Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Dungeons & Dragons Online – Stormreach
 Dungeons & Dragons Online – General
 MdK group 1 - server Mabar (US)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 07/03/2006 :  23:23:55  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Paladiny nemame radi



Tak jedte human fightera a az bude mit nejakou zbran na max tak ho multiclassnete na clerika.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 07/03/2006 :  23:37:45  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

Sice tomu vubec nerozumim ale videl bych to takhle

Noe - full heal(support) cleric
Black - wizard
Dorion - rogue
Temper - paladin (jestli muze byt tank tak proc ne)
Dema - fight/barb (bud max dmg nebo tank)
Mil - bard nebo ranger



Bard v tomhle složení nic moc. Rogue ability má rogue lepší, wiz ability má wiz lepší, itemy může používat rogue, stealth má rogue, CHA má pala. Jediný co zbývá sou jeho songy a to by byla pěkná nuda ho hrát.

Ranger se mi taky nelíbí. Stealth má rogue, léčit může pala a clerik a to líp. A vždy mi přišlo jednodušší zabít, než ochočit.

Je nutno dodat, že obecně chovám antipatie k mixed classům

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 08/03/2006 :  01:02:36  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
tak jsem nakonec udělal tenhle build:
human clerik
14 STR
12 DEX
13 CON
8 INT
17 WIS
8 CHA
ale moc to nekritizujte, už jsem z toho měl bolehlav


Noe

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 08/03/2006 :  08:30:51  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee
Bard v tomhle složení nic moc. Rogue ability má rogue lepší, wiz ability má wiz lepší, itemy může používat rogue, stealth má rogue, CHA má pala. Jediný co zbývá sou jeho songy a to by byla pěkná nuda ho hrát.

Ranger se mi taky nelíbí. Stealth má rogue, léčit může pala a clerik a to líp. A vždy mi přišlo jednodušší zabít, než ochočit.

Je nutno dodat, že obecně chovám antipatie k mixed classům




To jsme dva :) Mam pocit ze snad vzdycky jde dosahnout lepsiho vysledku rozumnym multiclassem :) (a vecna skoda ze uz neni human-dualclass.... muj Fighter -> Wizz se Staff of Magi prosoloval skoro celej BG2 :D

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 08/03/2006 :  10:36:20  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
muj Fighter -> Wizz se Staff of Magi prosoloval skoro celej BG2 :D


To ses pripravil o love story s Imoen nebo s tou vílou

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 08/03/2006 :  10:38:12  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

tak jsem nakonec udělal tenhle build:
human clerik
14 STR
12 DEX
13 CON
8 INT
17 WIS
8 CHA
ale moc to nekritizujte, už jsem z toho měl bolehlav


Asi takhle bych ho jel ja. Mozna bych ta narval jen sudy cisla kvuli bonusum (con/wis). Ale jinak peknej build

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 08/03/2006 :  11:11:57  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee
Asi takhle bych ho jel ja. Mozna bych ta narval jen sudy cisla kvuli bonusum (con/wis). Ale jinak peknej build



no s sudejma číslama to nešlo postavit a kdybych dal 18 do WIS přišel bych o 3 důležité body. 17 WIS jsem dal proto že už na 2 levelu je enchant co dává clerikům +1 WIS takže jsem se k bonusu za 18 WIS dostal velmi brzy. 13náctý bod do CON byla jediná rozummná volba z mýho pohledu kam hodit samostatný zbývající bod.


Noe

Go to Top of Page

Herbicid
Junior Member

XBL2

885 Posts

Posted - 08/03/2006 :  11:23:03  Show Profile  Visit Herbicid's Homepage  Send Herbicid an ICQ Message Send Herbicid a Private Message  Reply with Quote
Hrajete teda v EU nebo v US?

Jestli v EU tak na kterym serveru?

Vim, blba otazka, ale potrebuju to vedet protoze akorat cekame na balicek 6ks z Engl. Tak chcem vedet na kterj server jit, nebo jestli je "urceni CZ-EU" serveru na nas :)

Barabariel Herbicidia - Conjurer - FFXIV:RR - [Ragnarok]
@Herbicid - Champions Online, Star Trek Online

There are many worlds where I visited already
Anarchy Online | Age of Conan | Warhammer Online | StarWars Galaxies | EVE | Earth&Beyond | World of Warcraft | Dungeons & Dragons Online | City of Villains and Heroes | Saga of Ryzom | Lord of the Rings Online
Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 08/03/2006 :  11:36:36  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Herbicid

Hrajete teda v EU nebo v US?
Jestli v EU tak na kterym serveru?



Hrajeme na US serveru Mabar.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 09/03/2006 :  14:47:38  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
No jelikož to DDO fakt vypadá čím dál tím líp a zábava jde víc a víc nahoru (jak se celkem všichni z naší grupy shodují) a jelikož Milamber vůbec nekomunikuje tak máme zřejmě jedno místo v grupě volné, pokud by někdo ze starých harcovníků měl zájem si zahrát tuhle hru, spojte se s někým z nás (Demawend, Noe, Black, Temper, Dorieon).
Každopádně podmínka je aby to byl někdo koho známe z jiných her.




