Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 stala se strasna vec 2 aneb valka s AOTR
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 17/06/2005 :  03:28:36  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
tak jsem vcera v noci (neco po 1am) sel odlogovat yerzee na namesti a vsiml jsem si, ze u nasi zakladny u shuttle je nejak moc modrych tecek..
a jak jsem prisel blize a videl vybihajici specforc znamou chamrad ze zakladny, tak jsem poznal, ze je zle..
byli to tito teroristi, vsichni z LOK:
vaalin
acia
omnipotent
lifty
anik-'
ashowi
persiphone
eribe
sarracen
anorin-
-matthew
potter

znicili nam zakladnu u shuttle a bezeli na dalsi, tak jsem je sledoval..
u te male base lezelo corpse anika a jeste kohosi (asi je zabili npc, nebo tam byly puvodne veze ? nevim), tak jsem rychle postavil 2 velke veze, ale netroufal jsem si deklarovat, protoze uz byli zalezli uvnitr..

radeji jsem poposel jeste dale k te velke medical a postavil 2 veze jeste i tam, deklaroval se a zacal po nich zurive palit, a nekolik jsem jich dostal , nacez se radeji stahli k jine zakladne, kam jsem nedostrelil a vyhodili ji do povetri.. pak odjeli pryc..

oddeklaroval jsem se tedy a po chvili sel na namesti, kde mezitim prijel na pomoc toppan.. koukali jsme na barc od persiphony, co stal pred shuttlem, a uvazovali, zda se deklarovat a znicit ho, nacez se zacly na shuttle objevovat modre tecky..

vahal jsem jen asi 3 vteriny a rychle nasedl na swoop a ritil se zpet k zakladnam.. bezel jsem do te druhe velke, koupil 2 veze jeste i tam, deklaroval se a cekal na nepritele..
po chvilce se blizili, ale radeji se zakladnam obloukem vyhli a jeli kamsi pryc..
toppan mi chtel pomoct, dal se do SF, ale bohuzel ma zatim na ovladani vezi malou hodnost, takze jsem ho radeji jako combatanta poslal zase na pruzkum..

po dalsich nekolika minutach, kdy se nic nedelo, jsem koukal, ze uz ubehla hodina (bylo uz po 2 am ) a ja nemohl stravit celou noc hlidanim bases.. musel jsem chta nechta jit do combatanta a jit zpet do mesta odlogovat

predpokladam, ze se teroristi pozdeji vratili a znicili ostatni zakladny - bohuzel, pokud nejsou veze ovladane hracem, tak nejsou zadna prekazka..

hodnoceni:
minimalne tedy vim o 3 znicenych zakladnach, dalsi 3 zatim staly, kdyz jsem odchazel..
stalo me to 15000 FP ktere jsem nekolik hodin predtim koupil za tezce vydelanych 1500000 kreditu..
bylo zneskodneno nekolik teroristu, mezi nimi i rada onech radobyjediu..
mrzi me, ze nemame sanci na uhlidani nasich zakladen.. ne proto, ze by nebyli lidi (na to staci jeden clovek do kazde zakladny), ale protoze casovy posun - bohuzel nelze ocekavat, ze tam nekdo bude stat celou noc..

nicmene na konci mam par dotazu, nemam s tim zase tolik zkusenosti:
jak je to presne s dobyvanim zakladen ?
- pokud a dokud jsou u zakladny veze, tak nepritel nemuze vstoupit dovnitr a nezalezi na tom, jestli ty veze nekdo ovlada ?
- neco jsem cetl, ze do SF bases nove nejdou davat veze, npc tam nejsou uz od zacatku, takze ted jsou ty SF base zcela bezbranne ?

