Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Anarchy Online
 AO - Flame
 Neco pro zasmani
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 26/07/2006 :  09:40:04  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Chcipak

Myslim že novej engine by pomohl přilákat do AO víc lidí než LE. Otázka je dlouho by FC novej engine "dělal"...



to ti reknu naprosto presne, asi tak 2769 let



no pri tech 2 programatorech je to asi fakt, ale IMHO engin by tomu vubec nepomohl, bo k cemu je mi hra, ktera vypada dobre a neda se v ni nic delat. Mne je napriklad uplne jedno jak hra vypada hlavni je obsah. Co by spis AO pomohlo, tak je fixnuti chyb, ktere jsou az moc na oko bijici.


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 26/07/2006 :  09:49:11  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
AO by pomohla oprava tech chyb, ktere opravi v dalsim patchi a potom vyreseni zakladniho problemu a to je podstata hry - HRAT. Jistou cestu byl datadisk s vlastnimi mesty a moznosti "zavolani" alienu. Ale hra toho nabizi vic a plno lidi se k tomuto obashu nedostane. Beast, pande raidy, castecne i APF.
K cemu mi je, ze ted mam moznost 4 hodiny hrat, kdyz v pande nic neni, beast dole, tara bude zitra a APF bude za 6h? Co vlastne mam delat v takove hre.

Rozumne by bylo to nejak nakombinovat, pripadne i mirnym rozdilem v lootu mobu a dat tento obsah lidem. City alieni jsou resenim, ale je toho malo. Spawnovani mercu je nudne, ale je to jeste ok, Hollow je take prijatelny.

To je podle me problem u AO. Neni dost zabavy pro lidi na vysokych lvl (nepocitam-li kempeni 200 lvl bosu na RK), protoze prevaznou vetsinu temer vzdy pristupneho obsahu daji 1-3 lidi. A zbytek je nahodny, coz je problem. A tak lidi prestanou hrat, protoze k cemu byt lognuty 4 hodiny a nic nehrat? Rozptylenim zustava tak akorat zerg pvp (tedy pokud clovek vi kde)
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 26/07/2006 :  10:13:59  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

AO by pomohla oprava tech chyb, ktere opravi v dalsim patchi a potom vyreseni zakladniho problemu a to je podstata hry - HRAT. Jistou cestu byl datadisk s vlastnimi mesty a moznosti "zavolani" alienu. Ale hra toho nabizi vic a plno lidi se k tomuto obashu nedostane. Beast, pande raidy, castecne i APF.
K cemu mi je, ze ted mam moznost 4 hodiny hrat, kdyz v pande nic neni, beast dole, tara bude zitra a APF bude za 6h? Co vlastne mam delat v takove hre.

Rozumne by bylo to nejak nakombinovat, pripadne i mirnym rozdilem v lootu mobu a dat tento obsah lidem. City alieni jsou resenim, ale je toho malo. Spawnovani mercu je nudne, ale je to jeste ok, Hollow je take prijatelny.

To je podle me problem u AO. Neni dost zabavy pro lidi na vysokych lvl (nepocitam-li kempeni 200 lvl bosu na RK), protoze prevaznou vetsinu temer vzdy pristupneho obsahu daji 1-3 lidi. A zbytek je nahodny, coz je problem. A tak lidi prestanou hrat, protoze k cemu byt lognuty 4 hodiny a nic nehrat? Rozptylenim zustava tak akorat zerg pvp (tedy pokud clovek vi kde)



tohle je ve WoWu reseny tusim instancemi a ze muzes vlest kdykoliv mas cas ne?

ted pridali sektor 42, do ktereho vlezes kdy chces a muzes tam byt 1,5hod (pokud neumres) a to kazdych 5hodin co ti vyprsi timer. U me treba neni problem neco delat, spis mam problem vsechno stihat, ale to je mozna tim, ze jsem RL na hodne botech a kdyz by nekdo jiny nemel co delat, tak ja proste udelam nejaky raid a je to. Je fakt, ze kdybych byl 220ka a jen cekal co kdo mi prisune za akci tak by to asi byl problem.


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 26/07/2006 :  10:19:57  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
ale je fakt, ze mas pravdu, mnohem lepsi by bylo mit moznost pristupu nekam, treba i jednou za tyden v dobu kdy budou vsichni chtit. treba takove apf s org naplanovat na urcity den/dobu, ne cekat kdy to mozna vyjde, ze nas bude dost.


