Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 PvP
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 15/01/2007 :  12:40:28  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wilda
Jasne, to chapu ze nemuzes drzet krok s ostatnima, kdyz ostatni nemaji praci/jsou studenti takze smazej 24/7, ale od toho to preci je hra a ne full time job :)



No ja treba pracuji, mam deti, ktere uz davno hraji mmorpg a stejne planuji alespon castecne drzet krok. Viz. prvnich pet dni dovolena, pak omezeni spanku a po mesici se vratim do normalu (4 hodiny hrani per day) :)

Je to otazka toho co od hry chces, co ji chces venovat, no a hlavne te to musi porad bavit )


quote:

Ano defakto mas pravdu, ze to je muj problem, ale kdyz po pul roce fungovani hry v provozu se ke hre teprve dostanu a chci si zahrat(dejme tomu, ze bych byl orientovanej na pvp), tak sance, ze se z tebe vylihne aspon lvl 10 char a nebudes porad nahatej a farmenej nekde je asi takova jako koupit autoradio v pekarne...



To mas pravdu, ale zase budes mit o to vetsi radost, ze jsi to dokazal :)

quote:

No asi jako zkusenej pvp player to rict muzes, ja se obavam, ze bych byl permanentne tvoje obet :)



Je to jen o prvotni casove investici. Ja tomu treba obetuji nekolik dni dovolene, ten kdo to udelat nechce nebo nemuze tak tomu bude muset venovat nekolik smrti v newbie zonach )

quote:

Jen by me jeste zajimalo, k cemu je ti pak vyraidovanej top equip, kdyz vis, za za rohem ceka na nejakou tvoji chybu banda trubek co ti ho sebere?



Full loot se vsim vsudy ala UO nebo EA imho nebude. Pojistene (soulbinded) veci nedropnou nebo maximalne jedna.

Az se server zabehne, hraci budou mit plnou banku dobreho snadno dostupneho equipmentu tak zacne fungovat cerny trh - hrac te sestreli, lootne a proda ti itemy zpet; kdyz je nekoupis tak je proda nekomu jinemu. Ale to vse za predpokladu, ze najaky pvp item loot bude.

Edited by - VT on 15/01/2007 12:44:40
Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 15/01/2007 :  12:56:30  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
...


No uz jsem si aspon udelal obrazek o tom proc nekteri tohle vyzadujou, je to proste jinej styl hrani no, kazdej od toho asi ceka neco jinyho, ja bych teda osobne na PvP serveru nevydrzel dlouho, me by to prestalo bavit a steny baraku by asi byly hodne nasakly sprostejma slovama ;))
Ani nemuzu/nechci tomu obetovat 5 dni dovolene, natoz omezeni spanku, to bych asi brzo letel z prace :)
Ale proti gustu zadnej disputat :)

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/01/2007 :  13:11:16  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wilda

quote:
Originally posted by Van Tassel
...


No uz jsem si aspon udelal obrazek o tom proc nekteri tohle vyzadujou, je to proste jinej styl hrani no, kazdej od toho asi ceka neco jinyho, ja bych teda osobne na PvP serveru nevydrzel dlouho, me by to prestalo bavit a steny baraku by asi byly hodne nasakly sprostejma slovama ;))
Ani nemuzu/nechci tomu obetovat 5 dni dovolene, natoz omezeni spanku, to bych asi brzo letel z prace :)
Ale proti gustu zadnej disputat :)



Wildo budu ti krýt záda
Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 15/01/2007 :  13:27:59  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
Wildo budu ti krýt záda


hehe, nene, ja jsem desnej srab na tohle ;)
Navic ja a pvp nejsme kamosi :)))
Jsem asi adrenalinova bomba v pvp :), zacnou se mi klepat ruce se a delam chyby i kdyz presne vim (teda kdyz si to nanecisto rikam co bych delal), co mam mackat atp, ale zmatkuju, nedokazu si udrzet chladnou hlavu u toho asi :)

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 15/01/2007 :  13:54:13  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
hele jak to teda je s tema SB vecma ? ja ze sem se logl asi pred mesicem do VG a vsecko sem musel znovu nasadit a u vseho se me to ptalo zda to opravdu chci ze to bude SB a ze pak to nebudu moct prodat. Tak nevim, jak to ma fungovat v PvP. To bych pak prisel o vsecko z baglu, ale o nic co sem si jiz nekdy oblikl, protoze opravdu vsecko bylo SB (crafcteny, lootovi, questovi i kupovany veci sem mel na sobe) Nebo se to zmenilo a uz jen neco je SB ? btw. chapu ze SB je idealni pro ekonomiku, protoze se veci nemuzou dedit :)

