Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Darkfall - Sandbox MMORPG
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 57

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 12/05/2009 :  14:20:18  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Divim se ze dneska jeste nekdo resi nakej alignment. Ja zabijim vsechno. Je mi jedno jestli je to alfar cervenej nebo modrej, nebo jestli je to human ci ork. Zmodrat i dneska neni problem za jeden den, navic do mesta ani nepotrebujes pokud mas trosku schpnej clan.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 12/05/2009 :  14:58:54  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
co je to ten aligment? To je to cislicko jak mi lita z -100 na +10?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 12/05/2009 :  15:10:28  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No spis ten vecne cervenej bar co je hned pod tim modrym barem s manou.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 12/05/2009 :  15:42:12  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

No spis ten vecne cervenej bar co je hned pod tim modrym barem s manou.



To nejsou bonusový HP ?
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 12/05/2009 :  17:16:05  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
me ten cervenej bar minulej tyden dokonce na par hodin zmodral, ale hned jsem to napravil ;)

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 12/05/2009 :  19:07:38  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
no to se má čím chlubit že zabíjí všechny, takovy lidi tu hru jen kazej.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 12/05/2009 :  19:28:40  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

no to se má čím chlubit že zabíjí všechny, takovy lidi tu hru jen kazej.


Myslim si, ze toto je hodne subjektivni nazor. Nekteri lide se bavi prave tim, ze hru kazi ostatnim a maji z toho dobry pocit. Je to proste styl jejich hrani.
A pokud nekdo hraje stylem, ze nechce byt soucasti zadne obri zerk aliance, je to jeho svobodna volba a jeho rozhodnuti, protoze mu nejspis styl takoveho hrani vyhovuje a bavi se tim.

Takze kdyz hra umoznuje ffa zabijeni a full loot, je velice pravdepodobne, ze hodne velka herni komunita bude hrat prave stylem, ze vsichni jsou enemy. Me tenhle styl taky vyhovuje, ale nikde nevykrikuju, ze ti kdo krafti a nechteji bojovat a nebo misto boje jen utikaji, kazi ostatnim hru.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 12/05/2009 :  19:49:31  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

no to se má čím chlubit že zabíjí všechny, takovy lidi tu hru jen kazej.



to je mysleno jako vtip, ne? ;))

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 13/05/2009 :  08:46:33  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

no to se má čím chlubit že zabíjí všechny, takovy lidi tu hru jen kazej.

Back to wow carebear! To by byla odpoved na offic foru.

Moje odpoved je ze bud jeste nehrajes hru dost dlouho, nebo si jeste poradne nevytahnul paty ze start lokace. Tenhle nazor sem mel kdyz sem se motal kolem starter mest. Ted co jsme v chaos city tak vazne necekam az na me nakej alfar zautoci, ale snazim se zautocit prvni ja. Dal uz nikdo neresi jestli si modrej nebo cervenej, proste te sejmou jakmile vidi ze nejsi v ally.

A osobne sem taky cervenej, ale ne proto ze bych behal po started lokacich a dorazel lidi co farmi. Proste si jen nehlidem co zrovna zabijim.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 13/05/2009 :  09:04:39  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

no to se má čím chlubit že zabíjí všechny, takovy lidi tu hru jen kazej.


Mel by jsi to bezet rict mamince, ze jsou tu zli panove co ublizujou ostatnim ve hre
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 13/05/2009 :  09:08:17  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

no to se má čím chlubit že zabíjí všechny, takovy lidi tu hru jen kazej.



precetl sis popisek df popr jeji futury? nebo jsi uvidel jeeee nova hra, koupil ju a ted teprve zjistujes jak ti lidi ublizujou? :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 13/05/2009 :  09:29:45  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Ossiris

no to se má čím chlubit že zabíjí všechny, takovy lidi tu hru jen kazej.


Mel by jsi to bezet rict mamince, ze jsou tu zli panove co ublizujou ostatnim ve hre



zkusil jsem to, rekla, ze ji mam zjistit adresy, a dal lestila magnum

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 13/05/2009 :  09:51:59  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Ossiris

no to se má čím chlubit že zabíjí všechny, takovy lidi tu hru jen kazej.


