Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Připravované online hry
 Pirates of the Caribbean Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 29/09/2007 :  14:38:28  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Pirati z karibiku.
Piratska hra online od Disneye. Podle slibovanych featur by to mohlo byt i lepsi nez instancovane burning sea.
Na druhou stranu horsi grafika protoze to delaj i pro chude deticky.
PvP pouze formou duelu. Ma to byt velmi pribehova a atmosfericka hra navazujici na filmy. (asi neco jako lotro)..

prave probiha beta2 do ktere mne vcera prisla pozvanka.

http://disney.go.com/pirates/online

hra se spousti podobne jako u soe.. launcher kterej stahuje vsecko ostatni


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 02/10/2007 :  19:17:30  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
mno nevypada to zas tak blbe, regnul sem se a uvidime treba me to taky prijde dik za info

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/10/2007 :  04:06:30  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
dost se mi to libi, grafiku to ma sice prumernou, ale vypadato lepe nez na screenech. Skvely je, ze na lodi muzes mit vic hracu kteri pomahaji v utoku.. a celkove je to takove svezi.. ze to neni fantasy plna elfu a trpu.. je to peknej realnej svet. Navic jsou tam hodne detailne udelany zname postavy a nadabovany hercema.

jestli hces napis mi na icq 10905813 pujcim ti beta ucet. Mne to totiz pada jakmile do mne na vode nekdo zautoci takze zatim cekam. Poslal jsem jim bug report a vymenil si par mailu.. a cekam :)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 21/10/2007 :  01:46:04  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
prisel mi jeste jeden klic, jestli mas zajem napis mi na icq 10905813


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 25/10/2007 :  15:06:05  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
dik rodiere ale ted vychazi Hellgate london tak nebudu mit cas navic chci rozjet asi jeste to RF online na zkousku mno uvidim casu neni moc

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 28/10/2007 :  06:04:03  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hellgate je sracka


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 28/10/2007 :  13:53:40  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

hellgate je sracka



Hm me v posledni dobre prijde vetsina her co vychazi jako radny sracky .. porad cekam az me neco zaujme, mezitim hraju EvE, protoze je hodne jiny nez ostatni hry a navic se mi tam moc libi ekonomickej system provazanej s PvP, je to takova az seriozni hra ..

Ale uz se tesim az me zase jednou zaujme nejaka poradna rubacka, kde budu schanej nejakej novej mec, kudlu, bouchacku nebo co ja vim ..jen to nesmi bejt stara sracka v novym kabate, na to uz sem starej ..

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 28/10/2007 :  14:06:43  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Rodier

hellgate je sracka



Hm me v posledni dobre prijde vetsina her co vychazi jako radny sracky .. porad cekam az me neco zaujme, mezitim hraju EvE, protoze je hodne jiny nez ostatni hry a navic se mi tam moc libi ekonomickej system provazanej s PvP, je to takova az seriozni hra ..

Ale uz se tesim az me zase jednou zaujme nejaka poradna rubacka, kde budu schanej nejakej novej mec, kudlu, bouchacku nebo co ja vim ..jen to nesmi bejt stara sracka v novym kabate, na to uz sem starej ..



podle Rodiera je sračka i EVE, už to někde napsal

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 28/10/2007 :  16:01:35  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
on to musi vedet, on je otec vsech sracek, ja treba kdykoliv vidim nejakou sracku, hned si vzpomenu na rodiera

lastfm

Edited by - Rashaverak on 28/10/2007 16:01:55
Go to Top of Page

Robik
Starting Member

16 Posts

Posted - 29/10/2007 :  09:41:56  Show Profile  Send Robik an ICQ Message Send Robik a Private Message  Reply with Quote
Father of All Shits :) nova americka bomba :)

Robik
Fifth Circle of the Secret order of The Emperor
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 30/10/2007 :  20:20:40  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ano. vsecky hry jsou vicemene sracky. neexistuje idealni hra.

a nerikejte ze znate hru, na ktere vam vubec nic nevadi zmrdi.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 30/10/2007 :  22:55:55  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

ano. vsecky hry jsou vicemene sracky. neexistuje idealni hra.

a nerikejte ze znate hru, na ktere vam vubec nic nevadi zmrdi.