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/01/2007 :  13:55:02  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wilda

quote:
Originally posted by spajdr
Wildo budu ti krýt záda


hehe, nene, ja jsem desnej srab na tohle ;)
Navic ja a pvp nejsme kamosi :)))
Jsem asi adrenalinova bomba v pvp :), zacnou se mi klepat ruce se a delam chyby i kdyz presne vim (teda kdyz si to nanecisto rikam co bych delal), co mam mackat atp, ale zmatkuju, nedokazu si udrzet chladnou hlavu u toho asi :)



jj to znám, proto jenom dám /dance u WOWka a čekám na chvíli kdy se můžu ressnout
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/01/2007 :  13:56:30  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn


Ted jsou veci bindable (ne vsechny) a na soulbind si musis koupit item.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 15/01/2007 :  14:06:29  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
...na soulbind si musis koupit item.


stoji 30 medaku

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 15/01/2007 :  14:06:39  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Arnold
....je podle mě určený pro upocený poloplešatý chudáčky, co si potřebují nahonit ego.





Mas asi nejaky problem. Nekdo ti v rozslapal babovicky?

Asi bych mohl napsat nejaky podobne "zabavny" flame na tema PvM ale nemam potrebu - od toho jsou ruzne servery aby si kazdy prisel na sve.



Doufám že nejseš plešatej nebo se nadměrně nepotíš

Hele každýho je jeho věc, co si bude hrát a co ho baví, rozhodně ti nic nebudu rozmlouvat. Jen nesnáším starý chytrolíny, co když má někdo jinej názor tak mu řeknou, že má prázdnou hlavu. Takovýhle hrdiny a siláky co gankujou, proto že maj o 10 levelů výš asi nesnáším a jsem připravenej kdykoli, aby mi svoje hrdinství ukázali v reálným světě. Takže fakt možná nějakej problém mám Bábovičky to ale tipuju nebudou.
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 15/01/2007 :  14:09:40  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
mnozi lide maji o pvp naprosto zkreslene predstavy, nechapou ze hraji MMO hru tedy ze zakladem je nehrat sam...


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 15/01/2007 :  14:33:09  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

quote:
Originally posted by brutus
Mas asi nejaky problem. Nekdo ti v rozslapal babovicky?

Asi bych mohl napsat nejaky podobne "zabavny" flame na tema PvM ale nemam potrebu - od toho jsou ruzne servery aby si kazdy prisel na sve.



Doufám že nejseš plešatej nebo se nadměrně nepotíš

Hele každýho je jeho věc, co si bude hrát a co ho baví, rozhodně ti nic nebudu rozmlouvat. Jen nesnáším starý chytrolíny, co když má někdo jinej názor tak mu řeknou, že má prázdnou hlavu. Takovýhle hrdiny a siláky co gankujou, proto že maj o 10 levelů výš asi nesnáším a jsem připravenej kdykoli, aby mi svoje hrdinství ukázali v reálným světě. Takže fakt možná nějakej problém mám Bábovičky to ale tipuju nebudou.



Bylo by fajn drzet se tematu a nedelat tady ze sebe retarda vic nez je nutne, Arnolde.



Takze zpet k Vanguard pvp. Uvidime jak implementuji pvp v retailu, ale beta pvp ma minimalne tyto problemy:

- vysoke rezisty, hrac o 2+ levely vyssi rezistuje 20 - 50 procent, hrac o 4-5 levelu muze rezistnout 80 - 90 procent vsech spellu (nevim jak je to s melee)

- zadne timery po smrti, zadny reward, zadny postih

- zadne timery na cc

- nejsou temer zadne ability na sundani cc z ally hrace (treba ja jako bm si muzu mezz sundat sam (predpokladem je aktivni offenzivni stance), ale nemam tuseni zda existuji dalsi moznosti. Nevite o nejakych? (mimo crossteamu))

- stromy uz mi opravili )

- taky doufam, ze vanguard nebude mit BOP itemy, pvp by stalo za starou backoru pac by kazdej pveckoval
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 15/01/2007 :  14:41:33  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:

Bylo by fajn drzet se tematu a nedelat tady ze sebe retarda vic nez je nutne, Arnolde.





