Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Připravované online hry
 Guild Wars - Guilda
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Lord Hasr
Starting Member

14 Posts

Posted - 11/07/2004 :  20:04:04  Show Profile  Send Lord Hasr an ICQ Message Send Lord Hasr a Private Message  Reply with Quote
Jeste s par kamosema planujeme udelat guildu,do ktry by v idealnim pripade sli vsichni Cesky a Slovensky hraci,pracuejme na strankach,zatim mame jenom klub na hofaci,tak se tam kdystak mrknete.Pokud nekdo planujete GW hrat a chteli byste k nam do guildy tak mi napiste na guildwars_czech@hotmail.com nebo na ICQ 251805921 nebo 163586584. Myslim ze by bylo good,pokud bysme vsichni s CR a SK udelali jednu velkou guildu,molo by v ni bejt celkem dost hracu a byli bysme asi dost silny..a pokud by mel nekdo zajem pomoct s webem tak mi taky please napiste..

P.S. Mrknete se na http://mmorpg.glee.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=227 , je tam recenze ode me..((: Cus Lord Hasr

Ramesse
Starting Member

67 Posts

Posted - 11/07/2004 :  22:28:27  Show Profile  Visit Ramesse's Homepage  Send Ramesse an ICQ Message Send Ramesse a Private Message  Reply with Quote
Pokud se nedostanu do WoW bety (jakoze 99,9% procenti sance ze fakt ne ) tak se mnou pocitej, Blizzardaky ja rad

The Lighthammer [Czech Legends], Typically Doomer
Go to Top of Page

Lord Hasr
Starting Member

14 Posts

Posted - 12/07/2004 :  12:25:08  Show Profile  Send Lord Hasr an ICQ Message Send Lord Hasr a Private Message  Reply with Quote
V pohode...
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 12/07/2004 :  12:58:11  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No vzhledem k tomu, že v souvislosti s Guild Wars se ted mluví o datu vydání až jaro 2005, tak to tu guildu formujete docela brzo...
Go to Top of Page

Lord Hasr
Starting Member

14 Posts

Posted - 12/07/2004 :  13:14:08  Show Profile  Send Lord Hasr an ICQ Message Send Lord Hasr a Private Message  Reply with Quote
No co ja vim,a to mam informace primo od zdroje,tak verejna beta bude nekdy v srpnu a vydani se planuje na zari az listopad....
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 12/07/2004 :  18:28:19  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No skutečně bych Tě nechtěl zklamat, ostatně ja se na GW také těším, ale prověř svoje zdroje.

http://www.gamestop.com/product.asp?product%5Fid=645393

Podobnou informaci jako mají oni najdeš na MMORPG.com v některém z nedávných článků o GW.
Go to Top of Page

Ramesse
Starting Member

67 Posts

Posted - 12/07/2004 :  18:30:16  Show Profile  Visit Ramesse's Homepage  Send Ramesse an ICQ Message Send Ramesse a Private Message  Reply with Quote
Gabriel - Ja nevim clovece, ale co ja vim tak Lord Hasr se domlouva primo s vyvojarema

The Lighthammer [Czech Legends], Typically Doomer
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 12/07/2004 :  19:38:36  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ramesse

Gabriel - Ja nevim clovece, ale co ja vim tak Lord Hasr se domlouva primo s vyvojarema



OMG. Ty jsi jeho mluvčí ? :) Já tu přece nejsem ten, kdo by si nepřál GW. Ale pokud je to topic, kde je veškerá "neschválená" diskuze nežádoucí, tak to já balím přátelé
Go to Top of Page

Lord Hasr
Starting Member

14 Posts

Posted - 12/07/2004 :  20:13:20  Show Profile  Send Lord Hasr an ICQ Message Send Lord Hasr a Private Message  Reply with Quote
Hele uvidime...ja mam svoje zdroje,ty mas svoje...jedno je jasny a to ze v prubehu prazdnin bude VEREJNA beta. Takze jestli to vyjde v září nebo v květnu je sice podstatný,ale přece jen detail.

