Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Dalsi n00bie na obzoru alebo preco vobec hrat MMO
 New Topic  Topic Locked
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Johauna
Knight of Chaos

104 Posts

Posted - 31/01/2008 :  13:16:14  Show Profile  Visit Johauna's Homepage Send Johauna a Private Message
Zdravim vsecky

Nedavno jsem se pustila do hrani SWG (nebot ma ulitlost na Star Wars je opravdu mega velika a konecne muzu hrat Jedie bez nutnosti hrat neco jineho... ), ale musim se priznat, ze jsem ztracena. Tak by mne zajimalo, jestli je jeste nekdo z vas aktivni a jestli by mi mohl/a poradit jak treba nejlepe levelovat a tak. Navic nejlepsi zabava byva ve skupine, a ja to ted hraju spise jako single playerovku, protoze na SWG neznam ani jedinou sprizenou dusi a tak beham vsude sama...

Jak je to tady s guildama? Preferovala bych v budoucnu nejakou aktivni Rebelskou... ale podle toho co tu vidim, tak je to tu samy Imp. Takze kdyby byla dobra parta a hlavne aktivni, holt bych se nechala zlanarit "mezi ty zle"

Tak predem diky za nejakou odezvu... :)

Johauna The Dash - [Ultima Online - Dark Paradise] - retired
Johanka Frosthammer, lvl 44 Warrior [DaoC] - retired
Teal'auc Firali, lvl 26 Jedi [SWG - Eclipse] - active



Edited by - robiwan on 13/02/2008 14:21:54

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 31/01/2008 :  14:31:46  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message
Zenska a SWG? Kam ten svet speje. No rebely z cech asi uz nepotkas, zkus impy. Pripoj se ve hre na CZE kanal, tam furt nekdo je. Kdyz zkusis tellnout jesteru Jorrska, tak se nejspis bude nekde taky poflakovat.
Go to Top of Page

Johauna
Knight of Chaos

104 Posts

Posted - 31/01/2008 :  14:37:22  Show Profile  Visit Johauna's Homepage Send Johauna a Private Message
quote:
Originally posted by Almych

Zenska a SWG? Kam ten svet speje. No rebely z cech asi uz nepotkas, zkus impy. Pripoj se ve hre na CZE kanal, tam furt nekdo je. Kdyz zkusis tellnout jesteru Jorrska, tak se nejspis bude nekde taky poflakovat.


Tak pozor, na podobne komentare jsem hodne vysazena...

A jak se pripojim na ten CZE kanal? Fak jsem nova a pomalu nevim, jak se to ovlada, hehe

Johauna The Dash - [Ultima Online - Dark Paradise] - retired
Johanka Frosthammer, lvl 44 Warrior [DaoC] - retired
Teal'auc Firali, lvl 26 Jedi [SWG - Eclipse] - active


Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 31/01/2008 :  14:55:19  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message
me potkas v SWG urcite, na CZE sem taky takze staci jen napsat :) jinak cesi jsou nejvic aktivni v imperialni gilde IHC, je mezinarodni, ale jsou tam bezva lidi samozrejme musis byt na serveru Eclipse

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 31/01/2008 :  15:04:37  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message
jo ten CZE kanal: kliknes pravym tlacitkem mysi na zalozku Chat (na chatovym okne) a das clone, potom das modify a v rozklikavaci nabidce vyberes chat > CZE a join, potom jen presunes CZE z leve nabidky do prave (ostatni chaty jako treba quest je dobre dat zase na druhou stranu, aby se ti to tam pak nepletlo vse dohromady), nakonec jen zadas default chat jako CZE a potvrdis :)

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Johauna
Knight of Chaos

104 Posts

Posted - 31/01/2008 :  17:03:37  Show Profile  Visit Johauna's Homepage Send Johauna a Private Message
quote:
Originally posted by Dromedarr

jo ten CZE kanal: kliknes pravym tlacitkem mysi na zalozku Chat (na chatovym okne) a das clone, potom das modify a v rozklikavaci nabidce vyberes chat > CZE a join, potom jen presunes CZE z leve nabidky do prave (ostatni chaty jako treba quest je dobre dat zase na druhou stranu, aby se ti to tam pak nepletlo vse dohromady), nakonec jen zadas default chat jako CZE a potvrdis :)


Mno vazne jsem se snazila, ale zadny kanal CZE jsem v seznamu chat roomu nenasla... A jj, jsem na Eclipse serveru....

