Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Insignia of the ,,,,,,,
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 05/08/2006 :  13:43:56  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
az po roce hrani jsem zjistil ze pro kazdy class to ma trosku jine vlastnosti... ted uz vim proc nekteri nadavji na seduce, i kdyz sem to nechapal: "prece kazda insignia umi Dispels all Charm, Fear and Polymorph effects." ,

hmmm neni to pravda

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 05/08/2006 :  14:58:56  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

az po roce hrani jsem zjistil ze pro kazdy class to ma trosku jine vlastnosti... ted uz vim proc nekteri nadavji na seduce, i kdyz sem to nechapal: "prece kazda insignia umi Dispels all Charm, Fear and Polymorph effects." ,

hmmm neni to pravda


clovece, ty jsi nebezpecne bystry..

ale mozna to nestalo za vytvoreni noveho topicu, zvlast, kdyz se to dobre hodi do topicu "neco pro zasmani"..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 05/08/2006 :  15:22:21  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Jezis marja .... super. Asi si zalozim topic kde pridem na to ze horda ma shamana , a ze ja som nevidel ziadne bublinky na druhej strane ....
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 05/08/2006 :  17:27:34  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by qsubt

az po roce hrani jsem zjistil ze pro kazdy class to ma trosku jine vlastnosti... ted uz vim proc nekteri nadavji na seduce, i kdyz sem to nechapal: "prece kazda insignia umi Dispels all Charm, Fear and Polymorph effects." ,

hmmm neni to pravda


clovece, ty jsi nebezpecne bystry..

ale mozna to nestalo za vytvoreni noveho topicu, zvlast, kdyz se to dobre hodi do topicu "neco pro zasmani"..



jezis a co, tak sem zalozil novy topic, mam si kleknout na kolena a kaat se, proste sem to fakt nevedel ze treba hunterovska insignia nema antifear. a ze sem kuli tomu zalozil topic, tak at ho sef smaze no;]
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 06/08/2006 :  09:26:26  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by qsubt

az po roce hrani jsem zjistil ze pro kazdy class to ma trosku jine vlastnosti... ted uz vim proc nekteri nadavji na seduce, i kdyz sem to nechapal: "prece kazda insignia umi Dispels all Charm, Fear and Polymorph effects." ,

hmmm neni to pravda


clovece, ty jsi nebezpecne bystry..

ale mozna to nestalo za vytvoreni noveho topicu, zvlast, kdyz se to dobre hodi do topicu "neco pro zasmani"..



jezis a co, tak sem zalozil novy topic, mam si kleknout na kolena a kaat se, proste sem to fakt nevedel ze treba hunterovska insignia nema antifear. a ze sem kuli tomu zalozil topic, tak at ho sef smaze no;]


se zas hned necerti, ne ?
jsem jen chtel rict, ze se to hodi spise do onoho topicu pro zasmani..
a kat se nepise s dvema "a", afaik, leda, ze jsi to "aa" zamyslel jako "á", coz by bylo celkem vtipne nahrazeni diakritiky

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Kana
New Member

109 Posts

Posted - 06/08/2006 :  12:16:24  Show Profile  Send Kana an ICQ Message Send Kana a Private Message  Reply with Quote
kdyz nekdo neco nevi tak ho hned nevyfakuju ne jezis

Dr.Shadow WILDHAMMER
undead rogue
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 06/08/2006 :  16:31:14  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
Když někdo něco neví tak mu nepomoct ale přihodit nejakou "vtipnou" odpověď je tu dost běžné.Dal bych přednost tomu sice nepomoct ale mlčet.
Ale to je můj názor, ostatní se třeba dobře baví.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 06/08/2006 :  18:02:29  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

az po roce hrani jsem zjistil ze pro kazdy class to ma trosku jine vlastnosti... ted uz vim proc nekteri nadavji na seduce, i kdyz sem to nechapal: "prece kazda insignia umi Dispels all Charm, Fear and Polymorph effects." ,

hmmm neni to pravda


Btw nechlubil bych se tim ze jsi na noob na foru
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 07/08/2006 :  17:50:36  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tenebrae

Když někdo něco neví tak mu nepomoct ale přihodit nejakou "vtipnou" odpověď je tu dost běžné.Dal bych přednost tomu sice nepomoct ale mlčet.
Ale to je můj názor, ostatní se třeba dobře baví.


mno, zalezi na tom..
protoze prihlouple dotazy retardovanych blbu A/NEBO dotazy na zcela zjevne veci od linych, nepozornych a nesamostatnych ignorantu si nezaslouzi nic jineho nez vysmech a opovrzeni..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000