Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XI
 Final Fantasy XI - General Forum
 General forum
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

saiyaman
Starting Member

46 Posts

Posted - 18/11/2003 :  14:20:41  Show Profile Send saiyaman a Private Message  Reply with Quote
ono to totiz znovu zkontroluje vsech 7000+ souboru a pak stahuje co je jeste treba Jinak ja mel s Chello + ten update za 1,5 h.
PS: sorry hosi, ze jsem posledni dobou hral sporadicky, potreboval jsem si od hrani trochu odpocinout, takze jsem spis koukal na filmy a brouzdal po netu.

MMORPG turista

Edited by - saiyaman on 18/11/2003 14:23:59
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/11/2003 :  14:39:19  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sethseth

tak previewicko na FFXI uz na www.doupe.cz

snad bude po chuti vsem (na posledni chvili se trosinku prekopavalo) :-).



no tak treba toto

"Galka jsou národem spoléhající na hrubou sílu. Vynikají v boji s chladnými zbraněmi, ale trpí slabou obratností. Stejně tak jejich schopnost kouzlit je na velmi nízké úrovni."

neni nejpresnejsi o galce se na vsech webech pise ze diky pomerne dobre obratnosti je vhodny pro povolani thief.

lastfm
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/11/2003 :  15:23:58  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by saiyaman
[PS: sorry hosi, ze jsem posledni dobou hral sporadicky, potreboval jsem si od hrani trochu odpocinout, takze jsem spis koukal na filmy a brouzdal po netu.



V pohodě, není kam spěchat. Powerleveling není třeba, protože FF má obrovský content od lvl 1, tak co se stresovat ne ? :)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/11/2003 :  15:24:44  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Galka ? No ten jako thief určitě ne. Mithra je nejlepší thief.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/11/2003 :  15:32:13  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Galka ? No ten jako thief určitě ne. Mithra je nejlepší thief.



samozrejme neni nejlepsi ale rekneme to tak ze
tank - excelent
thief - average
mage - poor

lastfm
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 18/11/2003 :  22:55:54  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Tak patchování se nekoná ty pitomci japončíci neberou American Express a ty pitomci v Komerční bance mi pro internet VISU odblokovaly na rok a podržte se zkončilo to v pondělí tedy včera :)))) Takže zítra ráno musím naklusat do banky a podepsat zase nějaký pitomý lejstro že prodlužuji otevření karty pro net o rok ...

Pokud mi poradíte jak udatovat FF aniž bych musel zaregistrovat stáhnu to přes noc ale asi se bez spuštění toho Playonline wieweru neobejdu co?


Noe

Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 18/11/2003 :  23:25:22  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
Tvoje starosti bych chtel mit. :[

Btw nevi nekdo kde lze trackovat zasilku poslanou Air mailem? Nejak sem to nenasel....

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 19/11/2003 :  09:07:17  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mechac

Tvoje starosti bych chtel mit. :[

Btw nevi nekdo kde lze trackovat zasilku poslanou Air mailem? Nejak sem to nenasel....



uz jsem to nasel

shipping 12.11.2003
prevzeti kanadskou postou 13.11.2003
doruceni do zeme urceni (cr) 15.11.2003

a ted prej cesky poste trva 3 - 5 dni nez mi to donese domu. Takze treba dnes a taky treba pristi tyden :(

ja s mechem bysme to ale meli mit ve stejnej den.

lastfm
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 19/11/2003 :  11:45:53  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
sice tomu sám nevěřím ale updatuji což při teplotě 38,4 C co mám je obdivuhodný protože i u psaní týhle věty se potím jako pes :))

Jinak ze začátku jsem si říkal že tak debilně složitou instalaci vyžadující 4 klíče atd .... můžou vymyslet jen japončíci ale nakonec to bylo kompletně v pohodě a intuitivní ... maj to dobře udělaný až na to že neberou Am Ex. karty ...

Ted si louskám manuál (tedy díky mý angličtině si spíše prohlížím obrázky) přečet jsem si forum o rasách, ovládání atd ... a přijde mi to šíleně komplikovaný a složitý ale po zkušenosti s instalací pevně věřím že i hra bude intuitivní a v pohodě ... i když mám obavu že to že neumím anglicky bude u týhle onlinovky mnohem více znát a dělat problémy než u ostatních co jsem hrál.


Noe

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 19/11/2003 :  12:02:10  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe
i když mám obavu že to že neumím anglicky bude u týhle onlinovky mnohem více znát a dělat problémy než u ostatních co jsem hrál.