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/07/2006 :  10:24:28  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ano moznost instantni skupinove zabavy je to co obrovsky v AO chybi

ve wow jsou to instance / raid instance kam muzes jit kdykoliv kdyz sezenes dost lidi a i kdyz nektery maji reset jeden tyden tak je toho obsahu vic nez dost co se da delat

ostatne podobnej obsah ma i eq2 a dalsi v ao to bohuzel postupne zmizelo tim ze vetsinu bossu si high level chary solnou a tak proc vlastne tam chodit v grupe ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 26/07/2006 :  10:25:32  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
No spawny na timer (a hlavně dlouhý timer) jsou opravdu katastrofa - s tím jen souhlasím. Zabíjení RK mobů je ztráta času pro 200+ protože z nich většinou nic užitečnýho pro něho nepadá a navíc s přístupem FC - tady je PH a když ho killnete tak možná za 20 minut spawne boss je to příšerně otravný. Killování dynas v SL je nudnější snad ještě víc, navíc ty ze kterých něco rozumnýho padá jsou furt kempený = mrtvý (a o droprate radši nemluvím).
AI city raidy v současné podobě mě už lezou krkem - donekonečna to stejný prostředí, stejnej bossroom a stejní mobi. Zerg APF už ani nechodím, stejně jsem tam byl jen kvůli points.
RK mise - jediný na co jsou dobrý je blitz k bossovi kvůli CRU (a to ještě team mise). Solo misi bych si pustil jedině kvůli blitzu nějakýho implantu nebo clusteru a to mám hotovo za 5 minut.
SK mise jsou horror ještě větší než ai raid - dokonale předvídatelný až po bosse, u kterýho neměli devs ani tu špetku invence, aby mu měnili jméno.
Takže co mám vlastně dělat když lognu?

Inspirace: proč FC neudělá stejný systém jako má WoW - instancované raid dungeony se super bossem na konci a s dobrým lootem. Jediný co je v AO podobný jsou Biodomes, ale to je opravdu málo.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 26/07/2006 :  11:40:03  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Nevim v jake dobe AO vzniko, ale prijde mi, ze to Anarchy ve jmenu melo predevsim znamenat, ze AO je komepetetivni hra. Neznam ostatni hry, ale co mam z doslechu, tak v novejch hrach se mobove tagujou (tagnes a loot z moba je tvuj kdyz umre).
A asi proto je to udelany tak jak je. Clovek se musi rvat s ostatnima. Nespolcuje se kvuli tomu, aby neco zabil, ale proto aby mohl souperit s "cizimi".
IMO AO je dost (pro 220 hotovy char). Aspon mne to tak prijde, ze mam dycky co delat (ale ja nejsme 220 ani hotovej, takze to ).
Ale. Behem tech 4 hodin musi byt i s kym hrat.
Zodi, Apf - dva tymy
AI raid, HI - libovolny pocet
Mercove, Eel - 1 tym - problem se spawnem
Bist - 4 tymy
Pvp:-))))
+ se muze jit bezcilne zabijet cokoliv v inf, je to prdel - 1 tym.
+ se muze jit bezcilne zabijet cokoliv v Pande, je to prdel - 1 tym.
+ se muze jit treba nejaka ultrahard RK mise
Urcite to je malo vuci konkurenci, ale IMO to vychazi z toho, ze se clovek musi porvat s ostatnima.
Ja se v AO zatim moc nenudim, pokud jsou lidi online, tak si s nima klidne po sty zajdu misi, nebo aliumz. Vzdycky mi to prijde sranda.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 26/07/2006 :  12:02:28  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
Nerekl jsem, ze instancovane hry/zabava je to, co spasi svet (ten herni :p). Je to jedna z cest, nejlepsi je ale podle me kombinace. Odlisena treba lootem, mirny rozdil. Libilo se mi treba v UO spawnovani bose. Neco podobneho je HI. Ale byla to sranda. Z UO a i WoW se mi libi dungeony (porad lepsi nez 2 typy misi pro 220 v AO).
Ale je potreba rozlisovat zabavu pro maly pocet lidi a pro raid. Patlani techto veci dohromady je jako michani jablek s hruskama. V AO je dost obsahu pro 0-200 chary, problem je, ze AO ma strop 220/30. Ma i pekne dungeony, kde se ztrati nekolik skupin...ma i moznost venkovni zabavy, ale to se nejak nedari skoubit se zakladni chuti temer kazdeho hrace. Byt nej...lvl, pokud mozno equip.

quote:
Originally posted by tojejedno

Zodi, Apf - dva tymy
AI raid, HI - libovolny pocet
Mercove, Eel - 1 tym - problem se spawnem
Bist - 4 tymy
Pvp:-))))
+ se muze jit bezcilne zabijet cokoliv v inf, je to prdel - 1 tym.
+ se muze jit bezcilne zabijet cokoliv v Pande, je to prdel - 1 tym.
+ se muze jit treba nejaka ultrahard RK mise



Zodi jsou jednou za 6h APF 7, navic je to omezene, vetsinou do ma zerg.
Mercove, Eel - ano, proti tem nic nemam (i kdyz Eel ma take poptime)
Bist - no...24h, vetsinou zerg
PvP - bohuzel velmi omezene rozsahem

Ja chtel rict, ze neni dulezite, kolik obsahu hra nabizi (jako od urciteho objemu), ale jak moc hracu se k tomuto obsahu dostane. A AO ma zakladni problem v tom, ze ten obsah je jen pro nekolik desitek jedincu..maximalne.
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 26/07/2006 :  12:35:59  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Byt v AO system instanci a raidu jako ve WoW/EQ2 tak ji hraju dodnes.
Bohuzel AO v porovnani s temito 2 hry nabizi minimum .

Ale porad u me AO zustava jako jedna z nej MMORPG co jsem hral.