Zase si nic nepochopil, vůbec nevíš kde je ten můj problém .... ten je v tom, že si Vanguarda nemůžu vyzkoušet, protože 6GB je na stažení moc Radši mi nějak pomoz



Edited by - Arnold on 15/01/2007 14:42:19
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 15/01/2007 :  14:43:03  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
No ja treba pracuji, mam deti, ktere uz davno hraji mmorpg a stejne planuji alespon castecne drzet krok. Viz. prvnich pet dni dovolena, pak omezeni spanku a po mesici se vratim do normalu (4 hodiny hrani per day) :)

Je to otazka toho co od hry chces, co ji chces venovat, no a hlavne te to musi porad bavit )


Hele Veldo, mam takovej dotaz. Jestli si dobre pamatuju, tak co se tyka rodiny sme na tom dost podobne. Sme stejne stari, nase deti jsou tak +/- stejne stary, mas zenu praci a tak. Dokonce pokud se nemylim, tak mmorpg/PC games vseobecne hrajem taky asi priblizne stejnou dobu.

Pride ti uplne normalni, ze si vemes dovolenou jen kvuli nejake hre ,namisto tydnu stravenym s rodinoou nekde u more, na horach, nebo kdekoliv jinde na dovolene.
Je i normalni tvuj pristup k veci stylem "hraje cela rodina"?
Hrajes ty, hraje zena, hrajou deti?
Ja se osobne snazim deti omezovat tak, aby svuj volny cas netravili jen u PC hranim her a snazili se provozovat i jine aktivity jako je sport, pobihani venku s kamaradama a tak.

Nevim nevim, ale cim dal tim vic se nestacim divit, jak ze to u vas funguje. Me to muze bejt jedno, kazdej z nas ma svoji rodinu s ruznym pristupem (coz je naprosto v poradku), jen me trosku zarazi od tebe co tu popisujes... nic vic nic min.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 15/01/2007 :  14:56:41  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik
Ja se osobne snazim deti omezovat tak, aby svuj volny cas netravili jen u PC hranim her a snazili se provozovat i jine aktivity jako je sport, pobihani venku s kamaradama a tak.



Tak to jsme na tom stejne.

quote:

Nevim nevim, ale cim dal tim vic se nestacim divit, jak ze to u vas funguje.



Nikde jsem nepsal jak to u nas funguje; byl bych rad kdyby jsi mne quotnul.

Pokud te to ovsem zajima (coz asi ano, pac jinak by jsi nepsal podobny offtopic post do threadu o pvp) - tak ja hraji asi 4 hodiny denne, Trinia 3, nejstarsi synek asi 0 - 30 minut, nejmladsi asi 10 minut za tyden.

Typicka mmorpg casual rodinka. Na svuj hardcore tyden navic mam svate pravo :)


quote:
Originally posted by Kuzmik
Pride ti uplne normalni, ze si vemes dovolenou jen kvuli nejake hre ,namisto tydnu stravenym s rodinoou nekde u more, na horach, nebo kdekoliv jinde na dovolene.




To, ze si kazdy rok rezervuji tyden dovolene na hrani mmorpg je vzhledem k sesti tydnum celeho dovolenkoveho poolu naprosto v poradku (i kdyz Trin obcas remca).

Edited by - VT on 15/01/2007 15:09:33
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/01/2007 :  15:29:06  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
At nesvinim ten druhej, cistej topic (zatim:-))
Nejak mi neni jasne, jak muze mit EU jiny primetime nez ja, a US primetime je pro pvpare lepsi:-)
Jako ze si v klidu vecer nakempi a v noci zapvpi?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 15/01/2007 :  15:32:05  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

At nesvinim ten druhej, cistej topic (zatim:-))
Nejak mi neni jasne, jak muze mit EU jiny primetime nez ja, a US primetime je pro pvpare lepsi:-)
Jako ze si v klidu vecer nakempi a v noci zapvpi?



Ruzne statistiky hovori o tom, ze eu prime time je 17:00 - 20:00 a pak jde populace rychle dolu.

Problem je, ze ja se prave v tech 20:00 loguji do hry, takze mi vyhovuje vice US prime time, ktery je priblizne od 22:00 do 03:00.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 15/01/2007 :  15:49:10  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
To, ze si kazdy rok rezervuji tyden dovolene na hrani mmorpg je vzhledem k sesti tydnum celeho dovolenkoveho poolu naprosto v poradku (i kdyz Trin obcas remca).



No jasne ze me to zajimalo, jinak bych se neptal..... ostatne ten muj dlouhy post by se dal shrnout do vety: Veldo si jeste trosku normalni a nebo magor co k tomu vede celou rodinku?

Myslim ze tak jak si to pospal mi to pride uplne normalni.... to me docela uklidnilo.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 15/01/2007 :  15:51:54  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Na EU bych rekl byva i mensi populace nez US.
Dalsi vec je ze na startu EU PvP s nejvetsi pravdepodobnosti nebude a stehovat se po 2mes se mi moc nechce.

