Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Shaman PvP Build
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 17/08/2005 :  07:53:35  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
k tomu buildu... podle me
body do improved healing wave jsou vyhozeny takze tam bych dal 0, naopak bych dal max 5/5 tidal focus

v enh tree mi prijde ten 1 talent do stoneskinu vyhozenej a toughness taky nevim jestli se hodi...
ale je fakt ze mi zbejva asi 5 talentu s kteryma nevim kam je vrazit... (puvodne jsem premejslel o ele stromu ... )
navic premejslim o uplnym prebudovani na build 11/19/21 ale nevim jestli by me improved WF a parry nechybeli moc... ale moh bych mit clearcast se spamem rank1 shocku...
no a na zaver premejslim o uplnym prebudovani na 31/0/20 nebo 30/0/21 do AV, kde enh shamani jsou na nic...

no mmo
Go to Top of Page

CabA
New Member

111 Posts

Posted - 17/08/2005 :  09:39:54  Show Profile  Send CabA an ICQ Message Send CabA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric
no a na zaver premejslim o uplnym prebudovani na 31/0/20 nebo 30/0/21 do AV, kde enh shamani jsou na nic...


presne to jsem udelal kvuli AV sem zmenil build na 37/14/0, dle meho nazoru je v AV i heal celkem k nicemu :)

Torrek ::: tauren shaman ::: officer of Black division ::: Drak'thul
Runningwild ::: night elf druid ::: Supreme ::: Frostmane
Runningfree ::: dwarf paladin ::: Supreme ::: Frostmane
Go to Top of Page

EndyX
Starting Member

28 Posts

Posted - 17/08/2005 :  20:24:50  Show Profile  Send EndyX an ICQ Message Send EndyX a Private Message  Reply with Quote
Tak AV je to posledni podle ceho bych menil talent
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 17/08/2005 :  21:43:55  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
dotazek nevite zda talent call of thunder zvysuje i crit sanci shocku nebo jen lightning/chain boltu ?


Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 18/08/2005 :  13:33:23  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
samozrejme ze jen chain lightingh / bolt

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 18/08/2005 :  14:00:49  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

k tomu buildu... podle me
body do improved healing wave jsou vyhozeny takze tam bych dal 0, naopak bych dal max 5/5 tidal focus

v enh tree mi prijde ten 1 talent do stoneskinu vyhozenej a toughness taky nevim jestli se hodi...
ale je fakt ze mi zbejva asi 5 talentu s kteryma nevim kam je vrazit... (puvodne jsem premejslel o ele stromu ... )
navic premejslim o uplnym prebudovani na build 11/19/21 ale nevim jestli by me improved WF a parry nechybeli moc... ale moh bych mit clearcast se spamem rank1 shocku...
no a na zaver premejslim o uplnym prebudovani na 31/0/20 nebo 30/0/21 do AV, kde enh shamani jsou na nic...


and
quote:
Originally posted by CabA

quote:
Originally posted by celdric
no a na zaver premejslim o uplnym prebudovani na 31/0/20 nebo 30/0/21 do AV, kde enh shamani jsou na nic...


presne to jsem udelal kvuli AV sem zmenil build na 37/14/0, dle meho nazoru je v AV i heal celkem k nicemu :)



roflcoptr ... Serganti maj nekdy dost srandovni nazory a napady ...

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 30/08/2005 :  13:11:00  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
delal nekdo ze shamanu quest material asistance ? respektive quest co nasleduje na prilbu "Helm of Latent power" ? zajimalo by me zda jde ten quest splnit v raidu popripade jak moc je obtizny pro skupinku peti lidi tedy zda ma cenu za to takovy prachy davat :)


Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 30/08/2005 :  14:58:34  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

k tomu buildu... podle me
body do improved healing wave jsou vyhozeny takze tam bych dal 0, naopak bych dal max 5/5 tidal focus

v enh tree mi prijde ten 1 talent do stoneskinu vyhozenej a toughness taky nevim jestli se hodi...
ale je fakt ze mi zbejva asi 5 talentu s kteryma nevim kam je vrazit... (puvodne jsem premejslel o ele stromu ... )
navic premejslim o uplnym prebudovani na build 11/19/21 ale nevim jestli by me improved WF a parry nechybeli moc... ale moh bych mit clearcast se spamem rank1 shocku...
no a na zaver premejslim o uplnym prebudovani na 31/0/20 nebo 30/0/21 do AV, kde enh shamani jsou na nic...