2 gabriel...neches se k nam pridat? Behem tejdne budou stranky,ale zatim mame provizorni klub na hofylandu...
Go to Top of Page

Lord Hasr
Starting Member

14 Posts

Posted - 12/07/2004 :  20:14:29  Show Profile  Send Lord Hasr an ICQ Message Send Lord Hasr a Private Message  Reply with Quote
http://www.gamestop.com/product.asp?product%5Fid=645393 nenasel jsem tam nic o datu vyvoje,ale mozan sjem jenom slepej...
Go to Top of Page

Lord Hasr
Starting Member

14 Posts

Posted - 12/07/2004 :  20:15:16  Show Profile  Send Lord Hasr an ICQ Message Send Lord Hasr a Private Message  Reply with Quote
Aha tak jsem slepej..je to tam...ale je to podle me blbost
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 12/07/2004 :  20:59:14  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Hasr

Hele uvidime...ja mam svoje zdroje,ty mas svoje...jedno je jasny a to ze v prubehu prazdnin bude VEREJNA beta. Takze jestli to vyjde v září nebo v květnu je sice podstatný,ale přece jen detail.

2 gabriel...neches se k nam pridat? Behem tejdne budou stranky,ale zatim mame provizorni klub na hofylandu...



Já nemám žádné speciální zdroje :) já jen vycházím z veřejně publikovaných informací, které mě nijak netěší.
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 13/07/2004 :  16:01:00  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Lord Hasr

Hele uvidime...ja mam svoje zdroje,ty mas svoje...jedno je jasny a to ze v prubehu prazdnin bude VEREJNA beta. Takze jestli to vyjde v září nebo v květnu je sice podstatný,ale přece jen detail.

2 gabriel...neches se k nam pridat? Behem tejdne budou stranky,ale zatim mame provizorni klub na hofylandu...



Já nemám žádné speciální zdroje :) já jen vycházím z veřejně publikovaných informací, které mě nijak netěší.



mno ja nevim.. precti si tohle:
http://www.mmorpg.cz/index.php?sekce=clanky&clanek=82
to taky muzes povazovat za oficialni info.. viz odkaz v novince

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 13/07/2004 :  20:43:12  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Hasr

Jeste s par kamosema planujeme udelat guildu,do ktry by v idealnim pripade sli vsichni Cesky a Slovensky hraci,pracuejme na strankach,zatim mame jenom klub na hofaci,tak se tam kdystak mrknete.Pokud nekdo planujete GW hrat a chteli byste k nam do guildy tak mi napiste na guildwars_czech@hotmail.com nebo na ICQ 251805921 nebo 163586584. Myslim ze by bylo good,pokud bysme vsichni s CR a SK udelali jednu velkou guildu,molo by v ni bejt celkem dost hracu a byli bysme asi dost silny..a pokud by mel nekdo zajem pomoct s webem tak mi taky please napiste..

P.S. Mrknete se na http://mmorpg.glee.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=227 , je tam recenze ode me..((: Cus Lord Hasr


odkdy se recenze pise z alfa verze hry, ve ktere je mozne hrat pouze na jenodm levelu? zase mi neco uteklo, sakra
Go to Top of Page

Lord Hasr
Starting Member

14 Posts

Posted - 13/07/2004 :  20:56:05  Show Profile  Send Lord Hasr an ICQ Message Send Lord Hasr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Lord Hasr

Jeste s par kamosema planujeme udelat guildu,do ktry by v idealnim pripade sli vsichni Cesky a Slovensky hraci,pracuejme na strankach,zatim mame jenom klub na hofaci,tak se tam kdystak mrknete.Pokud nekdo planujete GW hrat a chteli byste k nam do guildy tak mi napiste na guildwars_czech@hotmail.com nebo na ICQ 251805921 nebo 163586584. Myslim ze by bylo good,pokud bysme vsichni s CR a SK udelali jednu velkou guildu,molo by v ni bejt celkem dost hracu a byli bysme asi dost silny..a pokud by mel nekdo zajem pomoct s webem tak mi taky please napiste..

