Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 PvP
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:48:08  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by tojejedno
Drz se toho:P



No napodobne...

Vidim ze zdejsi osazenstvo nevynika bystrosti takze to rozepisu v jednoduchych bodech:

1) To ze ma nekdo dite je jeho vec.
2) To ze hraje MMORPG je take jeho vec.
3) To ze jde na raid a vi ze bude zdrzovat 23 lidi protoze je doma sam(a) a dite bude chtit prebalit/nakrmit/cokoliv jineho neni jeho vec, protoze tim svym "AFK 5 min" pripravil 23 lidi o 15min (ano trvalo to 15 ne 5) a to 2x za vecer.

A opet se vratim k meritu veci - tito lide byli jsou a budou - ale nebudou hrat na FFA, protoze by byli porad mrkev.

A proto tam budu hrat ja :)

(Po pravde receno jsem zazil plne PVM hru kde se podobne chovani trestalo okamzitym kickem a takovy clovek pak nedostaval invite - ale to bylo proto, ze v FFXI byl masivni XP loss za smrt a Level Down.)



Nejak nevidim spojitost mezi bystrosti, a doplnenim informaci (Bod 3).
Aneb
Pes ma 4 nohy.
Moje kocka ma 4 nohy.
Moje kocka je predelana na psa
Moje kocka je tedy pes.

:P
Jinak co se tyce PvE, tak mam pocit, ze asi jedina hra kde se trpi cokoliv je wowko, protoze tam je potreba matros. Prinejmensim FF neni vyjimkou, v AO se ve slusnych rodinach taky nestrpi problemy na raidech.

Kazdopadne i tak to neni problem PvP>PvE>PvP. Ale "poewrgaming" vs "casualgaming" vs "kamaradgaming" (tohle tema ma jeste lepsi flame potencial).
Kdyz budu hrat s fotrikama, tak pocitam s takovyma vecma, a pokud jsme kamosi, tak hrajeme primarne spolu, takze se takove situace berou jako samozrejmost. Pokud jsme samozrejme banda cizich lidi, ktere spojuje jen phatz, tak kokot a kick a nabor noveho uberplayera.
A kdyz nas to bavit, tak klidne budeme hrat na PvP.

Blacku pomalu mazes:P

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:51:19  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
Nechcete se na ten flame o nicem vykaslat a mluvit trosku vic k veci? ;)

Me by treba zajimalo, jestli planuje Sigil nejaky rewamp class pro PVP. Protoze ted si offensive fighter sesvaci kohokoliv z healeru i z def fighteru. A muze to byt sebe vic group oriented ten char si ani neuprdne :)

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:58:04  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little
Me by treba zajimalo, jestli planuje Sigil nejaky rewamp class pro PVP. Protoze ted si offensive fighter sesvaci kohokoliv z healeru i z def fighteru. A muze to byt sebe vic group oriented ten char si ani neuprdne :)



Jj, uz v close bete za existence ffa pvp serveru se debatovalo na forech o tom, ze maji melee dvojnasobny damage oproti castrum.

Tanci/meleeri dostali v dnesnim patchi novy boost (str uz neco konecne znamena), takze to bude jeste horsi :) Mne vcera sesvacil rogue na dve rany (byl o level vyssi).

A balancovani "planuje". To uz deklaroval. Otazkou je kdy s tim zacne a jak to balancovani bude vypadat.


...
...
The remaining time spent on PVP will be focused on balancing out classes and fleshing out point system

functionality.
__________________
Silius

Edited by - VT on 16/01/2007 11:59:56
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 16/01/2007 :  12:07:34  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
coze na 2 rany? chudaci prskove...

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 16/01/2007 :  12:18:24  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Doufam ze s timhle neco udelaji - ja vzdycky tihnul k casterum :)
Ale zatim je to bohuzel presne tak...

Bard: chyti aggro 5 mobu - zabije 3, nahodi speed song poutece zregeneruje HP, necha se dobehnout a zabije zbytek.

Shaman: chyti aggro 3 mobu jednoho zabije, skusi heal/stun/root/utect a s 80% sanci umre.

Pricemz nejde o to ze by ty ability co ma shaman nefungovali... ale dela oproti bardovi neskutecne malo dmg ... a navic castit cokoliv co neni instant kdyz jsem v boji znamena ze to trva 2x tak dlouho.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 16/01/2007 :  12:31:44  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

aneb pokud mate zeny, pritelkyne, milenky, deti, jine aktivity, navstevujete pravidelne toaletu nemuzete hrat pvp byli byste afk = smrt, to muzou jen osamoceni jedinci co maji misto zidle zachodovou misu a nejakou servirku co jim donese jidlo az k PC a nedejboze, jestli si u toho jeste poskocite

aneb to jsem si vydedukoval, lidi co maji male deti sou kokoti fiha



Gratuluju ti, že si zůstal normálním člověkem a vážím si tě za tenhle post.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 16/01/2007 :  12:42:02  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Prskavky maj chcipat klidne onehitem od meele (od rougue specialne). Kazdej char se hraje jinak a hrac se tomu musi prizpusobit. Rict jen "mam rad magy" a pak brecet, je typycke pro nOOby co to neumeji hrat.
Mam rad nestaci.... nauc se to hrat a vyuzivej moznosti charu, ale nebrec na forech... easy.

