Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XI
 Final Fantasy XI - General Forum
 General forum
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 08/12/2003 :  17:04:32  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
trochu z jineho soudku, take vam prijde ze at si vemete jakoukoliv rasu tak stejne diky ruznym magickym premetum prelevajicim manu a hp a diky subjobum jste s ni schopni delat obstojne temer jakykoliv job i kdyz se na to ta rasa na prvni pohled nehodi ?

zacina mi pripadat ze je uplne fuk jakou rasu clovek hraje a jakej ji da job. jen me zajima jestli vam to prijde stejne ?

lastfm
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 08/12/2003 :  17:07:33  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

<font size=1 color=pink style=color:pink;font-size:9px;font-weight:900;font-family:fixedsys a hovno>i s malym kasparkem se daj delat maly veci</font>



uz by jsi mohl neco udelat s tim podpisem .. ;)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 08/12/2003 :  18:04:25  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -corwin-

quote:
Originally posted by Rashaverak

<font size=1 color=pink style=color:pink;font-size:9px;font-weight:900;font-family:fixedsys a hovno>i s malym kasparkem se daj delat maly veci</font>



uz by jsi mohl neco udelat s tim podpisem .. ;)



rofl dnes jsem to rashovi chtěl říct ve hře , ale je údržba 8 hodinová .

to rash : mno ani bych neřekl , vždy je rasa na něco předurčena jako např, galka je vynikající na melee ale v magii toho moc neudělá , mythra je zas přeurčena na thiefa , rangera a ninju . Člověk je na vše ale v ničem nevyniká , snad až na whm
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 08/12/2003 :  18:10:18  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Rozhodne v tom orzdil je a zasadni... at uz v poctu HP/MP... pro Warry/Magiciany dost podstatny, nebo v rozdilnych statech, ktere zase zasadne ovlivnuje DMG/M-DMG

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 08/12/2003 :  18:54:49  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
Mno a nemluve otom, ze stejnej buff jako Galka si muzu udelat s Tarutaru taky, a porad sme natom stejne.

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 08/12/2003 :  19:12:36  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ano ano jiste, ja nerikam ze taru neni nejlepsi black mage, ze mithra neni nejlepsi thief. Je, ale kazdy job se da hrat temer s kazdou rasou a jde to celkem v pohode, prave kvuli tem subjobum, ze jde hodne o kombinaci.

lastfm
Go to Top of Page

TSP
Starting Member

39 Posts

Posted - 09/12/2003 :  19:27:13  Show Profile Send TSP a Private Message  Reply with Quote
takze diky neskutecne ! vrelosti a pomoci id jmenem MECHAC uz patchuji

za tohle ma u me moooc velej dik co udelal a sem rad ze se daj najit jeste takovi great one a ochotni lide...

tim bych chtel vicemene taky podekovat vsem ktere sem otravoval o rady a kteri me zpatky odpovidali :)

FFXI | THF:75 | retired
LoTR | HNT 65 | retired
RoM | WAR/SCOUT 60/60 | retired
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 10/12/2003 :  04:43:30  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
Jo tak jsem to konecne zahral vypada to dobre to sice jo ale jsem z toho uplne vedle a netusim ani jak to mam ovladat brrr
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/12/2003 :  08:12:16  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anachronox

Jo tak jsem to konecne zahral vypada to dobre to sice jo ale jsem z toho uplne vedle a netusim ani jak to mam ovladat brrr



Klavesnicí
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/12/2003 :  08:27:32  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel



Klavesnicí



fakt ? a ja si rikal proc mi to s tim volantem tak nejde

lastfm
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 10/12/2003 :  11:26:50  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TSP

takze diky neskutecne ! vrelosti a pomoci id jmenem MECHAC uz patchuji
za tohle ma u me moooc velej dik co udelal a sem rad ze se daj najit jeste takovi great one a ochotni lide...
tim bych chtel vicemene taky podekovat vsem ktere sem otravoval o rady a kteri me zpatky odpovidali :)
Tak kde bol nakoniec problem?
co si robil zle? :)
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 10/12/2003 :  20:14:15  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
no jsem rad ze jsi mi poradil dobrej napad .. klavesnice jinak kdo by si semnou zahral tetra master????? jinak to moc neumim takze aspon vysaju informace sice obcas pocitac porazim ale kdyz si dam tezsi pocitac tak jsem v ritce jelikoz zacne delat comba a to pak na to jen ziram co se to deje a jak rychle prichazim o karty. :o)))))
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 11/12/2003 :  02:35:49  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
ja si rad zahram..
moju uplne prvu hru som hral proti normalnemu hracovi a hned som aj vyhral :D
tie komba su super.. vdaka nim moze kludne vyhrat aj hrac zo slabsimi kartami nad niekym kto ma silnesie karty
Go to Top of Page