Mel by jsi to bezet rict mamince, ze jsou tu zli panove co ublizujou ostatnim ve hre



zkusil jsem to, rekla, ze ji mam zjistit adresy, a dal lestila magnum


myslis jako ze dal lizala nanuka jo?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 13/05/2009 :  15:30:44  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Alignment se da lehce nabrat ve vyhlasenych chaos mestech. Ti hraci se tam nejak extra nebranej, casto jsou afk a svym zpusobem ti dekujou za zvysovani rigoru.

Ferovej obchod.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 13/05/2009 :  15:40:59  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Zvlastni je, ze ja v tom chaos meste naopak o ten alignment spis prichazim :).

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 13/05/2009 :  19:05:00  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Kdo nehraje PK styl, tak ho tam nabere v poho.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Silenter
Starting Member

67 Posts

Posted - 13/05/2009 :  20:04:43  Show Profile Send Silenter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

no to se má čím chlubit že zabíjí všechny, takovy lidi tu hru jen kazej.



Oss to myslel tak, že nemá rád když se zabijí vlastní rasa navzájem a není za to reálný postih alignment se da hned nabrat zpet.

DFO: Silenter Divoky, General of Blanik Knights(Mahirim)
Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 15/05/2009 :  13:15:49  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
Ano, asi tak. Ta hra si hodne zaklada na volnosti jednání ale žádná akce bez reakce. Kdyby stejný jednání měli i lidi v realu tak by to bylo zajímavý. To aby se všechny jednotky světa bali že jim jejich spolubojovník píchne kudlu do zad. Udělal bych to jednoduše chceš zabíjet svou rasu což by měli být spojenci? tu máš,budeš týden červený a nepáchneš do města a nebo ještě déle. A nebo bych udělal sčítání zabytých od vlatní rasy a jak přesáhneš 10 tak budeš červený pořád a nebo třeba na rok to už je jedno. Ve většině kultur se považuje zabíjení vlastních za dob války za velezradu a trestá se velice přísně. Proto se mi to nelíbí.Že si tu každý šmudla zabije spojence zrovna když ho to napadne protože to ma odpracovano za chvili na těžičích a nebo na kamošoj z jiné rasy.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/05/2009 :  13:23:40  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

Kdyby stejný jednání měli i lidi v realu tak by to bylo zajímavý.



Ano, ale tohle je hra. Já bych také v realu nezmasakroval 10 vlků v Zoo. Lidi to prostě hrají po svém. To co píšeš nemá význam a jen by to lidi odradilo od hraní.

Edited by - Azkaban on 15/05/2009 13:24:07
Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 15/05/2009 :  13:30:57  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
Proč by je to mělo odradit, pokud mluvim za Mahrimi - můžou zabíjet elfy, trpoše, lidi, alfary a případně orky protože to jsou pouze spojenci. Ale pokud by jsi chtěl zabíjet vlastní tak bych ho udělal jako vyvrhela sve rasy. Každá rasa má dost targetu na zabíjeni mimo té sve rasy a alespoň by to mělo výchovný mod - čin a následek:)
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 15/05/2009 :  13:47:42  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Moc nerozumím tomu, proč se to lidi pořád pokoušejí hrát jako WOW - hlavně aby skoro nikdo nemohl útočit na mne a já na nikoho...

Ber to tak, že členy clanu zabíjet můžeš, ale nezabíjíš... A lidi se navzájem zabíjejí od doby, co se naučili zvednout prackou ze země šutr


To už mi teda víc vadí střílení z luku pod vodou...
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/05/2009 :  13:53:50  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

Ano, asi tak. Ta hra si hodne zaklada na volnosti jednání ale žádná akce bez reakce. Kdyby stejný jednání měli i lidi v realu tak by to bylo zajímavý. To aby se všechny jednotky světa bali že jim jejich spolubojovník píchne kudlu do zad. Udělal bych to jednoduše chceš zabíjet svou rasu což by měli být spojenci? tu máš,budeš týden červený a nepáchneš do města a nebo ještě déle. A nebo bych udělal sčítání zabytých od vlatní rasy a jak přesáhneš 10 tak budeš červený pořád a nebo třeba na rok to už je jedno. Ve většině kultur se považuje zabíjení vlastních za dob války za velezradu a trestá se velice přísně. Proto se mi to nelíbí.Že si tu každý šmudla zabije spojence zrovna když ho to napadne protože to ma odpracovano za chvili na těžičích a nebo na kamošoj z jiné rasy.

