Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Cokoliv co se nevejde jinam
 jaký internetový překladač
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 31/10/2007 :  08:50:32  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Mám asi 4 roky starý překladač internet. stránek EUROTRAN 2003.
Bohužel nefachá v Mozille. Takže uvažuji o koupi novýho překladače s tím že vývoj za ty 4 roky snad zase někam došel a bude to jen lepší.

Máte někdo tip na kvalitní internetový překladač nebo zkušenost s více překladači a můžete porovnat.
Nevím jestli mám koupit znovu EUROTRAN nebo zkusit nějaký jiný.


BTW diskuzi o tom jak jsou překlady z překladačů shit prosím neřešte, kdo anglicky umí je to pro něj shit kdo neumí je vděčnej i za shitový orientační překlad


Noe

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 31/10/2007 :  12:08:54  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
kdyby ses radeji ty 4 roky ucil

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 13/11/2007 :  22:19:13  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Mám asi 4 roky starý překladač internet. stránek EUROTRAN 2003.
Bohužel nefachá v Mozille. Takže uvažuji o koupi novýho překladače s tím že vývoj za ty 4 roky snad zase někam došel a bude to jen lepší.

Máte někdo tip na kvalitní internetový překladač nebo zkušenost s více překladači a můžete porovnat.
Nevím jestli mám koupit znovu EUROTRAN nebo zkusit nějaký jiný.


BTW diskuzi o tom jak jsou překlady z překladačů shit prosím neřešte, kdo anglicky umí je to pro něj shit kdo neumí je vděčnej i za shitový orientační překlad

Myslím si že překlady z překladačů jsou shit ... ale můžu se i mýlit ... tak se k tomu kdyžtak vyjadřete lidi
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,17 seconds. on eygor Snitz Forums 2000