7idus
Starting Member

47 Posts

Posted - 11/12/2003 :  08:09:46  Show Profile  Visit 7idus's Homepage  Send 7idus an ICQ Message Send 7idus a Private Message  Reply with Quote
Zdravim Final maniaky,

zanedlouho se vaše řady na Shivě rozšíří o tři nové přírůstky.. včera jsem objednal 3 krabice na cdromshopu, takže počítám, že by to během příštího týdne mělo dorazit.

Prozatím páček


..share your fantasy.
Go to Top of Page

dlouhan
Starting Member

4 Posts

Posted - 11/12/2003 :  09:44:56  Show Profile  Send dlouhan an ICQ Message Send dlouhan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 7idus

Zdravim Final maniaky,

zanedlouho se vaše řady na Shivě rozšíří o tři nové přírůstky.. včera jsem objednal 3 krabice na cdromshopu, takže počítám, že by to během příštího týdne mělo dorazit.

Prozatím páček


..share your fantasy.


Hmm.. Tak to doufam ze je po ceste nikdo neotevre..rad bych mel hru se vsim vsudy .)
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 12/12/2003 :  02:02:31  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
všichni koho se to týká si udělejte dle supr návodu Kilerka změny v playonline pls. Topic playonline
Go to Top of Page

TSP
Starting Member

39 Posts

Posted - 21/12/2003 :  05:47:41  Show Profile Send TSP a Private Message  Reply with Quote
hele kuci pls - nevite komu mam dat ten adventurers coupon jako thief kdyz sem ? prej to rikali nekde na zacatku vim prd a nechce se mi to jenom tak zahoazovat diky :)

btw: mam tady takovej problem mozna bug hry - pri makru

/ja "Sneak Attack" <me>
/wait 20
/wait 20
/wait 20
/p !!!!!SNEAK ATTACK READY!!!! <call12>

makro funguje bez problemu az na jednu celkem dulezitou malickost ... ten konec oznamovani do party (nebo say tell cokoli) proste to funguje jenom NEKDY a ja netusim proc - nema s tim nekdo zkusenost ?

PS: ta ja je mozna spatne ve hre to mam stopro spravne

FFXI | THF:75 | retired
LoTR | HNT 65 | retired
RoM | WAR/SCOUT 60/60 | retired
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/12/2003 :  09:11:09  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Jméno toho, komu je třeba dát adventurer kupón ti opravdu řekli na začátku, teď je nemožné na to přijít jinak, než že v North Sandoria na náměstí zkusíš všechny NPC a postupně jim to nastrkáš.

Co se týče makra, sice nevím, proč tam nemáš /wait 60, ale to není podstatné. Já používám /party, ale to by taky neměl být problém. Spíš to bude tak, že v boji tu hlášku přehlédneš. Pokud chceš něco, co upozorní hlavně tebe, tak /echo Sneak attack ready atd...

Go to Top of Page

TSP
Starting Member

39 Posts

Posted - 21/12/2003 :  12:25:55  Show Profile Send TSP a Private Message  Reply with Quote
Gabriel: mno wait nemam 60 protoze wait muze byt maximalne 20sec :)
a skutecne tu hlasku neprehlednu ... daval sem si mockrat i vypis z boje textovy a proste obcas se neobjevi vubec obcas jo ... skoda ... tu halsku pro Party jsem chtel hlavne ayb upozornila toho s kym sem domluveny ze bude delat sneak at kdyztak hodi provoke apod.. a jeste sem to chtel trosku vic rozvinout ale proste nefunguje jak ma taknevim du to jeste investigate :)

ad quest no to sem peknej debil ze sem toprehlid :( du jezkouset ty postavy :)