FF je velmi "obtížná" MMORPG inspirující se ve starých školách typu EQ atd. To ovšem neznamená, že je frustrující, ale naopak. Obtížnost přispívá k hratelnosti a výzvám. Navíc disponuje velkým contentem od začátku (ale to už jsem tu psal několikrát :)

Nároky na angličtinu nejsou nijak závratné, navíc tam trvale hraje několik čechů a navíc jsme trvale připojeni přes teamspeak kde furt kecáme o FF. Jediné, z čím se budeš trápit je ovládání. To se samozřejmě dá odmítnout ihned na začátku stylem - bože to je děsný ovládání a nebo vydržet pár hodin, zvyknout si a být naprosto v pohodě. Pokud ale znáš sérii FF pak Tě to tolik nepřekvapí.

FF je přesně jak říkáš -nesmírně intuitivní. Všechno funguje tak, jak v duchu doufáš a očekáváš. Jinak klávesnici doporučuji v menu config přepnout na compact.
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 19/11/2003 :  12:47:33  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Noe
i když mám obavu že to že neumím anglicky bude u týhle onlinovky mnohem více znát a dělat problémy než u ostatních co jsem hrál.



FF je velmi "obtížná" MMORPG inspirující se ve starých školách typu EQ atd. To ovšem neznamená, že je frustrující, ale naopak. Obtížnost přispívá k hratelnosti a výzvám. Navíc disponuje velkým contentem od začátku (ale to už jsem tu psal několikrát :)

Nároky na angličtinu nejsou nijak závratné, navíc tam trvale hraje několik čechů a navíc jsme trvale připojeni přes teamspeak kde furt kecáme o FF. Jediné, z čím se budeš trápit je ovládání. To se samozřejmě dá odmítnout ihned na začátku stylem - bože to je děsný ovládání a nebo vydržet pár hodin, zvyknout si a být naprosto v pohodě. Pokud ale znáš sérii FF pak Tě to tolik nepřekvapí.

FF je přesně jak říkáš -nesmírně intuitivní. Všechno funguje tak, jak v duchu doufáš a očekáváš. Jinak klávesnici doporučuji v menu config přepnout na compact.



FF je evidentne delala na PS2 joypad, takze by stalo za to to na nem zkusit... Me osobne ale compact nastaveni nevyhovuje (i kdyz sem si puvodne myslel, ze bude lepsi:))

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 19/11/2003 :  14:14:33  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
mno můžu říct , že na gamepadu jsem to hrál asi 2 hodky a nedalo se to . Stále ho odkládat a psat na klavesnici me stresovalo . Jinak já používám normoš nastavení to jest pravou rukou se pohybuji na num, klávesách a levou používám CTRL a ALT spolu s 1 až 9 kde mám kouzla
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 19/11/2003 :  14:31:13  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wardocan

mno můžu říct , že na gamepadu jsem to hrál asi 2 hodky a nedalo se to . Stále ho odkládat a psat na klavesnici me stresovalo . Jinak já používám normoš nastavení to jest pravou rukou se pohybuji na num, klávesách a levou používám CTRL a ALT spolu s 1 až 9 kde mám kouzla



Pokud clovek pouziva teamspeak, tak vlastne uz tu klavesnici nepotrebuje :) Krom toho je pekelnej rozdil mezi PC gamepady a Dualshockem!!!

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 19/11/2003 :  16:08:36  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
perlicka :)

Arigato - Thank you (acual word)

doomo - Thanks! (short form)

Doomo Arigato - Thank you very much! (very polite form.)

Nihongo oh wakirimasen - I don't understand Japanese (Also polite form)

Eego dake wakarimasu - I only understand English.

It should be in there. I've never used the auto translator, but I haven't heard good things about it. You might try looking up Graditude or another word that means the same.


lastfm
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 19/11/2003 :  19:00:08  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
tak mám opatchováno - 8 hodin cca to jde čekal jsem to horší.
Zkoušel jsem vytvořit několik postav ... první tři pokusy zkončily vždy na jiném serveru a potom už mě to házelo vždy pouze na jeden stejný server.

Jak tedy zadám a kde seženu ten waipont na umístění - může mi někdo poradit pls ... jo a kde se prosímVás nastavují parametry grafiky hry nemůžu to najít ... když pustím config FF jenom blikne a hned se zavře.

