Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 19/09/2008 :  11:42:43  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Lunchtime.. tohle slovo nemám rád. Každej obědvá jindy! Já třeba jím v 11.15 a jinej v jednu :P


11.15 je cas na 2. (3.) snidani! :]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 19/09/2008 :  12:45:03  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Právě proto to tam dávají ten lunchtime, aby si nikdo nebyl jistý, kdy to vlastně je a oni si mohli ervery nahodit až v 15:00, až se vrátí ze šneků...
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 19/09/2008 :  15:28:53  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

quote:
Originally posted by walfischberg


4. Bugy bych viděl především v animacích, někdy nejde odevzdat q, ale to jsem zažil u WoWka taky - oproti SWG a Vanguardu to je úžasně nezabugovaná hra (pokud vezmeme v potaz, že právě odstartovala).


Tie questy :) ja som nenarazil na ziadny ktory by sa nedal dokoncit.. len dost questov sa dokoncuje bud kliknutim na nejaky objekt vo svete alebo kliknutim priamo na item v invetary pre quest itemy.. takze je dost mozne ze toto si prehliadol :)



No, nejake tie skusenosti z MMORPG mam a fakt mi par q neslo odovzdat. Javili sa ako nesplnene, ale boli done. Avsak nepopieram, ze mozno som robil chybu ja.

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 19/09/2008 :  16:12:17  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
A presne o tom ManiaCCC mluvi. Nektere questy mas complete, ale dokoncuji se kliknutim na nejakej predmet. Muzu uvest priklad. Ja se dost zasekl u High elfu pri 2 questech. V tom prvnim sem mel hledat stopy po nejake zenske, q vypadal complete, jen nekoho prokecnout. Ale musel sem najit nejakou robu, co lezela na brehu reky, hledal sem snad pul hodiny, proste porod. Sranda byla i pokracovani. Zadalo mi to zabit nejakyho chlapa a tu zenskou osvobodit. Tak sem vyrazil hledat v te "vymezene" casti mapy, ale to ze pri prijmuti toho questu, se ten chlap i s tou zenskou objevili kousek ZA MNOU sem si musel vygooglit :)

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/09/2008 :  16:15:31  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ono to casto souvisi i s grafikou , poznat, ze neco v mape je vyhasly ohniste napr jde jen cirou nahodou
a obecne hledat a zkouset klikat na vsechno esi to neni nahodou q item je dost otrava

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 19/09/2008 :  16:23:24  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
zkouset klikat na vsechno esi to neni nahodou q item je dost otrava

jojo, proto je tam funkce ABANDON, kterou hojne vyuzivam.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 19/09/2008 :  16:31:05  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
To je sice fajn funkce, ale pokud si psychopat (treba jako ja) kterej ten quest proste musi dodelat i kdyby tam mel vytuhnout pul dne, tak mas smulu :)

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 19/09/2008 :  16:37:32  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Ja fakt ze som mal tak 3-4 questy pri ktorych som chvilu vytuhol... ale celkovo sa da povedat ze questy su lazo-plazo.. Vsetky som dokoncil a vazne som nemal nieco take ako chodit a klikat na vsetko..nehovoriac o tom ze to co je pre quest svieti :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/09/2008 :  17:23:42  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Ja fakt ze som mal tak 3-4 questy pri ktorych som chvilu vytuhol... ale celkovo sa da povedat ze questy su lazo-plazo.. Vsetky som dokoncil a vazne som nemal nieco take ako chodit a klikat na vsetko..nehovoriac o tom ze to co je pre quest svieti :)



asi sem slepej ale me to nesviti :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 19/09/2008 :  18:18:17  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No svítí, ono je to jako kdyby si zvyšoval pomalu jas na LCD a zase ubíral, když se zastavím a dívám se na předměty, tak je to vidět i z dálky.
Já jsem zakysnul akorát jednou, když jsem za elfy měl zabít elf devotees a pak čestvou oběť, nejdřív jsem totiž našel jí a pak zabil ty elfky a nevěděl co s tím dále, až později jsem přišel na to že se to musí ukončit u té oběti
Go to Top of Page

kaldovic
Starting Member

1 Posts

Posted - 20/09/2008 :  09:00:46  Show Profile Send kaldovic a Private Message  Reply with Quote
Ahojte!Chcel by som sa len opytat ci uz vysiel trial key.......radsej by som to chcel vyskusat pred tym ako pobezim do obchodu.Dik!
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 20/09/2008 :  11:26:36  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Taky bych se chtel zeptat na trial key a taky na to jak hra obecne vypada vsici o ni basnili jak bude super tak ted chci vedet co je na tom pravdy :)

