Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XI
 Final Fantasy XI - General Forum
 General forum
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Yzzy
Starting Member

96 Posts

Posted - 13/11/2003 :  16:26:09  Show Profile Send Yzzy a Private Message  Reply with Quote
To Gabriel:Jo jo mas recht.Ale jinak sem hodnej clovek.Stim maitence-je mi jedno esli to daj do svyho casu nebo ne,ale da se to resit jinak nez to davat do herniho casu US.Je tam spousta casu kolem.A jak vis ze maj japonci nejvic accountu?Mas statistiku kolik se prihlasilo americanu za poslednich 20 dni-rad bych ji videlNeznamena ze kdyz to u nich bezi 9 nebo kolik mesicu ze je US nedostihne.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 13/11/2003 :  16:53:53  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yzzy

To Gabriel:Jo jo mas recht.Ale jinak sem hodnej clovek.Stim maitence-je mi jedno esli to daj do svyho casu nebo ne,ale da se to resit jinak nez to davat do herniho casu US.Je tam spousta casu kolem.A jak vis ze maj japonci nejvic accountu?Mas statistiku kolik se prihlasilo americanu za poslednich 20 dni-rad bych ji videlNeznamena ze kdyz to u nich bezi 9 nebo kolik mesicu ze je US nedostihne.


Ale o cem to mluvite ?

lastfm
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 13/11/2003 :  19:01:19  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Pokud budeš chtít diskutovat o povolání rashaverak piš na ICQ 149 683 538
Go to Top of Page

sethseth
Starting Member

4 Posts

Posted - 13/11/2003 :  21:36:48  Show Profile Send sethseth a Private Message  Reply with Quote
[/quote]
ok celej topic smažu
[/quote]

:-) nejlepsi volba :-)) dik!
Go to Top of Page

Pacient
New Member

297 Posts

Posted - 13/11/2003 :  22:16:36  Show Profile  Send Pacient an ICQ Message Send Pacient a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mechac

Tak cdromshop opakovane odmitl moji kredit kartu(nejde o klasickou kreditku ale o virtualni kreditku) a pokud nenajdu dobrovolnika prez kteryho by to slo zaplatit tak se asi neuvidime.



Ja mam "virtual" kartu od ebanky a taky nemuzu platit na cdromshopu kvuli nejakymu overovani kery ta moje karta nepodporuje. A taky bacha na to, ze cdromshop chce kanadsky, treba je jen nemas povoleny nebo tak neco ;p

Dutá hlava víc duní.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 14/11/2003 :  07:03:39  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Ahoj mel bych dotazek.
Jak hra reaguje kdyz v grupe silnejsich hracu je clovek s nizkym levelem.Podobne jako v DAOC(nechytacka) nebo jako v Shadowbane(pohoda).
Dik
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 14/11/2003 :  07:07:52  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Taky mam virtual kartu od Ebanku a nakupuji jedine na Cdromshopu
a ze uz jsem toho koupil naposledy SWG
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 14/11/2003 :  08:30:37  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
mno zatím jsme to moc nezkoušeli , ale tuším , že jako mág asi problém mít nebudeš , jen ustát popřípadě tu ránu od moba , a že ted už dávají někdy pecky. Jako melee povolání bych to viděl jako problém jelikož , pro tebe budou všechy potvory incredible a tuším , že budeš jen missovat . Takže expu sice dostávat budeš ale nepoleze ti WS , shield , parry , evade apod .
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 14/11/2003 :  08:40:26  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Na VN si lidi hodne stezujou, ze FFXI nema wow (nadherne, vymakane) lokace/zony/dungy? Pri ruznych recenzich se toto uvadi jako nedostatek. Je to pravda? (ja jsem si mimochodem, kvuli podobnym recenzim (+relativne spatnemu UI) FFXI nekoupil a zakoupil jsem radsi dva posledni datadisky EQ (kteryzto ma uchvatne scenerie i na starem enginu a je proste celkove nejvymakanejsi mmorpg (ne pro pvp)).

Edited by - VT on 14/11/2003 08:41:36
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 14/11/2003 :  08:49:10  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yzzy

To Gabriel:Jo jo mas recht.Ale jinak sem hodnej clovek.Stim maitence-je mi jedno esli to daj do svyho casu nebo ne,ale da se to resit jinak nez to davat do herniho casu US.Je tam spousta casu kolem.


