Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 12/09/2008 :  19:48:27  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Na GOA je nejhorší tak jejich neschopnost jakékoliv komunikace.
Go to Top of Page

NArmo_s
Starting Member

73 Posts

Posted - 12/09/2008 :  19:52:33  Show Profile  Send NArmo_s an ICQ Message Send NArmo_s a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Začínám se obávat toho, jak bude vypadat headstart v neděli...


Žadny nebude, headstart až tak koncem tydne, pokud to poserou pro změnu jen vyjimečně malo...
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 12/09/2008 :  19:58:55  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
zabozrouti uz maj vikend... ne nadarmo se rika, ze v patek se nema nic delat...

no nic...vytahnu spore ze skrine...

no mmo
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 12/09/2008 :  20:00:41  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No já to vidím tak, že headstart nebude, protože jim to nebude fungovat a to co mají klíče na headstart pak dostanou 2 - 4 dny navíc :-)
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 12/09/2008 :  20:00:49  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
As you will have noticed the open beta servers are still down following the patch operation. Our technicians are working on the issue and we expect to be able to reopen them shortly. We are sorry for the delay.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 12/09/2008 :  20:17:07  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

zabozrouti uz maj vikend... ne nadarmo se rika, ze v patek se nema nic delat...

no nic...vytahnu spore ze skrine...



Prave z toho duvodu se realizacni tym GoA prestehoval do Irska..
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 12/09/2008 :  20:18:05  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dengalden

As you will have noticed the open beta servers are still down following the patch operation. Our technicians are working on the issue and we expect to be able to reopen them shortly. We are sorry for the delay.


Super, takže ve 23:00 to možná poběží
Go to Top of Page

Rimsy
Starting Member

83 Posts

Posted - 12/09/2008 :  20:19:54  Show Profile Send Rimsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NArmo_s

quote:
Originally posted by Aramir

Začínám se obávat toho, jak bude vypadat headstart v neděli...


Žadny nebude, headstart až tak koncem tydne, pokud to poserou pro změnu jen vyjimečně malo...



jj přesně

Rimsy: virtuální světy.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/09/2008 :  20:20:12  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

quote:
Originally posted by Dengalden

As you will have noticed the open beta servers are still down following the patch operation. Our technicians are working on the issue and we expect to be able to reopen them shortly. We are sorry for the delay.


Super, takže ve 23:00 to možná poběží



JJ, v neděli
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 12/09/2008 :  20:45:22  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Alespoň víme, že "shortly" není jedna hodina
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/09/2008 :  20:48:11  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
To mi připomnělo kolegu z bývalé práce, něco jsem mu poslal mailem, když jsem se ho ptal jak se mu líbil vtip co jsem mu posílal, tak řekl své oblíbené slovo "vteřinku Máro", za další dva dny smích jak blázen, tak se ptám co je směšného tak a řekl, no ten tvůj vtip co jsi poslal (dva dny zpátky)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 12/09/2008 :  20:49:46  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
jeste ze 20. zacina octoberfest :) 5 rijna konci tak to uz snad budou servery up

lastfm
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/09/2008 :  21:10:23  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
MagnusK

21:00 CET, September 11 - Summary of today
Due to the 25 000 character limit when posting here, I've removed the Newsfeed for now. This post has developed into being a general update thread only. I've not had the time to update it nearly as often as I wish, and with tomorrow a day off, this post will probably stay as-is until Saturday. That said, I'm very happy with the way things are developing right now; we're getting vital systems back online (although not free from bugs), game servers remain stable dispite strongly growing populations.

Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 12/09/2008 :  21:22:30  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

MagnusK

21:00 CET, September 11 - Summary of today
Due to the 25 000 character limit when posting here, I've removed the Newsfeed for now. This post has developed into being a general update thread only. I've not had the time to update it nearly as often as I wish, and with tomorrow a day off, this post will probably stay as-is until Saturday. That said, I'm very happy with the way things are developing right now; we're getting vital systems back online (although not free from bugs), game servers remain stable dispite strongly growing populations.

To je saso.. teraz ide off ked GOA je v srackach....




UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 12/09/2008 :  21:24:20  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
V neděli ráno nebo spíš v pondělí dopoledne začnou řešit registrace do headstartu :-)
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 12/09/2008 :  21:24:47  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Tak ještě 20 minut a "shortly" nebudou ani 2 hodiny
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/09/2008 :  21:26:22  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurrk

To je saso.. teraz ide off ked GOA je v srackach....