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/07/2006 :  12:43:28  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Nevim v jake dobe AO vzniko, ale prijde mi, ze to Anarchy ve jmenu melo predevsim znamenat, ze AO je komepetetivni hra. Neznam ostatni hry, ale co mam z doslechu, tak v novejch hrach se mobove tagujou (tagnes a loot z moba je tvuj kdyz umre).
A asi proto je to udelany tak jak je. Clovek se musi rvat s ostatnima. Nespolcuje se kvuli tomu, aby neco zabil, ale proto aby mohl souperit s "cizimi".
IMO AO je dost (pro 220 hotovy char). Aspon mne to tak prijde, ze mam dycky co delat (ale ja nejsme 220 ani hotovej, takze to ).
Ale. Behem tech 4 hodin musi byt i s kym hrat.
Zodi, Apf - dva tymy
AI raid, HI - libovolny pocet
Mercove, Eel - 1 tym - problem se spawnem
Bist - 4 tymy
Pvp:-))))
+ se muze jit bezcilne zabijet cokoliv v inf, je to prdel - 1 tym.
+ se muze jit bezcilne zabijet cokoliv v Pande, je to prdel - 1 tym.
+ se muze jit treba nejaka ultrahard RK mise
Urcite to je malo vuci konkurenci, ale IMO to vychazi z toho, ze se clovek musi porvat s ostatnima.
Ja se v AO zatim moc nenudim, pokud jsou lidi online, tak si s nima klidne po sty zajdu misi, nebo aliumz. Vzdycky mi to prijde sranda.



vsechen ten program jsi napsal je prave abohuzel jen pro "par" lidi v tu dobu a zbytek nema co delat a to ponechavam stranou smysluplnost toho chodit jen tak neco zabijet v infernu eela merce na lvl 200+

to ze vic dmg bere byl standardni system kdyz ao vznikla a tapovani vzniklo rpave kvuli nesmyslnosti tohoto systemu obzvlaste kdyz je mozny ho uplatnovat s high lvl charem na low lvl moby

pokud budu uvazovat v intencich 200+ tymu a proc nekam jit
Eela a ostatni RK single bossove ? neni zadnej duvod a navic ten spawn timer a jeden mob pro vsechny ? navic soloable proc tam brat tym a kdy ho vezmu zabil jsem 10 minut
Merce - fajn x hodin zabijeni neschopnych mobu a pak pul hodiny fajnove zabavy pro tym i kdyz pro 200+ chary uzitecnost taktez blizka nule
Byst - supr jednou za 24 hodin pro celej server jeste s omezenim kdy tam kdo smi a nebo ne
Zods - no supr sice kratsi spawn nez byst ale jinak je to to samy kolikrat tydne je sance v prime time si tam zajit s gildou ?
APF - zerg jednou za 4 hodiny s predepsanym case , no diky to neni zrovna ukazka zabavy co by clovek a udrzel ale jo celkem to jde kdyby se napr omezil pocet lidi uvnitr a pak se tvorila dalsi instance
HI - opet nulova motivace pro 200+ to delat

pvp - no nevim jak ted ale me alpha souboje moc nebraly

kdyz to srovnam napriklad s wow na lvl 60+
2 instance pro 20 lidi reset tri dny
1 instance pro deset lidi reset kdykoliv
4 instance pro 40 lidi kazda s jinym pozadavkem na vybaveni reset tyden
1 instance pro 40 lidi s jen jednom bossem rset 5 dnu
a 5 instanci do peti lidi kam ma smysl pro lvl60 lidi chodit kdyz nesezenou dost lidi na ty instance vys

pvp pro magory ktery to bavi :)

z toho kdyz si sectu tak me vychazi ze fakt neni problem si najit zabavu pro tym lehce sehnatelnyho poctu lidi a bavit se klidne kazdej den ty 4 hodiny coz fakt nevim kde bych v AO shanel

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/07/2006 :  12:47:34  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

Byt v AO system instanci a raidu jako ve WoW/EQ2 tak ji hraju dodnes.
Bohuzel AO v porovnani s temito 2 hry nabizi minimum .

Ale porad u me AO zustava jako jedna z nej MMORPG co jsem hral.



jo je to tak bohuzel kdyby nabizela napr v SL vic instanci vyznamu IS pro RK tak je to bomba

cely pande jako pekna instance pro napr max 3 tymy by byla docela zabava

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 26/07/2006 :  12:49:11  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Jeden z nejvetsich problemu AO je hromada campeni: Musis sedet na zadku a hodiny cekat, nez se ti spawne to co chces - pak teprve muzes hrat.
Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 26/07/2006 :  12:50:51  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
Kvuli tomu sem AO opustil, presne kvuli tomu co tu pisete. Neni proc tu hru hrat, nenabizi prakticky nic. A nez abych si dal namlouval, ze opravdu je proc hrat tak jsem radsi presel zpatky k EQ. Mimo to mi AO pripada jako hezka kopie EQ presunuta do budoucnosti s presnou kopii povolani. (shade-rog, wiz-nt, MA-Monk apd) :)

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus

Edited by - James on 26/07/2006 12:52:25
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 26/07/2006 :  12:56:08  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
mno perto mas tam par chyb v casovych udajich ale to je v podstate fuk.
viz zodi, neni problem si tam zajit v podstate kdykoliv s guildou, problem je spis ten, ze musi spawnout zrovna kdyz jsou lidi online a ochotni tam jit. zbytek se da domluvit

nejak nechapu s tema instancema. ja myslel, ze kdyz mam 10 lidi vemu vemes misi a jdes a takovech tymu tam muze byt treba 5.


