Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

Xao
Starting Member

6 Posts

Posted - 07/07/2007 :  12:36:45  Show Profile Send Xao a Private Message  Reply with Quote
je příliš jednoduché udělat si na něco povrchní názor, vysrat ze sebe kritiku která smrdí tak jakoby si žral hadry od nádobí a myslet si při tom,že si sežral šalamounovo hovno (....omlouvám se za tato sprostá slova) a voníš jak rozkvetlá zahrada, přesně takové chování sleduju denně v televizních novinách, přesně takové reakce v diskuzních pořadech, příliš často se tak k sobě obecně chováme všichni...místo toho se nad něčmím zamyslet, eventuelně se zeptat, jak to ten člověk myslel...

mám jeden návrh, ne jen sem do fóra ale tak obecně do života
když mi někdo něco říká s čím nesouhlasím:

1. pořádně poslouchám co mi říká
2. přemýšlím proč to říká, jaké k tomu má důvody
3. znovu se ho zeptat, aby mi věc objasnil z jeho pohledu
4. pokud stále nemohu souhlasit, řeknu svůj pohled na danou věc bez jakéhokoli urážení jiných

možná je to pro někoho složité, ale tento postup zajistí méně povrchnosti mezi lidmi, více porozumění, širší rozhled

...kdo máš uši slyš...
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 07/07/2007 :  13:59:03  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xao

quote:
Originally posted by Black

Co si pichas Arayo ?



muhehe


A ted mi vysvetli cemu jsi se smal?
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 07/07/2007 :  14:01:05  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 12/07/2007 00:36:57
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 07/07/2007 :  14:04:15  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka


Hele že se s nimi o tom vůbec bavíš.Dělej web dál a tyhle keci emmmm.
Stejně do dopadne tak,že těch pár čechů co půjde hrát AOC se rozdělí na zlatou mládež ,která všude byla a všechno zná a ty ostatní.
Zase tady bude snaha udělat nějakou velkou CZ guildu a zase se budou řešit osobní vztahy,osočování a odchody, zakládání dalších guild atd.
Mám tu psát o RL,MDK,České Legii atd?Každý to zná je to přeci pořád dokola.
Osobně mě už NIKDO NIKDY do čistě CZ GUILDY nedostane jednou mi to stačilo.V mezinárodní je to úplně jiné kafe naštěstí.(Samozřejmě jsou i vyjímky).
Vyjímky jsou i v CZ guildách ,ale CZ komunita obecně prostě nedokáže vytvořit nějakou opravdu velkou guildu,která bude společně pracovat a něco budovat.Je mezi CZ hráči příliš hodně vyhraněných osobností bohužel.
Takže se nenech otrávit.Je lepší dělat aspoň něco než jen hloupě postovat na forech.Já to znám dobře s Vanguardu to bylo řečí ať nedělám web je to nanic a pod.Prostě vždy se najdou lidi,kteří nic sami nedělají ,ale druhé hodnotí takoví už je život.

Tohle je můj osobní názor a někteří čtenáři a čtenářky mohou mít i odlišný názor což by ale nemělo zadat důvod ke spamu.Děkuji za pochopení.



Mno napis mi neco o MDK to si rad prectu
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 07/07/2007 :  14:34:33  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 12/07/2007 00:37:13
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 07/07/2007 :  14:57:13  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
Mno vsude mas neco a nikdo te nenuti hrat v te ci one guilde coz je dobre ne?
Mno kazdopadne jsem rad ze Xao je ciste RP PVE hrac a ja se snim nikdy neuvidim pac hrat pod hlavickou treba :dnes me napadli
"Merchants" (v RP, taková universálví guilda, v RP může bejt členem v podstě kdokoli, mohla by se třeba trochu víc orientovat na crafting)
oak jsou tu varianty: Bloody Merchnats, chvilkama mi to ale přijde trochu prázdej název, ale chvilkama zas ne :)

"Tower" (v RP spíš carodejové ), varianty: Magic Tower, Mage Tower

"House" of něco: House of Kings, House of Elements (je jedna dobra WoW guilda)

"Stronghold"

"Pirates" of něco např Black Coast, Pirates of Black Coast

"Bounty hunters" se mi líbí čím dál víc - je to univerzální a do AoC by se to mohlo hodit

"Infection" nebo "Pestilence" to je hodně temnej název

"Storm" se mi taky líbí, je to takový PvP


tak to se mi moc nechce, ale zase bych je rad potkaval a zabijel to by se mi libilo zabijet lidi treba z bloody merchants mno fakt hodne RP
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 07/07/2007 :  16:20:56  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote
What though