FFXI | THF:75 | retired
LoTR | HNT 65 | retired
RoM | WAR/SCOUT 60/60 | retired
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/12/2003 :  13:29:12  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TSP

Gabriel: mno wait nemam 60 protoze wait muze byt maximalne 20sec :)



Aha s tímhle nemám zkušenost, takže nevím.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/12/2003 :  09:20:36  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
super hosi diky moc ja si lamal hlavu jak lidi delaj to 15 seconds to provoke, ted uz je to jasny.

lastfm
Go to Top of Page

Pacient
New Member

297 Posts

Posted - 29/12/2003 :  16:29:06  Show Profile  Send Pacient an ICQ Message Send Pacient a Private Message  Reply with Quote
Muze mit ve ffxi vicero hracu na jednom serveru stejne jmeno?

Dutá hlava víc duní.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/01/2004 :  00:22:14  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pacient

Muze mit ve ffxi vicero hracu na jednom serveru stejne jmeno?



myslim ze ne

lastfm
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 04/01/2004 :  21:02:22  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
Ahoj vsichni jen sem vas chtel pozdravovat a poprat do novyho roku a doufam ze mi moc neutecete ve ff jelikoz ja jsem se vratil z chaty a kdyz sem spustil komp tak se muj kompik zase odporoucel je tuhej a nejhorsi je ze to neni zdroj a zaruka je v hajzlu ci nekdo vite jaka zaruka se dava na desku Ecs poripade amd procesor?? zatim zdarec a at se vam to nestane mam ted hroznej ocistec nebejt mladej uz bych se zakous
Go to Top of Page

maxa25
Starting Member

88 Posts

Posted - 05/01/2004 :  10:33:43  Show Profile  Send maxa25 an ICQ Message Send maxa25 a Private Message  Reply with Quote
Uprimnou soustrast, jestli si tam mel ecs, tak to ti pocitac prokazal sluzbu, ze tu ecsku odvaril, ale mela by mit zaruku myslim dva roky. Neboxovanej AMD ma vetsinou pul roku zaruku, kdyz neni mechanicky poskozen.Nevim jak ostatni, ale ja zas tolik na to ff casu nemam, takze ja osobne ti tolik neutecu.
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 05/01/2004 :  10:43:24  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Od roku 2003 musi mit vsechny nove produkty 24 mesicni zarucni lhutu.
Ja si ted porizoval boxovanou verzi a mela zaruku dokonce 36 mesicu

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 09/01/2004 :  11:38:51  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Square Enix oznámili, že počet registrovaných uživatelů jejich PS2/PC MMORPG s názvem Final Fantasy XI překročil hranici 500.000 hráčů (celosvětově), přičemž celková online populace (počet aktivních charakterů) dělá téměř milion postav.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/01/2004 :  11:58:05  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Square Enix oznámili, že počet registrovaných uživatelů jejich PS2/PC MMORPG s názvem Final Fantasy XI překročil hranici 500.000 hráčů (celosvětově), přičemž celková online populace (počet aktivních charakterů) dělá téměř milion postav.



tak to uz by za chvili mohla byt FF nejhranejsi na svete ne ? EQ mel neco malo pres 500K.

jeste detail, je 30 serveru, to je prumerne na jeden server skoro 20K platicich accountu.


lastfm

Edited by - Rashaverak on 09/01/2004 12:01:04
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 09/01/2004 :  12:24:15  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
No leti to nahoru opravdu silene. Nevite, jestli se planuje release taky pro Evropu a kdy? To by mohlo byt dalsich tak 50k lidi...

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

maxa25
Starting Member

88 Posts

Posted - 15/01/2004 :  10:24:53  Show Profile  Send maxa25 an ICQ Message Send maxa25 a Private Message  Reply with Quote
Nebylo by spatny zalozit topic s craftenim, co kdo umi, co shani za material atd. Cetl jsem pekny topic, jak jim napriklad pekne funguje kuchar, ostatni mu dodavaji material a on naoplatku vari pro ne nake ty dobroty. Neco takoveho by mohlo pomalu zacit fungovat i u nas i kdyz chapu, ze sme zatim s craftenim na zacatku.
Go to Top of Page

maxa25
Starting Member

88 Posts

Posted - 13/02/2004 :  12:50:33  Show Profile  Send maxa25 an ICQ Message Send maxa25 a Private Message  Reply with Quote
Pekna recenze na FFXI od Bestie na tiscaligames.
http://games.tiscali.cz/reviews/finalfantasyxi/index.asp.



ps: Kilerko tam je jeste z dob krale klacka na tech screenech ne? ;).