Black
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 15/01/2007 :  15:52:33  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Ja se osobne snazim deti omezovat tak, aby svuj volny cas netravili jen u PC hranim her a snazili se provozovat i jine aktivity jako je sport, pobihani venku s kamaradama a tak.



myslis fetovani s kamaradama ? ;)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 15/01/2007 :  15:55:18  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Ja bych radsi EU PvP z duvodu restartu a update.
Hraju primarne odpoledne az vecer (tak 13-23 v prumeru) a tam je celkem fuk z hlediska primetime kde jsem.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/01/2007 :  15:56:39  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
Kuzmo pamatuju si dobre ze jsi si po releasu eq2 bral tyden volno ? :)

lastfm
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/01/2007 :  16:05:07  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
No, ja si myslel, esli to neni tim, ze amici sou rozumni a dospeli tak dou delat PvP, zetimco evropani sou nubove a tak dou delat pve:-)

Ja taky hraju tak cca 19-24, tak mi prave prijde divny, kdyz takhle hrajou vsichni cz, tak jaktoze zbytek evropy ne:-) a proto je lepsi us.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 15/01/2007 :  18:54:34  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer
myslis fetovani s kamaradama ? ;)


Nemyslim si ze vsichni fetujou. JEstli budou, jsou predem seznameny s riziky. Omezuj je a durazne zakazuj = dat jim k tomu nejvetsi predpoklad aby to zkouseli.

quote:
Originally posted by Rashaverak

Kuzmo pamatuju si dobre ze jsi si po releasu eq2 bral tyden volno ? :)


Neee... to vyslo uplne nahodou ze jsem mel dva dny volno (nezavisle na vydani EQ2). A i kdyz jsem si s tou myslenkou pohraval, ted vim ze bych na to uz ani nepomyslel

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

smajlik02
New Member

329 Posts

Posted - 15/01/2007 :  21:11:31  Show Profile Send smajlik02 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

No, ja si myslel, esli to neni tim, ze amici sou rozumni a dospeli tak dou delat PvP, zetimco evropani sou nubove a tak dou delat pve:-)

Ja taky hraju tak cca 19-24, tak mi prave prijde divny, kdyz takhle hrajou vsichni cz, tak jaktoze zbytek evropy ne:-) a proto je lepsi us.


Me taky vyhovoval na DAoC US time, v nasem case v klidku PvE amici jeste spali/skola a vecer PvP/hospoda. jen me obcas rozhodili plan asiati. u nas hrali okolo poledne.

Co se tyce diskuse, nez zacnes hanit PvP vyzkousej. Kempovani High lvlem lowbiky mi prijde taky ne moc zabavny, lec kazdy prase ma svyho reznika...

Jestli se ti v PvP zvedne adrenalin a klepou se ti ruce, zmatkujes, tak je to naprosto normalni a do 10 souboju, by tento neblahy efekt adrenalinu mel odeznit. tzn uz jsi adrenalinovy fetak ;-)

pokud me bude campit nejaka high lvl buznicka, dojdu si na cigo, parkrat zkusim zdrhnout ala VT, a pokud ani to ne, relog na alta.

Rift: Barbucha cleric
WoT: karl_v_sudet (E-100, Maus, IS4, GW-E, Jgtgr) Retired
DAOC: Tojsemja 10Lx druid, Krivonoha 7Lx Retired
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 15/01/2007 :  22:06:03  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Arnold
....je podle mě určený pro upocený poloplešatý chudáčky, co si potřebují nahonit ego.





Mas asi nejaky problem. Nekdo ti v rozslapal babovicky?

Asi bych mohl napsat nejaky podobne "zabavny" flame na tema PvM ale nemam potrebu - od toho jsou ruzne servery aby si kazdy prisel na sve.



Doufám že nejseš plešatej nebo se nadměrně nepotíš

Hele každýho je jeho věc, co si bude hrát a co ho baví, rozhodně ti nic nebudu rozmlouvat. Jen nesnáším starý chytrolíny, co když má někdo jinej názor tak mu řeknou, že má prázdnou hlavu. Takovýhle hrdiny a siláky co gankujou, proto že maj o 10 levelů výš asi nesnáším a jsem připravenej kdykoli, aby mi svoje hrdinství ukázali v reálným světě. Takže fakt možná nějakej problém mám Bábovičky to ale tipuju nebudou.



pro lamy co nemaj radi pvp je pve server, kdyz se ti to nelibi nelez na FFA pvp server

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 15/01/2007 :  22:57:13  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
add campování těla u oltářů:

K tomu jen tak běžně nedojde protože je restrikce 5 levelů
a čím vyšší level budeš ty tím se snižuje kvalitativní rozdíl mezi tebou a hráčem o 5 levelů výše (budeš mu víc a víc vyrovnaným soupeřem) - na 5 levlu tě dá 10lev. hráč jak malinu, na 45 levelu už budeš mít podle mě skoro vyrovnanou šanci dát 50 lev. protivníka klidně i ty.

