Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Připravované online hry
 Irth Online bude free!!!
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 20/11/2007 :  15:59:55  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Pomerne nezname MMORPG bude free 23 listopadu... Vice zde http://www.irthworlds.com/index.php?categoryid=1&p2_articleid=4&s=c7f66793df9a4240df1e850e9b7e4eee

Neco o hre: http://www.irthworlds.com/index.php?categoryid=19

Edited by - Mag1cWalker on 20/11/2007 16:04:56

nses
New Member

100 Posts

Posted - 20/11/2007 :  20:45:15  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
Nepoznam, za skusku nic nedam.
Skusim to cez vikend.

Edited by - nses on 20/11/2007 20:46:37
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/11/2007 :  23:44:45  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
no tak pak dejte vedet dojmy, vypada to dost divne, myslim konceptualne, cert vem grafiku

lastfm
Go to Top of Page

imhotep
Moderator

Imho

219 Posts

Posted - 21/11/2007 :  20:40:49  Show Profile  Send imhotep an ICQ Message Send imhotep a Private Message  Reply with Quote
quote:

# Open Skill System. No leveling or Classes
# Player Housing, Each account gets a free house with a small amount of land around it, not instanced, actual land occupying
# House Management System to decorate your house - Lock Items down and move them
# Large World 192 x 192 km or 36864 Sq Kilometers
# Zone Free Environment (except when teleporting)
# Auction House System
# PvP and Non PvP players in the same world
# Underground and above ground adventures
# Horse Routes as well as Own your own Horse ( or mount )
# Mounts - Many Different
# Travel System including Gates, Flight and Horse Routes
# High Detailed Crafting & Resource Gathering System ( furniture, weapons, armor, clothes, potions and more )
# Community Friendly with High Developer Interaction
# Humans, Elves, Dwarves and more soon to be released Player Characters
# Tutorial Area when creating a new character
# Chop Trees for wood and they go away, Mine rocks anywhere not just a spawn.
# In Game Quest system
# In Game Chat System
# Hundreds of Spells
# Thousands of Items that can be player crafted
# Animal Taming
# Hidden Game Areas, Like underground City's caverns in the sky and so much more


Musím říct že konceptuálně se mi to velice líbí. Připojím se s prosbou o nějaké zkušenosti ze hry.

_________________________
Mummy returns...

Edited by - imhotep on 21/11/2007 20:41:34
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 22/11/2007 :  07:04:39  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
sem to hral v nejaky prvni bete a vypadalo to jako daoc /designem/ a nic tam nebylo ;-DD snad uz to bude lepci..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/11/2007 :  09:57:31  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Musím říct že konceptuálně se mi to velice líbí. Připojím se s prosbou o nějaké zkušenosti ze hry.



to ano, ja mel na mysli spis obchodni model

lastfm
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 25/11/2007 :  16:07:19  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Tak uz to chvily hraju a zatim mi to prijde jako takovy levny Everquest 2, docela dobre to je ale na nekterych vecech je znamt ze to neni uplne profesionalni hra...
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 25/11/2007 :  22:07:46  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Client se stahne tady
http://files.filefront.com/irthsetupexe/;9109262;/fileinfo.html

k instalaci je potreba klic ten se za 0 dolaru koupi tady.
http://www.irthworlds.com/cart/catalogue.php

Zatim Patchuji tak uvidim co to bude.
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 25/11/2007 :  22:37:06  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan


Zatim Patchuji tak uvidim co to bude.


Ee, nepatchuj, tym vlastne stahujes znovu celeho klienta. Po spusteni:Advanced options-Change Install Directory.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 26/11/2007 :  09:34:43  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nses...

nazdarek nsesi .. jaky jsou dojmy z te hry? zkus trosku popsat prosim.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 26/11/2007 :  10:10:12  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Normalne jsem stahnul asi 100Mb velkej patch zalozil postavu a uvidel tu hruzu. EQ2 se to nepodoba ani trosicku, amatersky engine, amaterske modely, naprosto desne animace. Cele je to takove zpomalene.
Skoda, ze me nekdo nevaroval predem. Usetril bych si stahovani.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 26/11/2007 :  12:29:07  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Normalne jsem stahnul asi 100Mb velkej patch zalozil postavu a uvidel tu hruzu. EQ2 se to nepodoba ani trosicku, amatersky engine, amaterske modely, naprosto desne animace. Cele je to takove zpomalene.
Skoda, ze me nekdo nevaroval predem. Usetril bych si stahovani.

Tak to vypadá nadějně ...
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 26/11/2007 :  14:40:13  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
Hoj Elidore, celkovo som hral cca 2 hod, cize iba prve dojmy:
Grafika nemastna neslana, to je viditelne uz zo sreenshotov, ale v tom by som velky problem nevidel.
Po spusteni som ako prve zmenil rozlisenie, co sposobilo zmenu velkosti fontov na miniaturnu necitatelnu velkost, to som riesil pol hodiny (stacilo resetnut nastavenia, hehe).
Levelovanie je podmienovane pouzivanim prislusnej discipliny (je ich dost), ktoru chceme rozvijat. U trenerov sa kupuju knihy ci upgrady (kuzla, udery...) prislusnych povolani.
Ok, prve questy su oboznamovacie-tutorial (chod za tym a tym, prines to a to). Po krajinke sa potuluju kone (jeden z mounts) da sa na ne nasadnut, su o nieco rychlejsie ako behanie,ale nie su to len nejake obycajne kone, da sa s nimi cvalat aj po vodnej hladine (bug).
Asi siesty quest v poradi som nemohol splnit, prislusne npc stale bezalo a hlavou sa snazilo prerazit strom, odmietalo so mnou komunikovat (bug), neskorsie nejaky hrac zrejme zotal tento strom (alebo zmizol) cim sa npc ukludnilo a vyslo mi v ustrety. Nedaleko od tohoto miesta stal na kopceku goblin. Zlikvidoval som ho mojou malickou katanaou. Ale co to? Moj avatar sa nehybe, je zaseknuty v texture (bug), 5 min. s nim nemozem nikam pohnut. Restartujem hru, postava je stale zaseknuta, skusam teleport, nic. Asi na dvadsiaty skok-vlavo-vpravo sa mi ho podarilo vyslobodit. Nedaleko v malej osad plnej trenerov rozlicnych umeni, vidim velke pestrofarebne rotujuce kruhy, skusam cez ne 3x prejst, na stvrty krat ma to niekde teleportuje. Dostavam sa sa do malej dedinky, ale ako naspat? Nikde ziaden tp kotuc, mapa nepouzitelna, tak tam moj avatar tvrdne doteraz.
(Takto dopadne kazdy kto necita manual k prislusnemu zariadeniu.)
Jedna zo smrti (bug), kde som sa naozaj dostal do podsvetia:
http://img204.imageshack.us/img204/6374/smrtab9.jpg
P.S. Hned ako dostanete (kupite si) fireball, mozete ho vyskusat ho na kurati. Co myslite, kto vyhra?
P.P.S(... alebo som si mal kupit carovnu hulku?)

Edited by - nses on 26/11/2007 19:18:36
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 27/11/2007 :  12:58:10  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
das te hre sanci, nebo jdes zkusit nejakou jinou?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 27/11/2007 :  16:05:23  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

das te hre sanci, nebo jdes zkusit nejakou jinou?


Uff, tazka otazka, momentalne nedavam sancu ziadnej.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 27/11/2007 :  17:19:52  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Jsi přísný ale spravedlivý

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000