myslim ze vsichni se nemusi bat ze jim piche nekdo kudlu do zad .. ale vsem se to muzes stat :) kdyz ted pujdu a pichnu tady kolegu praci tak nbudu cervenej treba vubec kdyz to udelam sikovne .. kdyz si to poradne uziju tak budu cervenej do doby nez to vyperu a umeju se :) ... tyhle barevny oznaceni jsou na prd

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 15/05/2009 :  13:57:53  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

Ano, asi tak. Ta hra si hodne zaklada na volnosti jednání ale žádná akce bez reakce. Kdyby stejný jednání měli i lidi v realu tak by to bylo zajímavý. To aby se všechny jednotky světa bali že jim jejich spolubojovník píchne kudlu do zad. Udělal bych to jednoduše chceš zabíjet svou rasu což by měli být spojenci? tu máš,budeš týden červený a nepáchneš do města a nebo ještě déle. A nebo bych udělal sčítání zabytých od vlatní rasy a jak přesáhneš 10 tak budeš červený pořád a nebo třeba na rok to už je jedno. Ve většině kultur se považuje zabíjení vlastních za dob války za velezradu a trestá se velice přísně. Proto se mi to nelíbí.Že si tu každý šmudla zabije spojence zrovna když ho to napadne protože to ma odpracovano za chvili na těžičích a nebo na kamošoj z jiné rasy.



zaloz si guildy s nazvem sherifs a muzes behat a lovit cerveny co zabijej nebohe crafty, ostatne stejne jako to mame v realu

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 15/05/2009 :  14:03:53  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
no to kudlu kolegovy do zad bodnout můžeš ale taky půjdeš do basy a v životě se to s tebou potáhne. Ano lidi se zabíjej ale většinou to bývá mezi národy a ne aby se zabíjel národ mezi sebou a pak ještě válčil se všema okolo. A ty co se přidaj na stranu nepřátel a zabíjej lidi svého národa jsou ocejchovany a když je chytnou úřady tak je čeká trest smrti.
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 15/05/2009 :  14:07:29  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
hrajes spatnou hru

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 15/05/2009 :  14:13:41  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
Já bych řekl že dobrou jen je tam spousta lidi co maji pokřivený zásady:)
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/05/2009 :  14:29:56  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

no to kudlu kolegovy do zad bodnout můžeš ale taky půjdeš do basy a v životě se to s tebou potáhne. Ano lidi se zabíjej ale většinou to bývá mezi národy a ne aby se zabíjel národ mezi sebou a pak ještě válčil se všema okolo. A ty co se přidaj na stranu nepřátel a zabíjej lidi svého národa jsou ocejchovany a když je chytnou úřady tak je čeká trest smrti.

myslis ze ho jako pichnu do zad a jako lusknutim prsty budu v base? napred me musi nekdo najit usvedcit a pak zavrit .. to ty si prece taky muzes pamatovat kdo te zabil ne? nebo kdo to dela toho jako komunita trestat .. nevedel jsem ze nekde sedi nakej buh kterej vsechno vidi a tresta

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 15/05/2009 :  14:46:18  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
no nic. Tobě asi princip nic neříká:) neva. už to necháme být.
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 15/05/2009 :  14:47:48  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

Já bych řekl že dobrou jen je tam spousta lidi co maji pokřivený zásady:)



ne, to jen ty cpes zasady nekam, kam nepatri....toto neni real, se kterym to porad srovnavas a ta hra je udelana timto zpusobem a ne zpusobem jako wow..... a ty se s tim bud smiris a budes to hrat takto nebo muzes jit hrat neco jineho

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]

Edited by - Krajec on 15/05/2009 14:48:22
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/05/2009 :  14:50:04  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Kdyby byl mnohem vetsi postih za zabijeni sve rasy, tak bys okamzite prisel o pocit strachu, protoze by si to hned kazdej rozmyslel a to je spatne.

Jak zminil Mari, radsi by se meli zabyvat strilenim z luku pod vodou

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 15/05/2009 :  14:52:38  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
Nevím proč pořád mluvíš o wow? máš k němu nějaký vřelí vztah nebo co? To co jsem psal nemá s wow nic co do činění. A jestli si myslíš že sem zásady nepatří tak by jsi se měl zamyslet sám nad sebou. Je to online hra a každou postavu ovlada jednotlivec a jeho chování ve hře vyjadřuje jeho. Ale to je jedno, protože se nejdříve zamysli nad tím co jsem napsal než začneš nesmyslně vyjíždět.
Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 15/05/2009 :  14:58:31  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
Nevim jestli bych přišel o pocit strachu když na našem uzemí běhá samí zakrslí alfaři takže mimo město je vzrůšo pořád a pro to zabíjení mezi vlastní rasou slouží vyhlášení války
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/05/2009 :  15:01:30  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
U hlavniho mesta dwarfu je velkej mir, a co je hlavni, hraje tam dost mirdainu... takze kdyby me nemohli zabijet, tak bych tam mohl grindovat a skillovat na goblinech celej den treba a bankovat jednou za 3 hodky.