Nicméně pochybuji že k tomu bude nějak často docházet, otravovat tě to může fakt jen na nižších levelech ale pochybuji, že hráči na nižších levelech budou ztrácet čas campováním u oltářů tím by ztratili moc herního času a velmi rychle by se stali oni těmi campovanými. Imho do 30-40 levelu nečekám žádné velké PvP a až se dostanu na tyto levely bude campování mnohem méně praděpodobné (viz pár řádek nahoře v mém postu).

Na druhou stranu problém budou mít hráči co začnou o týdny/měsíce déle ... určitě se najde pár ubožáků, kteří si takovýmto campováním budou léčit své pošramocené sebevědomí z bojů s vyrovnanými soupeři. Pak je dobré mít oporu v kámoších high levelech nebo u své guildy.
U kvalitní guildy či pokud máš kámoše pak většinou bývá pomoc v takovýchto případech samozřejmostí. To se mi na PvP hráčích líbí - většinou ty mrchy zvrácený pomohou v nesnázích mnohem častěji než zarytí PvE. Aspoň já mám takovou zkušenost už z dob UO.



Noe


Edited by - Noe on 15/01/2007 22:59:44
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 16/01/2007 :  08:22:57  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:


pro lamy co nemaj radi pvp je pve server, kdyz se ti to nelibi nelez na FFA pvp server



No vidím, že si hrál v BD .... a já ti říkám, že pvp je pro lamy a ne pve. Většina inteligentních hráčů hraje cílený PvE, kde maká na taktikách na bosse a na systematický hře.

A víš proč? Protože nepamatuju znovu opakuju nepamatuju, kdy bych zažil nějakej normální souboj v PvP, celý PvP se totiž promění v útoky na slabší cíl - slabší buď levelem, nebo když je po boji s mobem, nebo když je nás víc tak zaútočíme na početně slabší grupu.
A pokloním se hráči nebo hráčům, kteří si vyberou silnější nebo aspoň srovnatelnej cíl a ve férovým souboji ho porazí. Takových opravdových hráčů je velice málo a PvP servry jsou narvaný chudáčkama, co kilujou znatelně slabší cíle.

Pamatuju si jak na EQ2 zavedli PvP .... vím jak to chodí ve Wowku ... nevěřím, že to někdy v jiný hře bude jinak.

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 16/01/2007 :  08:54:58  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by smajlik02
[Co se tyce diskuse, nez zacnes hanit PvP vyzkousej. Kempovani High lvlem lowbiky mi prijde taky ne moc zabavny, lec kazdy prase ma svyho reznika...

Jestli se ti v PvP zvedne adrenalin a klepou se ti ruce, zmatkujes, tak je to naprosto normalni a do 10 souboju, by tento neblahy efekt adrenalinu mel odeznit. tzn uz jsi adrenalinovy fetak ;-)



Nehanim PvP a neklepou se mi ruce:-)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 16/01/2007 :  09:08:28  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold
No vidím, že si hrál v BD .... a já ti říkám, že pvp je pro lamy a ne pve. Většina inteligentních hráčů hraje cílený PvE, kde maká na taktikách na bosse a na systematický hře.



To je ale absolutni nepochopeni pvp serveru. Hraci na pvp serverech totiz delaji ZCELA STEJNE PVE jako hraci na pve. Museji zabijet bossy, museji raidovat, museji proste delat pve a to vse v pvp prostredi.


Rekl jsem to dostatecne jasne? Pro jistotu jeste jednou -> PvP hraci delaji stejne PvE jako blue hraci, ovsem v prostredi, ktere jim to znacne znesnadnuje.

Jeste jinak receno - pvp hracum prijde samotne pve prilis jednoduche a tudiz si jeho obtiznost zvysuji hranim prave na ffa serverech.

Edited by - VT on 16/01/2007 09:11:42
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 16/01/2007 :  09:23:25  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

... celý PvP se totiž promění v útoky na slabší cíl - slabší buď levelem, nebo když je po boji s mobem, nebo když je nás víc tak zaútočíme na početně slabší grupu.