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 28/06/2005 11:19:05

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 17/06/2005 :  07:01:35  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
GJ jerzee alespon ses nazil a to se ceni!
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 17/06/2005 :  07:51:47  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
nicmene na konci mam par dotazu, nemam s tim zase tolik zkusenosti:
jak je to presne s dobyvanim zakladen ?
- pokud a dokud jsou u zakladny veze, tak nepritel nemuze vstoupit dovnitr a nezalezi na tom, jestli ty veze nekdo ovlada ?
- neco jsem cetl, ze do SF bases nove nejdou davat veze, npc tam nejsou uz od zacatku, takze ted jsou ty SF base zcela bezbranne ?


- ja si myslim, ze muzou ale je to dosti neprakticke, protoze ovladane veze nikoho nepusti blize
- ano, nejdou tam davat veze ale NPC v SF zakladnach jsou uvnitr a jsou natolik silni, ze neni treba tam veze davat a ani aby stali venku

Jinak skvela prace, odlogoval jsem se zrejme par minu predtim a co me dost mrzi tak verim ze bych byl schopen svolat pomoc z nekolika imp guild, s kterymi mame alianci a spolecne bychom jim nakopali prdel smejdum :(


1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 17/06/2005 :  08:06:55  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
Hele, co takhle casoveho posuvu vyuzit a znicit jim odpoledne (nebo dopoledne o vikendu) JEJICH zakladny?

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Lucky_Lee
New Member

oko2

126 Posts

Posted - 17/06/2005 :  08:43:23  Show Profile  Send Lucky_Lee an ICQ Message Send Lucky_Lee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

Hele, co takhle casoveho posuvu vyuzit a znicit jim odpoledne (nebo dopoledne o vikendu) JEJICH zakladny?


Já jsem pro.
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 17/06/2005 :  09:36:37  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
dobra prace jerzee

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 17/06/2005 :  10:02:20  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
necht zhyne a obrati se v prach kazdy, kdoz imperatorovi prisluhuje
v jeho stinu zustan a nic nevystrkuj svoje kladelko
vy, jenz z teroru zijete
ufam vaseho brzkeho skonu
a hlas svobody se rozezni
veskrze celym bytim
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 17/06/2005 :  10:35:21  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Tuhle nedeli budou povstalci na Loku trpet, pomstime se
zaroven bychom meli (respektive ja to tak udelam) jerzeemu prispet na naklady spojene s obranou a take postavit nove zakladny, nicmene navrhuji aby veskere byli SF, jsou silne

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 17/06/2005 :  10:40:38  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
za kolik sa dajui prodat zakladny sf ? mam nake sice rebelske ale to je jedno ide mi o cenu.


a nechcete si postavit vedla seba rebelsku a imp zakladnu at se to tam kosi samo :D
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 17/06/2005 :  10:44:22  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote

pokud sou dole ty co byly moje tak tam klidne vrazim dalsi par fb bodu mi jeste zbylo pokud to maji byt sf tak klidne take ale aspon jednu kde jsou venku medici potrebuju na deklarace :-)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 17/06/2005 :  12:52:01  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
tak jsem to byl ted zkontrolovat a uz se na to zrejme potom vykaslali, protoze ta SF base (jorsskova) a ty dve vedle sebe (quartaxova a jorsskova) kazda s 2 vezema stoji - aspon ze tak

sagger: jj myslel jsem na tebe, to bylo jak naschval chvili na to, co jsi odesel..
- jsem to byl obhlidnout a tech 24 NPC level 80-81 mi neprijde jako neco moc silneho, grupa jako vcera, kde je polovina jediu si na tom smlsne, bych rekl..
- prispevek na naklady me v prvni chvili napadl, protoze jsem zid a Zid, ale spise bych to rovnou investoval do novych zakladen

co se tyce novych:
- erdysk je smugler, tak muze nakupovat se slevou a nejlepsi ceny byly pred par dny na naboo, pripadne mozna vyjde jeste levnejsi nakoupit ve vendoru za prachy
- co se tyce staveni, tak nejlepsi by to bylo presne tak, jak jsme to meli u reky, to hnizdo 3 zakladen u sebe, musi byt vchodama k sobe, a udelal bych to tak, ze po stranach budou SF vchodama k sobe a uprostred NPC s 2 vezema vpredu, takze lze tema vezema kryt i vstup do tech SF - koukal jsem ze ty veze presne dostrli na vchod te vedlejsi base
nejak takto - presne jak to bylo u te reky:

OOOOO.........OOOOO
O.SF................SF.O
OOOOO.........OOOOO
......................
.........O^..^O.....
.........O.NPC.O.....
.........OOOOO......

zbyva jeste domluvit, jak nakombinovat SF a NPC - ja si moc nejsem jist, ze jsou ty SF o tolik lepsi,
ale nevim, jakym zpusobem se SF base nici ? ja v ni nenasel zadne terminaly jako uplink, security apod.

jo a nekde psali SOE, ze jdou stavet base do hnizd po trech a pak az o kus dal - ale nevim jak daleko ?

uz se rozhodli prispet Krny 15k FP, Lucka 15k, Jorssk 15k, ja mam taky neco + v pokladne BoH


trestne vypravy urcite ano, ale krome te co bude v nedeli to chce poradat kazdy den..


dale viz bohemia mestske forum - pisu tam ohledne bananu

posledni vec, vypada to ze novi rebelove nejdou do cza ale do shade, takze uz se asi nebude nutne krotit a muzeme narvat kolem shuttlu samostatne veze - urcite se jich tam vleze vice nez jedna mala zakaldna
pry to tak jde a to bude pro rebely prekvapeni, kdyz se naloadujou po priletu do bohemky uz rovnou v clone

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 17/06/2005 16:17:00
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 17/06/2005 :  13:15:04  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
do Shade jdu zatim jenom ja, ostatni nevim jak se rozhodnou

pokud tam ty veze postavite znamena to, ze si sbalim saky paky a oba domecky a vystehuju se komplet
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 17/06/2005 :  13:24:26  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

do Shade jdu zatim jenom ja, ostatni nevim jak se rozhodnou

pokud tam ty veze postavite znamena to, ze si sbalim saky paky a oba domecky a vystehuju se komplet



neni to namireno proti nikomu z cza.. uz vubec ne z moji strany, protoze ja jsem byl vzdy nejvetsi zastance cza v bohemce, ale pokud jediny rebel v bohemce bude derzee, tak to ji radeji dam do onleave.. a je pak zbytecne brat ohled, protoze janek a filc stejne lognou jednou za mesic a nikdo dalsi uz tady neni..

ale stejne to byl jen napad a asi je k nicemu, protoze tem proflaklym rebelum co nam nici base davame postupne bany, takze stejne se k nam shuttlem nedostanou a pak jsou ty veze u shuttle na nic..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/06/2005 :  14:48:40  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Počítej s tím, že spousta rebelů má v Bohemce domeček, a když jim postavíš základnu hned u shuttlu, tak se ti na to vykašlou a odstěhují se - mají tam domeček hlavně proto, aby Bohemka měla víc obyvatel - třeba Okhe, ale myslím že i Janek tam má domeček.
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 17/06/2005 :  15:20:20  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
fujtajbl
anik-' a sarracen su jedi, tych som raz lovil, pamatam si ich(anika som aj zabil:P)

BTW: IDEM VAM POMOCT ale necakajte odo mna nic velkeho, neviem ako to vsetko po CR funguje :P

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 17/06/2005 15:24:57
Go to Top of Page

Giross
Starting Member

30 Posts

Posted - 18/06/2005 :  09:27:02  Show Profile  Send Giross an ICQ Message Send Giross a Private Message  Reply with Quote
hmm tak mame zase znicenou zakladnu ve meste a stejna banda jako vcera zacina nicit dalsi tri zakladny za mestem co jsem postavil s Girossem :(
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 18/06/2005 :  10:00:16  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
asi si tam na ne budeme muset pocihat.. ale nevim jestli jsme schopni dat dohromady grupu tak 15 lidi..

