Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 GCW Revamp
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 07/03/2005 :  13:58:51  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
tak ja sem lama :)))
noa co pvp nemam rad ale jediho xcem ved s diskomecem behat a kilit cubky bude sranda

a uz mam jasno v jeho builde konecne mi pritelkyne prelozila vse a ostatne som prudil v hre zistoval a otravoval vsechny dostupne jedi a kazdeho kto co mal povedat k tomu

takze zhrnuto a podskrknuto
master ls
/povodne som nechcel byt ale nebudu cerna ovca druhykrat/
master healer
proste xcem byt clerik
enhandcer 4004
ako knight my vychadzi 7200 force a 74 doplnovani

ozaj mate nekdo skusenosti s vic force
jen tak ma zajima to

Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 07/03/2005 :  14:57:04  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
Co se tyce jedi templatu tak na vyber moc neni... pokud mate někdo zkušenosti s Force Powers, tak dejte vědět jak to maká. prej je to celkem o ničem.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 07/03/2005 :  14:59:05  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
No djk s bleskem dvojkou da dmg 600-800. Dokonaly na obyc hrace a Bh.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 07/03/2005 :  15:01:56  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

No djk s bleskem dvojkou da dmg 600-800. Dokonaly na obyc hrace a Bh.


prave o tom blesku jsem slysel ze je uplne o nicem.. ale mozna to zmenili.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 07/03/2005 :  15:05:03  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

quote:
Originally posted by Giltanas

No djk s bleskem dvojkou da dmg 600-800. Dokonaly na obyc hrace a Bh.


prave o tom blesku jsem slysel ze je uplne o nicem.. ale mozna to zmenili.


prej je to dobrý když má protivník dizzy a dostane kd, leží na zemi. To pak prý ten blesk 2 je ideální na usmažení, ale jinak prý slabota.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 22/03/2005 :  08:21:34  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Tohle je dnes na Allakhazamu

http://swg.allakhazam.com/forum.html?forum=16&mid=111124889229386178&num=18

nektere veci se mi ale vubec nelibi, mam pocit, ze z toho delaj WoW
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 22/03/2005 :  08:28:48  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych
nektere veci se mi ale vubec nelibi, mam pocit, ze z toho delaj WoW


No to by bylo jenom dobre

Black
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 22/03/2005 :  08:41:09  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
No ja jsem cetl vcera jeden post... abylo v nem asi toto..
Honil me BH a kdyz se dostal ke me a zahledl jsem ze to byl TKM tak jsem udelal nasledujici tah: shodit na zem dat mu dizzi coz se mi povedlo a Force Lighting single 2 lol a 1500 DMG do hrace.

Force Lighting bude mit neco do sebe hlavne do ne Jedi charu kteri nemaji proti tomu defenze.Mimo Compozite armoru

Potkal jsem par Jedi Knight Guardianu a ty meli zajimave templaty:

MS LS,Healer4xx4,Enchancer44x4,Novice Brawler
- a jsou stim to template spokojeni

No a ja premyslim o MS LS,Healer4xx4,Enchancer44x4 a Powers 4xxx
-ale nejak mi to nevychazi nemate nekdo napad jak na to?
vim ze healera potrebuji a Force armor 2 take, bez meditace se nehnu a Force run je k nezaplaceni

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 22/03/2005 :  08:42:38  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

quote:
Originally posted by Almych
nektere veci se mi ale vubec nelibi, mam pocit, ze z toho delaj WoW


No to by bylo jenom dobre



a kdy ty se vratis z WoW

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 22/03/2005 :  09:05:23  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

quote:
Originally posted by Black

quote:
Originally posted by Almych
nektere veci se mi ale vubec nelibi, mam pocit, ze z toho delaj WoW


No to by bylo jenom dobre



a kdy ty se vratis z WoW

No radeji nic neplanuju, nicmene WoW je desne chytlava a zabavna hra a jelikoz nemam tolik casu tak to jeste na par mesicu mam.

