Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Darkfall - Sandbox MMORPG
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 57

Aratan
Starting Member

19 Posts

Posted - 05/01/2009 :  20:16:34  Show Profile  Send Aratan an ICQ Message Send Aratan a Private Message  Reply with Quote
Přímo nad obrázkem je napsáno toto: Uploaded říjen 20, 2003

Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 05/01/2009 :  20:16:47  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by meloun

Jo Tak doufam ze to bude lepsi,me taky zase az tak moc nesejde na grafice ale melo by se na to aspon dat koukat. Ale je fakt ze teda Crysis by samo o sobe zadna pecka nebyla ale kvuli te grafice sem to hltal az me malem vypadly oci (uz je to nakej ten patek). Grafika nedela dobrou hru,ale dokaze ji hodne pozvednout



Tady mas aktualni screeny v maximalnich detailech. Jestli se ti nelibi tak lepsi to nebude...

http://www.darkfallonline.com/gallery/visuals

Ten tvuj screen je opravdu z roku raz dva.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/01/2009 :  20:35:40  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
grafiku bych oznacil za dostatecnou, nic vic ale ani nic min, pokud to bude svizne behat ve velkych bitvach tak je to vyborne

lastfm

Edited by - Rashaverak on 05/01/2009 20:36:11
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 05/01/2009 :  20:57:24  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
Pokouším se zařadit se do gildy Republic of Chaldor, líbí se mi zatím asi nejvíc. http://www.republicofchaldor.com/index.php?id=1
Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 05/01/2009 :  21:03:32  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
No me osobne se treba grafika moc libi, i ten styl grafiky. Takze ja si na nic nestezuju. Vzhledem k tomu, ze to ma byt delane na mass pvp. Tak si myslim ze to je vic jak dostacujici.
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 05/01/2009 :  22:32:24  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
A nechcete zalozit naky clan tady na imperiu?

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 05/01/2009 :  22:39:39  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by meloun

A nechcete zalozit naky clan tady na imperiu?


Bereš prášky na tu hyperaktivitu? Ještě 17 dní číst tvoje posty asi nevydržím...

<cool signature here>
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 05/01/2009 :  22:56:05  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Awrel

quote:
Originally posted by meloun

A nechcete zalozit naky clan tady na imperiu?


Bereš prášky na tu hyperaktivitu? Ještě 17 dní číst tvoje posty asi nevydržím...



lol

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 05/01/2009 :  23:20:22  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by meloun

A nechcete zalozit naky clan tady na imperiu?


Jak clan, kurva? Vždyť už děláš nástěnkáře v mojí GuildWars2 guildě. Takovýhle přeběhlíky střílí náš "Comrade Agitator" bez jakýhokoliv slitování. Tak bacha!!!
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 05/01/2009 :  23:28:15  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa


Čas na shánění vybavení přesáhne čas kdy budeš hrát normální hru.
Protože všichni víme jaka je frekvence ganku od ownage gankzor kurviček v dnešní době, 5x do hodiny smrt v PvP.

Spočítej si kolik času zabere běh do banky a že by jsi tam měl 6x kompletní set armoru? těžko tak levný aby to bylo takhle moc spotřební zboží to nebude.

A že 5x za hodinu je moc? spíš málo.




Evidentně si typický hráč grafických chatů. Ty tvoje "ownage gankzor kurvičky" jsou totiž schopnější hráči online her než si ty. Dokázaly si splnit svůj herní cíl a ty jsi jim v tom nebyl schopen svojí invencí zabránit, zbyly ti jen nadávky.


Ad beta invite: Hráči co se zaregistrovali do bety před x lety, se tam teď samozřejmě nedostanou. Jejich reportovaný hardware už dnes nesplňuje ani minimální požadavky na hru
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 06/01/2009 :  11:17:19  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by meloun

A nechcete zalozit naky clan tady na imperiu?


Jak clan, kurva? Vždyť už děláš nástěnkáře v mojí GuildWars2 guildě. Takovýhle přeběhlíky střílí náš "Comrade Agitator" bez jakýhokoliv slitování. Tak bacha!!!