P.S. Mrknete se na http://mmorpg.glee.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=227 , je tam recenze ode me..((: Cus Lord Hasr


odkdy se recenze pise z alfa verze hry, ve ktere je mozne hrat pouze na jenodm levelu? zase mi neco uteklo, sakra


TO o cem mluvis nebyla ani alpha verze,to bylo E3 for everyone..demo..alpha verze je neco trochu jinyho...
Go to Top of Page

Lord Hasr
Starting Member

14 Posts

Posted - 16/07/2004 :  01:23:06  Show Profile  Send Lord Hasr an ICQ Message Send Lord Hasr a Private Message  Reply with Quote
What is the expected release date?


There has been no change in the release window, and we anticipate that Guild Wars will be released in the second half of 2004.


To je z www.guildwars.com
Go to Top of Page

Lord Hasr
Starting Member

14 Posts

Posted - 18/07/2004 :  18:55:28  Show Profile  Send Lord Hasr an ICQ Message Send Lord Hasr a Private Message  Reply with Quote
Zatim nez budou stranky muzeme pouzivat forum na www.antifarmforum.tk.Dozvite se tam vsechno potrebne...
Go to Top of Page

Lord Hasr
Starting Member

14 Posts

Posted - 18/07/2004 :  18:56:00  Show Profile  Send Lord Hasr an ICQ Message Send Lord Hasr a Private Message  Reply with Quote
Sorry www.antifarmforum.tk
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 20/07/2004 :  21:09:08  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Kurik > 90% recenzi v papirovejch casopisech se pisou jen z PR verzi / alfa verzi + informaci ktery jsou "nekde napsany".
Jen u vylozene bomba titulu se vetsinou ceka na nejakou RC.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 20/07/2004 :  21:43:51  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Kurik > 90% recenzi v papirovejch casopisech se pisou jen z PR verzi / alfa verzi + informaci ktery jsou "nekde napsany".
Jen u vylozene bomba titulu se vetsinou ceka na nejakou RC.



popripade z piratskych verzi ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 22/07/2004 :  02:22:31  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
nj.. si mi ukradl me iluze z detstvi ;] kdy se opravdu psalo az z krabic ;]
ach jo kde sou ty 90ty leta ;]


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 22/07/2004 :  06:44:52  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

nj.. si mi ukradl me iluze z detstvi ;] kdy se opravdu psalo az z krabic ;]
ach jo kde sou ty 90ty leta ;]


v 90letech byly nejake krabice? Hmm, ja si chodil kazdej mesic s 50 disketama ke kamosovi
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 22/07/2004 :  21:32:05  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

nj.. si mi ukradl me iluze z detstvi ;] kdy se opravdu psalo az z krabic ;]
ach jo kde sou ty 90ty leta ;]


v 90tych letech to fungovalo uplne stejne jako ted.. recenze z warezu na dennim poradku

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1333 Posts

Posted - 02/08/2004 :  12:31:30  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
zustal nekdo z cechu v GW?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 06/08/2004 :  04:06:35  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
V 90.tych letech se recenzovalo normalne z full verzi, to vim sem obcas mluvil s par lidma z redakci excalibur a tak . Pamatuju i jak score tenkrat udelalo recenzi Q3Areny z betaverze a meli z toho pruser a Andreje kvuli tomu malem vyrazili. Takze neverim :)

elidor > he ? vzdyt GW je ted zavrena, closed test ..tam nikdo z normalnich lidi neni :)

jo a Guild Wars byli oficialne odlozeny az na jaro 2005 .
Viz financni plan NC Softu. Stejne tak byla odlozena Tabula Rasa (ta na 2. polovinu 2005)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Deputy
Starting Member

13 Posts

Posted - 14/09/2004 :  00:12:08  Show Profile  Send Deputy an ICQ Message Send Deputy a Private Message  Reply with Quote
29-31 rijna by mel byt dalsi open event.....

...

Edited by - Deputy on 14/09/2004 00:13:54
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 14/09/2004 :  06:11:12  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
kdo chce alfa ucty mrknete na mmorpg.cz :-)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000