Hadrak co si pusti meelera k telu je zevl a ma chcipnout!

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 16/01/2007 :  12:44:10  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

nejde o to ze jdes afk kvuli decku, ale o to ze jdes afk kdyz se treba raid rozbehne na bose a ten clovek nerekne ani slove ze musi na chvilku afk a pak tam vsichni zdechnou bo ten dotycnej je zrovna main healer... V takovemto pripade ano dotycnej je kokot



Nechápu co řešíš s afk před bossem, o tom tu nikdo nemluvil, to tady teplý skákající brutus vytvořil teorii o nějakém skákajícím teplým elfovi Nevím co to má společnýho s tím, že když vidíš někoho jak jde do instance tak ho s radostí v pětinásobný převaze zabiješ.

No je to marný, chlapečkové si musí zabíjet nepřátelský vojáčky tak hrrr na to
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 16/01/2007 :  12:57:11  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Prskavky maj chcipat klidne onehitem od meele (od rougue specialne). Kazdej char se hraje jinak a hrac se tomu musi prizpusobit. Rict jen "mam rad magy" a pak brecet, je typycke pro nOOby co to neumeji hrat.
Mam rad nestaci.... nauc se to hrat a vyuzivej moznosti charu, ale nebrec na forech... easy.

Hadrak co si pusti meelera k telu je zevl a ma chcipnout!


No me vzdycky bavila classa rogue, tady hraju castera/healera jen abysme byli schopni davat ve dvou tezsi moby. Ale kdyz reknes, ze by mel umrit caster onehitem od roguea tak je to kravina.

Jeste nevim jak je to na PVP serveru s viditelnosti roguny z enemy groupy, pokud to bude jako v EQ2 pak jo, ale pokud to bude jako ve WOW tak je to holy nesmysl.

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 16/01/2007 :  13:01:21  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little
No me vzdycky bavila classa rogue, tady hraju castera/healera jen abysme byli schopni davat ve dvou tezsi moby. Ale kdyz reknes, ze by mel umrit caster onehitem od roguea tak je to kravina.


OK... muze mi t sanci prezit jeden uder nejakou svoji bublinou. Pak je na prskavce jak to zahraje a jestli bude schopen utect z meele range. Pokud ne, je na druhou ranu tuhej.
Naopak pokud rogue pouzije jako prvni uder svoji nejvetsi DMG do bubliny, je to taky vul a mel by chcipnout on.
Rozhodne hadrak vs meele = jistojista smrt za par sec. A tak to ma bejt.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 16/01/2007 :  13:19:13  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik
Rozhodne hadrak vs meele = jistojista smrt za par sec. A tak to ma bejt.



To plati dokud meele nenarazi na Gandalfa :)

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 16/01/2007 13:19:42
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 16/01/2007 :  13:21:33  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

quote:
Originally posted by †… Havran …†

nejde o to ze jdes afk kvuli decku, ale o to ze jdes afk kdyz se treba raid rozbehne na bose a ten clovek nerekne ani slove ze musi na chvilku afk a pak tam vsichni zdechnou bo ten dotycnej je zrovna main healer... V takovemto pripade ano dotycnej je kokot



Nechápu co řešíš s afk před bossem, o tom tu nikdo nemluvil, to tady teplý skákající brutus vytvořil teorii o nějakém skákajícím teplým elfovi Nevím co to má společnýho s tím, že když vidíš někoho jak jde do instance tak ho s radostí v pětinásobný převaze zabiješ.

No je to marný, chlapečkové si musí zabíjet nepřátelský vojáčky tak hrrr na to



ja to neresim ja to podotknul a vyjadril sem se k tomu, jak rikam nelibi se ti zdechat p oceste do instance nehraj na pvp serveru a bez nekam pro kosice mobu kteri se s tim nedokazou vyrovnat

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 16/01/2007 :  13:23:40  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Little
No me vzdycky bavila classa rogue, tady hraju castera/healera jen abysme byli schopni davat ve dvou tezsi moby. Ale kdyz reknes, ze by mel umrit caster onehitem od roguea tak je to kravina.


OK... muze mi t sanci prezit jeden uder nejakou svoji bublinou. Pak je na prskavce jak to zahraje a jestli bude schopen utect z meele range. Pokud ne, je na druhou ranu tuhej.
Naopak pokud rogue pouzije jako prvni uder svoji nejvetsi DMG do bubliny, je to taky vul a mel by chcipnout on.
Rozhodne hadrak vs meele = jistojista smrt za par sec. A tak to ma bejt.



ano s tim souhlasim pokud to neni takovej shit jako ve wow kdy rouge z hidu baci neco to neco dostane stun na Xs a mezi tim da rouge 5 hitu pricemz hadrak neprezije ani 2... ano jde to tak delat ale to tam musi bejt neco jako deteck hide jako bylo v UO ktery muzu furt mackat aby me neprekvapilo neco kdyz budu prochazet nekde dverma atp

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 16/01/2007 13:25:17
Go to Top of Page

smajlik02
New Member

329 Posts

Posted - 16/01/2007 :  13:55:16  Show Profile Send smajlik02 a Private Message  Reply with Quote
Hadrak by mel prezit nejakym zpusobem 1 ranu z hide (bublina/ABS) mel by mit ovsem sanci na nejaky ten root/snare.