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 12/07/2007 00:38:22
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 08/07/2007 :  00:11:03  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
fluffy bunnies je ten nejdrsnejsi a nejkrvavejsi nazev ktery byl kdy vymyslen, tabardy nahanejici vsem heterosexualum hruzu na mile daleko

lastfm
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 09/07/2007 :  08:56:30  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Ta pekna veta na konci a to jak se pak na ni otacis kdyz si nekdo dovoli komentovat tvuj nazor se mi moc libi :) Nedavno jsem videl par serii sitcomu(?) My name is Earl a tam presne tohle delala jedna gamblerka - kradla veci, rozprodavala majetek a kdykoliv ji nekdo neco rekl tak okamzite odpalila hlasku "Don´t judge me!"

Ja naprosto chapu, proc to Arayu nadzvedlo, taky se mi nelibi, kdyz si nekdo bere do huby MDK aniz by v nem kdy byl a vi o nem jen diky tomu ze zrovna nahodou cele MDK bylo na vejlete v Roudnici a on okolo profrcel v rychliku z Drazdan rovnou do Pesti a proto ma na celou vec svetovy nahled.

Zaklady meho MMORPG hrani jsou v MDK a k tehle guilde mam velmi vrely vztah. Tam jsem zacinal, vetsinu hracu znam, vim co jsou zac a mam tu cest povazovat hodne z nich za svoje pratele. Je naprosto jasne ze klonu MDK po jednotlivych MMORPG pribyva a mohou se v nich vyskytovat ruzni jedinci - coz odpovida ruznorodosti tech her a tudiz i hracu co je hraji. Predstava "opravdu velke guildy" kde budou vsichni jako ovce delat co je nebavi jen proto ze jim kdosi cosi rekne protoze "nejsou vyhranene osobnosti" me desi. Jsem rad, ze je mezi nami hodne ruznorodych osobnosti a presto nebo presneji prave proto spolu dokazeme cela dlouha leta vychazet protoze se vzajemne respektujeme.

Kdekoliv jsem hral tam jsem se snazil delat MDK dobre jmeno a vzdy se naslo dostatek lidi kteri s nami radi hrali a ocenovali to jakym zpusobem hrajeme a jak se chovame.

Omlouvam se vsem kteri to museli cist presto ze je to nebavilo jen kvuli tomu ze jsou nevyhranene osobnosti. Vite ze obcas neodolam a na neco na forech reaguju a pak mi halt chvilku trva nez se vypovidam.

I´m form MDK, don´t judge me!


quote:
Originally posted by Elfka


Hele že se s nimi o tom vůbec bavíš.Dělej web dál a tyhle keci emmmm.
Stejně do dopadne tak,že těch pár čechů co půjde hrát AOC se rozdělí na zlatou mládež ,která všude byla a všechno zná a ty ostatní.
Zase tady bude snaha udělat nějakou velkou CZ guildu a zase se budou řešit osobní vztahy,osočování a odchody, zakládání dalších guild atd.
Mám tu psát o RL,MDK,České Legii atd?Každý to zná je to přeci pořád dokola.
Osobně mě už NIKDO NIKDY do čistě CZ GUILDY nedostane jednou mi to stačilo.V mezinárodní je to úplně jiné kafe naštěstí.(Samozřejmě jsou i vyjímky).
Vyjímky jsou i v CZ guildách ,ale CZ komunita obecně prostě nedokáže vytvořit nějakou opravdu velkou guildu,která bude společně pracovat a něco budovat.Je mezi CZ hráči příliš hodně vyhraněných osobností bohužel.
Takže se nenech otrávit.Je lepší dělat aspoň něco než jen hloupě postovat na forech.Já to znám dobře s Vanguardu to bylo řečí ať nedělám web je to nanic a pod.Prostě vždy se najdou lidi,kteří nic sami nedělají ,ale druhé hodnotí takoví už je život.

Tohle je můj osobní názor a někteří čtenáři a čtenářky mohou mít i odlišný názor což by ale nemělo zadat důvod ke spamu.Děkuji za pochopení.



STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 09/07/2007 :  10:03:38  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka


Hele že se s nimi o tom vůbec bavíš.Dělej web dál a tyhle keci emmmm.
Stejně do dopadne tak,že těch pár čechů co půjde hrát AOC se rozdělí na zlatou mládež ,která všude byla a všechno zná a ty ostatní.
Zase tady bude snaha udělat nějakou velkou CZ guildu a zase se budou řešit osobní vztahy,osočování a odchody, zakládání dalších guild atd.
Mám tu psát o RL,MDK,České Legii atd?Každý to zná je to přeci pořád dokola.
Osobně mě už NIKDO NIKDY do čistě CZ GUILDY nedostane jednou mi to stačilo.V mezinárodní je to úplně jiné kafe naštěstí.(Samozřejmě jsou i vyjímky).
Vyjímky jsou i v CZ guildách ,ale CZ komunita obecně prostě nedokáže vytvořit nějakou opravdu velkou guildu,která bude společně pracovat a něco budovat.Je mezi CZ hráči příliš hodně vyhraněných osobností bohužel.
Takže se nenech otrávit.Je lepší dělat aspoň něco než jen hloupě postovat na forech.Já to znám dobře s Vanguardu to bylo řečí ať nedělám web je to nanic a pod.Prostě vždy se najdou lidi,kteří nic sami nedělají ,ale druhé hodnotí takoví už je život.

Tohle je můj osobní názor a někteří čtenáři a čtenářky mohou mít i odlišný názor což by ale nemělo zadat důvod ke spamu.Děkuji za pochopení.




rekl nekdo kdo tu psal uplny blbosti a nesmysli... ROFL

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 09/07/2007 :  11:27:52  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote
Fine mate

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 12/07/2007 00:39:34
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 09/07/2007 :  11:53:53  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Meddy je myslím naprosto v klidu,to že ti nikdo nechtěl půjčit v EQII na šimla (sám si říkal že stejně odejdeš na PVP server) neznamená že by ti lidi byli špatní,neochotní a kašlající na nové členy,tudíž dle tebe špatná guilda

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 10/07/2007 :  00:39:58  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote
Confinement to........

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 12/07/2007 00:41:34
Go to Top of Page

Trimanius
Moderator

6302 Posts

Posted - 10/07/2007 :  01:18:41  Show Profile  Send Trimanius an ICQ Message Send Trimanius a Private Message  Reply with Quote
Nastesti stale plati, ze hra je o lidech, a clovek si muze (zvlast v mem hernim i RL veku) dovolit luxus "hraju jen s temi, se kterymi chci". Guilda MdK, alespon v dobe sveho prvozalozeni kladla staromodni (nemysleno hanlive, naopak) duraz na "sednuti si hracu v realu", vetsina se znala z dob predMdK a dostat se do ni rozhodne neznamenalo send "Prej jste ceska guilda, ja jsem Pepik, je mi 14 a uz jsem level 3, tak mne invitnete." Je jasne, ze doba, kdy UO hralo z CR 20 lidi a vsichni se znali a tvorili "tajemne bratrstvo venujici se jeste tajemnejsi cinnosti" je davno pryc, a tak je logicke, ze pribyva i pocet blbcu a vecnych n00biku, zvlast s drzosti lidi zalozit si kdekoliv v jakekoliv onlinovce MdK guildu jen proto, ze o ni nekde cetli a je to vtipny nazev. Tim chci rict, ze pokud ja vim, MdK (alespon v tech hrach, kde se pohybuji ti, kteri znaji jeji historii) rozhodne neni guilda hrajici si na nejvetsi na serveru s automatickym /invite spamem. Musels logicky cekat, ze kdyz bude zminena jako negativni priklad (i kdyz treba nemysleno az tak uplne zle), tak se to zvlast "starejch mordokulaku" dotkne. Nic vice, nic mene ...

Human Guardian Markethia - leader kinshipu SeY (The Lord of the Rings Online na serveru Laurelin)
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 10/07/2007 :  01:29:00  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trimanius

Nastesti stale plati, ze hra je o lidech, a clovek si muze (zvlast v mem hernim i RL veku) dovolit luxus "hraju jen s temi, se kterymi chci". Guilda MdK, alespon v dobe sveho prvozalozeni kladla staromodni (nemysleno hanlive, naopak) duraz na "sednuti si hracu v realu", vetsina se znala z dob predMdK a dostat se do ni rozhodne neznamenalo send "Prej jste ceska guilda, ja jsem Pepik, je mi 14 a uz jsem level 3, tak mne invitnete." Je jasne, ze doba, kdy UO hralo z CR 20 lidi a vsichni se znali a tvorili "tajemne bratrstvo venujici se jeste tajemnejsi cinnosti" je davno pryc, a tak je logicke, ze pribyva i pocet blbcu a vecnych n00biku, zvlast s drzosti lidi zalozit si kdekoliv v jakekoliv onlinovce MdK guildu jen proto, ze o ni nekde cetli a je to vtipny nazev. Tim chci rict, ze pokud ja vim, MdK (alespon v tech hrach, kde se pohybuji ti, kteri znaji jeji historii) rozhodne neni guilda hrajici si na nejvetsi na serveru s automatickym /invite spamem. Musels logicky cekat, ze kdyz bude zminena jako negativni priklad (i kdyz treba nemysleno az tak uplne zle), tak se to zvlast "starejch mordokulaku" dotkne. Nic vice, nic mene ...