ihw sou vyhozeny body tak to teda nevim jak se chces ve vecine delsich souboju lecit kdyz velkej heal je nepouzitelnej

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

tsawo
New Member

330 Posts

Posted - 30/08/2005 :  14:59:15  Show Profile Send tsawo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

delal nekdo ze shamanu quest material asistance ? respektive quest co nasleduje na prilbu "Helm of Latent power" ? zajimalo by me zda jde ten quest splnit v raidu popripade jak moc je obtizny pro skupinku peti lidi tedy zda ma cenu za to takovy prachy davat :)



Par shamanu od nas to delalo. Da se to udelat v 5ti lidech. Ale ta prilba za to nestoji, prestoze z ni blizzard v nekterem z pristich patchu udela epic.

KRUANA|SHA|WOW
ROONA
|MA|AO|RETIRED
Go to Top of Page

Nisha
Starting Member

99 Posts

Posted - 05/11/2005 :  18:50:51  Show Profile  Send Nisha an ICQ Message Send Nisha a Private Message  Reply with Quote
Chci si udělat 30/0/21 Shammyho a měla bych dva dotazy ohledně talentů.

1. V elemental hodně lidí dává Concussion 5/5, Convection 5/5 a Reverberation 5/5 ale mě se zdá že se tady vyhazuje 15 bodů jen za to, aby se srazil cooldown o jednu blbou sekundu, protože damage +5% a mana -10% jenom za shock spelly se mi zdá jako NIC.

2. V resto dávám prvních pět bodů do Improved Healing Wave, alenevím kam strčit body 6-10, jestli do Tidal Focus,Improved Reincarnation, Ancestral Healing nebo Totemic Focus.

Poradili by jste mi podle svých zkušeností kam se to nejvíc vyplatí?

(\_/)
(0.o)
(> <)
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 05/11/2005 :  19:12:59  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nisha

Chci si udělat 30/0/21 Shammyho a měla bych dva dotazy ohledně talentů.

1. V elemental hodně lidí dává Concussion 5/5, Convection 5/5 a Reverberation 5/5 ale mě se zdá že se tady vyhazuje 15 bodů jen za to, aby se srazil cooldown o jednu blbou sekundu, protože damage +5% a mana -10% jenom za shock spelly se mi zdá jako NIC.

2. V resto dávám prvních pět bodů do Improved Healing Wave, alenevím kam strčit body 6-10, jestli do Tidal Focus,Improved Reincarnation, Ancestral Healing nebo Totemic Focus.

Poradili by jste mi podle svých zkušeností kam se to nejvíc vyplatí?




-10% mana cost z shocku je hafo ... - 1 sec se hodi na spell interupt (shock, grounding, warstomp, shock, granat, grounding, shock ... )
a nic lepciho ze zacatku elem tree neni stejne ...

ad 21 resto, klasicky Tidal focus, Totemic focus, imp LHW, Tidal Mastery, NS

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Nisha
Starting Member

99 Posts

Posted - 05/11/2005 :  20:01:10  Show Profile  Send Nisha an ICQ Message Send Nisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by Nisha

Chci si udělat 30/0/21 Shammyho a měla bych dva dotazy ohledně talentů.

1. V elemental hodně lidí dává Concussion 5/5, Convection 5/5 a Reverberation 5/5 ale mě se zdá že se tady vyhazuje 15 bodů jen za to, aby se srazil cooldown o jednu blbou sekundu, protože damage +5% a mana -10% jenom za shock spelly se mi zdá jako NIC.

2. V resto dávám prvních pět bodů do Improved Healing Wave, alenevím kam strčit body 6-10, jestli do Tidal Focus,Improved Reincarnation, Ancestral Healing nebo Totemic Focus.

Poradili by jste mi podle svých zkušeností kam se to nejvíc vyplatí?




