Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Graficky Bug
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Adamek
Starting Member

4 Posts

Posted - 07/12/2006 :  13:13:53  Show Profile Send Adamek a Private Message  Reply with Quote
Takze, mam problem, ktery zacal pri stazeni noveho patche- kdyz lognu nevidim svoji postavicku, tak chci poprosit, jestli nekdo nevi co s tim???

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 07/12/2006 :  13:18:47  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
Nemas zakroucenej napajeci kabel?

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Adamek
Starting Member

4 Posts

Posted - 07/12/2006 :  13:21:02  Show Profile Send Adamek a Private Message  Reply with Quote
nene nemam to je v pohode
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 07/12/2006 :  13:27:36  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Adamek

nene nemam to je v pohode



Tak to bude možná ta chyba!

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

pucek
Moderator

967 Posts

Posted - 07/12/2006 :  13:28:18  Show Profile  Send pucek an ICQ Message Send pucek a Private Message  Reply with Quote
co treba odscrollovat z 1 person na 3 person :)

WOW - Undead/Warlock [Drakthul]
Go to Top of Page

Adamek
Starting Member

4 Posts

Posted - 07/12/2006 :  13:32:06  Show Profile Send Adamek a Private Message  Reply with Quote
No to sou rady- odscroluj... Pry je to nejaky bug z toho noveho patche, ale reseni mi porad nejak unika
Go to Top of Page

pucek
Moderator

967 Posts

Posted - 07/12/2006 :  13:34:50  Show Profile  Send pucek an ICQ Message Send pucek a Private Message  Reply with Quote
Omg pokud mas problem smaz komplet adresar WTB a WTF (nejsem doma tak si nejsem jisty jestli tenhle tam je, ale driv byly urcite 2) a vse nastav znova :)

WOW - Undead/Warlock [Drakthul]
Go to Top of Page

Adamek
Starting Member

4 Posts

Posted - 07/12/2006 :  13:39:46  Show Profile Send Adamek a Private Message  Reply with Quote
WTB jsem zkousel a nepomohlo to a WTF sem nenasel :)
Go to Top of Page

pucek
Moderator

967 Posts

Posted - 07/12/2006 :  13:40:39  Show Profile  Send pucek an ICQ Message Send pucek a Private Message  Reply with Quote
HM :/ reinstal

WOW - Undead/Warlock [Drakthul]
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 07/12/2006 :  13:50:27  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pucek

HM :/ reinstal


samozrejme ma na mysli reinstall windows

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

pucek
Moderator

967 Posts

Posted - 07/12/2006 :  13:52:28  Show Profile  Send pucek an ICQ Message Send pucek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by pucek

HM :/ reinstal


samozrejme ma na mysli reinstall windows




ne mel jsem namysli BIOS maslo :) uplne vedle

WOW - Undead/Warlock [Drakthul]

Edited by - pucek on 07/12/2006 14:00:11
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 07/12/2006 :  13:55:42  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
ze ja se vubec obtezuji to po Puckovi lustit :)

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Thundeeer
New Member

421 Posts

Posted - 07/12/2006 :  15:51:14  Show Profile Send Thundeeer a Private Message  Reply with Quote
Ja zas nevidim pozadie v login obrazovke (iba okno na vlozenie mena a hesla, ostatne je cierne), a char selection screen (cierna obrazovka) :(
V hre uz ziaden problem nie je.


WoW Twinstar - Horde - Mathrim Horde [tauren - hunter] 1x tyzdenne

Ultima Online - Kelevar - Elessar (retired)
Dark Age of Camelot US - Gareth - Alderienne [eldritch] (retired)
World of Warcraft EU- Drak'thul/Horde - Jaskynka [blood elf hunter] (retired)

bezvyznamne anonymne avatary :)
Rift, DAoC Uthgard, Asheron's Call 2 (frozen), LOTRO (retired), AoC (retired), Warhammer Online (rip),
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 07/12/2006 :  16:02:35  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thundeeer

Ja zas nevidim pozadie v login obrazovke (iba okno na vlozenie mena a hesla, ostatne je cierne), a char selection screen (cierna obrazovka) :(
V hre uz ziaden problem nie je.


no prej zalezi na kreditce.. kdyz platis nejakou vyssi tridy, gold atd, tak vidis vse, jak ma byt..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 07/12/2006 :  16:37:15  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
Co zkusit tohle?
http://faq.wow-europe.com/en/article.php?id=028


World of Warcraft - Mamut [retired]
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 07/12/2006 :  17:05:29  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Hele kluci, tenhle clovek se slusne zeptal a napsal jeho problem a dostal hned od par z vas zretardovane offposty.

