Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

exparotiminator
Starting Member

17 Posts

Posted - 09/09/2008 :  11:16:10  Show Profile  Send exparotiminator an ICQ Message Send exparotiminator a Private Message  Reply with Quote
quote:

To prostě nefunguje spamovat, nikdy mi to nedokončí to načítaní potvrzení furt se tam točí to kolečko. Šlo to jen jednou poprvé to se potvrdilo hned.



Me napriklad v Opera hlasilo chybu 414 ale ve Firefoxu to slo krasne a nekolikrat. Zkus jine prohlizece
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 09/09/2008 :  11:16:24  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
tak ja muzu spamovat porad dokola, vzdy mam zelenou knizecku, ale to je tak asi vse...
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 09/09/2008 :  11:23:04  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
To točící se kolečko který nevyplivne hlášku že vše proběhlo v pořádku,neznamená že data nebyly odeslány,mám potvrzený emaily na různý accounty,který jsem myslel že díky nekonečnýmu točení toho kolečka smrti,nejsou dokončený

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  11:39:59  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Wheel of pain
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 09/09/2008 :  11:55:34  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Wheel of pain



Hlave, ze se nam to pekne toci :) aspon jde videt, ze mame Conana na sve strane.

Edited by - Pramen on 09/09/2008 11:57:13
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 09/09/2008 :  11:57:19  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

ten pocet dni bych nedramatizoval... nedavno jsem koukal na historii paymentu ve wowku a pocet dni zadaco mam zhruba na urovni toho co tu pise Pramen (zhruba kolem 10 dni)


mno pramen ukazal kousek a bylo tam asi 20 dni tak nevim co je stejna uroven. Kazdopadne DAoC US servery takovy problemy nemely
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 09/09/2008 :  12:13:00  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Já zadal klíč jednou (náhodně vybranej z těch od eldar1k, díky) včera odpoledne.

Cca ve 2 ráno mi přišlo potvrzení, založil jsem account a obratem potvrzení accountu a subscripce... Takže to chce spíš vydržet.
Go to Top of Page

syndromx
Starting Member

3 Posts

Posted - 09/09/2008 :  12:17:46  Show Profile Send syndromx a Private Message  Reply with Quote
ja si to snad nezahraju, zkousel jsem spam snad 20x a nic, cekam od vcerejska 18hod...
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 09/09/2008 :  12:20:41  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
ja uz to pomalu ale jiste vzdavam...
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 09/09/2008 :  12:23:54  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

Tak pred 5 minutama to psalo *autentication service* je vypnuty. Ted, prozmenu, chyba 414, aka timeout.

Jak proboha chteji zvladnout napor hracu pri otevreni hry, kdyz jim to tady neustale kolabuje a nebyli schopni ani jednou a ani na chvili ten svuj prihlasovaci sajrajt dat do provozu???

EDIT: a, dalsi zmena - ted zas chyba sluzby, error 1103, nasledovany nedostupnosti prihlasovaci sluzby ...




No jak to chtěj zvládnout? prostě nijak asi jako teď. Oni si prostě myslí že všechno jde tak jak má, pouštět každý den přibližně 10 k registrací kejů možná ani to ne.Přesné čísla nejsou první den postnuli něco o 5300 uspěšných vpuštění do hry.

Teď si vem že kdyby se lidi neozvali na forech a newhinovali tak prostě jim vše přijde asi normální.

GOA se chová jako každá jiná velká firma, například O2 aka Telekom za starých časů, je jim to jedno nikdo na ně vcelku nemuže.

Konkurence není a US vedení mlčí a evidentně jim to je zatím jedno.

Otazka je co nastane po téhle neděli to bude hodinka/den pravdy pro GOA

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Vali.
New Member

108 Posts

Posted - 09/09/2008 :  12:30:27  Show Profile Send Vali. a Private Message  Reply with Quote
Uz to asi neresej a kujou jak to udelat pri oficialnim zpusteni muhehe.

Edited by - Vali. on 09/09/2008 12:31:07
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 09/09/2008 :  12:33:31  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Nejlepší bude, až budem zadávat headstart stejným systémem
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 09/09/2008 :  12:38:51  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
A vubec, musim uznat ze lituju ze jsem vubec do tady toho pokusu o hru vubec sel :) Ted mi nezbyva nic jiniho nez to dokoncit a hrat, ale horsi start, system a vubec vse kolem lunchu jsem v zivote nevidel, a doufam ze uz neuvidim. A to nemluvim o tom co se vse ve hre bude dyt na bugy apod.