Pamatuju si jak na EQ2 zavedli PvP .... vím jak to chodí ve Wowku ... nevěřím, že to někdy v jiný hře bude jinak.




To co píšeš dělají právě a především více PvE hráči hrající na PvE/PvP serverech, kteří si tím kompenzují svou nemohoucnoct v PvP s srovnatelným protivníkem. A to právě ve hrách WOW, EQ2 kde neexistují plnohodnotné PvP servery. Ve hrách které jsou postavené na FFA PvP (např. UO, Shadowbane) se toto děje minimálně nebo v situacích s jasnou taktikou a věř mi, že ani nikdo koho pojede vyšší level to v těchto situacích nebere jako nespravedlnost ale ví moc dobře proč ho ten vyšší level sundal. Evidentně jsi pravé PvP nikdy nehrál.


Noe


Edited by - Noe on 16/01/2007 09:25:04
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 16/01/2007 :  09:24:25  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

quote:


pro lamy co nemaj radi pvp je pve server, kdyz se ti to nelibi nelez na FFA pvp server



No vidím, že si hrál v BD .... a já ti říkám, že pvp je pro lamy a ne pve. Většina inteligentních hráčů hraje cílený PvE, kde maká na taktikách na bosse a na systematický hře.

A víš proč? Protože nepamatuju znovu opakuju nepamatuju, kdy bych zažil nějakej normální souboj v PvP, celý PvP se totiž promění v útoky na slabší cíl - slabší buď levelem, nebo když je po boji s mobem, nebo když je nás víc tak zaútočíme na početně slabší grupu.
A pokloním se hráči nebo hráčům, kteří si vyberou silnější nebo aspoň srovnatelnej cíl a ve férovým souboji ho porazí. Takových opravdových hráčů je velice málo a PvP servry jsou narvaný chudáčkama, co kilujou znatelně slabší cíle.

Pamatuju si jak na EQ2 zavedli PvP .... vím jak to chodí ve Wowku ... nevěřím, že to někdy v jiný hře bude jinak.





ANo hral sem v BD a co to s tim ma co spolecnyho? Ja se taky nejak nejak nebranim tomu ze nekuchnu hrace co je treba na 1 lvl nebo je tezce low je me to jedno zabijim vsechno ale uz v dobach UO jsem sel sam i proti presile tj umeni znat hru tak a umet vyuzit schopnosti postavy k porazeni vice nepratel, zabit bose kterej ma IQ bahna umi kazdej

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 16/01/2007 :  09:42:48  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Evidentně jsi pravé PvP nikdy nehrál.



To je možný, možná i proto mám takovej názor.

Jenže jsem bohužel jiný PvP nezažil ... třeba u Wowka je celý rozdíl mezi PvP a PvE servrem v tom, že na obou se sice dělají stejný instance a zabíjej stejný bosové, ale na PvP servru je před instancí 20 lidí z druhý frakce, kteří ty co jdou jednotlivě do instance zabíjejí, aby museli běžet přes půl mapy se resnout. Pak se ti co jsou v instanci nas.rou, vyzonujou a zabijou ty co kilovali jejich kámoše. A zase zalezou. A druhá část PvP je kilování slabších cílů kdekoli a kdykoli. No nějaký skill nebo umění hrát .... kdepak.

No pokud je v nějaký hře inteligentní PvP založený na něčem jiným než ukájení se zabíjením chcípáčků nebo oslabených cílů, tak do toho určitě půjdu.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 16/01/2007 :  10:02:53  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold
... ale na PvP servru je před instancí 20 lidí z druhý frakce, kteří ty co jdou jednotlivě do instance zabíjejí, aby museli běžet přes půl mapy se resnout. Pak se ti co jsou v instanci nas.rou, vyzonujou a zabijou ty co kilovali jejich kámoše. A zase zalezou. A druhá část PvP je kilování slabších cílů kdekoli a kdykoli...


Tohle není chyba PvP ale chyba Vašeho raidu že nedodrží základní pravidlo PvP a to chodit v Teamu. Kdyby jste si dali sraz někde mimo dung a šli v grupě nemá na Vás nikdo šanci.
Z pozice druhé grupy je to jen využití Vašeho selhání.

Pokud tohle nepochopí celá Vaše grupa nemá smysl hrát na PvP serveru - pak budete vždy v poli poražených (ukřivděných).


Noe

Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 16/01/2007 :  10:19:54  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

quote:
Evidentně jsi pravé PvP nikdy nehrál.



