Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 starwarsgalaxies.wz.cz
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 01/06/2005 :  02:41:25  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
cau lidi myslim ze hodne z vas zna www.starwarsgalaxies.cz skvela stranka az na to ze je rok nebo kolik mrtva a francis neni alespon pro me k zastizeni napadlo me udelat podobnou stranku na phprs systemu nechtel by do toho jit nekdo semnou? potreboval bych cloveka co umi upravit phprs layout (ty zakladni jsou strasne) popripade ja delam grafiku tak bych mu mohl pomoct kdyby mi rekl jak:)Byl bych rad kdyby ten web byl zameren na pomoc novackum,pribehy z vyprav a podobne.Jiz jsem zaregistroval www.starwarsgalaxies.wz.cz

tak pokud by mel nekdo zajem a chut pls ozvete se :)

Edited by - Drakchen on 01/06/2005 02:41:49

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 01/06/2005 :  05:35:53  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja mam na frencise icq, obcas tam je.
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 01/06/2005 :  08:39:26  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
Nevím ale jaká bude chuť , protože původní stránka se už oživit pokoušela, frencis se tady kdysi ptal kdo by mu s tim pomohl, no ozvalo se dost lidí ale potom skutek utek, tak jsem mu já i když jsem tenkrát hlasoval že mu nepomůžu pomáhal s "oživením" ...
No dopadlo to tak že frencis někam zmizel (zase) a přestal komunikovat, já jsem mu poslal ještě k korektuře asi dva články ale úplně přestal reagovat a tak asi zatloukl poslední hřebík do rakve té stránky. Sám sem jí sice mohl editovat ale sám sem to dělat nechtěl tak sem rezignoval :-)


Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 01/06/2005 :  09:17:47  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
urcite by stalo za pokus kontaktovat frencise a aspon se s nim domluvit na vyuziti te pekne adresy www.starwarsgalaxies.cz s tim ze by tam ani nemuselo byt forum jako kdysi, byl by tam odkaz sem na imperium..
tady na imperiu by pak nemusely byt topicy jako rady zacinajicim a podobne, mohlo by se odkazovat na tamtu stranku
pripadne by snad nebyl problem vyuzit casti te puvodni stranky (ktere nejsou uplne mimo dobu)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 01/06/2005 :  12:09:50  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Je to sem rad ze ma tolik lidi chut pozvednou komunitu:) ja osobne sem kdysi psal frencisovi a domluvil se snim ze to rozjedem a ozivime on ze jo atd.... no a pak mi prestal odepisovat ze nema cas atd :( jorksi pls posli mi to icq skusim mu napsat aby nam dal alespon tu domenu popripade i samotny web (i kdyz pochybuju:)

Pokud by se to nepovedlo tak sem rozjel ten web (swg.wz.cz) na kterem bezi i swg.cz staci to graficky upravit a je to v pohode:)
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 01/06/2005 :  13:47:10  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Tak jorssk mi uz dal to icq tet uz jen cekam az frencis odepise napsal jsem mu pro jistotu i na email.
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 01/06/2005 :  19:08:54  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Takze sem mluvil s frencisem
1) rikam mu at nam da ten web ze ho prosim
2) on at napiseme nejake clanky dame mu je a on ze nam to da
3) rikam kolik jich mame napsat? 5? 10?
4) on ze na poctu nezalezi tak rikam ze jich klidne muzem psat 1000 a stejne to bude malo...
5) no takze abych to shrnul pro frencise je asi lepsi kdyz to bude tak jak to je tudiz mrtve a nebo mu tam budem posilat clanky a jako to se mi zda dost divny nebo tu ma nekdo jinej nazor?

Zaboha z nej nemuzu dostat kolik toho mame udelat aby nam to dal a prej admina webu neda nikomu kdo se o to nebude starat (hlavne ze on se o to stara ze?)

posledni moznost prej mu bude stacit jeden kvalitni clanek tak me napadlo ze by nejaky skuseny hrac sem mohl napsat nejakej popis vypravy nebo nejakou recenzy na swg ja ji kdyztak opravim nebo sformuju do citelne podoby:) ma nekdo neco cim by prispel? pokud to dokazeme je web nas:)
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 01/06/2005 :  19:18:25  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

Takze sem mluvil s frencisem
1) rikam mu at nam da ten web ze ho prosim
2) on at napiseme nejake clanky dame mu je a on ze nam to da
3) rikam kolik jich mame napsat? 5? 10?
4) on ze na poctu nezalezi tak rikam ze jich klidne muzem psat 1000 a stejne to bude malo...
5) no takze abych to shrnul pro frencise je asi lepsi kdyz to bude tak jak to je tudiz mrtve a nebo mu tam budem posilat clanky a jako to se mi zda dost divny nebo tu ma nekdo jinej nazor?