Jistě v tom s tebou souhlasím moje žena tam hrála celou dobu a byla spokojena.Já odešel jinam hledal jsem něco jiného.
Mě jen trošku mrzí ,že v CZ guildách není taková herní otevřenost a podpora jako jsem zažil a zažívám v mezinárodních guildách.

*** POST MORTEM ***
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 10/07/2007 :  07:06:29  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Elfka :
Pomoc nováčkům je sice krásná věc,ale hlavně ten nováček musí být alespoň trochu soudnej,například 20 x tell za den,12x na game peníze a 8x kdo s ním půjde na jeho lvl 10 zabít těch 5 mobů na lvl 6,to by s klidnou hlavou ustálo málo jedinců.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/07/2007 :  07:14:20  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jsem moc rad, ze jste to hezky rozebrali a zaspamovali AoC topic. Mohli byste prosim zase prejit na AoC. Tohle je jiste zajimavy tema, ale rozebiralo se to uz 100x jinde.

Nicmene po vzhlednuti vseho co slo a precteni nejakyho infa, musim "bohuzel" AoC zaradit na prvni misto pred Warhammer.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 10/07/2007 07:14:52
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 10/07/2007 :  07:48:17  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Ja si zdovolenim taky 1x zaspamuju.

Je pekny si cist narky jak to maji novacci v gilde tezky a jak na ne vsechny cesky gildy kaslou a v zahranicnich maji vsechno vcetne teple snidane az do postele.

Pro vsechny kdo maji pocit ze na ne gilda kasle, mam jednu radu. Zalozte si vlastni gildu, vedte ji uspesne az do faze 30+ lidi, do faze raidovani, do faze kdy je v gilde jak dost L70 tak lidi na L10-20. Pak pochopite jak obtizne je, uspokojit vsechny v gilde. Samotnym vam pak dojde ze vsechny proste uspokojit nelze. Vzdy se najde nekdo kdo s tim bude mit problem.

Tem lidem nikdo nevysvetli ze vetsina high lvl hracu dava prednost zabave s lidma ktere zna u kterych vi jak hraji. Vetsina se snazi casu ve hre nejak rozumne vyuzit a mezi to vetsinou nepatri chozeni 10x stejne zony kvuli tomu ze se 10 lidi na podobnem lvl neni schopno domluvit (rozumej slovy tech novacku, ze jim gilda neni schopna zaridit) aby to sli spolecne. Kazdy z nich si mysli, ze vetsina high lvl sedi u kompu a znudene ceka az je oslovi novacek aby s nema hned sli kam si zamane. A nikdy nepochopi ze je to spis na tech novaccich aby se sami snazili si neco zorganizovat, slozit grupu atd atd. Pomoc gildy predevsim znamena hromadu cennych rad (pokud se na stejnou vec nepta postupne v prubehu hodiny 10 lidi posobe) a pristup ke craftenym vecem od lidi z gildy za nepomerne nizsi ceny nebo zdarma.

Ale jak jsem sam zjistil, tohle nekteri lide nikdy nepochopi.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 10/07/2007 :  08:34:55  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka
...a moje žena tam hrála skoro dva roky...



Jelikoz dle vyjadreni tohoto ID v jinem threadu je "Elfka multi user nick ke kteremu ma pristup cely klan" je to stejne s tou zenou? Lepe receno mluvis o sve zene nebo vasi zene?
Ja jen abych takovyto zasadni spam spravne pochopil...

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 10/07/2007 :  09:09:12  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 10/07/2007 :  09:24:49  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Ja si zdovolenim taky 1x zaspamuju.

Je pekny si cist narky jak to maji novacci v gilde tezky a jak na ne vsechny cesky gildy kaslou a v zahranicnich maji vsechno vcetne teple snidane az do postele.

Pro vsechny kdo maji pocit ze na ne gilda kasle, mam jednu radu. Zalozte si vlastni gildu, vedte ji uspesne az do faze 30+ lidi, do faze raidovani, do faze kdy je v gilde jak dost L70 tak lidi na L10-20. Pak pochopite jak obtizne je, uspokojit vsechny v gilde. Samotnym vam pak dojde ze vsechny proste uspokojit nelze. Vzdy se najde nekdo kdo s tim bude mit problem.

