Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Pokec
 Herni konzole
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 29/04/2008 :  12:03:52  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
Mam v umyslu si koupit PS3... Ma tady nekdo zkusenosti s touhle veci? Docela rad bych slysel nake postrehy, nez za to vyplaznu prachy.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 29/04/2008 :  12:20:01  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
Mám ji doma, co konkrétně bys chtěl vědět?
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 29/04/2008 :  12:30:19  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
Konkretne mam nekolik dotazu.

Pokud tomu dobre rozumim, tak konzole ma urcity operacni system, internetovy prohlizec, prehravac hudby, ktery funguje i pri hrani her atd.

1)Prehraje teda i divx filmy na dvd? (Pochybuju, ale za zeptani nic nedam.)
2)Pocitam, ze bych si urcite dokoupil klavesku. Je jedno jaka to bude klaveska do usb nebo musi byt primo ps3? Totez s mysi.
3)V zakladu je jeden joypad nebo dva?
4)Podporuje zpetne psx a ps2 hry?
5)Cokoli jineho te napadne... Zkusenosti, dobra koupe nebo skoda penez atd.

Edit:Mozna snad este kde koupit co nejlevnej, pokud vis, a pokud mozno zaroven i nakyma hrama. Fallout 3 pribude pozdej.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova

Edited by - pompo on 29/04/2008 12:33:32
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 29/04/2008 :  13:59:31  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Casem planuju taky vemenu ps2 za ps3 a to hlavne kvuli MGS4. Je to absolutni pecka, tahle hra posune herni generaci zase vpred.

Jinak dal nevim, kvuli jiny hre nez je Metal Gear Solid 4 bych si to ja osobne zatim nekoupil. AoC ma byt tusim jen na xbox360 i kdyz mam proste za ty leta nejradeji Sony a PS.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 29/04/2008 :  15:21:55  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
Konzole má samozřejmě operační systém od Sony, který má v sobě webový prohlížeč (pomalejší než IE a zatím má problémy s některými stránkami), přehrávač hudby a filmů, prohlížení fotek a další funkce na které jsem zapomněl. Co se týče přehrávání zvolené hudby během hraní, o kterém píšeš, toto konzole ještě neumí nicméně by to mělo být součástí jednoho z příštích updatů.

ad 1) Přehrávání filmů divx z dvd jsem, přiznám se, nezkoušel. V jednom z polsedních updatou přibyla oficiální podpora divx formátu. Není problém si teda film do PSka downloadnout nebo ještě líp jenom nastreamovat přes mediaserver z PC. Co se týče ostatních formátů, je asi lepší mrknout na plný seznam na web.

ad 2) Klávesnice tuším nemusí být přímo k PS3, osobně bych volil variantu s bluetooth. Na www.playcentrum.cz sice mají nějaké předražené Logitechy přímo k PSku ale skoro bych řekl, že to jsou vyhozené peníze.

ad3) U starter packu který jsem kupoval byly přibaleny dva ovvladače a dvě hry. Nevím ale jestli se ty starter packy ještě prodávají. U ostatních verzí byl přibalen pouze jeden ovladač a žádná hra. Dnes e už prodává novější verze ovladače DUAL SHOCK 3 která podporuje vibrace (staré ovladače to neumí). V balení taky ke škodě není HDMI kabel (ani optika do receiveru).

ad 4) Starší verze konzole obsahují i původní čip ps2 takže podporují hry z předchozích konzolí, na netu je i seznam her s případnými problémy s kompatibilitiou. U novejších verzí konzole jsem četl, že bylo od zpětné kompatibility upuštěno kvůli snižování výrobních nákladů. Chtělo by to asi ověřit někde na ofic. fórech před nákupem.

ad 5) Pokud bych měl PSko zhodnotit jen jako herní konzoli, rozhodně bych do toho tolik peněz nevrazil. Nikdy jsem nebyl konzolista a ani mě to moc nelákalo a ceny her (1600+) v porovnání s PC to taky nezmění. Navíc v současnosti těch killer titulů kvůli kterým by si to člověk kupoval taky moc není... Když se ale podívám, jakou přídanou hodnotu mi PS přineslo v podobě Blu-ray přehrávače, media centra pro domácí kino komfortu pří hraní atd., myslím, že se investice vyplatila.
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 29/04/2008 :  15:29:05  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
Dik, presne tohle sem chtel vedet. Pokud jde o bod 5), tak presne kvuli tomuhle si chci ps3 koupit a navic... Stve me neustale zastaravani pc. Koupis nove zelezo a za rok uz si novou hru na plne detaily nedas. U konzoli tohle nehrozi, proste pokud je hra urcena pro tvou konzoli, tak jede bez problemu. Navic Blueray... Schrastim love a du do toho.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 29/04/2008 :  18:08:48  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pompo

