2008 :  09:21:26  Show Profile  Send Xeen an ICQ Message Send Xeen a Private Message  Reply with Quote
Já šel včřera spát ve 4 ráno a aquilonie v té době ještě frčela.
Ráno v 8 aquilonie jela zas tak nevím. Teď jsem mimo PC s AOC.

"Nelituji žádného úkolu při kterém jsem třeba i zklamal.
Jediné, čeho lituji, jsou šance, které jsem nedostal."
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/05/2008 :  10:23:39  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Hotfix Patch Problem INSIDE!!! say tnx)
find LocalConfig.xml file in ur conan folder
open it

replase

<HttpPatchAddr> http://aoc-eu-update.live.ageofconan.com/upm </HttpPatchAddr>
<ClientHttpPatchAddr> http://aoc-eu-gameupdate.live.ageofconan.com/upm </ClientHttpPatchAddr>
<ControlHttpPatchAddr> http://aoc-eu-control.live.ageofconan.com/upm </ControlHttpPatchAddr>
<HttpPatchFolder> AoCLiveEU </HttpPatchFolder>
<UniverseAddr> aoc-eu-um.live.ageofconan.com:7000 </UniverseAddr>
<DevName> conan </DevName>
<UniverseVersion> 2 </UniverseVersion>
<PatchVersion> x47bb9b332ea75aaab1148f740472aa06 </PatchVersion>



with :


<UniverseAddr> aoc-eu-um.live.ageofconan.com:7000 </UniverseAddr>
<DevName> conan </DevName>
<UniverseVersion> 2 </UniverseVersion>
<PatchVersion> x47bb9b332ea75aaab1148f740472aa06 </PatchVersion>


run aoc.exe

enjoy
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 18/05/2008 :  10:29:27  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Mno lidi nevím ale okolo 7-8 hodiny ráno hlasili ingame chatem že vypnou některé EU servery z důvodu udržby.Třeba to má něco společného.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/05/2008 :  10:46:03  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kamenik

Stuck on "Downloading Patch information"

If the patcher is stuck saying "Downloading Patch information" , this is due to the patch server been down/offline. There is no fix but wait until Funcom puts the server back online.

To je jedine na co jsem prisel skoro 10 hodinach co jim ty servery nejedou
prestalo to slapat vcera v noci asi okolo 23 sel jsem spat ze to zkusim ted rano zkusim a prd stale nic pokud maji servery dole nepomuze nic.
a ja proste cumim na versi clinet ao dve cila jinou nez chtej a nezahraju si do hry se dostanu naloguju zvolim server dam Create a sup konec Wrong client use Liveclient realease a nejake cislo co se lisi od meho a tim to hasne

docela me pestavaj bavit



jenze ten server neni dole, to se ti jen posralo u tebe, existuje par dalsich navodu jak to opravit

samozrejme kdyz vypnou patch server tak s tim nic neudelas ale u me to ten pripad nebyl

lastfm

Edited by - Rashaverak on 18/05/2008 10:47:32
Go to Top of Page

stoupa101
New Member

253 Posts

Posted - 18/05/2008 :  11:10:33  Show Profile Send stoupa101 a Private Message  Reply with Quote
Downloading Patch information...
vcera sem se do hry dostal dneska pustim patcher (je jedno co pustim vse jiz smeruje na patcher) a tahle zkurvena hlaska, vsem ostatnim to de. nemuzu se ani dostat na forum abych tam spamoval, tak se na to asi vyseru a tem curakum nedam ani halir.

RIFT: Stoupa * Ceska Legie * Steampike PvE EU * Weaponsmith * Male Dwarf Guardian
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/05/2008 :  11:12:53  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stoupa101

Downloading Patch information...
vcera sem se do hry dostal dneska pustim patcher (je jedno co pustim vse jiz smeruje na patcher) a tahle zkurvena hlaska, vsem ostatnim to de. nemuzu se ani dostat na forum abych tam spamoval, tak se na to asi vyseru a tem curakum nedam ani halir.



to je tak kdyz nekoho nauci psat aniz by ho naucili cist

lastfm
Go to Top of Page

stoupa101
New Member

253 Posts

Posted - 18/05/2008 :  11:15:19  Show Profile Send stoupa101 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by stoupa101

Downloading Patch information...
vcera sem se do hry dostal dneska pustim patcher (je jedno co pustim vse jiz smeruje na patcher) a tahle zkurvena hlaska, vsem ostatnim to de. nemuzu se ani dostat na forum abych tam spamoval, tak se na to asi vyseru a tem curakum nedam ani halir.



to je tak kdyz nekoho nauci psat aniz by ho naucili cist



Zkousel sem vse nic nepomohlo :(

RIFT: Stoupa * Ceska Legie * Steampike PvE EU * Weaponsmith * Male Dwarf Guardian
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/05/2008 :  11:18:09  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Zkousel sem vse nic nepomohlo :(



tak je mozne ze patch servery jsou fakt dole, ale rano kolem 9te jely

lastfm
Go to Top of Page

stoupa101
New Member

253 Posts

Posted - 18/05/2008 :  11:22:07  Show Profile Send stoupa101 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

Zkousel sem vse nic nepomohlo :(



tak je mozne ze patch servery jsou fakt dole, ale rano kolem 9te jely



a jakto ze ostatnim to de a poustely to ve stejnou dobu jako ja?