Edited by - maxa25 on 13/02/2004 12:51:05
Go to Top of Page

naryx
Starting Member

3 Posts

Posted - 19/02/2004 :  08:33:06  Show Profile  Send naryx an ICQ Message Send naryx a Private Message  Reply with Quote
Zdravim, tak uz jsem taky na Shive, handle Naryx, nick Naryx - kdyby me nekdo podporil linkshellem tak to uvitam, pripadne kdyby nekdo makal na low lev subjobu, tak bych se taky rad groupnul s nekym, kdo by me do toho zasvetil. Zatim jsem Red Mage lv 7, do vecera tak asi lv 9
Go to Top of Page

TSP
Starting Member

39 Posts

Posted - 19/02/2004 :  13:53:35  Show Profile Send TSP a Private Message  Reply with Quote
Naryx: zkus mi napast tell az budes ve hre "Tsp" ze tam ses pritahnu linkshell :)

FFXI | THF:75 | retired
LoTR | HNT 65 | retired
RoM | WAR/SCOUT 60/60 | retired
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 30/04/2004 :  18:15:15  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
hojte.. ako to vyzera v hre teraz?
kto vsetko este hrava? a co je tam noveho :)

pozeral som ze nejaky novy datadisk sa chysta
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/05/2004 :  10:49:29  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Killerko

hojte.. ako to vyzera v hre teraz?
kto vsetko este hrava? a co je tam noveho :)

pozeral som ze nejaky novy datadisk sa chysta



no vetsina lidi skoncila jsme tam ted maximalne tak v peti

lastfm
Go to Top of Page

maxa25
Starting Member

88 Posts

Posted - 05/05/2004 :  13:19:08  Show Profile  Send maxa25 an ICQ Message Send maxa25 a Private Message  Reply with Quote
Zlutej dabel mi odstrihl ADSLko, takze ted budu ve hre vic nez sporadicky do pulky kvetna, takze se veselte beze mne . (zkusim zprovoznit na to mezidobi modem )
Go to Top of Page

noril
Darkparadise GM

32 Posts

Posted - 05/05/2004 :  15:38:44  Show Profile Send noril a Private Message  Reply with Quote
me to nejak odmitlo vzit dalsi payment takze si ted dopisuju s podporou

Ninoki

be blonde or not?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 11/05/2004 :  13:55:06  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by noril

me to nejak odmitlo vzit dalsi payment takze si ted dopisuju s podporou



japonsky ?

lastfm
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 12/05/2004 :  10:18:32  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Nevíte někdo, kdy má být release PS2 verze pro Evropu? PS2 verzi vych asi zkusil, PC verzi ne, protože na to nemám stroj.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 12/05/2004 :  10:26:35  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Nevíte někdo, kdy má být release PS2 verze pro Evropu? PS2 verzi vych asi zkusil, PC verzi ne, protože na to nemám stroj.



Zároveň s vydáním druhého datadisku, který v ní bude obsažen. Tzn. ještě letos :)

Jak připojuješ PS2 na inet ?
Go to Top of Page

TSP
Starting Member

39 Posts

Posted - 12/05/2004 :  10:56:17  Show Profile Send TSP a Private Message  Reply with Quote
TSP stale hraje a nemini s hrou prestat jelikoz ho neustale bavi a tesi se na datadisk ...
...
jenom me ted vicemene cekaji za 20+- dni statnice cili se tam od pristiho tydne budu objevovat asi sporadicky a kdyz uz tak krapet nervozni cili bych doporucoval nezlobit me :-)

jinak PS2 kari go go go at uz ste tam at je nas vic

NINOKI: tak jak to s tebou vypada uz se nejak zadarilo s kreditkou ? stejnej problem mel tusim i MALEUS tak se hozkus nejak zeptat ze mu to nechtelo sezrat kreditku a nemohl chvili hrat