Zaboha z nej nemuzu dostat kolik toho mame udelat aby nam to dal a prej admina webu neda nikomu kdo se o to nebude starat (hlavne ze on se o to stara ze?)

posledni moznost prej mu bude stacit jeden kvalitni clanek tak me napadlo ze by nejaky skuseny hrac sem mohl napsat nejakej popis vypravy nebo nejakou recenzy na swg ja ji kdyztak opravim nebo sformuju do citelne podoby:) ma nekdo neco cim by prispel? pokud to dokazeme je web nas:)



To že vám nechce dát admina neni nic divnýho, i když se o to nestará.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 01/06/2005 :  19:20:19  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Jedi ja nedopsal ze sem mu rikal at ho ma taky toho admina jako ze by byl v redakci ajko buh nebo co ja vim ale my by sme si na webu hospodarili

Edited by - Drakchen on 01/06/2005 19:20:43
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/06/2005 :  01:22:41  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
hmm co k tomu dodat ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 02/06/2005 :  05:54:50  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

Takze sem mluvil s frencisem
1) rikam mu at nam da ten web ze ho prosim
2) on at napiseme nejake clanky dame mu je a on ze nam to da
3) rikam kolik jich mame napsat? 5? 10?
4) on ze na poctu nezalezi tak rikam ze jich klidne muzem psat 1000 a stejne to bude malo...
5) no takze abych to shrnul pro frencise je asi lepsi kdyz to bude tak jak to je tudiz mrtve a nebo mu tam budem posilat clanky a jako to se mi zda dost divny nebo tu ma nekdo jinej nazor?

Zaboha z nej nemuzu dostat kolik toho mame udelat aby nam to dal a prej admina webu neda nikomu kdo se o to nebude starat (hlavne ze on se o to stara ze?)

posledni moznost prej mu bude stacit jeden kvalitni clanek tak me napadlo ze by nejaky skuseny hrac sem mohl napsat nejakej popis vypravy nebo nejakou recenzy na swg ja ji kdyztak opravim nebo sformuju do citelne podoby:) ma nekdo neco cim by prispel? pokud to dokazeme je web nas:)
Teď nevím co si o tom myslet. Chceš primárně psát články o SWG nebo být adminem webu? Pokud to první tak začni psát na už rozjetej web a zbytek nějak dopadne. Jestli chceš bejt hlavně adminem tak si radši založ něco nového, akorát budeš mít problém s obsahem.
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 02/06/2005 :  07:23:51  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Tibor hlavne chci neco udelat pro komunitu a toho webu je mi proste lito ma dobrou domenu na kterou zabrousi kazdy novacek. Jinak ja uz pisu pisu uvidim jak to dopadne je to dlouho co sem naposledy psal nejaky clanek:)
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 02/06/2005 :  07:49:27  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Nebyl by nekdo tak hodnej a nenapsal nejakou povidku ze hrani? treba jak zacinal nebo jak se vypravoval do nejakeho dungeonu? popripade vyvoj postavy? ja jsem tet napsal clanek jak zacit se swg uvidim jestli se to bude zamlouvat (Fr) :)

Edited by - Drakchen on 02/06/2005 07:49:49
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/06/2005 :  09:59:35  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
tibor: nerekl bych, ze tady jde o to, byt adminem, ale spise, kdyz uz se zacne o ten web starat, tak at to neni tak, ze se musi slozite pres nekoho domahat, aby to tam nekam kdovikam umistil..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 02/06/2005 :  21:14:05  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Tak kdyz frencis rikal at napisu kvalitni clanek a dokazu ze o to mam zajem napsal jsem ho moril sem se snim dost dlouho!!! poslal jsem mu ho on mi konecne za den odpovedel ze je super ze je dobrej tak se ho ptam jestli mi da ten web abych se o nej mohl zacit starat a sehnat redakci. on ze se chopvam jako malej nic mi neda a ze se nebude opakovat :( tak nevim asi sem vazne jako malej ze se snazim neco zachranit :(...
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 02/06/2005 :  21:17:58  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Tudiz kdyz frencis prominte musim to rict je totalni infantilni idiot... (no nastesti uz je v ignore :) zacal si trochu vyskakovat..) Tak bych se chtel zeptat jestli tu nekdo umi v phprs popripade jinem redakcnim systemu a pomohly by mi rozjet new web na domene starwarsgalaxies.wz.cz ? ja se moc ve webech nevyznam delam spise grafiku.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 02/06/2005 :  23:37:10  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
No zatim mi přijde, že "infantilně" se tu chovaj jiný.