i kdyz vlastne ani neni treba, staci jeden, co nas bude podporovat ze zakladny vezema..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 18/06/2005 10:03:08
Go to Top of Page

Giross
Starting Member

30 Posts

Posted - 18/06/2005 :  10:18:30  Show Profile  Send Giross an ICQ Message Send Giross a Private Message  Reply with Quote
ja tam vcera hlidkoval do tri a nikde nikdo, vychrapu se sest hodin a uz to tam rasej, byla tam hromada overt rebelu a mezi nima dost jedi . . . tak jsem zalezl jako FS do zakladny ve meste ale tam se uz nevraceli . . . stacilo jim znicit zakladnu u shuttlu a dalsi ctyri zakladny blizko mesta

Edited by - Giross on 18/06/2005 21:20:58
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 18/06/2005 :  13:39:50  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giross

ja tam vcera hlidkoval do tri a nikde nikdo, vychrapu se sest hodin a uz to tam rasej, byla tam hromada overt rebelu a mezi nima dost jedi . . . tak jsem zalezl jako FS do zakladny ve meste ale tam se uz nevraceli . . . stacilo jim znicit zakladnu u shuttlu a ty tri nejslabsi, i kdyz u jedne byly large turrety


stk ty rebelove

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 18/06/2005 :  23:12:19  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
ide sa ? zajtra ? (nicit im zakladne)

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 19/06/2005 :  10:07:36  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
ja bych sel

dej te mi prosim vedet kdy by se asi slo... pres den asi budu makat ale verer budu tady

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 19/06/2005 :  11:50:14  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

ja bych sel

dej te mi prosim vedet kdy by se asi slo... pres den asi budu makat ale verer budu tady




vecer je to nahovno, to uz budu hrat aj oni... treba ist cez obed :)

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 19/06/2005 :  13:45:18  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

do Shade jdu zatim jenom ja, ostatni nevim jak se rozhodnou

pokud tam ty veze postavite znamena to, ze si sbalim saky paky a oba domecky a vystehuju se komplet


Ja jsem tedy zasadne proti stavet veze kolem shuttle protoze :
1) maji velky radius kdyz stojej o samote, takze se tam nevejdou
2) trestat povstalecke hrace, kteri u nas maji dum nebo kteri jedou za obchodem a tudiz prinasi do mesta penize a kteri ani nemusi tusit, ze jedou do imperialniho mesta a nemaji v umyslu nicet vezet nebo zakladny ....? to mi prijde divne

Tudiz tohle bych jeste promyslel

Spis bych to resil banovanim tech co to nici. Jiste, dojedou si na motorkach ale jsou to lina cunata, takze pokud si primo nevyhlidnou Bohemku jako cil tak nahodne tam nepujdou.

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Giross
Starting Member

30 Posts

Posted - 19/06/2005 :  15:44:40  Show Profile  Send Giross an ICQ Message Send Giross a Private Message  Reply with Quote
Jen pro informaci. Zasel jsem za imperialnim recruiterem zjistit jak jsou na tom zakladny na LOKu : IMPERIAL 317 - REBEL 312 bodu
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 20/06/2005 :  03:08:47  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Dnesek se da oznacit jedni slovem : masakr

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 20/06/2005 :  05:40:16  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
nechcete nekdo vysvetlit vcem je vyhoda vlastnit bazi, kterou vam muzou znicit?

jeste neco.. jsou vubec nejaka ziva mesta? vsude vidim jen pusto ;-(
myslim hracska mesta..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 20/06/2005 :  09:13:31  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

Dnesek se da oznacit jedni slovem : masakr


popiš co se dělo ? :-)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 20/06/2005 :  10:48:12  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

nechcete nekdo vysvetlit vcem je vyhoda vlastnit bazi, kterou vam muzou znicit?

