Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Dungeons & Dragons Online – Stormreach
 Dungeons & Dragons Online – General
 MdK group 1 - server Mabar (US)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 03/03/2006 :  10:20:24  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Tak se pojdet nejak domluvit jak to budem hrat.
Kdo bude hrat: Black, Noe, Temper, Dorion a ja. Parta je pro 6 muzem jeste nekoho pribrat.

Kde to stahnout: sou dve varianty. Chceme hrat jiz tento vikend, pak to holt musime stahnout tady a hrat na US servrech https://gamersloot.net/catalog/index.php?cPath=162_171
pokud chcete krabici a par dni to jeste vydrzime, tak to objedname na:
http://sendit.com/game/item/6000000002896 (bohuze se mi je nepodarilo presvedcit aby poslali klice mailem).

Co kdo bude hrat:
Noe - Cleric
Black - Wizard
Demawend - Fighter
Temper - Sorc
Dorion - Rogue



Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Noe on 08/03/2006 11:39:01

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 03/03/2006 :  10:47:28  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
jsem pro US verzi - pouze klíč, o krabici mi nejde těch mám dost a dost a jen se na ně práší. Manuál je ke stáhnutí a nic víc nepotřebuji.

Pokud vím pro to samý je i Black takže to je na Temperovi a Dorionovi. Každopádně je třeba se domluvit rychle, prosím tedy Doriona nebo Tempera by mě cinknuly na 608322775 ať se domluvíme nebo abych Vám dal číslo na Demawenda s kterým se domluvíte.


edit: ještě je možnost pokud by to někdo chtěl s krabicí v US verzi objednat to u Allana v www.cdromshop.com se kterým by se určitě dalo dnes domluvit na poslání klíčů a následně krabic.



Noe


Edited by - Noe on 03/03/2006 11:06:22
Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 03/03/2006 :  11:37:07  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
Osobně bych byl pro evropskou verzia nějak to nehrotil. Ne jenom kvůli tomu, že na weekend odjíždím s přítelkyní na Vysočinu (už jí to slibuju půl roku a nevyvlíknu se z toho), Black příští týden odjiždí taky na dovolenou a head start event spolu s amuletem +1AC jsme už stejně prošvihnuli tak myslím není kam spěchat. Betaverzi jsme hráli na EU serverech tak teď nedokážu říci, zda je hra nějak náročná na ping, přesto bych šel na nějaký UK server (Aureon, Boldrei).

Ohledně těch postav, koukám, už ste si to rozhodili a jelikož se bez rogue vážně neobejdem tak to zbyde na nás s Dorionem. Budeme se o to muset nějak podělit tedy.


PS: Evil přesvědčení nejde, tuším, navolit. Pouze tuším od chaotic good výš.
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 03/03/2006 :  11:42:35  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Jako jestli chcete nekdo fightera, tak ja klido vemu roguna, uz se tesim jak budu bouchat u truhel :)
Maga a clerica s tim uz asi nehneme
Ale je tam sorc jeste pokud chces hrat temper kastera.


Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 03/03/2006 :  11:50:24  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend
Maga a clerica s tim uz asi nehneme



pokud by někdo chtěl vyloženě clerika jsem ochoten ustoupit i když nerad. Pak bych zřejmě hrál Barda asi druhá mě blízká postava i když vůbec nevím jak se bard v DDO hraje (z mého pohledu mě přijde jako lukostřelec, buffér a second healer - ale možná se pletu moc mu nerozumím)


Noe

Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 03/03/2006 :  13:02:45  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
Nejdřív se tedy domluvme jak to tedy koupíme. Nechci trhat partu a klidně koupim ten americkej klíč nicméně bych tento weekend nemohl pravděpodobně vůbec hrát...