Ale neříkej, hop, dokud nepřespokočíš... takže uvidíme.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 02/06/2005 :  23:45:48  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

Takze sem mluvil s frencisem
1) rikam mu at nam da ten web ze ho prosim
2) on at napiseme nejake clanky dame mu je a on ze nam to da
3) rikam kolik jich mame napsat? 5? 10?
4) on ze na poctu nezalezi tak rikam ze jich klidne muzem psat 1000 a stejne to bude malo...
5) no takze abych to shrnul pro frencise je asi lepsi kdyz to bude tak jak to je tudiz mrtve a nebo mu tam budem posilat clanky a jako to se mi zda dost divny nebo tu ma nekdo jinej nazor?

Zaboha z nej nemuzu dostat kolik toho mame udelat aby nam to dal a prej admina webu neda nikomu kdo se o to nebude starat (hlavne ze on se o to stara ze?)

posledni moznost prej mu bude stacit jeden kvalitni clanek tak me napadlo ze by nejaky skuseny hrac sem mohl napsat nejakej popis vypravy nebo nejakou recenzy na swg ja ji kdyztak opravim nebo sformuju do citelne podoby:) ma nekdo neco cim by prispel? pokud to dokazeme je web nas:)



kdyz ma totalne chciplej web mohl by aspon na uvodni stranku dat link na zdejsi forum nebo jiny aktivni web. Jinak to může vypadat ze vymira i komunita!

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 02/06/2005 :  23:59:49  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
jedi dve otazky nevim co uvidime?:) ono uz nic proste on ho necha mrtvej a pokud to infantilne si myslel na muj ucet tak nevim proc:)
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 03/06/2005 :  00:00:50  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
olusriel proc? kdyz tam ma pet clanku a to je dost polovinu udaju z bety ale prece to neda do ruky nekomu kdo ma zajem se o to starat ses blazen? to by to radsi zrusil:DD
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 03/06/2005 :  07:14:40  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel
kdyz ma totalne chciplej web mohl by aspon na uvodni stranku dat link na zdejsi forum nebo jiny aktivni web. Jinak to může vypadat ze vymira i komunita!


Ta už vymřela.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 03/06/2005 :  07:35:56  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
neymslim si docela dost lidi to porad hraje a ma zajem + co ja vim tak se do hry ma prihlasit docela dost novacku...
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/06/2005 :  09:55:09  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Olusriel
kdyz ma totalne chciplej web mohl by aspon na uvodni stranku dat link na zdejsi forum nebo jiny aktivni web. Jinak to může vypadat ze vymira i komunita!


Ta už vymřela.



ano, nekdy v lete loni vymrela, ale pak se znovu obrodila..

drakchen: akorat nez tam neco budes davat, tak to dej nekomu, treba mne, k pravopisne (pripadne i stylisticke) korekture..

add fenris - opravdu nerozumim, o co mu jde..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 03/06/2005 :  10:22:46  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
myslim že mu jde o tu domenu, sw ma evidentne u prdele. mozna ceka na nabidky

jůůz d fóós
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/06/2005 :  10:32:52  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

myslim že mu jde o tu domenu, sw ma evidentne u prdele. mozna ceka na nabidky



hehe no ja jsem nad timhle vcera pri manualni dusevne nenarocne praci na zahrade premyslel..

a dospel jsem k nazoru, ze timhle to bud nebude, nebo je fenris naprosty idiot, pokud si tohle mysli..

protoze ta domena zase neni nejak extra.. jediny koho muze zajimat jsou hraci SWG, pripadne budouci hraci SWG.. a to je u nas v cechach bohuzel tak malo lidi, ze je defacto bezcenna..

a pokud si on mysli opak, tak at si ji necha.. mozna za dalsich par let nezajmu mu to i dojde..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 03/06/2005 :  12:57:25  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Jerzee klidne rad dam CJ nikdy nebyla moje hobby ale snazim se psat alespon kapku jako clovek:) Jinak taky sem premyslel o co mu jde o vysvetleni sem nenasel :) mozna o pocit ze je pan? pan sveho mrtveho serveru:))
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 04/06/2005 :  17:04:58  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
www.starwarsgalaxies.wz.cz tak jsem uz skoro dodelal css (ucim se stim tak to jde pomalu:) ) udelal jsem provizorni logo a strukturu jestli bude mít nekdo nejake pripomínky co zlepsit a tak rad je uvítám. :)

Dále pak hledám pár schopných lidi co mají chuť psát novinky a příběhy ze světa swg.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 04/06/2005 :  18:00:06  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
chtelo by trochu poresit ty reklamy ... mam tam i 3 najednou
edit: jinak clanecek je tam peknej