Dokonce sem zkusil i nechat jen PatcherSetup.exe ten si dotahl nove LocalConfig.xml i ConanPatcher.exe a porad nic

RIFT: Stoupa * Ceska Legie * Steampike PvE EU * Weaponsmith * Male Dwarf Guardian
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 18/05/2008 :  11:35:28  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Este to neni ani den co to nejde, je to start MMORPG kde sa naraz hlasi niekoklo tisic ludi, vsetci robia tie iste ukony, tak bolo iste ze to nezvladne funcom ... a uz tu niektory placu ze funcom su sraci a ze im nebudu za to platit ... strasne.
Go to Top of Page

stoupa101
New Member

253 Posts

Posted - 18/05/2008 :  11:48:36  Show Profile Send stoupa101 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Este to neni ani den co to nejde, je to start MMORPG kde sa naraz hlasi niekoklo tisic ludi, vsetci robia tie iste ukony, tak bolo iste ze to nezvladne funcom ... a uz tu niektory placu ze funcom su sraci a ze im nebudu za to platit ... strasne.



A ty se divis vsichni hrajou a ty se koukas na posranou hlasky co ti leze na mozek :(

RIFT: Stoupa * Ceska Legie * Steampike PvE EU * Weaponsmith * Male Dwarf Guardian
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/05/2008 :  11:49:17  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

a jakto ze ostatnim to de a poustely to ve stejnou dobu jako ja?

Dokonce sem zkusil i nechat jen PatcherSetup.exe ten si dotahl nove LocalConfig.xml i ConanPatcher.exe a porad nic



me prijde ze mas ten samy problem co ja, fakt jsi presunul pryc z rootu uplne vsechno krom tech 3 souboru ? zkusil jsi to co psal gabriel ?

lastfm
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 18/05/2008 :  11:57:16  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
zkusil sem to a nic... spusti se primo hra a rekne ze se nedostane na login server a kdyz tam je to xml tak me pusti patcher a zasekne se na zname hlasce...

edit: vosklivi na tom je ze sem restartovla hru, protoze sem zmenil konfiguraci a tak sem chtel zaruku ze to jede tak jak sem nastavil. Bohuz4el sem se do hry uz nedostal :(

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>

Edited by - Marwyn on 18/05/2008 12:01:14
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/05/2008 :  12:09:40  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

zkusil sem to a nic... spusti se primo hra a rekne ze se nedostane na login server a kdyz tam je to xml tak me pusti patcher a zasekne se na zname hlasce...



no me se pres login server nedostal jen kdyz jsem zapomnel odkliknout firewall hlasku ...

lastfm
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 18/05/2008 :  13:54:46  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
v pripade ze se vam to zasekne jako me, prepiste localconfig.xml takto:

<HttpPatchAddr> http://aoc-eu-update.live.ageofconan.com/upm </HttpPatchAddr>
<HttpPatchFolder> AoCLiveEU </HttpPatchFolder>
<UniverseAddr> aoc-eu-um.live.ageofconan.com:7000 </UniverseAddr>
<DevName> conan </DevName>
<UniverseVersion> 2 </UniverseVersion>
<PatchVersion> x47bb9b332ea75aaab1148f740472aa06 </PatchVersion>

me to pomohlo a vse funguje...
POZOR, po spusteni se soubor prepise znova na puvodni, ale to se da vyresit pred kazdym spustenim prepsat.
Prijemnou hru :)

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 18/05/2008 :  14:06:04  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

v pripade ze se vam to zasekne jako me, prepiste localconfig.xml takto:

<HttpPatchAddr> http://aoc-eu-update.live.ageofconan.com/upm </HttpPatchAddr>
<HttpPatchFolder> AoCLiveEU </HttpPatchFolder>
<UniverseAddr> aoc-eu-um.live.ageofconan.com:7000 </UniverseAddr>
<DevName> conan </DevName>
<UniverseVersion> 2 </UniverseVersion>
<PatchVersion> x47bb9b332ea75aaab1148f740472aa06 </PatchVersion>

me to pomohlo a vse funguje...
POZOR, po spusteni se soubor prepise znova na puvodni, ale to se da vyresit pred kazdym spustenim prepsat.
Prijemnou hru :)



dat soubor jen pro cteni a nebude problem ne ?


edit: tenhle postup funguje 100

Edited by - Dengalden on 18/05/2008 14:38:17
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/05/2008 :  17:20:55  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
nekomu pomaha

<ControlHttpPatchAddr> http://aoc-eu-control.live.ageofconan.com/upm </ControlHttpPatchAddr>
na :
<ControlHttpPatchAddr> http://aoc-eu-update.live.ageofconan.com/upm </ControlHttpPatchAddr>


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 18/05/2008 :  18:43:51  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stoupa101

quote:
Originally posted by Rashaverak

[quote]Originally posted by stoupa101

Downloading Patch information...
vcera sem se do hry dostal dneska pustim patcher (je jedno co pustim vse jiz smeruje na patcher) a tahle zkurvena hlaska, vsem ostatnim to de. nemuzu se ani dostat na forum abych tam spamoval, tak se na to asi vyseru a tem curakum nedam ani halir.



to je tak kdyz nekoho nauci psat aniz by ho naucili cist



No já když z conana odlognu, tak se do něj hned nemůžu dostat ... zastaví se to taky na downloading patch informations ..... tak to vypínám zapínám, různě zkouším a aono se to do 2-3 minut zatím vždycky chytlo ....


Edited by - Arnold on 18/05/2008 18:44:42
Go to Top of Page

Quizee
New Member

199 Posts

Posted - 21/05/2008 :  20:11:41  Show Profile Send Quizee a Private Message  Reply with Quote
hele nejede mi ani jedno ...neni to tou udrzbou?


Mondragon -TTH- SOLD
Member of international guild A'a Netjer
Stygian Ranger incoming

Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 24/05/2008 :  00:33:14  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
tak ja mam zase misto pisma ve hre jenom znaky, jako kdybych nemel nejakej font, zkratka sranda:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000