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 26/07/2006 :  12:57:28  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Jo a navíc APF je jednou za 6 hodin. Ten timer neovlivníš ty, ale prostě server. Hlavně mě štvalo, že všechno je jenom jednou pro celý server. Hodinu jsem čekal na Eela, aby někdo přišel a řekl "its our org raid, go away" :/.

AO má super rpg systém, ale ten content je fakt chudý.

---------------------------------------------------------------

Mimochodem to co napsal Pertha je trochu mimo. Jestli není PvP ve WoWu o alphe tak nevím. Mág sejme kokoholiv s dobrým equipem během několika kouzel. Tam je to PvP nevyrovnaný snad ještě víc jak v AO.

Hrůzostrašné zážitky mého kolegy co je war a postavený na tankování mě od toho docela zrazují. Občas se mu stává, že ho ubožáci kempí aj i půl hodiny :/. Jestli tohle je zábava pak raději jdu hrát kuličky :).

O pvp v EQ2 nemám potuchy, ale co jsem slyšel je tam dobré to tauntování během boje, ale víc nevím :).

-
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 26/07/2006 :  12:57:33  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Jeden z nejvetsich problemu AO je hromada campeni: Musis sedet na zadku a hodiny cekat, nez se ti spawne to co chces - pak teprve muzes hrat.


Tohle hezky pojmenoval Inea (a pred nim mozna nekdo jinej). Aby si mohl delat co te bavi, musis nejdriv tuny casu travit tim, co te nebavi.

Jinak k tem zergum. Ta hra raidnoty nevymyslela. A jedinej neprekonatelnej raidbot je Pande. Zbytek botu guilde uhne.
Add EQ: Mne AO prave prijde zalozena na uplne jinych principech. Tim zakladnim je poprat se s konkurenci o vsechno. Je to proste jina hra nez ostatni. Mensinova. Ale jsou lidi ktere bavi bojovat s ostatnimi o loot.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 26/07/2006 :  13:01:11  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
Jenze jinde tohle pravidlo tak uplne neplati to je ten problem :)
Klidne budu chodit v eq kazdej den raidovat na jiny misto a vystaci mi to na mesic, nebudu se nudit protoze nebudu chodit kazdej den to samy jak v AO a ziskam tim equip (nebudu muset jak trotl nic kempovat) :o)

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus

Edited by - James on 26/07/2006 13:01:34
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 26/07/2006 :  13:04:49  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Myslím si, že by bylo lepší oba způsoby. Třeba v EQ2 mě štve, že se to nikdy nestane a v AO mě štve, že je to pořád :)

AO je hra menšinová, ale rozhodně být nemusela. Ten RPG systém by zkouslo víc lidí, ale prostě chce to něco přidat. Měli do toho dávat prachy, když ještě lidi měli. Objevil se tu WoW a jiné hry, které jsou "super" a lidi šli tam.

Dle mého názoru už to ted nic nespasí. Uvidíme jestli vyjde datadisk, ale myslím si, že jim ted jde hlavně o to, aby ten projekt byl v plusu a mohli financovat AoC.

AO má to nejlepší za sebou a prostě se ohlížíme do budoucna AoC nebo Vanguard.

-
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/07/2006 :  13:05:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

mno perto mas tam par chyb v casovych udajich ale to je v podstate fuk.
viz zodi, neni problem si tam zajit v podstate kdykoliv s guildou, problem je spis ten, ze musi spawnout zrovna kdyz jsou lidi online a ochotni tam jit. zbytek se da domluvit

nejak nechapu s tema instancema. ja myslel, ze kdyz mam 10 lidi vemu vemes misi a jdes a takovech tymu tam muze byt treba 5.



jakej duvod k ty misi je ? krom expeni to sem samozrejme nezapocitaval ani do jedny hry

jo casy mam dost mozna blbe uz si je fakt nepamatuju

ano musi spawnout kdyz jsou lidi online :) to je ono, misto aby kdyz mas lidi online jsi se sebral a mel moznost neco delat

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/07/2006 :  13:09:35  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik
Mimochodem to co napsal Pertha je trochu mimo. Jestli není PvP ve WoWu o alphe tak nevím. Mág sejme kokoholiv s dobrým equipem během několika kouzel. Tam je to PvP nevyrovnaný snad ještě víc jak v AO.

Hrůzostrašné zážitky mého kolegy co je war a postavený na tankování mě od toho docela zrazují. Občas se mu stává, že ho ubožáci kempí aj i půl hodiny :/. Jestli tohle je zábava pak raději jdu hrát kuličky :).




mozna sem slepej ale ja nekde napsal ze pvp ve wow neni o alfe ?

tu druhou vec ani nebudu komentovat bo hnup co se necha kempit je hnup protoze ve wow se nemusis resnout hned na postave ale v dost velkym radiusu a to znamena ze obzvlaste war v protu se na max jednu az dve dalsi smrti dostane do bezpeci
navic je to jeho volba, tohle se mu muze stat jen na pvp serveru a ten si zvolil sam pve serveru je na vyber dost

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 26/07/2006 :  13:13:18  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Ty si napsal, že na AO je pvp o ničem, protože je o alfe. Pak si napsal, že člověk ve WoWu se může vyřádit v pvp.