Může mě někdo pls kontaktovat na ICQ nebo nejlépe na mobil aby mi pomoghl stím lognutím - icq: 120268794


Noe


Edited by - Noe on 19/11/2003 21:00:00
Go to Top of Page

saiyaman
Starting Member

46 Posts

Posted - 19/11/2003 :  19:01:42  Show Profile Send saiyaman a Private Message  Reply with Quote
ad config: nesmi bezet ani Playonline, pak to jde spustit

MMORPG turista
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 19/11/2003 :  19:54:32  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

tak mám opatchováno - 8 hodin cca to jde čekal jsem to horší.
Zkoušel jsem vytvořit několik postav ... první tři pokusy zkončily vždy na jiném serveru a potom už mě to házelo vždy pouze na jeden stejný server.

Jak tedy zadám a kde seženu ten waipont na umístění - může mi někdo poradit pls ... jo a kde se prosímVás nastavují parametry grafiky hry nemůžu to najít ... když pustím config FF jenom blikne a hned se zavře.

Může mě někdo pls kontaktovat na ICQ nebo nejlépe na mobil aby mi pomoghl stím lognutím - icq: 120268794 / mob: 608 322 775



Na dva funkční worldpassy je tu Noe přímo topic ! :)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 19/11/2003 :  21:10:55  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
tak jsem prisel domu a na stole listek ze si mam na poste vyzvednout balik z toronta tak snad zitra se joinu. jen me mate ze tam je misto baliku zaskrtnuto doporuceny dopis.

lastfm
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/11/2003 :  09:02:36  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

tak jsem prisel domu a na stole listek ze si mam na poste vyzvednout balik z toronta tak snad zitra se joinu. jen me mate ze tam je misto baliku zaskrtnuto doporuceny dopis.




tak ja to mam v baglu, vecer az prijdu dom tak se snad pripojim tak kolem osmi az dotham patch.

gabriel muzes sem nejak hodit svoje icq ?


lastfm
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 20/11/2003 :  09:23:44  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Rashaverak

tak jsem prisel domu a na stole listek ze si mam na poste vyzvednout balik z toronta tak snad zitra se joinu. jen me mate ze tam je misto baliku zaskrtnuto doporuceny dopis.




tak ja to mam v baglu, vecer az prijdu dom tak se snad pripojim tak kolem osmi az dotham patch.

gabriel muzes sem nejak hodit svoje icq ?





ICQ je k nicemu... nelze ho spolecne se hrou pouzit. Ale neni problem kontaktovat kohokoli primo pres PlayOnline.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 20/11/2003 :  09:44:49  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

tak jsem prisel domu a na stole listek ze si mam na poste vyzvednout balik z toronta tak snad zitra se joinu. jen me mate ze tam je misto baliku zaskrtnuto doporuceny dopis.




pokud to mas pres air mail z CDromshopu tak to chodi dycky jako doporucena zasilka :) mozna se tim da vyhnout clu :) kazdopadne ja ho nikdy neplatil :)


/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 20/11/2003 :  09:46:47  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message  Reply with Quote
PLS muzu poprosit o odkaz na tracking sec. air mailu ? :) cekam cekam a zatim nic :(

/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/11/2003 :  10:04:31  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Listyx

PLS muzu poprosit o odkaz na tracking sec. air mailu ? :) cekam cekam a zatim nic :(



https://obc.canadapost.ca/emo/basicPin.do?language=en

lastfm
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 20/11/2003 :  10:12:05  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message  Reply with Quote
rashaverak: diky moc :)))

2003/11/15 19:56 Arrival in destination country
2003/11/13 05:01 Dispatched from Canada

at zije CZposta :( jeste nemam ani listecek :(

/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/11/2003 :  10:42:16  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Listyx

rashaverak: diky moc :)))

2003/11/15 19:56 Arrival in destination country
2003/11/13 05:01 Dispatched from Canada

at zije CZposta :( jeste nemam ani listecek :(



tak to letelo asi stejnym letadlem jako to moje a mechovo :)

hold kdo neni z prahy si pocka o par dni dele, zrejme.

lastfm
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 20/11/2003 :  17:25:16  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message  Reply with Quote
vazeni pratele, smazky a smazici :)
mam toooooooooooooooooooooo :)
dneska budu patchovat a zitra hraju :)
je mozno poprosit o world pass ? popripade da se nekde najit ? :)

/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 20/11/2003 :  18:00:05  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
Server: SHIVA
World Pass: 5255480144

inac na world pass je tu topic zvany "WP" :)
Go to Top of Page

papanek
Starting Member

10 Posts

Posted - 20/11/2003 :  18:25:36  Show Profile Send papanek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Listyx

vazeni pratele, smazky a smazici :)
mam toooooooooooooooooooooo :)
dneska budu patchovat a zitra hraju :)
je mozno poprosit o world pass ? popripade da se nekde najit ? :)



Kde jsi kupoval a kolik to stálo?
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 20/11/2003 :  18:58:11  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
http://www.cdromshop.com/cdshop/desc/p.662248903071.html

Cena s postovnym je cca $68 USD.