Tohle je pro recenzenta her opravdu velice zajimave mysleni.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 31/10/2007 :  06:55:41  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
a nerikejte ze znate hru, na ktere vam vubec nic nevadi


Diablo, Diablo 2, Fallout, Fallout 2, Starcraft, C&C RA a par dalsich. Vsechno jsou to hry, ktere si rad zahraju i dneska, protoze mi na nich vubec nic nevadi

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 31/10/2007 :  10:10:44  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Pred chvili jsem se pres patcher dozvedel, ze POTC prave releasnuli.

Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 31/10/2007 :  10:31:47  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Rodier

hellgate je sracka



Hm me v posledni dobre prijde vetsina her co vychazi jako radny sracky .. porad cekam az me neco zaujme, mezitim hraju EvE, protoze je hodne jiny nez ostatni hry a navic se mi tam moc libi ekonomickej system provazanej s PvP, je to takova az seriozni hra ..

Ale uz se tesim az me zase jednou zaujme nejaka poradna rubacka, kde budu schanej nejakej novej mec, kudlu, bouchacku nebo co ja vim ..jen to nesmi bejt stara sracka v novym kabate, na to uz sem starej ..



podle Rodiera je sračka i EVE, už to někde napsal



podle me je sracka rodier

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 31/10/2007 :  14:21:34  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
Hrajete to tady někdo? Mě to docela baví! Jenom co jsem zatim nepochopil, žádné statistiky se mi nezlepšují? Kromě zbraní, nových úderů a tak?
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 31/10/2007 :  15:11:09  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tenebrae

Hrajete to tady někdo? Mě to docela baví! Jenom co jsem zatim nepochopil, žádné statistiky se mi nezlepšují? Kromě zbraní, nových úderů a tak?



Je to tak tak. POTC je vlastne jenom trosku akcnejsi Toontown Online.

Hraji, dokonce jsem si zaplatil foundera )

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 31/10/2007 :  17:24:19  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak mi prisel email ze beta zkoncila ale me ucty byli oznaceny jako skvelej tester /opac jsem jim reportoval chyby/ no a mam pristup zdarma do plne verze hry na test server :-DD


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 31/10/2007 :  21:11:44  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Dnes jsem poprve vyzkousel namorni bitvy v POTC a musim rici, ze to ma neco do sebe. Hudba z filmu, moznost vice hracu, kteri ovladaji lod, ruzne manevry, abilitky. Pekne.

Synka jsem postavil k delu a ja jsem stal za kormidlem. Potopili jsme tri lodi. U te posledni jsme meli moznost zahakovani, ale nez jsem zjistil jak to udelat tak se ta vojenska lod potopila i s nakladem ... oo

Je to urcite zabavne. Prebralo to spoustu vlastnosti z TT (speedchat, skillovani, portovani, questy, zadny loot (temer), zadny equipment etc.).

Proste kvalitni family mmorpg. TT je pro 3+, POTC imho pro 6+.

Btw je mozne, aby hralo vice lidi pres jeden account (minimalne to funguje pres founder unlimited access acount). Zajimave.

Edited by - VT on 31/10/2007 21:13:17
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 01/11/2007 :  00:19:00  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
Zajimalo by me k cemu jsou "poklady" a "zvláštnosti" co občas seberu, dají se někde prodat?
U jednoho z prvních úkolů jak mám potopit loď, to si asi nejdřív musim vydělat na lepší než tu bárku co mám, že? Zatim mě každý potopil ale možná jsem útočil na moc silné lodě.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 01/11/2007 :  09:53:13  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tenebrae

Zajimalo by me k cemu jsou "poklady" a "zvláštnosti" co občas seberu, dají se někde prodat?
U jednoho z prvních úkolů jak mám potopit loď, to si asi nejdřív musim vydělat na lepší než tu bárku co mám, že? Zatim mě každý potopil ale možná jsem útočil na moc silné lodě.



Nemel by jsi mit problem potopit lod do cca levelu 10. Chce to jenom trochu cviku, manevrovani, vedet, kde ma, ktera lod slabiny (tyhle informace najdes u vendora co lode prodava).

Samozrejme k valecne fregate se nesmis priblizit, pac te sestreli na onehit ).

