Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XI
 Final Fantasy XI - General Forum
 General forum
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Uruk-hai
Starting Member

3 Posts

Posted - 14/06/2004 :  12:58:48  Show Profile Send Uruk-hai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Nevim, asi 4 měsíce jsem ho neviděl ani neslyšel.



hehe kluci to vite , ze se vratim , ale jsem ted v USA na delsi pracovni ceste a vratim se nejdrive ke konci srpna . Pak se zse zapojim do hry ale pracovni vytizenost mi to nedovoluje a hlavne bych hral v jinym case kdyz uz bych mel cas nez vy
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 14/06/2004 :  15:22:01  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Uruk-hai

quote:
Originally posted by Gabriel

Nevim, asi 4 měsíce jsem ho neviděl ani neslyšel.



hehe kluci to vite , ze se vratim , ale jsem ted v USA na delsi pracovni ceste a vratim se nejdrive ke konci srpna . Pak se zse zapojim do hry ale pracovni vytizenost mi to nedovoluje a hlavne bych hral v jinym case kdyz uz bych mel cas nez vy



a obnovujes si postavy nebo zacnes od znova ?

lastfm
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 14/06/2004 :  20:11:05  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Uruk-hai

quote:
Originally posted by Gabriel

Nevim, asi 4 měsíce jsem ho neviděl ani neslyšel.



hehe kluci to vite , ze se vratim , ale jsem ted v USA na delsi pracovni ceste a vratim se nejdrive ke konci srpna . Pak se zse zapojim do hry ale pracovni vytizenost mi to nedovoluje a hlavne bych hral v jinym case kdyz uz bych mel cas nez vy



pokud to pujde obnovim jen postavy pokud ne zacnu znovu . Zkusim dnes jak se vratim z roboty nainstalovat od kamose ff ale ja uz si skro ani nepamatuyju jakej jsem mel handle , kdyztak mi ho sendtnete pls

a obnovujes si postavy nebo zacnes od znova ?

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/06/2004 :  09:21:19  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
uz chapu vyznam secure answer :)

btw co si pamatuju tak tvuj main job byl whm, jelikoz na linkshellu mame whm pomerne hodne tak dostanes za ukol levelit nejaky jiny job :))

lastfm

Edited by - Rashaverak on 15/06/2004 09:22:46
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 19/01/2006 :  14:13:29  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Trosku jsem promazal neaktualni veci nebo zcestne ci hadaci pismenka, ktera stejne nikomu nic noveho nerekli.
Go to Top of Page

Luke.Blood
Starting Member

27 Posts

Posted - 28/03/2006 :  00:59:59  Show Profile  Send Luke.Blood an ICQ Message Send Luke.Blood a Private Message  Reply with Quote
Zdravim vsechny bejvaly spoluhrace na shive, hraje tu jeste nekdo?

jestli jo tak me napadlo ze bych si zas skusil chvili zahrat FFXI a odpocinout si od WoW:))))

jinak konecne sme sundali nefariana:)))

http://lucy.troja.mff.cuni.cz/~psoj7535/nhbwl2.wmv
Go to Top of Page

Maleus
Starting Member

35 Posts

Posted - 28/03/2006 :  14:25:53  Show Profile  Send Maleus an ICQ Message Send Maleus a Private Message  Reply with Quote
Jasne ze nas stale par hraje na shive, ja som sa wowka vratil spat k FF 11 kedze ma wow strasne onudilo, moc trpany high end content furt to iste dookola neni moc zabava, a mat stres ci sa dostanes do raidu tiez nic moc, FF 11 je supr a este ktomy vychadza co chvila datadisk, s novymi areami a 3 novymi cool jobama - bluemage,corsair a puppetmaster co viac dodat, huraaaa !!!!
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 12/04/2006 :  12:12:14  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
mrnous strikes back

lastfm
Go to Top of Page

Maleus
Starting Member

35 Posts

Posted - 13/04/2006 :  11:37:39  Show Profile  Send Maleus an ICQ Message Send Maleus a Private Message  Reply with Quote
Vitaj spat Mrnousi, zase zaparime nieco vo FF blue mage Ftw!!!, skoda ze neni viacej slovakov a cechov v hre.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 17/04/2006 :  20:17:29  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Maleus