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

Azirafal
Envinjatandil

88 Posts

Posted - 20/11/2003 :  20:44:55  Show Profile  Send Azirafal an ICQ Message Send Azirafal a Private Message  Reply with Quote
To preview na Doupeti se vam kluci povedlo, dobrej clanek. Takovy souhrny informace mi bodly. Chtel sem do toho casem taky jit, ale ta absence PvP me odradila Ale jinak ta FFXI snad nema chybu, skoda.

Azirafal[CoNT], Envinjatandil (Dark Paradise -> Endor Alphatest -> Real)
Go to Top of Page

sethseth
Starting Member

4 Posts

Posted - 20/11/2003 :  21:16:41  Show Profile Send sethseth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azirafal

To preview na Doupeti se vam kluci povedlo, dobrej clanek. Takovy souhrny informace mi bodly. Chtel sem do toho casem taky jit, ale ta absence PvP me odradila Ale jinak ta FFXI snad nema chybu, skoda.



to jsem rad, ze se libi. a treba clanek pochval i na doupeti! :-)
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 20/11/2003 :  23:13:03  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message  Reply with Quote
please help :)
co se pouziva jako CVM code u EC/MC InternetCard ? :)
a muzu pri registraci na PlayOnline kecat ? :)
mam na vyber jen Canada a USA :)

/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 20/11/2003 :  23:37:46  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Listyx

please help :)
co se pouziva jako CVM code u EC/MC InternetCard ? :)
a muzu pri registraci na PlayOnline kecat ? :)
mam na vyber jen Canada a USA :)



Kecat můžeš. CVM kód je na normální kartě zezadu to trojčíslí.
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 21/11/2003 :  00:01:37  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message  Reply with Quote
hehe :)
dik ale internetcard je jen lejstro... v bance mi trdej ze je to shodne s CVC kodem :)

jinak sem z ty instalace totalne zmatenej... navic to po me yatim nechtelo tetra master registration code :*/
Edit: sem zmatenej jak lesni vcela :) z vetsi casti sem zmatenej z toho play online... spravy toho konta a vseho okolo :)
jestli vas to nezmatlo tak gratz :)

k cemu je content ID ? :) mam kodu jak sracek a na zaklade nich mam ziskavat nejaky IDcka ? :)
zatim sem spis vydesenej nez potesenej :*/

/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO

Edited by - Listyx on 21/11/2003 00:17:37
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 21/11/2003 :  00:34:52  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
Natom lejstru byl mel byt ten CVM taky napsanej.

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 21/11/2003 :  00:44:53  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message  Reply with Quote
tak kuli milemu FFXI asi budu muset preinstalovat okna a vsechny aplikace........... sem opravdu nadsen... po vlozeni CD2 me vyfakuje systemova chyba o nejakym icon.exe.... pak mi to nakope cca v 58% na konci toho cedecka u souboru 40.dat zase systemova chyba..... sem rad ze sem utratil prachy za opravdu vyjimecnou zabavu...
ale jak znam svoji smulu nikdo tyhle problemy nema co ? :)

jedina rada na muj error zatim je :

hey, I got that too on 58% when I changed discs. the second try though was a success, although I did it a different way, I have two dvd drives, so instead of changing the disc that has just been installed I put the next disc in the other drived. and everything went fine afterwards. Although I doubt thats what solved it, maybe just retrying did the trick. But if you have 2 drives try that out.


/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 21/11/2003 :  00:47:37  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message  Reply with Quote
CVM tam nenajdes :)
ale k ty karte dostanes obalcicku a tam je uvedeny expiration date a ten CVC :) prej CVC je jen jinak jmenujici se CVM... alespon to tvrdej v ebance.. kazdopadne je taky triciselnej :)

quote:
Originally posted by mechac

Natom lejstru byl mel byt ten CVM taky napsanej.