Tohle jako mela byt hra co bude konkurovat wowku? rofl.
Zlaty Blizzard, i Korejska open beta wowka sla 89x lip nez tohle...

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)

Edited by - Colldor on 09/09/2008 12:41:41
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 09/09/2008 :  12:39:26  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Nejlepší bude, až budem zadávat headstart stejným systémem



Jop ale k tomu přidej mnohem horší věc a to platební karty nebo vůbec system platby.
Představ si že v tomhle klikacím bordelu to někomu strhne rovnou poplatky třeba za 5 měsiců, jo to bude paráda teprve pak začnou lidi pořádně řvát.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 09/09/2008 :  12:40:44  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Nejlepší bude, až budem zadávat headstart stejným systémem



no tenhle novej system se nahodou pomerne osvedcil...a imo je rozumnej...
nasbiras pozadavky, v klidku je vyhodnotis atd.
nez ten mamrd co byl predtim kdy se snazili delat vsecko jednokrokove

no mmo
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 09/09/2008 :  12:41:48  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Platebni system s tim nesouvisi, zadas cisla kreditky a za mesic se ti strhne prvni platba, nikde nic neklikas.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 09/09/2008 :  12:43:07  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Platebni system s tim nesouvisi, zadas cisla kreditky a za mesic se ti strhne prvni platba, nikde nic neklikas.



Těmhle amaterum číslo karty do nezabezpečený databaze nedám, prej jde platit paypalem takže to udělam přes třetí stranu.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 09/09/2008 12:43:42
Go to Top of Page

exparotiminator
Starting Member

17 Posts

Posted - 09/09/2008 :  12:46:18  Show Profile  Send exparotiminator an ICQ Message Send exparotiminator a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

A vubec, musim uznat ze lituju ze jsem vubec do tady toho pokusu o hru vubec sel :) Ted mi nezbyva nic jiniho nez to dokoncit a hrat, ale horsi start, system a vubec vse kolem lunchu jsem v zivote nevidel, a doufam ze uz neuvidim. A to nemluvim o tom co se vse ve hre bude dyt na bugy apod.
Tohle jako mela byt hra co bude konkurovat wowku? rofl.
Zlaty Blizzard, i Korejska open beta wowka sla 89x lip nez tohle...



Co to meles clovece nestastna? Tohle neni zadny start ale beta testovani
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 09/09/2008 :  12:50:53  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Nejlepší bude, až budem zadávat headstart stejným systémem


Mno jestli v den spusteni OB meli vazne jen 5300 uspesnych vpusteni, tak by meli maknout. CE edici ma minimalne 55 000 lidi (mluvim ted jen o 14. zari).
Tak co, aspon tu padnou rekordy v poctu reply, jestli to nepujde, tak tu bude 200 stran :)
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 09/09/2008 :  12:52:17  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Tak tohle je masakr newska

http://www.war-europe.com/#/news/?id_news=en121&lang=en

halvně ten konec......The last remaining 10,000 players who were waiting for access can now join the action on the servers.
To si snad dělaj prdel.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 09/09/2008 12:53:15
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 09/09/2008 :  12:53:24  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by exparotiminator

quote:
Originally posted by Colldor

A vubec, musim uznat ze lituju ze jsem vubec do tady toho pokusu o hru vubec sel :) Ted mi nezbyva nic jiniho nez to dokoncit a hrat, ale horsi start, system a vubec vse kolem lunchu jsem v zivote nevidel, a doufam ze uz neuvidim. A to nemluvim o tom co se vse ve hre bude dyt na bugy apod.
Tohle jako mela byt hra co bude konkurovat wowku? rofl.
Zlaty Blizzard, i Korejska open beta wowka sla 89x lip nez tohle...



Co to meles clovece nestastna? Tohle neni zadny start ale beta testovani



A ty jsi beta testoval tu hru? V tom je problem - tu hru nesetvoalo 70% pac se do toho ani nedostali a ani nedostanu i kdyz maji regularni klice ...

Tohle neni beta test, tohle je testovani goa auth datacentra ktery to ocevidne nezvlad.

Navic, bets test uz byl, tohle ma byt open beta, a to je neom jako zkouska na necisto, doladit par veci a pak hura na live ...

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  12:58:57  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Tak tohle je masakr newska

http://www.war-europe.com/#/news/?id_news=en121#12296;=en

halvně ten konec......The last remaining 10,000 players who were waiting for access can now join the action on the servers.
To si snad dělaj prdel.