Vitaj spat Mrnousi, zase zaparime nieco vo FF blue mage Ftw!!!, skoda ze neni viacej slovakov a cechov v hre.



ffxi neni hra ktera by se mohla v cechach stat oblibenou, neni dost jednoducha

lastfm
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 17/04/2006 :  21:49:28  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Ja bych se vratil rad.... nikdy jsem nehral nic co by se zabavnosti a obtiznosti PvM a celkovou komplexnosti FFXI byt jen blizilo.
Ale kdyz jsem to skousel naposled tak 6h LFG v kuse mne donutilo po 2 dnech se na to zase vybodnout. :(

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 28/04/2006 :  14:29:36  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Ja bych se vratil rad.... nikdy jsem nehral nic co by se zabavnosti a obtiznosti PvM a celkovou komplexnosti FFXI byt jen blizilo.
Ale kdyz jsem to skousel naposled tak 6h LFG v kuse mne donutilo po 2 dnech se na to zase vybodnout. :(



jj to je problem, zalezi jak moc s tim dopredu pocitas, ja se u toho ucim tak mi to ani nevadi, obcas mi naopak vadi ze jako rdm mam partu vzdy do 10 minut :)


lastfm
Go to Top of Page

Luke.Blood
Starting Member

27 Posts

Posted - 28/04/2006 :  19:27:07  Show Profile  Send Luke.Blood an ICQ Message Send Luke.Blood a Private Message  Reply with Quote
Mno ja jako galka brd sem s partou nikdy problem nemel ani s japoncema ale zkesnul sem na LB5 a prestalo me to bavit:)))

horsi to bylo se subjobem jako galka whm sem moc uspech nemel ani mezi amikama:)))
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 04/09/2006 :  18:16:02  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
hrajete nekdo na fenriru?Ozvete se! Magda

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 04/09/2006 :  23:33:30  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
hoj. no na fenriru nepoznam nikoho. vsetci co tu postuju su na shive serveri,momentalne co viem tak hrava pravidelne z SK-CZ Kilerko,Maleus,Justik, a ja(Johnyko).Ja som zacal na inom serveri,ale hned som presiel na Shivu ked su tam "nasi" a o inych neviem.

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 05/09/2006 :  04:14:03  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

hoj. no na fenriru nepoznam nikoho. vsetci co tu postuju su na shive serveri,momentalne co viem tak hrava pravidelne z SK-CZ Kilerko,Maleus,Justik, a ja(Johnyko).Ja som zacal na inom serveri,ale hned som presiel na Shivu ked su tam "nasi" a o inych neviem.


Jak to vsichni delate,ze skacete ze servru na server?Taky bych to rada zkusila
Magda TX

OKO ZA OKO

Edited by - Magda on 05/09/2006 04:17:40
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 05/09/2006 :  23:45:05  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
no mne kupil world pass Maleus a prakticky som zacinal od "nuly" na shive.Mozeme ti kupit world pass na shivu,ale budes zacinat odznova.V kazdom meste je NPC World pass dealer pozri: http://ffxi.somepage.com/npcdb/list.php?type=31
Neviem ci sa to da nejako inac,mozno bude vediet kilerko,ten vie o tom omnoho viac.dam mu vediet. Ozaj aky mas char? job? level?