Naproti tomu by hydra nemela mit sanci hide/vanish v boji, kdy mu tece do bot. Hydra nej DMG ma udelat z hide, unhide by mel byt celkem smudla s nizkym AF.

uplne mimo dotaz...
Je ve hre nejaky ten /face /follow na grp membery, moby, enemy players?
Bindovani klaves ala DAoC?
Nejaky macra... (assist napr atp, popripade assist button)
Nevite nekdo jestli hra plne podporuje logitech G-15?

Rift: Barbucha cleric
WoT: karl_v_sudet (E-100, Maus, IS4, GW-E, Jgtgr) Retired
DAOC: Tojsemja 10Lx druid, Krivonoha 7Lx Retired
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 16/01/2007 :  14:00:55  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by smajlik02
uplne mimo dotaz...
Je ve hre nejaky ten /face /follow na grp membery, moby, enemy players?
Bindovani klaves ala DAoC?
Nejaky macra... (assist napr atp, popripade assist button)
Nevite nekdo jestli hra plne podporuje logitech G-15?


Assist je standartne "F" key. Mimo offensive targetu si drzis i defensive target. Takze pokud ma treba healer v defensive targetu sveho wara na heal, zmacknutim F se v offensive targetu objevi jeho target, ten se ale musi obnovovat (pres "F"), tzn pokud war switchne, tobe zustava stary cil (aspon mi to tak prislo ;) ).

Aspon sem nenasel zpusob jako bylo v EQ2, drzet target main assistu a ten automaticky switchuje. /stick a /face tu myslim neni, ale zas tak sem to nezkoumal.

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

stoupa101
New Member

253 Posts

Posted - 16/01/2007 :  14:05:56  Show Profile Send stoupa101 a Private Message  Reply with Quote
hlavne zde muzes kazde kouzlo domakrovat jak je libo, takze kdyz si das pred nejcasteji pouzivany dmg treba /assistdefensive, mel by sis drzet pomerne aktualni target.

je zde hrozne krasny prikaz /listcommands tema kde se da najit plno uzitecnych prikazu.

RIFT: Stoupa * Ceska Legie * Steampike PvE EU * Weaponsmith * Male Dwarf Guardian
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 16/01/2007 :  14:11:32  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

1) To ze ma nekdo dite je jeho vec.
2) To ze hraje MMORPG je take jeho vec.
3) To ze jde na raid a vi ze bude zdrzovat 23 lidi protoze je doma sam(a) a dite bude chtit prebalit/nakrmit/cokoliv jineho neni jeho vec, protoze tim svym "AFK 5 min" pripravil 23 lidi o 15min (ano trvalo to 15 ne 5) a to 2x za vecer.


No takže tohle se mě trošku dotklo, tak k tomu něco napíšu. Nevím, jak to bylo v EQ2, u toho jsem nebyl. Mám 2 malé děti.
zažil jsem ale několikrát následující situaci:
1) na raid přihlášení 3 healeři včetně mě.
2) jeden nedorazil, druhý je nezkušený.
3) Budeš dělat main healera? říkám klidně, ale počítejte s tím, že můžu na rychlo AFK, jelikož hlídám dítě. Oznámím to, ale musím pak běžet (protože když nepoběžím tu sekundu, když zařve, tak vzbudí to druhé a to můžu vypnout comp, jelikož další hodinu máme se ženou co dělat)
4) mě nevadí, že se raid zruší, protože jinej healer nedrazil, ale raid chce jaksi jít raidovat za každou cenu.
5) v Instanci ohlásím rychle AFK (je sice malá pravděpodobnost, že se AFK přihodí při krizovém pullu ale je tam).
6) Pak bude půlka raidu ještě 2 roky dávat na foru k dobru, že main healer je kokot (© brutus), jelikož byl AFK.

Sorry, ale tohle by mě naštvalo. Berte to jako nastínění situace, i když jsem s brutusem nehrál a nezmiňuje se o mě. Sorry, ale myslím si, že v první řadě je to vina toho healera, co měl dělat maina, že nedorazil a raid se scházel zbytečně, za druhé vina raidu, že i přes upozornění se rozhodli to risknout a jít i s takovým healerem (a následně se jim to nelíbí) a za třetí moje chyba, že hraju s dítětem. Ale v tomto pořadí.

Také to je třeba důvod, že radši si hraju v malé skupince třeba s Nobrasem nebo helmou. Ti to znají a umějí se podle toho chovat, když náhodou narychlo odejdu afk. A nikdy mi nebudou vyčítat, že náhodou jsme umřeli, protože starší dcera spadla s postele a začala brečet.