Dik, presne tohle sem chtel vedet. Pokud jde o bod 5), tak presne kvuli tomuhle si chci ps3 koupit a navic... Stve me neustale zastaravani pc. Koupis nove zelezo a za rok uz si novou hru na plne detaily nedas. U konzoli tohle nehrozi, proste pokud je hra urcena pro tvou konzoli, tak jede bez problemu. Navic Blueray... Schrastim love a du do toho.

Mno ja nevim podle me je to spise presne naopak.Jak dlouho si myslis ze budou na tuhle konzoli vyvijeny hry?? 2-3 roky? To mas uplne to samy jako PC.Jedinej rozdil je ze to PC stoji trosku vice,coz ale bohuzel vyrovnaji ceny her pokud si jich budes chtit kupovat vice...

Ja mam taky PS2 ,ale jeho nejvetsi vyhodu( a duvod proc jsem si ho kupoval) vydim v tom ze ho sebou muzu bez problemu prevazet zapojit a hrat.clovek si u toho sedne treba i v hotelu u Tv a pohodicka...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 29/04/2008 :  18:43:39  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Taky bych chtěl PS3,ale ještě není chip A navíc na mé 8mi palcové černobílé TV z roku 123 by to asi nebylo to pravé ořechové

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 30/04/2008 :  08:03:05  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

quote:
Originally posted by pompo

Dik, presne tohle sem chtel vedet. Pokud jde o bod 5), tak presne kvuli tomuhle si chci ps3 koupit a navic... Stve me neustale zastaravani pc. Koupis nove zelezo a za rok uz si novou hru na plne detaily nedas. U konzoli tohle nehrozi, proste pokud je hra urcena pro tvou konzoli, tak jede bez problemu. Navic Blueray... Schrastim love a du do toho.

Mno ja nevim podle me je to spise presne naopak.Jak dlouho si myslis ze budou na tuhle konzoli vyvijeny hry?? 2-3 roky? To mas uplne to samy jako PC.Jedinej rozdil je ze to PC stoji trosku vice,coz ale bohuzel vyrovnaji ceny her pokud si jich budes chtit kupovat vice...

Ja mam taky PS2 ,ale jeho nejvetsi vyhodu( a duvod proc jsem si ho kupoval) vydim v tom ze ho sebou muzu bez problemu prevazet zapojit a hrat.clovek si u toho sedne treba i v hotelu u Tv a pohodicka...

No nevim... Jak stara je ps2? A hry vychazeji doted. Jinak prenositelnost je taky jedna z veci...

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 30/04/2008 :  08:14:59  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Mám ps2. Podle mého je konzole super:
nemudíš upgraovat každých půl roku PC - ps2 je stará 10 let a pořád jsou na ní dobré hry a stále vycházejí.
Existují hry, které jsou na konzole problematické, ale pokud má rád někdo typ her, co na nich vychází, je to super volba.
Je to levnější - ono hry na konzoli stojí nové stejně jako na PC (až na výjimky), z druhé ruky se daj sehnat mnohem lépe než na PC. Navíc nastává stav, kdy u méně her se více bavíš, jelikož nepřeskakuješ z jedné na druhou, ale snažíš se je hrát.

O PS3 jsem už přemýšlel a jsem rozhodnutý si ho pořídit, ale prozatím mám pouze normál televizi a usoudil jsem, že to nemá cenu. Až budu mít HD, nebo alespoň HD ready televizi, řešit to nebudu a koupím. Měl jsem to dva dny v ruce v práci jako test na full HD projektoru a bylo to fakt super.

Nejlepš volbou je mít obojí a PC používat na práci, případně tu a tam na méně náročnější hry. Problém je jen s online hrami, které jsou většinou velmi náročné a na konzoli jich prozatm moc není. Jakmile budou vycházet i tam, není už potom jediný důvod držet nadupané PC.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 30/04/2008 :  08:37:45  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pompo

Konkretne mam nekolik dotazu.

Pokud tomu dobre rozumim, tak konzole ma urcity operacni system, internetovy prohlizec, prehravac hudby, ktery funguje i pri hrani her atd.