To jsem uvedl jen jako priklad, na goblinech jsem dlouho nebyl

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 15/05/2009 :  15:03:08  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

Nevím proč pořád mluvíš o wow? máš k němu nějaký vřelí vztah nebo co? To co jsem psal nemá s wow nic co do činění. A jestli si myslíš že sem zásady nepatří tak by jsi se měl zamyslet sám nad sebou. Je to online hra a každou postavu ovlada jednotlivec a jeho chování ve hře vyjadřuje jeho. Ale to je jedno, protože se nejdříve zamysli nad tím co jsem napsal než začneš nesmyslně vyjíždět.



wow jsem tu zminil snad poprve fyi a to proto, ze je v tom presne to, co tu prosazujes....stejna/spratelena rasa = kamarad az za hrob, lol

zadny zasady k zabijeni stejne/spratelene rasy do teto hry nepatri (abych upresnil to, jak to myslim)

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 15/05/2009 :  15:09:02  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
No důležitý je že víš kam co patří a kam co ne. Vypadá to že jsi jeden z vývojářů této hry. Já řekl co se mi nelíbí a jak bych to viděl. Ale abych se odvážil říct to co ty. no to nevím. Když si to vemeš logicky a mělo by to být jak říkáš tak nevím proč by ve hře bylo vyhlašování válek, aligment a jiné rozlišování. Měl by jsi se držet pravidla nejdříve myslet a pak mluvit a né obráceně.
Go to Top of Page

Krajec
New Member

370 Posts

Posted - 15/05/2009 :  15:10:10  Show Profile  Visit Krajec's Homepage  Send Krajec an ICQ Message Send Krajec a Private Message  Reply with Quote
nc...

Darkfall - Krajec McSlicer [ReD]
Go to Top of Page

Silenter
Starting Member

67 Posts

Posted - 15/05/2009 :  16:13:01  Show Profile Send Silenter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

U hlavniho mesta dwarfu je velkej mir, a co je hlavni, hraje tam dost mirdainu... takze kdyby me nemohli zabijet, tak bych tam mohl grindovat a skillovat na goblinech celej den treba a bankovat jednou za 3 hodky.

To jsem uvedl jen jako priklad, na goblinech jsem dlouho nebyl


jj grindoval bys jen do te doby nez budou hladovi vlci na obchuzce kolem trpaslicich start townu
Mimochodem dobre se tam tezi zelezo ani nepotrebuju krumpac

DFO: Silenter Divoky, General of Blanik Knights(Mahirim)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/05/2009 :  16:22:09  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Takovym hracum lehce utecu, nestalo se mi, ze by me tam zabili. Hodne stromu a balvanu, to moc archerum do karet nehraje.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 15/05/2009 :  20:11:01  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
Protože pro mě je třeba neochopitelne hrani nekterých lidi, třeba takovaá guilda Rainbow ninja, jejich demence je neuveritelna. Jediny co jsem videl ze behaji nahaty po meste a zabijej jiny nahace a to kazdy den a porad, nechapu trochu co to má za vyznam.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 18/05/2009 :  12:13:42  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

Protože pro mě je třeba neochopitelne hrani nekterých lidi, třeba takovaá guilda Rainbow ninja, jejich demence je neuveritelna. Jediny co jsem videl ze behaji nahaty po meste a zabijej jiny nahace a to kazdy den a porad, nechapu trochu co to má za vyznam.

trenujou skilly ne? :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 18/05/2009 :  13:46:36  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Ossiris

Protože pro mě je třeba neochopitelne hrani nekterých lidi, třeba takovaá guilda Rainbow ninja, jejich demence je neuveritelna. Jediny co jsem videl ze behaji nahaty po meste a zabijej jiny nahace a to kazdy den a porad, nechapu trochu co to má za vyznam.

trenujou skilly ne? :)



Nesuď guildu podle jednotlivců, Duháčci jsou solidní harwesteři, jednou jsem je nachytal v pevnosti NPC na středu mapy, kde běhají tuhá npc co dropuji plate armor, oni je tam kosili ze střech .. a když jsem tam jel za 14 dni kolem, tak tam byli tam pořád a tam to dává ..

