Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Akce čisté kládlo
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 14/03/2008 :  03:02:16  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Člověk se vráti s namakaným PC, vleze do hry která jeda na full detaily a ani jeden čech...pravděpodobně vymřeli na nějakou intergalakticou epidemii, pravděpodobně útok nadržených tučňáků... Co takhle udělat nějaké akce? Já pořád nemám dodělaný imp theme park, docela by se mi šikla pomoc a nebo ten ISD...

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 14/03/2008 :  09:04:29  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
k cechum: je to trochu pustsi ale to je jen docasne...
k Theme parku: jj, potrebuju ho taky dodelat na 2. charu, takze helpnu, ale az opravi ten nov buffovaci system, je to totalne zabugovany
k ISD: 20 runu mi stacilo, ted uz jen 25x doletet se smugglerem, abych dostal obraz,jinak IHC chodi dost casto kazdy den aspon jedna grupa.. nekdy az 3 denne

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000