Jinak s Noem jako klerikem přímo počítám, jen se připrav že budeš muset taky přidat ruku k dílu jelikož klerik je taky pěknej bouchač. No a Blackovi dneska na sraze vysvětlím rozdíl mezi Sorcerorem a Wizardem aby si mohl udělat obrázek.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 03/03/2006 :  13:25:45  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Celý dopoledne mě sekretářka obvolávala německý krámy v okolí ale bohužel nikde jí nemají na skladě, všichni čekaj na jejich lokalizovanou verzi takže možnost že pro to sjedu do německa padla.

quote:
Originally posted by Temper

Nejdřív se tedy domluvme jak to tedy koupíme.



JJ to je priorita, čím déle to případně objednáme tím později to dojde. Jen by mě mrzelo když by se to objednávalo z UK, že není žádná jistota jestli to přijde vůbec do příštího víkendu. Vzhledem k víkendu a tím že to budou posílat asi až v pondělí tak spíš nepřijde.
Českým shopům nevěřím, že to v pátek budou mít.




Noe

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 03/03/2006 :  13:31:50  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
No o téhle hře jsem přemýšlel, ale bohužel měl jsem možnost si jí v betě vyzkoušet a vím, že do toho za současných podmínek rozhodně nepůdu. I když mě to mrzí a rád bych se k vám připojil. Nevím, jestli jste si to už v betě rozehráli, ale já hrál barda a hrál jsem to ještě v closed asi měsíc. Hlavní problém alespoň pro mě byl ten, že to má měsíční poplatek - je to totiž přesně hra, které by seděl způsob placení ala Guildwars. No a další věc je, že je to skutečně obdoba papírového DDO, takže hrát ve stálé grupě je super, ale má to i svá negativa - konkrétně se skutečně musíte sejít pokaždé všichni. Jinak je to na nic.
Sorry za tenhle příspěvěk trošku mimo, jen by mě skutečně zajímalo, až to rozehrajete, jak se vám to tak po 14 dnech líbí. Možná jsem byl ovlivněnej hrama kolem, ale z hlediska nějaké interakce či dlouhodobější zábavy mě to zklamalo. Opravdu by to byla super hra se tu a tam o víkendu sejít a dát si skutečně několik dobrodružství spolu.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 03/03/2006 :  13:50:30  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Opravdu by to byla super hra se tu a tam o víkendu sejít a dát si skutečně několik dobrodružství spolu.



Ano presne tak to planujeme hrat :)

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 03/03/2006 :  13:59:17  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
No, upřímně, když mi včera zavolal Black, že chce taky zkust DDO, tak jsem byl opravdu překvapený. O to víc, když mi řekl že do toho půjde i Noe s Demou. Měl jsem možnost vyzkoušet si evropský betatest tak se tady podělím o svoje zážitky a zkušenosti. Chtěl bych tak předejít případným zklamáním ze strany těch, co neměli možnost betu vyzkoušet.
Nejprve je třeba si uvědomit, že koncepčně je ta hra zcela odlišná od všech Warcraftů, Everquestů atpd. V podstatě celé se to odehrává v jednom obrovksém městě. Všude postávají nějaká NPC které dávají questy, různí trenéři a obchodníci. V principu vemete od NPC quest a během pár minust už stojíte u vchodu do instance, kde se ten úkol plní. Není tu tedy žádné dlouhé cestování, žádné craft skilly. Vše je podřízeno aybch tak řekl instantní zábavě přesně podle pravidel Dungeons and Dragons. V první chvíli jsem byl poměrně zklamán z toho, jak malo hra, na první pohled, nabízí. Přeci jenom jsem byl zvyklý na rozsáhlý svět a la Warcraft, na určitou volnost... Tahle hra je ale o něčem jiném. To jsem si uvědomil poté co jsem si našel skvělou partu lidí, procházeli jsme společně rozsáhlé dungeony, vyhýbali se pastím a vyzrávali nad nejrůznějšími příšerami. Nečekejte žádné fialové, červené a bůhvíja zbarvené mocné předměty.Ty tu nejsou. Tahle hra je o perfetní souhře všech postav a o využití jejich potenciálu maximálním možným způsobem. A myslím, že je to přesně pro lidi, kteří nemají čas trávit ve hře druhý život. Přesně to se mi na tom líbí.
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 03/03/2006 :  14:18:16  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Chapu to dobre, ze to vlastne neni MMO? Jinak jak je to s levelovym rozdilem. Kdyz by napriklad nekdo zacal hrat o mesic pozdeji... ma jeste sanci si zahrat s ostatnimi?