To víš IainC_Goa vyhodili a magnusovi se nechce sedět furt na prdeli a čekat až mu někdo řekne co se děje

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 12/09/2008 :  21:38:56  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
ehm servery nejedou? jen se ptam pro jistotu... ze tam vidim neco o tom ze jsou servery stabilni a jak je spokojenej...

no mmo
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 12/09/2008 :  21:39:15  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
pochybujem ze by ho za taku blbost vyhodili
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 12/09/2008 :  21:39:53  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Methodius

pochybujem ze by ho za taku blbost vyhodili



o nejaky vyhazovani mi nejde...ja jen jestli to neni chyba pouze na mem prijimaci...

no mmo
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 12/09/2008 :  21:55:29  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Je to u tebe. Nový bug. Servery se ti zpřístupní, jakmile přeinstaluješ Windows
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/09/2008 :  22:45:39  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Jinak tady jsou porovnání grafiky před a po patchi, do dálky už to vypadá rozumněji.
http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=84300
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 12/09/2008 :  23:07:09  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
no tak ted už se mi nejde ani lognout:)
Go to Top of Page

Ta-Ro
Starting Member

Cory

81 Posts

Posted - 12/09/2008 :  23:40:21  Show Profile  Visit Ta-Ro's Homepage  Send Ta-Ro an ICQ Message Send Ta-Ro a Private Message  Reply with Quote
Patch Update 2 - 23.30 CET
Server reopening times delayed

The open beta servers are still down following the patch operation. Our technicians and Mythic's developers have identified the issue and are working on the fix. We can't give you any ETA, though.

We are sorry for the delay.


Co dodat... super no

Now... ?
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 13/09/2008 :  00:10:04  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
Když se to tak veme, vlastně nic jim nefungovalo podle plánu. Zpoždění a nefunkčnost registrací, autentizace, start serverů, patchovani... vlastně den do CE head startu a nejde acc management, nejde ani open beta :) ... tenhle epic fail ještě neni zdaleka za nama.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 13/09/2008 :  01:07:00  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
hej, vy to ale zlehcujete, vite jak narocne je aplikovat patch, kolik muze nastat neocekavanych situaci??? 2-3 dny off na 1 velky patch, no boze, rok ma 365 dnu
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 13/09/2008 :  01:22:12  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
to je vsetko super....len keby ho uz na US davno nemali aplikovany pocas par hodin
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 13/09/2008 :  07:03:34  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
Tak se uvidi jak to dopadne:
¨
We will close the open beta servers on Saturday afternoon at 15:00 CET. We thank you for the time you spent in the game and for your feedback which helped us to apply the last layer of polish.
If you own a Collector’s Edition Pre-Order you will be able to enter your head start code on Sunday at 1:00am CET. Also, you will be able to register your bonus items at that time. The head start for the owners of a Collector’s Edition Pre-Order will begin on Sunday afternoon.
If you own a Standard Edition Pre-Order you will be able to enter your head start code and your bonus item code on Monday at 9:00am CET. You will be able to log into the game and play as soon as your code has been validated.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 13/09/2008 :  07:21:49  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja tedy s GOA nemel zadnou predchozi zkusenost a porad jsem si rikal ze prehanite ale zacinam si rikat ze to je snad poprve na imperiu kdy je pri podobne prilezitosti ta kritika opravnena.

lastfm
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 13/09/2008 :  09:45:12  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tak logování zase fachá, hurá do hry.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 13/09/2008 :  10:09:41  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
stejne je ve me porad neprijemny pocit ze zacnu hrat head start, crashne server a postava v haji, podobny bug par dni pred startem mi prijde jako neskutecna chyba, prakticky vetsi problem uz me ani nenapada, to se proste nesmi stat nikdy, musi byt kladen nejvetsi duraz na to aby postava hrace nemohla byt omylem smazana a jim se to stane jen tak mimodek 2 dny pred startem, zkratka nedokazu takto vyjadrit jak moc mi to prijde neuveritelne

lastfm

Edited by - Rashaverak on 13/09/2008 10:11:46
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 13/09/2008 :  10:51:35  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Ve mne hloda neprijemny pocit ze posledni dobou se natomhle foru cim dal vice zacinaji resit jen uplne flame blbosti.coby kdyby.Sice bych si na to mel za tech par let uz zvyknout,ale.... Mno nic ja do Hs kazdopadne kvuli rl nejdu a doufam ze do normal startu bude vse v pohode... z Hura startu a XX hodinoveho cekani na nahozeni serveru jsem uz nastesti pred par lety vyrostl.