-10% mana cost z shocku je hafo ... - 1 sec se hodi na spell interupt (shock, grounding, warstomp, shock, granat, grounding, shock ... )
a nic lepciho ze zacatku elem tree neni stejne ...

ad 21 resto, klasicky Tidal focus, Totemic focus, imp LHW, Tidal Mastery, NS



Takze to davam takhle:

Elemental Talents - 30 points

Improved Lightning Bolt - rank 3/5
Concussion - rank 5/5
Convection - rank 5/5
Elemental Focus - rank 1/1
Call of Thunder - rank 5/5
Reverberation - rank 5/5
Elemental Fury - rank 1/1
Lightning Mastery - rank 5/5

Restoration Talents - 21 points

Tidal Focus - rank 5/5
Totemic Focus - rank 5/5
Improved Lesser Healing Wave - rank 5/5
Tidal Mastery - rank 5/5
Nature's Swiftness - rank 1/1

(http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/shaman/talents.html?350050155010500000000000000000000005005005050100)

Nebo by jsem měla provést ještě trochu změny?

EDIT: BTW, co takhle "někde" ubrat a hodit to do 1s vlka... (ikdyž nevím kde, co sem tak viděla, elemental shaman v pvp vítězí víc než enhancement (nebo jak se to píše) )

(\_/)
(0.o)
(> <)

Edited by - Nisha on 05/11/2005 20:47:40
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 06/11/2005 :  02:12:26  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nisha
... co sem tak viděla, elemental shaman v pvp vítězí víc než enhancement (nebo jak se to píše) )


kdes to videla prosimte?

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 06/11/2005 :  07:34:40  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
ja bych rek ze ten co jede pres totemy a enchanty je lepsi protoze kouzleni ej moc many to ma byt na heal

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 06/11/2005 :  11:44:20  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nisha
ikdyž nevím kde, co sem tak viděla, elemental shaman v pvp vítězí víc než enhancement (nebo jak se to píše)

To do tebe asi jeste Honsou nebouchl svym novym 74dps macem z flamengora a nedal ti pres WF+shock skoro instant :))))

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Nisha
Starting Member

99 Posts

Posted - 06/11/2005 :  12:22:49  Show Profile  Send Nisha an ICQ Message Send Nisha a Private Message  Reply with Quote
Podívejte se na warcraftmovies.com, na názory lidí hodnotících a na názory lidí dělající ty videa. Stáhla sem snad půlku z nich, pokud můžu vzít ty nejlépe bodované PvP, mrkněte třeba na Sham's Movie, ten člověk dokonale vyvrátil že elemental je slabina, sundával bez problému přesilu, někdy se k němu nepřítel ani pořádně nedostal, a není to žádný fully epic, mám dojem že má i jen normálního mounta.
Dále třeba Syth 2, o sám tvrdí že se vrací do elemental jelikož se mu to zdá efektivnější.
Shaman je shaman, proč se omezit na dvě tři kouzla a být warrior s earthshockem a lesser heal...
Já vím, záleží na tom jak to člověk umí hrát, ale ten kdo to umí za elemental vypadá mnohem efektivnější než za enhancement...

(\_/)
(0.o)
(> <)
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 06/11/2005 :  12:50:52  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
jenze delas jedinou chybu ze veris videu to video je o tom ze se mu to jednou povedlo kdyz mel obrovskej luck nebo nevim a proste treba na to furt chcipal to nikdy nevis takle to vypada hezky ze jich sunda nekolik najednou ale kolikrat nelepsi sou ty videa ktery nejsou strihany proste od zacatku BG do konce

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Nisha
Starting Member

99 Posts

Posted - 06/11/2005 :  13:09:09  Show Profile  Send Nisha an ICQ Message Send Nisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ilinia

jenze delas jedinou chybu ze veris videu to video je o tom ze se mu to jednou povedlo kdyz mel obrovskej luck nebo nevim a proste treba na to furt chcipal to nikdy nevis takle to vypada hezky ze jich sunda nekolik najednou ale kolikrat nelepsi sou ty videa ktery nejsou strihany proste od zacatku BG do konce


Tohle mě napadlo taky, ale stejně mohou být stříhaná i videa enhancement shamanu. V obou případech, nedívala sem se na jedno ale na 9, konkrétně (teď stahuju další :P).
Nejde ale jen o to video samotné, ale taky o to, že někteří tam vyloženě napsali že přecházejí zpět k elemental právě z důvodů PvP, jeden si tam třeba úplě vystřelil z tadytohodle.
Opravdu, co je to za shaman který se healuje a občas jen použije nějaké shock kouzlo?