Tem lidem nikdo nevysvetli ze vetsina high lvl hracu dava prednost zabave s lidma ktere zna u kterych vi jak hraji. Vetsina se snazi casu ve hre nejak rozumne vyuzit a mezi to vetsinou nepatri chozeni 10x stejne zony kvuli tomu ze se 10 lidi na podobnem lvl neni schopno domluvit (rozumej slovy tech novacku, ze jim gilda neni schopna zaridit) aby to sli spolecne. Kazdy z nich si mysli, ze vetsina high lvl sedi u kompu a znudene ceka az je oslovi novacek aby s nema hned sli kam si zamane. A nikdy nepochopi ze je to spis na tech novaccich aby se sami snazili si neco zorganizovat, slozit grupu atd atd. Pomoc gildy predevsim znamena hromadu cennych rad (pokud se na stejnou vec nepta postupne v prubehu hodiny 10 lidi posobe) a pristup ke craftenym vecem od lidi z gildy za nepomerne nizsi ceny nebo zdarma.

Ale jak jsem sam zjistil, tohle nekteri lide nikdy nepochopi.




Toto můžu jedině podepsat

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 10/07/2007 :  09:39:55  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Elfka
...a moje žena tam hrála skoro dva roky...



Jelikoz dle vyjadreni tohoto ID v jinem threadu je "Elfka multi user nick ke kteremu ma pristup cely klan" je to stejne s tou zenou? Lepe receno mluvis o sve zene nebo vasi zene?
Ja jen abych takovyto zasadni spam spravne pochopil...



Už tuto ID používám pouze já neboť někteří to přeháněli a spamovali a to není žádoucí chování.

PS Prosím o mojí ženě se vyjadřuj slušně děkuji !

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 10/07/2007 10:06:12
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 10/07/2007 :  10:03:14  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote
haha fine

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 12/07/2007 00:50:53
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 10/07/2007 :  10:16:47  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
bych to tak videl ze ses nejakej chudak keryho v kazde hre desne gankujou high lvl chary a ty jakozto uplnej noob zebrajici v CZ guilde o pomoc ti nikdo nechce pomoct protoze high lvl chary z tvoji guildy majina praci uplne neco jinyho... Takze si odesel nekam kde vodi vsechny za rucicku a rikaj jim tady delej todle tady tohle.
Kazdej se pres tohle musi propracovat i lowbik.. kazdje byl lowbik a nikdo jim na zacatku pomoct nemohl bo nikdo vetsi jak oni nebyli, je na kazdym jak se s tim popere a jak zapadne

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 10/07/2007 :  10:52:32  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka
Také se dobře informujte jak to bude na High lvl a jestli pak s Vámi guilda počítá jako s rovnoceným partnerem a máte stejné šance jako ostatní či jste jen do počtu.
Hele ja tu nebudu vyvracet nebo komentovat vsechny ty veci ktere tu pises, ale na tohle reagovat musim.

Pokud znas nejakou gildu ktera ti na tvem lvl1, po vstupu do gildy garantuje, ze s tebou na L50 pocita na raidy (high lvl napln hry), pak to je gilda do ktere bych asi nesel.

Na raidy muze chodit predevsim ten, kdo umi hrat. Gilda ktera uz predem neco garantuje bude mit za techto podminek raid plny lemplu (pokud to prezenu, deticek, co jim rodice koupi L50 char se kterym naprosto neumi hrat), co raidy akorad kazi.

Toto me opravdu opet utvrzuje v tom, jak velky rozdil je mezi lidma co hraji hru jako radovi hraci a lidma co musi videt veci o kterych prave tihle lide nemaji ani paru.

Chces hrat 'high-end'? Chces chodit na raidy? Fajn, dokaz tem ostatnim lidem v gilde ze maji duvod te na ne brat. At uz znalosti sve postavy, nebo znalosti prostredi nebo schopnosti organizace lidi atd atd.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/07/2007 :  11:40:09  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
Nicmene po vzhlednuti vseho co slo a precteni nejakyho infa, musim "bohuzel" AoC zaradit na prvni misto pred Warhammer.



heh co se stalo Shemi že se u tebe dostal Conan před WHO

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 10/07/2007 :  12:58:16  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
Nalákali ho na předvolební sliby. Stejně jako mně...
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/07/2007 :  13:03:03  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
vyjde driv ... mozna ...