Jo jenze vydani GW2 je daleko ale cekam na to jako na smilovani,nastenkarem samozrejme budu,ale tuhle hru si taky vyzkousim nez vyjde GW2 coz bude jeste chvili trvat Tak se prosímte nezlob

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------

Edited by - meloun on 06/01/2009 11:19:14
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 06/01/2009 :  14:05:24  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Me jenom zajima, jak chtej zvladnout ten naval trialistu. Preci jen tu hru si bude chtit zdarma zkusit hafo lidi.
Krome fanousku i hatesayeri, flameri, lidi kteri uslysi od kamaradu nebo v casopisech ze "je to HC hra pro prave muze" nebo lidi jako ja, kteri proste chtej zkusit vsecko co je nove ;))

Mam ted na mysli zejmena download mirrory.. kolik ma vubec klient..vi nekdo?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 06/01/2009 :  14:08:24  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Me jenom zajima, jak chtej zvladnout ten naval trialistu. Preci jen tu hru si bude chtit zdarma zkusit hafo lidi.
Krome fanousku i hatesayeri, flameri, lidi kteri uslysi od kamaradu nebo v casopisech ze "je to HC hra pro prave muze" nebo lidi jako ja, kteri proste chtej zkusit vsecko co je nove ;))

Mam ted na mysli zejmena download mirrory.. kolik ma vubec klient..vi nekdo?



Na to jsem taky zvedavy...Klient ma ted v bete myslim 19GB.


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 06/01/2009 :  14:09:29  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
klient ma 18GB. Jinak stahování klienta bych se nebál, spíš toho rozjezdu, ale to nedává žádne mmorpg čili relax :D
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 06/01/2009 :  14:36:11  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Me jenom zajima, jak chtej zvladnout ten naval trialistu. Preci jen tu hru si bude chtit zdarma zkusit hafo lidi.
Krome fanousku i hatesayeri, flameri, lidi kteri uslysi od kamaradu nebo v casopisech ze "je to HC hra pro prave muze" nebo lidi jako ja, kteri proste chtej zkusit vsecko co je nove ;))

Mam ted na mysli zejmena download mirrory.. kolik ma vubec klient..vi nekdo?

zkusis eutanazii?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 06/01/2009 :  14:43:06  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
Dojmy ze hry z bety:

Environmental Sounds 8/10
Music 6/10 - because there is only one song that I have heard, but it is ok.
Melee Combat Sounds 3/10 - very limited and repetitive - perhaps temporary?
Archery Combat Sounds 6/10
Magic Combat Sounds 7/10
World Graphics 8/10 - Trees, grass, clouds, mountains, and so on.
World Design 10/10 - Best world design of any MMORPG - explored quite a bit.
Character Models 5/10
Animations 3/10 - Pretty much like EQ. The game runs fast though.
Monster Models 7/10 - Creative so I think it deservers higher than a 6, and there is a variety of monsters out there.
City Design & Graphics 8/10 - Varies .
Outdoor Static Camps 10/10 - Very well laid out and feels realistic, not repetitive. Makes exploring fun. The AI helps.
Monster AI 9/10

Jak se dalo cekat, zvuky a animace jsou opravdu pozadu, coz se dalo ocekavat vzhledem k tomu ze je to maly tym. Na druhou stranu grafika, variabilia a zajimavost sveta ziskala velmi vysoke hodnoceni, coz je to nejdulezitejsi, stejne tak AI. Pro me osobne je to to, co jsem cekal. Nemam prehnane pozadavky co se vzhledu tyce :-), zvuky me ale trosku mrzi, hlavne neverim tomu, ze ve hre bude jen jeden song, to by byla vazne blbost. Takze verim v zlepseni.

Edited by - Omnax on 06/01/2009 14:45:26
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 06/01/2009 :  14:46:52  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Radeji bych nezavisly nazor na gameplay. To ze jsou animace a modely k zbliti si snad vsiml kazdy.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 06/01/2009 :  14:48:25  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Radeji bych nezavisly nazor na gameplay. To ze jsou animace a modely k zbliti si snad vsiml kazdy.