Ale verim ze do SWG se jednou vratim, bud az se nabazim WoW a nebo pokud se SWG povede CR vic nez dobre

Black
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 22/03/2005 :  09:52:54  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
oki

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 22/03/2005 :  12:27:17  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Enni ja jdu do template M LS, 4xx4 healer, 42x3 enhancer, 4xxx powers Takhle to vyjde :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 22/03/2005 :  13:03:14  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Tohle je dnes na Allakhazamu

http://swg.allakhazam.com/forum.html?forum=16&mid=111124889229386178&num=18

nektere veci se mi ale vubec nelibi, mam pocit, ze z toho delaj WoW


To je crap:

NEW Profession Prerequisites:

Rifleman = Marksman, Rifles Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)
Carbineer = Marksman, Carbine Specialization Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)
Pistoleer = Marksman, Pistol Specialization Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)
Pikeman = Brawler, Polearm Specialization Tree (4 boxes), Brawler Unarmed Specialization Tree (4 boxes)
Swordsman = Brawler, 1H Sword Specialization Tree (4 boxes), Brawler, 2H Sword Specialization Tree (4 boxes)
Fencer = Brawler, 1H Sword Specialization Tree (4 boxes), Brawler, Unarmed Specialization Tree (4 boxes)
TKA= Brawler, Unarmed Specialization Tree (4 boxes), Brawler, 2H Sword Specialization Tree (4 boxes)
Bounty Hunter = Marksman Ranged Support Tree (4 boxes), Scout Exploration Tree (4 boxes)
Commando = Brawler, Unarmed Specialization Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)
Squad Leader = Marksman Ranged Support Tree (4 boxes), Scout Survival Tree (4 boxes)

To znamená, že když s koudym teď na Master TKA budu mít jenom slooupec unarmed, že přijdu komplet o TKA? Pokud si do té doby neudělám 2-handed? A koukněte jak se ulehčilo BH a Commandu. Asi pujdu do nich...
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 22/03/2005 :  13:17:49  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
No parada. Takze k drahemu Rangerovi, ktery uz ted potrebuje plneho Master Scout, mi jeste pridaj 4 "nutne" boxy k Master Riflemanovi (Ranged od Marksmana)? A to mi Riflemana vezmou, Combat XP z jeho prave vetve diky Capu ztratim a SP na vetev navic nebudu mit kde vzit? Nebo tyhle levely stavajicim drzitelum ponechaji a novi hraci maji smulu? Nemuzu si pomoct, ale takova reseni mi pripadaji ... debilni.

A BH se autorum asi zdali slabi, nebo jich podle jejich mineni bylo malo, ze jim uvolnuji tri plne vetve skillu ...

Nechapu.

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)

Edited by - baron432 on 22/03/2005 13:31:31
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 22/03/2005 :  13:19:09  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
A, ted jsem si to docetl - nabizeji aktualnim hracum "dokonalou" funkci "respec", primo ve stylu "my jsme to zkurvili, sebevrazdu si udelejte sami" ...

No, uvidime. Jenom doufam, ze povolanim, ktera zdrazili, pridajki silu a naopak "zlevnena" povolani o silu prijdou. Taky jsem zvedav cim nahradi docum/entertainerum snizeni ucinnosti buffu na max. 20% ...

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)

Edited by - baron432 on 22/03/2005 13:39:30
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 22/03/2005 :  14:36:12  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
tak z toho zacinam mit velmi spatny dojem..
ne.. to neni spatny dojem, to je pocit, ze to je v riti..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 22/03/2005 :  14:37:18  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Nicim bude to cele prekopane

Nevim co je na tom v riti, ja se tesim.

