Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - Chapters and Updates
 Chapter 8: Stanica Nova Orion
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 15/12/2007 :  09:59:09  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
Vesmírna stanica Nova Orion



Vesmírna stanica Nova Orion je hlavnou základoňu spoločnosti Nova Orion Industries. Slúži najmä ako východiskový bod pre nové questové série, ktoré prinesie Chapter 8.

Nova Orion Industries

Nova Orion Industries sa zaoberá výskumom a vývojom vesmírnych lodí. Spoločnosť bola založená Jonasom Novom a Garrickom Orionom. Od skromných začiatkov vykonala veľký kus cesty a teraz je jedným z významných galaktických výrobcov vesmírnych lodí a staníc.



Nova Orion je virtuálnym dvojčaťom stanice Tansarii Point, ktorá je takisto produktom spoločnosti Nova Orion Industries. Obidve stanice sú umiestnené v sektore Ord Mantell.

Konflikt na Nova Orion

Master piloti, ktorí sa dostanú na Nova Orion, sa stanú svedkami krízy, ktorá rozštiepila priateľstvo Jonasa Novu a Garricka Oriona.



Nova s Orionom boli blízkymi priateľmi, ale v ostatných rokoch sa ich priateľstvo začalo rozpadať. Obaja rozbehli nové projekty bez vedomia toho druhého, stali sa podozrievavými a prestali si dôverovať. Môžete si vybrať, či sa pridáte na stranu Jonasa Novu alebo Garricka Oriona. Každá strana konfliktu má svoju vlastnú sériu questov.

Strany môžete kedykoľvek zmeniť. V takomto prípade musíte u druhej strany začať úplne odznova a u pôvodnej stratíte všetok svoj progres.



Celú questovú sériu je možné kedykoľvek zopakovať. Vždy, keď ju začnete odznovu, musíte ju absolvovať celú. Vždy si môžete vybrať ktorúkoľvek z frakcií bez ohľadu na to, komu ste pomáhali v minulosti.

Midlithové kryštály

Nova Orion Industries hľadá pilotov, ktorí budú zbierať vesmírne minerály známe ako midlithové kryštály. Výskumníci na stanici využívajú tieto minerály na experimenty v podraceroch a spídroch, ale kryštály sú nestabilné a vyžadujú si ďalší výskum.



Viacerí zamestnanci spoločnosti Nova Orion Industries po týchto kryštáloch túžia. Sú ochotní ich vymeniť za rozličné schémy alebo vám pomôcť pri postupe v hierarchii spoločnosti.

Ako budete postupovať v questovom príbehu, aby ste mohli postúpiť na ďalší stupeň (rank), musíte od spoločnosti získať certifikáty. Certifikačný proces je dlhý a ťažký, ale zamestnanec spoločnosti, ktorý má na starosti certifikácie, je ochotný prehliadnuť niektoré interné predpisy spoločnosti a za veľké množstvo midlithových kryštálov vám pomôže tento proces urýchliť. Certifikáty od tejto postavy budete potrebovať na to, aby ste postúpili na úroveň 2, 3 a 4.

Vyberte si stranu a zohrajte svoju úlohu v udalostiach, ktoré sa odkrývajú na stanici Nova Orion.


I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 15/12/2007 :  11:12:10  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
ja si myslim, ze tohle bude dobry :) uz jen mega expu a corvette o ACE pilota, tak mi to akorad vyslo

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Shamirr
New Member

Pavucik

135 Posts

Posted - 15/12/2007 :  15:21:18  Show Profile Send Shamirr a Private Message  Reply with Quote
Jj, na toto som zvedavý. Tie schémy čo sa tam dajú získať sú niektoré celkom slušné (ak ich nenerfnú). Napr. Mark V motor má 130+TS a okolo 75PYR. Hneď by som bral. Čo to môže pokaziť je, že by tie kryštály padali príliš riedko. To by potom bola otrava.

Nekropolis:
SWG: Shamirr Norrag (*10.6.2005 +9.7.2008) - Imperial Commando, Imperial Ace Pilot; Xandara Norrag (*11.8.2006 +9.7.2008) - Trader, Freelancer Pilot
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 15/12/2007 :  17:12:19  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
v posledni dobe se mi zda, ze nak nemas rad vyzvy shame :P

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Shamirr
New Member

Pavucik

135 Posts

Posted - 15/12/2007 :  19:39:37  Show Profile Send Shamirr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

v posledni dobe se mi zda, ze nak nemas rad vyzvy shame :P


Čo je podľa teba výzva? Pozemné kolekcie - behať s LavaCannonom okolo spawn-pointu a zabíjať NPC po tisíckach, kým ti konečne nepadne tá jedna blbosť čo potrebuješ do zbierky? Verím, že nie.
H.E. sú výzva, len zatiaľ tam nebolo nič o čo by som stál. Ten nový batoh možno zmení môj názor.
Tu, pokiaľ drop rate bude primeraný, tak nemám problém pustiť sa likvidovať tie hi-tier lode. Len sa to nesmie zvrhnúť na 24/7 zamestnanie.

Nekropolis:
SWG: Shamirr Norrag (*10.6.2005 +9.7.2008) - Imperial Commando, Imperial Ace Pilot; Xandara Norrag (*11.8.2006 +9.7.2008) - Trader, Freelancer Pilot
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 16/12/2007 :  14:12:43  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
myslim si, ze ty sety z aurillie jsou hodne dobry uz jenom pro to delam HE

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 18/12/2007 :  15:21:20  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Vypadá to hodně zajímavě...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000