lastfm

Edited by - Rashaverak on 10/07/2007 13:03:13
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/07/2007 :  13:03:26  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Jaffa: Kupodivu rating. Teda neni to tak jednoduche, ale diky ratingu bude svet AoC fakt hutny, temny, drsny, krvavy, nelitostny atd. WAR ma jeden problem posunuli ho na T rating a tim padem bude atmosfera "umela". Kdyz to nemuzes podporit, tak si na to muzes jenom hrat. ;-). Snad jsi pochopil co myslim. Pocit vynikajici atmosfery jsem mel i ve Warhammeru, dokud nebyl znam rating. Ma to byt doba temna, jenze co s tim, kdyz tam nemuzou byt potoky krve.

Samozrejme se mi libi ovladani combatu, spell weaving atd. Sere me mergnuti reavera a barbara, ale asi nebyli schopni rozclenit dostatecne viditelne jednotlive classes. Muze to byt pouze k dobru veci, i kdyz nejsem rad. Ostatni veci jsou standard a nevidim na nich nic extra. Lore sveta Conana znam pouze povrchne, takze tohle pro me nema zadnou hodnotu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 10/07/2007 13:03:55
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/07/2007 :  14:33:07  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Jaffa: Kupodivu rating. Teda neni to tak jednoduche, ale diky ratingu bude svet AoC fakt hutny, temny, drsny, krvavy, nelitostny atd. WAR ma jeden problem posunuli ho na T rating a tim padem bude atmosfera "umela". Kdyz to nemuzes podporit, tak si na to muzes jenom hrat. ;-). Snad jsi pochopil co myslim. Pocit vynikajici atmosfery jsem mel i ve Warhammeru, dokud nebyl znam rating. Ma to byt doba temna, jenze co s tim, kdyz tam nemuzou byt potoky krve.

Samozrejme se mi libi ovladani combatu, spell weaving atd. Sere me mergnuti reavera a barbara, ale asi nebyli schopni rozclenit dostatecne viditelne jednotlive classes. Muze to byt pouze k dobru veci, i kdyz nejsem rad. Ostatni veci jsou standard a nevidim na nich nic extra. Lore sveta Conana znam pouze povrchne, takze tohle pro me nema zadnou hodnotu.



Pravda po shlednutí několika posledních videí kde jsem viděl opravdu potoky krve které se stříkají z nepřatel si řikám jakej to bude mít rating 18+ ?

Jinak pro mě důvody proč se těšit

1. vyjde to minimalně 6 měsiců před WHO (je MMO sucho na trhu nic neni)
2. svět Conana (áááchh ty vzpomínky když sem v 80 tých letech koukal na kopírovanou VHS na Arnolda jako Conana se simultálním dabingem
3. ale hlavně ffa PvP a stavění guild osad/měst/pevností, snad kvalitní hned při relasu, žádný čekaní na datadisk nebo nějakej addon.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 10/07/2007 :  14:44:26  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
quote:

Pravda po shlednutí několika posledních videí kde jsem viděl opravdu potoky krve které se stříkají z nepřatel si řikám jakej to bude mít rating 18+ ?


Do háje, to mě k tomu manželka nepustí..
Hlavně, aby pro samý temno nezapomněli na trochu humoru, nebo raději víc než trochu.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/07/2007 :  15:23:36  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Tento:

ESRB Rating : Mature

Titles rated M (Mature) have content that may be suitable for persons ages 17 and older. Titles in this category may contain mature sexual themes, more intense violence and/or strong language.

Funcom has also promised the graphic nature of Robert E. Howard's short stories will not be toned down for the game and that they expect Age of Conan to receive an ESRB rating of Mature due to its content.

Zatim je to samozrejme RP (rating pending)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 10/07/2007 15:25:45
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 10/07/2007 :  16:34:59  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
Nicmene po vzhlednuti vseho co slo a precteni nejakyho infa, musim "bohuzel" AoC zaradit na prvni misto pred Warhammer.

HE'S A HERETIC! BURN HIM!