Já sice nemám FFA PvP rád, ale problém s hraním bych neměl. Pokud odejdu AFK, tak holt počítám s tím, že na 95 procent umřu. Vadit mi to ale nebude vůbec, jelikož radši umřu a budu v trenýrkách, než jak idiot seděl, když mě dítě potřebuje. s PvP jsem spíš měl ten problém, jak se řešilo v několika topicích,že to prostě beru pořád jako RPG. Pokud někdo využívá věci nikoliv ze vnitřku virtuálního světa, ale zvenku různé nedokonalosti systému, pomalosti připojení, chybě v texturách a tak, tak to opravdu hrát nehodlám. Pokud mě někdo sesmahne RP tak, že je to prostě vrah a sesmahne mě ze zálohy (myslím tím jako kdyby v tom virtuálním světě skutečně stál, nikoliv chybou schován třeba ve stěně), tak si zanadávám a budu to zkoušet dál. Ale nebudu znechucen.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 16/01/2007 :  14:15:30  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Myslis si ze tenhle typ cloveka by mel na FFA sanci dostat se na high level a mit equip na high end raid a ze by ho nekdo v guilde chtel?

Jestli neco nemam rad, tak to kdyz se nekdo na nekoho vytahuje, ze je v necem lepsi. V pripade pocitacovych her mi prijde, ze uz je to v podstate patologiie.

Kazdy at si hraje co chce jak chce at ma k tomu deti a manzelek kolik chce. At si na to bere nebo nebere dovolenou - to je kazdyho jeho boj, jak investuje a stravi svuj cas. Jenom on sam za to nese odpovednost - nikdo jiny. Ostatnim to muze pripadat podivicnke, demenatni i inspirujici, ale to je asi tak vsechno co s tim muzeme delat.

Ale prosim vas - nezacinejme si myslet, ze jenom proto, ze v nejaky dementni hre jsem lepsi/min umiram/jsem kabrnak na pve raidu/kabrnak na PvP/jsem hc hrac - ze proto jsem lepsi nez nekdo kdo hraje na pvp/pve/ma horsi vysledky/nehraje 15hodin denne apod.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 16/01/2007 :  14:20:47  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
To ze jde na raid a vi ze bude zdrzovat 23 lidi protoze je doma sam(a) a dite bude chtit prebalit/nakrmit/cokoliv jineho neni jeho vec, protoze tim svym "AFK 5 min" pripravil 23 lidi o 15min (ano trvalo to 15 ne 5) a to 2x za vecer.

Me osobne nejde o to hrat pvp nebo pve. MMO hry jsou o komunite - s lidma se kterejma hraju a je mi s nima minimalne pri hre dobre.

S lidma kterym prijde podivny, ze hrac jde afk, protoze ho potrebuje jeho dite - nehraju. Neni to nic osobniho - ale do komunity, kterou se ve hre obklopuju nezapadne.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 16/01/2007 :  14:29:04  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
je zde hrozne krasny prikaz /listcommands tema kde se da najit plno uzitecnych prikazu.

nebo taky zkuste direktorar vanguard/bin/help

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 16/01/2007 :  14:30:31  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen
nebo taky zkuste direktorar vanguard/bin/help


Nepletes si do sebe slova adresar a directory? :))) Nebo je to takhle Sigilem pojmenovany? :)

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 16/01/2007 :  14:31:18  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Uz jsem reagovat nechtel, protoze viditelne kazdej kdo tady ma dite to vzal osobne a mysli si, ze je v poradku jit AFK a sprudit tim ostatni :)
(Mne naopak prijde normalni pokud vim, ze nebudu moct byt ty nasledujici 4-6 hod ve hre tak proste na raid nepujdu a budu delat neco jinyho - ale asi jsem teda divnej :)

quote:
Originally posted by Genagen
S lidma kterym prijde podivny, ze hrac jde afk, protoze ho potrebuje jeho dite - nehraju. Neni to nic osobniho - ale do komunity, kterou se ve hre obklopuju nezapadne.



No co si pamatuju na tvoje vyrazy na TS tak to znelo trosku jinak.

Ale timto s OT koncim.



Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 16/01/2007 :  14:44:01  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
Omlouvám se za OT, ale nemůžu si pomoct.

Brutusi jakej byl tvůj nick v EQ2? Pochopil jsem, že si hrával v SW, ale nevím koho a fakt bych si ty názory rád přiřadil k nějaký postavě...

Dík

Imaziel

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 16/01/2007 :  14:51:22  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No já až budu mít rodinku, tak prostě nebudu vůbec hrát ať na mě ostatní nemusejí čekat, tečka.

brutus : divný nejsi
Go to Top of Page

stoupa101
New Member

253 Posts

Posted - 16/01/2007 :  14:54:57  Show Profile Send stoupa101 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

No já až budu mít rodinku, tak prostě nebudu vůbec hrát ať na mě ostatní nemusejí čekat, tečka.