Ja lode potapim tak, ze k ni dopluju, projedeme vedle sebe, opetujeme si palbu a pak se vetsinou drzim na jejim ocasu, aby nemohla strilet a postupne otacim svoji lod podle timeru prave a leve salvy. Kdyz uz je skoro znicena, tak pustim kormidlo a dostrilim ji rucne ovladanym delem.

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 01/11/2007 :  13:11:43  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Ted jsem zjistil, ze Pirates of the Caribbean Online pouzivaji stejny graficky engine jako Toontown online - Panda3D ( http://www.panda3d.org ), ktery je dokonce open source. Zajimave.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 02/11/2007 :  15:40:35  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Jak se prepnu do full screenu? V tom okne to strasne skube.
uz to vidim. Je to za penize. Pche

Edited by - Milan on 02/11/2007 15:51:46
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/11/2007 :  15:51:39  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Jak se prepnu do full screenu? V tom okne to strasne skube.



Full screen je pouze pro subscribery (nedelam si legraci).


Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 02/11/2007 :  16:21:14  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
Jo jo, kvuli tomu jsem si to zaplatil a nelituju. Atmosferou mi to připomíná Monkey Island...
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/11/2007 :  16:27:04  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tenebrae

Jo jo, kvuli tomu jsem si to zaplatil a nelituju. Atmosferou mi to připomíná Monkey Island...



Mne to pripomina Toontown online. Je to vlastne to same, pouze combat neni turn base, ale realtime s trochou fps (range zbrane).


Neprisel jsem na to jak si vygenerovat true friends kody. Manual rika, ze je to ve Friends zalozce, ale tam mohu pouze vytvaret gildu a crews.

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/11/2007 :  12:17:00  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
takze je to zdarma?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 04/11/2007 :  13:11:52  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

takze je to zdarma?



Pouze Basic access je zdarma.

Rozdily mezi Unlimited a Basic najdes tady .


Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/11/2007 :  13:14:40  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
mm mohli dat testerum full zdarma :-D


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 04/11/2007 :  20:47:28  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem to dohral dokonce.... Teda aspon co se tyce te basic verze.
-grafika: desna
-animace:to bys blil Milane
-Zvuky:prumer
-Ten basic je teda kurevsky orezanej, na to ze to je takova hricka prirody (blbost)
+prostredi piratu s karibiku ma neco do sebe
+lodni souboje jsou docela zabavne. Teda aspon tu hodku co jsem to zkousel.Kdyby tenhle styl byl ve Voyage online tak bych to urcite hral.
+team a posadka na jedne lodi ten zazitek musi jeste umocnit.

Jako flashova hra zdarma na prestavku na obed by to bylo cool.

VC je podle me jasne lepsi volba a to je jeste zdarma.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 04/11/2007 :  22:09:35  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Tak jsem to dohral dokonce.... Teda aspon co se tyce te basic verze.
-grafika: desna
-animace:to bys blil Milane
-Zvuky:prumer
-Ten basic je teda kurevsky orezanej, na to ze to je takova hricka prirody (blbost)
+prostredi piratu s karibiku ma neco do sebe
+lodni souboje jsou docela zabavne. Teda aspon tu hodku co jsem to zkousel.Kdyby tenhle styl byl ve Voyage online tak bych to urcite hral.
+team a posadka na jedne lodi ten zazitek musi jeste umocnit.

Jako flashova hra zdarma na prestavku na obed by to bylo cool.

VC je podle me jasne lepsi volba a to je jeste zdarma.



Stejne jako v Toontown online plati - Easy to play, hard to master.

Vypada to jako jednoducha blbost v prumerne grafice, ale kdyz se do toho dostanes, tak to neco do sebe ma. Jenom skoda, ze je to realtime a ne logicka turn base jako Toontown.

Btw mne ta grafika neprijde tak hrozna:
http://sweb.cz/Prodise/chess1.jpg
http://sweb.cz/Prodise/chess2.jpg

Chce to holt fullscreen a ne tu reklamni orezavacku free basic accessu.