jeste neco.. jsou vubec nejaka ziva mesta? vsude vidim jen pusto ;-(
myslim hracska mesta..



vyhoda ? a jaka je vyhoda v hrani pvp, kdyz te muzou i zabit

a co bys chtel, aby kvuli tobe vsichni hraci stali ve meste u sveho domku a cekali na tebe? nebo radeji v hloucku primo u shuttle ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 20/06/2005 :  11:01:12  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Sagger

Dnesek se da oznacit jedni slovem : masakr


popiš co se dělo ? :-)



proste vcera to byl bomba.. reknu to strucne

- dali jsme se SF
- znicili jsme nekolik rebelskych bazi
- ti dva jedi, co je sli branit, zaplatili za svuj spatny usudek zivotem
- odjeli jsme se hodit jako combatanti a vratili se zpet
- tam na nas uz cekalo asi 15! modrych tecek.. a jen nemohoucne prihlizeli, jak jim nicime zakladny pred nosem..
- pak nekam odjeli (a nas samozrejme napadlo, ze do bohemky), presto jsme pokracovali v niceni jejich bazi
- v bohemce se mezitim nas moudry a statecny starosta patas(sagger) sam postavil k obrane (erd nemohl strilet, tak mu aspon oznacoval cile) a tech asi 10 rebelu postrileli vezema..
- znovu jsme se zformovali v bohemce a vyrazili s posilami dark jedi a znicili jeste dalsi reb. SF zakladnu..

hodnoceni:
asi nejlepsi akce co jsem zazil - znicili jsme rebelum baze, jejich obrance jsme zabili, oni si na nasich vylamali zuby, nezabili nam nikoho..

jeste jednou velky dik vsem hlavne saggerovi a taky erdyskovi (hrat najednou na 2 pc je narez)
jen jsme tim asi, jak rekl sagger, vyvolali valku

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 20/06/2005 11:07:05
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 20/06/2005 :  11:47:48  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Já bych chtěl hlavně poděkovat Girossczrovi a Ennimu, jak více méně sami udrželi nápor těch 20-30ti respawnutých npc rebelů a dali alespoň části ostatních šanci se poobživovat a zorganizovat nějaký odpor :) Koukal jsem tam s otevřenou pusou a nevěřil jsem vlastním očím, jak tam ty npc pobíhali :) Takové davové scény :)

Dále bych chtěl poděkovat městské hromadné dopravě, ty autobusové výsadky jsou super :)

A dále medikům pofoukat tenisový loket od neustálého mačkání injektorů a házení bacta tanků, trhání plátů brnění pro nasazení defibrilárů a další hrdinné skutky.

A na závěr Elorovi, kterej nás k tomu dokopal :) je to radost, mít takového velícího důstojníka :)
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 20/06/2005 :  13:30:36  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
Ja len doplním, že pri obrane Bohemky ukrojil Patas slušný kúsok zo sebavedomia rebelov. Najprv sa osem rebelov zhromaždilo pri základni, na ktorej bola jedna veža a rozhodli sa na ňu zaútočiť. Lenže vežu ovládal Patas, Evka mu hlásila na koho strielat a za minutu sa už váľala polovica rebelov po zemi. Trošku nám poškodil vežu jeden Jedi, lebo sa postavil tak, že ho Patas nemohol vežou zabit.... ale to len na chvíľu. Potom ešte skúsili striedavo odlákavať Patasovu pozornosť niekým, koho liečili dvaja jedi a poškodiť vežu z diaľky niekým iným, ale skončili všetci v clone a zabili sme im aj doktora.
Nakoniec ostali len dvaja a tí sa v bohemke odlogovali.

No a samozrejme treba sa poučiť aj z chýb a trošku lepšie koordinovať ciele a pohyb dvoch skupín. Hlavne ak jeden leader na chvíľu odpadne, musí byť jasná hierarchia počas akcie, aby neostali dve grupy bez velenia.