To je možný, možná i proto mám takovej názor.

Jenže jsem bohužel jiný PvP nezažil ... třeba u Wowka je celý rozdíl mezi PvP a PvE servrem v tom, že na obou se sice dělají stejný instance a zabíjej stejný bosové, ale na PvP servru je před instancí 20 lidí z druhý frakce, kteří ty co jdou jednotlivě do instance zabíjejí, aby museli běžet přes půl mapy se resnout. Pak se ti co jsou v instanci nas.rou, vyzonujou a zabijou ty co kilovali jejich kámoše. A zase zalezou. A druhá část PvP je kilování slabších cílů kdekoli a kdykoli. No nějaký skill nebo umění hrát .... kdepak.

No pokud je v nějaký hře inteligentní PvP založený na něčem jiným než ukájení se zabíjením chcípáčků nebo oslabených cílů, tak do toho určitě půjdu.



na to se neda rict nic jinyho nez to ze ste lamy... pokud jde raid do instance ve 40 lidech neni v podstate nic co by ho zastavilo ikdyz jsou to pve hraci kazda tupec vcetne pve hrace umi hodit jakykoliv dmg kouzlo do targetu pokud zdechne 40 lidi na to ze venku kempi 20 jinejch tak to sory ale to v te instanci nemate co delat

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 16/01/2007 :  10:37:22  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†
na to se neda rict nic jinyho nez to ze ste lamy... pokud jde raid do instance ve 40 lidech neni v podstate nic co by ho zastavilo ikdyz jsou to pve hraci kazda tupec vcetne pve hrace umi hodit jakykoliv dmg kouzlo do targetu pokud zdechne 40 lidi na to ze venku kempi 20 jinejch tak to sory ale to v te instanci nemate co delat



Ono to ani jinak nejde - v okamziku kdy je potreba 40 lidi na raid tak je zakonite tak pulka z nich z kategorie "l337 t33n d3m3n7" jejichz zakladni potrebou je se svym buzna elfem celou cestu hopsat a metat kozelce. Takze si kazdy dohopsa ke vchodu MC sam a tam zhebne.
Od FFA PvP si slibuju ze buznicky tohodle typu parkrat umrou, prijdou o equip a pujdou brecet na PvM server jaky jsou na PvP serveru kurvy. A na FFA pak vydrzi jen "more mature audience".

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 16/01/2007 :  10:43:40  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Furt to same PvP>PvE>PvP... pac ty druhy jsou taci a onaci, nikam to nevede, a mne se na to tema smaze post. Asi abych neutinal PC++ tema

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 16/01/2007 :  10:58:14  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
pis konstruktivni posty nejen pouhe nic nerikajici rovnice, ten vymaz byl demosntrativni, az bude vic casu a nalada zacnu mazat i ten dalsi spam ;)

Black
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:01:10  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
A na FFA pak vydrzi jen "more mature audience".

Kdybych vam podepsal, jednou pro vzdy, ze vy vsichni hc pvp ffa full loot mate penis az na zem, rozhodne delsi, nez vsichni ostatni hraci cehokoliv jineho - date s tema nesmyslama pokoj? Dekuju

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:06:22  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

pis konstruktivni posty nejen pouhe nic nerikajici rovnice, ten vymaz byl demosntrativni, az bude vic casu a nalada zacnu mazat i ten dalsi spam ;)



Ja myslim ze muj post byl jeden z konstruktivnejsich v tomhle flamu

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:06:55  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

a já ti říkám, že pvp je pro lamy a ne pve.




PVE server je pro hrace ktery jdou 50x za 50 dni zabit jednoho bosse aby jim padla zbran se kterou pak stoji pred aukcia honi si pero pritom jak si je ostatni inspectujou.

lastfm
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:13:55  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

A na FFA pak vydrzi jen "more mature audience".

Kdybych vam podepsal, jednou pro vzdy, ze vy vsichni hc pvp ffa full loot mate penis az na zem, rozhodne delsi, nez vsichni ostatni hraci cehokoliv jineho - date s tema nesmyslama pokoj? Dekuju



Gene tenhle prispevek te snad ani neni hoden... co ma (zajiste nezanedbatelna) velikost meho penisu se stylem hry? :)

Ale abych byl konkretni:

Pripomenme si situaci cca rok a neco z5. Shadow Wind jde raid (mam poci ze frogloky) a Torgoffka ma pocit ze hopsat jako dement u kraje mistnosti je fain napad - samozrejmne spadne dolu a naagruje a raid wipne. Myslis si ze tenhle typ cloveka by mel na FFA sanci dostat se na high level a mit equip na high end raid a ze by ho nekdo v guilde chtel?
Pripadne oblibena situace (uznevimjaksetenkokotjmenoval) AFK healer uprostred raidu (aneb mam male dite - sorry). Opet takovej typ by na FFA nikdy hrat nemohl, protoze stat AFK nekde = mrkev.

