Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Prodam total experience
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

livanec
Starting Member

6 Posts

Posted - 07/06/2005 :  15:56:21  Show Profile Send livanec a Private Message  Reply with Quote
prislo mi jedno baleni total experience navic a je mi na nic ..prodam za 900 sms 608 122789

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 07/06/2005 :  16:28:06  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
? prodavas o korunu draz nez v obchode:DD
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 07/06/2005 :  16:32:20  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
..

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 07/06/2005 21:11:30
Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 07/06/2005 :  16:49:57  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
na www.sendit.com za 15,49 liber i s poštovnym

offline
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 07/06/2005 :  17:58:07  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Slusna cena carmaxi :D
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 07/06/2005 :  18:35:04  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
První pravidlo "slušného" chování při obchodech...

Chcete? Napište prodávajícímu.
Nechcete? Držte hubu.

Dá se to celkem snadno pochopit.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 07/06/2005 18:35:46
Go to Top of Page

airvash
New Member

107 Posts

Posted - 07/06/2005 :  18:41:47  Show Profile  Send airvash an ICQ Message Send airvash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

První pravidlo "slušného" chování při obchodech...

Chcete? Napište prodávajícímu.
Nechcete? Držte hubu.

Dá se to celkem snadno pochopit.



no tak proc "nedrzis hubu"?

Airvash - CzA !!!Rovnost, volnost, bratrstvi, rebelie!!! SWG: Eclipse (retired)
Airvash - Zdechliny !!!Feel the power of the shadow!!! WoW:Drak'thul (retired)

Airvashka - The Genesis, Carpe diem ally! LA2:Gustin
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 07/06/2005 :  18:46:13  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by airvash
no tak proc "nedrzis hubu"?


Já jsem obchod nijak nekomentoval.

Co mi vadí je skutečnost, že se dycky najde někdo, kdo řekne "tady to maj levnějc".

V takovém případě by měl dotyčný držet hubu a jít si třeba zakopat ven fotbal.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 07/06/2005 :  19:53:54  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by airvash
no tak proc "nedrzis hubu"?


Já jsem obchod nijak nekomentoval.

Co mi vadí je skutečnost, že se dycky najde někdo, kdo řekne "tady to maj levnějc".

V takovém případě by měl dotyčný držet hubu a jít si třeba zakopat ven fotbal.

ja ale nekomentoval cenu prodavajicho ale to co rikal Drakchen ale to je jedno :)

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 07/06/2005 :  20:04:58  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
nemam rad lidi co nemaji radi lidi co neco komentuji a pritom mluvi o necem jinem.)
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 07/06/2005 :  20:43:23  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax
ja ale nekomentoval cenu prodavajicho ale to co rikal Drakchen ale to je jedno :)


Jedno je kolo u trakaře.

Prostě a jednoduše je to "nefér". Ale prosím, dělejte si co chcete, pokud to nepřekročí rozumnou hranici, je mi to šumafuk.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 07/06/2005 :  20:55:45  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
no janku, ne ze by tohle byl zrovna takovy pripad, ale nedavno tu nekdo prodaval ucet, o kterem tvrdil, ze je na nem JEDI, ale pritom ta postava mela sotva inner glow a snad ani jednu vetev z vesnice..

v takovem pripade ja proste nikdy nebudu tolerovat podobne sprostoty a budu to komentovat..

nicmene tady ta cena 900 je skutecne slusna.. sice je mozno sehnat hru levneji, ale ne kazdy ma moznosti/schopnosti, takze cena stejna jako v inet obchode mi pridje velmi fer.. obzvlast ze tahle hra proste fyzicky existuje a prodejce ji posle HNED (takze zadne odklady jakona xzone a podobne..

(samozrejme, pokud je prodejce seriozni clovek, ale to uz je zase jina kapitola :D)

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 07/06/2005 20:58:01
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 07/06/2005 :  21:11:50  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Carmax
ja ale nekomentoval cenu prodavajicho ale to co rikal Drakchen ale to je jedno :)


Jedno je kolo u trakaře.