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 20/09/2008 :  12:04:46  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Ano, vyšel trial. Je v krabici od WHO a nabízí 30 dní zdarma.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 20/09/2008 :  15:06:06  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
chlapci, zaspali ste Open betu alebo co? :)
Go to Top of Page

Dokturek
Starting Member

27 Posts

Posted - 20/09/2008 :  19:12:53  Show Profile  Send Dokturek an ICQ Message Send Dokturek a Private Message  Reply with Quote
Obcas dostanu error kterej musim odkliknout a tudiz mi spadne hra a pak cekam frontu :-D Nevedel by nekdo co s tim prosim ? Proste z niceho nic bum war error.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 20/09/2008 :  20:00:49  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
mno..vacsinou co su pady hry su bez nejakeho erroru.. takze toto bude nieco ine :)..aku chybu ti to hadze?
Go to Top of Page

Dokturek
Starting Member

27 Posts

Posted - 20/09/2008 :  20:24:24  Show Profile  Send Dokturek an ICQ Message Send Dokturek a Private Message  Reply with Quote
To ti ted nepovim pac to reinstaluju :) Ale ozvu se
Go to Top of Page

Dokturek
Starting Member

27 Posts

Posted - 21/09/2008 :  01:02:21  Show Profile  Send Dokturek an ICQ Message Send Dokturek a Private Message  Reply with Quote
A btw kdyz uz sme u toho jak se opravuje padani hry ?
Go to Top of Page

Dokturek
Starting Member

27 Posts

Posted - 21/09/2008 :  01:50:14  Show Profile  Send Dokturek an ICQ Message Send Dokturek a Private Message  Reply with Quote
Tak teda tady mas ted screen erroru help me :) http://img209.imageshack.us/my.php?image=dpcgs4.jpg
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/09/2008 :  02:11:36  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mno ono to vyzera na klasicky memory leak.. skusal si nastavit casovac pomocou toho memoset (ci tak nejak sa vola ten program) ?
Go to Top of Page

Dokturek
Starting Member

27 Posts

Posted - 21/09/2008 :  02:46:16  Show Profile  Send Dokturek an ICQ Message Send Dokturek a Private Message  Reply with Quote
Nene nevim o cem je rec kdyztak hod link :) Memoset fakt nevim pockam na radu ostatnich a klidne i link + vysvetleni
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/09/2008 :  02:53:15  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Dokturek:
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by drtik

Zdravim sama od sebe mi občas padne hra jak sem se docetl ve foru pád hry tak se to ma resit stahl sem si ten programek Memset 3.5 a tam uz nevim kde nebo jak tam mám nastavit ten časovač pomuže mi nekdo prosím.



5,5,5,5,20,7,55,11,15,12,4,8,6,7,4171,2T



Za skusku nic nedas... teda ak mas dosku s Intel Chipsetom :)

Na beta forach tak aj na WHA fore pisali ze o tych probelomoch vedia ale ze mnohokrat to mozu "usery" vyriesit aj sami updatnutim vsetkych driverov (grafika, doska a aj zvukovka)..ale ze stale natom robia.

Go to Top of Page

Dokturek
Starting Member

27 Posts

Posted - 21/09/2008 :  04:28:30  Show Profile  Send Dokturek an ICQ Message Send Dokturek a Private Message  Reply with Quote
Ty cisla co pise spajdr totalne neodpovidaji poradi kolonek ... takze vuec nevim co mam delat

Go to Top of Page

Crushe
Starting Member

12 Posts

Posted - 21/09/2008 :  11:15:55  Show Profile  Visit Crushe's Homepage Send Crushe a Private Message  Reply with Quote
Trochu se Vám svěřím s problémem co měl brácha. Hra se mu neskutečně kousala, trhala a asi každou půl hodinu mu to padlo do windows. Měl 1 GB RAM. Dokoupil si tam další 1 GB, takže měl 2GB. Od té doby mu hra ani jednou nepadla, všechno škubání a lagy odpadli a hra jede naprosto krásně. V takový obrat do + jsem ani nedoufal díky ramce. Hra totiž bere víc jak 1,5 GB ramky když příjde na věc.