Imho to delaj na preskacku mezi time zonami. Asijati si stezujou, ze po releasu USA verze chodej servery dolu hlavne v asijsky prime time. Pravda bude nekde mezi.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/11/2003 :  08:53:41  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Zajímavé. Zrovna včera jsem četl názory hráčů proč hrají FF XI a jeden z nich byl - nádherné zóny. A zřejmě čteme jiné recenze. Možná kdyby jsi sem hodil link na některou z těch co to říká, tak si rád počtu. Všechny recenze, které jsem četl já - a že jsem jich fakt četl hodně, většinou končí - oh tomuhle propadám na dlouhou dobu...

Lognul jsem předevčírem do AC2, které se mi graficky nesmírně líbilo a najednou mi došlo jak kýčovitě je to udělané. Přebarvené, měkké linky, nezvyklé tvary apod. Ale taky chápu, proč se mi to líbilo.

FF XI je jiné. Decentní, reálné, jednodušší. Ve FF XI máš pocit, že to místo může být i dnes kdekoliv na zemi. (Vyjma teleportů, potvor atd. pochopitelně). Kupodivu to podlě mě výrazně více vtahuje do hry.

Edited by - Gabriel on 14/11/2003 08:54:54
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 14/11/2003 :  09:05:40  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Nevíte někdo linka na benchmark Final Fantasy , potřeboval bych něco prozkoušet
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/11/2003 :  09:17:59  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wardocan

Nevíte někdo linka na benchmark Final Fantasy , potřeboval bych něco prozkoušet



http://www.doupe.cz/Aktuality/Ar.asp?ARI=104835&CAI=2136&EXPS=%22FINAL%2A%22+AND+%22FANTASY%2A%22
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 14/11/2003 :  11:01:54  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
díky jen pro zajímavost mi to běhá takhle : 5022 H ; 5608 L
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 14/11/2003 :  18:31:48  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Jinak konečně jsem se také dozvěděl jak je to se zahradničením . Pokud si koupíte květináč a dáte do ní semínka . Po nějakem čase v mog house vám začne prý úroda a to dle typu semen co jste tam nacpali . Může vypadnout prý i rare item , nebo nějakej food nebo i krystaly což by se docela hodilo . Jinak jsem si koupil v aukci jeden květináč za 1000 gil a zkusil jsem to zatím mě stojí stále prázdnej květináč v domě , ale uvidíme co se z toho vyklube
Go to Top of Page

sethseth
Starting Member

4 Posts

Posted - 14/11/2003 :  22:31:43  Show Profile Send sethseth a Private Message  Reply with Quote
tak kluci! prvni jista zmena. clanek nebude v pondeli ale v utery a to ze zcela zjistneho duvodu. v PO je statni svatek a tedy obecne mensi navsetvnost webů...

budu informovat dal.. :-))
Go to Top of Page

saiyaman
Starting Member

46 Posts

Posted - 14/11/2003 :  22:56:43  Show Profile Send saiyaman a Private Message  Reply with Quote
FFXI Hits 400,000 Subscribers

I thought I would pass this on to everyone. This is not an officially endorsed figure, but reliable sources have told us that Final Fantasy XI now has over 100,000 English speaking subscribers and 300,000 Japanese speaking subscribers, for a total of more than 400,000 worldwide. If I recall the figures from other games correctly, this places FFXI just behind Everquest in total subscribers

MMORPG turista
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/11/2003 :  23:06:42  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by saiyaman

FFXI Hits 400,000 Subscribers

I thought I would pass this on to everyone. This is not an officially endorsed figure, but reliable sources have told us that Final Fantasy XI now has over 100,000 English speaking subscribers and 300,000 Japanese speaking subscribers, for a total of more than 400,000 worldwide. If I recall the figures from other games correctly, this places FFXI just behind Everquest in total subscribers




Nádhera, taky je to hra, která za to opravdu stojí. Dnes ve špiččce bylo na Shiva serveru 4.000 lidí a s pingem to ani nehnulo.
Go to Top of Page

Yzzy
Starting Member

96 Posts

Posted - 15/11/2003 :  02:26:32  Show Profile Send Yzzy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wardocan

Jinak konečně jsem se také dozvěděl jak je to se zahradničením . Pokud si koupíte květináč a dáte do ní semínka . Po nějakem čase v mog house vám začne prý úroda a to dle typu semen co jste tam nacpali . Může vypadnout prý i rare item , nebo nějakej food nebo i krystaly což by se docela hodilo . Jinak jsem si koupil v aukci jeden květináč za 1000 gil a zkusil jsem to zatím mě stojí stále prázdnej květináč v domě , ale uvidíme co se z toho vyklube


Krmis ho krystalama?Mozna ze to vis,ale pro jistotu-musis tu kytku krmit krystalama aby ti zni neco poradnyho vyrostlo.Myslim to vazne jen me to pride srandovni))
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 15/11/2003 :  05:26:27  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wardocan

mno zatím jsme to moc nezkoušeli , ale tuším , že jako mág asi problém mít nebudeš , jen ustát popřípadě tu ránu od moba , a že ted už dávají někdy pecky. Jako melee povolání bych to viděl jako problém jelikož , pro tebe budou všechy potvory incredible a tuším , že budeš jen missovat . Takže expu sice dostávat budeš ale nepoleze ti WS , shield , parry , evade apod .