Edited by - erdisk on 20/06/2005 13:33:16
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 20/06/2005 :  13:41:29  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Stejne to stalo za prd protoze rebelove vedou na loku!! Asi se vazne nasrali a kdyz nemohli vykropit nase zakladny udelali to jinym. Takze navrhuju co nejrychleji v boh postavit ty base.
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 20/06/2005 :  14:01:44  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
Davam do guildy k dispozici svych cca 15K fp, jen by mě zajímalo jestli to vždycky musí sežrat pulku pri prevodu na cizi osobu, to me stve..

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 20/06/2005 :  14:13:03  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
GRRRRR a to jsem si vcera rikal : "Urcite dnes bude naka akce" jenze ja jsem se musel jit ucit matiku a samozrejme bylo PVP :((((

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/06/2005 :  14:32:45  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

Davam do guildy k dispozici svych cca 15K fp, jen by mě zajímalo jestli to vždycky musí sežrat pulku pri prevodu na cizi osobu, to me stve..



mam pocit, ze kdyz to prevedes na smuglera, tak to sebere min
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 20/06/2005 :  15:03:01  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
A cim vys si v ranku, tim mensi je "dan". Jako Colonel mam, myslim, 17.5% ...
A k dispozici davam "mestu a fakci" svych 4k FP (az budu mit vic, dam vic )

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 21/06/2005 :  09:15:36  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
po vcerejsi megabitve a zaroven take megazmatku je potreba jedna vec (uz jsem slysel z vice stran):
zalozit ingame chanell pro potreby spolecnych velkych raidu, a to mozna vice chanellu protoze je mozne ze bude vice velkych raidu najednou a to by nebylo dobre, kdyby skupiny na jinych planetach pletli pate pres devate dohromady...

otazka do pranice, je mozne udelat ingame chanel a zaheslovat ho? Tak bychom snad zamezili spionum ...

anebo zalozit vzdy chanell jen na danou akci a pak ho zrusit?

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 21/06/2005 :  09:38:59  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
souhlas, něco podobného by bylo dobré založit. Včerejší mega akci bych ani nenazval PvP ale spíše Army vs Players , to sem ani nečekal že se udělá tak početná skupina. Ve finale jsem si ani neklep, protože udernici vepředu každeho zmasakrovali než jsem se stačil přiblížit.. Souhlasím, že to celé bylo dost zmatkovité, pořádně se nevědělo kam se jede, na co se čeká, kdo velí atd.. Taky se skupina občas lehce roztrhla. Stalo se mi že jsem projížděl na swoopu přes Purgatori ve skupince asi 6 jedi a najednou jsem zjistil že jsem sám.. na mapě se oběvily 3 červené body tak mi docela cvaklo u prdele, když jsem přijel blíže tak jsem s potěšením zjistil že jsou to disablovany Swoopy . Ale - myslím že někdo kdo má s podobnýma akcema zkušenosti by mohl popsat o co vždy jde. Viděl jsem totiž že Američtí kolegové mají taktiku co se týče turetů apod. Přidal jsem se ke skupince ktera likvidovala turett a pak jsem dostal od někoho seřvano že to nemam dělat a furt tam někdo jezdil na swoopu a řval něco ohledně turettů, že do nich nemame utočit, pak zas že jo.. sem občas nechapal. Pokud se v tom někdo vyznate tak pisněte, diky.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 21/06/2005 :  09:49:46  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
btw Imperium 255 - Rebelie 300 (stav na Loku z 9:40 dnes rano)
Puvodne to byl rozdil 70 bodu, nyni to je rozdil 45. Jak Imperium, tak Rebelie vcera nicili zakladny, Imperium ma vetsi uspesnost ale stejne to je beh na dlouhe trate.

V malych skupinkach musime vyrazet den co den.