Snad někomu pomůže, pokud to tu ještě nikdo neřešil.

Nick : Crushe / Black Orc / Server : Karak Dron / Destruction / Guild : Spectrum Era
přihlášky do guildy na nicky : "Crushe", "Paf", "Grimrat"

Web guildy : http://war.pvpgn.eu/
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/09/2008 :  11:33:30  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dokturek

Ty cisla co pise spajdr totalne neodpovidaji poradi kolonek ... takze vuec nevim co mam delat





Odpovídat nemusí vůbec, ale jsou to nastavení s rezervou, ze kterou by měly jet každé paměti stabilně.
Go to Top of Page

Dokturek
Starting Member

27 Posts

Posted - 21/09/2008 :  12:21:42  Show Profile  Send Dokturek an ICQ Message Send Dokturek a Private Message  Reply with Quote
O to nejde Spajdre ale treba tam kde je napsano 20 tak v te kolonce vubec 20 neni :-) Takhle jsem to myslel. Takze bych shrnul svuj problem. Od instalace mi obcas pri hrani skoci error cimz se mi hra vypne aja opet musim cekat frontu coz me trochu vadi. ... Tezko rict jestli je erroru vice ja mam problem s timto http://img209.imageshack.us/my.php?image=dpcgs4.jpg
Ano stalo se mi uz 2x ze hra sama od sebe spadla coz nechapu :( Stahnul jsem si MemSet3.5 bohuzel vubec nevim co to je takze kdyby byl nekdo tak hodnej a vysvetlil me to tak by to bylo super. Takovej zaklad by stacil, na co to je jak to funguje a jak se to pouziva + tedy co tam mam zadat no.
Zakladni nastaveni toho programku po instalaci je toto: http://img519.imageshack.us/my.php?image=beznzvuxv7.jpg jestli je tu nekdo tak sectely a poradil by mi = nice :)

Dík.

Edited by - Dokturek on 21/09/2008 13:52:01
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/09/2008 :  21:08:47  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Hraje nekdo na Axe bite Pass?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 21/09/2008 :  22:45:51  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Uz se maji registrovat live klice nekde? Ja totiz furt mam ten headstart ... a psalo to ze je platnej do 20.09 :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 21/09/2008 :  22:58:38  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Drobnej dotaz... Je tu nekdo kdo hraje Sorceress? Je tahle abilita

Grip Of Fear- All enemies within 30 feet become Rooted‚ making them unable to move for 5 seconds. Any damage dealt to them during this time has a chance of dispelling the root

bugla nebo se mi to jen zda? Jde mi konkretne o tu zvyraznenou cast.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 21/09/2008 :  23:08:43  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

Drobnej dotaz... Je tu nekdo kdo hraje Sorceress? Je tahle abilita

Grip Of Fear- All enemies within 30 feet become Rooted‚ making them unable to move for 5 seconds. Any damage dealt to them during this time has a chance of dispelling the root

bugla nebo se mi to jen zda? Jde mi konkretne o tu zvyraznenou cast.



nekde na forech jsem cetl, ze snad maj rooty akorat 50% sanci na break po damage... coz vzhledem ke generatoru nahodnych cisel se muze chovat "zvlastne"

no mmo
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/09/2008 :  23:37:14  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dokturek

O to nejde Spajdre ale treba tam kde je napsano 20 tak v te kolonce vubec 20 neni :-) Takhle jsem to myslel. Takze bych shrnul svuj problem. Od instalace mi obcas pri hrani skoci error cimz se mi hra vypne aja opet musim cekat frontu coz me trochu vadi. ... Tezko rict jestli je erroru vice ja mam problem s timto http://img209.imageshack.us/my.php?image=dpcgs4.jpg
Ano stalo se mi uz 2x ze hra sama od sebe spadla coz nechapu :( Stahnul jsem si MemSet3.5 bohuzel vubec nevim co to je takze kdyby byl nekdo tak hodnej a vysvetlil me to tak by to bylo super. Takovej zaklad by stacil, na co to je jak to funguje a jak se to pouziva + tedy co tam mam zadat no.
Zakladni nastaveni toho programku po instalaci je toto: http://img519.imageshack.us/my.php?image=beznzvuxv7.jpg jestli je tu nekdo tak sectely a poradil by mi = nice :)

Dík.