Diky za odpoved.Ja jen ze take uvazuji ze bych si to vyzkousel.Ale kvuli casovemu posunu bych hral v Asijskem prime timu tak bych Vas asi moc nepotkaval.Tak jsem se chtel dovedet co by kdyby Systemu hry zatim moc nerozumim ale ptat se je zbytecne dokud nebudu mit hru na stole.(jinak si myslim ze magova kouzla budou misovat taky,krome healu samozrejme)
Jo snad jen, tech 600 mega patche to nakonec chtelo stahnout nebo to byla jen nejaka kachna?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 15/11/2003 :  08:46:03  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Ahoj mel bych dotazek.
Jak hra reaguje kdyz v grupe silnejsich hracu je clovek s nizkym levelem.Podobne jako v DAOC(nechytacka) nebo jako v Shadowbane(pohoda).
Dik



Spíš jako v Daoc. Ten patch je opravdu velký ale 600 mega nemá. Já jsem ho na 128 rychlost stahoval asi 6 nebo 7 hodin.

Edited by - Gabriel on 15/11/2003 08:49:54
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/11/2003 :  19:19:32  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
obednaval jsem tu hru ve stredu v noci z cdrom shopu a doted mi nevzali ani prachy z uctu, to je nejake divne, nevite v cem to muze byt ?

lastfm
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 15/11/2003 :  21:48:07  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
hmm a přišel ti mail , a dostal jsi number , že se objednávka podařila ??
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/11/2003 :  23:03:05  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wardocan

hmm a přišel ti mail , a dostal jsi number , že se objednávka podařila ??



jo prisel mi mail s mim zakaznickym cislem a cislem obednavky, uz jsem tam napsal dotaz jak to s tim vypada ale zatim zadna odpoved.

lastfm
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 16/11/2003 :  17:11:11  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Nevite, kde by se dala najit mapa celeho sveta? Kde by bylo videt, kde lezi jednotliva mesta, jak je svet rozdelen na uzemi... atd? Vsude jsou jen mapy mest nebo minimapa (offic stranky)

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 16/11/2003 :  17:28:06  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Nevite, kde by se dala najit mapa celeho sveta? Kde by bylo videt, kde lezi jednotliva mesta, jak je svet rozdelen na uzemi... atd? Vsude jsou jen mapy mest nebo minimapa (offic stranky)



Mapu celého světa vidíš pod region info, ale tam nejsou naznačeny spojovací texty. Ale dá se to celkem úspěšně vydedukovat.

Mapy jsou buď v questu nebo je prodávají NPC. Například v South Sand u west brány stojí NPC (nalevo), které prodává nějaké mapy. Jméno NPC si nepamatuju :)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 16/11/2003 :  17:59:28  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
tragedy muzes bejt ten prvni kdo je nakresli :)

lastfm
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 17/11/2003 :  17:32:54  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
takze todle mi prislo od toho chlapka z cdrom shopu

Your order was shipped on November 12th. The Security Registered Air Mail


takze snad uz v brzke dobe se k vam pridam

lastfm
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 17/11/2003 :  18:46:42  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Fajn, čím více tím lépe, abychom konečně mohli stavět grupy a vyrážet na raidy. Známe už pár low level namedů co údajně dropují hezký vecičky...
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 17/11/2003 :  19:03:38  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
jj ted bvy bylo fajn kdyby na nás Kilerko a Saiy počkali s levelováním , neboť jsme museli udělat každej nějaký ústupky ohledně classů a rasy a tak já rozjel definitivně White mága s Wardem , aby jsme mohli taky něco zabíjet těžího a byla lepší expa . Tož kluci buďto kraftěte nebo choďte na svoje easy easy easy aby jste dostavali jen např. 10 exp ale krystaly apod dál . A my vás zatím s Gabem dohnali alespon na 11 - 12 lv .
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 17/11/2003 :  19:27:19  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
Mel bych to mit taky na ceste, tak doufam ze uz brzo.....