Chapu ze sranda obcas bejt musi ale jdete uz s tema "chytrejma" offpostama do prdele.

kkthnx.


Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 07/12/2006 :  17:15:34  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Hele kluci, tenhle clovek se slusne zeptal a napsal jeho problem a dostal hned od par z vas zretardovane offposty.

Chapu ze sranda obcas bejt musi ale jdete uz s tema "chytrejma" offpostama do prdele.

kkthnx.




orly ? to teda mame jit skutecne tam, kde te potkame ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 07/12/2006 :  18:56:01  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Tak pro začátek by neškodilo mrknout se do FAQ, co postoval Mamut... a pokud tam nenajde odpověď, tak popsat svůj problém důkladnějc než-li slovy "wtf vo co go pls".

Odpověď je, co se mne týče, ne, nevím co s tím z těchto vágních údajů.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Transylvanec
New Member

263 Posts

Posted - 07/12/2006 :  19:07:31  Show Profile  Visit Transylvanec's Homepage  Send Transylvanec an ICQ Message Send Transylvanec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mamut

Co zkusit tohle?
http://faq.wow-europe.com/en/article.php?id=028


ty voe ja sem asi jouda :)uz asi 3 mesice resim doma ze se mi po kazdym patchi deje neco podobnyho bud nevidim hrace nebo me to po nalogovani da za chvili DE . Vzdycky mi pomohlo vymazat adresar VTF\account . No dneska se mi skoro vubec nepovedlo ani jedno tak sem rezignoval a reinstaluju.

A ted koukam ze je to timhle [do ty doby pred 3 mesicema sem mel primo PCI WIFI kartu v PC pred 3 mesici sem si poridil router :) .


TransylvanecIII.
LordDeathSlayer
http://www.fanta.dk/showmovie.asp?mid=56D12CFC-9A44-4960-A06C-90E5E71B3820
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 07/12/2006 :  20:03:40  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Transylvanec

quote:
Originally posted by Mamut

Co zkusit tohle?
http://faq.wow-europe.com/en/article.php?id=028


ty voe ja sem asi jouda :)uz asi 3 mesice resim doma ze se mi po kazdym patchi deje neco podobnyho bud nevidim hrace nebo me to po nalogovani da za chvili DE . Vzdycky mi pomohlo vymazat adresar VTF\account . No dneska se mi skoro vubec nepovedlo ani jedno tak sem rezignoval a reinstaluju.

A ted koukam ze je to timhle [do ty doby pred 3 mesicema sem mel primo PCI WIFI kartu v PC pred 3 mesici sem si poridil router :) .





Tak nejak podobne. Diky Mamute
Go to Top of Page

Tomcat777
Starting Member

6 Posts

Posted - 07/12/2006 :  20:49:38  Show Profile  Send Tomcat777 an ICQ Message Send Tomcat777 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Adamek

Takze, mam problem, ktery zacal pri stazeni noveho patche- kdyz lognu nevidim svoji postavicku, tak chci poprosit, jestli nekdo nevi co s tim???


http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=35983693&sid=1
Podle toho rad co tam sou sem si nastavil integrovanou sitovku a uz se vidim

http://www.ctprofiles.net/2750074
Go to Top of Page

Thundeeer
New Member

421 Posts

Posted - 08/12/2006 :  06:59:27  Show Profile Send Thundeeer a Private Message  Reply with Quote
Tak u mna pomohol az uplny reinstal WoWu :(