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 21/06/2005 :  10:09:44  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
btw jak se vám to chovalo ? když jsem byl v největší vřavě tak jsem měl ping sice standartních 140 - 150 ale ve skutečnosti jsem měl slideshow.. a to mam docela rychlej comp s giga ram..

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 21/06/2005 :  10:14:54  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
Tak jsme bez dalsich 2 BOh zakladen.....ty uplne v zadu u reky.

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 21/06/2005 :  10:44:56  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

Tak jsme bez dalsich 2 BOh zakladen.....ty uplne v zadu u reky.


Pokud by byl nekdo ochoten a schopen sem hazet info:
- komu/kdy predavat imp FP nebo
- jaky zakladny kde a za kolik nakoupit & komu/kdy je dat (nemam pravo stavet v BoH a je lepsi, at to dela nekdo zkuseny) = to asi vyjde levnej na FP
tak bychom meli to tempo boreni zvladnout

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)

Edited by - baron432 on 21/06/2005 10:45:30
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 21/06/2005 :  12:25:07  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
INFO:

body se predavaji tim, ze se postavite vedle sebe, ten co chce predavat, se hodi SF a targetne prijemce a napise /delegatefaction castka
cap na FP je 120.000 a poplatek dle hodnosti - colonel zaplati navic 17.7% - VIZ muj post topic FAQ

nejlepe davat body na potkani erdyskovi, teda spise dalsi jeho postave jmenem erd, coz je smugler, ma tudiz slevu 25% a je samozrejme human, takze zaden postih.. ten base koupi a pak postavi, nebo preda dalsimu hraci, aby ji postavil (kazdy muze mit na sobe max 3 bases)
casto se ale daji sehnat ve vendorovi zakladny i veze za lepsi cenu, nez je cena u recruitera (pokud pocitam tech 100 cpu za standardni prevodni cenu) a navic kredity se vydelaji lepe nez cenne FP..

dale by chtelo zjistovat a zapisovat treba do noveho threadu prubezne, nejlepe kazdy den, stav score na planetach:
naboo - recruiter je v theedu vpravo od starportu
tatoine - bestine pred SP
corelia -
lok - bohemka u shuttle
dantoine - imperial outpost
talus - imperial outpost
rori -
abychom vedeli, kde nakupovat
napriklad zakladni cena large turret je 3000 FP (pokud je score vyrovnane nebo vedou rebelove)
pokud nekde vedou imperialove 2x lepsim skorem, tak cena klesne na asi 2000, pokud vedou 3x lepsim skorem, tak cena je cca 1666

zakladni ceny zakladen: (odviji se nasobkem)
large turret - 3.000 FP

forward outpost - 7.500 (2,5 nasobek ceny veze)
field hospital - 30.000 (10x)
tactical center - 45.000 (15x)
detachment headquarters - 60.000 (20x)

SF forward outpost - 11.250 (3,75x)
SF field hospital - 60.000 (20x)
SF tactical center - 75.000 (25x)
SF detachment headquarters - 90.000 (30x)

dale otazka na elora - nebo radeji to sem psat nebudu kvuli rebelum, domluvime se ve hre

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 21/06/2005 12:28:36
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 22/06/2005 :  12:58:49  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
koukam ze nas vcera zdrejme znovu navstivili v bohemce uz neni imperialni zakladna:(
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 22/06/2005 :  18:13:02  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Kua to si delas srandu, no znova ji uz kupovat nebudu.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 23/06/2005 :  00:00:45  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
tak budu :D
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 23/06/2005 :  01:19:04  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
tak koupil :D
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 23/06/2005 :  08:54:27  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

tak koupil :D


tak jak do dnes ráno dopadlo? Hlídal sem tam do půl jedný přišli tři stačilo jim že mě zabili a dostali banány a odešli s tím že se vrátí :-)


Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 23/06/2005 :  09:58:35  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
nejspis nic neznicili