Prdel je že pod Chrome ta newska tam není, pod FF ano, ale začíná to slovem undefined.
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:00:12  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pramen

quote:
Originally posted by Aramir

Nejlepší bude, až budem zadávat headstart stejným systémem


Mno jestli v den spusteni OB meli vazne jen 5300 uspesnych vpusteni, tak by meli maknout. CE edici ma minimalne 55 000 lidi (mluvim ted jen o 14. zari).
Tak co, aspon tu padnou rekordy v poctu reply, jestli to nepujde, tak tu bude 200 stran :)


Proč maknout? Vždyť to maji zmakle... během tři dnu jim facha super validačni system. No, sice to asi funguje posilanim mailu s kodem a učtem a pak to nekdo ručně kontroluje... dle tempa nad tim maka tak jeden člověk, ale lepši než nic, že? :) Zas během tři dnu dalsi super dohromady registrace, že nehažou žadne hnusne errory... ani nic jineho vlastně nedělaji, ale mrdup. Kam spěchat? Vždyť na to je cely tyden... stači nad tim pracovat trochu intenzivněji v neděli (je, to mi připomina system meho studia)...
Go to Top of Page

exparotiminator
Starting Member

17 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:00:25  Show Profile  Send exparotiminator an ICQ Message Send exparotiminator a Private Message  Reply with Quote
quote:

A ty jsi beta testoval tu hru? V tom je problem - tu hru nesetvoalo 70% pac se do toho ani nedostali a ani nedostanu i kdyz maji regularni klice ...
Tohle neni beta test, tohle je testovani goa auth datacentra ktery to ocevidne nezvlad.
Navic, bets test uz byl, tohle ma byt open beta, a to je neom jako zkouska na necisto, doladit par veci a pak hura na live ...



Tak jako tak je to porad beta takze si muzou testovat co chteji - treba zatez auth centra a neho jestli jim to pocita spravne 1+1. Rozhorcene poznamky bych si nechal az pokud to nepojede po ofiko startu
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:08:11  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
kdyz je clovek u spusteni 5-6 onlinovky tak se temhle postum musi smat, kazda hra ktera se spousti ma vzdy uplne to nejhorsi spusteni a ty nejvetsi problemy a vechny hry pred ni mely vzdy hladsi spusteni a ta tolik kritizovana stara hra je najednou uplne zapomenuta, a wowko ktery lagovalo 3 mesice v kuse je najednou bez chyby a blizzard je pan buh :)

shodou okolnosti jsme dnes spousteli nejvetsi nemecky medical portal a vse bez problemu :) jeste mam cas si to tu cist


lastfm

Edited by - Rashaverak on 09/09/2008 13:09:16
Go to Top of Page

Gaunero
Starting Member

44 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:08:49  Show Profile Send Gaunero a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Tak tohle je masakr newska

http://www.war-europe.com/#/news/?id_news=en121#9001;=en

halvně ten konec......The last remaining 10,000 players who were waiting for access can now join the action on the servers.
To si snad dělaj prdel.



hehe vetsie klamstvo som uz dlho necital, btw cakam na auth mail cca 20 hodin
Go to Top of Page

syndromx
Starting Member

3 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:12:28  Show Profile Send syndromx a Private Message  Reply with Quote
ja beru ze to je beta, ale kdyz napisou :
The last remaining 10,000 players who were waiting for access can now join the action on the servers.

a nejsem sam co ceka od vcerejska na mail a na server se nelognu, tak to normalni neni...dmnce
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:16:44  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
Paráda přišel mi mail Your code hasnt been registered:(
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:20:00  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
Sakra, vite o nejakem non-carebear US serveru? Uz jsem prubnul 2 za tech par hodin a nikdo v RvR casti. Ve scenariu uz teprve ne.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:26:54  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
od té doby co jsem si vyžádal potvrzení kódu tak mi do pošty dokonce přestaly chodit i spamy na penis enlargement, aspoň jedna pozitivní věc se najde na GoA.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:31:14  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by syndromx

ja beru ze to je beta, ale kdyz napisou :
The last remaining 10,000 players who were waiting for access can now join the action on the servers.

a nejsem sam co ceka od vcerejska na mail a na server se nelognu, tak to normalni neni...dmnce



A těch xxxx tisíc, co nemohli a pořád nemůžou vytvořit account promptně ani nezmínili, to by snad už mohlo být jasné, co od těchhle lidí můžeš čekat..(nečekat) !!