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 03/03/2006 :  15:51:45  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
Hmm no jestli z mého popisu vyznělo, že se nejedná o MMO tak jsem se špatně vyjádřil. Je to MMO ve smyslu, že všichni hráči se ve městě setkávají, pouze dobrodružství jsou vytvořená vždy pro jednotlivou skupinu stejně jako třeba ve Warcraftu.
Jinak v téhle hře vůbec nejde o honění se za maximálnim levelem a tím tempem jakým nejspíš budeme hrát nebude "tragédie" naskočit do rozjetého vlaku
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 03/03/2006 :  19:59:15  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
Ehe celkem bych dal takymate jeste flek ?Pridal bych se asi pozdejs protoze 3 tejdny cekam na grafiku a jeste asi cekat buduhrat muzu celkem cokoliv a kdykoliv .Icq a pod mi nefunguju protoze jsem si sikula vykasil windows takze pls jak mate flek tak post sem, hned si hru nejak sezenu .
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 04/03/2006 :  23:32:21  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Tak musim rict ze je to docela zabava, takova pekna oddechovka. Ale opravdu to chce hrat v pravidelne grupe a dohromady. Ted uz utikame temperovi, takze navhruji helpnou temperovi na nasi uroven a pak to hrat fakt jen kdyz se sejdem vsichni. Rozhodne uz bych opravdu nehral pokud nebudem vsichni pohromade. A taky si opravdu nastudujte ty vase postavy, je tu extremne dulezite co si budete brat na dalsich levelech pripadne je jeste cas pokud jste to ted ten vyber podelali, udelat novy char.
Taky by to chtelo jeste 6teho cloveka, abychom pak na tezkych dobrodruzstvich nemuseli shant nekoho ciziho. Co ty Khostri nechces to zkusit? Meli bychom pro tebe na vyber druida nebo rangera neboi barda :) Milambere ty teda ted hrat vubec nemuzes?

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 05/03/2006 06:38:06
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 05/03/2006 :  06:48:58  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
No koukal jsem grafika v pa dorazila takze v po to vezu na reinstal atd,takze od pristiho tydne doufam uplne ok .Jak nahodim icq tak se hned ozvu .
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 05/03/2006 :  14:39:39  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Já teď ne, neměl bych kdy. Začneme co nevidět znova EQ2.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Aenstrius
New Member

101 Posts

Posted - 05/03/2006 :  18:01:40  Show Profile  Send Aenstrius an ICQ Message Send Aenstrius a Private Message  Reply with Quote
Este zhanate nejakeho siesteho cloveka? Celkom nad tou hrou uvazujem (resp. pacia sa mi tie tazke dungeony, kde treba riadne spolupracovat) a cena na sendit.com (18 libier) je celkom prijemna na odskusanie.
Hravat mozem v podstate kazdy den poobede a vecer a vzdy som chcel mat tepleho barda s tenkym hlaskom a osupanou citarou .
Dalsia vec je, ze som pre vas v podstate neznamy clovek, nebude to zrejme taka super zabava, ako ked sa zidu siesti "ozajstni" kamosi.
Este som sa ale nerozhodol uplne pre kupu.
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 06/03/2006 :  13:45:41  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Pro vsechny ostatni zajemce co by s nami chteli hrat a objevili toto skryte forum, musim bohuzel oznamit, ze uz mame partu plnou, posledni seste misto zaplnil juff s Bardem. Pokud byste to chtel nekdo dalsi hrat, tak tako hra je co se tyka grupovani fakt tvrda a ten pravy pozitek zazijete je s pravidelnou grupou.