Edited by - VT on 04/11/2007 22:14:13
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 04/11/2007 :  22:31:31  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by Milan

Tak jsem to dohral dokonce.... Teda aspon co se tyce te basic verze.
-grafika: desna
-animace:to bys blil Milane
-Zvuky:prumer
-Ten basic je teda kurevsky orezanej, na to ze to je takova hricka prirody (blbost)
+prostredi piratu s karibiku ma neco do sebe
+lodni souboje jsou docela zabavne. Teda aspon tu hodku co jsem to zkousel.Kdyby tenhle styl byl ve Voyage online tak bych to urcite hral.
+team a posadka na jedne lodi ten zazitek musi jeste umocnit.

Jako flashova hra zdarma na prestavku na obed by to bylo cool.

VC je podle me jasne lepsi volba a to je jeste zdarma.



Stejne jako v Toontown online plati - Easy to play, hard to master.

Vypada to jako jednoducha blbost v prumerne grafice, ale kdyz se do toho dostanes, tak to neco do sebe ma. Jenom skoda, ze je to realtime a ne logicka turn base jako Toontown.

Btw mne ta grafika neprijde tak hrozna:
http://sweb.cz/Prodise/chess1.jpg
http://sweb.cz/Prodise/chess2.jpg

Chce to holt fullscreen a ne tu reklamni orezavacku free basic accessu.


Je tam nejake PvP?
k tem screenum. Jo kdyby to vypadalo jako Crysis tak to by byla bomba. I ten fullscreen se me zda jak z roku 2000.

Edited by - Milan on 04/11/2007 22:33:25
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 04/11/2007 :  23:10:55  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan
Je tam nejake PvP?



Je tady team verus team, deatmach a pak karetni hry (poker, black jack; pry chteji pridat kostky). Karetni hry se daji hrat i v hospodach na vetsine ostrovu.

PvP je pristupne pouze pro Unlimited access.

Edited by - VT on 04/11/2007 23:12:03
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/11/2007 :  23:56:38  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
no v mmorpg musi bejt hodne hracu. podle mne si to vetsina nepredplati a to okno je fakt hruza navic se to celkem trha. dost to tim posrali a rekl bych ze ji zabili :-(


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 05/11/2007 :  09:21:26  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

no v mmorpg musi bejt hodne hracu. podle mne si to vetsina nepredplati a to okno je fakt hruza navic se to celkem trha. dost to tim posrali a rekl bych ze ji zabili :-(



Disney je skvela znacka pro ruzne family mmo - Toontown, Virtual Magic Kingdoms, Club Penguin a dalsi. Takze nemam obavy o osud POTC.

Uz ted kdyz schvalne switchuji do low population distriktu tak stejne potkavam na mori desitky lodi.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 05/11/2007 :  11:29:52  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by Rodier

no v mmorpg musi bejt hodne hracu. podle mne si to vetsina nepredplati a to okno je fakt hruza navic se to celkem trha. dost to tim posrali a rekl bych ze ji zabili :-(



Disney je skvela znacka pro ruzne family mmo - Toontown, Virtual Magic Kingdoms, Club Penguin a dalsi. Takze nemam obavy o osud POTC.

Uz ted kdyz schvalne switchuji do low population distriktu tak stejne potkavam na mori desitky lodi.


JJ verim ze pro deti to muze byt skvela volba. Az nejake adoptuji tak jim to taky predplatim.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 06/11/2007 :  18:39:26  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
No je fuk pro koho to je. Berme to jako normalni produkt.

Samozrejme bych si to normalne zaplatil - jenze to by to muselo bejt hodno tech 10$ ato teda neni. :(


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 23/11/2007 :  23:21:28  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Nechapu ... fakt nechapu, co za srace Disney zamestnava ...


# Cancel your subscription at any time
# To cancel your account, you need to talk to a customer service representative. Please call (877) 427-7744.




Edited by - VT on 23/11/2007 23:22:07
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 24/11/2007 :  00:20:40  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

Nechapu ... fakt nechapu, co za srace Disney zamestnava ...


# Cancel your subscription at any time
# To cancel your account, you need to talk to a customer service representative. Please call (877) 427-7744.


Na takovehle vychcanky plati jen blokace karty pro internet. Az jim nic neprijde tak ti to zablokujou sami a radi.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 24/11/2007 :  10:20:26  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ale proc - To cancel your account? Vsak to je stejny jak u WoWka.