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 13/09/2008 :  11:18:31  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Mňo to renderování textur do dálky trochu zvětšili, ale furt to není vončo
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 13/09/2008 :  12:15:22  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mno mas moznost si to este viac posunut pomocou toho slidera dolu (texture size cache - alebo nieco take).. len je problem ak mas kartu ktora ma netypicku velkost pamete na tej grafike..(320, 640, 768..)..vtedy bohuzial nemozes s nicim hybat a hra pracuje ako keby si mal 256 mb grafiku.

Edited by - ManiaCCC on 13/09/2008 12:16:08
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 13/09/2008 :  12:29:39  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
o dost sa zlepsily tie dialkove textury ale stale je skor ako z blata do kaluze, proste grafika vo war mi nepride zdaleka taka narocna aby si to ludia s novsimy kartami nemohli nastavit prostredie tak aby bolo v najlepsom rozliseni vase pokial len dovidis, proste ked mi karta dava nove graficky narocne hry nechapem kde je problem,
je mi jasne ze u postau to treba regulovat koly PvP ale preco sa obmedzovat v prostredi ?

Edited by - Methodius on 13/09/2008 12:31:26
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 13/09/2008 :  12:55:30  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Mno mas moznost si to este viac posunut pomocou toho slidera dolu (texture size cache - alebo nieco take).. len je problem ak mas kartu ktora ma netypicku velkost pamete na tej grafike..(320, 640, 768..)..vtedy bohuzial nemozes s nicim hybat a hra pracuje ako keby si mal 256 mb grafiku.



Mám GTX260, která má 768MB a můžu s tím hejbat.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 13/09/2008 :  13:26:53  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Btw, po lognuti ma moje postava naprosto jinej uces a i ksich :). To sou vazne kokoti. Tohle mi udelat v releasnute hre u postavy na vyssim lvlu tak nevim jestli bych to dal hral ^^. Jak muze nekdo sverit vcelku dobrou hru do rukou naprostejch dementu? :)

Ja se fakt jen smeju tomu co goa predvadi. Opravdu nechapu jak ji muze dat jeste nekdo duveru a sverit jim jejich milionovej projekt.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 13/09/2008 :  13:38:39  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by x2z

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Mno mas moznost si to este viac posunut pomocou toho slidera dolu (texture size cache - alebo nieco take).. len je problem ak mas kartu ktora ma netypicku velkost pamete na tej grafike..(320, 640, 768..)..vtedy bohuzial nemozes s nicim hybat a hra pracuje ako keby si mal 256 mb grafiku.



Mám GTX260, která má 768MB a můžu s tím hejbat.


Tak to je zaujimave :) Gamos ma tiez jednu z tych novych Nvidii so 768 Mb a hybat s tym nemoze....ale tak, more power to you..:)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 13/09/2008 :  13:45:31  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
GTX260 nemá 768MB ale 896MB.

Mimochodem já měl při jednom odhlášení a přihlášení rollback o půl levelu a byl jsem úplně jinde.
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 13/09/2008 :  14:00:00  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Btw, po lognuti ma moje postava naprosto jinej uces a i ksich :). To sou vazne kokoti. Tohle mi udelat v releasnute hre u postavy na vyssim lvlu tak nevim jestli bych to dal hral ^^. Jak muze nekdo sverit vcelku dobrou hru do rukou naprostejch dementu? :)

Ja se fakt jen smeju tomu co goa predvadi. Opravdu nechapu jak ji muze dat jeste nekdo duveru a sverit jim jejich milionovej projekt.


ne to je uplne v pohode ja som anto tiez kukal jak kokot vcera.....ale ak si vsimnes to sa nestalo nejakou chybou GOA ale tym ze posledny patch dost zmenil tvorbu postau a zhodou okolnosti prave tvoj xicht a vlasy boly skartovane (mne to zmenilo iba vlasy) a nastavili sa ti hned nasledujuce moznosti co bol v mojom pripade dost nechutny uces ale srat nato ked to dnes cele konci

Edited by - Methodius on 13/09/2008 14:07:11
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 13/09/2008 :  14:09:31  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Tak servery jsou dole na maintenance a budou nahoře v 15:00, aby je ihned dali dolů a připravili na zítřejší headstart
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 13/09/2008 :  14:11:51  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

GTX260 nemá 768MB ale 896MB.