Johauna The Dash - [Ultima Online - Dark Paradise] - retired
Johanka Frosthammer, lvl 44 Warrior [DaoC] - retired
Teal'auc Firali, lvl 26 Jedi [SWG - Eclipse] - active


Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 31/01/2008 :  17:05:00  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message
Nový hráč do SWG po dlouhých měsících - SOE bouchne šampus a totálně se zhuláká nad vidinou světlých zítřků. Ať se ti tam líbí a nezapomeň říct ještěře, ať tě protáhne komplexem Imperial War Museums v Bohemce a poblíž Bestine (pokud ještě stojí - teda muzea, ne Jorssk)
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 01/02/2008 :  08:48:26  Show Profile Send Quartax a Private Message
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Nový hráč do SWG po dlouhých měsících - SOE bouchne šampus a totálně se zhuláká nad vidinou světlých zítřků. Ať se ti tam líbí a nezapomeň říct ještěře, ať tě protáhne komplexem Imperial War Museums v Bohemce a poblíž Bestine (pokud ještě stojí - teda muzea, ne Jorssk)


Neboj zatím to ještě stojí, do bohemáckých už jsem přidával 100+ item aby se tam vešly věci.

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Johauna
Knight of Chaos

104 Posts

Posted - 01/02/2008 :  09:43:46  Show Profile  Visit Johauna's Homepage Send Johauna a Private Message
Mno uz jsem si vzpomnela proc jsem se nepoustela v poslednich letech do zadneho MMORPG... sla jsem spat v pul 5 rano.

Ale jinak se mi to zatim libi, i kdyz s nejakou bandou by to byla asi jeste vetsi zabava....

Johauna The Dash - [Ultima Online - Dark Paradise] - retired
Johanka Frosthammer, lvl 44 Warrior [DaoC] - retired
Teal'auc Firali, lvl 26 Jedi [SWG - Eclipse] - active


Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 01/02/2008 :  11:02:23  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message
http://www.esl.eu/eu/jkja/1on1saber/ladder/player/900467/

To si opravdu ty? Jakou mas hodnost?
Go to Top of Page

Johauna
Knight of Chaos

104 Posts

Posted - 01/02/2008 :  11:42:37  Show Profile  Visit Johauna's Homepage Send Johauna a Private Message
quote:
Originally posted by Almych

http://www.esl.eu/eu/jkja/1on1saber/ladder/player/900467/

To si opravdu ty? Jakou mas hodnost?


Heh, to se mi ten topic uz koukam zvrhava brzy... Jop, su to ja, ale zbytek si necham pro sebe. Miluju muzskou zvedavost

No nic, jdu zase levelit kdyz mam dneska cas...

Johauna The Dash - [Ultima Online - Dark Paradise] - retired
Johanka Frosthammer, lvl 44 Warrior [DaoC] - retired
Teal'auc Firali, lvl 26 Jedi [SWG - Eclipse] - active


Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 01/02/2008 :  14:57:20  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message
a nick mas Johauna ? rebelove tam porad sou, ne moc ale sou

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Johauna
Knight of Chaos

104 Posts

Posted - 01/02/2008 :  15:11:25  Show Profile  Visit Johauna's Homepage Send Johauna a Private Message
quote:
Originally posted by Dreik

a nick mas Johauna ? rebelove tam porad sou, ne moc ale sou



ad nick - Viz podpis

quote:
Teal'auc Firali, lvl 18 Jedi [SWG - Eclipse] - active



Johauna The Dash - [Ultima Online - Dark Paradise] - retired
Johanka Frosthammer, lvl 44 Warrior [DaoC] - retired
Teal'auc Firali, lvl 26 Jedi [SWG - Eclipse] - active


Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 01/02/2008 :  15:23:44  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message
aha, sorry to sem prehlidl
a kdy budes online ?

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion

Edited by - Dreik on 01/02/2008 15:24:27
Go to Top of Page

Johauna
Knight of Chaos

104 Posts

Posted - 01/02/2008 :  15:32:49  Show Profile  Visit Johauna's Homepage Send Johauna a Private Message
quote:
Originally posted by Dreik

aha, sorry to sem prehlidl
a kdy budes online ?


Muzu klidne hned, ale hrala jsem do pul 5 do rana, spala cca 3h, tak jsem trosku zvadla. Kde jsou ty casy kdy jsem hrala hry celou noc, pak rano sla do skoly... heh, bohuzel studacky leta v coudu a jak se zda tak vitalita taky mizi...