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 18/05/2009 :  15:15:53  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

Protože pro mě je třeba neochopitelne hrani nekterých lidi, třeba takovaá guilda Rainbow ninja, jejich demence je neuveritelna. Jediny co jsem videl ze behaji nahaty po meste a zabijej jiny nahace a to kazdy den a porad, nechapu trochu co to má za vyznam.



Napadlo tě někdy, že ostatní může bavit i něco jinýho než tebe a ty to nemusíš chápat ? :)
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 18/05/2009 :  15:29:35  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Ossiris

Protože pro mě je třeba neochopitelne hrani nekterých lidi, třeba takovaá guilda Rainbow ninja, jejich demence je neuveritelna. Jediny co jsem videl ze behaji nahaty po meste a zabijej jiny nahace a to kazdy den a porad, nechapu trochu co to má za vyznam.



Napadlo tě někdy, že ostatní může bavit i něco jinýho než tebe a ty to nemusíš chápat ? :)

to je teda blbost ... vsechny prece bavi to samy ... jak si vubec dokazes predstavitneco jineho ... upalit by te meli ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 19/05/2009 :  12:01:03  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
nechci zakladat novej topik...

Je tu nejaky skiller s g15, kterou pouziva v darkfallu?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 25/05/2009 :  16:37:21  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
http://sugest.cz/index.php/darkfall-online/133-darkfall-warhulks

Dyntyho překlad článku o warhulcích.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 25/05/2009 :  16:55:24  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Hezký, jen by to chtělo omezit ty "mylníky" a "dobívání"
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 25/05/2009 :  16:59:24  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

http://sugest.cz/index.php/darkfall-online/133-darkfall-warhulks

Dyntyho překlad článku o warhulcích.



Do jakého jazyka ? Čeština to nebude Jako snaha se cení, ale tohle je fakt kotel.

Edited by - Isac on 25/05/2009 17:09:16
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 25/05/2009 :  17:53:49  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by M.C warior

http://sugest.cz/index.php/darkfall-online/133-darkfall-warhulks

Dyntyho překlad článku o warhulcích.



Do jakého jazyka ? Čeština to nebude Jako snaha se cení, ale tohle je fakt kotel.



Moje chyba, Dynty to překládal narychlo pro guildu a tak se s tím moc nepáral a ja jsem to pořádně nezkontroloval, zapoměl jsem jak uznalí jsou lidičkové na Imperku

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 25/05/2009 :  17:58:05  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by M.C warior

http://sugest.cz/index.php/darkfall-online/133-darkfall-warhulks

Dyntyho překlad článku o warhulcích.



Do jakého jazyka ? Čeština to nebude Jako snaha se cení, ale tohle je fakt kotel.



Vám se zavděčit je nevděčný úkol, těch gramatických chyb je v tom textu minimum a kupříkladu slovo dobývat, je nejspíš odvozeno od slova BÝT, nikoli BÍT které je rozhodně lepší varianta. Pointa je, že vzhledem k původu českého jazyka bych v něm dokonalost nehledal:)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Fragment
Starting Member

24 Posts

Posted - 25/05/2009 :  18:09:30  Show Profile  Send Fragment an ICQ Message Send Fragment a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by M.C warior

http://sugest.cz/index.php/darkfall-online/133-darkfall-warhulks

Dyntyho překlad článku o warhulcích.



Do jakého jazyka ? Čeština to nebude Jako snaha se cení, ale tohle je fakt kotel.



Moje chyba, Dynty to překládal narychlo pro guildu a tak se s tím moc nepáral a ja jsem to pořádně nezkontroloval, zapoměl jsem jak uznalí jsou lidičkové na Imperku



Nic si z toho nedělej vždycky se najde pár dutohlávek sobích co jen kecaj hověziny, práci s překladem si nedaj, ale hlavně, že se tu někomu smějou To by tě ale nemuselo překvapit, protože jsou to stále ty samé osoby na tom samém Imperiu ...
Go to Top of Page
Page: of 57 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,69 seconds. on eygor Snitz Forums 2000