Prostě a jednoduše je to "nefér". Ale prosím, dělejte si co chcete, pokud to nepřekročí rozumnou hranici, je mi to šumafuk.

okok uz sem to smazal :)

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 07/06/2005 :  21:23:56  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax
okok uz sem to smazal :)


*Janek bows before Carmax' eternal wisdom*

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 07/06/2005 :  21:24:20  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Carmax
okok uz sem to smazal :)


*Janek bows before Carmax' eternal wisdom*


SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 07/06/2005 :  22:03:15  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

no janku, ne ze by tohle byl zrovna takovy pripad, ale nedavno tu nekdo prodaval ucet, o kterem tvrdil, ze je na nem JEDI, ale pritom ta postava mela sotva inner glow a snad ani jednu vetev z vesnice..

v takovem pripade ja proste nikdy nebudu tolerovat podobne sprostoty a budu to komentovat..

nicmene tady ta cena 900 je skutecne slusna.. sice je mozno sehnat hru levneji, ale ne kazdy ma moznosti/schopnosti, takze cena stejna jako v inet obchode mi pridje velmi fer.. obzvlast ze tahle hra proste fyzicky existuje a prodejce ji posle HNED (takze zadne odklady jakona xzone a podobne..

(samozrejme, pokud je prodejce seriozni clovek, ale to uz je zase jina kapitola :D)



tohle jsou vždycky debaty o ničem ;)

já nikde nepíšu, že ta cena je přemršťená, prostě jen uvádím alternativu, sám píšeš,že argumenty proč by si to někdo mohl koupit od něj i přes mírně vyšší cenu existujou, já je uznávám a je na těch co si to přečtou, kterou možnost zvolí, to je holt ta svoboda volby a čím lepší výběr tím líp pro všechny...

offline

Edited by - Cotouch on 07/06/2005 22:04:33
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 07/06/2005 :  22:19:34  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cotouch
tohle jsou vždycky debaty o ničem ;)


In that you are mistaken.

Point is, každý má mít určité hranice... aplikované na různé věci. Neřeknu třídní že je kráva, stejně jako bych měl v případě, že se někdo snaží něco prodat (a já to nenabízím také) mlčet a nechat ho to prodat.

Rozhodně mi nepřijde jako férové jednání sem připlachtit, nahlásit, že to je drahé, že jinde se to dá sehnat levnějc a efektivně tak zničit tomu člověku šanci to prodat.

Svoboda slova sice znamená, že si můžu řikat co chci a kde chci, ale taky to znamená, že si za to ponesu následky. Aby pak někdo neskončil jak ten chytrák, co byl na 1. máj na Letný a vykřikoval protikomunistický hesla a divil se, že se jim to nelíbilo.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 07/06/2005 22:20:44
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 07/06/2005 :  22:23:20  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Cotouch
tohle jsou vždycky debaty o ničem ;)


In that you are mistaken.

Point is, každý má mít určité hranice... aplikované na různé věci. Neřeknu třídní že je kráva, stejně jako bych měl v případě, že se někdo snaží něco prodat (a já to nenabízím také) mlčet a nechat ho to prodat.

Rozhodně mi nepřijde jako férové jednání sem připlachtit, nahlásit, že to je drahé, že jinde se to dá sehnat levnějc a efektivně tak zničit tomu člověku šanci to prodat.

jo, janek ma pravdu, nejak mi to nedoslo kdyz to ma 2x a chce to prodat tak mu nekazte prilezitost tim, ze reknete, ze tam je to levnejsi a on to ma drahy, navic kdyz to ma za stejnou cenu jako xzone, cdprojekt to ma dokonce jeste drazsi

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 07/06/2005 22:26:09
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 07/06/2005 :  22:31:05  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Cotouch
tohle jsou vždycky debaty o ničem ;)


In that you are mistaken.