Nepouzivas x-fire nebo msn? Muzem pokecat tam :)

Kdyztak:

X-fire: johauna
msn: jenny@kilitar.cz

Johauna The Dash - [Ultima Online - Dark Paradise] - retired
Johanka Frosthammer, lvl 44 Warrior [DaoC] - retired
Teal'auc Firali, lvl 26 Jedi [SWG - Eclipse] - active


Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 02/02/2008 :  14:31:28  Show Profile Send Aramir a Private Message
Nechci zakládat nový topic, tak to prdnu sem. Není nějaká jiná stránka krom direct2drive (kde je to bohužel pouze pro US only), kde by se nechala sehnat Complete edice i s lodí Amidaly?
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 02/02/2008 :  21:07:32  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message
bohuzial nie....COA sa ako digital download da zohnat jedine v USA na direct2drive.com


I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 02/02/2008 21:08:50
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 02/02/2008 :  21:36:08  Show Profile Send Aramir a Private Message
Škoda. A ještě to mají jen za 20 dolarů. Přes Station download to vyjde na 35 dolarů. Tomu se říká dobrá cesta, jak přilákat víc lidí :)
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 03/02/2008 :  12:22:10  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message
copak? chces zacit hrat?

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 10/02/2008 :  22:45:17  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message
To je vždycky období, kdy nikdo novej nechodí a pak pšouk a za měsíc je tam 6 lidí, jako by se společně dohadovali či co . Johauna doufám půjde k impériu jako správný voják. A ne k rebelským popelnicím :).
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 11/02/2008 :  10:25:38  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message
Ty ještěrko se radši přijdi za mnou kouknout do LOTRo, na týden to jde vyzkoušet zadarmiko.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/02/2008 :  10:44:01  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message
Fakt? Že bych tam nakouk a udělal quest pro slepici? :D :D
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 12/02/2008 :  19:34:38  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Ty ještěrko se radši přijdi za mnou kouknout do LOTRo, na týden to jde vyzkoušet zadarmiko.


je dobry lotro?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/02/2008 :  23:01:22  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message
bude to sice znasilneni topicu ale..

Tady jeste vazne nekdo veri, ze "ti zli" jsou Imperialove?!

Nechtely se nahodou jednotlive planety sjednotit v ramci bezpeci a obchodu? A nezacali proti tomu nasilne bojovat prave Rebelove?

(ted bych napsal neco velmi nechutneho ..cosi o plynovejch komorach..)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 13/02/2008 :  08:32:05  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message
na tuto debatu je spravny topic tu...je len o poschodie vyssie (teraz uz nizsie...), tak si to tam presun ->

http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=10345

alebo si zaloz vlastny napr. s nazvom "Galakticke Imperium v. Aliancia za obnovu Republiky"

inak je to typicky post "let's begin the flame" v absolutne nesuvisiacom topicu...tak tu potencialnu debatu pls presunte tam, kde patri, inak sa tu nebude moct vyznat ani diva svina

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/02/2008 :  08:43:53  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message
quote:
Originally posted by Olusriel

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Ty ještěrko se radši přijdi za mnou kouknout do LOTRo, na týden to jde vyzkoušet zadarmiko.


je dobry lotro?



Sice to moc nepatří do topicu SWG, ale je - pokud máš rád prostředí, potěší tě všechny drobnosti - třeba číhaná na zvíře, co krade rybáři ryby a vyklube se z toho Glum. Nebo Jorsskem zmíněná "slepičí odysea" (napřed sebrat vejce, aby tě nepřistihl kohout, pak v těle slepice nasbírat žížaly, pak v těle slepice navštívit i nejvzdálenější oblasti a promluvit s místními zvířaty). Hlavně jsou tam snad stovky až tisíce questů, některé jednoduché, některé se táhnou na týdny/v případě booků měsíce. Já zatím jedu většinou solo (jen na pár vyjímek, co jsem se přidal k nějaké grupě - Garth Agarwen, Booky, Dol Dinen) a v současnosti se pohybuju kolem lvl 45/50. Craft taky docela jde, nic tak komplexního jako v SWG, ale zase je potřeba si vytrénovat druhou postavu na získávání surovin (např. u weaponsmithe jsem teď ztracen na začátku journeymana, suroviny jsou na mé možnosti moc drahé a trpajzl je teprve lvl 18 a potřeboval bych suroviny z oblasti lvl 30-35, kde ho hned zabijí - a trénit se mi ho nechce, dokud Gábina nebude lvl 50).