WoW Twinstar - Horde - Mathrim Horde [tauren - hunter] 1x tyzdenne

Ultima Online - Kelevar - Elessar (retired)
Dark Age of Camelot US - Gareth - Alderienne [eldritch] (retired)
World of Warcraft EU- Drak'thul/Horde - Jaskynka [blood elf hunter] (retired)

bezvyznamne anonymne avatary :)
Rift, DAoC Uthgard, Asheron's Call 2 (frozen), LOTRO (retired), AoC (retired), Warhammer Online (rip),
Go to Top of Page

ondrastrn
Starting Member

5 Posts

Posted - 08/12/2006 :  15:24:25  Show Profile  Send ondrastrn an ICQ Message Send ondrastrn a Private Message  Reply with Quote
Prosim najde se nejaká dobrá duše a poradí mi. Na executusu mám 4 postavy u dvou je vše v pořádku ale moje primární postavy Warr+ rogue, když je naloguju tak mito hodí disconnect a když už to najede tak nevidím postavu a dost věcí má místo ikony otazník. Skoušel jsem smazat wtf odinstalovat wow a pořád nic.. Byl jsem na stránce co tu dodal mamut bohužel moc dobře anglicky neumím, takže přesně nevím co a jak. Jestli by byl schopen někdo mi poradit byl bych moc vděčný už nevím jak dál předem upřímně díky za jakoukoliv radu s pozdravem ondrasos
Go to Top of Page

ko56
New Member

123 Posts

Posted - 08/12/2006 :  15:32:30  Show Profile  Send ko56 an ICQ Message Send ko56 a Private Message  Reply with Quote
dostan tu postavu kde je malo hracu nasmeruj kameru do steny ... pak dej vsechno na min a restart wow pak to zapni a melo by to nacist pak uz to pojede pokazde dobre nebo kup lepsi pc
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 08/12/2006 :  15:35:52  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ondrastrn

Prosim najde se nejaká dobrá duše a poradí mi. Na executusu mám 4 postavy u dvou je vše v pořádku ale moje primární postavy Warr+ rogue, když je naloguju tak mito hodí disconnect a když už to najede tak nevidím postavu a dost věcí má místo ikony otazník. Skoušel jsem smazat wtf odinstalovat wow a pořád nic.. Byl jsem na stránce co tu dodal mamut bohužel moc dobře anglicky neumím, takže přesně nevím co a jak. Jestli by byl schopen někdo mi poradit byl bych moc vděčný už nevím jak dál předem upřímně díky za jakoukoliv radu s pozdravem ondrasos



no ve zkratce tam pisou, ze podle tech obrazku si mas prejit na vlastnosti site a sitovych prvku/protokolu a tam:
1) pokud zjistis ze mas sitovou kartu Realtek rady 8139 mas si nainstalovat tyhle ovladace: http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=6&PFid=6&Level=5&Conn=4&DownTypeID=3&GetDown=false

2) pokud zjistis ze mas kartu typu NetGear FA311 mas si nainstalovat ovladace z umisteni: http://kbserver.netgear.com/products/FA311.asp

3) mas-li integrovanou sitovou kartu nVidia Nforce Networking Controller, mas si v nastaveni overit/zmenit hodnoty polzek:
Checksum Offload : Disabled
Segmentation Offload : Disabled
Optimise For : Throughput

4) pokud mas jinou kartu nez byly vyjmenovane, mas si nastavit hodnoty polozek:
Checksum Offload : Disabled
Speed and Duplex Setting : Force 100 Mbit Full Duplex


jako poznamku tam uvadeji, ze nazvy uvedenych polozek se muzou mirne lisit a u starych sitovek si misto 100 Mbit nastavis na 10 Mbit pokud 100 Mbit nepodporuji...

tot vse
Go to Top of Page

ondrastrn
Starting Member

5 Posts

Posted - 13/12/2006 :  11:32:39  Show Profile  Send ondrastrn an ICQ Message Send ondrastrn a Private Message  Reply with Quote
Diky miralisi bylo to sítovou kartou mam Nforced bylo to tím velice dekuju za pomoc. Konečně to jede a bez problémů super jsem dlužníkem
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,17 seconds. on eygor Snitz Forums 2000