Point is, každý má mít určité hranice... aplikované na různé věci. Neřeknu třídní že je kráva, stejně jako bych měl v případě, že se někdo snaží něco prodat (a já to nenabízím také) mlčet a nechat ho to prodat.

Rozhodně mi nepřijde jako férové jednání sem připlachtit, nahlásit, že to je drahé, že jinde se to dá sehnat levnějc a efektivně tak zničit tomu člověku šanci to prodat.

Svoboda slova sice znamená, že si můžu řikat co chci a kde chci, ale taky to znamená, že si za to ponesu následky. Aby pak někdo neskončil jak ten chytrák, co byl na 1. máj na Letný a vykřikoval protikomunistický hesla a divil se, že se jim to nelíbilo.



Mno Janku mozna jen to jen muj subjektivni nazor, ale nemuzu se zbavit dojmu, ze cela tahle debata je vlastne o nicem a vznikla jen proto, ze se strasne rad hadas:)

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 07/06/2005 :  22:37:44  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azeroth
Mno Janku mozna jen to jen muj subjektivni nazor, ale nemuzu se zbavit dojmu, ze cela tahle debata je vlastne o nicem a vznikla jen proto, ze se strasne rad hadas:)


Dávám přednost jinému vysvětlení:

Jen dávám rád najevo svůj názor. To, že ten názor je svérazný a mnohdy neopovídá názoru většiny, už je věc jiná.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 07/06/2005 :  22:58:11  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight
Point is, každý má mít určité hranice... aplikované na různé věci. Neřeknu třídní že je kráva, stejně jako bych měl v případě, že se někdo snaží něco prodat (a já to nenabízím také) mlčet a nechat ho to prodat.



nikde nevidim žádnej vulgarismus ode mě, ani nic co by jen vzdáleně připomínalo jakkoliv nefér jednání, tvoje argumenty nechápu, je to jako kdyby sis chtěl koupit auto od místního prodejce a tvůj kamarád ti řekl, že ho mají o 100km dál, ale laciněji o 20 tisíc, podle tvojí logiky mu odpovíš: "hele co blbneš, ty jsi tady na chudáčka místního prodejce pěkně hnusnej a kazíš mu kšefty, takže mi nic takovýho ani neříkej a já si auto koupim u něj, protože tak je to fér"...

offline
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 07/06/2005 :  23:05:04  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cotouch
nikde nevidim žádnej vulgarismus ode mě, ani nic co by jen vzdáleně připomínalo jakkoliv nefér jednání, tvoje argumenty nechápu, je to jako kdyby sis chtěl koupit auto od místního prodejce a tvůj kamarád ti řekl, že ho mají o 100km dál, ale laciněji o 20 tisíc, podle tvojí logiky mu odpovíš: "hele co blbneš, ty jsi tady na chudáčka místního prodejce pěkně hnusnej a kazíš mu kšefty, takže mi nic takovýho ani neříkej a já si auto koupim u něj, protože tak je to fér"...


Ach jo.

Tak jednak to není moje logika. Nejsem logickej tvor.

Za další to je nefér jednání... pokud to nechápeš, děláš to buď schválně, nebo to pochopit nechceš. Podíváš- li se na sled přípěvků, zjistíš, že první tu někdo nabízí hru, a o pár řádků níže ty hodíš link na obchod, kde to mají levněji. To promiň, ale to je vůči danému člověku hodně nefér, protože ho tak prostě připravíš o možnost to prodat.

Jsou určitá nepsaná pravidla, která se, nebo resp. by se měla dodržovat. Pokud nechceš, prosím, tvoje věc, já jsem jen na tyto pravidla poukázal.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 07/06/2005 :  23:07:41  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Cotouch
nikde nevidim žádnej vulgarismus ode mě, ani nic co by jen vzdáleně připomínalo jakkoliv nefér jednání, tvoje argumenty nechápu, je to jako kdyby sis chtěl koupit auto od místního prodejce a tvůj kamarád ti řekl, že ho mají o 100km dál, ale laciněji o 20 tisíc, podle tvojí logiky mu odpovíš: "hele co blbneš, ty jsi tady na chudáčka místního prodejce pěkně hnusnej a kazíš mu kšefty, takže mi nic takovýho ani neříkej a já si auto koupim u něj, protože tak je to fér"...