Edited by - Jorssk on 22/03/2005 14:37:51
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 22/03/2005 :  15:53:47  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Almych

Tohle je dnes na Allakhazamu

http://swg.allakhazam.com/forum.html?forum=16&mid=111124889229386178&num=18

nektere veci se mi ale vubec nelibi, mam pocit, ze z toho delaj WoW


To je crap:

NEW Profession Prerequisites:

Rifleman = Marksman, Rifles Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)
Carbineer = Marksman, Carbine Specialization Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)
Pistoleer = Marksman, Pistol Specialization Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)
Pikeman = Brawler, Polearm Specialization Tree (4 boxes), Brawler Unarmed Specialization Tree (4 boxes)
Swordsman = Brawler, 1H Sword Specialization Tree (4 boxes), Brawler, 2H Sword Specialization Tree (4 boxes)
Fencer = Brawler, 1H Sword Specialization Tree (4 boxes), Brawler, Unarmed Specialization Tree (4 boxes)
TKA= Brawler, Unarmed Specialization Tree (4 boxes), Brawler, 2H Sword Specialization Tree (4 boxes)
Bounty Hunter = Marksman Ranged Support Tree (4 boxes), Scout Exploration Tree (4 boxes)
Commando = Brawler, Unarmed Specialization Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)
Squad Leader = Marksman Ranged Support Tree (4 boxes), Scout Survival Tree (4 boxes)

To znamená, že když s koudym teď na Master TKA budu mít jenom slooupec unarmed, že přijdu komplet o TKA? Pokud si do té doby neudělám 2-handed? A koukněte jak se ulehčilo BH a Commandu. Asi pujdu do nich...


Rifleman = Marksman, Rifles Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)
Carbineer = Marksman, Carbine Specialization Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)
Pistoleer = Marksman, Pistol Specialization Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)

neni to az tak hrozne, to povede k tomu, ze bude vice komb ranged/combat medic

u tech meeleru to povede k tomu, ze se vic vyplati mit dva meelee mastery nez kombo meeleer/ranged

zaplatbuh za jednodussiho commando (tech je ted jako safranu) a hlavne BH --> mene Sk bodu "ulozenych" v marksmanovi = silnejsi BH a trochu mene grindeni, takze jich mozna pribyde, coz bude jenom dobre, vzhledem k tomu, ze uber jediu pomalu pribyva :/

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 22/03/2005 :  16:00:22  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Almych

Tohle je dnes na Allakhazamu

http://swg.allakhazam.com/forum.html?forum=16&mid=111124889229386178&num=18

nektere veci se mi ale vubec nelibi, mam pocit, ze z toho delaj WoW


To je crap:

NEW Profession Prerequisites:

Rifleman = Marksman, Rifles Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)
Carbineer = Marksman, Carbine Specialization Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)
Pistoleer = Marksman, Pistol Specialization Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)
Pikeman = Brawler, Polearm Specialization Tree (4 boxes), Brawler Unarmed Specialization Tree (4 boxes)
Swordsman = Brawler, 1H Sword Specialization Tree (4 boxes), Brawler, 2H Sword Specialization Tree (4 boxes)
Fencer = Brawler, 1H Sword Specialization Tree (4 boxes), Brawler, Unarmed Specialization Tree (4 boxes)
TKA= Brawler, Unarmed Specialization Tree (4 boxes), Brawler, 2H Sword Specialization Tree (4 boxes)
Bounty Hunter = Marksman Ranged Support Tree (4 boxes), Scout Exploration Tree (4 boxes)
Commando = Brawler, Unarmed Specialization Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)
Squad Leader = Marksman Ranged Support Tree (4 boxes), Scout Survival Tree (4 boxes)

To znamená, že když s koudym teď na Master TKA budu mít jenom slooupec unarmed, že přijdu komplet o TKA? Pokud si do té doby neudělám 2-handed? A koukněte jak se ulehčilo BH a Commandu. Asi pujdu do nich...