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 28/06/2005 :  11:42:01  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
prvni vec - postavili jsme s jorsskem a girossem nove zakladny, takze ted mame:

2 SF smerem k rece (vedle ctvrti CzA )
1 mini NPC u shuttle a 2 NPC kousek za tou malou
1 SF a 1 NPC na SW hned za rekou
1 SF na zapad (girosova)
1 girosova daleko daleko pryc

za tyhle zakladny velky dik vsem, kteri prispeli vice nebo mene, vse se pocita:
pave'l
werehammie
clenove BoH, pro ktere to je, rekl bych, samozrejmosti, ale obzvlast prispeli: carmax, erdysk, girossczr, jorssk, krny, lucka

a to jeste zdaleka nekoncime.. cilem je zastavet cely lok zakladnama tak, ze se po nem nepujde ani pohnout



druha vec - asi si rada lidi vsimla, ze mame posledni dny nejake potycky s AOTR, guildou rebelu..
stavi si mesto na sever od bohemky a pouzivali nas shuttle..
jejich drze chovani vedlo az k tomu, ze maji vsichni AOTR automaticky ban v nasem meste a pres vikend jsme poradali nekolik trestnych vyprav do jejich mesta - predevsim diky pomoci IHC se samotnym versattim, zatimco quartax hrdinne branil nase mesto obsluhovanim vezi v zakladne..
obvzlast je vytocilo, kdyz jsme jim ve meste postavili domek s nazvem imperial prison (pozdeji prejmenovan na wanderer house) a 2 zakladny, z nichz jedna tam dosud stoji..
jejich troufalost byla natolik velka, ze nam dokonce vyhlasili guildovni valku (v guildovnim terminalu lze videt vsecky nepratele - pokud druha guilda vyhlasenou valku prijme, tak se clenove obou guild vzajemne vidi cervene a muzou se napadat kdykoli a kdekoli)

tuhle valku jsme vcera prijali

nase nepocetna grupa - enni, girossczr, snoex, jerzee a pozdeji i lucka a jorssk - litala vecer asi od 9 hodin po galaxii a tvrde trestala vsecky cleny AOTR, ale pokazde ve stavu, kdy se mohli branit..

naopak rebelsti "hrdinove" napadli a zabili abadoncz na dathomiru kdyz mluvil s NPC..
lucku zabili na starportu, stejne tak jorsska, kdyz mu spadlo pripojeni..
a ocogaka, ktery byl LD, v MOP tloukl jeden prasivy pes.. ale nestihl to, protoze girossczr vcas zakrocil a toho smejda ztrestal

jeden jejich clen po zabiti skemral a prosil me, ze odchazi z AOTR a ze bude dark jedi a at ho nechame naklonovat a odejit..

po dvou hodinach uz toho meli dost, protoze jejich lidr ohacho, ktery si predtim nejvice vyskakoval a nejvice otravoval tellama, bezel jako spraskany pes do jejich guildhally a rychle valku zrusil..

naopak musim uznat, ze clovek, ktery zabil abadona - arklighter (nebo tak nejak) - se potom mym prostrednictvim omlouval za zabijeni lidi z BoH..

tohle vse pisu, aby clenove nasi guildy pochopili, proc byla valka nutna, i kdyz jsme tim vystavili v nebezpeci nase newbiky, crafty a nonpvp hrace..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 28/06/2005 12:16:13
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 28/06/2005 :  14:24:16  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
Jerzee no ja nevim ale pokud to neudelali dneska tak vcera jsem ten valecnej konflikt zrusil ja osobne.
Chtel jsem jim jen ukazat pokud budou otravovat a nicit nase zakladny tak je ztrestame tak ze si to za triko nedaji.

Ano vcerejsi valka byla nutna. Jelikoz se nenechame jen tak stale odstrkovat a z Bohemky vyhnat.

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,26 seconds. on eygor Snitz Forums 2000