Docela silny reci :o) Vona zavislost je zavislost :o)

RIFT: Stoupa * Ceska Legie * Steampike PvE EU * Weaponsmith * Male Dwarf Guardian
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 16/01/2007 :  15:04:08  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stoupa101

quote:
Originally posted by spajdr

No já až budu mít rodinku, tak prostě nebudu vůbec hrát ať na mě ostatní nemusejí čekat, tečka.



Docela silny reci :o) Vona zavislost je zavislost :o)



Já vím, ale ono se to dá překonat, vadí mi představa že si nemůžu hrát jak chci, že tam je pořád ten pocit, kdy najednou musíš odejít a jsi někde uprostřed dungeonu. Já jsem náročný na hry, takže mě stejně nic dlouho nebaví a když ano, tak to je nějaká singlovka a tu hraju za víkend

Edited by - spajdr on 16/01/2007 15:04:38
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 16/01/2007 :  15:15:23  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
add hadrák vůči rogue ... mágové (hadráci) mají díky vysoké inteligenci velmi vysoký detect hidden skill. Pamatuji jak Black viděl s Sorcererem narozdíl ode mě každý hidnutý NPCčko na vzdálenost min. 30+ kroků a já neviděl nic dokud jsem se k tomu NPC nepříbližil tak na 3-5 kroků nebo dokud jsem nenaagroval ... předpokládám, že uplně stejně bude vidět na dostatečnou vzdálenost hidnutýho rogue hráče.


Noe

Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 16/01/2007 :  15:42:09  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
Blacku pomalu mazes:P



tohle je uz ztracenej topic od zacatku ale myslim ze tu nikdo zadny informacni hodnoty ani hledat nechtel

Black
Go to Top of Page

smajlik02
New Member

329 Posts

Posted - 16/01/2007 :  15:56:33  Show Profile Send smajlik02 a Private Message  Reply with Quote
Me by to naopak zajimalo vse...
BTW zkousel jste nekdo hrat Rogue? jak se hraje? atp.
ma bude mit hide v boji, poisny na zbranich, debuffy, ddcka atp.
Ktery char se vam prozatim jevi jako naprosty owner na solo pvp? At take vime koho ceka nerf

Rift: Barbucha cleric
WoT: karl_v_sudet (E-100, Maus, IS4, GW-E, Jgtgr) Retired
DAOC: Tojsemja 10Lx druid, Krivonoha 7Lx Retired
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 17/01/2007 :  08:58:38  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

Myslis si ze tenhle typ cloveka by mel na FFA sanci dostat se na high level a mit equip na high end raid a ze by ho nekdo v guilde chtel?

Jestli neco nemam rad, tak to kdyz se nekdo na nekoho vytahuje, ze je v necem lepsi. V pripade pocitacovych her mi prijde, ze uz je to v podstate patologiie.

Kazdy at si hraje co chce jak chce at ma k tomu deti a manzelek kolik chce. At si na to bere nebo nebere dovolenou - to je kazdyho jeho boj, jak investuje a stravi svuj cas. Jenom on sam za to nese odpovednost - nikdo jiny. Ostatnim to muze pripadat podivicnke, demenatni i inspirujici, ale to je asi tak vsechno co s tim muzeme delat.

Ale prosim vas - nezacinejme si myslet, ze jenom proto, ze v nejaky dementni hre jsem lepsi/min umiram/jsem kabrnak na pve raidu/kabrnak na PvP/jsem hc hrac - ze proto jsem lepsi nez nekdo kdo hraje na pvp/pve/ma horsi vysledky/nehraje 15hodin denne apod.



Pod to se podepisuji ...../bow /salute
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 17/01/2007 :  11:50:53  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
This topic wins Legendary thread award.

Absolutely best topic ever.

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 17/01/2007 :  11:59:07  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

A víš proč? Protože nepamatuju znovu opakuju nepamatuju, kdy bych zažil nějakej normální souboj v PvP, celý PvP se totiž promění v útoky na slabší cíl - slabší buď levelem, nebo když je po boji s mobem, nebo když je nás víc tak zaútočíme na početně slabší grupu.
A pokloním se hráči nebo hráčům, kteří si vyberou silnější nebo aspoň srovnatelnej cíl a ve férovým souboji ho porazí. Takových opravdových hráčů je velice málo a PvP servry jsou narvaný chudáčkama, co kilujou znatelně slabší cíle.



tvuj problem je v tom ze jsi zrejme jeste nehral zadne pvp, bud jsi nehral zadnou poradnou pvp hru nebo jsi se mu umyslne vyhejbal (i takovi pripadi jsou - na forech pisou jak je pve uzasny a pvp sux ale pritom ho vzivote neskusili a nechteji aby nemuseli priznat ze nemeli pravdu ci co..)

posledni 3 roky jsem hral pvp hru a hral jsem prakticky nonstop (co jsem byl ve hre) vyrovnane ferove proste super pvp, obe strany pvp souboju hrali pvp a sance byly povetsinu casu vyrovnane (samozrejme ze ne vzdy to ani nejde)

a garantuji ti ze neslo o zadne campovani nejakejch release spawnu ci co slo o boje skupiny proti skupine ruznych velikosti...