A až se začne krvavé slunce nořit za kopec, rozsvěcet se hvězdy a v ruinách se začnou vynořovat nemrtví na místech, které přes den obývaly jenom krysy, naleštíš sekeru/meč a pustíš se do práce. A jako vrchol si podáš Balroga

Edited by - Drizzt DoUrden on 13/02/2008 08:49:31
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 13/02/2008 :  09:13:51  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message
co sem slysel, tak cely LOTRO je dost o solo, takze nic extra

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/02/2008 :  09:18:14  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message
quote:
Originally posted by Dromedarr

co sem slysel, tak cely LOTRO je dost o solo, takze nic extra



Nikdo tě nenutí hrát solo, klidně hraj v grupě. Mě naopak vyhovuje, že mě po většinu hry nenutí nikdo žebrat ostatní o pomoc (i když v některých případech musím).
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 13/02/2008 :  09:21:48  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message
Lotro je velice kvalitní MMO a kdyby tam bylo PVP tak je to pro mě jasná volba.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 13/02/2008 :  09:29:08  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Dromedarr

co sem slysel, tak cely LOTRO je dost o solo, takze nic extra



Nikdo tě nenutí hrát solo, klidně hraj v grupě. Mě naopak vyhovuje, že mě po většinu hry nenutí nikdo žebrat ostatní o pomoc (i když v některých případech musím).



tak proc hrajes MMO, kdyz nehrajes s lidma?

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 13/02/2008 :  10:39:27  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message
Nechapu, kde vzala vetsina lidi dojem, ze v MMO je o hrani ve skupine. Tohle je ciste individualni zalezitost. Nekdo se logne a jen se tak potuluje a v klidu si plni solo questy, obcas pokeca na chatu, vleze do auction hall a bud koupi nebo proda. Nekdo jiny se logne, okamzite vleze do groupy a vyrazi vrazdit vsechno co potka a desne ho to bavi. Ja osobne preferuji stejne jako Koudy ten prvni zpusob a do skupiny vlezu jen z donuceni. Nejvic mi vadi, ze musim drzet tempo s grupou, nemuzu se v klidu pokoukat kolem (a ze v LOTRO je opravdu na co koukat), nemuzu si v klidu precit zadani questu a vychutnat si atmosferu. Porad se nekdo nekam zene, honem honem, at stihnem toho a toho bosse aspon trikrat. Bleeee. To neni nic pro me.
MMO by melo byt hlavne o socialnich vazbach. Stejne jako v zivote, cim dele se stykam se spolupracovniky a kamarady, tim vice je znam a citim se s nimi dobre. Clovek je totiz od prirody tvor spolecensky. Toto mi sveho casu prinaselo SWG, kdy na CZE chatu bylo vecer i 30 lidi, debatilo se o vsem moznem, nebyl problem nekoho pozadat o pomoc a bylo jedno jestli to byl rebel nebo imp. Tohle mi v LOTRO strasne chybi. Lognu, vidim ze je online treba 20 lidi a na chatu se objevi zprava jednou za 10min. O CZ kanale ani nemluve, tak neleze nikdo.
Takze je kazdeho vec, jaky pristup si k hrani MMO zvoli. Pro me je jasna volba solo.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/02/2008 :  11:50:51  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message
Jak říká Almycha - já rád pokecám s lidma, ale abych šel do grupy, která buď fofruje, až odpadávají od skupiny lower levely, nebo naopak každému zvoní telefon, vaří si večeři, sedí na WC a ostatní na něj čekají, to mě zrovna moc nebere. Takhle mi to vyhovuje nejvíc, jenom CZE kanál mi tam chybí (a kladélkáč Jorssk).

Jinak k tomu PvP - to mi nechybí absolutně a pravděpodobně, kdyby tam bylo, tak do té hry nejdu. Je tam náhražka, jedna mapa, kde je PvM (player vs. monster) aktivní a tam se nechystám. Kdo chce PvP, ať jde do counterstrike, omalovánek, nebo PvP primárně zaměřené hry - tahle hra je o atmosféře, skvělých questech a žádných PKčkách, které by ostatním otravovaly život.
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 13/02/2008 :  13:13:58  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message
No já pochopím že ne každej musí být 90% herního času v grupě a pokud se tak neděje tak to považuje za ztrátu času,ale vaše absolutní nechuť hrát v grupě(což koukám považujete za největší zlo)je zase extrém z druhého pólu to už můžeš hrát single hru a mít pod tím puštěný lidé.cz ,každej hraje jak mu to vyhovuje a vo tom to je


SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion

Edited by - Yurekk on 13/02/2008 14:24:32
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 13/02/2008 :  14:17:06  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message
quote:
Originally posted by Yurekk

No já pochopím že ne každej musí být 90% herního času v grupě a pokud se tak neděje tak to považuje za strátu času,ale vaše absolutní nechuť hrát v grupě(což koukám považujete za největší zlo)je zase extrém z druhého pólu to už můžeš hrát single hru a mít pod tím puštěný lidé.cz ,každej hraje jak mu to vyhovuje a vo tom to je





jj ,presne, MMO je hlavne o te grupe ne? jako chatovat pri hre muzes i v singlu... to mi prijde potom docela zcestny