To asi kazdy z nas, a az nejaka takova informace bude, tak ji sem postnu. Taky bych rad videl video, nebo nazor na to jaka je hra jako celek. Ale takove informace zatim nejsou. Betatesteru je malo a leakeru jeste min, takze muzeme byt radi alespon za to co vime... a co jsem tu napsal v predchozich odstavcich.
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 06/01/2009 :  14:57:59  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
No bylo by dobre pokud bude stazeni clienta zdarma tak aby byl brzo torrent potom by se stahovanim nemel byt problem.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 06/01/2009 :  14:59:14  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kajda

No bylo by dobre pokud bude stazeni clienta zdarma tak aby byl brzo torrent potom by se stahovanim nemel byt problem.



Tak toho se nebojim, zalozit torrent se hrou neni zas tak velky problem, ale ja osobne mam radsi kdyz si muzu neco stahnout z FTP. Protoze UPC ma katastroficky nizky upload a torrenty se mi obcas docela plazi :-D
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 06/01/2009 :  15:22:29  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
cejtím vydání na Steamu
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 06/01/2009 :  15:27:54  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
Mno ja to nevidim tak ruzovo. Na tuto hru cakam uz dost dlho, takze radsej neverim ze sa to podari vydat 22.1.2009 urcite nie full, skorej vtedy zacne beta, alebo to dopadne ako vanguard. Nemyslim si ze 300 ludi dokaze poriadne otestovat vsetky aspekty pvp, pve, a ostatneho. (to cislo nemam potvrdene to je len moja domienka, ale myslim si ze viac ich zatial nie je). Konecnie tu snad bude nieco co ma bude bavit z online....
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 06/01/2009 :  16:20:42  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Hmm...no zatim to moc nevypada na brzke vydani

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 07/01/2009 :  07:28:04  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Z toho co tu piste mam pocit, ze se nechali UO hodne inspirovat.
S tim kouzlenim se jedna o klasickej pre-cast. Kazdej kdo UO hral (prosim vas... neragujte vy vsichni co jste UO videli jen na free shardech typu DP, Kelevar atp.... to jste UO vazne nehrali) si dobre pamatuje na tenhle typ kasteni. Exploze+energy bolt to jitilo




Kurva to byly casy Kal Vas Flam na pozdrav na bance v Trinsicu jenom Juf nemel nikdy dost HP aby to ustal :o))
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 07/01/2009 :  08:25:47  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote

Black
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 07/01/2009 :  13:09:32  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Premyslam o tejto hre uz velmi dlho, citam tento thread ...

Neviem si ale predstavit, ako bude vyzerat klasicky herny den. Alebo co vlastne bude zmyslom hry. Vecer s grupkou behat PvP, fajn, ale co ked dostanem chut explorovat, zbehnut nejaky dung (ak vobec budu) a nebude tu klasicke PvE ? Hmm. Hnacim motorom MMO ja stale povazujem tuzbu ludi po lepsich itemoch (aj keby sa malo jednat napr o itemy bez statov). Nechapte ma ale zle, presne kvoli item huntingu som prestal hrat WoW/WAR ...

Nechce sa mi tym padom verit, ze toto moze byt dlhodobo zabavna zalezitost, a uz VOBEC nie pre DESATISICE hracov, ako niektori predpovedate. Behat v iron sete, s prazdnym inv, s jednoduchym swordom ... robit PvP kvoli comu ? Prestizi ? Co som mal cest hrat v cz/sk komunite, 90% hracov bolo, hmm, ako to slusne povedat, podpriemernych, horko-tazko schopnych sformovat grupu do dungu/PvP. Preto som vzdy skoncil v medzinarodnej gilde.

Takze ocakavam nieco podobne ako Shemi, ze po release sa toto zmeni z nadsenych ovacii na ... flame.

Ja si iba dovolim dufat, ze vsetky tie sladke reci developerov, ako maju VSETKO pod kontrolou v zaujme co najlepsej hratelnosti, budu pravdive ...a hra vyjde (ak vyjde) v stanovenom termine a budeme prijemne prekvapeni.

MMO traveller
Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 07/01/2009 :  13:16:47  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

Premyslam o tejto hre uz velmi dlho, citam tento thread ...

