Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 FPS - First Person Shooter
 BF2 - Battefield 2
 Battlefrield 2142
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 23/10/2006 :  17:40:49  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Hrajete někdo? :) Stáhl jsem si demo a strašně mě to chytlo, ale chtěl bych to zkusit zahrát v nějaké organizované skupině za použití ventrila apod. Prostě udělat/přidat se do nějakého squadu.
Jo a mám takovou otázku: kde se dá spustit ten orbital strike?

Arokh
Estarioll

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 24/10/2006 :  08:47:27  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
hraju podle me lepsi jak BF2, narozdil od BF kerej byl uz 100x patchovanej todle ac v demo modu ma daleko min bugu. orbital strike nebo EMP strike?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 24/10/2006 :  11:45:06  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Nevím, takové to bombardování které většinou probíhá na prostřední bázi (v conquest modu). EMP strike jsem zatím asi nezažil(pouze jako alternativní mačkáta v tancích apod.).
Docela mě štve, že v demu nezavedli alespoň miniaturní vylepšování charakteru. Kdyby tam byly aspoň ty blbé granáty

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 27/10/2006 :  18:04:18  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
EMP strike je neco jako ten strike v BF2 ma moznost ho hodit comander

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Awer
Starting Member

92 Posts

Posted - 30/11/2006 :  15:01:35  Show Profile Send Awer a Private Message  Reply with Quote
BF2142 hraju a je to zcela jistě lepší pařba než BF2 a to je co říct

Myslím, že BF série ukazuje kam se bude vyvýjet online hraní a je docela možné, že se někdy BF přemění v čistou MMORPG s poněkud akčnější atmosférou


SWG - retired
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 30/11/2006 :  17:08:20  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
je docela možné, že se někdy BF přemění v čistou MMORPG s poněkud akčnější atmosférou





http://www.youtube.com/watch?v=BsRKe0BS2cM&mode=related&search=

Trochu podobnym hybridem FPS a MMORPG je Tabula Rasa, ktera vyjde v lednu.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 11/08/2007 :  20:50:15  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Awer

BF2142 hraju a je to zcela jistě lepší pařba než BF2 a to je co říct

Myslím, že BF série ukazuje kam se bude vyvýjet online hraní a je docela možné, že se někdy BF přemění v čistou MMORPG s poněkud akčnější atmosférou





Vse uz tu bylo a lepsi. Pouze v obstarozni grafice...
Planetside

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000