EDIT:
Tak juf hrat nebude, takze Mile asi bychom to misto meli, jen upozornuji, ze to chceme opravdu spis hrat vic casual 2-3x tydne a potrebujem te na svem levelu, bojime se, ze to proste nevydrzis hrat takhle malo :) Reseni je hrat twinky kdyz nejsou online vsichni pro main grupu. A co bys rikal na paladina?

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 06/03/2006 17:21:24
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 06/03/2006 :  16:03:10  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend



Co kdo bude hrat:
Noe - Cleric
Black - Wizard
Demawend - Fighter
Temper - Sorc
Dorion - Rogue
Juf - Bard



Rozhodně bych vyměnil barda za paladina. Palat je lepsi second healer, buffer je asi nastejno a určitě je lepší fighter. Bard je second rogue, a to vy nepotřebujete.

(Hraju papírové DD...)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 06/03/2006 :  16:36:51  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Paladiny nemame radi

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 06/03/2006 16:37:24
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 06/03/2006 :  16:41:16  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Ale ted kdyz tak o tom premyslim, tak paladin by tak fakt asi pasoval vic. Jako backup heal a tank na tezke potvory, preci jen sem ja toho fightera rozjel vic jako damage.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 06/03/2006 :  18:35:01  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Ale ted kdyz tak o tom premyslim, tak paladin by tak fakt asi pasoval vic. Jako backup heal a tank na tezke potvory, preci jen sem ja toho fightera rozjel vic jako damage.



já tě asi zabiju

PS: já mu to říkal ale von prej že by se s paladinem nesnesl

Edited by - Temper on 06/03/2006 18:38:41
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 06/03/2006 :  21:23:09  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
http://www.ddo.com/forums/showthread.php?t=5083

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 06/03/2006 :  21:37:37  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
No supertak se mnou pls pocitat .Je jasny ze budu hrat pro grupu jinak bych se nehlasilcelkam bych zahral drooda toho jsem snad jeste nehral .
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 06/03/2006 :  21:49:54  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
Ehme tak koukam druid dosel tak co treba 2 cler, paladin je sux Mozna zrusit 1 caryfuka a nabrat barbara .No nic klidne neco pridelte sam nevim, kazdopadne to chce poradnej hyl na ty vase chary
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 06/03/2006 :  21:52:59  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Bohuzel druid bude az expansion, v podstate ted ladime chary a slozeni grupy, ja a temper asi budem trochu predeavat. Jako nechces treba zkusit rangera?

Jako docela slusnou verzi grupy bych ted videl:
Black - wizard
Noe - full heal(support) cleric
Dorion - rogue
Temper - Tank, bud paly/fighter nebo full pally.
Dema - fight/barb nebo full barb proste max damage
Mil - Ranger?


jako i druhy cleric by se asi uzivil :)

chce to prodiskutovat a vyladit uz ted sme porad jen level 2 neni problem to jet znova , lepsi nez skoncit na level 8 :)

Napiste co kdo myslite o ideal grupe

Co na to rikate?

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 06/03/2006 21:55:33
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 07/03/2006 :  07:22:55  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Sice tomu vubec nerozumim ale videl bych to takhle


Noe - full heal(support) cleric
Black - wizard
Dorion - rogue
Temper - paladin (jestli muze byt tank tak proc ne)
Dema - fight/barb (bud max dmg nebo tank)
Mil - bard nebo ranger

Black

Edited by - Black on 07/03/2006 07:24:09
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 07/03/2006 :  08:09:56  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

Sice tomu vubec nerozumim ale videl bych to takhle


Noe - full heal(support) cleric
Black - wizard
Dorion - rogue
Temper - paladin (jestli muze byt tank tak proc ne)
Dema - fight/barb (bud max dmg nebo tank)
Mil - bard nebo ranger