/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/11/2003 :  01:50:14  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Já jsem taky přeinstaloval windows.
Go to Top of Page

Justik
Starting Member

12 Posts

Posted - 21/11/2003 :  02:35:41  Show Profile  Send Justik an ICQ Message Send Justik a Private Message  Reply with Quote
Jak to funguje s tou postou na cdromshopu? Ten air mail express-dorazi to jako doporucene na postu a ja si pro to musim zajit? nebo to vozi domu proti podpisu?

Ad placeni kartou - amici maji ve zvyku ze prachy z karty ti sundaji v okamziku doruceni zbozi na udanou adresu.

Jinak za jak dlouho vam to doslo?od okamziku objednani,pracovnich dnu.

blm,bst75, whm73,mnk74, pld55
10x 37-42, 3x 19-21
SD,ZM,COP done. zbyva Oyryu v 2.0 a bahamut
merits 58
vrtra,fafhog,tiamat,KB,aspi ,sky etc defeated
blackbelt 2/3 >.>
Go to Top of Page

anachronox
Starting Member

35 Posts

Posted - 21/11/2003 :  02:42:34  Show Profile  Send anachronox an ICQ Message Send anachronox a Private Message  Reply with Quote
Nazdar vsicky tak jsem tu novacek a asi vas tu budu dlouho navstevovat asi naveky pokud to pude pridal sjem tam delsi topic final fantasy 11 pls odpovezte neznalemu potom budu znali a budu parit s vama. diky moc kdyztak muj topic potom vymazte ale hlavne mi prosim odpovezte dikyyy anachronox
Go to Top of Page

Yzzy
Starting Member

96 Posts

Posted - 21/11/2003 :  08:07:13  Show Profile Send Yzzy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anachronox

Nazdar vsicky tak jsem tu novacek a asi vas tu budu dlouho navstevovat asi naveky pokud to pude pridal sjem tam delsi topic final fantasy 11 pls odpovezte neznalemu potom budu znali a budu parit s vama. diky moc kdyztak muj topic potom vymazte ale hlavne mi prosim odpovezte dikyyy anachronox


Teda covece-je se s psanim taky moc nemazlim,ale tohle je sila.Ti nerozumim ani N.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/11/2003 :  08:16:21  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Justik

Jak to funguje s tou postou na cdromshopu? Ten air mail express-dorazi to jako doporucene na postu a ja si pro to musim zajit? nebo to vozi domu proti podpisu?

Ad placeni kartou - amici maji ve zvyku ze prachy z karty ti sundaji v okamziku doruceni zbozi na udanou adresu.

Jinak za jak dlouho vam to doslo?od okamziku objednani,pracovnich dnu.



bral jsem to air mailem, ve schrance jsem mel listek ze na poste mam doporucene psani tak jsem tam zasel a dali mi takovou malou krabicku a kupodivu to bylo ono :)

obednaval jsem 13.11. na cdromshopu odeslanim formulare, podle kanadske posty 15.11. to bylo v cr, coz je sobota, pak nedele, pondeli bylo svatek, listek jsem nasel ve stredu vecer ve schrance. Ale vypada to ze lidi co si to obednavali ve stejny den a nejsou z prahy uz jim to trva o dva dny dele.

lastfm
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/11/2003 :  08:18:14  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mechac

Natom lejstru byl mel byt ten CVM taky napsanej.



vadi to hodne kdyz jsem si cvm proste vymyslel ? zbytek udaju jsem zadal spravne az na zemi puvodu kdy jsem mel na vyber mezi usa a kanadou tak jsem vybral mensi zlo, kanadu.

jinak me dojmy ze hry jsou po prvnich trech hodinach vesmes pozitivni. Registrace a instalace je dost dlouha a trva dele nez patchovani samotne pokud mate rychlejsi lajnu. Taky je to samozrejme vsecko online a furt cekate nez se nekam konektne, nepral bych vam aby vam to ke konci spadlo :). V 18.00 jsem dal prvni cd do mechaniky a v 20.00 jsem teprve zacal patchovat.

Prvni vec co me prekvapila ze na prvnich levelech roste expa desne rychle. To je samozrejme obvykle ale vporovnani napriklad s daocem mi to prijde podstatne rychlejsi, coz me trochu zklamalo. Ovladni jak uz bylo receno je otresne a je jasne videt ze je delano na ps, ale nadruhou stranu neni to nic na co by se nedalo zvyknout a snad az proniknu do delani maker tak uz to bude uplne ok. Potesila me moznost prepnout se do in eyes pohledu postavy coz se obcas hodi.