FFXI | THF:75 | retired
LoTR | HNT 65 | retired
RoM | WAR/SCOUT 60/60 | retired
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 12/05/2004 :  11:01:29  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
zatím nijak - současně s vydáním FFXI na PS2 začne fungovat i Playonline. Ale četl jsem návod, že to normálně jde zprovoznit u nás i teď. Jen v registraci při prvním připojení se "spleteš" ve svém poskytovateli připojení myslím a uvedeš "omylem" nějakého rakouského providera.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 12/05/2004 :  11:10:19  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

zatím nijak - současně s vydáním FFXI na PS2 začne fungovat i Playonline. Ale četl jsem návod, že to normálně jde zprovoznit u nás i teď. Jen v registraci při prvním připojení se "spleteš" ve svém poskytovateli připojení myslím a uvedeš "omylem" nějakého rakouského providera.



Kukni sem

http://konzoly.gamesweb.sk/clanok.php3?ID=4021
Go to Top of Page

noril
Darkparadise GM

32 Posts

Posted - 14/05/2004 :  01:00:21  Show Profile Send noril a Private Message  Reply with Quote
no vypada to divne >> oni tvrdi ze problem je u banky a banka tvrdi ze problem je u nich ... takze cekam na new cartu protoze neberou amex
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 15/05/2004 :  09:08:53  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem nainstaloval FF, že na měsíc skuknu svoje postavy. Jsou smazané :)
Představa, že bych měl znovu absolvovat všechny šílené questy typu druhé povolání, KFC quest apod. mě odradila od založení nové postavy. Škoda
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 17/05/2004 :  12:00:27  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Tak jsem nainstaloval FF, že na měsíc skuknu svoje postavy. Jsou smazané :)
Představa, že bych měl znovu absolvovat všechny šílené questy typu druhé povolání, KFC quest apod. mě odradila od založení nové postavy. Škoda



skoda, lidi se ted nejak vraceji a zacina nas tam bejt celkem dost, zajimavy zrovna ten den co jsem napsal ze lidi mizej se zacali vracet :)

btw zkousel jsi kontaktovat technickou podporu ? treba by ti ty postavy vratili

lastfm

Edited by - Rashaverak on 17/05/2004 15:08:29
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/05/2004 :  21:11:11  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Zkouším. Uvidíme, Taru red mága bych si možná švihnul znovu.
Go to Top of Page

Justik
Starting Member

12 Posts

Posted - 08/06/2004 :  22:59:33  Show Profile  Send Justik an ICQ Message Send Justik a Private Message  Reply with Quote
Zdravim
po 2 mesicni odmlce quli skoly,konci semestr,za chvili bude uplny konec, se zas na chvili premistim do ff. (jeste nemam plany na leto). Jsem rad, ze nas tolik zustalo a rad budu zas na CzSk linkshellu pospouchat vase tajne rozhovory:)
Ac to dle par topicu vypada na trochu nakopnuty vceli ul, nexcu se do toho michat. Myslim, ze vse je svobodna volba a odsuzovat nekoho nemam pravo a ani nexci. od toho to je snad svobodna vule:) a svuj nazor jsem v podobe toho citatu rashovi rekl:) stejne jako kdysi v UO sem musel stravit nekolik tydnu sekanim dreva mackanit makro tlacitka, takze to znam, ale nemyslim, ze by mi to neco dalo krome mozolu na prstu. navic v uo to slo pekne rychle oproti ffxi, kde je snad vse docela zpomalene.

ee,sory. chtel jsem se zeptat jedno OT: Nevite/neznate neco o tom novem Horizons Online? dle recenze by to mohlo vypadat na solidni svet ne nepodobny realnemu zasazeny do fantasy..

blm,bst75, whm73,mnk74, pld55
10x 37-42, 3x 19-21
SD,ZM,COP done. zbyva Oyryu v 2.0 a bahamut
merits 58
vrtra,fafhog,tiamat,KB,aspi ,sky etc defeated
blackbelt 2/3 >.>
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/06/2004 :  08:57:21  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
nikolo nevis nahodou jestli se k nam jeste vrati wardocan ? a pripadne kdy ?

lastfm
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/06/2004 :  10:07:44  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Nevim, asi 4 měsíce jsem ho neviděl ani neslyšel.
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000