Pokud je DDO skutecne verne kopirujici (A)D&D (mam za sebou xx let papiroveho AD&D, a vse offline co vyslo - ale DDO nehraju :) tak bych vam radil:

1) Mit 2 healery, jeden stacit nebude a navic cleric je v AD&D zaroven i velmi slusnej DD.
2) Ve vsech comp verzich se systemem AD&D Sorc >> Wiz.
Jde o to, ze ma sice mensi pocet kouzel ze kterych si vybira, ale pri tom mnozstvi kouzel dostupnejch je to v podstate jedno - navic dost znacne mnozstvi kouzel ac implementovanych byva nepouzitelnych.
A navic ma Sorc podstatnou vyhodu v tom, ze si kouzla co bude umet vybira pri dingu - wizzard nachazi knihy ze kterejch se uci (coz bejva nekdy dost problem).

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 07/03/2006 :  08:21:14  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Chapu to dobre ze ke clerikovi staci ten paladin pripadne bard ?
Toho maga taky jeste zvazime

Black
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 07/03/2006 :  08:28:38  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
OK tak co takhle?

Noe - Cleric
Demawend - Fight/Barb max damage, 2H, zabijak magu.
Black - Sorc
Temper - Paladin, support heal, plus tank na melee moby
Dorion - Rogue
Mil - Ranger/Bard

Co myslis Brutusi u toho Mila, co by nas nejlip doplnilo?

Jinak koukam, ze teda dnes to dame asi od zacatku a Dorion je jediny kdo muze odpocivat, stejne mu neni donbre

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 07/03/2006 08:29:48
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 07/03/2006 :  08:43:44  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
No ten bard bude nespis dobrej
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 07/03/2006 :  08:45:40  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Cleric - DD?
imho jsem z toho malinko zmatenej, jako clerik šíleně missuju takže o nějakým damage zatím nemůže být ani řeč. 20x missnu na 1 přímí úder.
Je to v D&D normální??

staty mám takovéto:
13 STR
10 DEX
16 WISDOM
14 CON
8 INT
13 CHA
přijde mi že mám málo bodů v STR a proto missuju nicméně ubrat bych mohl pouze v CHA ale to je pro mě prý také důležitý stat takže fakt nevím.

Může mi někdo poradit jak tedy clerika co nejlépe postavit?


Noe

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 07/03/2006 :  09:29:35  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Zeptej se Helmy *- dám mu sem odkaz. jednak hrál papírové DD a jednak v betě hrál clerika do levelu tuším 6 nebo 7.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 07/03/2006 :  13:01:11  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
je tam naky pvp ? ;)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 07/03/2006 :  13:03:56  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer

je tam naky pvp ? ;)


ne pvp tu není a asi ani nebude
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 07/03/2006 :  13:43:26  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer

je tam naky pvp ? ;)


K čemu? v papírové verzi také nebylo a nikoho to nepřekvapovalo.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Blaine
Starting Member

28 Posts

Posted - 07/03/2006 :  13:59:48  Show Profile Send Blaine a Private Message  Reply with Quote
Cleric jak DD jde udelat pres inflict. Ale tim budes absolutne nepouzitelny jako buffer/lecitel/turn undead. DDO nehraju, ale hraju papirovy DnD, takze vim co rikam. Jde to udelat jednoduse, budes neutral/Lawful neutral/chaotic neutral a das si spontanni casteni inflict, ne cure. Namemorovany budes mit ruzny buffy (shield of faith, bull´s strenght, divine might, apod.) buffnes sebe, ty buffy, ktery nepotrebujes premenis na inflict a seknes s nim potvoru. Jedes pres meele touch attack, takze doporucuji str alespon 13, spis vic, jestli to jde, budes potrebovat vetsi bonus. Halvni dulezita vec, kterou si musis uvedomit, ze melee touch attack funguje proti "touch" AC, ktera se pocita jen 10 + DEX modifier + dodge bonusy + misc. bonusy. To znamena, ze uplne nejlip trefis VELKOU potovru s malou dexteritou. Prikladem budiz drak, ktery je napr. Colossal (nejvetsi mozna velikost v DnD), ktery ma touch AC 2...