Nastavením časování pamětí to nebude, už i tak je máš dost nízko.
Pro začátek bych vypnul firewall a antivirus, prostě ty služby vypni, přes tento počítač - spravovat - služby a aplikace a tam si najdi ten antivir a firewall, nebo je prozatím odinstaluj, přeci jenom když pouze hraješ, tak není třeba aby běžely, vypni i to ICQ, prostě cokoliv co běžet nemusí, ať vyloučíme že není problém s některým z těch programů, vím že antiviry mají sem tam problém s online hrami.
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 22/09/2008 :  11:55:48  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
První den a první raid ve WARHAMMERU:
http://ninjagon.blogspot.com/2008/09/waaagh.html

Ninjagon
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 22/09/2008 :  15:13:31  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric
nekde na forech jsem cetl, ze snad maj rooty akorat 50% sanci na break po damage... coz vzhledem ke generatoru nahodnych cisel se muze chovat "zvlastne"


Zvlastne? Vcera sem to chte nechte nejak pozoroval, kdyz sem v t1 scenariu potkal tri sorceres a takhle zdalky si me vzdycky "rozstrileli" a nejakyho dispellu rootu sem si nevsimnul. Ale mozna sem byl jen vytocenej a spatne sem se dival.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Archie
Starting Member

89 Posts

Posted - 22/09/2008 :  16:28:19  Show Profile Send Archie a Private Message  Reply with Quote
Zatím nejsem moc velký lvl, ale poněkud postrádám aukci (nepočítám položku v mailboxu). Je až v nějakých velkých městech (tier 2 a víc) nebo ještě není implementovaná?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 22/09/2008 :  16:34:23  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archie

Zatím nejsem moc velký lvl, ale poněkud postrádám aukci (nepočítám položku v mailboxu). Je až v nějakých velkých městech (tier 2 a víc) nebo ještě není implementovaná?




No je v těch větších městech, ale tam se dá přes flight mastera dostat prakticky ihned.

Mike : to ses díval dobře, prostě dispel root nějak nefunguje.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 22/09/2008 :  20:02:14  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
na root mám za SM debuff a funguje krásně, jen občas vizuální efekt toho ledovýho vězení nezmizí, takže furt běhám s ledem kolem těla.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 22/09/2008 :  21:41:24  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Uz se maji registrovat live klice nekde? Ja totiz furt mam ten headstart ... a psalo to ze je platnej do 20.09 :)

moment, to se jeste bude nekde neco pak registrovat? mne uz asi nejak nezbyl zadny key
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 23/09/2008 :  10:23:55  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

Drobnej dotaz... Je tu nekdo kdo hraje Sorceress? Je tahle abilita

Grip Of Fear- All enemies within 30 feet become Rooted‚ making them unable to move for 5 seconds. Any damage dealt to them during this time has a chance of dispelling the root

bugla nebo se mi to jen zda? Jde mi konkretne o tu zvyraznenou cast.



Funguje to. Urcite ale min nez na 50%. A z vlastniho pozorovani bych odhadnul ze v PVE to funguje na vic procent nez v PVP. Navic v PVP se mi nestalo jeste anio jednou ze by to nekdo disruptnul. V PVE casto...

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 23/09/2008 13:02:37
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/09/2008 :  11:08:00  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mě se v PVE stává skoro pořád, že v neviditelnosti nemám šanci se k mobovi dostat. Vždy mě zmerčí. V PvP v tom nemám problém.
Go to Top of Page

Spasa
Starting Member

9 Posts

Posted - 23/09/2008 :  11:30:35  Show Profile Send Spasa a Private Message  Reply with Quote
tak od doby UO jsem neměl podobnej pocit ze hry jako z WARu. vymazlena hra , pocity nadseni a prekvapeni a uzasu od uvodniho intra (nejlepsi intro co jsem kdy videl) jestli je zabava highendu stejna jako zatim tech 12 lvl co jsem hral nemam pochyb o tom u jake hry stravim nadchazejici chladne vecery a nocy a rana a vikendy a vanoce svatky krtiny veselice taskarice....


takhle pozitivni start tehle mmorpgjsem fakt necekal. imho u WoW zustanou deti a ti kterym staci bojovat proti skriptum nebo neustale dokolecka grindit BG. u AoC tyden po startu zustali snad jen core nadsenci a podivna individua.

snad jen Darkfall by mohl prekvapit - ale necekam ze bude co se tyce hernich mechanizmu takhle kvalitne navrzenej a vysperkovanej.