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 10/07/2007 :  16:54:47  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 12/07/2007 00:32:54
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 10/07/2007 :  16:58:47  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 12/07/2007 00:32:33
Go to Top of Page

Xao
Starting Member

6 Posts

Posted - 10/07/2007 :  20:00:23  Show Profile Send Xao a Private Message  Reply with Quote
já půjdu s největší pravděpodobností na GvG, i když jsem RPPvEčkař, tak bych šel rád na nějaké RPGvG, doufám že EU serverys enbudou tak pusté jak mi někteří tvrdí že budou, chci jít na EU server, taky kvůli tomu že nemůžu hrát přes den, jen večer a chci hrát s dospělými lidmi, ne s dětmi, a tak věřím v dospělou EU komunitu
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/07/2007 :  22:41:43  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
nový trailer, krátké ale jinak pěkné
http://www.gamespot.com/video/927504/6173893/age-of-conan-hyborian-adventures-official-trailer-10
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 11/07/2007 :  00:31:57  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffasnad kvalitní hned při relasu, žádný čekaní na datadisk nebo nějakej addon.


Hehe, to si zabrouzdal na fora jine FC online hry, kde hraci peji odu na kvalitu?;-)

Na druhou stranu je videt, ze kdyz je hra dobra, tak i pres bugy si hrace najde!!!

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 11/07/2007 :  01:46:18  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

nový trailer, krátké ale jinak pěkné
http://www.gamespot.com/video/927504/6173893/age-of-conan-hyborian-adventures-official-trailer-10




Nejsem žádný úchyla,ale na to sekání hlav a rukou se vyloženě těším,škoda,že nejdou useknout nohy:-)

*** POST MORTEM ***
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/07/2007 :  05:04:04  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak nejak zapominate na to, ze AoC neni a nebude MMORPG.

1. prvnich zhruba 10-15 levelu je ciste singleplayer experience (nevim zda offline s naslednym nahranim statu nebo instance pro 1 cloveka ala lotro..)

2. podle popisu ve faq a tomu ze oni sami rikaji ze to neni MMORPG ale online RPG to spis bude nejaky hybrid ala Guild Wars .. instancovanej svet rozkouskovanej ve kterem ste max se svoji partou a pvp max v arenach = NA HOVNO.

Tohle teda u mne atmosferu nema ani kdyby to melo rating G+ (pro Geronty 60+ :-DD )

btw.. samozrejme pokud se pletu a spatne jsem si vylozil oficialni faq, tak budu jenom rad..

btw2.. prijde mi, ze vsude kde je elfka, tam roste offtopic.. je to tak, nebo jen blouznim?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 11/07/2007 05:13:18
Go to Top of Page

stoupa101
New Member

253 Posts

Posted - 11/07/2007 :  08:50:13  Show Profile Send stoupa101 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
btw2.. prijde mi, ze vsude kde je elfka, tam roste offtopic.. je to tak, nebo jen blouznim?



Nevim proc, ale spise kde se objevi Rodier, Havran, Rashaverak apod :o)

RIFT: Stoupa * Ceska Legie * Steampike PvE EU * Weaponsmith * Male Dwarf Guardian
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 11/07/2007 :  10:25:34  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka

quote:
Originally posted by †… Havran …†

bych to tak videl ze ses nejakej chudak keryho v kazde hre desne gankujou high lvl chary a ty jakozto uplnej noob zebrajici v CZ guilde o pomoc ti nikdo nechce pomoct protoze high lvl chary z tvoji guildy majina praci uplne neco jinyho... Takze si odesel nekam kde vodi vsechny za rucicku a rikaj jim tady delej todle tady tohle.
Kazdej se pres tohle musi propracovat i lowbik.. kazdje byl lowbik a nikdo jim na zacatku pomoct nemohl bo nikdo vetsi jak oni nebyli, je na kazdym jak se s tim popere a jak zapadne



Clověče ty jsi opět vůbec nic nepochopil no nevadí nebudu s tebou ztrácet čas.Chudák opravdu nejsem nevykládej si to špatně,ale s tebou už žádné debaty nepovedu asi je to nad tvé duševní schopnosti pochopit to co píši.
Na tento post napiš jako odpověď nějakou sprostost jako vždy a tím toto téma uzavřeme.

Dále už jen o AoC a pokud más nějaký další problém tak na mailu Fury333@seznam.cz případně můžeme na TS či Vetrile já spravuji několik TS pro různé hry a klany postnu ti IP pokud máš zájem říci mi nějaké argumenty a né tvoje oblíbené"jsi chudák či idiot atd."
Opravdu rád si tě poslechnu.




rofl to byl teda argument :) ale vic sem od tebe stejne necekal :)) spravuji nekolik TS a VT hmmmm zeby dalsi chlubeni krom toho komplu za 50 papiru, boze ty ses tak uber... mlask

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 11/07/2007 10:29:41
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/07/2007 :  10:38:14  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

tak nejak zapominate na to, ze AoC neni a nebude MMORPG.