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/11/2003 :  09:06:38  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mechac

Mel bych to mit taky na ceste, tak doufam ze uz brzo.....



hehe to je dobre mechu aspon tam nebudu jedina lama :) kdyz uz jsou tam vsichni skoro na max levelu ;)

lastfm
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/11/2003 :  09:13:42  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Nevite, kde by se dala najit mapa celeho sveta? Kde by bylo videt, kde lezi jednotliva mesta, jak je svet rozdelen na uzemi... atd? Vsude jsou jen mapy mest nebo minimapa (offic stranky)



nejlepsi co jsem videl je
http://ffxi.crgaming.com/data/zones/

lastfm
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/11/2003 :  09:32:02  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:

hehe to je dobre mechu aspon tam nebudu jedina lama :) kdyz uz jsou tam vsichni skoro na max levelu ;)



No Japonci všichni, my ostatní težce dřeme na každý další level. Level 70, to je poctivý rok práce :)
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 18/11/2003 :  10:27:17  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
a jestliže se to bude kloubit se sub nebo advanced povoláním počítám tak rok a půl
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 18/11/2003 :  11:31:31  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Vzhledem k tomu, ze FF je zabava i na low level, pak neni kam spechat.

ad mapy: nehledam mapy lokaci, ale mapu sveta... zatim bez uspechu

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/11/2003 :  11:52:17  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Vzhledem k tomu, ze FF je zabava i na low level, pak neni kam spechat.

ad mapy: nehledam mapy lokaci, ale mapu sveta... zatim bez uspechu



Absolutně souhlasím. Například je to jedna z mála her, kde i low level lootuje věci co potřebuje high level a prodává jim je na aukci. I low level má své raidy, questy, named bossy apod. V tomhle nemá FF chybu.

Tragedy, prřipojíš se k nám na teamspeak ? Hra dostává úplně jiný náboj :)
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 18/11/2003 :  12:04:27  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Tragedy

Vzhledem k tomu, ze FF je zabava i na low level, pak neni kam spechat.

ad mapy: nehledam mapy lokaci, ale mapu sveta... zatim bez uspechu



Absolutně souhlasím. Například je to jedna z mála her, kde i low level lootuje věci co potřebuje high level a prodává jim je na aukci. I low level má své raidy, questy, named bossy apod. V tomhle nemá FF chybu.

Tragedy, prřipojíš se k nám na teamspeak ? Hra dostává úplně jiný náboj :)



Pokousel jsem se jednou pripojit, ale vyhodilo me to, ze pry mam spatne heslo. momentalne mam rozdelanou mission 2, ale bohuzel jsou na me samotnyho ty goblini moc tezky, tak bysme mohli vyrazit v parte :)

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/11/2003 :  12:06:55  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:


Absolutně souhlasím. Například je to jedna z mála her, kde i low level lootuje věci co potřebuje high level a prodává jim je na aukci. I low level má své raidy, questy, named bossy apod. V tomhle nemá FF chybu.

Tragedy, prřipojíš se k nám na teamspeak ? Hra dostává úplně jiný náboj :)



kde se da sehnat ip na ten vas ts ? mate heslo ? a je to ts1 nebo ts 2 ?

jedina mapa celku kterou jsem videl je tu
http://www.playonline.com/ff11us/location/

lastfm
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/11/2003 :  12:08:39  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy
Pokousel jsem se jednou pripojit, ale vyhodilo me to, ze pry mam spatne heslo. momentalne mam rozdelanou mission 2, ale bohuzel jsou na me samotnyho ty goblini moc tezky, tak bysme mohli vyrazit v parte :)



Jasně pokud chceš dnes večer není problém, ale na projítí těch goblinů ve třech (Já s BlM, Ty s BlM a Wardocan s WHM - pokud teda se ještě nepřidá Kilerko s WHM) musíme být tak lvl 7 - 8 a to ještě na konci nesmí být spavnutý jeden z namedů u hrobky se svojí kostlivou ochrankou (tedy je třeba jít ve dne :)

Údaje na teamspeak ti pošlu jako message ve hře.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/11/2003 :  12:10:27  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Je to teamspeak 2, IP je 80.95.101.220, připojit přes quickconnect a heslo na FF room pošlu buď ve hře nebo do mejlu.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/11/2003 :  12:14:52  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Je to teamspeak 2, IP je 80.95.101.220, připojit přes quickconnect a heslo na FF room pošlu buď ve hře nebo do mejlu.



oki muzete mi jen nejak strucne napsat jak vas ve hre mam kontaktovat a kde se nejak nachazite ? kdyz si zalozim postavu tak si vyberu lokaci kde se obevit a je cestovani mezi lokacema v pohode ?

lastfm
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/11/2003 :  12:21:24  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Seznam hrajících postav je tu na foru. Ve hře se píše standardně /tell Jméno text. Až budeš mít patch za sebou a dělat postavu potřebuješ WP aby jsi se dostal na SHIVU. Pak řekni, mi ho seženeme.