Z toho logicky vyplývá, že WoW pvp je lepší než AO, ale ve skutečnosti je horší.

Uznávám, že jsi to nenapsal, ale napsal si to tak vágně, že to může vyvolávat desintepretaci a někteří jedinci by se mohli domnívat, že je tam pvp lepší.

EDIT: Druhou část komentáře nebudu snad ani komentovat, protože si ji sám nekomentoval ačkoliv si to komentoval. Pertha je dobrý na něco reaguje tak, že na to nereaguje .


-

Edited by - sleglik on 26/07/2006 13:15:14
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/07/2006 :  13:14:59  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

Ty si napsal, že na AO je pvp o ničem, protože je o alfe. Pak si napsal, že člověk ve WoWu se může vyřádit v pvp.

Z toho logicky vyplývá, že WoW pvp je lepší než AO, ale ve skutečnosti je horší.

Uznávám, že jsi to nenapsal, ale napsal si to tak vágně, že to může vyvolávat desintepretaci a někteří jedinci by se mohli domnívat, že je tam pvp lepší.





ne ja sem zrovna tak k pvp ve wow napsal taky neco, l2read

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 26/07/2006 :  13:17:20  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
l2read je něco jako lol nebo omg?

ty zkratky mi moc nejdou :)

Nevím jestli jsi zděšen nebo se mi směješ. Dle tvého postu tipuju, že taky děláš pvp. Pro magory co to baví.....

The Flame must go on...

-
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 26/07/2006 :  13:18:34  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
quote:
nejak nechapu s tema instancema. ja myslel, ze kdyz mam 10 lidi vemu vemes misi a jdes a takovech tymu tam muze byt treba 5.

no pokud nepočítám SK, tak opravdu není důvod nějakou misi jít. A 220 už tuplem ne.

quote:
Jinak k tem zergum. Ta hra raidnoty nevymyslela. A jedinej neprekonatelnej raidbot je Pande. Zbytek botu guilde uhne.

No uhne jednou, dvakrát a pak začne drama. Navíc guild, který si můžou dovolit zody, je celkem dost. A pořád zůstává ten stupidní timer.

quote:
ted pridali sektor 42, do ktereho vlezes kdy chces a muzes tam byt 1,5hod (pokud neumres) a to kazdych 5hodin co ti vyprsi timer.

No od té doby co Pajo nehraješ tak se 42 v podstatě nešla. A i tak to byla spíš axp/loot/credz farm. Vzhledem k dumpu db kdy proste žádný uber item nepřibyl, tak lidi ztratili komplet zájem.

Jinak v podstatě souhlasím s tím co vyjmenoval Pertha.
Problém taky je, že z většiny bossů padá pevně definovaný okruh itemů, které jsou většinou crap. Z rk mobů jediný rozumný drop je notum tank z merců a fly catcher's z HI (a ty jsou užitečný leda jako twink item). Z APF padají 4 itemy, které potřebuje každý a až je dostane, tak je to o ničem. Zodi - min. polovička lootu je junk. A beast = burden.
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 26/07/2006 :  13:31:10  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
slovo mise v tomto vyznamu neznamena mise jako akce kde jdu expit, ale spis jako mise a to ukol, ktery jdu splnit, neco jak na APF

nejak nechapu s tema instancema. ja myslel, ze kdyz mam 10 lidi vemu misi a jdes a takovech tymu tam muze byt treba 5.

bylo to k tomuhle

kdyz to srovnam napriklad s wow na lvl 60+
2 instance pro 20 lidi reset tri dny
1 instance pro deset lidi reset kdykoliv
4 instance pro 40 lidi kazda s jinym pozadavkem na vybaveni reset tyden
1 instance pro 40 lidi s jen jednom bossem rset 5 dnu
a 5 instanci do peti lidi kam ma smysl pro lvl60 lidi chodit kdyz nesezenou dost lidi na ty instance vys

nejak nechapu jak to myslis, kdyz treba vezmu 2 instance pro 20 lidi reset tri dny, tzn ze 2x20 lidi tam muze vlez za 3 dny z celeho serveru, nebo to ze ty tam muzes vlezt jednou za 3 dny a pak cekat nez ti vyprsi nejaky timer a pak tam muzes vlezt znovu?