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 06/09/2006 :  00:37:32  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
neda sa, jedine si vytvorit novu postavu a zacat odznova na danom servery.

ako dlho vlastne hras? ked len par tyzdnov a chces ist na shivu tak kludne zacni znovu.. nejaky ten tyzden je vazne zanedbatelny. kdezto u mna uz zacat odznovu neprichadza do uvahy kedze uz tomu pomaly budu 3 roky co hram za svoju postavu :D ..je tam hodne roboty v tej postave
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 06/09/2006 :  05:17:14  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

no mne kupil world pass Maleus a prakticky som zacinal od "nuly" na shive.Mozeme ti kupit world pass na shivu,ale budes zacinat odznova.V kazdom meste je NPC World pass dealer pozri: http://ffxi.somepage.com/npcdb/list.php?type=31
Neviem ci sa to da nejako inac,mozno bude vediet kilerko,ten vie o tom omnoho viac.dam mu vediet. Ozaj aky mas char? job? level?



Ach jo,nevim co delat ...Hraji od brezna letosniho roku a mam BLM/RDM37,rank5.A pak mame jeste dva charaktery Monk 17 a manzeluv char.,ktery uz vyzkousel asi vsechno do lvl 20.Shodou nahody jsem rovna vcera koupila World Pass asi za 3000 nebo tak nejak...ale zatim jsem vubec nezkousela co a jak to funguje...Napis mi o tom vic a ja to omrknu.

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 06/09/2006 :  05:22:53  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Killerko

neda sa, jedine si vytvorit novu postavu a zacat odznova na danom servery.

ako dlho vlastne hras? ked len par tyzdnov a chces ist na shivu tak kludne zacni znovu.. nejaky ten tyzden je vazne zanedbatelny. kdezto u mna uz zacat odznovu neprichadza do uvahy kedze uz tomu pomaly budu 3 roky co hram za svoju postavu :D ..je tam hodne roboty v tej postave



To by bylo asi tak nejlepsi,ale jen pro mne.Jak rikam,mrknu se na to zitra a snad na neco prijdeme.

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 06/09/2006 :  05:33:50  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magda

quote:
Originally posted by Killerko

neda sa, jedine si vytvorit novu postavu a zacat odznova na danom servery.

ako dlho vlastne hras? ked len par tyzdnov a chces ist na shivu tak kludne zacni znovu.. nejaky ten tyzden je vazne zanedbatelny. kdezto u mna uz zacat odznovu neprichadza do uvahy kedze uz tomu pomaly budu 3 roky co hram za svoju postavu :D ..je tam hodne roboty v tej postave



Ted se na to divam a zjistuji,ze worldpass mi musi poridit nekdo od vas.
To by bylo asi tak nejlepsi,ale jen pro mne.Jak rikam,mrknu se na to zitra a snad na neco prijdeme.


OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 06/09/2006 :  19:25:13  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
No to uz mas nejake tie mesiace odohrate .Ono je len na tebe ako sa rozhodnes,pre nas je najmenej kupit ti ten WP na Shivu a ked si budes potom vytvarat nove charaktery tak vsetky budu uz len na Shive. Ak hravas casto tak to dobehnes coskoro

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 06/09/2006 :  19:35:00  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

No to uz mas nejake tie mesiace odohrate .Ono je len na tebe ako sa rozhodnes,pre nas je najmenej kupit ti ten WP na Shivu a ked si budes potom vytvarat nove charaktery tak vsetky budu uz len na Shive. Ak hravas casto tak to dobehnes coskoro


Je tedy mozne ziskat ten pass?

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 06/09/2006 :  23:01:22  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
No ano, je to mozne,cize ak teda chces ist na Shivu tak ja ho kupim a da mi to World Pass Number, ktore ti napisem na forum a ty ho musis tusim ze do 48 hodin zadat tam ako sa vytvara novy charakter (myslim ze je to po zvoleni rasy,povolania a tam niekde pri narodnosti sa da pisat cislo na world pass.ked ho zadas,je to komplet a si na shive. Tak ako chces ho? <shiva> <do you need it>?


ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 06/09/2006 :  23:12:33  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

No ano, je to mozne,cize ak teda chces ist na Shivu tak ja ho kupim a da mi to World Pass Number, ktore ti napisem na forum a ty ho musis tusim ze do 48 hodin zadat tam ako sa vytvara novy charakter (myslim ze je to po zvoleni rasy,povolania a tam niekde pri narodnosti sa da pisat cislo na world pass.ked ho zadas,je to komplet a si na shive. Tak ako chces ho? <shiva> <do you need it>?