WP se zadává při tvorbě postavy. Jméno serveru SHIVA a pak WP

Město - Sandoria

Edited by - Gabriel on 18/11/2003 12:25:12
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 18/11/2003 :  12:40:20  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
tak dnes mi dorazil balík z DHL ... před 14 dny jsem jim řekl ať to pošlou zpět, že clo platit nebudu a dnes ho přivezli stím, že clo tedy platit nemusím - to to trvalo :))

Do hry se pár týdnů nechystám 1. mám chřipku jako prase a jen ležím, 2. hraju shadowbane a pár týdnů ještě doufám budu, 3. stáhnout těch 300 Mb patche je s mou linkou na několik dní.


Takže dotaz nebydlí někdo blízko Liberce, Mladé boleslavy atd... kdo má stažen patch nebo neposlal by mi to někdo vypálený na cd ... samo zaplatím vše stím spojené.


Noe

Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 18/11/2003 :  12:48:55  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
K famam okolo patche:
patch ma MAXIMALNE 130MB... ja patchoval na dial-upu (zna nekdo horsi pripojeni?) a trvalo mi to cca 9 hodin, coz snad neni probuh tak hrozne... staci to pustit pres noc.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 18/11/2003 :  12:50:50  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
jinak noe jestli se nechystáš do hry bylo by dobrý kdyby jsi aspon lognul na shivu , nebot je tam WP který je použitekný ještě 4 x a končí to ve čtvretek at nemusíme zase kupovat nový wp .To stejné pro Rashaveraka . Jinak město vyber San'Dorie a pak už je to jedno .
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/11/2003 :  12:59:35  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wardocan

jinak noe jestli se nechystáš do hry bylo by dobrý kdyby jsi aspon lognul na shivu , nebot je tam WP který je použitekný ještě 4 x a končí to ve čtvretek at nemusíme zase kupovat nový wp .To stejné pro Rashaveraka . Jinak město vyber San'Dorie a pak už je to jedno .



No to se neboj ja se do hry teda chystam a to hodne :) otazkou je kdy to prijde jen vroucne doufam ze az vecer prijdu domu ze to najdu ve schrance, pujdu kvuli tomu driv z prace abych stihl jeste dobehnout na postu.

ad tragedy > no podle me je dialup od telecomu jedno z nejlepsich pripojeni od telecomu :)

lastfm
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 18/11/2003 :  13:20:07  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

K famam okolo patche:
patch ma MAXIMALNE 130MB... ja patchoval na dial-upu (zna nekdo horsi pripojeni?) a trvalo mi to cca 9 hodin, coz snad neni probuh tak hrozne... staci to pustit pres noc.


no pokud má jen 130 MB tak to jde ... ok pokud mi zdravotní stav dovolí zkusím to dnes přes noc pustit abych do čtvrtka využil ten waipont.

Malý dotaz ... ten patch jste stahovaly přes nějaký getright nebo si to patchuje přímo ze hry po sektorech a i když to spadne mohu navázat za posledním stáhnutým sektorem aniž bych musel stahovat vše od začátku?


Noe

Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 18/11/2003 :  13:42:41  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Tragedy

K famam okolo patche:
patch ma MAXIMALNE 130MB... ja patchoval na dial-upu (zna nekdo horsi pripojeni?) a trvalo mi to cca 9 hodin, coz snad neni probuh tak hrozne... staci to pustit pres noc.


no pokud má jen 130 MB tak to jde ... ok pokud mi zdravotní stav dovolí zkusím to dnes přes noc pustit abych do čtvrtka využil ten waipont.

Malý dotaz ... ten patch jste stahovaly přes nějaký getright nebo si to patchuje přímo ze hry po sektorech a i když to spadne mohu navázat za posledním stáhnutým sektorem aniž bych musel stahovat vše od začátku?



Hra se opatchuje sama a stahuje se po ruzne velikych souborech, ktere v pripade problemu opet navazi.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

sethseth
Starting Member

4 Posts

Posted - 18/11/2003 :  14:18:55  Show Profile Send sethseth a Private Message  Reply with Quote
tak previewicko na FFXI uz na www.doupe.cz

snad bude po chuti vsem (na posledni chvili se trosinku prekopavalo) :-).
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000