Edited by - SNowie on 04/06/2005 18:03:16
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 04/06/2005 :  18:05:08  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Dekuju:) jj ty reklamy zrovinka resim ja tam mel i 4:)) nemuzu prijit na to jak je smazat :(
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 04/06/2005 :  18:10:47  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
az budu mit nejaky zkusenosti taky prispeju

Edited by - SNowie on 04/06/2005 18:14:49
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 04/06/2005 :  18:12:20  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
jj :DD treba napis jak si zacinal:)
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 04/06/2005 :  18:15:00  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
jinak sice se mi to samotnymu nelibi , ale nejjednodussi je hodit tam uvitaci stranku a reklamu jen tam
ja zatim vsechny stranky delal jen v notepadu

Edited by - SNowie on 04/06/2005 18:15:27
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 04/06/2005 :  18:16:59  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
no kamos rika ze prej zna nejakej zpusob tak uvidim ale jak rikam doufam:))
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 04/06/2005 :  18:45:57  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Písmo je moc tmavé, špatně se čte.

Edit: Písmo v navigaci

Edited by - Aramir on 04/06/2005 18:46:54
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 04/06/2005 :  18:56:18  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
jj aramir neboj ty barvy takhle nezustanou tet to ladim v css
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 04/06/2005 :  19:35:00  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
jestli ti bude radit presmerovat reklamu do framu kterej se nezobrazi tak na to bacha ... wz uz si na to dava bacha (aspon teda kamosum smazl par webu)
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 04/06/2005 :  19:48:37  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
jj to se mi stalo taky:) snad se to nejak chytre vyresi ale kamos porad neni online a to je sux:) pak naskenuju co sem si kreslil celej tyden ve skole misto uceni :DD
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 05/06/2005 :  01:07:11  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hehe ja mam takovej web uz rok a neco a pohoda
http://jazykovecentrum.chytrak.cz/

:-) jina moznost je http://horst.borec.cz

btw > muzes si udelat zdarma redirekt .tk na my.dot.tk ja mam treba www.try-lineage2.tk a je to redirekt na normal stranky v cechach
www.horstfuchs.tk > horst.borec.cz (wz.cz)

Jinak starwarsgalaxies.cz ma expiraci koncem cervence, takze pokud ji frencis neprodlouzi.. staci si na to pockat, staci 1 jedinej den ..

btw swg.net - husty nekdo tam ma redirekt na svuj router vod Lucentu (mam ten samej doma :o)) starwarsgalaxies.net je taky zabrany .

vite co je ale volne? http://g.ws :-)))))))

Jinak vsecky bezne domeny jsou "starwarsgalaxies" zabrane, takze bych rekl ze jde frencisovi ciste o obchod. Nebo mu zkuste napsat ad proste vam da redaktorska prava. Nic vic netreba. Ten web funguje perfektne, staci mit prava an pridavani clanku - nic vic.
Ale kazdej si rad hraje na svem pisecku ;] viz http://swg.ratafak.net nebo http://nc.ratafak.net :-D (bloguje.cz je fajn system ktery by se hodil na takovehle stranecky navic je lehce modifikovatelnej..)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 05/06/2005 :  01:17:17  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
Me to wz.cz zas tak nevadi:)) jinak po frencisovi jsem chtel i jenom admina aby si nechal toho hlavniho ale on nechtel ani to no co swg.wz.cz jsem jakz takz dodelal pro dnesek:) takze tet si Fr muze svuj web klidne.... nechat. :) a proto blog nekdy skusim ja se tet ucim s phprs a docela je to sranda:)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 05/06/2005 :  10:38:06  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
hele drakchene, vubec bych tam nedaval diskusni forum a misto toho, by ten odkaz presmeroval primo na tuhle adresu http://www.imperium.cz/forum/default.asp?CAT_ID=24

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 05/06/2005 :  12:27:43  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
jerzee super napad !! :)

Edit: tak odkaz uz funguje:)

Edited by - Drakchen on 05/06/2005 12:31:10
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/06/2005 :  04:48:27  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Wow tak sem koukal na ty stranky, moc pekne. Mozna az budu mit cas tak necim prispeji. Nechces nejake screeny?
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 09/06/2005 :  12:15:19  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
jorksi ze vahas:)
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 09/06/2005 :  12:57:36  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
Sorac ale je to JORSSK ne Jorks sry ale nesnasim zkomoleniny jmen

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 09/06/2005 :  13:05:08  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
sorry wyrvlky :D *joke

Edited by - Drakchen on 09/06/2005 13:07:22
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,19 seconds. on eygor Snitz Forums 2000