Rifleman = Marksman, Rifles Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)
Carbineer = Marksman, Carbine Specialization Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)
Pistoleer = Marksman, Pistol Specialization Tree (4 boxes), Marksman Ranged Support Tree (4 boxes)

neni to az tak hrozne, to povede k tomu, ze bude vice komb ranged/combat medic

u tech meeleru to povede k tomu, ze se vic vyplati mit dva meelee mastery nez kombo meeleer/ranged

zaplatbuh za jednodussiho commando (tech je ted jako safranu) a hlavne BH --> mene Sk bodu "ulozenych" v marksmanovi = silnejsi BH a trochu mene grindeni, takze jich mozna pribyde, coz bude jenom dobre, vzhledem k tomu, ze uber jediu pomalu pribyva :/


jeste by kazdej BH mel jako master vyfasovat Jetpack a mando, pak jich bude tak akorat :o) .. na kazdem rohu jeden :)

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 22/03/2005 :  20:16:05  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
hmm, máte tu zajímavé názora a každý se mi trochu líbí, hlavně

"""
A, ted jsem si to docetl - nabizeji aktualnim hracum "dokonalou" funkci "respec", primo ve stylu "my jsme to zkurvili, sebevrazdu si udelejte sami" ...
"""

Jedi sem chtěl bejt a ještě jsem to ani nehrál a nic nečetl, ale teď už do toho na 85% nepudu.... radši je budu s někým huntit....

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 22/03/2005 :  22:17:00  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

Enni ja jdu do template M LS, 4xx4 healer, 42x3 enhancer, 4xxx powers Takhle to vyjde :-)


ale xxx4 u enchancer je super vec....
a bez meditace se neda hrat :)

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 22/03/2005 :  22:23:55  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
jeste by kazdej BH mel jako master vyfasovat Jetpack a mando, pak jich bude tak akorat :o) .. na kazdem rohu jeden :)

Mno, mě by stačilo, kdyby fungoval cortosis. S trochou snahy bych mohl udělat pár větví z defendera, plus 80% compo s cortosis a jde se na dzedaje.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 23/03/2005 :  05:33:50  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Olusriel - Meele povolani budou po CR naprd. Takze se asi nevyplati udelat dva mastery. CR bude zameren na to aby byla prednost pro ranget povolani a meele odsune dozadu.
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 23/03/2005 :  10:56:37  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
No kdyz to BH takhle uvolnili doufam, ze jedi mise budou mit jen na masterovi. jinak to bude peknej humus.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 23/03/2005 :  14:22:24  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Line-of-sight will be turned on for terrain
ze by konecne ?

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 23/03/2005 :  14:32:02  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

No djk s bleskem dvojkou da dmg 600-800. Dokonaly na obyc hrace a Bh.



Asi uz offtopic. Ale stejne

Kdysi se force dmg brala pred armorem, takze blesk byl za cca 1200, ale pres composite (80% electi) to dalo za nejakych 200-300. A k tomu to "mezlo" char na cca 5s (ta animacka)

Je to porad stejne, nebo to uz opravili, ze se nebere v potaz armor (u force throw zase bralo kinetic atd)

Edited by - Khaot on 23/03/2005 14:32:52
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 30/03/2005 :  16:33:27  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
http://starwarsgalaxies.station.sony.com/content.jsp?page=Combat%20Upgrade%20Overview

super
a ---HAM is now divided into Health, which is where all wounds occur, and two ability point "pools" (Action and Mind) from which all game actions draw to bude ako u WoW

a toto: http://starwarsgalaxies.station.sony.com/content.jsp?page=Combat%20Upgrade:%20Profession%20Roles%20Overview

lol, pre novice BH uz bude stacit len marksman ranged support a scout expoloration. Aspon sa mi zmesti viac ranger a pistoleer(alebo carbineer) :P

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 30/03/2005 16:56:05
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 31/03/2005 :  14:06:56  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jo ale pis to do combat upgrade a ne do galactic civil war.
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 31/03/2005 :  16:40:30  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Jo ale pis to do combat upgrade a ne do galactic civil war.



ja si nevsim, myslel som ze toto je CR

prominte

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 07/04/2005 :  12:01:25  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
ted akorad testuji BH na Testcentru a jako super....
Carabina je muj favorit

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000