Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Je potřeba orig?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 01/11/2007 :  19:08:53  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Ja stale hraju na beta clientovi i kdyz mi EA download manager hlasi, ze muzu "play"

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 01/11/2007 19:22:48

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/11/2007 :  19:31:50  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Ja stale hraju na beta clientovi i kdyz mi EA download manager hlasi, ze muzu "play"



Odinstaluj betu a uvidíš jestli už jde nainstalovat ten klient od EA. Pokud budeš mít v počítači betu tak on si bude myslet že máš nainstalovánu full
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 01/11/2007 :  19:40:17  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Kar-Chee

Ja stale hraju na beta clientovi i kdyz mi EA download manager hlasi, ze muzu "play"



Odinstaluj betu a uvidíš jestli už jde nainstalovat ten klient od EA. Pokud budeš mít v počítači betu tak on si bude myslet že máš nainstalovánu full




Odinstalovával jsem betu a pak stahoval ten preload. Kdyz se vse stahlo, tak jsem nainstaloval znovu betu do uplne jine slozky...

Myslis ze to i pres to vidi betu?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 01/11/2007 :  20:32:01  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Odinstaluj betu a uvidíš jestli už jde nainstalovat ten klient od EA.



No mne ten EA client jeste nejde nainstalovat. Hlasi mi to jeste 6 hodin do releasu ...
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 01/11/2007 :  20:33:51  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by Gabriel
Odinstaluj betu a uvidíš jestli už jde nainstalovat ten klient od EA.



No mne ten EA client jeste nejde nainstalovat. Hlasi mi to jeste 6 hodin do releasu ...



tak to vazne asi vidi betu. Tak potom je topic bezpredmetny...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/11/2007 :  21:06:40  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
já stáhnul to ISO od AVENGED a preload jsem smazal, už to nebudu potřebovat :)
Go to Top of Page

TUQ
Starting Member

50 Posts

Posted - 01/11/2007 :  22:17:16  Show Profile  Send TUQ an ICQ Message Send TUQ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

já stáhnul to ISO od AVENGED a preload jsem smazal, už to nebudu potřebovat :)



Ctu to spravne ze orig potreba neni ?

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."

Roger Zelazny
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/11/2007 :  22:22:24  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
nevím jak na single player, ale na multiplayer není třeba, to ale už píší i ve FAQ, jenom je nutné mít vytvořený účet a zadat tak cd klíč.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 02/11/2007 :  05:57:45  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
nekde jsem cetl ze facha beta ucet i do full, ale je tam omezeni na 22L a pujde to pry jen tyden.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000