edit: wow pvp server neni pvp hra...

edit2: jeste k te vyrovnanosti pvp, ke konci jsme v nasi blize nejmenovane pvp hre naopak vyhledavali nevyrovnane boje a to sice boje kde my jsme meli nevyhodu (napr. pocetni nebo strategickou - napr boj proti zacampovanejm grupam), boje proti presile napr 4 vs 8 byly totiz pro nas vyzva a nebylo to o tom ze by jsme meli lepsi slozeni povolani v nasi grupe ale bylo to o tom ze jsme byly sehrany team

tomu rikam opravdobe pvp, a samozrejme to bude chvilku trvat nez neco takoveho vznikne v nove hre jako je treba vanquard, zakladni podminkou je funkcni dobry pvp system, dale aby hraci naexpovali (tj splnili ty hrozne pve pozadavky), sehnali vybavu (uf zas to pve) no a zacli premyslet o pvp ... do te doby se budes bezne setkavat s camperama mrtvych a lidech co vyhledavaji "easy pvp mode" hru typu vyhledavani a zabijeni mensich levelu, takoveto lidi ja osobne za pvp hrace nepovazuji


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin

Edited by - Yennefer on 17/01/2007 12:20:30
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 17/01/2007 :  13:18:52  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
http://deim.baf.cz/All_Stars_Final.avi

^^^
PvP (obecne)

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 17/01/2007 :  19:10:19  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
PVP Ruleset Changes

Hi all,
Now that we've gotten a lot of the information we needed about the team based ruleset, it is time for a change. Tomorrow, the ruleset will change to:
- Engagement rules: free for all
- Minimum level: 7
- Level spread: 10
- Death penalty: corpse drop
NOTE: "corpse drop" does not mean "item loot". The purpose of tweaking the rulesets as we are is testing and gathering data, so please bear in mind that just dropping a corpse is not our final penalty for PVP deaths. We originally brought the server up with no penalty because we wanted data on combat specifically, so now it's time to look at some other things while we address issues that have arisen.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 17/01/2007 :  19:20:19  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Skoro jak Rodier :) Tahle informace uz tu probehla ...

http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=21478
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 18/01/2007 :  00:40:59  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia

http://deim.baf.cz/All_Stars_Final.avi

^^^
PvP (obecne)



Video pekny a co to ma spolecnyho s PvP ve VG?
Takovyhlech rubacek jsou imho plne weby, dokonce i z jinych her nez DAoC a osobne si myslim ze pro lidi, kteri danou hru neznaji jsou nic nerikajici.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 18/01/2007 :  00:51:33  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
Viz zavorka.

Z toho co tady ctu tak 95% lidi si pod pojmem PvP predstavuje nejakyho zlyho, odpornyho cervenyho hrace (PK) z Darkparadise co zabiji "minery".

Video vice, ci mene doplnuje Corwinuv post.

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)

Edited by - Deimnia on 18/01/2007 00:54:52
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 18/01/2007 :  00:59:04  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Nemyslim si ze 95% si predstavuje PvP tak jak pises. Spis lidi co PvP vzivote nehrali se toho bojej jak cert krize..... a nebo lidi co zacali hrat WoW kvuli PvP aby ve finale zjistili ze tam nic takovyho neni.
Uz i ten trapnej EQ2 je na tom o 100% lip co se PvP tyka

http://files.filefront.com/mongedv2avi/;5949745;;/fileinfo.html

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 18/01/2007 :  08:13:46  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
edit2: jeste k te vyrovnanosti pvp, ke konci jsme v nasi blize nejmenovane pvp hre naopak vyhledavali nevyrovnane boje a to sice boje kde my jsme meli nevyhodu (napr. pocetni nebo strategickou - napr boj proti zacampovanejm grupam), boje proti presile napr 4 vs 8 byly totiz pro nas vyzva a nebylo to o tom ze by jsme meli lepsi slozeni povolani v nasi grupe ale bylo to o tom ze jsme byly sehrany team



A která hra je tedy pro PvP podle tebe nejlepší ? Nejmenovaná ... tím myslíš DAOC nebo UO?
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 18/01/2007 :  09:29:50  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia

Viz zavorka.

Z toho co tady ctu tak 95% lidi si pod pojmem PvP predstavuje nejakyho zlyho, odpornyho cervenyho hrace (PK) z Darkparadise co zabiji "minery".