Noe

Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 09/03/2006 :  17:28:32  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
No staci aby si nekdo z vas zapnul icq .Icq dostal ode me Black Tya Riditko,mylne jsem si myslel ze to bude stacit.No snad to nejak dopadne Kdo zase vymyslel MDK<?boha fakt husty Co treba PvP-prstvprdeli celkem stejnej blabol jako mdk ne
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 09/03/2006 :  17:49:36  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milamber

No staci aby si nekdo z vas zapnul icq .Icq dostal ode me Black Tya Riditko,mylne jsem si myslel ze to bude stacit.No snad to nejak dopadne Kdo zase vymyslel MDK<?boha fakt husty Co treba PvP-prstvprdeli celkem stejnej blabol jako mdk ne



No to je dost, už celkem dlouho je zde založený forum na to aby jsi sis toho všimnul hehe

Kdy začneš hrát?


Noe

Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 10/03/2006 :  12:45:35  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
No tak za nejakejch 15 hodinek to bude doma
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 11/03/2006 :  10:25:44  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
Tak jak dneska se hraje?Co rikate na 2 clerika?D&D jsem nikdy nehral budu potrebovat lehkej help mam v tom dost chaos Skoda ze nepouzivate icq
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 11/03/2006 :  12:03:52  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milamber

Tak jak dneska se hraje?Co rikate na 2 clerika?D&D jsem nikdy nehral budu potrebovat lehkej help mam v tom dost chaos Skoda ze nepouzivate icq



jasan hraje se dnes akce je od 13 do 19 hodin
z mýho pohledu by druhý clerik byl velmi dobrá volba možná třeba i dualclass clerik/sorcerer

Každopádně rozchoď do tý 13 hodiny Ventrilo ať to můžeme probrat ingame.

nastavení ventrila:
ip adresa: 194.228.243.93
port: 3784
sekce: DDO
heslo: papouch



Noe

Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 11/03/2006 :  17:29:20  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
Tak to bohuzel ,od 13v sobotu nemuzu chodim na fotbal, pronajatou telocvicnu mame do zacatku kvetna ,hrat muzu tak od 15-16 a to nestiham pivoVentrilo neznam v zivote jsem to nepouzival ale sehnal jsem si instalacku a do toho mi odjela kredytka do prahy a bez ni nejde acount aktyvovat jak jsem prave zjistilTakze parada .Pocitam ze k tomu Venntrilu je potreba mikrofon co.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 12/03/2006 :  10:28:37  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milamber

Pocitam ze k tomu Venntrilu je potreba mikrofon co.



JJ a taky sluchátka nebo reprobedny

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 13/03/2006 :  13:32:29  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Ahoj.

Tak ze jsem se pripojil o vikendu. Udelal jsem si Rogue na serveru co se tu nekde na foru zminoval, ze na nem hrajete. Byvam tak odhadem 3x tydne a neco o vikendech. Ve hre jsem jako LER
Go to Top of Page

Dorion
Starting Member

52 Posts

Posted - 15/03/2006 :  12:35:19  Show Profile  Send Dorion an ICQ Message Send Dorion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

Ahoj.

Tak ze jsem se pripojil o vikendu. Udelal jsem si Rogue na serveru co se tu nekde na foru zminoval, ze na nem hrajete. Byvam tak odhadem 3x tydne a neco o vikendech. Ve hre jsem jako LER



A hrajes EU nebo US verzi? A na kterym serveru?

-= WoW -- Ghorm, Exxar =-
-= UO -- Dorion & Glam Gallas [retired] =-
-= DDO -- Dorion [retired]=-
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 21/03/2006 :  15:02:41  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Hraju nejspis US verzi na serveru mabar.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 04/04/2006 :  15:34:04  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ehivar

Hraju nejspis US verzi na serveru mabar.



Pokud hraješ a máš-li s námi chuť hrát tak někoho z nás tellni ve hře - naše jména ve hře:
Noe
Milamberus
Temper
Dorion
Demawend
Adrienne

jsme ted 4-5 level.

měly by jsme být online ve středu 5.4. od cca 18-23 hodin


Noe


Edited by - Noe on 04/04/2006 17:12:39
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 27/05/2006 :  13:14:32  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by ehivar

Hraju nejspis US verzi na serveru mabar.



Pokud hraješ a máš-li s námi chuť hrát tak někoho z nás tellni ve hře - naše jména ve hře:
Noe
Milamberus
Temper
Dorion
Demawend
Adrienne

jsme ted 4-5 level.

měly by jsme být online ve středu 5.4. od cca 18-23 hodin




Pokud stale hledate jeste nekoho na tento server tak bych se hlasil.
Ty a black me znate z SWG , Dema si me bude pamatovat z Daocu a snad vsici ze srazu. Stale mam nekde u Demawenda ci Arrayi ty butele na vino, ktery vam tak chutnalo
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 28/05/2006 :  09:16:40  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Zdavím Wardocane :)
Bohužel v tuto dobu máme všici cancelnutý accounty. Nějak se nám nedařilo se sejít častěji než jednou za 14 dnů v full grupě a to nemělo smysl. Bez alespoň 5-členné grupy nemá smysl DDO hrát.


Noe

Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 29/05/2006 :  14:01:44  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Kurnik to je skoda, ze uz se neschazite. Kdyby jste uvazovali o tom reactivovat ucty dejte mi vedet.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 29/05/2006 :  16:41:17  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Pokud bychom se sesli alespon 2tydne v 5ti tak klidne reaktivuju.

Black
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 30/05/2006 :  20:24:46  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
u me v tom problem nebude , budu moc kdykoli pokud se to nebude krizit s raidem v EQ
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000