Neviem si ale predstavit, ako bude vyzerat klasicky herny den. Alebo co vlastne bude zmyslom hry. Vecer s grupkou behat PvP, fajn, ale co ked dostanem chut explorovat, zbehnut nejaky dung (ak vobec budu) a nebude tu klasicke PvE ? Hmm. Hnacim motorom MMO ja stale povazujem tuzbu ludi po lepsich itemoch (aj keby sa malo jednat napr o itemy bez statov). Nechapte ma ale zle, presne kvoli item huntingu som prestal hrat WoW/WAR ...

Nechce sa mi tym padom verit, ze toto moze byt dlhodobo zabavna zalezitost, a uz VOBEC nie pre DESATISICE hracov, ako niektori predpovedate. Behat v iron sete, s prazdnym inv, s jednoduchym swordom ... robit PvP kvoli comu ? Prestizi ? Co som mal cest hrat v cz/sk komunite, 90% hracov bolo, hmm, ako to slusne povedat, podpriemernych, horko-tazko schopnych sformovat grupu do dungu/PvP. Preto som vzdy skoncil v medzinarodnej gilde.

Takze ocakavam nieco podobne ako Shemi, ze po release sa toto zmeni z nadsenych ovacii na ... flame.

Ja si iba dovolim dufat, ze vsetky tie sladke reci developerov, ako maju VSETKO pod kontrolou v zaujme co najlepsej hratelnosti, budu pravdive ...a hra vyjde (ak vyjde) v stanovenom termine a budeme prijemne prekvapeni.



Z ceho jsi prisel na to ze tady nebude PVE? ve svete bude spousta PVE, a taky objevovani, dungeonu a nebo budes moct craftit. Budes moct delat cokoliv budes chtit, ano svet se bude formovat pomoci PVP a guildovnich mest ale to neni jedina napln hry.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 07/01/2009 :  13:32:17  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Omnax

[quote]...ve svete bude spousta PVE...


Takze to bude PvE hra ? Vypichujem slova, ako Ty si vypichol moje.

Omnax, pises, ako keby si bol developer a mal vsetko pod kontrolou, smrdi tu fanboi, a to hra este ani nevysla ... Pisal som klasicke PvE, neviem, ci nie nahodou Ty si nepisal, ze boss nedropne klasicky item, pretoze developeri sa chcu presne vyhnut klasickemu PvE huntu gearu.

Pozor, neutoc na mna, ja tej hre drzim palce. Ale bohuzial neverim, ze vsetko bude fungovat tak, ako to vidite vy cez ruzove okuliare.

MMO traveller
Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 07/01/2009 :  13:38:34  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Omnax

[quote]...ve svete bude spousta PVE...


Takze to bude PvE hra ? Vypichujem slova, ako Ty si vypichol moje.

Omnax, pises, ako keby si bol developer a mal vsetko pod kontrolou, smrdi tu fanboi, a to hra este ani nevysla ... Pisal som klasicke PvE, neviem, ci nie nahodou Ty si nepisal, ze boss nedropne klasicky item, pretoze developeri sa chcu presne vyhnut klasickemu PvE huntu gearu.

Pozor, neutoc na mna, ja tej hre drzim palce. Ale bohuzial neverim, ze vsetko bude fungovat tak, ako to vidite vy cez ruzove okuliare.



Ja jsem jen rekl ze tu bude PVE, nikdy jsem nerekl ze tu bude PVE se smyslem honenim se za Itemama... Pokud ty si pod PVE predstavujes hondbu za itemama tak ok. Ale jsou i jine duvody proc hrat pve, nez itemy.
Ja nikdy nerekl ze jsem developer tak se do me nenavazej, pisu pouze featury ktere ve hre maji byt, nevim zda budou ani jak budou fungovat, tak si do me neryj s necim co sam nevis ani ty, a pokud prepokladas ze ja je vim, tak predpokladas spatne.

Edited by - Omnax on 07/01/2009 13:42:56
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 07/01/2009 :  13:42:53  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

Premyslam o tejto hre uz velmi dlho, citam tento thread ...