Video vice, ci mene doplnuje Corwinuv post.



no vsak tj to nejkrasnejsi ne? :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Threepio
nic

126 Posts

Posted - 18/01/2007 :  12:20:54  Show Profile  Send Threepio an ICQ Message Send Threepio a Private Message  Reply with Quote
Rekl bych ze zde dochazi k zasadnimu nedorozumeni ohledne pvp, mezi takrikajic pve hraci a pvp hraci.
Zkuste mi corwine nebo vt odhadnout, kolik z pvp co denodenne probehne na serveru je takoveto ferove pvp, kdy se potkaji pvp hraci, maji +- odpovidajici skill, equip a chteji si zahrat a pobavit se tim co si oni predstavuji jako pvp a naopak kolik toho probiha ve stylu ze nakej high lvl koti lowbiky a nebo nekdo nekoho pojizdi na mobech.
Nereste zda je to fer nebo nefer, to je ted irelevantni.
Zkuste to napr. prepocist na procenta dle smrti zpusobenych obojim za den, nebo na nejaky jiny rekneme objektivni ukazatel.
Dalsi vec, rekneme ze nekam bezite na nejakej pvp raid, je vas 6 ve skupine a potkate 4 lidi, kteri jsou pro vas legalnim cilem, a jsou slabsi, zabijete je? Ja bych to napr udelal a nemel bych s tim problem, nicmene rozhodne v tomto pripade slo spise o pve zalezitost, protoze jich bylo o 2 min a byli slabsi, a at by udelali cokoliv, prohrali by,stejne jako chudak script nekde na dne dungeonu.
Takze dalsi vec co me zajima, je kolik % boju co vedete vy konkretne, se da alespon priblizne popsat jako vyrovnane, a opet, staci cislo nebo jina relevantni odpoved, zadnej flame.
Ciste me proste zajima, kde je rekneme "pravda", kdyz jedna strana mluvi o pojizdeni chudacku a druha o super zajimavejch vyrovnanejch bojich,a pritom hraji na jednom serveru :)



Tak trosku...klokan

Edited by - Threepio on 18/01/2007 12:21:33
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/01/2007 :  12:41:34  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Snazite se resit to co uz resili dve generace hracu pred vami a mne to uz krapet nudi :). Imho nejlepsim resenim by pro vas bylo si na nejakem pvp serveru zahrat.


Ale strucne:

Jestli ma nekdo krive prsty a nedokaze dobre ovladat svyho pandulaka nebo ma horsi equipment, nebo se snazi solovat v zone kde roamuji fg - je pouze jeho vec.

Pokud vezmu v uvahu level tak je na Mordredu 100 procent boju vyrovnanych. Vsichni maji max. level (az na 20 lvl cotswold pvp).

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/01/2007 :  12:46:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Threepio
Ciste me proste zajima, kde je rekneme "pravda", kdyz jedna strana mluvi o pojizdeni chudacku a druha o super zajimavejch vyrovnanejch bojich,a pritom hraji na jednom serveru :)



Nehraji na jednom serveru. Nehraji stejnou hru.

"Pojizdeni chudacci" hraji vetsinou na pseudo pvp serverech jako ma treba WoW, ci dokonce hraji pve only. Ty co mluvi o "zajimavych bojich" tak mluvi o SB, DOACu, AC1.


Edited by - VT on 18/01/2007 12:59:06
Go to Top of Page

Threepio
nic

126 Posts

Posted - 18/01/2007 :  12:50:49  Show Profile  Send Threepio an ICQ Message Send Threepio a Private Message  Reply with Quote
2vt zadna odpoved taky odpoved, mimochodem na pvp serveru hraju a uzivam si ho dennodenne, a prekvapive s tim nemam problem, ale ciste me zajimala statistika od nekoho s tvymi nazory.

Tak trosku...klokan
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/01/2007 :  12:56:02  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Threepio

2vt zadna odpoved taky odpoved, mimochodem na pvp serveru hraju a uzivam si ho dennodenne, a prekvapive s tim nemam problem, ale ciste me zajimala statistika od nekoho s tvymi nazory.




Uz jsem ti odpovidal .... :

quote:
Originally posted by Van Tassel
Pokud vezmu v uvahu level tak je na Mordredu 100 procent boju vyrovnanych . Vsichni maji max. level (az na 20 lvl cotswold pvp).



edit: to jak to bude vypadat na Vanguard pvp serveru zavisi na nastavenych pravidlech. Radsi bych bez level restrikci (aby nevznikali ruzne expoitovatelne situace) a s poradnym pvp death timerem (je to dobre pro obe strany - prave killnutej bude mit cas utect od bindu, ale zaroven se nebude moci instantne vratit do bitvy).

Edited by - VT on 18/01/2007 13:08:12
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 18/01/2007 :  13:23:25  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Threepio

2vt zadna odpoved taky odpoved, mimochodem na pvp serveru hraju a uzivam si ho dennodenne, a prekvapive s tim nemam problem, ale ciste me zajimala statistika od nekoho s tvymi nazory.




Uz jsem ti odpovidal .... :

[quote]Originally posted by Van Tassel
Pokud vezmu v uvahu level tak je na Mordredu 100 procent boju vyrovnanych . Vsichni maji max. level (az na 20 lvl cotswold pvp).