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/07/2006 :  13:34:54  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

nejak nechapu jak to myslis, kdyz treba vezmu 2 instance pro 20 lidi reset tri dny, tzn ze 2x20 lidi tam muze vlez za 3 dny z celeho serveru, nebo to ze ty tam muzes vlezt jednou za 3 dny a pak cekat nez ti vyprsi nejaky timer a pak tam muzes vlezt znovu?



to znamena napr jsou to instance zul gurub a ahn quiraj obe maji jiny moby a bossy uvnitr a tito bossove se resetnou - respawnou prave za ty tri dny takze mas sanci tri dny dojit si to od zacatku do konce a zabit vsechny bossy
jinak samozrejme tech instanci jednoho typu je nekonecne mnoho takze tech 20ticlennych tymu muze byt v te instanci treba 50 a nepotkaj se kazdej ten tym ma tu svoji pri zabiti nekteryho bosse se vytvori unikatni id a to se ulozi ke vsem charakterum co jsou u zabiti
takze tihle lidi az do resetu muzou jen do tehle jedne instance s timhle zabitym bossem

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 26/07/2006 :  13:42:17  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
pvp v ao je sice hodne nevyvazene, ale neprijde mi o alfe :). vetsina povolani (nepocitam tradery, mp... na ktery fc proste sere) ma prilis mnoho defenzivnich moznosti, nez aby se dala zabit jen alfou [a to jeste jen urciteho typu (low hp vs mr + reaver; doc, agent vs ma/shade stuny)]. praveze pokud nejde o zerg pvp (all assist, target is the green nt), tak jsou dlouhe a zabavne :).

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 26/07/2006 :  13:45:02  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Teos
Jinak v podstatě souhlasím s tím co vyjmenoval Pertha.
Problém taky je, že z většiny bossů padá pevně definovaný okruh itemů, které jsou většinou crap. Z rk mobů jediný rozumný drop je notum tank z merců a fly catcher's z HI (a ty jsou užitečný leda jako twink item). Z APF padají 4 itemy, které potřebuje každý a až je dostane, tak je to o ničem. Zodi - min. polovička lootu je junk. A beast = burden.


ocividne nemyslis za hranice sve profese a sveho buildu :).

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/07/2006 :  13:49:27  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael


ocividne nemyslis za hranice sve profese a sveho buildu :).



tj fakt jinak by prisel este mozna na jeden dva dalsi itemy :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 26/07/2006 :  13:49:31  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Očividně jsi přečetl víc diskusí než si něco hrál. Očividně se přestan do něj vtírat když si sám pako jako anděl :P.

To bylo na Ineeu.

Místo toho, abys dělal něco užitečného třeba mi sháněl videa s Davidem tak tady prudíš. Já nemůžu, jsem v práci a tak musím spamovat na imperiu.

-

Edited by - sleglik on 26/07/2006 13:52:07
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 26/07/2006 :  13:54:17  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by nekrotyrael


ocividne nemyslis za hranice sve profese a sveho buildu :).



tj fakt jinak by prisel este mozna na jeden dva dalsi itemy :)


tse tse ;). ao je mozna na content chudy, ale zase neni treba to prehanet ;). spis je problem v pristupu k nemu. to co chci, nemuzu ziskat s gildou, ale zergovat do umoru (zods/pande), kempit do umoru (zbytek sl :p). uplne nejvtipnejsi mi prijde penalizace za to, ze hrajes s grupou misto solo (stejny drop na viraly s raid force jako sam? faaaajn)

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 26/07/2006 13:59:41
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 26/07/2006 :  13:58:43  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by Teos
Jinak v podstatě souhlasím s tím co vyjmenoval Pertha.
Problém taky je, že z většiny bossů padá pevně definovaný okruh itemů, které jsou většinou crap. Z rk mobů jediný rozumný drop je notum tank z merců a fly catcher's z HI (a ty jsou užitečný leda jako twink item). Z APF padají 4 itemy, které potřebuje každý a až je dostane, tak je to o ničem. Zodi - min. polovička lootu je junk. A beast = burden.


ocividne nemyslis za hranice sve profese a sveho buildu :).



Ono úplně stačí na zodech vylistovat průměrný a max ceny za item a je hned vidět co je crap a co je žádaný. APF = 4 itemy pro každýho platí pořád (s výjimkou agenta, který si vezme upgrade na rifli). Beast - když opominu star, bez který se dá obejít, tak jediný co lidi chcou je burden. Zbytek armoru je skoro nanic, o zbraních ani nemluvě. A na RK fakt nevím co by 200+ char chtěl, kromě toho co jsem vyjmenoval.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 26/07/2006 :  14:05:58  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Teos

quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by Teos
Jinak v podstatě souhlasím s tím co vyjmenoval Pertha.
Problém taky je, že z většiny bossů padá pevně definovaný okruh itemů, které jsou většinou crap. Z rk mobů jediný rozumný drop je notum tank z merců a fly catcher's z HI (a ty jsou užitečný leda jako twink item). Z APF padají 4 itemy, které potřebuje každý a až je dostane, tak je to o ničem. Zodi - min. polovička lootu je junk. A beast = burden.


ocividne nemyslis za hranice sve profese a sveho buildu :).