Neviem si ale predstavit, ako bude vyzerat klasicky herny den. Alebo co vlastne bude zmyslom hry.



Ultima mi ten herní den dokázala plnit několik let a co do filozofie byla hodně podobná (alespoň původně). No a pokud existuje nějakej ověřenej systém, tak by neměl být problém ho zreprodukovat v jiném kabátě.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 07/01/2009 :  13:48:47  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn
Hmm. Hnacim motorom MMO ja stale povazujem tuzbu ludi po lepsich itemoch



Hnaci motor to urcite neni. Je spousty mmo bez itemizace (castecne nebo kompletni). Namatkou napr. Toontown online (zadne itemy) a ted novy Spellborn.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 07/01/2009 :  13:50:27  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Vidis ? Presne to si ja pod pojmom PvE nepredstavujem, predstavujem si vecer s kamaratmi v dungu, explorovanie, skusanie bossov ... zabavu.

A nie prist z prace domov a sup do dalsej prace, pretoze tam je naschedulovany raid :) ale to patri inde, nie sem.


A vobec, preco by som za to PvE nemohol obcas chciet nejaky pekny reward (ktory sa mi ale po case v DF rozpadne :))? to asi nie je povolene ..

no a presne na tie "jine duvody" preco hrat PvP v iron sete a starting weapon sa pytam :)

MMO traveller
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 07/01/2009 :  13:56:54  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac
Ultima mi ten herní den dokázala plnit několik let a co do filozofie byla hodně podobná (alespoň původně). No a pokud existuje nějakej ověřenej systém, tak by neměl být problém ho zreprodukovat v jiném kabátě.


Nemuze to byt tim, ze to byla prvni, jedinna, jedinecna v te dobe atd?

Na stary dobry veci rad vzpomina, ale stejne nakonec pouzvia novy veci s novejma ficurama.

PS: Taky nevim jaky zde bude hlavni motivacni "hmatatelny" prvek. Byt v dobry guilde ktere patri to a to? Mit takovy a takovy pocet killu?
Dobre si zahrat v grupe a pobavit se, se muzu "vsude". Kvuli atmosfere? Nejlepsi atmosferu pro mne mel VG, ale i tak se u toho nedalo vydrzet bez lidi atd. To mi u DF vrta hlavou.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 07/01/2009 :  13:59:07  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Isac
Ultima mi ten herní den dokázala plnit několik let a co do filozofie byla hodně podobná (alespoň původně). No a pokud existuje nějakej ověřenej systém, tak by neměl být problém ho zreprodukovat v jiném kabátě.


Nemuze to byt tim, ze to byla prvni, jedinna, jedinecna v te dobe atd?

Na stary dobry veci rad vzpomina, ale stejne nakonec pouzvia novy veci s novejma ficurama.

PS: Taky nevim jaky zde bude hlavni motivacni "hmatatelny" prvek. Byt v dobry guilde ktere patri to a to? Mit takovy a takovy pocet killu?
Dobre si zahrat v grupe a pobavit se, se muzu "vsude". Kvuli atmosfere? Nejlepsi atmosferu pro mne mel VG, ale i tak se u toho nedalo vydrzet bez lidi atd. To mi u DF vrta hlavou.


Nenapisal by som to lepsie. A na VG mam uplne, ale uplne rovnaky nazor ako ty

MMO traveller
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 07/01/2009 :  14:40:08  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Isac
Ultima mi ten herní den dokázala plnit několik let a co do filozofie byla hodně podobná (alespoň původně). No a pokud existuje nějakej ověřenej systém, tak by neměl být problém ho zreprodukovat v jiném kabátě.


Nemuze to byt tim, ze to byla prvni, jedinna, jedinecna v te dobe atd?

Na stary dobry veci rad vzpomina, ale stejne nakonec pouzvia novy veci s novejma ficurama.




Tak to je samozřejmě možný, ale něco v tom kvalitního bejt muselo. Jinak ať mi nikdo netvrdí, že bych to hrál 5 let v kuse :)

Vem si třeba úspěšný herní serie, GTA, Warcraft, Diablo. Prakticky ta samá věc, občas upraví kabátek, přidají pár nových fičur a jede se dál.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 07/01/2009 :  15:10:35  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
V otevrenem systemu (svete) je prave vyhoda toho ze si mohu delat co zrovna chci a na co mam naladu.