Ach jo.

Tak jednak to není moje logika. Nejsem logickej tvor.

Za další to je nefér jednání... pokud to nechápeš, děláš to buď schválně, nebo to pochopit nechceš. Podíváš- li se na sled přípěvků, zjistíš, že první tu někdo nabízí hru, a o pár řádků níže ty hodíš link na obchod, kde to mají levněji. To promiň, ale to je vůči danému člověku hodně nefér, protože ho tak prostě připravíš o možnost to prodat.

Jsou určitá nepsaná pravidla, která se, nebo resp. by se měla dodržovat. Pokud nechceš, prosím, tvoje věc, já jsem jen na tyto pravidla poukázal.



pointa je, že mu absolutně nic neznemožňuju, jestli je ta cena oprávněna (sám jsi říkal, že je) tak to od něj tak jako tak někdo koupí a jestli ne tak je jen jeho volba jestli ji sníží nebo to bude zkoušet dál... opakuji, nehodnotím jeho cenu jen nabízím alternativu, poskytuju informace

offline
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 07/06/2005 :  23:12:50  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cotouch
pointa je, že mu absolutně nic neznemožňuju, jestli je ta cena oprávněna (sám jsi říkal, že je) tak to od něj tak jako tak někdo koupí a jestli ne tak je jen jeho volba jestli ji sníží nebo to bude zkoušet dál... opakuji, nehodnotím jeho cenu jen nabízím alternativu, poskytuju informace


To je právě vono.

Všechno má svůj důsledek. Každá akce má reakci. Když sem napíšeš něco takového, tak si tu cenu snížil... a šance je, že tu cenu bude muset snížit i on, aby to vůbec prodal. Ty z toho nemáš vůbec nic, zákazník z toho má fajn zasmání nad touto debatou a on má takhle v prdeli dvě kila.

Prostě je někdy lepší si tu informaci nechat pro sebe. Aneb zase - když nechci koupit, držim hubu.

Ale co... mě je to fuk. Já to neprodávám.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 07/06/2005 :  23:40:54  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
jeden ma ten nazor a druhej ten kaslete na to nema to smysl:)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 08/06/2005 :  00:34:09  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Jedi > podivej se na to z jineho uhlu.
Treba prave naopak chtel mu pomoci tu hru prodat. Prepokladal, ze vsichni tu vedi ze hra se da v krame sehnat za 900Kc a tudiz ji tu za tu cenu neproda. a tak mu tim, ze rekl ze jinde to maji levneji chtel rici "hele vole, za 900 ti to nikdo nekoupi, dej to levnejs".
Chapes?
Mohl mu tim chtit pomoci. Ja osobne taky vzdycky napisu hele dyt jinde to maj levnejs. Neni to jen informace pro ostatni "nenechte se napalit" ale taky informace pro prodavajiciho "ze takhle to asi neproda".

A ver mi, ze takhle to skutecne funguje. Vzdycky je dobre debatovat o cene pokud to pomuze prodejci a tohle imho pomuze. Kazdej vi ze za 900 to mozna neproda a tak proc mu neporadit ad da nizsi cenu?

I kdyz mozna bych to od nej vzal ja.. nemit to uz objednane pres kamose i za tech 900 ;-) prave kvuli te vyhode ze je to hned. /ale ber v uvahu ze vetsina lidi povazuje nakup od ciziho cloveka za riskantni a tak chteji slevu/


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 08/06/2005 :  04:07:04  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
zalez

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,16 seconds. on eygor Snitz Forums 2000