Ono úplně stačí na zodech vylistovat průměrný a max ceny za item a je hned vidět co je crap a co je žádaný. APF = 4 itemy pro každýho platí pořád (s výjimkou agenta, který si vezme upgrade na rifli). Beast - když opominu star, bez který se dá obejít, tak jediný co lidi chcou je burden. Zbytek armoru je skoro nanic, o zbraních ani nemluvě. A na RK fakt nevím co by 200+ char chtěl, kromě toho co jsem vyjmenoval.


star jsou pro vetsinu profesi velmi dobry. koneckoncu, obejit se da i bez ai armoru, ze. dalsi velmi uzitecny veci jsou pants nebo helma. v cenach se casto spise odrazi co pada a co ne, nez co je crap. a z rk ma pouziti treba azure chest, spousta itemu z is, nebo treba tank armor z foremans, ty se pouzivaji i na 220 :P.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 26/07/2006 :  14:25:33  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
WoW po tusim roce a pul pomerne intenzivniho hrani:
5 dni v tydnu 40 man raid ve 4 ruznych instancich. Kazda instance ma nejakych zhruba 9 - 16 bossu. Starsi (a tudiz dnes uz lehci) raid instance jsou obvykle na 1 celovecerni raid, novejsi na 2-7 dni (raid zatim nema na to projit nejdrsnejsi instaci za 7 dni celou, takze se tam da travit habadej casu treninkem).

Na raid instance pro 20 lidi uz mi prakticky nezbyva cas.

Cas od casu mala instance pro 5-10 lidi, vetsinou s altem.
Priprava na raidy (farmeni, tohle je trosku slabsi stranka, ale porad to neni nic co by se dalo otravnosti srovnavat s campenim v AO).

Jednou za uhersky rok pvp v battlegroundu (ktere mne moc nebere a navic na nej neni cas). O prilezitostnem pvp kdekoliv ve svete nemluvim, to se rozumi samo sebou.

Kdyz je cas tak questiky - mam jich nesplnenych desitky, stale pribyvaji nove a z kazdeho questu mam minimalne gold, ktery nutne potrebuju na raidovani, nekdy i ledacos zajimaveho ci uzitecneho.


Co povazuju za nejvetsi chybu wowka: Na muj vkus moc contentu. Nemam cas na to stihat vse, co bych chtel (treba hrat alty s kamosema, raidovat s altem s kamosema) a zaroven raidovat na top urovni. Na druhou stranu pro lidi co nechodej do skoly nebo do prace je to asi v pohode. Druha chyba je hodne velka narocost raidovani na gold a consumbles, coz implikuje nutnost docela farmeni (nebo aspon chozeni zakladnich instanci), neda se proste travit veskery cas jen na raidech.
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 26/07/2006 :  14:33:07  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
pises ze na raidy jsou potreba gold, to jako na vybavu, nebo se neco nekde plati?


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/07/2006 :  14:34:06  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

pises ze na raidy jsou potreba gold, to jako na vybavu, nebo se neco nekde plati?



consumables
tj ruzny bufy zradlo healing protection atd potiony a samozrejme oprava vybaveni ktery se ti pri smrti nici :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 26/07/2006 :  14:37:27  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Ehm, az ted sem si vsimnul co to tu vlastne spamujeme za topic, sorry :\
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 26/07/2006 :  14:37:56  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Ehm, az ted sem si vsimnul co to tu vlastne spamujeme za topic, sorry :


v ao sekci moc na nazvu topicu nezalezi

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 26/07/2006 14:45:17
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/07/2006 :  14:43:25  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Ehm, az ted sem si vsimnul co to tu vlastne spamujeme za topic, sorry :


normalni spam topic co chces L:) zdechlina forum nam nejede tak musime spamovat tady

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 26/07/2006 :  16:04:53  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

WoW po tusim roce a pul pomerne intenzivniho hrani:
5 dni v tydnu 40 man raid ....


No jo, zni to hezky:p
Tech 40 lidi to jste lidi co se znate a ste "kamosi"? Nebo se jen snasite abyste mohli raidit, nebo jen naka sebranka?:-)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/07/2006 :  16:08:45  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
tak nejak jsme jeden raid :) sem tam si zaflamujeme na nekoho mame na ventrilu mute abysme jeho zvasty nemuseli poslouchat ale nejak spolu vychazime
btw v gilde je nas cca 100 :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 26/07/2006 :  16:08:53  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Co povazuju za nejvetsi chybu wowka: Na muj vkus moc contentu. Nemam cas na to stihat vse, co bych chtel (treba hrat alty s kamosema, raidovat s altem s kamosema) a zaroven raidovat na top urovni. Na druhou stranu pro lidi co nechodej do skoly nebo do prace je to asi v pohode. Druha chyba je hodne velka narocost raidovani na gold a consumbles, coz implikuje nutnost docela farmeni (nebo aspon chozeni zakladnich instanci), neda se proste travit veskery cas jen na raidech.