Yes I do!
Rozhodne bych to chtela alespon zkusit!Predem moc a moc dekuji

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 06/09/2006 :  23:14:18  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
OK, tak idem skusit zbehnut na FF za tou NPC

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 06/09/2006 :  23:15:57  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by Johnyko

OK, tak idem skusit zbehnut na FF za tou NPC



Supr,to jsem rada,ze jsem te tady zastihla.

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 06/09/2006 :  23:41:37  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
(mozno to vies,ale pre istotu)Takze ak budes vytvarat novy charakter teraz tak ked zadas meno char. potom sipkou dole zvolis server a napises:shiva a potom este napises password a ten je :6156000742
Mas na to 5 pokusov a az 166 hodin,cize v pohode.Malo by to fungovat v pohode,ja uz dnes idem off,rano skoro vstavam,tak ak by nieco neslo tak si to zajtra precitam alebo pevne verim ze zajtra online na shive (ja budem cca od 16-18 hod. online. Cawes [;

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 06/09/2006 :  23:44:10  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

(mozno to vies,ale pre istotu)Takze ak budes vytvarat novy charakter teraz tak ked zadas meno char. potom sipkou dole zvolis server a napises:shiva a potom este napises password a ten je :6156000742
Mas na to 5 pokusov a az 166 hodin,cize v pohode.Malo by to fungovat v pohode,ja uz dnes idem off,rano skoro vstavam,tak ak by nieco neslo tak si to zajtra precitam alebo pevne verim ze zajtra online na shive (ja budem cca od 16-18 hod. online. Cawes [;


Jdu na to! Dekuji a uvidime se zitra!

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 06/09/2006 :  23:47:52  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
Nemas za co. Tak zajtra . Cya


ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 06/09/2006 :  23:50:10  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

(mozno to vies,ale pre istotu)Takze ak budes vytvarat novy charakter teraz tak ked zadas meno char. potom sipkou dole zvolis server a napises:shiva a potom este napises password a ten je :6156000742
Mas na to 5 pokusov a az 166 hodin,cize v pohode.Malo by to fungovat v pohode,ja uz dnes idem off,rano skoro vstavam,tak ak by nieco neslo tak si to zajtra precitam alebo pevne verim ze zajtra online na shive (ja budem cca od 16-18 hod. online. Cawes [;


nevim jak to mam zvolit,t sipka se nehybe

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 07/09/2006 :  00:17:20  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magda

[quote]Originally posted by Johnyko

(mozno to vies,ale pre istotu)Takze ak budes vytvarat novy charakter teraz tak ked zadas meno char. potom sipkou dole zvolis server a napises:shiva a potom este napises password a ten je :6156000742
Mas na to 5 pokusov a az 166 hodin,cize v pohode.Malo by to fungovat v pohode,ja uz dnes idem off,rano skoro vstavam,tak ak by nieco neslo tak si to zajtra precitam alebo pevne verim ze zajtra online na shive (ja budem cca od 16-18 hod. online. Cawes [;



Tak se mi to podarilo.Dobrou noc!

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 07/09/2006 :  17:40:21  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
aky mas nick? ak tak ma najdi ty (johnyko) alebo mule mam (janci)

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 08/09/2006 :  00:16:21  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
Vitaj na Shive Maqda. Musime to forum nejak ozivit,lebo je tu dost mrtvo lol. See you online

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 08/09/2006 :  15:30:05  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

Vitaj na Shive Maqda. Musime to forum nejak ozivit,lebo je tu dost mrtvo lol. See you online


To mas teda pravdu! KDE JSTE VSICHNI????

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Maleus
Starting Member

35 Posts

Posted - 08/09/2006 :  18:00:52  Show Profile  Send Maleus an ICQ Message Send Maleus a Private Message  Reply with Quote
No vitaj Magda na Shive, ja som v hre Maleus takze ak nieco potrebujes rady do zaciatku tak kludne sa ozvi ak budem online.
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 08/09/2006 :  20:33:18  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by Maleus

No vitaj Magda na Shive, ja som v hre Maleus takze ak nieco potrebujes rady do zaciatku tak kludne sa ozvi ak budem online.