Motivace muze byt pro kazdeho jina at uz pekny dum, prosperujici obchod, nejlepsi crafter, nejvetsi zabijak, nebo opak clovek ktereho neni tak moc jednoduche zabit, proste cokoliv te napadne nebo kombinace vseho.

PvE lze treba delat pouze pro to abych si zvysil ten a ten skill ktery se mi pak hodi v PvP nebo abych ziskal penize na koupi neceho jineho co potrebuji a nekdo jiny pro zmenu vyrabi, atd ...

Tento typ hry je proste pro lidi kteri si umi zabavu udelat a vymyslet sami. Rozhodne to neni vodeni za rucicku: v 18hod nastartovani pred branou do nejakeho dungeonu spolu s dalsimi 39 lidmi cvicit spartakiadu abych mozna za mesic ziskal ty pekne cervene trenky....(ktere budou v dalsim patchi nahrazeny trenkami s dalsim pruhem)

Black
Go to Top of Page

Blooderine
Starting Member

45 Posts

Posted - 07/01/2009 :  15:16:29  Show Profile Send Blooderine a Private Message  Reply with Quote
No já o PvE nemám strach...dokážu si představit nekonečné quest-chainy kde bude na konci čekat unikátní recept nebo skill. To stejné může být drop z bossů. Nebo třeba plány na novou stavbu. Možnost najmout si nové NPC nebo rozšířit si banku. Všechno se dá pořešit formou questů. A questy tě zavedou do dungnu a hned je na svete PvE :)
Ještě tu máme staré dobré grindování factions z WoWka...třeba na možnost koupit si jejich mounta, nebo na možnost postavit si na jejich (strategicky položeném) území obchod.
A taky budem všichni určitě huntit materiály na výbavu, lektvary,... to bude určitě taky grind, co dokáže zabavit. Vůbec o PvE nemám strach
Go to Top of Page

meloun
New Member

104 Posts

Posted - 07/01/2009 :  15:27:01  Show Profile Send meloun a Private Message  Reply with Quote
Jo ja tak myslim ze v te hre by mohla byt zabava a taky moc doufam ze bude. Ale v necem musim souhlasit s oponentama, mam strach jak to dopadne, ten system vypada zajimave lae krehce

--------------------------------------------
=>!!!We ArE ThE PulSSe Of ThE MaGGotS!!!!<=
--------------------------------------------
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 07/01/2009 :  15:30:14  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
cheche kdyz si vzpomenu champion spawny v uo :) vstavani v pet rano abych v pul seste byl nachystanej na spawnu
to bylo aspon PVE

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 07/01/2009 :  16:12:28  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Je to jak říká Black, dejte lidem určitou volnost a zábavu si najdou. Jenom kdybych vyčetl čim se různí lidi primárně bavili

- PvP , PvM, obchodování s čimkoliv (komodity, rarity, baráky) , craftění, kempování padajících baráků, dekorace vlastních baráku, píčoviny všeho druhu (Muzz ), griefing atp.. Ta volnost byla obrovská a každej si mohl vybrat.

Obávám se, že kdybych se dnes zeptal stovky lidí z WoW co dělali, tak bych dostal tak 3 unikátní odpovědi.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 07/01/2009 :  16:46:09  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
presne tak... konecne snad bude hra, ktera te nebude nikam tlacit. Bude to proste na tobe...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 07/01/2009 :  16:56:21  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
K diskusi o PvE aspektech Darkfallu: naše gilda bude brát PvE jako důležitou součást hry, protože je to jeden ze způsobů získávání zásob, takže attacky na NPC vesnice budou důležité.

A řekl bych, že i exploring bude důležitou součástí PvE.
Jenom bych poprosil, aby někteří nekritizovali hru, která ještě nevyšla. Tohle nedokážu pochopit. každému se líbí něco jiného a o zábavě má jinou představu
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 07/01/2009 :  17:10:10  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Greydawn

Premyslam o tejto hre uz velmi dlho, citam tento thread ...