To je chyba ale jen pro tebe. Jen ty chces byt vsude, honis/te se za 1st server killy atd. Nikdo, a hra obzvlast, te nenuti kazdy den chodit na 40man instance a vejrit do monitoru do temer rannich hodin. Je to jen tvuj zpusob hrani her.
WoW nabizi obsah a kdo co bude hrat a jak zalezi na nem. A porad je to lepsi, nez aby byly 2 instance, ne kazdemu totiz sedi vsechny.
Ja to naopak povazuji za plus
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/07/2006 :  16:13:46  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot



To je chyba ale jen pro tebe. Jen ty chces byt vsude, honis/te se za 1st server killy atd. Nikdo, a hra obzvlast, te nenuti kazdy den chodit na 40man instance a vejrit do monitoru do temer rannich hodin. Je to jen tvuj zpusob hrani her.
WoW nabizi obsah a kdo co bude hrat a jak zalezi na nem. A porad je to lepsi, nez aby byly 2 instance, ne kazdemu totiz sedi vsechny.
Ja to naopak povazuji za plus



no ja nevim ja bych docela uvital kdyz by me uspesnej kill bose vydelal aspon na spotrebak na jeho killnuti , jen na ten uspesnej pokus :) coz se obcas nestava

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 26/07/2006 :  16:25:10  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

no ja nevim ja bych docela uvital kdyz by me uspesnej kill bose vydelal aspon na spotrebak na jeho killnuti , jen na ten uspesnej pokus :) coz se obcas nestava



Je vseobecne zname, ze co Zdechliny nezabijou taktikou a equipem, zabijou flaskama. Ale to neni problem WoW, jen Zdechlin.
A ano, vas zpusob hry - byt "nej" - je nakladny. Tak to je ale vsude, nejen ve WoW.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 26/07/2006 :  16:30:23  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Začnem tady ještě rozebírat jak správně smahnout jakou instanci a můžete hoši zavřít i tuhle sekci.

Taky mi přijde, že Pertha to s tím raidění přehání, když pije hektolitry flašek :P.

-
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 26/07/2006 :  16:35:42  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
mno AOcko je snad jediny forum, ktery trosku zije diskuzema na imperiu


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 26/07/2006 :  16:35:56  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

pvp v ao je sice hodne nevyvazene, ale neprijde mi o alfe :). vetsina povolani (nepocitam tradery, mp... na ktery fc proste sere) ma prilis mnoho defenzivnich moznosti, nez aby se dala zabit jen alfou [a to jeste jen urciteho typu (low hp vs mr + reaver; doc, agent vs ma/shade stuny)]. praveze pokud nejde o zerg pvp (all assist, target is the green nt), tak jsou dlouhe a zabavne :).


Ja bych rekl ze je o alfe, stacej 2 zakempeny lidi (alfa based) u portu/na pvp mistech ktery se dohodnou a muzes se jit znova nabufovat. Taky jsem zaznamenal problem v zonovani, mezi tim nez zazonujes jsi tuhej (mozna problem meho PC) ale hodne lidi toho vyuzivalo takze jsem v tom asi nebyl sam. Duely byly samozrejme super, ale sehnat nekoho na duel v arene byla zalezitost na celej den, protoze se kazdej bal o svuj titul nebo ti jako odpoved poslal vsechny zapory jeho povolani a ze to nema cenu :). Nebo Tara, 100 v 100 natesenej PvP lidi ktery po X minutach (zapomnel jsem timer) crushnou protoze to nezvladne server, nebo dostanou mega lag :). Ale to uz zas odbocuju, myslim, ze v AO by bodlo neco jako DUEL flag ... takovej duel bez vnejsiho zasahu ve mestech by mohl bejt supr :)

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 26/07/2006 :  16:56:20  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
ja bral duely jako training mode, mnohem vic me braly prave ty city skirmishe 3vs3 a podobne :)

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/07/2006 :  19:15:36  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

quote:
Originally posted by Pertha

no ja nevim ja bych docela uvital kdyz by me uspesnej kill bose vydelal aspon na spotrebak na jeho killnuti , jen na ten uspesnej pokus :) coz se obcas nestava



Je vseobecne zname, ze co Zdechliny nezabijou taktikou a equipem, zabijou flaskama. Ale to neni problem WoW, jen Zdechlin.
A ano, vas zpusob hry - byt "nej" - je nakladny. Tak to je ale vsude, nejen ve WoW.



ty delas jako by to bylo nekde jiny napr ragnaros
snad kazdej tam vypije aspon dva gfpp k tomu aspon zakladni buff a ses na nakych 7g a to vzivote z nej nedostanes

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 26/07/2006 :  20:15:05  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Po mensi debate na kterej Wow server pujdeme a co udelame s AO charama.

[Czabot] Chroust: Hele lidi uprimne me je to fuk jestli chcete skusit neco jinyho... jestli vas tohle uz nebavi... po takovy dlouhy dobe to chapu.. ale myslim ze kdyz uz to chcete zborit tak byste mohli casti svyho enquipu zasobit ty lidi co tu zustanou.. Nevim ale muj osobni nazor na prodavani AO creditu za real money je velmi studenej.. Je to prece hra... i kdyz sam tohle nemuzu rict protoze u toho travim naprostou vetsinu volnyho casu... Sel sem na tenhle server hlavne kuli CzA a tomu co sem slysel.. fakt skvele me to tu bavi... docela smula jestli to chcete zborit... nevim jestli tu je tolik Cechu abysme orgu udrzeli... ale nadeje umira posledni... :)

[Czabot] Czabot: Jsem "Chroust" Obecny (Level 129 / AI Level 2) is a male Solitus Adventurer, Clan, Applicant of Czech Anarchy :: click for more info

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,86 seconds. on eygor Snitz Forums 2000