Ok,dekuji za ochotu.Rada te zneuziju

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 10/09/2006 :  11:00:53  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
Chodia online este vobec Norek,Mrnous,Cyphisek...? naposledy som ich videl online,ked vysiel datadisk AoU a odvtedy nic,ani stopy po nich

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Maleus
Starting Member

35 Posts

Posted - 10/09/2006 :  14:51:56  Show Profile  Send Maleus an ICQ Message Send Maleus a Private Message  Reply with Quote
ani moc nechodia praveze :)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/09/2006 :  22:00:38  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Maleus

ani moc nechodia praveze :)



Mrnous se urcite zas objevi, ted momentalne je ulozenej v jeunu v sandorijske ambasade k zimnimu spanku :)

lastfm
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 13/09/2006 :  05:45:37  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

Chodia online este vobec Norek,Mrnous,Cyphisek...? naposledy som ich videl online,ked vysiel datadisk AoU a odvtedy nic,ani stopy po nich



Mila Sally
Dnes uz jsem se k memu char nedostala.Mala se rozhodla,ze chce byt warrior! Tak jsme ji poslali do dunes...haha.Cestou do Mhaury si nasla jinou mythru,ktera ji zavedla az k lodi. Pak si na ls nasla jednoho manika ktery ji PL az do 18.Exp. ji jen skakali mezi 200-300 za piece!Myslim,ze ji budu muset napsat do skautu,jinak se
sem nedostanu.LOL

Mejte se hezky a zase zitra Magda The Taru'


OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 13/09/2006 :  17:11:20  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
taru je spravna volba :) vlastne jedina spravna volba :)

a na 20tce uz jdi do jeuna a pak qufim

lastfm
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 13/09/2006 :  18:03:42  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

taru je spravna volba :) vlastne jedina spravna volba :)

a na 20tce uz jdi do jeuna a pak qufim



Hrajes taky nekdy?

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 14/09/2006 :  10:56:24  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
NJ Magdo, ta tvoje mala je pekne cislo hehe.
Mrnousi,tak se zastav niekedy Online.
Tarutaru spravna volba pre maga
Elvaan spravna volba pre mna.

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 14/09/2006 :  18:08:08  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

NJ Magdo, ta tvoje mala je pekne cislo hehe.
Mrnousi,tak se zastav niekedy Online.
Tarutaru spravna volba pre maga
Elvaan spravna volba pre mna.




Dnes a zitra to nebude o moc lepsi->>cheerleading driver.Budu tady mezi 15-17h(21-23 tveho casu),sobota a nedele bude lepsi,I promise!Kdyz ne,tak budeme uctovat!

OKO ZA OKO
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 15/09/2006 :  09:46:03  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
No dnes mozem najskor od 23:00 UK casu.Pravdepodobne budem zhanat niekoho,kto mi pomoze s AF.Pojdem chytat rybky do Castle Oztroja a potbebujem vylovit jednu vacsiu NM cca lvl 58.Ty zatial poexpi a mozno uz v sobotu pojdeme hladat travu do Dangruf Wadi na Chocobo License

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 16/09/2006 :  23:13:08  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
taru je nejlepsi na vsechno :) a to mi nikdo nevymluvi

lastfm
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 17/09/2006 :  22:49:19  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
No aspon ze se ozves Mrnousi
Hravas nejake ine MMORPG?

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/09/2006 :  14:28:32  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
no ultimu online momentalne

lastfm
Go to Top of Page

Magda
Starting Member

26 Posts

Posted - 18/09/2006 :  23:29:18  Show Profile Send Magda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

No aspon ze se ozves Mrnousi
Hravas nejake ine MMORPG?




No kde to dnes vazne?

OKO ZA OKO
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000