(\_/)
(0.o)
(> <)
Go to Top of Page

Nisha
Starting Member

99 Posts

Posted - 06/11/2005 :  13:13:05  Show Profile  Send Nisha an ICQ Message Send Nisha a Private Message  Reply with Quote
Je blbost abych tvrdila že elemental je lepší než enhancement když sem za shamana nehrála, vycgázím jen z toho co sem viděla a je to pouze můj názor.
Co ale tak čtu na fórech, hodně lidí jede od začátku zaslepeně enhancement, ti co zkusili elemental u něj ale zůstávají(ono se dá pochopit, že je to tak mnohem složitější, ale snad i efektivnější, ne?).

(\_/)
(0.o)
(> <)
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 06/11/2005 :  13:16:55  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
to mas jako rict co to je za paladina kterej jenom mlati a obcas se healne

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 06/11/2005 :  13:20:39  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Nechápu co řešíte, proboha si postav postavu tak jak Ti to vyhovuje a uvidíš... Nějaká videa nebo názory jsou fajn, ale nemusí nutně odpovídat Tvému stylu ani preferencím.

Chápu diskuse o výhodách určitého kouzla, nebo o tom na co je jaký build obecně lepší, ale...
Go to Top of Page

Nisha
Starting Member

99 Posts

Posted - 06/11/2005 :  13:26:44  Show Profile  Send Nisha an ICQ Message Send Nisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ilinia

to mas jako rict co to je za paladina kterej jenom mlati a obcas se healne


No však to je o ničem, ne? Proč víc nevyužít jeho schopnosti?

(\_/)
(0.o)
(> <)
Go to Top of Page

Nisha
Starting Member

99 Posts

Posted - 06/11/2005 :  13:28:04  Show Profile  Send Nisha an ICQ Message Send Nisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

Nechápu co řešíte, proboha si postav postavu tak jak Ti to vyhovuje a uvidíš... Nějaká videa nebo názory jsou fajn, ale nemusí nutně odpovídat Tvému stylu ani preferencím.

Chápu diskuse o výhodách určitého kouzla, nebo o tom na co je jaký build obecně lepší, ale...


U priesta sem vyhodila 31g (1+5+10+15) než sem si ho "vyladila"
Tomu se chci vyhnout

(\_/)
(0.o)
(> <)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 06/11/2005 :  14:33:12  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
mno on enhancement ma hlavne smysl pro leveling, kde muzes pri solovani jet manaconserve rezim a nesedet prakticky po kazdym mobu na prdeli a sockovat manu...

no mmo
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 06/11/2005 :  18:55:25  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
elemental videa sou postaveny na
Chain lighting crit (1250), Earthshock Crit(1200), LB crit(980), Earth shock crit(1190), NS_Chain Lightingh Crit(1240)
"OMFG 6K dmg !!"

enhancement shammy videa sou zase o
Crit 650, WF crit 990, WF crit 1100, ... hit 450, WF crit 1150, hit 640, Earthshock crit 850...


jinak receno, podle videii fakt nic nesud ...

paladin muze v moovie vypadat jako masina na zabijeni
(crit 800, 1350 SoC crit, 780 Holy shock crit, 920 crit, 1420 SoC crit, 1430 Hammer of Wrath crit)

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 06/11/2005 :  19:22:38  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
ono je asi pravda ze kdyz mas epic set s +magic damage tak je asi lepsi elemental, ale to nemam takze nemuzu soudit :)

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 06/11/2005 :  19:48:14  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

elemental videa sou postaveny na
Chain lighting crit (1250), Earthshock Crit(1200), LB crit(980), Earth shock crit(1190), NS_Chain Lightingh Crit(1240)
"OMFG 6K dmg !!"

enhancement shammy videa sou zase o
Crit 650, WF crit 990, WF crit 1100, ... hit 450, WF crit 1150, hit 640, Earthshock crit 850...


jinak receno, podle videii fakt nic nesud ...

paladin muze v moovie vypadat jako masina na zabijeni
(crit 800, 1350 SoC crit, 780 Holy shock crit, 920 crit, 1420 SoC crit, 1430 Hammer of Wrath crit)