Musi tam byt nekde jen cancel subscription.. nebo je to dalsi hyperdmnc hra.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 24/11/2007 :  11:03:37  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

Ale proc - To cancel your account? Vsak to je stejny jak u WoWka.

Musi tam byt nekde jen cancel subscription.. nebo je to dalsi hyperdmnc hra.



Tak já jim musel napsat mail aby byl účet-canceled. Cancel subscription tam opravdu neni. Po par vymenenych mailech mi ten ucet ale opravdu zrusili.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 24/11/2007 :  11:34:29  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Na mne tohle skoselo SOE - kdyz jsem rusil EQ2 tak po mne chteli abych odpovedel na nejakou secret question - ale v dobe kdy jsem account vytvarel tak jsem zadnou nezadaval... Takze po mne chteli abych volal do US - na to konto jsem napsal sprostej mail na support s tim ze je blacklistuju na karte z duvodu nemoznosti zrusit sluzbu a stezuju si na ne u VISA pro unfair business praktiky - a za cca 15 min bylo EQ 2 zruseny a dostal jsem omluvnej mail :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 24/11/2007 :  12:09:07  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Nějak si ty zákazníky udržet musí.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 24/11/2007 :  14:04:54  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Na mne tohle skoselo SOE - kdyz jsem rusil EQ2 tak po mne chteli abych odpovedel na nejakou secret question - ale v dobe kdy jsem account vytvarel tak jsem zadnou nezadaval... Takze po mne chteli abych volal do US - na to konto jsem napsal sprostej mail na support s tim ze je blacklistuju na karte z duvodu nemoznosti zrusit sluzbu a stezuju si na ne u VISA pro unfair business praktiky - a za cca 15 min bylo EQ 2 zruseny a dostal jsem omluvnej mail :)



Haha Brutusi tak se to musi delat :)

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Milacekimperia
New Member

194 Posts

Posted - 27/11/2007 :  18:35:22  Show Profile Send Milacekimperia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Na mne tohle skoselo SOE - kdyz jsem rusil EQ2 tak po mne chteli abych odpovedel na nejakou secret question - ale v dobe kdy jsem account vytvarel tak jsem zadnou nezadaval... Takze po mne chteli abych volal do US - na to konto jsem napsal sprostej mail na support s tim ze je blacklistuju na karte z duvodu nemoznosti zrusit sluzbu a stezuju si na ne u VISA pro unfair business praktiky - a za cca 15 min bylo EQ 2 zruseny a dostal jsem omluvnej mail :)



Mě na to stačilo 10 min na chatu s adminem holt nejsem asi takovej drsoň.Normálně si ověřil acc a dal mi novou sec. quest.Nějak sem přitom neměl potřebu to tady vytahovat.Rozhodně bych v SOE na podpoře nechtěl dělat.Míru zdar.

GW(20 2x),
L2 EU(50+,Spoil 40+),
EQ2 US(2x80),
VG-uz nikdy
Fury-Beta
AoC-Beta
Back WoW ofik
Twink 19+,29+39+49+59+69+

World of WarCraft, WoW, WoWko. Fenomén jenž ovládl herní branži. S nedávným příchodem datadisku Burning Crusade se počet platících hráčů přehoupl přes 10 miliónů. Jde pořád jen o hru nebo je v tom něco víc?
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 29/11/2007 :  18:28:46  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Na mne tohle skoselo SOE - kdyz jsem rusil EQ2 tak po mne chteli abych odpovedel na nejakou secret question - ale v dobe kdy jsem account vytvarel tak jsem zadnou nezadaval... Takze po mne chteli abych volal do US - na to konto jsem napsal sprostej mail na support s tim ze je blacklistuju na karte z duvodu nemoznosti zrusit sluzbu a stezuju si na ne u VISA pro unfair business praktiky - a za cca 15 min bylo EQ 2 zruseny a dostal jsem omluvnej mail :)



Nevim jak jsi nezadaval neco co se pri tvorbe acc zadavat musi, jinak ti vybehne text zes nevyplnil pole...

Edit: Tak nic, oprava, ono to uz nechce ten secret question a answer, je to jen jak optional.

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)

Edited by - Kromus on 29/11/2007 18:40:18
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,32 seconds. on eygor Snitz Forums 2000