Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Free servery
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Vlamik
Starting Member

4 Posts

Posted - 24/06/2005 :  13:47:50  Show Profile  Send Vlamik an ICQ Message Send Vlamik a Private Message  Reply with Quote
Nepoznate niekto nejaky free server na SW galaxies? a pomozete mi niekto so zaciatkom? pista na icq 283627891

:)

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 24/06/2005 :  14:27:57  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
free server neexistuje

pro zacatek si peclive procti manual, prolez oficilani fora, tohle forum a tim si zodpovis 90% otazek

jinak samozrejme ti ve hre kazdy rad poradi, chat channell CZE
Go to Top of Page

Vlamik
Starting Member

4 Posts

Posted - 26/06/2005 :  12:00:23  Show Profile  Send Vlamik an ICQ Message Send Vlamik a Private Message  Reply with Quote
A neplanuje sa aspon nejaky zalozit?

:)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 26/06/2005 :  12:24:48  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlamik

A neplanuje sa aspon nejaky zalozit?



neplanuje a pokud chces krast, tak bez do samosky a ne na nase forum..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 26/06/2005 :  13:02:25  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

neplanuje a pokud chces krast, tak bez do samosky a ne na nase forum..



Tohle je trochu přehnaná reakce ne?


Noe

Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 26/06/2005 :  13:28:50  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by JerzeeG

neplanuje a pokud chces krast, tak bez do samosky a ne na nase forum..



Tohle je trochu přehnaná reakce ne?

imho je adekvatni,je to kradez jako kazda jina

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 26/06/2005 :  14:38:08  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
byla prehnana..

ale dotycny si musi ujasnit jednu vec, pokud chce hrat hru star wars galaxies, tak jedine na officialnim serveru..

i kdyby existoval nejaky free, jakoze zaden neni a nebude, tak to uz neni SWG, to je uplne jina hra, ktera ma se SWG spolecny tak akorat nazev a ukradenou cast, zduraznuju cast kodu..

totez plati pro WoW a drtivou vetsinu onlinovek..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

l0bos
New Member

133 Posts

Posted - 26/06/2005 :  14:57:31  Show Profile  Send l0bos an ICQ Message Send l0bos a Private Message  Reply with Quote
Hlavne to neni ani teoreticky mozny, vzhledem k tomu, ze samo SOE neni schopno odstranit bugy, pochybuju, ze by to zvladl tym amateru :). A pak jsou tu prava na Starwars, ktery si Lucas tezce hlida, takze by ten server bezel asi tak 2 dny

Edit: Kdyz uz sem pisu :), jak je to momentalne s LOS? Stale se strili skrz kopce nebo uz je to opraveny?

Drak'Thul <Cursed Corpses>

Edited by - l0bos on 26/06/2005 14:59:18
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 26/06/2005 :  18:43:30  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
uz je to opraveny, kdyz to nevidis tak po tom nemuzes strilet
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 26/06/2005 :  19:25:09  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

uz je to opraveny, kdyz to nevidis tak po tom nemuzes strilet


no opraveny je to u hracu, na me vpohode strilelo 20 tuskenu z budovy a ani na jednoho sem nevidel
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 27/06/2005 :  10:03:16  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
To bude tim ze byli v te budove a mel si asi za nima vlizt aby si je videl.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 27/06/2005 :  11:20:36  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Almych

uz je to opraveny, kdyz to nevidis tak po tom nemuzes strilet


no opraveny je to u hracu, na me vpohode strilelo 20 tuskenu z budovy a ani na jednoho sem nevidel



jj dyt po tobe preci strileli okny voe..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 27/06/2005 :  12:22:54  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
jj dyt po tobe preci strileli okny voe..


Myslis Windows?

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Vlamik
Starting Member

4 Posts

Posted - 27/06/2005 :  14:01:37  Show Profile  Send Vlamik an ICQ Message Send Vlamik a Private Message  Reply with Quote
Tak sorry ja som nechcel kradnut ja som sa iba pytal ci existuje taky moznost, vedel som ze su neni povolene free servery na ostatnych hrach ale myslel som ze sa tam vlastne tie servery iba nejak naloguju nevedel som ze kopiruju kod. Tak trochu uvazujem ze si kupim SW galaxies ale neviem ci mi budu rodicia ochotny paltit 400SK mesacne na hru.

:)
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 27/06/2005 :  14:44:16  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
No, zkus rodičům vysvětlit, že celá hra je anglicky, že tam musíš komunikovat s ostatními hráči anglicky a tím se angličtinu vlastně budeš učit.

Nebo je zkus přesvědčit, ať ti místo dárků na narozky/vánoce/za vysvědčení předplatí na 3měsíce/6měsíců/rok hru. Vyjde to pak levněji, tuším že při předplacení na rok 12USD plus daň.

Jinak cena je 15USD + 17,5% daň za měsíc, nevím jestli to je 400 Sk, kdyžtak mrkni na aktuální kurz, myslím že to bude trochu víc.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 27/06/2005 :  14:47:49  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
zakládání nových serverů možné není, jednak by to nikdo nedokázal udržovat, jednak je hra vázaná licencí, které odvádí poplatky. Nevím jak by se hráčům líbilo, kdyby hráli na základním kódu hry, ale jednak by tam objevené chyby zůstávaly, protože by je nikdo nebyl schopen opravit, jednak by nedostávali celou dobu nic nového - tj. nebyli by zprovoznění Jedi, nebyly by žádné speedery, moounti, nefungovaly by žádné novější questy, nefungovalo by lítání ve vesmíru, kdyby se poskytovatel serveru sebral a skončil s poskytováním, tak by všichni, co na takovém serveru hráli, přišli o vše, co kdy měli, včetně postav.

Nevím, ale taková perspektiva by mě vůbec nelákala, to už radši ty 400 měsíčně obětuju.
Go to Top of Page

Vlamik
Starting Member

4 Posts

Posted - 27/06/2005 :  15:59:46  Show Profile  Send Vlamik an ICQ Message Send Vlamik a Private Message  Reply with Quote
Hmm to s tou anglictinou nie je vobec zly napad. Mozno nieco vymyslim.

:)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 27/06/2005 :  16:38:21  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlamik

Hmm to s tou anglictinou nie je vobec zly napad. Mozno nieco vymyslim.



jj to celkem dobry argument a z velke casti pravdivy..

jinak je to, jak kdosi pise ve vedlejsim topicu - 15 dolaru + 17.5% dan takze to je v tuhle chvili nejakych 450 korun ceskych, to znamena o neco vice slovenskych

ono ta petistovka je silena suma vzhledem k prumernemu (skutecne prumernemu, ne statistickemu) platu, ale zase na druhou stranu spocitej si kolik peneze utratis za jine veci - je to otazka priorit..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000