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 13/02/2008 :  14:40:24  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message
MMO ma byt hlavne o kinshipu, spolupraci ve vsech smerech, pokecu, proste stravit s bandou lidi nejakej cas ve vitualnim svete. Prave po nastupu WoW se to nevim proc, zvrhlo v tupe levelovani, boj o co nejlepsi equip a nejak se vytraci ten pravej smysl techto her.
Ted po Book12 se snad LOTRO priblizi moji predstave MMO, narocnost vestiny questu pujde dolu, takze bude podstatne vice solo obsahu. Nejsem proti group hrani, kdyz budu mit naladu, tak se na raid prihlasim. Ale musi to byt o volbe, nesnasim kdyz jsem do neceho nucen.
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 13/02/2008 :  15:31:47  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message
jj, WoWko je na houby, ale s tim nic nenadelas :) bohuzel to ovlivnilo vsechno okolo MMO, ale stejne si myslim, ze je MMO o grupe :) tim nemyslim raidy, ale treba ve 3-4 lidech neco podnikat :) eventy ve vice atd. proste to neni jen o jednom CZE chatu a tim interakce s ostatnimi hraci konci... to me teda moc nebavi

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 14/02/2008 :  15:46:43  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message
V MMO by hlavně měli být obě možnosti. Aby si člověk zasóloval a zahrál sám a aby se mohl grupnout a někam vyrazit. Zdá se mi. že možnost výběrů v MMO upadá a každé se zaměřuje na něco jiného.
Go to Top of Page

Johauna
Knight of Chaos

104 Posts

Posted - 18/02/2008 :  02:19:26  Show Profile  Visit Johauna's Homepage Send Johauna a Private Message
quote:
Originally posted by Jorssk

To je vždycky období, kdy nikdo novej nechodí a pak pšouk a za měsíc je tam 6 lidí, jako by se společně dohadovali či co . Johauna doufám půjde k impériu jako správný voják. A ne k rebelským popelnicím :).


No nevim, ja mam radsi "ty hodne"
A uz jsi nekdy videl light side Jedie, ktery by dobrovolne vrazdil nevinne...

quote:
Originally posted by Rodier

bude to sice znasilneni topicu ale..

Tady jeste vazne nekdo veri, ze "ti zli" jsou Imperialove?!

Nechtely se nahodou jednotlive planety sjednotit v ramci bezpeci a obchodu? A nezacali proti tomu nasilne bojovat prave Rebelove?

(ted bych napsal neco velmi nechutneho ..cosi o plynovejch komorach..)


No co ja vim, tak spise snahy Mr. Palpatina bylo republiku rozvratit zevnitr, pak ji "zachranit" a prohlasit sam sebe cisarem. Kdyby pritom nepovrazdil nevinne Jedie vcetne malych deti a spoustu jineho ohavenstva, tak bys mne mozna na tohle ukecal...

Ale takhle je naprosto jasne kdo je "ten hodny" a "kdo ten zly"

Johauna The Dash - [Ultima Online - Dark Paradise] - retired
Johanka Frosthammer, lvl 44 Warrior [DaoC] - retired
Teal'auc Firali, lvl 26 Jedi [SWG - Eclipse] - active


Go to Top of Page

Shamirr
New Member

Pavucik

135 Posts

Posted - 18/02/2008 :  08:08:20  Show Profile Send Shamirr a Private Message
quote:
Originally posted by Johauna
Ale takhle je naprosto jasne kdo je "ten hodny" a "kdo ten zly"


A dobré je Impérium, lebo šíri mier a poriadok po galaxii. Rebely su akurát banda večne nespokojných anarchistov čo keď nenájde iného nepriateľa tak sa začne žrať medzi sebou. Však čo by sa aj od nich dalo čakať - pašeráci, zlodeji, zradcovia, dezertéry....

Nekropolis:
SWG: Shamirr Norrag (*10.6.2005 +9.7.2008) - Imperial Commando, Imperial Ace Pilot; Xandara Norrag (*11.8.2006 +9.7.2008) - Trader, Freelancer Pilot
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 18/02/2008 :  10:21:23  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message
damy a pani...zacina sa to tu zvrhavat na zbytocny flame na temu, pri ktorej sa nikdy nedohodnete, a druhykrat sa mi nazov topicu nechce menit...tak to tu zamykam, a zakladam vam specialny novy topic s nazvom Galakticke Imperium v. Aliancia za obnovu Republiky...takze tam si flamujte na tuto temu kolko chcete (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Topic Locked
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,21 seconds. on eygor Snitz Forums 2000