Jiny zpusob jak udelat DD clerica neni. Jenom, ze ybs mel namemorovany inflicty a sponntanne sesilal cury. Coz je podle me dost neefektivni
Go to Top of Page

Blaine
Starting Member

28 Posts

Posted - 07/03/2006 :  14:10:21  Show Profile Send Blaine a Private Message  Reply with Quote
jinak, jak tak koukam na tvy staty, tak si rikam, ze jestlize mas dost lidi v bande, kteri muzou sekat (a to evidentne muzou:)) bylo by mozna lepsi dat tu silu jeste mensi a spis si zvysit DEX/CON. Teda pokud tady neni neco jako nosnost abys unesl Full Plate armor
Vyssi Dex (alespon 12) ti zvysi AC o jedna, coz by ti mohlo pomoci, stejne tak zvyseni Reflex savu (jsou tady savy?) (hlavne na nizsim lvl) zvyseni con ti prida jeden zivot za level a zvysi ti Fortitude save a Concentraci (je tady comabt casting)
Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 07/03/2006 :  14:21:12  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
Možnost nosit typ brnění je ovlivněno armor proficiency, myslím, že strg. to neovlivňuje. Jinak reflex savy jsou ve hře, i combat casting.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 07/03/2006 :  14:24:19  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
pls po poradě bych měl dělat Clerika jako Healera ve full_plate s damage na Range tedy asi Crossbow je to takhle z hlediska D@D možný a má takovýhle char smysl??

8 STR
14 (15-16) DEX
10(12) CON
8 INT
16 WIS
14 CHA


Noe

Go to Top of Page

Blaine
Starting Member

28 Posts

Posted - 07/03/2006 :  14:33:10  Show Profile Send Blaine a Private Message  Reply with Quote
nema. nevyuzijes svoji Dexteritu do sveho AC. spis pocitej s tim, ze budes missovat vse, ale budes mit vyssi Constituci (je pravda, ze vsichni moji casteri, ktere jsem kdy vyrobil, byli takto uchylni (tzn. skoro zadna DEX, ale co nejvic Con:)), ale aspon fungovali. Budes se muset spokojit s tim, ze na nizsim lvl nic netrefis, at uz kusi nebo palcatem

Add: Armor. ja vim, ze tam je proficience, ale ptal jsem se na to, jestli tam je nosnost. Tzn. kolik liber uneses s urcitou silou, nez mas postihy

EDIT: jak tady funguji ability, kolik je bodu na zacatku a jakym zpusobem se rozdeluji, za kolik bodu je jak vysoka vlastnost?

Edited by - Blaine on 07/03/2006 14:53:20
Go to Top of Page

Blaine
Starting Member

28 Posts

Posted - 07/03/2006 :  14:36:46  Show Profile Send Blaine a Private Message  Reply with Quote
jej, koukam na ten svuj post a vidim v nem nejaky nesmysli
SAMOZREJME, ze kleric ve full platech jako healer MA smysl! vzdyt je to nejlepsi healer ve hre, ale moc bych nepocital s tim, ze das nejak moc demidz. pokud nepotkas nejakeho undeada, tak jsi jako bojovnik dost nepouzitelny, ale s tim musis pocitat, jsi hlavni support bandy, kdyz naplno vyuzijes vse, co ti DnD dava, tak fungujes jako clen druziny, do ktereho se tezce trefuje, ma slusny mnozstvi zivotu, umi lecit a i nejake to demidz prida, ale ne moc demidze, samozrejme.
Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 07/03/2006 :  14:50:13  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
Dex bych dal na 14 protoýe to je nejvyšší bonus ve full plate brnění.
Go to Top of Page

Blaine
Starting Member

28 Posts

Posted - 07/03/2006 :  14:57:46  Show Profile Send Blaine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Temper

Dex bych dal na 14 protoýe to je nejvyšší bonus ve full plate brnění.