achjo zase me to chytlo, dva dny minimum spanku tezko se soustredim na praci a uz zase kutam po forech a career buildrech apod...

jdu sázet ..... kytičky na hrobecky Orderu

retired: UO, DAoC, RoE, WoW, WAR
________________
Mosar LazyLeg - DarkFall
povolání: runner, explorer
EU JEDNA :o)))
strana: skoro vždy ta pravá
----------------

Edited by - Spasa on 23/09/2008 11:33:12
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 23/09/2008 :  11:47:12  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Root funguje tak jak ma...az na:

Nekdy zustane grafika rootu i po tom co efekt spadnul
Nekdy se neobjevi grafika, ale root funguje.
Nekdy to vypada ze se rootovanej target pohybuje, ale po par sekundach ho to portne tam kde byl zarootovanej.

Dmg z DOT root nerusi (ale to je working as intended podle lidi z bety).

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Spasa
Starting Member

9 Posts

Posted - 23/09/2008 :  11:57:42  Show Profile Send Spasa a Private Message  Reply with Quote
btw root funguje přesně jak je popsanej , pri dmg mas 50 procent sanci ze bobek z rootu vypadne. toto mohu potvrdit , stejne jako tri drobne "bugy" uvedene vise ;)


edit:
u toho posledniho je prekerka v tom ze nevite jestli rezistnul rooty a bezi za vama dal nebo jestli je rootnotej a pripravenej k opekani...

retired: UO, DAoC, RoE, WoW, WAR
________________
Mosar LazyLeg - DarkFall
povolání: runner, explorer
EU JEDNA :o)))
strana: skoro vždy ta pravá
----------------

Edited by - Spasa on 23/09/2008 11:59:00
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 24/09/2008 :  09:34:05  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Nevite jestli bude dneska od 10 maintenance?
(Mela byt vcera, pak napsali ze ji posouvaj na dnesek a jeste daji vaedet.... a od te doby ticho po pesine....)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 24/09/2008 :  09:36:53  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Nevite jestli bude dneska od 10 maintenance?
(Mela byt vcera, pak napsali ze ji posouvaj na dnesek a jeste daji vaedet.... a od te doby ticho po pesine....)

pockej si 20minut
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 24/09/2008 :  09:38:15  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Jinak jeste jsem koukal na popisek toho rootu. A ve hre je napsano 10 sekund, ne pet...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 24/09/2008 :  10:30:44  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Nevite jestli bude dneska od 10 maintenance?
(Mela byt vcera, pak napsali ze ji posouvaj na dnesek a jeste daji vaedet.... a od te doby ticho po pesine....)


Tyhle maintenance od desiti nechapu... to nemuzou zacit treba v 5/6 rano?

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 24/09/2008 :  10:35:18  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by brutus

Nevite jestli bude dneska od 10 maintenance?
(Mela byt vcera, pak napsali ze ji posouvaj na dnesek a jeste daji vaedet.... a od te doby ticho po pesine....)


Tyhle maintenance od desiti nechapu... to nemuzou zacit treba v 5/6 rano?



Ses zblaznil? Francouz aby pracoval od 5-6 rano?? Uz takhle od 10 musi vstat driv a vynechat snidani...

btw - je teda maintenance dneska? (Nejsem u compu s WHO)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 24/09/2008 :  10:41:56  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Jo je.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 24/09/2008 :  10:43:04  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
od 10ti je to pohoda :) budte radi ze to neni jakov EVE od 13:00 :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 24/09/2008 :  11:05:03  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by brutus

Nevite jestli bude dneska od 10 maintenance?
(Mela byt vcera, pak napsali ze ji posouvaj na dnesek a jeste daji vaedet.... a od te doby ticho po pesine....)


Tyhle maintenance od desiti nechapu... to nemuzou zacit treba v 5/6 rano?


A duvod? Verim, ze hodne lidi je v dobe 30 hod - early afternoon (rekneme 14-15:00) v praci, ve skole. Ja se 10 min pred maintenanci koukl do hry a skoro nikdo tam nebyl, takze nevidim tu nechapavost udrzby v dopolednich hodinach. Ja bych osobne kvuli par lidem, kteri chteji uz parit od rana v 5/6 hodin nevstaval.

Edited by - Pramen on 24/09/2008 11:06:47
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,1 seconds. on eygor Snitz Forums 2000