Mimochodem já měl při jednom odhlášení a přihlášení rollback o půl levelu a byl jsem úplně jinde.



No jo, maš pravdu. Ja věděl, že nemá 512MB ani 1024MB, tak jsem si myslel, že má 768MB, ale každopádně to nic nemění na tom, že i neatypické grafiky podporují to hejbání s tím hejbátkem.
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 13/09/2008 :  14:13:40  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Muze mi nekdo poradit s EA Store mi prisel UNLOCK code.Stahovat se mi to znova nechce a key na HEAD start a bonus tam neni.Poradite ?Predpokladam ze unlock code neni aktivacni key na hru a bonusy.Jedna se o preorder.

Edit: Takze unlock key je na aktivaci hry po instalaci a meli by poslat jeste kod do hry a na bonus items ?

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 13/09/2008 14:32:06
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 13/09/2008 :  14:14:31  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Zkusil jsem docela dost povolání a nějak nejsem vůbec moudrý, co bych chtěl v retailu hrát
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 13/09/2008 :  14:18:27  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Zkusil jsem docela dost povolání a nějak nejsem vůbec moudrý, co bych chtěl v retailu hrát



Jo to ja resil pul roku v CB, ale nakonec jsem si vybral postupnym vyrazovanim :)

btw mrkni na mail :)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 13/09/2008 :  14:40:20  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Mno mas moznost si to este viac posunut pomocou toho slidera dolu (texture size cache - alebo nieco take).. len je problem ak mas kartu ktora ma netypicku velkost pamete na tej grafike..(320, 640, 768..)..vtedy bohuzial nemozes s nicim hybat a hra pracuje ako keby si mal 256 mb grafiku.


ja mam tedy taky 320 na grafice hejbat s tim muzu
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 13/09/2008 :  14:41:10  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Zkusil jsem docela dost povolání a nějak nejsem vůbec moudrý, co bych chtěl v retailu hrát


tak ja myslel ze mas vybrano a to jsi me uhanel na order :o))
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 13/09/2008 :  14:44:41  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

Muze mi nekdo poradit s EA Store mi prisel UNLOCK code.Stahovat se mi to znova nechce a key na HEAD start a bonus tam neni.Poradite ?Predpokladam ze unlock code neni aktivacni key na hru a bonusy.Jedna se o preorder.

Edit: Takze unlock key je na aktivaci hry po instalaci a meli by poslat jeste kod do hry a na bonus items ?


aha, mne dosel nejaky unlock co zacina WARSEA a myslel sem ze je to pro head:(
--
a tamto nemusim stahovat s tama znovu doufam.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 13/09/2008 :  14:46:14  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Mno mas moznost si to este viac posunut pomocou toho slidera dolu (texture size cache - alebo nieco take).. len je problem ak mas kartu ktora ma netypicku velkost pamete na tej grafike..(320, 640, 768..)..vtedy bohuzial nemozes s nicim hybat a hra pracuje ako keby si mal 256 mb grafiku.


ja mam tedy taky 320 na grafice hejbat s tim muzu


Tak je potom chyba niekde inde.. ja mam 320 a hybat s tym nemozem (Co presne mas za grafiku? ja mam GF 8800 GTS 320Mb .. ake drivre pouzivas?)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 13/09/2008 :  14:47:46  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Mno mas moznost si to este viac posunut pomocou toho slidera dolu (texture size cache - alebo nieco take).. len je problem ak mas kartu ktora ma netypicku velkost pamete na tej grafike..(320, 640, 768..)..vtedy bohuzial nemozes s nicim hybat a hra pracuje ako keby si mal 256 mb grafiku.


ja mam tedy taky 320 na grafice hejbat s tim muzu


Tak je potom chyba niekde inde.. ja mam 320 a hybat s tym nemozem (Co presne mas za grafiku? ja mam GF 8800 GTS 320Mb .. ake drivre pouzivas?)


mno tu presne mam taky jina snad ani 320 mb nemela a drivery mam 175.19 Visty64bit
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,86 seconds. on eygor Snitz Forums 2000