Takze doufam ze presne tyhle lidi se high levelu na FFA nedozijou (at je velikost jejich telesnych casti jakakoliv).

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:16:44  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

A na FFA pak vydrzi jen "more mature audience".

Kdybych vam podepsal, jednou pro vzdy, ze vy vsichni hc pvp ffa full loot mate penis az na zem, rozhodne delsi, nez vsichni ostatni hraci cehokoliv jineho - date s tema nesmyslama pokoj? Dekuju



lichotky zeru ale nedame :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:19:05  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
aneb pokud mate zeny, pritelkyne, milenky, deti, jine aktivity, navstevujete pravidelne toaletu nemuzete hrat pvp byli byste afk = smrt, to muzou jen osamoceni jedinci co maji misto zidle zachodovou misu a nejakou servirku co jim donese jidlo az k PC a nedejboze, jestli si u toho jeste poskocite

aneb to jsem si vydedukoval, lidi co maji male deti sou kokoti fiha

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:27:09  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz
aneb to jsem si vydedukoval, lidi co maji male deti sou kokoti fiha



Tva dedukce ma kvalitu priblizne nasledujici uvahy:

Pes ma 4 nohy.
Moje kocka ma 4 nohy.
Moje kocka je tedy pes.

Asi by nebylo od veci nejdriv myslet a potom psat :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:29:51  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
Asi by nebylo od veci nejdriv myslet a potom psat :)



quote:
Originally posted by brutus
Pripadne oblibena situace (uznevimjaksetenkokotjmenoval) AFK healer uprostred raidu (aneb mam male dite - sorry).


Drz se toho:P

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:30:59  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
nojo, ja na to nikdy nebyl na to spesl mysleni
jen mi to dalo jednodusse smysl tim, ze clovek co si dovolil jit na raidu afk kvuli diteti je kokot

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:34:21  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
nejde o to ze jdes afk kvuli decku, ale o to ze jdes afk kdyz se treba raid rozbehne na bose a ten clovek nerekne ani slove ze musi na chvilku afk a pak tam vsichni zdechnou bo ten dotycnej je zrovna main healer... V takovemto pripade ano dotycnej je kokot

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 16/01/2007 11:35:01
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:36:49  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
ono je to asi o prioritach a nekdy to afk treba ani nestihnes dat a proste valis kdyz ti dite zacne jecet, a to deti nemam

ale asi stop OT

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:39:05  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
Drz se toho:P



No napodobne...

Vidim ze zdejsi osazenstvo nevynika bystrosti takze to rozepisu v jednoduchych bodech:

1) To ze ma nekdo dite je jeho vec.
2) To ze hraje MMORPG je take jeho vec.
3) To ze jde na raid a vi ze bude zdrzovat 23 lidi protoze je doma sam(a) a dite bude chtit prebalit/nakrmit/cokoliv jineho neni jeho vec, protoze tim svym "AFK 5 min" pripravil 23 lidi o 15min (ano trvalo to 15 ne 5) a to 2x za vecer.

A opet se vratim k meritu veci - tito lide byli jsou a budou - ale nebudou hrat na FFA, protoze by byli porad mrkev.

A proto tam budu hrat ja :)

(Po pravde receno jsem zazil plne PVM hru kde se podobne chovani trestalo okamzitym kickem a takovy clovek pak nedostaval invite - ale to bylo proto, ze v FFXI byl masivni XP loss za smrt a Level Down.)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:39:44  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

nejde o to ze jdes afk kvuli decku, ale o to ze jdes afk kdyz se treba raid rozbehne na bose a ten clovek nerekne ani slove ze musi na chvilku afk a pak tam vsichni zdechnou bo ten dotycnej je zrovna main healer... V takovemto pripade ano dotycnej je kokot


To jo, ale to si z "AFK healer uprostred raidu (aneb mam male dite - sorry)." clovek nevydedukuje:-).

Aneb
Asi by nebylo od veci nejdriv myslet a potom psat :)

PS: U nas jednoduchych PvE hracu si permanentni afkari, nehlaseny afkari, kokoti obecne taky moc nezahrajou. To nema s PvE>PvP>PvP... nic spolecnyho

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,28 seconds. on eygor Snitz Forums 2000