1)Prehraje teda i divx filmy na dvd? (Pochybuju, ale za zeptani nic nedam.)
2)Pocitam, ze bych si urcite dokoupil klavesku. Je jedno jaka to bude klaveska do usb nebo musi byt primo ps3? Totez s mysi.
3)V zakladu je jeden joypad nebo dva?
4)Podporuje zpetne psx a ps2 hry?
5)Cokoli jineho te napadne... Zkusenosti, dobra koupe nebo skoda penez atd.

Edit:Mozna snad este kde koupit co nejlevnej, pokud vis, a pokud mozno zaroven i nakyma hrama. Fallout 3 pribude pozdej.



1) jo, i xvid, tuším snad i HD WMV a x264
2) je to jedno, nějaká USB srajda stačí
4) nová verze už jenom PSX podporujem, starou těžko seženeš

Jde na to nahrát i linux, můžeš zvětšit (vyměnit) HDD. Ale díky té menší ramce linux je celkem pomalý, ale aspoň máš browser.

Edited by - spajdr on 30/04/2008 08:45:14
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 30/04/2008 :  09:51:00  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
Jen abych jeste objasnil muj duvod... Mam stary Ahlon XP2000+ giga ram a radeon 9800SE s otevrenyma vsema pipeline (tzn pro verze). A nove hry na tom uz vazne nejedou, coz me osobne stve. Clovek si koupi pc a do pul roku muze zacit znovu upgradovat, pac pani vyvojari se neobtezuji s optimalizaci. Online hry zacnou vychazet docela zahy, tusim uz AoC ma byt pro xbox. Ovsem xbox nechci, pac zatim nema blueray.

Pokud jde o tu HD televizi, tak tu zatim nemam, ale nejak me to netrapi, nemam ani ps2, takze rozhodovani je jednoduche.

Ted sem minul aukci na aukru, kde typek prodaval ps3+2ovladace+3hry za 8500.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/04/2008 :  10:40:13  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pompo

Ovsem xbox nechci, pac zatim nema blueray.



od kvetna by mely byt k dispozici xboxy s blu-ray aspon co jsem zkoumal a hledal :)
http://www.smarthouse.com.au/Gaming/Console/J7L7H2R4

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 30/04/2008 :  10:57:07  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by pompo

Ovsem xbox nechci, pac zatim nema blueray.



od kvetna by mely byt k dispozici xboxy s blu-ray aspon co jsem zkoumal a hledal :)
http://www.smarthouse.com.au/Gaming/Console/J7L7H2R4


Jo, to je mozne... Ted este jaka bude cena atd. Pravda je, ze na xbox vyslo vic titulu, ktere me zajimaji, jako cac3 atd. Uvidime.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 30/04/2008 :  12:38:52  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Na xbox vyjde i supreme commander a vyšel i witch king RTSko, to ovládání ale přes gamepad je takové celkem šílené A těch RTS vyjde více.

pompo : no XP2000+ a 9800SE už je staré tak 4 roky? možná 5? kdyby sis koupil dnešní standard tak ti to vydrží určitě déle než půlrok. Já používám na konzoli xfps sniper 3.0 plus a XMI a můžu hrát vše přes myš a klávesnici prakticky stejně jako na PC, žádné lagy a zaměřování má hodně blízko k tomu jak to je na PC, jenom si za to člověk musí ještě připlatit.

Edited by - spajdr on 30/04/2008 12:39:18
Go to Top of Page

pompo
Average Member

1142 Posts

Posted - 30/04/2008 :  13:01:00  Show Profile  Send pompo an ICQ Message Send pompo a Private Message  Reply with Quote
Praveze uz mi prijde blbost kupovat pc kvuli hram, kdyz na praci a sledovani filmu mi tohle staci. To si radsi koupim masinku primo na hry a je to. Navic muzu hrat primo z kresla a ps3 uz ma usb, takze snad pojede jakakoli klaveska ci mys. Mysku mam mx500, coz taky porad dostacuje a klaveska je jedno jaka. Pripadne se pak dokoupi nake bezdraty.

Jinak jo, ten stroj je poradne stary.

Edit:Nevite nekdo, jestli se chystaji nake mmorpg na ps3? Zkousel sem neco googlit, ale ze vseho vylezly jen nake veci z doslechu, famy, nic oficialniho.

WoW-Crista <Fluffy Bunnies>
Sarkasticka sova

Edited by - pompo on 30/04/2008 13:56:13
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000