Bééé, když může i paladin, proč né druid? (myslím velký dmg output, né to, že je imba, to druid je :p)

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 06/11/2005 :  20:23:21  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

quote:
Originally posted by Stilgar

elemental videa sou postaveny na
Chain lighting crit (1250), Earthshock Crit(1200), LB crit(980), Earth shock crit(1190), NS_Chain Lightingh Crit(1240)
"OMFG 6K dmg !!"

enhancement shammy videa sou zase o
Crit 650, WF crit 990, WF crit 1100, ... hit 450, WF crit 1150, hit 640, Earthshock crit 850...


jinak receno, podle videii fakt nic nesud ...

paladin muze v moovie vypadat jako masina na zabijeni
(crit 800, 1350 SoC crit, 780 Holy shock crit, 920 crit, 1420 SoC crit, 1430 Hammer of Wrath crit)



Bééé, když může i paladin, proč né druid? (myslím velký dmg output, né to, že je imba, to druid je :p)



druidovi staci na to aby vypadal imba ve filmech respecnout balance, shape do OOMkina a /dance

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Nisha
Starting Member

99 Posts

Posted - 06/11/2005 :  20:35:27  Show Profile  Send Nisha an ICQ Message Send Nisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

quote:
Originally posted by Kořka

quote:
Originally posted by Stilgar

elemental videa sou postaveny na
Chain lighting crit (1250), Earthshock Crit(1200), LB crit(980), Earth shock crit(1190), NS_Chain Lightingh Crit(1240)
"OMFG 6K dmg !!"

enhancement shammy videa sou zase o
Crit 650, WF crit 990, WF crit 1100, ... hit 450, WF crit 1150, hit 640, Earthshock crit 850...


jinak receno, podle videii fakt nic nesud ...

paladin muze v moovie vypadat jako masina na zabijeni
(crit 800, 1350 SoC crit, 780 Holy shock crit, 920 crit, 1420 SoC crit, 1430 Hammer of Wrath crit)



Bééé, když může i paladin, proč né druid? (myslím velký dmg output, né to, že je imba, to druid je :p)



druidovi staci na to aby vypadal imba ve filmech respecnout balance, shape do OOMkina a /dance


Druida se musím zastat, nenám ještě lvl60, ale v kočce se mi jeho damage velmi líbí

(\_/)
(0.o)
(> <)
Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 06/11/2005 :  20:40:26  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nisha
Druida se musím zastat, nenám ještě lvl60, ale v kočce se mi jeho damage velmi líbí



se slušnou zbraní mám větší dps v caster formě

offline
Go to Top of Page

Nisha
Starting Member

99 Posts

Posted - 06/11/2005 :  20:57:14  Show Profile  Send Nisha an ICQ Message Send Nisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cotouch

quote:
Originally posted by Nisha
Druida se musím zastat, nenám ještě lvl60, ale v kočce se mi jeho damage velmi líbí



se slušnou zbraní mám větší dps v caster formě


Ehm? Cože? Mluvíme o feral spec(1.8)... pěkně zezadu, se solidním equipem a se štěstím dáš critical tak za 1800, pokud se ti podaří dát ještě nějakou tu ránu zezadu... Ne, tohle fakt v caster formě asi těžko...
EDIT: no to je opravdu krizová věc, rozhodně má teď kočka větší DO než caster, mluvím o normálních situacích... starfire trvá dlouho, moonfire můžeš spamovat ale dojde ti mana, wrath ani nezmiňuju...

(\_/)
(0.o)
(> <)

Edited by - Nisha on 06/11/2005 21:05:08
Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 06/11/2005 :  21:02:05  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
no tak s equipem a feral talentama to je jasný... ale to je druid pro partu skoro k ničemu,
btw jsme offtopic, takže už nic

offline
Go to Top of Page

Nisha
Starting Member

99 Posts

Posted - 06/11/2005 :  21:07:22  Show Profile  Send Nisha an ICQ Message Send Nisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cotouch

"no tak s equipem a feral talentama to je jasný"


O tom se bavíme
JJ... offtopic... jako snad ve všech threadech...

(\_/)
(0.o)
(> <)
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,16 seconds. on eygor Snitz Forums 2000