Neviem si ale predstavit, ako bude vyzerat klasicky herny den. Alebo co vlastne bude zmyslom hry.



Ultima mi ten herní den dokázala plnit několik let a co do filozofie byla hodně podobná (alespoň původně). No a pokud existuje nějakej ověřenej systém, tak by neměl být problém ho zreprodukovat v jiném kabátě.


To je prave ono lidi co nehrali UO na OSI a hrali jen WoW a a pak neco, si nikdy nedovedou predstavit jak si tu zabavu najit.
Ja si pamatuju jak jsme se s MadMaxem predhaneli kdo bude prvni Glorious Lord a bylo to vlastne PvE s obcasny zabitim PK a myslim ze jsme se bavili denne dost slusne i kdyz par rozbitych klavesnic tu bylo :o))

Edited by - Araya on 07/01/2009 17:11:13
Go to Top of Page

raggnarcz
Starting Member

1 Posts

Posted - 07/01/2009 :  19:29:54  Show Profile  Send raggnarcz an ICQ Message Send raggnarcz a Private Message  Reply with Quote
Jak to vypada s Darkfallem? cetl sem ze 22. ledna...co je na tom pravdy? uz se na to nemuzu dockat...
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 07/01/2009 :  20:05:22  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by raggnarcz

Jak to vypada s Darkfallem? cetl sem ze 22. ledna...co je na tom pravdy? uz se na to nemuzu dockat...



No CZoveCZe, my taky ne...

Podle me je, jak uz tady nekdo zminil, bude v PvE prece trenink skill bojovych skillu... Prece nepujdu s 20% headbashingu mlatit lidi. A pokud bude krize, staci aby dali do "boss" mobu specialni patterny na veci (a to jakkekoliv, od dekoraci az po cervene trenky s pruhem).

A myslim, ze prvotni zabavou bude ganking a trashtalking xxCZuraCZECHxxcku...

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 07/01/2009 20:06:37
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 07/01/2009 :  20:31:16  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Troufám si tvrdit, že motorem bude rozvoj guildovniho města. Výstavba, obrana, vylepšování. Pokud to bude rozumně nsatveno tak 50% činností se bude točit okolo něj.
Vlastnictví lodě, baráku a craftskillu dostatečně nahradí chybějící "legendary red knickers with strip" které padají z přerostlého králíčka na konci dungeonu v jiných hrách.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 07/01/2009 :  20:34:11  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Mozna jsem trosicku skepticky, ale to, ze to ma vyjit za 15 dni, je vsude ticho jako po pesine. Nezda se mi, ze by chteli tichy start. :-) Nespletli si 8 s 9kou? ;-)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 07/01/2009 :  20:40:05  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Mozna jsem trosicku skepticky, ale to, ze to ma vyjit za 15 dni, je vsude ticho jako po pesine. Nezda se mi, ze by chteli tichy start. :-) Nespletli si 8 s 9kou? ;-)


Ten komentář jsem nepochopil, sice máš pravdu, ale hra vyjde v 09, takže asi nespletli.

<cool signature here>
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 07/01/2009 :  20:42:27  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
OMG ja vul si neuvedomil, ze je 2009...ehm mel jsem na mysli 2010 vs 2009 ...pardon..

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 07/01/2009 20:42:41
Go to Top of Page

Omnax
Moderator

169 Posts

Posted - 07/01/2009 :  21:13:45  Show Profile  Send Omnax an ICQ Message Send Omnax a Private Message  Reply with Quote
No tichucko je a asi jeste par dni bude :-D ale kdyby jsi sledoval vyvoj teto hry, tak oni delaji uplne vsechno jinak a hra ma byt taky uplne jina nez co nabizi soucasny trh :-D takze muzeme jen doufat a verit, a kdyz to nestihnou tak si jeste nejaky ten patek pockame, nic se nestane, dulezite je ze to vyjde(snad) konkurence stejne neni a brzo jen tak nebude. Co se tyka sandboxu.
Go to Top of Page
Page: of 57 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,62 seconds. on eygor Snitz Forums 2000