Ale zas abych nebudil spatny dojem tak ze hry jako celku jsem nadsenej i kdyz ta grafika je fakt ulitla a grafiku brneni mi vubec nesedi :( hold japonska kultura to sem ostatne vedel. Ale hral jsem jen asi 3 hodky takze po trech hodinach bude nadsenej kazdej, mmorpg je ale dlouhodoby tak uvidime za rok :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 21/11/2003 09:00:45
Go to Top of Page

Listyx
Starting Member

75 Posts

Posted - 21/11/2003 :  09:26:16  Show Profile  Send Listyx an ICQ Message Send Listyx a Private Message  Reply with Quote
mno ja si myslim ze to vadi :) pocitam, ze to podle toho nejak validujou :) jinak co mas za kartu ?

ses docela rychlej :) me to pri instalaci na konci druhyho CDcka 4x spadlo :) takze tak ve 22:30 sem zacal a ve dve rano sem kocil :)
jinak patchovani probiha pomerne rychle :) ale zbejva mi jeste asi hodka :)


jinak diky za WP :) dneska ho pouziju :)

/salute all GGs DAoC,FFXI,EVE,WOW
/poke all BGs E&B,CoH,AoC,ChO,WhO,STO
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/11/2003 :  09:30:20  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Listyx

mno ja si myslim ze to vadi :) pocitam, ze to podle toho nejak validujou :) jinak co mas za kartu ?



visa, na zadni strane mam ctyri cisla mezera tri cisla co z toho je to cmv ?

lastfm

Edited by - Rashaverak on 21/11/2003 09:30:54
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 21/11/2003 :  10:14:34  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Listyx

mno ja si myslim ze to vadi :) pocitam, ze to podle toho nejak validujou :) jinak co mas za kartu ?



visa, na zadni strane mam ctyri cisla mezera tri cisla co z toho je to cmv ?



Pokud vim, tak na zadni strane karty je cislo karty + CVV kod. Takze tam mas asi takovy to dlooooouhy cislo co je i ve predu + tri cisla , ktery tam nejsou a to je to CVV.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/11/2003 :  10:33:10  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Listyx

mno ja si myslim ze to vadi :) pocitam, ze to podle toho nejak validujou :) jinak co mas za kartu ?



visa, na zadni strane mam ctyri cisla mezera tri cisla co z toho je to cmv ?



Pokud vim, tak na zadni strane karty je cislo karty + CVV kod. Takze tam mas asi takovy to dlooooouhy cislo co je i ve predu + tri cisla , ktery tam nejsou a to je to CVV.



no tak to nemam, mam tam svuj hnusnej podpis, magnetickej prouzek a nad nim drobne napsano 4 cislice mezera 3 cislice

lastfm
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 21/11/2003 :  10:50:32  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
No tak to jsou ty 3 cislice (teda mam zkusenost jen s VISOU nevim , jak to je u jinych karet)

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

TSP
Starting Member

39 Posts

Posted - 21/11/2003 :  11:43:00  Show Profile Send TSP a Private Message  Reply with Quote
hoj zdravi newone :)
semjenom chtel mozna by nebylo od veci treba udelat obrazek toho jak ma byt spravne vyplnenej ten formular na tom http://www.cdromshop.com/ - co vsechno se ma vyplnit a jakymi udaji :) urcite by to nekterym helplo :)
jinak sem se chtel zeptat to PROVINCE/STATE jste vyplnovaly ? mam tam napsat KRAJ nebo nemusim nic
a ad platba staci mit an uctu CZECH koruny :) a oni to pak strhnou dle prepoctu nebo musi betj USD ucet ?

FFXI | THF:75 | retired
LoTR | HNT 65 | retired
RoM | WAR/SCOUT 60/60 | retired
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 21/11/2003 :  11:45:21  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TSP

hoj zdravi newone :)
semjenom chtel mozna by nebylo od veci treba udelat obrazek toho jak ma byt spravne vyplnenej ten formular na tom http://www.cdromshop.com/ - co vsechno se ma vyplnit a jakymi udaji :) urcite by to nekterym helplo :)
jinak sem se chtel zeptat to PROVINCE/STATE jste vyplnovaly ? mam tam napsat KRAJ nebo nemusim nic
a ad platba staci mit an uctu CZECH koruny :) a oni to pak strhnou dle prepoctu nebo musi betj USD ucet ?



PROVINCE/STATE je jen pro US a nemusis mit USD ucet... prepocita se to podle kurzu.
Jinak na tom formulari neni snad nic nejasnyho. Pokud mas neco konkretniho, tak napis a pokusim se zodpovedet.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000