1. prvnich zhruba 10-15 levelu je ciste singleplayer experience (nevim zda offline s naslednym nahranim statu nebo instance pro 1 cloveka ala lotro..)



Jo jo, alespon prvni informace hovorili o tom, ze se bude hrat nejdrive offline a i v pozdejsich fazich hry zde bude moznost switchnout do singlovky; dokonce bez spojeni na net.

Jak rikas - bude to hodne podobne Guild Wars. Urcite to nebude perzistentni mmorpg.
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 11/07/2007 :  12:08:27  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Hmm tak atmosféra klasickýho mmočka mě tam bude teda dost chybět

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Mark
Starting Member

87 Posts

Posted - 11/07/2007 :  12:55:52  Show Profile Send Mark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka

quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Jaffa: Kupodivu rating. Teda neni to tak jednoduche, ale diky ratingu bude svet AoC fakt hutny, temny, drsny, krvavy, nelitostny atd. WAR ma jeden problem posunuli ho na T rating a tim padem bude atmosfera "umela". Kdyz to nemuzes podporit, tak si na to muzes jenom hrat. ;-). Snad jsi pochopil co myslim. Pocit vynikajici atmosfery jsem mel i ve Warhammeru, dokud nebyl znam rating. Ma to byt doba temna, jenze co s tim, kdyz tam nemuzou byt potoky krve.

Samozrejme se mi libi ovladani combatu, spell weaving atd. Sere me mergnuti reavera a barbara, ale asi nebyli schopni rozclenit dostatecne viditelne jednotlive classes. Muze to byt pouze k dobru veci, i kdyz nejsem rad. Ostatni veci jsou standard a nevidim na nich nic extra. Lore sveta Conana znam pouze povrchne, takze tohle pro me nema zadnou hodnotu.



Pravda po shlednutí několika posledních videí kde jsem viděl opravdu potoky krve které se stříkají z nepřatel si řikám jakej to bude mít rating 18+ ?

Jinak pro mě důvody proč se těšit

1. vyjde to minimalně 6 měsiců před WHO (je MMO sucho na trhu nic neni)
2. svět Conana (áááchh ty vzpomínky když sem v 80 tých letech koukal na kopírovanou VHS na Arnolda jako Conana se simultálním dabingem
3. ale hlavně ffa PvP a stavění guild osad/měst/pevností, snad kvalitní hned při relasu, žádný čekaní na datadisk nebo nějakej addon.



Měli by vyjít různé verze v Německu bez krve a s omezeným násilím.Holt Němci.
Jinak opravdu doufám,že to nebude jako s Vanguardem kde toho také hodně slibovali,koukal jsem na parádní videa a pak velké zklamání hlavně v PVP.
Držím AoC palce už by to bylo.
Jinak na jaký server PVP půjdete ? plánují GvG (Guildy vs Guildy,areny a pohraniční území),pak rasy vs rasy a všichni proti všem.
Hlavně se mi zamlouvá tohle:http://www.ageofconan.cz/sec-about_aoc/tiki-index.php?page=PvP+Drunken+Drawling


Jednoznacne,vsichni proti vsem:) Teda v pripade pokud servery ´´vsichni proti vsem´´ budou zahrnovat vsechny predesle moznosti(GvsG.. atd...)

D2:Mark,Max R.I.P.
UO,Kel,DP Mark,Max R.I.P
W.o.W Maxmilian ,UD Rogue -R.I.P.
AoC -TOS 80-R.I.P.
Warhammer - WE,Shaman ....

Edited by - Mark on 11/07/2007 12:57:36
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 11/07/2007 :  17:23:28  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote
.........

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 12/07/2007 00:29:49
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 11/07/2007 :  17:31:10  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka


Prosímtě já na tebe nejsem zvědaví zřejmě ty s tím OT nedáš pokoj přečti si pořádně co jsem ti napsal o mailu atd.To jsi opravdu takoví chudák co se tu musí pořád předvádět?T
Tohle je moje poslední reakce na tvůj post pokud má pořebu se předvádět máš tam můj mail ,ale to asi není ono viď?


To je pravopis. A ten podpis, ehm... kolik ti je? :)
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 11/07/2007 :  17:40:04  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote
[

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 12/07/2007 00:32:12
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 11/07/2007 :  17:43:54  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 12/07/2007 00:30:09
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 11/07/2007 :  17:53:32  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
hmm obecni blb se naucil pouzivat barvicky to tu bude veselo

lastfm

Edited by - Rashaverak on 11/07/2007 21:03:13
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,75 seconds. on eygor Snitz Forums 2000