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:32:50  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

od té doby co jsem si vyžádal potvrzení kódu tak mi do pošty dokonce přestaly chodit i spamy na penis enlargement, aspoň jedna pozitivní věc se najde na GoA.



heh best hlaska :-)

no mmo
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:35:00  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
Bah, 2h downtime.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:37:15  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
no tak me jeden dobrotivy clovek vypalil US betu at to nemusim tahat jak sasek, tak snad zkusim tohle i kdyz by tam nemeli byt lidi a budu to mi jako singleplayer
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:39:40  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Mam 8 aktivnich uctu tak kdyby mel nekdo zajem piste na icq: 265483020 nebo sem

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

syndromx
Starting Member

3 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:42:54  Show Profile Send syndromx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Mam 8 aktivnich uctu tak kdyby mel nekdo zajem piste na icq: 265483020 nebo sem



ja bych mel :)

edit : psal sem ti na icq - moje 308576132

Edited by - syndromx on 09/09/2008 15:11:43
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:43:31  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Mam 8 aktivnich uctu tak kdyby mel nekdo zajem piste na icq: 265483020 nebo sem



Napiš mi pls na 155181342 (spajdr24)
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:44:22  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Mam 8 aktivnich uctu tak kdyby mel nekdo zajem piste na icq: 265483020 nebo sem


zajem by byl
psal jsem ti na icq ale možna to sežral spam filter... jestli mužeš, pošli na icq 333252848

Edited by - vlkodlak on 09/09/2008 13:49:17
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:45:22  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Ja bych o jeden mela take zajem, mam pujceny od kamarada ,ale vetsinou se tam nedostanu a mail zatim nikde uz 20 hodin a to jsem se radovala jak mi sel udelat acc.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:46:05  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

Ja bych o jeden mela take zajem, mam pujceny od kamarada ,ale vetsinou se tam nedostanu a mail zatim nikde uz 20 hodin a to jsem se radovala jak mi sel udelat acc.



Potom podte aspon na jeden server :)
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:48:08  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Jsem na Ellyrium
Go to Top of Page

solo
New Member

127 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:48:24  Show Profile Send solo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

Ja bych o jeden mela take zajem, mam pujceny od kamarada ,ale vetsinou se tam nedostanu a mail zatim nikde uz 20 hodin a to jsem se radovala jak mi sel udelat acc.



ale ty prece pockas ne? hodne jsi tu goa obhajovala, co pry ze chceme je to beta

Edited by - solo on 09/09/2008 13:48:51
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:49:31  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Mam 8 aktivnich uctu tak kdyby mel nekdo zajem piste na icq: 265483020 nebo sem

dobry vtip
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:50:38  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Mam 8 aktivnich uctu tak kdyby mel nekdo zajem piste na icq: 265483020 nebo sem

Nebyl bych si tak jistý, jestli tohle skutečně psal Shatteren a jestli je tahle nabídka skutečně seriózní. Vzhledem k tomu, jak se teď projevuje po celém fóru bych řekl, že je za něj lognutý jeho idiotský kamarád Botahlena...

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:54:23  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
no na ICQ neodpovídá, takže asi joke
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:57:28  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
pane detektive noxi to ze nekdo hraje AO neznamena ze je flamuje po celym imperiu..

na icq budu vecer jeste jich mam 5 vygeneroval sem si jich vic a prisli me vsechny sice pozde ale prece

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/09/2008 :  13:59:42  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

pane detektive noxi to ze nekdo hraje AO neznamena ze je flamuje po celym imperiu..

na icq budu vecer jeste jich mam 5 vygeneroval sem si jich vic a prisli me vsechny sice pozde ale prece



Ok, tak doufám že jsem druhý v pořadí
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:02:21  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

pane detektive noxi to ze nekdo hraje AO neznamena ze je flamuje po celym imperiu..

na icq budu vecer jeste jich mam 5 vygeneroval sem si jich vic a prisli me vsechny sice pozde ale prece



taky jsem Ti napsal na ICQ, tak se na me treba dostane
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:04:06  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

pane detektive noxi to ze nekdo hraje AO neznamena ze je flamuje po celym imperiu..

V tom případě se samozřejmě omlouvám.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

exparotiminator
Starting Member

17 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:04:16  Show Profile  Send exparotiminator an ICQ Message Send exparotiminator a Private Message  Reply with Quote
Nema nekdo k zapujceni beta ucet na US serveru? Chci si jen vyzkouset jestli mi hra pojede obstojne na notebooku. Predem diky. Na oplatku muzu zapujcit UE account. exparotiminator@gmail.com

Edited by - exparotiminator on 09/09/2008 14:04:50
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000