Já si snad kvůli tobě Vanguarda koupím, vylevelím postavu a budu tě kempit, abych dokázal že to 100% bojů není
Go to Top of Page

Threepio
nic

126 Posts

Posted - 18/01/2007 :  13:24:45  Show Profile  Send Threepio an ICQ Message Send Threepio a Private Message  Reply with Quote
Ok, tak konkretne, lognes v daocu, udelas grp a des do naky zony hledat grupu se kterou budes bojovat, zabijis cestou slabsi teamy nez ses sam? Samotne hrace kteri koti moba? Pokud ano, kolik z killu za vecer timto zpusobem pripada na podobne situace a kolik na pvp ve stylu potkate grp odpovidajici sily a date si vyrovnane grp pvp?
A jeste jednou, je mi jedno proc kdy koho jak zabijite, ciste pro moji predstavu me zajima cislo jako odpoved.

Tak trosku...klokan
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/01/2007 :  13:32:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Threepio

Ok, tak konkretne, lognes v daocu, udelas grp a des do naky zony hledat grupu se kterou budes bojovat, zabijis cestou slabsi teamy nez ses sam?



Co je to slabsi team?

Co ma nizsi levely? Takovy na Mordredu nebeha.
Co ma nizsi skill? To je jeho problem.
Co ma mene lidi v grupe? Ano, nejsem jejich fotrik, abych jim schanel lidi do grupy, tak aby nas bylo stejne. Stejne tak ja newhinuju kdyz mne prejede grupa co ma 2x tolik lidi. Naopak je to pro mne vyzva.

Pokud pobezim v grupe a uvidim jednotlivce na mem levelu tak ho sestrelim nebo necham sestrelit. Pokud by ten jednotlivec mel nizsi level nez ja, ale jeste takovy level aby za nej byl reward tak ho necham taky sestrelit.

Pokud uvidim, ze do zony vlezla nepratelska grupa, tak ji necham cas na to, aby se buffnula a az potom na ni chargnu.

Pokud neni dostatecny pocet cilu na sestreleni ve "standardnich pvp zonach" tak si poroamuju po pve flecich a pokilluju zde pripadne farmujici lidi.


quote:

kolik z killu za vecer timto zpusobem pripada na podobne situace a kolik na pvp ve stylu potkate grp odpovidajici sily a date si vyrovnane grp pvp?



Na to nejde odpovedet. Nedelam si zadne statistiky. Nekdy cely vecer bojujeme s precislovanim a stale umirame, nekdy behame ve dvou a bojujeme proti duo ci trio grupkam, nekdy jsme temer jedina grupa co beha; nekdy rozbijime cely vecer ohromny pve raid.

Edited by - VT on 18/01/2007 13:37:47
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 18/01/2007 :  14:11:31  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Threepio

Rekl bych ze zde dochazi k zasadnimu nedorozumeni ohledne pvp, mezi takrikajic pve hraci a pvp hraci.
Zkuste mi corwine nebo vt odhadnout, kolik z pvp co denodenne probehne na serveru je takoveto ferove pvp, kdy se potkaji pvp hraci, maji +- odpovidajici skill, equip a chteji si zahrat a pobavit se tim co si oni predstavuji jako pvp a naopak kolik toho probiha ve stylu ze nakej high lvl koti lowbiky a nebo nekdo nekoho pojizdi na mobech.
Nereste zda je to fer nebo nefer, to je ted irelevantni.
Zkuste to napr. prepocist na procenta dle smrti zpusobenych obojim za den, nebo na nejaky jiny rekneme objektivni ukazatel.
Dalsi vec, rekneme ze nekam bezite na nejakej pvp raid, je vas 6 ve skupine a potkate 4 lidi, kteri jsou pro vas legalnim cilem, a jsou slabsi, zabijete je? Ja bych to napr udelal a nemel bych s tim problem, nicmene rozhodne v tomto pripade slo spise o pve zalezitost, protoze jich bylo o 2 min a byli slabsi, a at by udelali cokoliv, prohrali by,stejne jako chudak script nekde na dne dungeonu.
Takze dalsi vec co me zajima, je kolik % boju co vedete vy konkretne, se da alespon priblizne popsat jako vyrovnane, a opet, staci cislo nebo jina relevantni odpoved, zadnej flame.
Ciste me proste zajima, kde je rekneme "pravda", kdyz jedna strana mluvi o pojizdeni chudacku a druha o super zajimavejch vyrovnanejch bojich,a pritom hraji na jednom serveru :)






vyrovnany pvp nikdy nebylo, neni a nebude stejne tak jako valky v realu. Ostatne kdo po tom touzi :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/01/2007 :  14:14:35  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold
quote:
Originally posted by Van Tassel
Pokud vezmu v uvahu level tak je na Mordredu 100 procent boju vyrovnanych . Vsichni maji max. level (az na 20 lvl cotswold pvp).



Já si snad kvůli tobě Vanguarda koupím, vylevelím postavu a budu tě kempit, abych dokázal že to 100% bojů není



Popisoval jsem podobu pvp na Mordredu (kde jsou vsichni ppl 50 lvl). Ty hrajes na Mordredu?

S Vanguardem nemel muj post nic spolecneho.



Proc lidi peclive nectete, proc neuvazujete, proc logicky neodpovidate? ... Ja to proste nechapu ...

Edited by - VT on 18/01/2007 14:19:48
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,31 seconds. on eygor Snitz Forums 2000