Neni. Nejvyssi vyuzita je 13. teda podle papiroveho DnD samozrejme. Full plate maji staty: +8 to AC/ +1 max Dexterity bonus. Coz znamena, ze se Dexterita vyplati mit maximalne 13, jestlize jedes na Full Platy, ale to jen pod podminkou, ze si budes brat featy, ktere pozaduji mit DEX alespon 13. Jinak se vyplati spis mit DEX jen 12, vic ne, pro klerika urcite ne vic
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 07/03/2006 :  15:19:57  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
hmm vy mě motáte hlavu fakt jsem na tom hůř a hůř

jak to tedy mýám cca psotavit abych byl co nejpotřebnější grupě na demidž tedy kašlu když nemá u clerika smysl pokud mám dělat clerika jako full support char


Noe

Go to Top of Page

Blaine
Starting Member

28 Posts

Posted - 07/03/2006 :  15:33:09  Show Profile Send Blaine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

hmm vy mě motáte hlavu fakt jsem na tom hůř a hůř

jak to tedy mýám cca psotavit abych byl co nejpotřebnější grupě na demidž tedy kašlu když nemá u clerika smysl pokud mám dělat clerika jako full support char



Tak mi rekni, kolik bodu mas na rozdeleni a za kolik bodu se dostanes na sesnactku (treba kolik bodu jsi dal do wisdom, abys tam mel tu 16tku)
Go to Top of Page

Helma
Starting Member

20 Posts

Posted - 07/03/2006 :  17:43:12  Show Profile Send Helma a Private Message  Reply with Quote
Noe ja mel Clerika Dwarfa nejak takhle
Str 14
Dex 12
Con 16
Wis 17
INT 8
Cha 6

Str je dle pravidel DaD dulezita na zasah melee, dmg, nosnost postavy otevirani dveri
Dex dava bonus k obrane, zasah strelba, bacha tezsi zbroje maji limity takze u nekterych zbroji ti to za dexteritu nepripocte nic
Con bonusy k hp a k hodum na zachranu
Wis nutna pro cleriky, krome toho vysoka wis dava odolnosti az imunitu vuci nekterym mentalnim kouzlum, vyssi wis zajistuje wizardum vetsi pravdepodobnost nauceni kouzla
Int nutna pro wizz odviji se od ni jak magenergie tak i pool kouzel ktera muzes pouzivat
Cha dulezita barda a sorc
Go to Top of Page

Blaine
Starting Member

28 Posts

Posted - 07/03/2006 :  17:50:46  Show Profile Send Blaine a Private Message  Reply with Quote
jeste bys mel rict, ze Cha je pro clerica dulezita na turn undead, jinak moc pekne napsano a moc pekne postavena postava
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 07/03/2006 :  18:02:12  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Helma
Cha dulezita barda a sorc


není CHA důležité pro Divine Vitality
a jak je divine vitality využitelný na vyšších levelech?


Noe

Go to Top of Page

Helma
Starting Member

20 Posts

Posted - 07/03/2006 :  22:52:35  Show Profile Send Helma a Private Message  Reply with Quote
Je sice pravda ze je cha dobra pro turn undead, ale ne zase az tok pro turn undead je stejne vice rozhodujici lvl clerika a rozdil lvl mezi nim a nemrtvym, no a za dalsi jsou tu featy ktere to zvysuji.
Go to Top of Page

Helma
Starting Member

20 Posts

Posted - 07/03/2006 :  23:02:06  Show Profile Send Helma a Private Message  Reply with Quote
Btw clerik je imho jediny char ktery jakz takz zvlada solo a to jednak diky summon monster a healu.
Jeste jednu vec kterou se mi nepodarilo zjistit, nevim jestli ve hre funguje regenerace v DaD funguje od CON 21, tuto kondici jsem ve hre dosahl, ale nefachalo to nevim jak je to pri vissi kondici.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000